10.10
15:00
1. Maj Ruma
Kozara
1
0
|
10.10.2020 15:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Kozara | |||||
10.10
15:00
OFK Stari Grad
Jedinstvo (SP)
0
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Stari Grad | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Bečej 1918
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Omladinac | 1 : 2 | Bečej 1918 | |||||
10.10
15:00
OFK Vršac
Radnički (Zr)
2
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
10.10
15:00
Bačka 1901
Feniks 1995
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Feniks 1995 | |||||
10.10
15:00
Hajduk 1912
Mladost (NS)
2
3
|
10.10.2020 15:00 | Hajduk 1912 | 2 : 3 | Mladost (NS) | |||||
10.10
15:00
Sloga (Č)
Dinamo 1945
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Sloga (Č) | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Borac
1
4
|
10.10.2020 15:00 | Sloboda | 1 : 4 | Borac |
10.10
15:00
Jedinstvo
Sušica
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sušica | |||||
10.10
15:00
Mladi radnik 1926
Trepča
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Trepča | |||||
10.10
18:00
GFK Sloboda
Sloga (P)
0
2
|
10.10.2020 18:00 | GFK Sloboda | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
10.10
15:00
Sloga 33
Jošanica
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloga 33 | 1 : 1 | Jošanica | |||||
10.10
15:00
Budućnost Krušik 2014
Gruža
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Gruža | |||||
10.10
15:00
Tutin
Mačva 1929
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Tutin | 1 : 0 | Mačva 1929 | |||||
10.10
15:00
Takovo
Budućnost (A)
0
2
|
10.10.2020 15:00 | Takovo | 0 : 2 | Budućnost (A) | |||||
10.10
15:00
Smederevo 1924
Železničar (L)
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Smederevo 1924 | 3 : 3 | Železničar (L) |
10.10
14:00
Radnički (O)
Crvena zvezda
2
2
|
10.10.2020 14:00 | Radnički (O) | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
10.10
14:00
OFK Beograd
Sremčica
2
0
|
10.10.2020 14:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Sremčica | |||||
10.10
11:00
Teleoptik
Stepojevac Vaga
2
1
|
10.10.2020 11:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
10.10
14:00
BSK Borča
Leštane
0
0
|
10.10.2020 14:00 | BSK Borča | 0 : 0 | Leštane | |||||
10.10
10:00
TEK Sloga
Studentski grad
0
0
|
10.10.2020 10:00 | TEK Sloga | 0 : 0 | Studentski grad | |||||
10.10
11:00
GSP Polet Dorćol
Mladenovac
2
1
|
10.10.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
10.10
15:00
Brodarac
Jedinstvo
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Brodarac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
14:00
Lokomotiva
Sinđelić
1
1
|
10.10.2020 14:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Sinđelić |
10.10
15:00
Moravac Orion
Trstenik PPT
2
5
|
10.10.2020 15:00 | Moravac Orion | 2 : 5 | Trstenik PPT | |||||
10.10
15:00
SFK Morava
Timok 1919
1
1
|
10.10.2020 15:00 | SFK Morava | 1 : 1 | Timok 1919 | |||||
10.10
15:00
OFK Topličanin
Dunav
1
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Topličanin | 1 : 1 | Dunav |
10.10
15:00
Omladinac
Šumadija 1903
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
10.10
15:00
Borac
Budućnost
1
6
|
10.10.2020 15:00 | Borac | 1 : 6 | Budućnost |
10.10
15:00
Morava (VP)
OFK Mihajlovac
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Morava (VP) | 0 : 0 | OFK Mihajlovac | |||||
10.10
15:00
VGSK
Đerdap
3
0
|
10.10.2020 15:00 | VGSK | 3 : 0 | Đerdap |
10.10
15:00
FAP
Jedinstvo Putevi
4
2
|
10.10.2020 15:00 | FAP | 4 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.10
15:00
Sloga (BB)
Zlatar
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Zlatar | |||||
10.10
15:00
Crnokosa
Polimlje
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Crnokosa | 1 : 0 | Polimlje |
10.10
15:00
Drina
Mladost (DD)
7
0
|
10.10.2020 15:00 | Drina | 7 : 0 | Mladost (DD) | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 2 : 1 | Ribnica | |||||
10.10
15:00
Mladost (Dr)
Mladost (P)
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Mladost (Dr) | 3 : 3 | Mladost (P) |
10.10
15:00
Obilić
Bajša
2
3
|
10.10.2020 15:00 | Obilić | 2 : 3 | Bajša | |||||
10.10
15:00
Vojvodina (T)
Hercegovac
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Vojvodina (T) | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
10.10
15:00
OFK Vrbas
Bačka (P)
2
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
10.10
15:00
Crvenka
Njegoš
4
1
|
10.10.2020 15:00 | Crvenka | 4 : 1 | Njegoš | |||||
10.10
15:00
Srbobran
Krila Krajine
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Srbobran | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
10.10
15:00
Radnički (S)
Mladost (BP)
1
3
|
10.10.2020 15:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Mladost (BP) | |||||
10.10
15:00
ČSK Pivara
Tekstilac
1
1
|
10.10.2020 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Tekstilac |
10.10
15:00
OFK Kikinda 1909
Jedinstvo (V)
2
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
10.10
15:00
Proleter
Sloga
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Krajina
Begej
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Krajina | 2 : 1 | Begej | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Naftagas
2
2
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 2 | Naftagas | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Radnički (S)
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Radnički (S) |
10.10
15:00
Sloga (E)
Jedinstvo
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloga (E) | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Podrinje
Borac
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Podrinje | 0 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:00
Mladost
Sloga (T)
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
10.10
15:00
Cement
Hajduk
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Cement | 0 : 1 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički
2
1
|
10.10.2020 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Radnički |
10.10
15:00
Jedinstvo 1936
Levač
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 0 | Levač | |||||
10.10
15:00
Meševo
Juhor
6
4
|
10.10.2020 15:00 | Meševo | 6 : 4 | Juhor | |||||
10.10
15:00
Morava 1918
Kušiljevo
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Morava 1918 | 0 : 1 | Kušiljevo | |||||
10.10
15:00
Blagotin
Kopaonik
3
4
|
10.10.2020 15:00 | Blagotin | 3 : 4 | Kopaonik |
