16.08
17:00
Dunav
Vojvodina 1928
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
16.08
17:00
Borac
Jedinstvo (SP)
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
16.08
17:00
Tisa
Radnički (Zr)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Tisa | 2 : 2 | Radnički (Zr) |
16.08
17:30
Bane 1931
Mladi radnik 1926
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Bane 1931 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
16.08
17:30
Železničar (L)
Trepča
0
0
|
16.08.2020 17:30 | Železničar (L) | 0 : 0 | Trepča | |||||
16.08
17:30
Budućnost (A)
Jošanica
4
1
|
16.08.2020 17:30 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Jošanica |
16.08
17:00
Zvezdara
Radnički (O)
0
0
|
16.08.2020 17:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo
BSK 1925
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
16.08
17:30
Studentski grad
Stepojevac Vaga
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Studentski grad | 4 : 2 | Stepojevac Vaga |
16.08
11:00
Car Konstantin
Župa
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Car Konstantin | 4 : 0 | Župa | |||||
16.08
17:00
Budućnost (P)
Timočanin
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Budućnost (P) | 1 : 2 | Timočanin | |||||
16.08
11:00
SFS Borac
Mladost
0
1
|
16.08.2020 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.08
11:00
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
2
0
|
16.08.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
16.08
17:00
Vojvodina (BG)
Obilić
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 0 | Obilić | |||||
16.08
17:00
Tavankut
Bajša
0
0
|
16.08.2020 17:00 | Tavankut | 0 : 0 | Bajša | |||||
16.08
17:00
Mladost (BP)
Njegoš
4
0
|
16.08.2020 17:00 | Mladost (BP) | 4 : 0 | Njegoš |
16.08
17:00
Borac
OFK Kikinda 1909
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 2 : 0 | OFK Kikinda 1909 | |||||
16.08
17:00
Banat
Omladinac FAM
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Banat | 0 : 1 | Omladinac FAM | |||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
16.08
17:00
ŽAK
Sloga
3
3
|
16.08.2020 17:00 | ŽAK | 3 : 3 | Sloga |
16.08
17:00
Jugović
Sremac Vojka
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Jugović | 1 : 1 | Sremac Vojka | |||||
16.08
17:00
Sloboda
Sloga (E)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
16.08
17:00
Jadran
Crvena Zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Jadran | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
16.08
17:00
Budućnost
Borac
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Borac | |||||
16.08
17:00
Hajduk
Sloga (T)
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga (T) |
16.08
17:00
Kušiljevo
Levač
3
1
|
16.08.2020 17:00 | Kušiljevo | 3 : 1 | Levač | |||||
16.08
17:00
Juhor
Jedinstvo (M)
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Juhor | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
16.08
17:00
Sloga (M)
Kopaonik
0
2
|
16.08.2020 17:00 | Sloga (M) | 0 : 2 | Kopaonik | |||||
16.08
17:00
OFK Lugomir
Temnić 1924
3
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK Lugomir | 3 : 1 | Temnić 1924 | |||||
16.08
17:00
Moravac 2015
Morava 1918
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Moravac 2015 | 2 : 1 | Morava 1918 |
16.08
17:00
OFK 019
