22.11
13:00
Dunav
Radnički 1912
0
4
|
22.11.2020 13:00 | Dunav | 0 : 4 | Radnički 1912 | |||||
22.11
13:00
Borac
Radnički (Zr)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Borac | 0 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
22.11
13:00
Tisa
Mladost (NS)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Tisa | 0 : 2 | Mladost (NS) |
22.11
13:00
Jošanica
Šumadija (A)
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Jošanica | 5 : 0 | Šumadija (A) | |||||
22.11
13:00
Trepča
Smederevo 1924
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Trepča | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
22.11
13:00
Sušica
Bane 1931
4
0
|
22.11.2020 13:00 | Sušica | 4 : 0 | Bane 1931 |
22.11
13:00
Zvezdara
Teleoptik
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
22.11
13:00
Studentski grad
Radnički (NB)
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Studentski grad | 0 : 0 | Radnički (NB) |
22.11
13:00
Vlasina
Župa
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Vlasina | 1 : 0 | Župa | |||||
22.11
11:00
Car Konstantin
Radan
1
3
|
22.11.2020 11:00 | Car Konstantin | 1 : 3 | Radan | |||||
22.11
11:00
Radnički (S)
Trstenik PPT
2
1
|
22.11.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Trstenik PPT |
22.11
13:00
Radnik
Šumadija 1903
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Radnik | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
22.11
13:00
Borac
Vodojaža
1
5
|
22.11.2020 13:00 | Borac | 1 : 5 | Vodojaža | |||||
22.11
11:00
Proleter
OFK Ras
2
2
|
22.11.2020 11:00 | Proleter | 2 : 2 | OFK Ras | |||||
22.11
13:00
Real
Omladinac
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Real | 5 : 0 | Omladinac | |||||
22.11
13:00
Polet
Novi Pazar 1928
4
2
|
22.11.2020 13:00 | Polet | 4 : 2 | Novi Pazar 1928 |
22.11
13:00
OFK Napredak
OFK Mihajlovac
0
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Napredak | 0 : 2 | OFK Mihajlovac | |||||
22.11
13:00
Borac 1932
Đerdap
3
3
|
22.11.2020 13:00 | Borac 1932 | 3 : 3 | Đerdap | |||||
22.11
13:00
Sloboda
Zvižd
2
4
|
22.11.2020 13:00 | Sloboda | 2 : 4 | Zvižd | |||||
22.11
13:00
Pomoravlje
Borac (Ž)
10
0
|
22.11.2020 13:00 | Pomoravlje | 10 : 0 | Borac (Ž) | |||||
22.11
13:00
Jasenica 2017
Sloga (M)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
22.11
13:00
RSK
VGSK
5
2
|
22.11.2020 13:00 | RSK | 5 : 2 | VGSK | |||||
22.11
13:00
OFK Aranđelovac 1979
Morava (VP)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 2 | Morava (VP) | |||||
22.11
13:00
Rudar (S)
Petar Dobrnjac
6
2
|
22.11.2020 13:00 | Rudar (S) | 6 : 2 | Petar Dobrnjac |
22.11
13:00
Prijevor
Jedinstvo Putevi
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Prijevor | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
22.11
13:00
Polet (T)
Crnokosa
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Polet (T) | 2 : 1 | Crnokosa | |||||
22.11
11:00
Rampa
Sloga (BB)
0
5
|
22.11.2020 11:00 | Rampa | 0 : 5 | Sloga (BB) | |||||
22.11
13:00
Sloboda (Č)
Zlatar
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Zlatar | |||||
22.11
13:00
Omladinac
Polet (Lj)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Omladinac | 3 : 2 | Polet (Lj) |
22.11
13:00
Zadrugar
Rubribreza
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Rubribreza | |||||
22.11
13:30
Borac (L)
Radnički (K)
3
1
|
22.11.2020 13:30 | Borac (L) | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
22.11
13:00
Sloga (B)
Radnički (V)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (B) | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
22.11
13:00
Spartak 1924
Mladost (DD)
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Spartak 1924 | 0 : 3 | Mladost (DD) | |||||
22.11
13:00
Mladost (P)
Rađevac
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (P) | 0 : 1 | Rađevac | |||||
22.11
13:00
Vrelo Sport
Ribnica
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Vrelo Sport | 1 : 0 | Ribnica |
22.11
13:00
Vojvodina (BG)
OFK Vrbas
6
0
|
22.11.2020 13:00 | Vojvodina (BG) | 6 : 0 | OFK Vrbas | |||||
22.11
13:00
Tavankut
Bačka (P)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Tavankut | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
22.11
13:00
Mladost (BP)
Krila Krajine
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (BP) | 1 : 0 | Krila Krajine |
22.11
13:00
Mladost
Proleter
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Mladost | 3 : 2 | Proleter | |||||
22.11
13:00
Borac
Jedinstvo (V)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Borac | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
22.11
13:00
Banat
Sloga
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Banat | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.11
13:00
Crvena zvezda
Begej
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Begej | |||||
22.11
13:00
ŽAK
Radnički (K)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | ŽAK | 0 : 2 | Radnički (K) |
22.11
13:00
Podunavac
Podrinje
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Podunavac | 2 : 1 | Podrinje | |||||
22.11
13:00
Jugović
Index
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Jugović | 0 : 3 | Index | |||||
22.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Sloboda | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.11
13:00
Jadran
Sloga (T)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Jadran | 0 : 1 | Sloga (T) | |||||
22.11
13:00
Budućnost
Hajduk
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Budućnost | 1 : 2 | Hajduk |
22.11
13:00
Moravac 2015
Levač
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Moravac 2015 | 1 : 0 | Levač | |||||
22.11
13:00
Bošnjane
OFK Lugomir
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Bošnjane | 1 : 2 | OFK Lugomir | |||||
22.11
13:00
Temnić 1924
Jedinstvo 1936
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Temnić 1924 | 0 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Sloga (D) | |||||
22.11
13:00
Jastrebac
Kušiljevo
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Jastrebac | 2 : 2 | Kušiljevo |
22.11
13:00
Rajko Mitić
Lužnica
7
0
|
22.11.2020 13:00 | Rajko Mitić | 7 : 0 | Lužnica | |||||
22.11
13:00
Hajduk Veljko
Branik
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Branik | |||||
22.11
13:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
3
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Slatina | 3 : 2 | OFK Knjaz | |||||
22.11
11:00
Jedinstvo (P)
OFK 019
1
1
|
22.11.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | OFK 019 |
22.11
13:00
Jedinstvo (GM)
Naša krila 1936
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
22.11
13:00
Bukovik
Orljane
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Bukovik | 3 : 1 | Orljane | |||||
22.11
13:00
Rudar
Zemljoradnik
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Rudar | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