10.10
15:00
Bor 1919
Lužnica
2
2
|
10.10.2020 15:00 | Bor 1919 | 2 : 2 | Lužnica | |||||
10.10
15:00
Đerdap
OFK Knjaz
3
1
|
10.10.2020 15:00 | Đerdap | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
10.10
15:00
Polom
Balkanski
2
4
|
10.10.2020 15:00 | Polom | 2 : 4 | Balkanski | |||||
10.10
15:00
BSK
Brodoremont
2
4
|
10.10.2020 15:00 | BSK | 2 : 4 | Brodoremont | |||||
10.10
12:00
Senjak
Jedinstvo (P)
1
0
|
10.10.2020 12:00 | Senjak | 1 : 0 | Jedinstvo (P) |
10.10
15:00
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
1
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 1 | Naša krila 1936 |
10.10
15:00
OFK Kosanica
Čekmin
8
0
|
10.10.2020 15:00 | OFK Kosanica | 8 : 0 | Čekmin | |||||
10.10
15:00
Pusta Reka
Sloga
1
3
|
10.10.2020 15:00 | Pusta Reka | 1 : 3 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Žitorađa
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Žitorađa |
10.10
14:00
Vinča
Šumadija
2
0
|
10.10.2020 14:00 | Vinča | 2 : 0 | Šumadija | |||||
10.10
14:00
Napredak
Dunav
2
0
|
10.10.2020 14:00 | Napredak | 2 : 0 | Dunav |
10.10
14:30
Hajduk
Rtanj
4
7
|
10.10.2020 14:30 | Hajduk | 4 : 7 | Rtanj | |||||
10.10
14:30
Radnički 1946
Velika Jasikova
2
0
|
10.10.2020 14:30 | Radnički 1946 | 2 : 0 | Velika Jasikova | |||||
10.10
14:30
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
1
2
|
10.10.2020 14:30 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 2 | Omladinac |
10.10
15:00
Gornji Stepoš
13. April
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Gornji Stepoš | 2 : 1 | 13. April |
10.10
15:00
Partizan
Sremac
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Sremac |
10.10
15:00
BAK
Radnički (B)
7
1
|
10.10.2020 15:00 | BAK | 7 : 1 | Radnički (B) |
10.10
15:00
Borac (BG)
Radnički 1918
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Borac (BG) | 3 : 0 | Radnički 1918 |
10.10
15:00
Radnički 1905
Jadran
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Radnički 1905 | 0 : 1 | Jadran | |||||
10.10
15:00
Proleter (RS)
Đurđin
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Proleter (RS) | 3 : 0 | Đurđin | |||||
10.10
15:00
Tornjoš
AFK
2
2
|
10.10.2020 15:00 | Tornjoš | 2 : 2 | AFK | |||||
10.10
15:00
Napredak
Iskra
4
0
|
10.10.2020 15:00 | Napredak | 4 : 0 | Iskra |
10.10
14:30
Delija
Rusanda
3
2
|
10.10.2020 14:30 | Delija | 3 : 2 | Rusanda |
10.10
Mladost 1948
SASK
3
0
|
10.10.2020 | Mladost 1948 | 3 : 0 | SASK |
10.10
14:00
Borac (O)
Sinđelić 2012
1
1
|
10.10.2020 14:00 | Borac (O) | 1 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
10.10
15:00
Rakovica
PKB (PS)
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Rakovica | 3 : 3 | PKB (PS) |
10.10
14:00
Mladost
Lisović 1977
2
1
|
10.10.2020 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Lisović 1977 | |||||
10.10
14:00
Barajevo
Rojkovac
5
2
|
10.10.2020 14:00 | Barajevo | 5 : 2 | Rojkovac |
10.10
14:00
SUF Dubona
Dunavac
1
2
|
10.10.2020 14:00 | SUF Dubona | 1 : 2 | Dunavac |
10.10
15:00
Fruškogorski partizan
Slavija
2
3
|
10.10.2020 15:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 3 | Slavija | |||||
10.10
15:00
OFK Futog
TSK
0
2
|
10.10.2020 15:00 | OFK Futog | 0 : 2 | TSK | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Susek
4
0
|
10.10.2020 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Susek |
10.10
15:00
Šarbanovac
Rudna Glava
3
4
|
10.10.2020 15:00 | Šarbanovac | 3 : 4 | Rudna Glava | |||||
10.10
15:00
BSK
Sloga
0
3
|
10.10.2020 15:00 | BSK | 0 : 3 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Krivelj
Zlot
3
5
|
10.10.2020 15:00 | Krivelj | 3 : 5 | Zlot |
10.10
15:00
Kolonija
OFK Bagremar
4
0
|
10.10.2020 15:00 | Kolonija | 4 : 0 | OFK Bagremar | |||||
10.10
15:00
Sloga (D)
Sloboda (G)
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | Sloboda (G) | |||||
10.10
15:00
Zastava
Srbija
0
6
|
10.10.2020 15:00 | Zastava | 0 : 6 | Srbija |
10.10
15:00
Trgovački
Železničar
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Trgovački | 2 : 1 | Železničar |
10.10
15:00
Doljevac
Baličevac
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Doljevac | 2 : 1 | Baličevac |
10.10
15:30
Karađorđe
Mladi radnik 1925
2
2
|
10.10.2020 15:30 | Karađorđe | 2 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
10.10
15:30
Rudar
Tavnik
1
3
|
10.10.2020 15:30 | Rudar | 1 : 3 | Tavnik | |||||
10.10
15:30
Mladost (V)
Napredak
4
0
|
10.10.2020 15:30 | Mladost (V) | 4 : 0 | Napredak |
10.10
15:00
Morava (KS)
Resavac
6
0
|
10.10.2020 15:00 | Morava (KS) | 6 : 0 | Resavac |
10.10
15:00
OFK Osečina
ZSK
1
1
|
10.10.2020 15:00 | OFK Osečina | 1 : 1 | ZSK | |||||
10.10
15:00
OFK Jabučje
Banjani
0
3
|
10.10.2020 15:00 | OFK Jabučje | 0 : 3 | Banjani |
10.10
15:00
Jedinstvo
Kumarevo 65
1
3
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Kumarevo 65 |
10.10
15:00
Zvezda
Vladimir Durković
3
1
|
10.10.2020 15:00 | Zvezda | 3 : 1 | Vladimir Durković | |||||
10.10
15:00
Napredak
Mladost
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Napredak | 3 : 3 | Mladost |
10.10
15:00
Sinđelić
Majur
2
2
|
10.10.2020 15:00 | Sinđelić | 2 : 2 | Majur |
10.10
15:30
Rudar
Ibar
1
3
|
10.10.2020 15:30 | Rudar | 1 : 3 | Ibar | |||||
10.10
15:30
Kopaonik
Radnik
3
0
|
10.10.2020 15:30 | Kopaonik | 3 : 0 | Radnik |
10.10
Gračanica
Čaglavica
1
0
|
10.10.2020 | Gračanica | 1 : 0 | Čaglavica |
10.10
15:00
Jezero
Rubin
2
5
|
10.10.2020 15:00 | Jezero | 2 : 5 | Rubin | |||||
10.10
15:00
Poljoprivrednik
Velika Drenova
4
1
|
10.10.2020 15:00 | Poljoprivrednik | 4 : 1 | Velika Drenova |
10.10
15:00
Venčani
Mladi rudar
4
1
|
10.10.2020 15:00 | Venčani | 4 : 1 | Mladi rudar |
10.10
15:00
Feniks
Sloga (Z)
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Feniks | 2 : 1 | Sloga (Z) |
10.10
15:00
Borac (NS)
Moskva
4
0
|
10.10.2020 15:00 | Borac (NS) | 4 : 0 | Moskva | |||||
10.10
15:00
Miletić
Železničar
8
0
|
10.10.2020 15:00 | Miletić | 8 : 0 | Železničar |
10.10
15:00
Žitkovica
Napredak (P)
5
1
|
10.10.2020 15:00 | Žitkovica | 5 : 1 | Napredak (P) |
10.10
14:30
Boka Seniors
Pionir
1
4
|
10.10.2020 14:30 | Boka Seniors | 1 : 4 | Pionir | |||||
10.10
15:00
Siti Sport Klub
Palilulac
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | Palilulac |
10.10
15:30
Mlada krila
Mladost 1981
3
0
|
10.10.2020 15:30 | Mlada krila | 3 : 0 | Mladost 1981 | |||||
10.10
15:30
Sloga Obrva
Jedinstvo (G)
0
0
|
10.10.2020 15:30 | Sloga Obrva | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