Brodoremont
2
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK 019 | 2 : 1 | Brodoremont | |||||
16.08
17:00
Branik
OFK Slatina
2
1
|
16.08.2020 17:00 | Branik | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
16.08
11:00
Tanasko Rajić
Senjak
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Tanasko Rajić | 4 : 0 | Senjak | |||||
16.08
17:00
Rajko Mitić
Polom
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Rajko Mitić | 1 : 0 | Polom |
16.08
17:00
Malošište
Naša krila 1936
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Malošište | 1 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
16.08
17:00
Morava
Naisus 1977
4
0
|
16.08.2020 17:00 | Morava | 4 : 0 | Naisus 1977 | |||||
16.08
11:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
3
1
|
16.08.2020 11:00 | Pukovac | 3 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
16.08
17:00
Zemljoradnik
Delijski Vis
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Delijski Vis | |||||
16.08
17:00
Orljane
Rudar
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Orljane | 3 : 2 | Rudar | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Bukovik
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Bukovik |
16.08
17:00
Čekmin
Jedinstvo (G)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Čekmin | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
16.08
17:00
Jablanica
Sloga
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Jablanica | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.08
17:00
Dobrič
Budućnost
1
5
|
16.08.2020 17:00 | Dobrič | 1 : 5 | Budućnost | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo (GS) | 4 : 1 | Pusta Reka | |||||
16.08
17:00
Vranjska Banja
Alakince
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Vranjska Banja | 2 : 0 | Alakince |
16.08
17:00
Dunav
Prva iskra
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Dunav | 0 : 3 | Prva iskra | |||||
16.08
17:00
Budućnost (Z)
Mladost (C)
4
0
|
16.08.2020 17:00 | Budućnost (Z) | 4 : 0 | Mladost (C) | |||||
16.08
17:00
Vrčin
Kosmaj
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Vrčin | 0 : 1 | Kosmaj | |||||
16.08
10:00
Borac (L)
Napredak
3
1
|
16.08.2020 10:00 | Borac (L) | 3 : 1 | Napredak |
16.08
17:30
Trebič
Midžor
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Trebič | 1 : 0 | Midžor | |||||
16.08
17:30
Osnić
OFK Rtanj
2
4
|
16.08.2020 17:30 | Osnić | 2 : 4 | OFK Rtanj | |||||
16.08
17:30
Sloga
Rudar (P)
1
1
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Rudar (P) | |||||
16.08
17:30
Kosovo
Šljivar
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Kosovo | 2 : 0 | Šljivar |
16.08
Mačkovac
Mladost (T)
1
0
|
16.08.2020 | Mačkovac | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.08
Mladost (DK)
Žabare
1
3
|
16.08.2020 | Mladost (DK) | 1 : 3 | Žabare | |||||
16.08
Vinogradar
Sebečevac
1
0
|
16.08.2020 | Vinogradar | 1 : 0 | Sebečevac | |||||
16.08
Sloga (L)
FUD
1
0
|
16.08.2020 | Sloga (L) | 1 : 0 | FUD | |||||
16.08
Gornji Stepoš
Trudbenik
3
0
|
16.08.2020 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
16.08
Sloga (Ć)
Gradina
2
4
|
16.08.2020 | Sloga (Ć) | 2 : 4 | Gradina | |||||
16.08
Donji Kopaonik
Kupci
6
3
|
16.08.2020 | Donji Kopaonik | 6 : 3 | Kupci |
16.08
17:30
Donji Srem 2015