22.11
13:00
Pukovac
OFK Niš
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Pukovac | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
22.11
13:00
Naisus 1977
OFK Brzi Brod
0
7
|
22.11.2020 13:00 | Naisus 1977 | 0 : 7 | OFK Brzi Brod |
22.11
13:00
OFK Kosanica
Gracko
4
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Kosanica | 4 : 2 | Gracko | |||||
22.11
13:00
Alakince
Jedinstvo (GS)
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Alakince | 2 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
22.11
13:00
Žitorađa
Jablanica
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Žitorađa | 1 : 1 | Jablanica | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (G)
Nebeski Andjeli
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Nebeski Andjeli |
22.11
10:00
Borac (L)
Komgrap
4
2
|
22.11.2020 10:00 | Borac (L) | 4 : 2 | Komgrap | |||||
22.11
13:00
Srem
Turbina
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Srem | 1 : 1 | Turbina | |||||
22.11
13:00
Poštar Zvezdara
Vrčin
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Poštar Zvezdara | 4 : 1 | Vrčin | |||||
22.11
10:00
Torlak
Šumadija
5
2
|
22.11.2020 10:00 | Torlak | 5 : 2 | Šumadija | |||||
22.11
13:00
BSK 1926
Budućnost (Z)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | BSK 1926 | 2 : 2 | Budućnost (Z) | |||||
22.11
13:00
Mladost (C)
Dunav
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (C) | 2 : 1 | Dunav |
22.11
13:00
Mačkovac
Gornji Stepoš
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Mačkovac | 2 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
22.11
13:00
Sloga (Ć)
Sloga (L)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (Ć) | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
22.11
13:00
Donji Kopaonik
Sloga (D)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Donji Kopaonik | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
22.11
13:00
Kupci
Čitluk
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Kupci | 3 : 1 | Čitluk | |||||
22.11
13:00
Gradina
Vinogradar
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Gradina | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
22.11
13:00
Trudbenik
Mladost (DK)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Trudbenik | 4 : 1 | Mladost (DK) | |||||
22.11
13:00
FUD
13. April
2
0
|
22.11.2020 13:00 | FUD | 2 : 0 | 13. April | |||||
22.11
13:00
Sebečevac
Žabare
4
0
|
22.11.2020 13:00 | Sebečevac | 4 : 0 | Žabare |
22.11
13:00
Hajduk (B)
Sremac
4
3
|
22.11.2020 13:00 | Hajduk (B) | 4 : 3 | Sremac | |||||
22.11
13:00
Ljukovo
Borac (K)
7
0
|
22.11.2020 13:00 | Ljukovo | 7 : 0 | Borac (K) | |||||
22.11
13:00
Hajduk (V)
LSK
3
3
|
22.11.2020 13:00 | Hajduk (V) | 3 : 3 | LSK | |||||
22.11
13:00
Borac (M)
Partizan
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Borac (M) | 3 : 2 | Partizan | |||||
22.11
13:00
PSK
Radnički
0
2
|
22.11.2020 13:00 | PSK | 0 : 2 | Radnički | |||||
22.11
13:00
Mitros
Sloga
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Mitros | 1 : 1 | Sloga |
22.11
13:00
Stari Tamiš
Jugoslavija
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Stari Tamiš | 0 : 0 | Jugoslavija | |||||
22.11
13:00
Sloga (BNS)
BAK
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | BAK | |||||
22.11
13:00
Potporanj
Budućnost (A)
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Potporanj | 0 : 3 | Budućnost (A) | |||||
22.11
13:00
Polet (Id)
Dolina
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Polet (Id) | 2 : 1 | Dolina | |||||
22.11
13:00
Partizan (G)
Strela
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Partizan (G) | 1 : 2 | Strela | |||||
22.11
13:00
Spartak 1911
Radnički (B)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Radnički (B) | |||||
22.11
13:00
Banat (I)
Crvena zvezda
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Banat (I) | 0 : 2 | Crvena zvezda |
22.11
13:00
SU Stanišić 1920
ŽAK
4
1
|
22.11.2020 13:00 | SU Stanišić 1920 | 4 : 1 | ŽAK | |||||
22.11
13:00
Radnički 1918
Zadrugar
6
0
|
22.11.2020 13:00 | Radnički 1918 | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
22.11
13:00
BSK
Budućnost (P)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | BSK | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
22.11
13:00
Budućnost (M)
Borac 46
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Budućnost (M) | 2 : 0 | Borac 46 | |||||
22.11
13:00
Slavija
Rusin
4
2
|
22.11.2020 13:00 | Slavija | 4 : 2 | Rusin | |||||
22.11
13:00
Kulpin
Omladinac
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Kulpin | 3 : 0 | Omladinac | |||||
22.11
13:00
Maglić
Borac (BG)
0
4
|
22.11.2020 13:00 | Maglić | 0 : 4 | Borac (BG) |
22.11
13:00
Obilić
Radnički 1905
7
3
|
22.11.2020 13:00 | Obilić | 7 : 3 | Radnički 1905 | |||||
22.11
13:00
Preporod
Proleter (RS)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Preporod | 3 : 0 | Proleter (RS) | |||||
22.11
13:00
Eđšeg
Đurđin
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Eđšeg | 0 : 1 | Đurđin | |||||
22.11
13:00
Proleter (Nj)
Senta
0
5
|
22.11.2020 13:00 | Proleter (Nj) | 0 : 5 | Senta | |||||
22.11
13:00
Iskra
Sutjeska
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Iskra | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
22.11
13:00
Sloga
AFK
6
1
|
22.11.2020 13:00 | Sloga | 6 : 1 | AFK |
22.11
13:00
2. Oktobar
MSK
1
1
|
22.11.2020 13:00 | 2. Oktobar | 1 : 1 | MSK | |||||
22.11
13:00
Vojvodina (NM)
Mladost (BD)
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Vojvodina (NM) | 0 : 0 | Mladost (BD) | |||||
22.11
13:00
Borac
Delija
5
2
|
22.11.2020 13:00 | Borac | 5 : 2 | Delija | |||||
22.11
13:00
Tamiš
OFK Klek
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Tamiš | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
22.11
13:00
Polet
Rusanda
5
1
|
22.11.2020 13:00 | Polet | 5 : 1 | Rusanda | |||||
22.11
13:00
Radnički 1911
Crvena zvezda
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Radnički 1911 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
22.11
13:00
Vojvodina (B)
Potisje
4
2
|
22.11.2020 13:00 | Vojvodina (B) | 4 : 2 | Potisje |
22.11
Podunavac
Polet
2
0
|
22.11.2020 | Podunavac | 2 : 0 | Polet | |||||
22.11
Sloga (L)
Pobeda
3
2
|
22.11.2020 | Sloga (L) | 3 : 2 | Pobeda | |||||
22.11
Mladi radnik 1940
Budućnost
1
0
|
22.11.2020 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
22.11
Mladi borac
Obilić
2
0
|
22.11.2020 | Mladi borac | 2 : 0 | Obilić | |||||
22.11
Bačinac
Radnik (SP)
3
0
|
22.11.2020 | Bačinac | 3 : 0 | Radnik (SP) | |||||
22.11
Osipaonica
SASK
0
3
|
22.11.2020 | Osipaonica | 0 : 3 | SASK | |||||
22.11
Bresje Superior
Železničar Kusadak
1
4
|
22.11.2020 | Bresje Superior | 1 : 4 | Železničar Kusadak |
22.11
13:00
Partizan (BB)
Sloga (Z)
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Sloga (Z) | |||||