10.10
15:30
Progorelica
Bogutovačka Banja
3
1
|
10.10.2020 15:30 | Progorelica | 3 : 1 | Bogutovačka Banja |
10.10
15:00
Jasenovac
Zabrđe 1936
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Zabrđe 1936 |
10.10
15:00
Beljanica
Sloga
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Beljanica | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Šumadija
Sinđelić
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Šumadija | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
10.10
15:00
Napredak (St)
Napredak (Sv)
2
5
|
10.10.2020 15:00 | Napredak (St) | 2 : 5 | Napredak (Sv) |
10.10
15:00
Kupinovac
Mladost (G)
6
2
|
10.10.2020 15:00 | Kupinovac | 6 : 2 | Mladost (G) | |||||
10.10
15:00
Mladost (D)
Bratstvo
4
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladost (D) | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Sinđelić 1934
4
2
|
10.10.2020 15:00 | Sloboda | 4 : 2 | Sinđelić 1934 |
10.10
15:00
Munja
Sloga
6
1
|
10.10.2020 15:00 | Munja | 6 : 1 | Sloga |
10.10
15:00
Ratkovac
Joševa
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Ratkovac | 1 : 1 | Joševa |
10.10
15:30
Lukavac
Junior Novo Naselje
0
2
|
10.10.2020 15:30 | Lukavac | 0 : 2 | Junior Novo Naselje |
10.10
15:00
Vukašinovac
Borac
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Vukašinovac | 1 : 2 | Borac | |||||
10.10
15:00
OFK Sloga
Polet (V)
3
3
|
10.10.2020 15:00 | OFK Sloga | 3 : 3 | Polet (V) |
10.10
15:00
Horgoš 1911
Hajduk
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | Hajduk |
10.10
12:30
Petlić SD 026
Landol
2
0
|
10.10.2020 12:30 | Petlić SD 026 | 2 : 0 | Landol | |||||
10.10
15:00
Vožd 2020
Lunjevac
4
2
|
10.10.2020 15:00 | Vožd 2020 | 4 : 2 | Lunjevac |
10.10
15:00
Godomin
Zeppelin 026
0
2
|
10.10.2020 15:00 | Godomin | 0 : 2 | Zeppelin 026 |
10.10
14:30
Rtanj
Mladost
2
4
|
10.10.2020 14:30 | Rtanj | 2 : 4 | Mladost |
10.10
15:00
Jedinstvo Stević
Glogonj
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Jedinstvo Stević | 0 : 1 | Glogonj |
10.10
15:00
Gladijator
Prijatelji
0
5
|
10.10.2020 15:00 | Gladijator | 0 : 5 | Prijatelji |
10.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Rongo Siti | |||||
10.10
15:00
Mladost
Nišavac
2
3
|
10.10.2020 15:00 | Mladost | 2 : 3 | Nišavac |
10.10
15:00
Soko
Orlovi (BP)
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Soko | 1 : 1 | Orlovi (BP) |
10.10
15:00
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Jevremovac | 2 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 |
10.10
15:00
Jugovići 1976
Dobrič 1974
3
1
|
10.10.2020 15:00 | Jugovići 1976 | 3 : 1 | Dobrič 1974 | |||||
10.10
15:00
Rad 1974
Lepaja 2018
6
1
|
10.10.2020 15:00 | Rad 1974 | 6 : 1 | Lepaja 2018 |
10.10
15:00
Zmajevac
Rasina
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Zmajevac | 0 : 0 | Rasina | |||||
10.10
18:00
Borac
Parunovac
0
1
|
10.10.2020 18:00 | Borac | 0 : 1 | Parunovac |
10.10
11:00
Knežica
Toplica
0
4
|
10.10.2020 11:00 | Knežica | 0 : 4 | Toplica |
10.10
15:30
Budućnost
Milakovac 2018
1
1
|
10.10.2020 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Milakovac 2018 |
10.10
15:30
Planinac
Vojvodina
3
0
|
10.10.2020 15:30 | Planinac | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
10.10
15:30
Sloga (K)
Donji Petrovci
1
1
|
10.10.2020 15:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
10.10
15:30
Polet
Borac (J)
3
0
|
10.10.2020 15:30 | Polet | 3 : 0 | Borac (J) | |||||
10.10
15:30
Car Uroš
Fruškogorac
0
2
|
10.10.2020 15:30 | Car Uroš | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo (K)
Graničar
5
1
|
10.10.2020 15:30 | Jedinstvo (K) | 5 : 1 | Graničar | |||||
10.10
15:30
Sloga (S)
Borac (S)
6
0
|
10.10.2020 15:30 | Sloga (S) | 6 : 0 | Borac (S) |
10.10
15:00
Brgule
Tamnava
9
0
|
10.10.2020 15:00 | Brgule | 9 : 0 | Tamnava | |||||
10.10
15:00
Kolubara (LP)
Budućnost 1995
5
1
|
10.10.2020 15:00 | Kolubara (LP) | 5 : 1 | Budućnost 1995 |
10.10
15:30
Borac 1950
Polet
7
0
|
10.10.2020 15:30 | Borac 1950 | 7 : 0 | Polet | |||||
10.10
15:30
Popovac
BSK Buljane
1
1
|
10.10.2020 15:30 | Popovac | 1 : 1 | BSK Buljane |
10.10
15:30
Istok 63
Budućnost
4
1
|
10.10.2020 15:30 | Istok 63 | 4 : 1 | Budućnost |
10.10
15:00
Sport
Graničar (R)
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Sport | 1 : 2 | Graničar (R) |
10.10
14:30
Trnava
GFK Strelište
0
0
|
10.10.2020 14:30 | Trnava | 0 : 0 | GFK Strelište | |||||
10.10
14:30
Dražmirovac
Belica
2
1
|
10.10.2020 14:30 | Dražmirovac | 2 : 1 | Belica |
10.10
15:00
Stig (C)
Šapine
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Stig (C) | 2 : 1 | Šapine |
10.10
15:00
Sloga
Rapid
6
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloga | 6 : 1 | Rapid | |||||
10.10
15:00
Mladost (VG)
Janošik
5
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladost (VG) | 5 : 0 | Janošik | |||||
10.10
15:00
Vladimirovac
Dobrica
0
2
|
10.10.2020 15:00 | Vladimirovac | 0 : 2 | Dobrica | |||||
10.10
15:00
Gaj
Naša Krajina
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Gaj | 3 : 3 | Naša Krajina |
10.10
11:00
Petka
BSK
1
4
|
10.10.2020 11:00 | Petka | 1 : 4 | BSK |
10.10
15:00
Strmovo
Šumadinac
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Strmovo | 1 : 1 | Šumadinac |
10.10
15:00
Šumadinac 1949
Junkovac
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Šumadinac 1949 | 3 : 0 | Junkovac | |||||
10.10
15:00
Gornja Trnava 1938
Budućnost MI
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Gornja Trnava 1938 | 0 : 1 | Budućnost MI |
10.10
15:00
BSK
Soko
2
5
|
10.10.2020 15:00 | BSK | 2 : 5 | Soko | |||||
10.10
15:00
Radnik
Burovac
7
2
|
10.10.2020 15:00 | Radnik | 7 : 2 | Burovac | |||||
10.10
11:00
Melnica
Napredak
3
2
|
10.10.2020 11:00 | Melnica | 3 : 2 | Napredak | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Dobrnje
0
2
|
10.10.2020 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Dobrnje | |||||
10.10
15:00
Vukan
Udarnik 2015
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Vukan | 0 : 0 | Udarnik 2015 |
10.10
15:00
Vojvoda Milenko
Beli Orao
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Beli Orao |
10.10
15:00
Margum
Sopot
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Margum | 1 : 2 | Sopot | |||||
10.10
15:00
Dunavac
Dunav
1
2
|
10.10.2020 15:00 | Dunavac | 1 : 2 | Dunav |
10.10
15:30
Mladost
Beli Orlovi
1
1
|
10.10.2020 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