Sremac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Sremac | |||||
16.08
17:30
BSK
Železničar
1
1
|
16.08.2020 17:30 | BSK | 1 : 1 | Železničar | |||||
16.08
17:30
Napredak
Rudar
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
16.08
17:30
Sloga
GFK Sloven
0
0
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
16.08
17:30
LSK
Borac (M)
0
0
|
16.08.2020 17:30 | LSK | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
16.08
17:30
Borac (K)
Hajduk (V)
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Hajduk (V) | |||||
16.08
17:30
Hajduk (B)
Ljukovo
0
0
|
16.08.2020 17:30 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Ljukovo |
16.08
17:00
Hajdučica
Jugoslavija
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Hajdučica | 0 : 3 | Jugoslavija | |||||
16.08
17:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Partizan (U) | |||||
16.08
17:00
Radnički (B)
Banat (I)
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Radnički (B) | 3 : 2 | Banat (I) | |||||
16.08
17:00
Strela
Spartak 1911
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Strela | 3 : 2 | Spartak 1911 | |||||
16.08
17:00
Dolina
Partizan (G)
2
5
|
16.08.2020 17:00 | Dolina | 2 : 5 | Partizan (G) | |||||
16.08
17:00
Budućnost (A)
Polet (Id)
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Polet (Id) | |||||
16.08
17:00
Stari Tamiš
Sloga (BNS)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Stari Tamiš | 1 : 1 | Sloga (BNS) |
16.08
17:30
Omladinac
Maglić
7
1
|
16.08.2020 17:30 | Omladinac | 7 : 1 | Maglić | |||||
16.08
17:30
Rusin
Kulpin
5
3
|
16.08.2020 17:30 | Rusin | 5 : 3 | Kulpin | |||||
16.08
17:30
Budućnost (G)
Slavija
0
1
|
16.08.2020 17:30 | Budućnost (G) | 0 : 1 | Slavija | |||||
16.08
17:30
Borac 46
Polet
3
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac 46 | 3 : 0 | Polet | |||||
16.08
17:30
Kordun
Budućnost (M)
0
4
|
16.08.2020 17:30 | Kordun | 0 : 4 | Budućnost (M) | |||||
16.08
17:30
Budućnost (P)
Tvrđava
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Budućnost (P) | 2 : 0 | Tvrđava | |||||
16.08
17:30
Zadrugar
BSK
5
0
|
16.08.2020 17:30 | Zadrugar | 5 : 0 | BSK | |||||
16.08
17:30
SU Stanišić 1920
Radnički 1918
2
0
|
16.08.2020 17:30 | SU Stanišić 1920 | 2 : 0 | Radnički 1918 |
16.08
17:00
Sutjeska
Sloga
2
4
|
16.08.2020 17:00 | Sutjeska | 2 : 4 | Sloga | |||||
16.08
17:00
Senta
Iskra
7
0
|
16.08.2020 17:00 | Senta | 7 : 0 | Iskra | |||||
16.08
17:00
Đurđin
Proleter (Nj)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Đurđin | 1 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
16.08
17:00
Jadran
Eđšeg
5
0
|
16.08.2020 17:00 | Jadran | 5 : 0 | Eđšeg | |||||
16.08
17:00
Budućnost
Preporod
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Preporod | |||||
16.08
17:00
Obilić
Tornjoš
0
0
|
16.08.2020 17:00 | Obilić | 0 : 0 | Tornjoš |
16.08
18:00
Potisje
MSK
1
1
|
16.08.2020 18:00 | Potisje | 1 : 1 | MSK | |||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
ASK
3
3
|
16.08.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | ASK | |||||
16.08
18:00
Lehel
Radnički 1911
0
6
|
16.08.2020 18:00 | Lehel | 0 : 6 | Radnički 1911 | |||||
16.08
18:00
OFK Klek
Polet
0
2
|
16.08.2020 18:00 | OFK Klek | 0 : 2 | Polet | |||||
16.08
18:00
Mladost (BD)
Borac
1
0
|