22.11
13:00
Vinča
Lokomotiva
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Vinča | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
22.11
13:00
Grizli ML
Marjan (K)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Grizli ML | 4 : 1 | Marjan (K) | |||||
22.11
13:00
Partizan 1945
Plaskovac
3
5
|
22.11.2020 13:00 | Partizan 1945 | 3 : 5 | Plaskovac | |||||
22.11
13:00
Šumadinac 1913
ŽSK
6
0
|
22.11.2020 13:00 | Šumadinac 1913 | 6 : 0 | ŽSK | |||||
22.11
13:00
BSK
Omladinac
4
2
|
22.11.2020 13:00 | BSK | 4 : 2 | Omladinac | |||||
22.11
13:00
Banja 1957
Jasenica (B)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Banja 1957 | 4 : 1 | Jasenica (B) |
22.11
13:00
Balkan Mirijevo
Sinđelić 2012
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
22.11
13:00
Posavac Tišma
DIF
3
4
|
22.11.2020 13:00 | Posavac Tišma | 3 : 4 | DIF | |||||
22.11
13:00
Heroj Polet
Rakovica
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Heroj Polet | 2 : 1 | Rakovica | |||||
22.11
13:00
Umka
Borac (O)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Umka | 0 : 1 | Borac (O) | |||||
22.11
13:00
PKB Kovilovo
PKB (PS)
2
4
|
22.11.2020 13:00 | PKB Kovilovo | 2 : 4 | PKB (PS) | |||||
22.11
13:00
011
Hajduk
0
3
|
22.11.2020 13:00 | 011 | 0 : 3 | Hajduk | |||||
22.11
13:00
Šumadinac
Institut
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Šumadinac | 0 : 1 | Institut | |||||
22.11
13:00
Borac (P)
Postar 1930
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Borac (P) | 1 : 1 | Postar 1930 |
22.11
13:00
OFK Budućnost
Mladi borac
4
1
|
22.11.2020 13:00 | OFK Budućnost | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
22.11
13:00
OFK Zabrežje
Barajevo
0
0
|
22.11.2020 13:00 | OFK Zabrežje | 0 : 0 | Barajevo | |||||
22.11
13:00
OFK Borac
Mladost
2
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Borac | 2 : 2 | Mladost | |||||
22.11
13:00
Zvezda
Duboko
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Zvezda | 3 : 1 | Duboko | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Lisović 1977
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Lisović 1977 | |||||
22.11
13:00
Omladinac
Rojkovac
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Omladinac | 3 : 2 | Rojkovac | |||||
22.11
13:00
Strelac
Polet
6
0
|
22.11.2020 13:00 | Strelac | 6 : 0 | Polet | |||||
22.11
13:00
Vranić
Radnički
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Vranić | 2 : 1 | Radnički |
22.11
13:00
Petrovaradin
Titel
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Petrovaradin | 2 : 0 | Titel | |||||
22.11
13:00
Bačka 1923
Fruškogorski partizan
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Bačka 1923 | 2 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
22.11
13:00
Tatra
OFK Sirig
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Tatra | 1 : 1 | OFK Sirig | |||||
22.11
13:00
Bačka (B)
Slavija
1
4
|
22.11.2020 13:00 | Bačka (B) | 1 : 4 | Slavija | |||||
22.11
13:00
Hajduk
Veternik
0
15
|
22.11.2020 13:00 | Hajduk | 0 : 15 | Veternik | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo
Šajkaš 1908
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
22.11
13:00
Susek
TSK
0
5
|
22.11.2020 13:00 | Susek | 0 : 5 | TSK |
22.11
11:00
Ključ
Šarbanovac
2
1
|
22.11.2020 11:00 | Ključ | 2 : 1 | Šarbanovac | |||||
22.11
13:00
Mladost
Urovica
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Urovica | |||||
22.11
13:00
Brestovac
Nemetali
2
4
|
22.11.2020 13:00 | Brestovac | 2 : 4 | Nemetali | |||||
22.11
13:00
Polet
Zlot
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Polet | 2 : 1 | Zlot |
22.11
13:00
Jedinstvo
Maršić
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Maršić | |||||
22.11
13:00
Zastava
Šumadija 1934
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Zastava | 2 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
22.11
13:00
Šumadinac KG
OFK Bagremar
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Šumadinac KG | 0 : 1 | OFK Bagremar | |||||
22.11
13:00
Pobeda 1926
21. oktobar
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Pobeda 1926 | 5 : 0 | 21. oktobar | |||||
22.11
13:00
Srbija
Mladost (P)
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Srbija | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
22.11
13:00
Slavija
Sloboda (G)
1
3
|
22.11.2020 13:00 | Slavija | 1 : 3 | Sloboda (G) |
22.11
13:00
Mladost (DK)
Planinac 1933
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (DK) | 2 : 2 | Planinac 1933 |
22.11
13:00
Borac (K)
Napredak 1936
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
22.11
13:00
Rudar (Kr)
Mlava (ML)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | Mlava (ML) | |||||
22.11
13:00
Mladost (B)
Sloga (L)
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
22.11
13:00
Obilić
Integral
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Obilić | 2 : 0 | Integral | |||||
22.11
13:00
Vihor
Rudar 2001
1
3
|
22.11.2020 13:00 | Vihor | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
22.11
13:00
Manastirica
Omladinac (Š)
0
4
|
22.11.2020 13:00 | Manastirica | 0 : 4 | Omladinac (Š) | |||||
22.11
13:00
Budućnost (V)
Železničar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Železničar |
22.11
13:00
Radnički 1924
Doljevac
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Radnički 1924 | 1 : 1 | Doljevac | |||||
22.11
13:00
Rasovača
Radnički 1947
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Rasovača | 1 : 2 | Radnički 1947 | |||||
22.11
13:00
Jastrebac
Moravac (Č)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Jastrebac | 0 : 1 | Moravac (Č) | |||||
22.11
13:00
Pobeda
Baličevac
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Pobeda | 2 : 2 | Baličevac | |||||
22.11
13:00
Moravac (ZT)
Taskovići
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Moravac (ZT) | 0 : 2 | Taskovići |
22.11
13:00
Budućnost
Jovo Kursula
7
0
|
22.11.2020 13:00 | Budućnost | 7 : 0 | Jovo Kursula | |||||
22.11
13:30
Gruža
Mladi radnik 1925
0
3
|
22.11.2020 13:30 | Gruža | 0 : 3 | Mladi radnik 1925 | |||||
22.11
13:00
Ibar
Mataruge
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Ibar | 0 : 1 | Mataruge | |||||
22.11
13:00
Ribnica
Popovići Vrnjci
7
0
|
22.11.2020 13:00 | Ribnica | 7 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
22.11
13:00
Kraljevo Hajduk
Tavnik
2
4
|
22.11.2020 13:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 4 | Tavnik | |||||
22.11
13:00
Napredak
Jedinstvo 2017
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo 2017 |
22.11
13:30
Orlovi
Rudar
2
0
|
22.11.2020 13:30 | Orlovi | 2 : 0 | Rudar | |||||
22.11
13:30
Partizan
Javor
0
3
|
22.11.2020 13:30 | Partizan | 0 : 3 | Javor | |||||
22.11
13:30
Kolare
Budućnost (Đ)
0
2
|
22.11.2020 13:30 | Kolare | 0 : 2 | Budućnost (Đ) | |||||
22.11
13:30
Morava (R)
Mladost (K)
1
1
|