10.10
15:30
Kotlenik
Polet
3
1
|
10.10.2020 15:30 | Kotlenik | 3 : 1 | Polet |
10.10
15:30
POFK Metaloplastika 2006
Culjković
2
1
|
10.10.2020 15:30 | POFK Metaloplastika 2006 | 2 : 1 | Culjković |
10.10
15:00
Mladost (K)
Mlava (R)
5
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladost (K) | 5 : 0 | Mlava (R) | |||||
10.10
15:00
Laznica
Homoljac
1
3
|
10.10.2020 15:00 | Laznica | 1 : 3 | Homoljac | |||||
10.10
15:00
Vrelo 1971
Budućnost (M)
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Vrelo 1971 | 3 : 0 | Budućnost (M) | |||||
10.10
15:00
Sloga (J)
Osanica
4
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloga (J) | 4 : 1 | Osanica | |||||
10.10
15:00
Zvezda
Vukovac 98
3
1
|
10.10.2020 15:00 | Zvezda | 3 : 1 | Vukovac 98 |
10.10
Mladost
Crvena zvezda
0
4
|
10.10.2020 | Mladost | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
10.10
Lepenica
Šumadinac
|
10.10.2020 | Lepenica | : | Šumadinac |
10.10
15:00
Planinac
Mladi radnik
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Planinac | 1 : 0 | Mladi radnik |
10.10
14:30
Kolonija
Morava
3
0
|
10.10.2020 14:30 | Kolonija | 3 : 0 | Morava |
10.10
15:00
Krupa
Mladost
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Krupa | 0 : 1 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Sarajevo
Široki Brijeg
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Široki Brijeg | |||||
10.10
15:00
Tuzla City
Zrinjski
0
4
|
10.10.2020 15:00 | Tuzla City | 0 : 4 | Zrinjski | |||||
10.10
15:00
Olimpik
Željezničar
0
3
|
10.10.2020 15:00 | Olimpik | 0 : 3 | Željezničar | |||||
10.10
15:00
Velež
Sloboda
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Velež | 3 : 0 | Sloboda | |||||
10.10
15:00
Radnik
Borac
1
0
|
10.10.2020 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Borac |
10.10
15:00
Slavija
Kozara
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Slavija | 0 : 0 | Kozara | |||||
10.10
15:00
Sloga
Podrinje
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje | |||||
10.10
15:00
Rudar Prijedor
Ljubić
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Ljubić | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Jedinstvo
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Željezničar
Borac
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Željezničar | 2 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:00
Sutjeska
Leotar
2
2
|
10.10.2020 15:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Leotar | |||||
10.10
15:00
Zvijezda 09
Tekstilac
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
10.10
15:00
Modriča
Drina
5
1
|
10.10.2020 15:00 | Modriča | 5 : 1 | Drina |
10.10
15:00
Radnički (P)
Zemun
2
1
|
10.10.2020 15:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Zemun | |||||
10.10
15:00
Kabel
Borac 1926
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Kabel | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
10.10
14:00
Radnički 1923
OFK Žarkovo
3
2
|
10.10.2020 14:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | OFK Žarkovo |
10.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
|
10.10.2020 15:00 | Sloboda | : | Rongo Siti | |||||
10.10
15:00
Mladost
Nišavac
|
10.10.2020 15:00 | Mladost | : | Nišavac |
10.10
13:30
Crvena zvezda
Spartak
1
1
|
10.10.2020 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Spartak | |||||
10.10
15:30
TSC
Mašinac Trejs
1
3
|
10.10.2020 15:30 | TSC | 1 : 3 | Mašinac Trejs |
10.10
15:00
Napredak Junior 2018
Spartak DOO
4
3
|
10.10.2020 15:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 3 | Spartak DOO | |||||
10.10
11:00
ŽFU Zvezda B 2018
Moskva
9
0
|
10.10.2020 11:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 0 | Moskva |
10.10
14:30
Slatke male
Požega
3
1
|
10.10.2020 14:30 | Slatke male | 3 : 1 | Požega |
10.10
Morava
Jagodina
|
10.10.2020 | Morava | : | Jagodina | |||||
10.10
Rudar 1974
Kolibri
2
2
|
10.10.2020 | Rudar 1974 | 2 : 2 | Kolibri | |||||
10.10
Knjaževac 2015
Mašinac 2020
0
3
|
10.10.2020 | Knjaževac 2015 | 0 : 3 | Mašinac 2020 | |||||
10.10
SUŽF Stol
Topličanin
|
10.10.2020 | SUŽF Stol | : | Topličanin |
10.10
15:00
TSC
Čukarički
1
6
|
10.10.2020 15:00 | TSC | 1 : 6 | Čukarički | |||||
10.10
15:00
Internacional
RFK Grafičar
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Internacional | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
10.10
13:00
Voždovac
Mladost (L)
1
2
|
10.10.2020 13:00 | Voždovac | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
10.10
10:00
Rad
IMT
1
3
|
10.10.2020 10:00 | Rad | 1 : 3 | IMT |
10.10
10:00
Index
Radnički (SM)
3
1
|
10.10.2020 10:00 | Index | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
10.10
12:00
Železničar
Radnički (NP)
1
1
|
10.10.2020 12:00 | Železničar | 1 : 1 | Radnički (NP) |
10.10
10:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
2
1
|
10.10.2020 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
10.10
10:00
Tisa Njerš
OFK Bačka
0
3
|
10.10.2020 10:00 | Tisa Njerš | 0 : 3 | OFK Bačka |
10.10
15:00
Šumadija 1903
Mačva
1
1
|
10.10.2020 15:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Mačva | |||||
10.10
15:00
Šabac Sunrise
Metalac
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Šabac Sunrise | 3 : 0 | Metalac |
10.10
14:30
GFK Dubočica
OFK Lugomir
2
1
|
10.10.2020 14:30 | GFK Dubočica | 2 : 1 | OFK Lugomir | |||||
10.10
11:00
Jedinstvo (P)
Radnik
5
1
|
10.10.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 1 | Radnik | |||||
10.10
10:00
GFK Jagodina
Trstenik PPT
7
2
|
10.10.2020 10:00 | GFK Jagodina | 7 : 2 | Trstenik PPT | |||||
10.10
13:00
OFK Radnički
Radnički (S)
8
0
|
10.10.2020 13:00 | OFK Radnički | 8 : 0 | Radnički (S) |
10.10
15:00
OPK Rudar 2001
VGSK
4
2
|
10.10.2020 15:00 | OPK Rudar 2001 | 4 : 2 | VGSK | |||||
10.10
15:00
Karađorđe
Zvižd
5
0
|
10.10.2020 15:00 | Karađorđe | 5 : 0 | Zvižd | |||||
10.10
15:00
OFK Slavija
Mladi radnik 1926
|
10.10.2020 15:00 | OFK Slavija | : | Mladi radnik 1926 | |||||
10.10
15:00
Sloga 33
Napredak
4
3
|
10.10.2020 15:00 | Sloga 33 | 4 : 3 | Napredak | |||||
10.10
15:00
Borac 1932
Jasenica 2017
|
10.10.2020 15:00 | Borac 1932 | : | Jasenica 2017 | |||||
10.10
15:00
Petar Dobrnjac
Smederevo 1924
0
3
|
10.10.2020 15:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 3 | Smederevo 1924 |
10.10
Mladost
Omladinac 1927
3
0
|
10.10.2020 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
10.10
Borac (Sa)
Borac (St)
1
5
|
10.10.2020 | Borac (Sa) | 1 : 5 | Borac (St) | |||||