16.08.2020 18:00 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Borac | |||||
16.08
18:00
2. Oktobar
Vojvodina (NM)
3
2
|
16.08.2020 18:00 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Vojvodina (NM) |
16.08
Železničar Kusadak
Polet
1
2
|
16.08.2020 | Železničar Kusadak | 1 : 2 | Polet | |||||
16.08
SASK
Bresje Superior
1
0
|
16.08.2020 | SASK | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
16.08
Radnik (SP)
Osipaonica
3
0
|
16.08.2020 | Radnik (SP) | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
16.08
Obilić
Bačinac
0
0
|
16.08.2020 | Obilić | 0 : 0 | Bačinac | |||||
16.08
Budućnost
Mladi borac
0
1
|
16.08.2020 | Budućnost | 0 : 1 | Mladi borac | |||||
16.08
Pobeda
Mladi radnik 1940
3
2
|
16.08.2020 | Pobeda | 3 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
16.08
Sloga (M)
Crvena zvezda
0
4
|
16.08.2020 | Sloga (M) | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
16.08
Podunavac
Mladost 1948
1
1
|
16.08.2020 | Podunavac | 1 : 1 | Mladost 1948 |
16.08
17:30
Partizan (BB)
Prvi srpski ustanak
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Partizan (BB) | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.08
17:30
Vinča
Šumadinac (S)
4
4
|
16.08.2020 17:30 | Vinča | 4 : 4 | Šumadinac (S) | |||||
16.08
17:30
Grizli ML
Sloga (Z)
6
0
|
16.08.2020 17:30 | Grizli ML | 6 : 0 | Sloga (Z) | |||||
16.08
17:30
Partizan 1945
Lokomotiva
0
4
|
16.08.2020 17:30 | Partizan 1945 | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
16.08
17:30
Šumadinac 1913
Marjan (K)
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Šumadinac 1913 | 4 : 2 | Marjan (K) | |||||
16.08
17:30
BSK
Plaskovac
2
1
|
16.08.2020 17:30 | BSK | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
16.08
17:30
Borac (P)
ŽSK
1
1
|
16.08.2020 17:30 | Borac (P) | 1 : 1 | ŽSK | |||||
16.08
17:30
Banja 1957
Omladinac
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Banja 1957 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.08
17:30
Jasenica (B)
Trnava
1
7
|
16.08.2020 17:30 | Jasenica (B) | 1 : 7 | Trnava |
16.08
17:00
Postar 1930
Sinđelić 2012
5
1
|
16.08.2020 17:00 | Postar 1930 | 5 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
16.08
11:00
Hajduk
Šumadinac
4
3
|
16.08.2020 11:00 | Hajduk | 4 : 3 | Šumadinac | |||||
16.08
17:00
PKB (PS)
011
2
0
|
16.08.2020 17:00 | PKB (PS) | 2 : 0 | 011 | |||||
16.08
17:00
DIF
Heroj Polet
3
2
|
16.08.2020 17:00 | DIF | 3 : 2 | Heroj Polet | |||||
16.08
17:00
Balkan Mirijevo
Posavac Tišma
2
2
|
16.08.2020 17:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | Posavac Tišma |
16.08
10:00
Radnički
Mladi borac
6
2
|
16.08.2020 10:00 | Radnički | 6 : 2 | Mladi borac | |||||
16.08
17:00
Polet
Vranić
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Polet | 0 : 3 | Vranić | |||||
16.08
17:00
Rojkovac
Strelac
0
3
|
16.08.2020 17:00 | Rojkovac | 0 : 3 | Strelac | |||||
16.08
17:00
Lisović 1977
Omladinac
1
3
|
16.08.2020 17:00 | Lisović 1977 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
16.08
17:00
Duboko
Jedinstvo
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Duboko | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.08
17:00
OFK Budućnost
OFK Zabrežje
1
1
|
16.08.2020 17:00 | OFK Budućnost | 1 : 1 | OFK Zabrežje |
16.08
17:00
21. oktobar