22.11.2020 13:30 | Morava (R) | 1 : 1 | Mladost (K) | |||||
22.11
13:30
Budućnost (M)
Resavac
4
0
|
22.11.2020 13:30 | Budućnost (M) | 4 : 0 | Resavac |
22.11
13:00
Dimitrije Tucović
Radnik (Ub)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Radnik (Ub) | |||||
22.11
13:00
Tvrdojevac
Iskra
5
1
|
22.11.2020 13:00 | Tvrdojevac | 5 : 1 | Iskra | |||||
22.11
13:00
Pambukovica
ZSK
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Pambukovica | 0 : 2 | ZSK |
22.11
13:00
Karađorđe
Sloga (KR)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Sloga (KR) | |||||
22.11
10:00
Vidojevica
Podrinje
4
4
|
22.11.2020 10:00 | Vidojevica | 4 : 4 | Podrinje | |||||
22.11
13:00
Cer (JL)
Jedinstvo
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Cer (JL) | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.11
13:00
Mladi borac
Cer (PE)
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Mladi borac | 0 : 1 | Cer (PE) | |||||
22.11
13:00
Sloga (LŠ)
Gučevo 1929
5
3
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (LŠ) | 5 : 3 | Gučevo 1929 | |||||
22.11
13:00
Majur
Rudar
3
3
|
22.11.2020 13:00 | Majur | 3 : 3 | Rudar | |||||
22.11
13:00
Duško
Mladost
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Duško | 0 : 2 | Mladost | |||||
22.11
13:00
Drina
Milan Orlić
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Drina | 3 : 1 | Milan Orlić |
22.11
13:00
Pavlovac
Levosoje
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Pavlovac | 2 : 0 | Levosoje | |||||
22.11
13:00
Vihor
Lugina
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Vihor | 2 : 3 | Lugina | |||||
22.11
13:00
FSU Južna pruga
Mladost (S)
4
2
|
22.11.2020 13:00 | FSU Južna pruga | 4 : 2 | Mladost (S) | |||||
22.11
13:00
Mineralac
Mladost (B)
8
3
|
22.11.2020 13:00 | Mineralac | 8 : 3 | Mladost (B) | |||||
22.11
13:00
Čelik
BSK Bujanovac
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Čelik | 3 : 2 | BSK Bujanovac |
22.11
15:00
Kamenorezac 76
Omladinac (U)
2
2
|
22.11.2020 15:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 2 | Omladinac (U) |
22.11
13:00
Dunav
ČSK
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Dunav | 0 : 0 | ČSK | |||||
22.11
13:00
Mladost
Radnički
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Mladost | 2 : 3 | Radnički | |||||
22.11
13:00
Sremac
Hrtkovci
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Sremac | 2 : 0 | Hrtkovci | |||||
22.11
13:00
Kameni
Šumar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Kameni | 2 : 1 | Šumar | |||||
22.11
13:00
OFK Brestač
Graničar
1
1
|
22.11.2020 13:00 | OFK Brestač | 1 : 1 | Graničar | |||||
22.11
13:00
Napredak
Srem
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Napredak | 2 : 1 | Srem | |||||
22.11
13:00
Fruškogorac
Jedinstvo
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.11
13:00
Polet
Krušedol
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Polet | 2 : 1 | Krušedol |
22.11
13:00
Graničar (K)
Graničar 1924
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Graničar (K) | 2 : 2 | Graničar 1924 | |||||
22.11
13:00
Sremac (J)
Fruška Gora
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Sremac (J) | 0 : 3 | Fruška Gora | |||||
22.11
13:00
Sremac (B)
Trgovački
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Sremac (B) | 3 : 0 | Trgovački | |||||
22.11
13:00
Fruškogorac
Sloboda
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Fruškogorac | 5 : 0 | Sloboda | |||||
22.11
13:00
Zmaj
Sloga
8
2
|
22.11.2020 13:00 | Zmaj | 8 : 2 | Sloga | |||||
22.11
13:00
OFK Zeka Buljubaša
Obilić 1993
3
2
|
22.11.2020 13:00 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 2 | Obilić 1993 | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo
OFK Bikić
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Bikić | |||||
22.11
13:00
Jednota
Erdevik 2017
0
6
|
22.11.2020 13:00 | Jednota | 0 : 6 | Erdevik 2017 |
22.11
13:00
Napredak (MK)
Čestin
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Napredak (MK) | 2 : 1 | Čestin | |||||
22.11
13:00
Šumadija (S)
Feniks
1
4
|
22.11.2020 13:00 | Šumadija (S) | 1 : 4 | Feniks |
22.11
17:30
Pek
Žitkovica
1
5
|
22.11.2020 17:30 | Pek | 1 : 5 | Žitkovica |
22.11
13:00
Pionir
Sveti Stefan
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Pionir | 2 : 0 | Sveti Stefan |
22.11
13:00
Mineral 2015
Progorelica
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Mineral 2015 | 2 : 1 | Progorelica | |||||
22.11
11:00
Miločajac
Sloga Obrva
2
1
|
22.11.2020 11:00 | Miločajac | 2 : 1 | Sloga Obrva | |||||
22.11
13:00
Borac (A)
Mladost 1981
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Borac (A) | 3 : 2 | Mladost 1981 | |||||
22.11
13:00
Braća Vuković
Jedinstvo (G)
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Braća Vuković | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
22.11
13:00
Borac (V)
Bogutovačka Banja
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Borac (V) | 3 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
22.11
13:00
Mladost 1925
Stubal
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Mladost 1925 | 3 : 2 | Stubal | |||||
22.11
13:00
Zvezda
Lazac
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Zvezda | 2 : 1 | Lazac |
22.11
13:30
Mladost (T)
Mladost (G)
2
1
|
22.11.2020 13:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
22.11
13:30
Jedinstvo
Mladost (D)
0
3
|
22.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladost (D) | |||||
22.11
13:30
Osaonica
Mladi Borac
3
2
|
22.11.2020 13:30 | Osaonica | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
22.11
13:30
Crni Vrh
Kupinovac
3
2
|
22.11.2020 13:30 | Crni Vrh | 3 : 2 | Kupinovac | |||||
22.11
13:30
Partizan
GFK Tabane
3
3
|
22.11.2020 13:30 | Partizan | 3 : 3 | GFK Tabane |
22.11
13:00
Kolubara (J)
Mladost (V)
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Kolubara (J) | 0 : 2 | Mladost (V) | |||||
22.11
11:00
Omladinac (K)
Zvizdar 2012
2
3
|
22.11.2020 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 3 | Zvizdar 2012 | |||||
22.11
11:00
Proleter (B)
Čučuge
1
1
|
22.11.2020 11:00 | Proleter (B) | 1 : 1 | Čučuge | |||||
22.11
13:00
OFK Stublenica
Rudar 1945
2
4
|
22.11.2020 13:00 | OFK Stublenica | 2 : 4 | Rudar 1945 | |||||
22.11
13:00
Šarbane
Kalenić
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Šarbane | 2 : 1 | Kalenić | |||||
22.11
13:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Polet (T) | 3 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
22.11
13:00
Polet (DL)
Joševa
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Polet (DL) | 0 : 0 | Joševa |
22.11
11:00
Stari drugari
Toplica
2
1
|
22.11.2020 11:00 | Stari drugari | 2 : 1 | Toplica | |||||
22.11
11:00
Dračić 2018
Lukavac
1
2
|
22.11.2020 11:00 | Dračić 2018 | 1 : 2 | Lukavac | |||||
22.11
11:00
Komanice
Mali korak
3
0
|
22.11.2020 11:00 | Komanice | 3 : 0 | Mali korak | |||||