10.10
Jugoslavija
Strela
5
2
|
10.10.2020 | Jugoslavija | 5 : 2 | Strela |
10.10
Vulturul
Dunav
8
1
|
10.10.2020 | Vulturul | 8 : 1 | Dunav | |||||
10.10
Partizan
Proleter
0
4
|
10.10.2020 | Partizan | 0 : 4 | Proleter | |||||
10.10
Radnički
Budućnost
4
1
|
10.10.2020 | Radnički | 4 : 1 | Budućnost | |||||
10.10
Dolovo
Borac
4
3
|
10.10.2020 | Dolovo | 4 : 3 | Borac |
10.10
11:00
OFK Urovci
Rvati
1
4
|
10.10.2020 11:00 | OFK Urovci | 1 : 4 | Rvati | |||||
10.10
11:00
Šumadija
Polet
3
1
|
10.10.2020 11:00 | Šumadija | 3 : 1 | Polet |
10.10
11:00
Torlak
Železnik 1930
4
2
|
10.10.2020 11:00 | Torlak | 4 : 2 | Železnik 1930 | |||||
10.10
14:30
Kolubara
Studentski Grad
3
1
|
10.10.2020 14:30 | Kolubara | 3 : 1 | Studentski Grad | |||||
10.10
15:00
Bežanija
BSK Borča
0
0
|
10.10.2020 15:00 | Bežanija | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
10.10
19:45
011
OFK Žarkovo
2
1
|
10.10.2020 19:45 | 011 | 2 : 1 | OFK Žarkovo |
10.10
13:00
GSP Polet Dorćol
Leštane
1
3
|
10.10.2020 13:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 3 | Leštane | |||||
10.10
10:00
Crvenka
Jedinstvo
3
1
|
10.10.2020 10:00 | Crvenka | 3 : 1 | Jedinstvo |
10.10
13:00
Boleč
Zvezdara
3
5
|
10.10.2020 13:00 | Boleč | 3 : 5 | Zvezdara | |||||
10.10
10:00
Dunav
TEK Sloga
2
2
|
10.10.2020 10:00 | Dunav | 2 : 2 | TEK Sloga | |||||
10.10
12:00
Rojkovac
Poštar 1930
1
4
|
10.10.2020 12:00 | Rojkovac | 1 : 4 | Poštar 1930 |
10.10
10:00
Jošanica
Zlatibor
0
4
|
10.10.2020 10:00 | Jošanica | 0 : 4 | Zlatibor |
10.10
11:00
OFK Divci
Mladost
7
1
|
10.10.2020 11:00 | OFK Divci | 7 : 1 | Mladost |
10.10
10:00
IMT
Radnički (NB)
1
1
|
10.10.2020 10:00 | IMT | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
10.10
09:30
Radnički (O)
Voždovac
2
2
|
10.10.2020 09:30 | Radnički (O) | 2 : 2 | Voždovac |
10.10
14:30
Sopot
Crvena zvezda
3
0
|
10.10.2020 14:30 | Sopot | 3 : 0 | Crvena zvezda |
10.10
13:00
Kiker
Vojvodina
0
1
|
10.10.2020 13:00 | Kiker | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
10.10
10:00
Brodarac
Zemun
1
0
|
10.10.2020 10:00 | Brodarac | 1 : 0 | Zemun | |||||
10.10
15:00
TSC
Čukarički
0
2
|
10.10.2020 15:00 | TSC | 0 : 2 | Čukarički | |||||
10.10
11:00
Apolon 4
Crvena zvezda
0
0
|
10.10.2020 11:00 | Apolon 4 | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.10
13:00
Rad
Teleoptik
0
2
|
10.10.2020 13:00 | Rad | 0 : 2 | Teleoptik |
10.10
09:30
Kolubara
OFK Beograd
1
4
|
10.10.2020 09:30 | Kolubara | 1 : 4 | OFK Beograd | |||||
10.10
16:00
Ada
DIF
5
0
|
10.10.2020 16:00 | Ada | 5 : 0 | DIF | |||||
10.10
19:00
Studenski grad
BSK 1925
2
2
|
10.10.2020 19:00 | Studenski grad | 2 : 2 | BSK 1925 | |||||
10.10
18:00
OLE
Sinđelić
1
7
|
10.10.2020 18:00 | OLE | 1 : 7 | Sinđelić | |||||
10.10
15:00
011
Radnički (O)
9
0
|
10.10.2020 15:00 | 011 | 9 : 0 | Radnički (O) | |||||
10.10
09:00
Voždovac
Radnički (NB)
2
0
|
10.10.2020 09:00 | Voždovac | 2 : 0 | Radnički (NB) |
10.10
12:00
Index
Radnički (SM)
0
1
|
10.10.2020 12:00 | Index | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
10.10
10:00
Železničar
Radnički (NP)
5
0
|
10.10.2020 10:00 | Železničar | 5 : 0 | Radnički (NP) |
10.10
12:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
2
2
|
10.10.2020 12:00 | Radnički 1912 | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
10.10
12:00
Tisa Njerš
OFK Bačka
2
2
|
10.10.2020 12:00 | Tisa Njerš | 2 : 2 | OFK Bačka |
10.10
15:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
0
1
|
10.10.2020 15:00 | Apolon 2018 | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
10.10
15:00
Šumadija 1903
Savacijum
0
4
|
10.10.2020 15:00 | Šumadija 1903 | 0 : 4 | Savacijum |
10.10
14:00
Real
Radnički (N)
3
0
|
10.10.2020 14:00 | Real | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
10.10
10:00
Radnički (P)
Trayal
1
1
|
10.10.2020 10:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Trayal | |||||
10.10
10:00
Bor 1919
SFS Borac
1
7
|
10.10.2020 10:00 | Bor 1919 | 1 : 7 | SFS Borac | |||||
10.10
15:00
OFK Radnički
Vlasina
5
0
|
10.10.2020 15:00 | OFK Radnički | 5 : 0 | Vlasina | |||||
10.10
11:00
Timočanin
OFK Sinđelić
5
2
|
10.10.2020 11:00 | Timočanin | 5 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
10.10
10:00
Kopernikus Želežničar
Radnik
1
1
|
10.10.2020 10:00 | Kopernikus Želežničar | 1 : 1 | Radnik |
10.10
16:00
OFK Mladenovac
Prva Iskra
3
0
|
10.10.2020 16:00 | OFK Mladenovac | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
10.10
13:00
Rakovica
Poštar 1930
10
1
|
10.10.2020 13:00 | Rakovica | 10 : 1 | Poštar 1930 |
10.10
16:00
Hajduk
ODR
2
11
|
10.10.2020 16:00 | Hajduk | 2 : 11 | ODR | |||||
10.10
14:00
Voja Gačić
Prof. Bolesnikov
2
7
|
10.10.2020 14:00 | Voja Gačić | 2 : 7 | Prof. Bolesnikov |
10.10
Dinamo 1945
Glogonj
5
2
|
10.10.2020 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | Glogonj | |||||
10.10
Spartak 1911
Omladinac
5
3
|
10.10.2020 | Spartak 1911 | 5 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
Sloga
Mladost
3
9
|
10.10.2020 | Sloga | 3 : 9 | Mladost |
10.10
Sloga
Polet
12
0
|
10.10.2020 | Sloga | 12 : 0 | Polet | |||||
10.10
Crvena zvezda
Ratar
12
0
|
10.10.2020 | Crvena zvezda | 12 : 0 | Ratar | |||||
10.10
Budućnost
Banat (I)
5
0
|
10.10.2020 | Budućnost | 5 : 0 | Banat (I) |
10.10
OFK Aranđelovac 1979
OPK Rudar 1933
1
6
|
10.10.2020 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 6 | OPK Rudar 1933 | |||||
10.10
Pomoravlje 1946
Rudar
1
7
|
10.10.2020 | Pomoravlje 1946 | 1 : 7 | Rudar | |||||
10.10
Sloga 33
Sušica
1
5
|
10.10.2020 | Sloga 33 | 1 : 5 | Sušica | |||||
10.10
Železničar
Radnički 1923
0
3
|
10.10.2020 | Železničar | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
10.10
Sloga 1924
Borac
7
0
|
10.10.2020 | Sloga 1924 | 7 : 0 | Borac |
10.10
15:00
Partizan
Omladinac
3
3
|
10.10.2020 15:00 | Partizan | 3 : 3 | Omladinac | |||||
10.10
11:00
Zvezda
Budućnost
9
0
|
10.10.2020 11:00 | Zvezda | 9 : 0 | Budućnost | |||||
10.10
10:00
Stepojevac Vaga
Rojkovac
0
0
|
10.10.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 0 | Rojkovac | |||||
10.10
10:00
Borac
Posavina
3
0
|
10.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | Posavina |
10.10
Antimon
Podrinje
7
3
|
10.10.2020 | Antimon | 7 : 3 | Podrinje | |||||
10.10
Sloga
Rađevac
1
6
|
10.10.2020 | Sloga | 1 : 6 | Rađevac | |||||
10.10
Loznica B
Radnički
2
1
|
10.10.2020 | Loznica B | 2 : 1 | Radnički | |||||
10.10
Borac
Drina