Srbija
1
3
|
16.08.2020 17:00 | 21. oktobar | 1 : 3 | Srbija | |||||
16.08
17:00
OFK Bagremar
Pobeda 1926
0
3
|
16.08.2020 17:00 | OFK Bagremar | 0 : 3 | Pobeda 1926 | |||||
16.08
17:00
Šumadija 1934
Šumadinac KG
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Šumadinac KG | |||||
16.08
17:00
Kolonija
Zastava
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Kolonija | 4 : 1 | Zastava | |||||
16.08
17:00
Jedinstvo
Sloga (D)
1
2
|
16.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloga (D) |
16.08
17:00
OFK Rutevac 1908
Mladost
2
2
|
16.08.2020 17:00 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 2 | Mladost | |||||
16.08
17:00
Baličevac
Elid
1
0
|
16.08.2020 17:00 | Baličevac | 1 : 0 | Elid | |||||
16.08
17:00
Radnički 1947
Jastrebac
3
2
|
16.08.2020 17:00 | Radnički 1947 | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
16.08
17:00
Borac
Rasovača
3
0
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 3 : 0 | Rasovača | |||||
16.08
17:00
Doljevac
Sloga
7
2
|
16.08.2020 17:00 | Doljevac | 7 : 2 | Sloga |
16.08
11:00
Beli Orlovi
Garevina
1
5
|
16.08.2020 11:00 | Beli Orlovi | 1 : 5 | Garevina | |||||
16.08
17:00
Gradac
Kamenorezac 76
1
10
|
16.08.2020 17:00 | Gradac | 1 : 10 | Kamenorezac 76 | |||||
16.08
17:00
Rubin
Velika Drenova
5
2
|
16.08.2020 17:00 | Rubin | 5 : 2 | Velika Drenova | |||||
16.08
17:00
Borac
Poljoprivrednik
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Borac | 0 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
16.08
17:00
Vinogradar
Župski biseri
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Župski biseri | |||||
16.08
17:00
Polet 57
14. Oktobar
2
0
|
16.08.2020 17:00 | Polet 57 | 2 : 0 | 14. Oktobar |
16.08
17:30
Krušedol
ČSK
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Krušedol | 1 : 3 | ČSK | |||||
16.08
17:30
Jedinstvo
Polet
1
2
|
16.08.2020 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Polet | |||||
16.08
17:30
Srem
Fruškogorac
5
0
|
16.08.2020 17:30 | Srem | 5 : 0 | Fruškogorac | |||||
16.08
17:30
Graničar
Napredak
0
4
|
16.08.2020 17:30 | Graničar | 0 : 4 | Napredak | |||||
16.08
17:30
Šumar
OFK Brestač
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Šumar | 1 : 3 | OFK Brestač | |||||
16.08
17:30
Hrtkovci
Kameni
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Hrtkovci | 1 : 0 | Kameni | |||||
16.08
17:30
Radnički
Sremac
4
3
|
16.08.2020 17:30 | Radnički | 4 : 3 | Sremac | |||||
16.08
17:30
Dunav
Mladost
1
2
|
16.08.2020 17:30 | Dunav | 1 : 2 | Mladost |
16.08
17:30
Erdevik 2017
Graničar 1924
2
3
|
16.08.2020 17:30 | Erdevik 2017 | 2 : 3 | Graničar 1924 | |||||
16.08
17:30
OFK Bikić
Jednota
7
0
|
16.08.2020 17:30 | OFK Bikić | 7 : 0 | Jednota | |||||
16.08
17:30
Obilić 1993
Jedinstvo
3
1
|
16.08.2020 17:30 | Obilić 1993 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.08
17:30
Sloga
OFK Zeka Buljubaša
0
2
|
16.08.2020 17:30 | Sloga | 0 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
16.08
17:30
Sloboda
Zmaj
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Zmaj | |||||
16.08
17:30
Trgovački
Fruškogorac
1
3
|
16.08.2020 17:30 | Trgovački | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
16.08
10:00
Fruška Gora
Sremac (B)
0
1
|
16.08.2020 10:00 | Fruška Gora | 0 : 1 | Sremac (B) | |||||