22.11
11:00
Jadar 2013
Tešnjar
0
5
|
22.11.2020 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 5 | Tešnjar | |||||
22.11
11:00
Polet
Junior Novo Naselje
2
0
|
22.11.2020 11:00 | Polet | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
22.11
11:00
Milenko Pavlović
Žabari
1
3
|
22.11.2020 11:00 | Milenko Pavlović | 1 : 3 | Žabari | |||||
22.11
11:00
Popadić
Rajac
3
1
|
22.11.2020 11:00 | Popadić | 3 : 1 | Rajac |
22.11
13:00
Radnički
Šipurske livade
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Radnički | 1 : 0 | Šipurske livade | |||||
22.11
13:00
Jevremovac
Mrovska
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Jevremovac | 2 : 3 | Mrovska | |||||
22.11
13:00
PSK
Dobrava
0
2
|
22.11.2020 13:00 | PSK | 0 : 2 | Dobrava | |||||
22.11
13:00
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
4
3
|
22.11.2020 13:00 | Pričinović | 4 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
22.11
13:00
OFK Jelen
OFK Varna
5
0
|
22.11.2020 13:00 | OFK Jelen | 5 : 0 | OFK Varna | |||||
22.11
13:00
Trešnjevka
Vlašić
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Trešnjevka | 3 : 1 | Vlašić | |||||
22.11
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Rankovac
4
3
|
22.11.2020 13:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 3 | Rankovac |
22.11
13:00
Velika Reka
7. Juli
1
3
|
22.11.2020 13:00 | Velika Reka | 1 : 3 | 7. Juli | |||||
22.11
13:00
Jelav
Mladost
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Jelav | 1 : 0 | Mladost | |||||
22.11
13:00
Jadar 1961
TE Gučevo
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Jadar 1961 | 3 : 2 | TE Gučevo | |||||
22.11
13:00
Prva Iskra
Antimon
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Antimon | |||||
22.11
13:00
Hajduk
Borac
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Borac |
22.11
13:00
Mladost
Omladinac 2013 (SL)
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
22.11
13:00
Lipolist
Omladinac (BO)
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Lipolist | 4 : 1 | Omladinac (BO) | |||||
22.11
13:00
Napredak
Torpedo 1924
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
22.11
13:00
Petlovača
Budućnost (DO)
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Petlovača | 2 : 2 | Budućnost (DO) | |||||
22.11
13:00
Zadrugar Milkivit
Partizan
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Zadrugar Milkivit | 2 : 3 | Partizan | |||||
22.11
13:00
Gorki
Milicionar
2
1
|
22.11.2020 13:00 | Gorki | 2 : 1 | Milicionar | |||||
22.11
13:00
Sloboda
Sunrise Šabac
3
1
|
22.11.2020 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Sunrise Šabac |
22.11
10:00
Sloga 1980
Arbanasce
2
2
|
22.11.2020 10:00 | Sloga 1980 | 2 : 2 | Arbanasce | |||||
22.11
13:00
Jastrebac 1979
Lepaja 2018
6
1
|
22.11.2020 13:00 | Jastrebac 1979 | 6 : 1 | Lepaja 2018 |
22.11
13:00
Bukovica
Polet
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Bukovica | 0 : 2 | Polet | |||||
22.11
11:00
Mudrakovac
Gaglovo
3
1
|
22.11.2020 11:00 | Mudrakovac | 3 : 1 | Gaglovo | |||||
22.11
11:00
Modrica
Makrešane
2
2
|
22.11.2020 11:00 | Modrica | 2 : 2 | Makrešane | |||||
22.11
13:00
Parunovac
Pepeljevac 1947
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Parunovac | 1 : 0 | Pepeljevac 1947 |
22.11
11:00
Biljanovac
Stara Čaršija
1
0
|
22.11.2020 11:00 | Biljanovac | 1 : 0 | Stara Čaršija | |||||
22.11
13:00
Magnohrom
Šumadija
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Magnohrom | 1 : 0 | Šumadija | |||||
22.11
11:00
Omladinac
Koštam Polje
3
0
|
22.11.2020 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Koštam Polje | |||||
22.11
10:00
Partizan
Studen Vitez
0
3
|
22.11.2020 10:00 | Partizan | 0 : 3 | Studen Vitez |
22.11
13:30
Vinogradar
Mladi radnik
3
3
|
22.11.2020 13:30 | Vinogradar | 3 : 3 | Mladi radnik |
22.11
13:30
Široki Brijeg
Radnik
5
0
|
22.11.2020 13:30 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Radnik |
22.11
13:00
Arsenal
Jedinstvo
3
2
|
22.11.2020 13:00 | Arsenal | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.11
13:00
Kom
Igalo
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Kom | 0 : 2 | Igalo | |||||
22.11
13:00
Grbalj
Ibar
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Grbalj | 1 : 0 | Ibar | |||||
22.11
13:00
Berane
Drezga
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Berane | 3 : 0 | Drezga | |||||
22.11
13:00
Bokelj
Mornar
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Bokelj | 0 : 0 | Mornar |
22.11
13:00
Fulham
Everton
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Fulham | 2 : 3 | Everton | |||||
22.11
17:30
Leeds United
Arsenal
0
0
|
22.11.2020 17:30 | Leeds United | 0 : 0 | Arsenal | |||||
22.11
20:15
Liverpool
Leicester City
3
0
|
22.11.2020 20:15 | Liverpool | 3 : 0 | Leicester City | |||||
22.11
15:00
Sheffield United
West Ham United
0
1
|
22.11.2020 15:00 | Sheffield United | 0 : 1 | West Ham United |
22.11
21:00
Deportivo Alavés
Valencia
2
2
|
22.11.2020 21:00 | Deportivo Alavés | 2 : 2 | Valencia | |||||
22.11
14:00
Eibar
Getafe
0
0
|
22.11.2020 14:00 | Eibar | 0 : 0 | Getafe | |||||
22.11
16:15
Cádiz
Real Sociedad
0
1
|
22.11.2020 16:15 | Cádiz | 0 : 1 | Real Sociedad | |||||
22.11
18:30
Granada
Real Valladolid
1
3
|
22.11.2020 18:30 | Granada | 1 : 3 | Real Valladolid |
22.11
15:30
Freiburg
Mainz 05
1
3
|
22.11.2020 15:30 | Freiburg | 1 : 3 | Mainz 05 | |||||
22.11
18:00
Köln
Union Berlin
1
2
|
22.11.2020 18:00 | Köln | 1 : 2 | Union Berlin |
22.11
17:00
Angers SCO
Olympique Lyonnais
0
1
|
22.11.2020 17:00 | Angers SCO | 0 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
22.11
15:00
Dijon
Lens
0
1
|
22.11.2020 15:00 | Dijon | 0 : 1 | Lens | |||||
22.11
21:00
Lille
Lorient
4
0
|
22.11.2020 21:00 | Lille | 4 : 0 | Lorient | |||||
22.11
15:00
Montpellier
Strasbourg
4
3
|
22.11.2020 15:00 | Montpellier | 4 : 3 | Strasbourg | |||||
22.11
13:00
Nantes
Metz
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Nantes | 1 : 1 | Metz | |||||
22.11
15:00
Reims
Nîmes
0
1
|
22.11.2020 15:00 | Reims | 0 : 1 | Nîmes |
22.11
12:30
Fiorentina
Benevento
0
1
|
22.11.2020 12:30 | Fiorentina | 0 : 1 | Benevento | |||||
22.11
15:00
Internazionale
Torino
4
2
|
22.11.2020 15:00 | Internazionale | 4 : 2 | Torino | |||||
22.11
20:45
Napoli
Milan
1
3
|
22.11.2020 20:45 | Napoli | 1 : 3 | Milan | |||||
22.11
15:00
Roma
Parma
3
0
|
22.11.2020 15:00 | Roma | 3 : 0 | Parma | |||||
22.11
15:00
Sampdoria
Bologna
1
2
|
22.11.2020 15:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Bologna | |||||
22.11
18:00
Udinese
Genoa
1
0
|
22.11.2020 18:00 | Udinese | 1 : 0 | Genoa | |||||
22.11
15:00
Hellas Verona
Sassuolo
0
2
|
22.11.2020 15:00 | Hellas Verona | 0 : 2 | Sassuolo |
22.11
17:30
Vojvodina
Crvena zvezda
0
2
|
22.11.2020 17:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.11
16:00
Zlatibor