0
3
|
10.10.2020 | Borac | 0 : 3 | Drina |
10.10
Sloga (M)
SASK
10
0
|
10.10.2020 | Sloga (M) | 10 : 0 | SASK | |||||
10.10
Mladi borac
OFK Obilić
4
1
|
10.10.2020 | Mladi borac | 4 : 1 | OFK Obilić | |||||
10.10
11:00
Sloga (L)
Crvena zvezda
2
1
|
10.10.2020 11:00 | Sloga (L) | 2 : 1 | Crvena zvezda |
10.10
12:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
0
1
|
10.10.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
10.10
12:00
Jošanica
Mladi radnik 1925
3
0
|
10.10.2020 12:00 | Jošanica | 3 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
10.10
12:00
Novi Pazar
Sloga
0
1
|
10.10.2020 12:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Sloga | |||||
10.10
12:00
Kiker
Trepča
3
1
|
10.10.2020 12:00 | Kiker | 3 : 1 | Trepča |
10.10
Mladost (BJ)
TSK
2
2
|
10.10.2020 | Mladost (BJ) | 2 : 2 | TSK | |||||
10.10
Proleter
Tatra
4
3
|
10.10.2020 | Proleter | 4 : 3 | Tatra | |||||
10.10
Kabel
Jedinstvo (R)
2
3
|
10.10.2020 | Kabel | 2 : 3 | Jedinstvo (R) | |||||
10.10
Borac (NS)
Sofeks
0
9
|
10.10.2020 | Borac (NS) | 0 : 9 | Sofeks |
10.10
10:00
Proleter (RS)
Vojvodina
0
2
|
10.10.2020 10:00 | Proleter (RS) | 0 : 2 | Vojvodina |
10.10
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
1
3
|
10.10.2020 16:00 | Hajduk Stanko | 1 : 3 | Jedinstvo (Š) |
10.10
15:00
GSP Polet
OFK Beograd
0
0
|
10.10.2020 15:00 | GSP Polet | 0 : 0 | OFK Beograd |
10.10
11:00
Sloga
Mačva
0
1
|
10.10.2020 11:00 | Sloga | 0 : 1 | Mačva | |||||
10.10
12:00
OFK Senjak
Železničar
3
2
|
10.10.2020 12:00 | OFK Senjak | 3 : 2 | Železničar |
10.10
14:00
OLE
Lokomotiva
5
1
|
10.10.2020 14:00 | OLE | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.10
11:00
Internacional
ADA
1
2
|
10.10.2020 11:00 | Internacional | 1 : 2 | ADA | |||||
10.10
17:00
Teleoptik
Crvena zvezda
1
2
|
10.10.2020 17:00 | Teleoptik | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
10.10
11:00
Voždovac
BSK Borča
1
2
|
10.10.2020 11:00 | Voždovac | 1 : 2 | BSK Borča |
10.10
15:00
Soko 2015
Šumadija (A)
3
1
|
10.10.2020 15:00 | Soko 2015 | 3 : 1 | Šumadija (A) | |||||
10.10
15:00
OPK Rudar 1933
RSK
5
1
|
10.10.2020 15:00 | OPK Rudar 1933 | 5 : 1 | RSK | |||||
10.10
15:00
VGSK
Smederevo 1924
2
0
|
10.10.2020 15:00 | VGSK | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
10.10
15:00
Mladi radnik 1926
Đerdap
5
0
|
10.10.2020 15:00 | Mladi radnik 1926 | 5 : 0 | Đerdap | |||||
10.10
15:00
Plana
AF Duljaj
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Plana | 3 : 0 | AF Duljaj | |||||
10.10
15:00
Cepelin 026
SFU Gornjak
2
0
|
10.10.2020 15:00 | Cepelin 026 | 2 : 0 | SFU Gornjak | |||||
10.10
15:00
Železničar (P)
Petlić SD 2006
3
0
|
10.10.2020 15:00 | Železničar (P) | 3 : 0 | Petlić SD 2006 |
10.10
10:00
Krila Krajine
Arena Su
1
1
|
10.10.2020 10:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Arena Su | |||||
10.10
10:00
ŽAK Sombor
Bečej 1918
4
1
|
10.10.2020 10:00 | ŽAK Sombor | 4 : 1 | Bečej 1918 | |||||
10.10
10:00
ODR
OFK Bačka
3
1
|
10.10.2020 10:00 | ODR | 3 : 1 | OFK Bačka |
10.10
10:00
Derby 2015
Dinamo 1945
6
2
|
10.10.2020 10:00 | Derby 2015 | 6 : 2 | Dinamo 1945 |
10.10
10:00
Radnički (NP)
Index
1
0
|
10.10.2020 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Index | |||||
10.10
10:00
Vojvodina
Jedinstvo (SP)
7
0
|
10.10.2020 10:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
10.10
10:00
Petar Puača
Prof. Bolesnikov
3
0
|
10.10.2020 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
10.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (Š)
1
4
|
10.10.2020 09:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 4 | Radnički (Š) | |||||
10.10
10:00
Radnički (SM)
GFK Sloven
3
2
|
10.10.2020 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 2 | GFK Sloven |
10.10
10:00
Bačinac
Mladi radnik 1940
1
11
|
10.10.2020 10:00 | Bačinac | 1 : 11 | Mladi radnik 1940 | |||||
10.10
10:00
Jasenica 2017
Osipaonica
0
1
|
10.10.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 1 | Osipaonica | |||||
10.10
Budućnost
Cerovac 2013
0
3
|
10.10.2020 | Budućnost | 0 : 3 | Cerovac 2013 | |||||
10.10
10:00
Podunavac
Železničar Kusadak
0
7
|
10.10.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 7 | Železničar Kusadak | |||||
10.10
10:00
Bresje Superior
Proleter Mihajlovac
4
2
|
10.10.2020 10:00 | Bresje Superior | 4 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
10.10
Udarnik
Mladost 1948
7
0
|
10.10.2020 | Udarnik | 7 : 0 | Mladost 1948 |
10.10
Pobeda
Slavia
5
2
|
10.10.2020 | Pobeda | 5 : 2 | Slavia | |||||
10.10
Borac
Unirea
0
3
|
10.10.2020 | Borac | 0 : 3 | Unirea | |||||
10.10
Radnički
Tempo
0
2
|
10.10.2020 | Radnički | 0 : 2 | Tempo | |||||
10.10
Omladinac 1927
Dolina
0
2
|
10.10.2020 | Omladinac 1927 | 0 : 2 | Dolina |
10.10
OFK Plandište
Ševac
11
0
|
10.10.2020 | OFK Plandište | 11 : 0 | Ševac | |||||
10.10
BAK
Karaš
11
0
|
10.10.2020 | BAK | 11 : 0 | Karaš | |||||
10.10
Partizan
Hajdučica
8
2
|
10.10.2020 | Partizan | 8 : 2 | Hajdučica | |||||
10.10
Potporanj
Budućnost
0
1
|
10.10.2020 | Potporanj | 0 : 1 | Budućnost |
10.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Zadrugar
7
0
|
10.10.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
10.10
10:00
Radnički
Sunrise Šabac
1
3
|
10.10.2020 10:00 | Radnički | 1 : 3 | Sunrise Šabac | |||||
10.10
10:00
Senjak
Savacium
1
3
|
10.10.2020 10:00 | Senjak | 1 : 3 | Savacium | |||||
10.10
10:00
Jedinstvo
Fenix
1
2
|
10.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Fenix | |||||
10.10
10:00
Mačva
Železničar
9
0
|
10.10.2020 10:00 | Mačva | 9 : 0 | Železničar |
10.10
Mundial
Jedinstvo Stević
3
0
|
10.10.2020 | Mundial | 3 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
10.10
Stari Tamiš
BSK
4
6
|
10.10.2020 | Stari Tamiš | 4 : 6 | BSK |
10.10
Borac
Proleter
3
4
|
10.10.2020 | Borac | 3 : 4 | Proleter | |||||
10.10
12:00
Železničar
Kristal 2018
1
2
|
10.10.2020 12:00 | Železničar | 1 : 2 | Kristal 2018 | |||||
10.10
Voja Gačić
Mladost
5
0
|
10.10.2020 | Voja Gačić | 5 : 0 | Mladost |
10.10
11:00
OFK Borac
Stepojevac Vaga
2
5
|
10.10.2020 11:00 | OFK Borac | 2 : 5 | Stepojevac Vaga |
10.10
11:00
Subotica
Spartak ŽK
0
8
|
10.10.2020 11:00 | Subotica | 0 : 8 | Spartak ŽK | |||||
10.10
10:30
Vinogradar
Bajša
0
1
|
10.10.2020 10:30 | Vinogradar | 0 : 1 | Bajša |
10.10
09:00
Gruža
Vodojaža
0
5
|
10.10.2020 09:00 | Gruža | 0 : 5 | Vodojaža | |||||
10.10
10:30
Apolon II
Aranđelovac
1
2
|