16.08
17:30
Graničar (K)
Sremac (J)
2
0
|
16.08.2020 17:30 | Graničar (K) | 2 : 0 | Sremac (J) |
16.08
11:00
Gaglovo
Modrica
1
3
|
16.08.2020 11:00 | Gaglovo | 1 : 3 | Modrica | |||||
16.08
11:00
Konjuh
Mudrakovac
2
4
|
16.08.2020 11:00 | Konjuh | 2 : 4 | Mudrakovac | |||||
16.08
17:00
Kapidžija
Borac
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Kapidžija | 1 : 1 | Borac | |||||
16.08
17:00
Polet
Zmajevac
2
4
|
16.08.2020 17:00 | Polet | 2 : 4 | Zmajevac |
16.08
11:00
Borjak 2012
Parcane
1
2
|
16.08.2020 11:00 | Borjak 2012 | 1 : 2 | Parcane | |||||
16.08
11:00
Obilić
Varvarin
0
6
|
16.08.2020 11:00 | Obilić | 0 : 6 | Varvarin | |||||
16.08
11:00
Ratajac
Velika Morava
2
3
|
16.08.2020 11:00 | Ratajac | 2 : 3 | Velika Morava | |||||
16.08
11:00
Stara Čaršija
OFK Orašje 1960
2
0
|
16.08.2020 11:00 | Stara Čaršija | 2 : 0 | OFK Orašje 1960 |
16.08
17:00
Padež
Polet
7
0
|
16.08.2020 17:00 | Padež | 7 : 0 | Polet | |||||
16.08
11:00
Grkljane
Lomnica
2
1
|
16.08.2020 11:00 | Grkljane | 2 : 1 | Lomnica | |||||
16.08
17:00
Mladost 2015
Dvorane
1
5
|
16.08.2020 17:00 | Mladost 2015 | 1 : 5 | Dvorane | |||||
16.08
17:00
Vratare
Kruševica
4
1
|
16.08.2020 17:00 | Vratare | 4 : 1 | Kruševica |
16.08
17:30
Borac
Zrinjski
1
0
|
16.08.2020 17:30 | Borac | 1 : 0 | Zrinjski |
16.08
20:00
Vojvodina
Mladost (L)
3
0
|
16.08.2020 20:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.08
20:00
Rad
Voždovac
1
3
|
16.08.2020 20:00 | Rad | 1 : 3 | Voždovac | |||||
16.08
18:00
OFK Bačka
TSC
1
1
|
16.08.2020 18:00 | OFK Bačka | 1 : 1 | TSC | |||||
16.08
20:00
Metalac
Proleter
1
1
|
16.08.2020 20:00 | Metalac | 1 : 1 | Proleter |
16.08
17:00
IMT
Radnički (SM)
0
2
|
16.08.2020 17:00 | IMT | 0 : 2 | Radnički (SM) | |||||
16.08
17:00
Radnički (P)
Sloga (K)
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Sloga (K) |
16.08
21:00
Sevilla
Manchester United
2
1
|
16.08.2020 21:00 | Sevilla | 2 : 1 | Manchester United |
16.08
17:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
|
16.08.2020 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.08
19:00
Kolubara
Mašinac Trejs
0
3
|
16.08.2020 19:00 | Kolubara | 0 : 3 | Mašinac Trejs | |||||
16.08
17:30
Požarevac
Radnički 1923
4
2
|
16.08.2020 17:30 | Požarevac | 4 : 2 | Radnički 1923 |
16.08
11:00
Loznica
Mačva
1
5
|
16.08.2020 11:00 | Loznica | 1 : 5 | Mačva | |||||
16.08
17:30
Heroj Polet
Rad
2
1
|
16.08.2020 17:30 | Heroj Polet | 2 : 1 | Rad |
16.08
11:00
Radnički (NB)
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
16.08.2020 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
16.08
17:30
Internacional
TSC
3
0
|
16.08.2020 17:30 | Internacional | 3 : 0 | TSC | |||||
16.08
10:00
Trayal
Napredak
2
2
|
16.08.2020 10:00 | Trayal | 2 : 2 | Napredak | |||||
16.08
10:00
Voždovac
Brodarac
2
0
|
16.08.2020 10:00 | Voždovac | 2 : 0 | Brodarac | |||||
16.08
10:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
16.08.2020 10:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
16.08
11:00
Spartak ŽK
Radnički 1923
2
0
|
16.08.2020 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
16.08
16:00
RFK Grafičar
Radnički (N)
3
0
|
16.08.2020 16:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
16.08
18:00
Crvena zvezda
Čukarički
3
0
|