OFK Bačka
1
0
|
22.11.2020 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | OFK Bačka |
22.11
13:00
Dinamo
Radnički (SM)
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Dinamo | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
22.11
13:00
Kabel
GFK Jagodina
2
2
|
22.11.2020 13:00 | Kabel | 2 : 2 | GFK Jagodina | |||||
22.11
13:00
OFK Žarkovo
Trayal
1
0
|
22.11.2020 13:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Trayal |
22.11
13:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.11
11:00
Mladost (L)
Čukarički
3
1
|
22.11.2020 11:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Čukarički | |||||
22.11
13:00
IMT
Radnički (N)
4
0
|
22.11.2020 13:00 | IMT | 4 : 0 | Radnički (N) | |||||
22.11
12:30
Rad
Radnički 1923
2
0
|
22.11.2020 12:30 | Rad | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
22.11
13:00
Voždovac
Vojvodina
1
1
|
22.11.2020 13:00 | Voždovac | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
22.11
13:00
Internacional
OFK Beograd
0
1
|
22.11.2020 13:00 | Internacional | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
22.11
11:00
RFK Novi Sad 1921
Brodarac
0
3
|
22.11.2020 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 3 | Brodarac |
22.11
10:00
Podrinje
Radnički (NP)
3
2
|
22.11.2020 10:00 | Podrinje | 3 : 2 | Radnički (NP) | |||||
22.11
10:00
Radnički (Zr)
Železničar
1
1
|
22.11.2020 10:00 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Železničar | |||||
22.11
10:00
Omladinac
Vojvodina
0
2
|
22.11.2020 10:00 | Omladinac | 0 : 2 | Vojvodina |
22.11
13:00
Borac 1926
Morava (VP)
5
0
|
22.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 5 : 0 | Morava (VP) | |||||
22.11
13:00
Sloga (P)
Šumadija (A)
5
2
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 5 : 2 | Šumadija (A) | |||||
22.11
13:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Loznica | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
22.11
13:00
Javor Matis
GFK Sloboda
4
3
|
22.11.2020 13:00 | Javor Matis | 4 : 3 | GFK Sloboda | |||||
22.11
13:00
Radnički (V)
Novi Pazar
3
0
|
22.11.2020 13:00 | Radnički (V) | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Mačva
0
2
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 2 | Mačva |
22.11
10:00
Bor 1919
GFK Dubočica
3
2
|
22.11.2020 10:00 | Bor 1919 | 3 : 2 | GFK Dubočica | |||||
22.11
10:00
OFK Topličanin
Radnik
2
4
|
22.11.2020 10:00 | OFK Topličanin | 2 : 4 | Radnik | |||||
22.11
13:00
OFK Sinđelić
Trstenik PPT
3
0
|
22.11.2020 13:00 | OFK Sinđelić | 3 : 0 | Trstenik PPT |
22.11
10:00
Radnički (NB) 2
DIF
3
1
|
22.11.2020 10:00 | Radnički (NB) 2 | 3 : 1 | DIF | |||||
22.11
10:00
Sinđelić
Železnik 1930
0
0
|
22.11.2020 10:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Železnik 1930 | |||||
22.11
12:00
BSK 1925
Studentski Grad
1
3
|
22.11.2020 12:00 | BSK 1925 | 1 : 3 | Studentski Grad | |||||
22.11
14:00
Torlak
Zvezdara
3
1
|
22.11.2020 14:00 | Torlak | 3 : 1 | Zvezdara |
22.11
09:00
IMT
Rad
1
2
|
22.11.2020 09:00 | IMT | 1 : 2 | Rad |
22.11
11:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
3
|
22.11.2020 11:00 | Spartak ŽK | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
22.11
13:00
Mladost (L)
Čukarički
1
2
|
22.11.2020 13:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Čukarički | |||||
22.11
10:00
Rad
Zemun
0
2
|
22.11.2020 10:00 | Rad | 0 : 2 | Zemun | |||||
22.11
11:00
OFK Vršac
Vojvodina
0
5
|
22.11.2020 11:00 | OFK Vršac | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
22.11
13:30
Real Niš
Partizan
1
3
|
22.11.2020 13:30 | Real Niš | 1 : 3 | Partizan | |||||
22.11
11:00
Apolon 4
Brodarac
0
2
|
22.11.2020 11:00 | Apolon 4 | 0 : 2 | Brodarac |
22.11
15:00
Sinđelić
Studenski grad
6
1
|
22.11.2020 15:00 | Sinđelić | 6 : 1 | Studenski grad |
22.11
12:00
Podrinje
Radnički (NP)
2
1
|
22.11.2020 12:00 | Podrinje | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
22.11
12:00
Radnički (Zr)
Železničar
1
0
|
22.11.2020 12:00 | Radnički (Zr) | 1 : 0 | Železničar | |||||
22.11
12:00
Omladinac
Vojvodina
0
14
|
22.11.2020 12:00 | Omladinac | 0 : 14 | Vojvodina |
22.11
13:00
Borac 1926
Smederevo 1924
9
0
|
22.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 9 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
22.11
13:00
Radnički 1923
Mladi radnik 1926
4
1
|
22.11.2020 13:00 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
22.11
13:00
Sloga (P)
Šumadija (A)
2
0
|
22.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
22.11
13:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
22.11.2020 13:00 | Loznica | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
22.11
13:00
Javor Matis
GFK Sloboda
2
3
|
22.11.2020 13:00 | Javor Matis | 2 : 3 | GFK Sloboda | |||||
22.11
13:00
Radnički (V)
Novi Pazar
1
3
|
22.11.2020 13:00 | Radnički (V) | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
22.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
1
0
|
22.11.2020 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Savacijum | |||||
22.11
13:00
OPK Rudar 1933
Metalac
0
1
|
22.11.2020 13:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 1 | Metalac |
22.11
11:00
Timočanin
Radnički (P)
5
2
|
22.11.2020 11:00 | Timočanin | 5 : 2 | Radnički (P) | |||||
22.11
10:00
OFK Sinđelić
Vlasina
1
1
|
22.11.2020 10:00 | OFK Sinđelić | 1 : 1 | Vlasina |
22.11
12:00
Palilulac
Zvezdara
3
1
|
22.11.2020 12:00 | Palilulac | 3 : 1 | Zvezdara | |||||
22.11
10:00
RFK Grafičar
Balkan
2
0
|
22.11.2020 10:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Balkan | |||||
22.11
10:00
BASK
Prva Iskra
3
1
|
22.11.2020 10:00 | BASK | 3 : 1 | Prva Iskra |
22.11
10:00
Radnički
Jedinstvo
2
1
|
22.11.2020 10:00 | Radnički | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.11
11:00
Mladost
Rađevac
4
1
|
22.11.2020 11:00 | Mladost | 4 : 1 | Rađevac | |||||
22.11
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Mačva
1
0
|
22.11.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 0 | Mačva | |||||
22.11
10:00
Sunrise Šabac
Loznica
3
2
|
22.11.2020 10:00 | Sunrise Šabac | 3 : 2 | Loznica |
22.11
09:30
Brodarac
Crvena zvezda
1
3
|
22.11.2020 09:30 | Brodarac | 1 : 3 | Crvena zvezda |
22.11
15:30
011
Kolubara
7
0
|
22.11.2020 15:30 | 011 | 7 : 0 | Kolubara | |||||
22.11
10:00
BSK 1925
BSK
2
2
|
22.11.2020 10:00 | BSK 1925 | 2 : 2 | BSK | |||||
22.11
13:30
OLE
Sinđelić
1
0
|
22.11.2020 13:30 | OLE | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
22.11
12:15
Lokomotiva
Rakovica
2
5
|
22.11.2020 12:15 | Lokomotiva | 2 : 5 | Rakovica |
22.11
09:00
OFK Beograd
Hajduk
3
0
|
22.11.2020 09:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Hajduk |
22.11
11:00
Moskva
Stajićevo 2017
2
2
|
22.11.2020 11:00 | Moskva | 2 : 2 | Stajićevo 2017 | |||||
22.11
10:00
Spartak
TSC
7
0
|
22.11.2020 10:00 | Spartak | 7 : 0 | TSC | |||||
22.11
12:00
Spartak d.o.o.