10.10.2020 10:30 | Apolon II | 1 : 2 | Aranđelovac | |||||
10.10
10:30
Radnički 1923
Morava (VP)
|
10.10.2020 10:30 | Radnički 1923 | : | Morava (VP) | |||||
10.10
10:00
Sušica
Karadjordje (T)
3
0
|
10.10.2020 10:00 | Sušica | 3 : 0 | Karadjordje (T) | |||||
10.10
11:00
Arsenal
Apolon I
0
3
|
10.10.2020 11:00 | Arsenal | 0 : 3 | Apolon I |
10.10
10:00
Duboko
Zvezda
0
13
|
10.10.2020 10:00 | Duboko | 0 : 13 | Zvezda | |||||
10.10
10:00
Posavina
Rvati
1
2
|
10.10.2020 10:00 | Posavina | 1 : 2 | Rvati |
10.10
15:30
Grafičar
Partizan
0
0
|
10.10.2020 15:30 | Grafičar | 0 : 0 | Partizan | |||||
10.10
17:30
OFK Beograd
Ada
1
1
|
10.10.2020 17:30 | OFK Beograd | 1 : 1 | Ada | |||||
10.10
15:30
Rad
Voždovac
3
2
|
10.10.2020 15:30 | Rad | 3 : 2 | Voždovac |
10.10
09:00
Sinđelić
Jedinstvo
3
1
|
10.10.2020 09:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.10
11:30
DIF
Studentski grad
2
1
|
10.10.2020 11:30 | DIF | 2 : 1 | Studentski grad | |||||
10.10
13:00
BSK 1925
IMT
0
2
|
10.10.2020 13:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | IMT |
10.10
11:00
Karioke
Borac
6
1
|
10.10.2020 11:00 | Karioke | 6 : 1 | Borac |
10.10
09:00
Balkan
Mladenovac
3
1
|
10.10.2020 09:00 | Balkan | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
10.10
11:00
Zvezdara
OFK Beograd
0
9
|
10.10.2020 11:00 | Zvezdara | 0 : 9 | OFK Beograd | |||||
10.10
16:00
Kosmaj
Hajduk
2
4
|
10.10.2020 16:00 | Kosmaj | 2 : 4 | Hajduk | |||||
10.10
16:00
Boleč
Dunavac
0
4
|
10.10.2020 16:00 | Boleč | 0 : 4 | Dunavac |
10.10
10:00
Jadran
Napredak
1
3
|
10.10.2020 10:00 | Jadran | 1 : 3 | Napredak | |||||
10.10
10:00
Eđšeg
Njegoš
1
7
|
10.10.2020 10:00 | Eđšeg | 1 : 7 | Njegoš | |||||
10.10
10:00
Budućnost
Srbobran
1
5
|
10.10.2020 10:00 | Budućnost | 1 : 5 | Srbobran | |||||
10.10
10:00
Obilić
Bačka
3
1
|
10.10.2020 10:00 | Obilić | 3 : 1 | Bačka | |||||
10.10
10:00
Sutjeska
Mladost (T)
5
1
|
10.10.2020 10:00 | Sutjeska | 5 : 1 | Mladost (T) |
10.10
11:45
POFK Čivija
Radnički
5
2
|
10.10.2020 11:45 | POFK Čivija | 5 : 2 | Radnički |
10.10
Lider MGM
GFK Jagodina
2
0
|
10.10.2020 | Lider MGM | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
10.10
Duel Juniors
Napredak
1
3
|
10.10.2020 | Duel Juniors | 1 : 3 | Napredak | |||||
10.10
GFK Dubočica
Radnički (N)
0
8
|
10.10.2020 | GFK Dubočica | 0 : 8 | Radnički (N) | |||||
10.10
Real
Radnik
7
0
|
10.10.2020 | Real | 7 : 0 | Radnik | |||||
10.10
Timočanin
Kopernikus Železničar
0
5
|
10.10.2020 | Timočanin | 0 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
10.10
Šampion 2014
Car Konstantin
2
2
|
10.10.2020 | Šampion 2014 | 2 : 2 | Car Konstantin | |||||
10.10
Radnički (P)
Radnički (S)
5
1
|
10.10.2020 | Radnički (P) | 5 : 1 | Radnički (S) | |||||
10.10
OFK Radnički
Timok 1919
0
1
|
10.10.2020 | OFK Radnički | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
10.10
Trayal Knez Lazar
SFS Borac
3
0
|
10.10.2020 | Trayal Knez Lazar | 3 : 0 | SFS Borac |
10.10
08:30
RFK Grafičar
ŠF Čanković
5
3
|
10.10.2020 08:30 | RFK Grafičar | 5 : 3 | ŠF Čanković | |||||
10.10
17:15
Brodarac
BSK Borča
2
1
|
10.10.2020 17:15 | Brodarac | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
10.10
17:00
Olimpik
OFK Beograd
3
0
|
10.10.2020 17:00 | Olimpik | 3 : 0 | OFK Beograd |
10.10
14:30
Plana
Piksi 036
0
2
|
10.10.2020 14:30 | Plana | 0 : 2 | Piksi 036 | |||||
10.10
14:30
Karađorđe
Loznica
1
6
|
10.10.2020 14:30 | Karađorđe | 1 : 6 | Loznica | |||||
10.10
14:30
Jedinstvo
Mačva
0
5
|
10.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 0 : 5 | Mačva | |||||
10.10
14:30
Šampion
Kraljica Marija
2
0
|
10.10.2020 14:30 | Šampion | 2 : 0 | Kraljica Marija |
10.10
12:00
Voja Gačić
Lehel 2019
3
3
|
10.10.2020 12:00 | Voja Gačić | 3 : 3 | Lehel 2019 | |||||
10.10
12:00
Stajićevo 2017
Banat
1
4
|
10.10.2020 12:00 | Stajićevo 2017 | 1 : 4 | Banat | |||||
10.10
12:00
Voša AS
Polet
7
1
|
10.10.2020 12:00 | Voša AS | 7 : 1 | Polet |
10.10
12:00
Kolubara
Sloga
13
1
|
10.10.2020 12:00 | Kolubara | 13 : 1 | Sloga |
10.10
Lider MGM
GFK Jagodina
0
1
|
10.10.2020 | Lider MGM | 0 : 1 | GFK Jagodina | |||||
10.10
Duel Juniors
Duel Juniors 2
3
1
|
10.10.2020 | Duel Juniors | 3 : 1 | Duel Juniors 2 | |||||
10.10
GFK Dubočica
Radnički (N)
3
6
|
10.10.2020 | GFK Dubočica | 3 : 6 | Radnički (N) | |||||
10.10
Real Niš
Radnik
17
0
|
10.10.2020 | Real Niš | 17 : 0 | Radnik | |||||
10.10
Knjaževac
Kopernikus Železničar
0
8
|
10.10.2020 | Knjaževac | 0 : 8 | Kopernikus Železničar | |||||
10.10
OFK Šampion
Radnički Niš 2
3
1
|
10.10.2020 | OFK Šampion | 3 : 1 | Radnički Niš 2 | |||||
10.10
Radnički (P)
Radnički (S)
7
2
|
10.10.2020 | Radnički (P) | 7 : 2 | Radnički (S) | |||||
10.10
OFK Radnički
Timok 1919
|
10.10.2020 | OFK Radnički | : | Timok 1919 | |||||
10.10
Trayal Knez Lazar
OFK Paraćin
3
4
|
10.10.2020 | Trayal Knez Lazar | 3 : 4 | OFK Paraćin |
10.10
09:00
Čukarički B
IMT
7
0
|
10.10.2020 09:00 | Čukarički B | 7 : 0 | IMT |
10.10
12:00
Mladost (B)
Zadrugar
0
1
|
10.10.2020 12:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
10.10
10:00
Radnički
Borac
1
3
|
10.10.2020 10:00 | Radnički | 1 : 3 | Borac | |||||
10.10
14:00
TEK Sloga
Kolubara 1
0
5
|
10.10.2020 14:00 | TEK Sloga | 0 : 5 | Kolubara 1 | |||||
10.10
10:00
Šumadija
Mladost (C)
2
0
|
10.10.2020 10:00 | Šumadija | 2 : 0 | Mladost (C) | |||||
10.10
16:00
Stepojevac Vaga
Kolubara 2
1
4
|
10.10.2020 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 4 | Kolubara 2 | |||||
10.10
10:00
Akademija fudbala
Lazarevac
5
3
|
10.10.2020 10:00 | Akademija fudbala | 5 : 3 | Lazarevac |
10.10
09:30
Subotica
Obilić
7
0
|
10.10.2020 09:30 | Subotica | 7 : 0 | Obilić | |||||
10.10
10:00
Bačka
Spartak ŽK '09
0
10
|
10.10.2020 10:00 | Bačka | 0 : 10 | Spartak ŽK '09 | |||||
10.10
09:30
Spartak ŽK '08
TSC
1
0
|
10.10.2020 09:30 | Spartak ŽK '08 | 1 : 0 | TSC | |||||
10.10
09:00
Vinogradar
Bajša
3
4
|
10.10.2020 09:00 | Vinogradar | 3 : 4 | Bajša |
10.10
10:00
Deluks
Obrenovac 1905
1
5
|
10.10.2020 10:00 | Deluks | 1 : 5 | Obrenovac 1905 | |||||
10.10
13:00
Rvati
Zabrežje
2
1
|
10.10.2020 13:00 | Rvati | 2 : 1 | Zabrežje | |||||
10.10
10:00
Posavina
Jedinstvo
2
0
|
10.10.2020 10:00 | Posavina | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
08:30
Zvezda
Omladinac
1
9
|
10.10.2020 08:30 | Zvezda | 1 : 9 | Omladinac |
10.10
10:00
Jošanica
OFK Ras
10
2
|
10.10.2020 10:00 | Jošanica | 10 : 2 | OFK Ras | |||||
10.10
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