16.08.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Čukarički |
16.08
11:00
Metalac
Morava (VP)
1
2
|
16.08.2020 11:00 | Metalac | 1 : 2 | Morava (VP) | |||||
16.08
13:30
GFK Sloboda
Radnički (V)
3
0
|
16.08.2020 13:30 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
16.08
13:00
Budućnost Krušik 2014
Javor Matis
4
4
|
16.08.2020 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 4 | Javor Matis | |||||
16.08
13:30
Šumadija (A)
Loznica
1
3
|
16.08.2020 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 3 | Loznica | |||||
16.08
13:30
Sloga (K)
Sloga (P)
2
0
|
16.08.2020 13:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
16.08
10:00
BIP
Šabac Sunrise
1
1
|
16.08.2020 10:00 | BIP | 1 : 1 | Šabac Sunrise | |||||
16.08
13:30
Borac 1926
Šumadija 1903
3
1
|
16.08.2020 13:30 | Borac 1926 | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
16.08
15:30
Internacional
TSC
2
1
|
16.08.2020 15:30 | Internacional | 2 : 1 | TSC | |||||
16.08
17:30
Real Niš
Napredak
0
2
|
16.08.2020 17:30 | Real Niš | 0 : 2 | Napredak | |||||
16.08
17:30
OFK Vršac
Brodarac
0
2
|
16.08.2020 17:30 | OFK Vršac | 0 : 2 | Brodarac | |||||
16.08
12:30
Rad
Kiker
0
0
|
16.08.2020 12:30 | Rad | 0 : 0 | Kiker | |||||
16.08
10:00
Teleoptik
Partizan
0
0
|
16.08.2020 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Partizan | |||||
16.08
17:00
Spartak ŽK
Zemun
0
1
|
16.08.2020 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Zemun | |||||
16.08
14:00
RFK Grafičar
Radnički (N)
5
0
|
16.08.2020 14:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Radnički (N) |
16.08
13:00
Metalac
Smederevo 1924
5
2
|
16.08.2020 13:00 | Metalac | 5 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
16.08
11:00
GFK Sloboda
Radnički (V)
0
1
|
16.08.2020 11:00 | GFK Sloboda | 0 : 1 | Radnički (V) | |||||
16.08
11:00
Budućnost Krušik 2014
Javor Matis
0
2
|
16.08.2020 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Javor Matis | |||||
16.08
11:00
Šumadija (A)
Loznica
1
4
|
16.08.2020 11:00 | Šumadija (A) | 1 : 4 | Loznica | |||||
16.08
17:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
3
|
16.08.2020 17:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
16.08
11:00
Borac 1926
Šumadija 1903
3
1
|
16.08.2020 11:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
16.08
11:00
Vlasina
Radnički (N)
4
1
|
16.08.2020 11:00 | Vlasina | 4 : 1 | Radnički (N) | |||||
16.08
13:00
Trayal
Dinamo
3
0
|
16.08.2020 13:00 | Trayal | 3 : 0 | Dinamo | |||||
16.08
10:00
Radnički (P)
Kopernikus Želežničar
4
2
|
16.08.2020 10:00 | Radnički (P) | 4 : 2 | Kopernikus Želežničar | |||||
16.08
10:00
Bor 1919
Timočanin
0
1
|
16.08.2020 10:00 | Bor 1919 | 0 : 1 | Timočanin |
16.08
11:00
Kiker
Apolon 2018
0
2
|
16.08.2020 11:00 | Kiker | 0 : 2 | Apolon 2018 |
16.08
10:00
Savacium
Loznica
7
3
|
16.08.2020 10:00 | Savacium | 7 : 3 | Loznica | |||||
16.08
11:00
Mladost
Jedinstvo
4
0
|
16.08.2020 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Jedinstvo |
16.08
Radnički Niš 2
GFK Jagodina
1
3
|
16.08.2020 | Radnički Niš 2 | 1 : 3 | GFK Jagodina | |||||
16.08
Kopernikus Železničar
Radnički (S)
17
0
|
16.08.2020 | Kopernikus Železničar | 17 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.08
Lider MGM
OFK Radnički
|
16.08.2020 | Lider MGM | : | OFK Radnički |