Lehel 2019
4
0
|
22.11.2020 12:00 | Spartak d.o.o. | 4 : 0 | Lehel 2019 | |||||
22.11
13:00
Polet
Banat
0
3
|
22.11.2020 13:00 | Polet | 0 : 3 | Banat | |||||
22.11
12:00
Bačka
Nova Kolonija
1
4
|
22.11.2020 12:00 | Bačka | 1 : 4 | Nova Kolonija |
22.11
10:00
Tika taka
OFK Atletiko
3
5
|
22.11.2020 10:00 | Tika taka | 3 : 5 | OFK Atletiko | |||||
22.11
10:00
Fenix 2
POFK Čivija
1
0
|
22.11.2020 10:00 | Fenix 2 | 1 : 0 | POFK Čivija | |||||
22.11
10:00
Mačva 2
Šabac Sunrise 1
1
2
|
22.11.2020 10:00 | Mačva 2 | 1 : 2 | Šabac Sunrise 1 | |||||
22.11
10:00
Mačva 1929
Fenix 1
0
8
|
22.11.2020 10:00 | Mačva 1929 | 0 : 8 | Fenix 1 |
22.11
17:00
Budućnost VOLI
Cibona
87
68
|
22.11.2020 17:00 | Budućnost VOLI | 87 : 68 | Cibona | |||||
22.11
19:00
Cedevita Olimpija
Igokea
103
92
|
22.11.2020 19:00 | Cedevita Olimpija | 103 : 92 | Igokea |
22.11
16:30
Niš
Mladost Vesna
71
66
|
22.11.2020 16:30 | Niš | 71 : 66 | Mladost Vesna |
22.11
15:00
Radnik
Rudar 1903
83
69
|
22.11.2020 15:00 | Radnik | 83 : 69 | Rudar 1903 |
22.11
18:00
Ivanjica
Loznica
83
68
|
22.11.2020 18:00 | Ivanjica | 83 : 68 | Loznica | |||||
22.11
16:00
Priboj
Crnokosa
110
64
|
22.11.2020 16:00 | Priboj | 110 : 64 | Crnokosa |
22.11
19:00
Petrovgrad
Srbobran
87
99
|
22.11.2020 19:00 | Petrovgrad | 87 : 99 | Srbobran |
22.11
15:00
Bagljaš
Roling
77
57
|
22.11.2020 15:00 | Bagljaš | 77 : 57 | Roling | |||||
22.11
17:00
Akademik
Beočin
76
62
|
22.11.2020 17:00 | Akademik | 76 : 62 | Beočin |
22.11
18:00
Jadran
Ru koš
94
59
|
22.11.2020 18:00 | Jadran | 94 : 59 | Ru koš |
22.11
17:00
Osečina
Mladost 2014
76
69
|
22.11.2020 17:00 | Osečina | 76 : 69 | Mladost 2014 |
22.11
16:00
Šumadija 2017
Sloga (PM)
102
82
|
22.11.2020 16:00 | Šumadija 2017 | 102 : 82 | Sloga (PM) |
22.11
13:00
Jastreb
Hisar
68
65
|
22.11.2020 13:00 | Jastreb | 68 : 65 | Hisar | |||||
22.11
18:30
Ratnici
Knjaževac
101
70
|
22.11.2020 18:30 | Ratnici | 101 : 70 | Knjaževac | |||||
22.11
18:30
Radan
Kuršumlija
46
41
|
22.11.2020 18:30 | Radan | 46 : 41 | Kuršumlija |
22.11
16:00
Orlovi
Cinkarna Celje
73
69
|
22.11.2020 16:00 | Orlovi | 73 : 69 | Cinkarna Celje |
22.11
16:00
Karaburma
Ljubovija
87
50
|
22.11.2020 16:00 | Karaburma | 87 : 50 | Ljubovija |
22.11
16:30
Ras
Karađorđevo
105
58
|
22.11.2020 16:30 | Ras | 105 : 58 | Karađorđevo |
22.11
17:00
Trstenik
Smederevo
74
64
|
22.11.2020 17:00 | Trstenik | 74 : 64 | Smederevo |
22.11
15:30
Star
Sloboda
63
77
|
22.11.2020 15:30 | Star | 63 : 77 | Sloboda | |||||
22.11
14:00
Borac
Partizan NIS
74
77
|
22.11.2020 14:00 | Borac | 74 : 77 | Partizan NIS |
22.11
12:00
Novosadska ŽKA
Crvena zvezda Kombank
39
102
|
22.11.2020 12:00 | Novosadska ŽKA | 39 : 102 | Crvena zvezda Kombank | |||||
22.11
13:30
Partizan 1953
Kraljevo
50
60
|
22.11.2020 13:30 | Partizan 1953 | 50 : 60 | Kraljevo |
22.11
14:30
Gračac
FAP Livnica
3
1
|
22.11.2020 14:30 | Gračac | 3 : 1 | FAP Livnica |
22.11
15:00
Morava
Pirot
3
0
|
22.11.2020 15:00 | Morava | 3 : 0 | Pirot |
22.11
14:00
Mladi radnik 2
As
3
1
|
22.11.2020 14:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 1 | As | |||||
22.11
19:00
Rudar
Sloga 2015
3
1
|
22.11.2020 19:00 | Rudar | 3 : 1 | Sloga 2015 |
22.11
15:00
Kikinda
Dunav Volley
3
2
|
22.11.2020 15:00 | Kikinda | 3 : 2 | Dunav Volley | |||||
22.11
18:00
Partizan
Mladost (BP)
3
0
|
22.11.2020 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost (BP) |
22.11
17:00
Toplički Vitezovi
Užice
3
2
|
22.11.2020 17:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | Užice |
22.11
12:00
Stampedo
Topličanin
3
0
|
22.11.2020 12:00 | Stampedo | 3 : 0 | Topličanin | |||||
22.11
17:00
Pusta Reka
Knjaževac
0
3
|
22.11.2020 17:00 | Pusta Reka | 0 : 3 | Knjaževac | |||||
22.11
18:30
Milenijum
Leskovac 98
1
3
|
22.11.2020 18:30 | Milenijum | 1 : 3 | Leskovac 98 |
22.11
16:00
Tara
Raška
1
3
|
22.11.2020 16:00 | Tara | 1 : 3 | Raška | |||||
22.11
14:30
Mokra Gora
Tehničar
3
1
|
22.11.2020 14:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | Tehničar | |||||
22.11
15:45
Sloboda S
Lotus
2
3
|
22.11.2020 15:45 | Sloboda S | 2 : 3 | Lotus | |||||
22.11
17:30
Sokolica
Napredak 037
0
3
|
22.11.2020 17:30 | Sokolica | 0 : 3 | Napredak 037 |
22.11
15:00
Smeč SV
Šumadija
1
3
|
22.11.2020 15:00 | Smeč SV | 1 : 3 | Šumadija | |||||
22.11
14:00
Srbijanka 014 - 2
Lucky Star
1
3
|
22.11.2020 14:00 | Srbijanka 014 - 2 | 1 : 3 | Lucky Star |
22.11
17:00
Štrand Volej
NS Volej Team
1
3
|
22.11.2020 17:00 | Štrand Volej | 1 : 3 | NS Volej Team | |||||
22.11
17:00
Srem 2
Odbojka 013
1
3
|
22.11.2020 17:00 | Srem 2 | 1 : 3 | Odbojka 013 |
22.11
12:00
Roda
Novi Sad
1
3
|
22.11.2020 12:00 | Roda | 1 : 3 | Novi Sad |
22.11
18:00
Proleter
Dinamo
27
34
|
22.11.2020 18:00 | Proleter | 27 : 34 | Dinamo |
22.11
17:00
Crvena zvezda
Železničar 1949
30
26
|
22.11.2020 17:00 | Crvena zvezda | 30 : 26 | Železničar 1949 |
22.11
19:00
Ub
Jugović
21
41
|
22.11.2020 19:00 | Ub | 21 : 41 | Jugović |
22.11
19:00
Sinđelić
Rakovica
28
27
|
22.11.2020 19:00 | Sinđelić | 28 : 27 | Rakovica | |||||
22.11
12:00
Metalac
Loznica
23
23
|
22.11.2020 12:00 | Metalac | 23 : 23 | Loznica | |||||
22.11
15:00
Crvena zvezda 2
Partizan 2
29
34
|
22.11.2020 15:00 | Crvena zvezda 2 | 29 : 34 | Partizan 2 |
22.11
20:00
Borsko jezero
ORK Bor
24
33
|
22.11.2020 20:00 | Borsko jezero | 24 : 33 | ORK Bor |
22.11
19:00
Aleksinac
Pirot
38
25
|
22.11.2020 19:00 | Aleksinac | 38 : 25 | Pirot | |||||
22.11
17:30
Nišava
BSK Heba
29
26
|
22.11.2020 17:30 | Nišava | 29 : 26 | BSK Heba |
22.11
16:00
Smederevo 2
Lokomotiva
25
30
|
22.11.2020 16:00 | Smederevo 2 | 25 : 30 | Lokomotiva | |||||
22.11
19:00
Jedinstvo 1974
Rudar 2
39
25
|
22.11.2020 19:00 | Jedinstvo 1974 | 39 : 25 | Rudar 2 | |||||
22.11
18:00
Mladi radnik
Palanka
40
30
|
22.11.2020 18:00 | Mladi radnik | 40 : 30 | Palanka | |||||
22.11
18:30
Osipaonica
Karađorđe
28
46
|
22.11.2020 18:30 | Osipaonica | 28 : 46 | Karađorđe |
22.11
16:00
Sloga
Mladost
29
33
|
22.11.2020 16:00 | Sloga | 29 : 33 | Mladost |
22.11
19:00
Dalmatinac
Radnički
27
27
|
22.11.2020 19:00 | Dalmatinac | 27 : 27 | Radnički | |||||
22.11
19:00
Mladost
Budućnost
42
41
|
22.11.2020 19:00 | Mladost | 42 : 41 | Budućnost | |||||
22.11
20:00
Senta
Prigrevica
19
30
|
22.11.2020 20:00 | Senta | 19 : 30 | Prigrevica |
22.11
11:00
Gučevo
RK SC Voždovac 2012 - 2
26
34
|
22.11.2020 11:00 | Gučevo | 26 : 34 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
22.11
19:00
Grafičar
Sivac 69/2
28
27
|
22.11.2020 19:00 | Grafičar | 28 : 27 | Sivac 69/2 |
22.11
14:30
Srem (SM)
Jugović 2
38
32
|
22.11.2020 14:30 | Srem (SM) | 38 : 32 | Jugović 2 |
22.11
15:30
Loznica grad
ORK Loznica
44
34
|
22.11.2020 15:30 | Loznica grad | 44 : 34 | ORK Loznica |
22.11
11:30
Morava
Aleksinac
27
21
|
22.11.2020 11:30 | Morava | 27 : 21 | Aleksinac |
22.11
18:00
Hajduk Veljko
Naisa 2
19
21
|
22.11.2020 18:00 | Hajduk Veljko | 19 : 21 | Naisa 2 | |||||
22.11
17:00
Remesiana
Rtanj
28
23
|
22.11.2020 17:00 | Remesiana | 28 : 23 | Rtanj | |||||
22.11
19:00
Đerdap
Osice
23
30
|
22.11.2020 19:00 | Đerdap | 23 : 30 | Osice |
22.11
18:00
Jagodina 2
Požarevac
29
19
|
22.11.2020 18:00 | Jagodina 2 | 29 : 19 | Požarevac | |||||
22.11
13:00
Udarnik
Mladi radnik - 2
19
22
|
22.11.2020 13:00 | Udarnik | 19 : 22 | Mladi radnik - 2 |
22.11
14:00
Prijepolje
Pazar 2003
26
16
|
22.11.2020 14:00 | Prijepolje | 26 : 16 | Pazar 2003 |
22.11
18:00
Jabuka
Krule
28
18
|
22.11.2020 18:00 | Jabuka | 28 : 18 | Krule | |||||
22.11
16:00
Apatin
Naftagas
19
23
|
22.11.2020 16:00 | Apatin | 19 : 23 | Naftagas |
22.11
18:30
Sloga
Kikinda
20
40
|
22.11.2020 18:30 | Sloga | 20 : 40 | Kikinda | |||||
22.11
19:30
Petrovaradin
Žitorađa
45
16
|
22.11.2020 19:30 | Petrovaradin | 45 : 16 | Žitorađa |
22.11
17:30
Stari Grad
Partizan
10
16
|
22.11.2020 17:30 | Stari Grad | 10 : 16 | Partizan |
22.11
10:30
Beograd
Rasina
10
9
|
22.11.2020 10:30 | Beograd | 10 : 9 | Rasina |
22.11
19:00
Goč
Sava
7
12
|
22.11.2020 19:00 | Goč | 7 : 12 | Sava | |||||
22.11
19:15
Vračar
ŽAK
11
6
|
22.11.2020 19:15 | Vračar | 11 : 6 | ŽAK |
22.11
19:00
ŽAK Junior
Leteći Bajmočani
6
5
|
22.11.2020 19:00 | ŽAK Junior | 6 : 5 | Leteći Bajmočani |
22.11
16:15
Intelektualac
Oftal - C
4
4
|
22.11.2020 16:15 | Intelektualac | 4 : 4 | Oftal - C |
22.11
19:30
BSK
Radnički 2010
5
0
|
22.11.2020 19:30 | BSK | 5 : 0 | Radnički 2010 |
22.11
19:30
Zenon
Bajina Bašta
4
6
|
22.11.2020 19:30 | Zenon | 4 : 6 | Bajina Bašta |
22.11
19:00
Nova Pazova
Zemun Samo pravo
5
4
|
22.11.2020 19:00 | Nova Pazova | 5 : 4 | Zemun Samo pravo | |||||
22.11
18:00
Novi Pazar
Winter sport
2
1
|
22.11.2020 18:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Winter sport |
22.11
19:30
Loznica Grad 2018
Palež
0
0
|
22.11.2020 19:30 | Loznica Grad 2018 | 0 : 0 | Palež | |||||
22.11
19:00
Leskovac
Banjica
2
1
|
22.11.2020 19:00 | Leskovac | 2 : 1 | Banjica |
22.11
14:00
SBB Vukovi
Black Hornets
56
46
|
22.11.2020 14:00 | SBB Vukovi | 56 : 46 | Black Hornets |
22.11
16:15
Crvena zvezda
Vojvodina
6
0
|
22.11.2020 16:15 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Vojvodina |