Bane 1931
2
3
|
10.10.2020 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 3 | Bane 1931 | |||||
10.10
10:00
AF AS Novi Pazar
OFK National
12
0
|
10.10.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 12 : 0 | OFK National | |||||
10.10
10:00
Sport Club 99
Bane 1931 - 2
12
0
|
10.10.2020 10:00 | Sport Club 99 | 12 : 0 | Bane 1931 - 2 | |||||
10.10
10:00
Pazar Juniors '01
AF Popović
12
0
|
10.10.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 12 : 0 | AF Popović | |||||
10.10
10:00
Kosmet
Pazar Juniors B
9
2
|
10.10.2020 10:00 | Kosmet | 9 : 2 | Pazar Juniors B | |||||
10.10
10:30
Tutin
Jedinstvo 2017
0
6
|
10.10.2020 10:30 | Tutin | 0 : 6 | Jedinstvo 2017 |
10.10
10:00
Šabac Sunrise 1
Mladost
13
1
|
10.10.2020 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 13 : 1 | Mladost | |||||
10.10
10:00
POFK Čivija
Mačva 1
0
9
|
10.10.2020 10:00 | POFK Čivija | 0 : 9 | Mačva 1 | |||||
10.10
13:00
OFK Atletiko
Fenix 1
1
1
|
10.10.2020 13:00 | OFK Atletiko | 1 : 1 | Fenix 1 | |||||
10.10
10:00
Tika taka
OFK Majur
1
1
|
10.10.2020 10:00 | Tika taka | 1 : 1 | OFK Majur | |||||
10.10
12:30
Mačva 2
Šabac Sunrise 2
0
2
|
10.10.2020 12:30 | Mačva 2 | 0 : 2 | Šabac Sunrise 2 |
10.10
20:00
Partizan NIS
Budućnost VOLI
99
101
|
10.10.2020 20:00 | Partizan NIS | 99 : 101 | Budućnost VOLI |
10.10
17:30
Star
Proleter
66
78
|
10.10.2020 17:30 | Star | 66 : 78 | Proleter | |||||
10.10
18:00
Sveti Đorđe
Borac
76
100
|
10.10.2020 18:00 | Sveti Đorđe | 76 : 100 | Borac | |||||
10.10
20:30
Beovuk 72
BKK Radnički
88
73
|
10.10.2020 20:30 | Beovuk 72 | 88 : 73 | BKK Radnički |
10.10
17:00
Zdravlje Leskovac
Bor RTB
99
65
|
10.10.2020 17:00 | Zdravlje Leskovac | 99 : 65 | Bor RTB | |||||
10.10
18:00
Napredak Junior
Železničar
62
57
|
10.10.2020 18:00 | Napredak Junior | 62 : 57 | Železničar | |||||
10.10
19:00
Klik
Konstantin
76
83
|
10.10.2020 19:00 | Klik | 76 : 83 | Konstantin | |||||
10.10
18:30
Fair Play
Mladost
104
100
|
10.10.2020 18:30 | Fair Play | 104 : 100 | Mladost |
10.10
16:00
OKK Junior
Actavis Academy
94
71
|
10.10.2020 16:00 | OKK Junior | 94 : 71 | Actavis Academy | |||||
10.10
16:30
Dimitrovgrad
Panteri
71
79
|
10.10.2020 16:30 | Dimitrovgrad | 71 : 79 | Panteri |
10.10
19:00
Radnik
Morava
72
59
|
10.10.2020 19:00 | Radnik | 72 : 59 | Morava |
10.10
19:00
Topola
Podrinje
75
59
|
10.10.2020 19:00 | Topola | 75 : 59 | Podrinje | |||||
10.10
20:00
Srem
Hajduk
69
47
|
10.10.2020 20:00 | Srem | 69 : 47 | Hajduk | |||||
10.10
19:00
Omladinac
I Came To Play
71
64
|
10.10.2020 19:00 | Omladinac | 71 : 64 | I Came To Play | |||||
10.10
17:15
Joker
Futog
78
53
|
10.10.2020 17:15 | Joker | 78 : 53 | Futog |
10.10
16:30
Nova Pazova
Dinamo
52
60
|
10.10.2020 16:30 | Nova Pazova | 52 : 60 | Dinamo | |||||
10.10
21:00
Velika Kikinda
Hercegovac
80
90
|
10.10.2020 21:00 | Velika Kikinda | 80 : 90 | Hercegovac |
10.10
16:00
Jagodina
Svilajnac
89
74
|
10.10.2020 16:00 | Jagodina | 89 : 74 | Svilajnac | |||||
10.10
18:00
Zekas 75
Plana
89
94
|
10.10.2020 18:00 | Zekas 75 | 89 : 94 | Plana |
10.10
17:00
Loznica
Ivanjica
74
76
|
10.10.2020 17:00 | Loznica | 74 : 76 | Ivanjica | |||||
10.10
16:00
Student BB
M015
61
55
|
10.10.2020 16:00 | Student BB | 61 : 55 | M015 | |||||
10.10
17:30
Čačak 94
Zlatar
75
66
|
10.10.2020 17:30 | Čačak 94 | 75 : 66 | Zlatar |
10.10
14:00
Umka Džez
Cerak
87
51
|
10.10.2020 14:00 | Umka Džez | 87 : 51 | Cerak | |||||
10.10
18:00
Gorica
Mondo Basket
73
78
|
10.10.2020 18:00 | Gorica | 73 : 78 | Mondo Basket |
10.10
18:20
Flash
IBC
87
58
|
10.10.2020 18:20 | Flash | 87 : 58 | IBC | |||||
10.10
14:20
Čubura
Surčin
82
64
|
10.10.2020 14:20 | Čubura | 82 : 64 | Surčin | |||||
10.10
16:20
Ras
ABBA
87
86
|
10.10.2020 16:20 | Ras | 87 : 86 | ABBA |
10.10
19:00
Apatin
Basketball Stars
87
54
|
10.10.2020 19:00 | Apatin | 87 : 54 | Basketball Stars | |||||
10.10
19:00
Srbobran
Spartak
110
79
|
10.10.2020 19:00 | Srbobran | 110 : 79 | Spartak |
10.10
14:00
Bagljaš
Akademik
71
77
|
10.10.2020 14:00 | Bagljaš | 71 : 77 | Akademik | |||||
10.10
16:30
OKK Spartak
Beočin
58
82
|
10.10.2020 16:30 | OKK Spartak | 58 : 82 | Beočin | |||||
10.10
14:00
Roling
Sivac
110
69
|
10.10.2020 14:00 | Roling | 110 : 69 | Sivac |
10.10
18:00
Vojka
Jadran
71
93
|
10.10.2020 18:00 | Vojka | 71 : 93 | Jadran | |||||
10.10
18:00
Šimanovci
Ru koš
66
81
|
10.10.2020 18:00 | Šimanovci | 66 : 81 | Ru koš |
10.10
19:00
Jedinstvo
Agrobanat
89
70
|
10.10.2020 19:00 | Jedinstvo | 89 : 70 | Agrobanat | |||||
10.10
18:00
Opovo 99
BNS
67
92
|
10.10.2020 18:00 | Opovo 99 | 67 : 92 | BNS |
10.10
13:00
Paraćin
Sloga (PM)
89
58
|
10.10.2020 13:00 | Paraćin | 89 : 58 | Sloga (PM) | |||||
10.10
20:00
Sloga (B)
Kruševac
103
60
|
10.10.2020 20:00 | Sloga (B) | 103 : 60 | Kruševac |
10.10
19:00
Prva Petoletka
Stari Ras
85
69
|
10.10.2020 19:00 | Prva Petoletka | 85 : 69 | Stari Ras |
10.10
17:00
Hajduk Veljko
Radan
63
68
|
10.10.2020 17:00 | Hajduk Veljko | 63 : 68 | Radan | |||||
10.10
14:00
Hisar
Ratnici
78
107
|
10.10.2020 14:00 | Hisar | 78 : 107 | Ratnici |
10.10
19:00
Khimki
Žalgiris Kaunas
70
84
|
10.10.2020 19:00 | Khimki | 70 : 84 | Žalgiris Kaunas |
10.10
19:30
Pirot
Dynamic
79
75
|
10.10.2020 19:30 | Pirot | 79 : 75 | Dynamic | |||||
10.10
20:00
Vojvodina
Metalac
93
66
|
10.10.2020 20:00 | Vojvodina | 93 : 66 | Metalac | |||||
10.10
19:30
Kolubara LA 2003
Sloboda
95
80
|
10.10.2020 19:30 | Kolubara LA 2003 | 95 : 80 | Sloboda | |||||
10.10
18:00
Zlatibor
Mladost
96
92
|
10.10.2020 18:00 | Zlatibor | 96 : 92 | Mladost | |||||
10.10
19:30
Radnički SPD
Napredak
91
80
|
10.10.2020 19:30 | Radnički SPD | 91 : 80 | Napredak | |||||
10.10
19:30
Sloga
Vršac
85
83
|
10.10.2020 19:30 | Sloga | 85 : 83 | Vršac |
10.10
16:30
Kraljevo
Vrbas Medela
77
53
|
10.10.2020 16:30 | Kraljevo | 77 : 53 | Vrbas Medela | |||||
10.10
15:00
Spartak
Vojvodina 021
51
69
|
10.10.2020 15:00 | Spartak | 51 : 69 | Vojvodina 021 | |||||
10.10
17:00
Novosadska ŽKA
Radivoj Korać
73
83
|
10.10.2020 17:00 | Novosadska ŽKA | 73 : 83 | Radivoj Korać | |||||
10.10
14:00
SPD Radnički
Student
51
61
|
10.10.2020 14:00 | SPD Radnički | 51 : 61 | Student |
10.10
17:00
Topolčanka
Gimnazijalac
68
41
|
10.10.2020 17:00 | Topolčanka | 68 : 41 | Gimnazijalac | |||||
10.10
17:30
Sloga
Sistem 2000
71
61
|
10.10.2020 17:30 | Sloga | 71 : 61 | Sistem 2000 |
10.10
19:00
Jedinstvo
Sivac
50
57
|
10.10.2020 19:00 | Jedinstvo | 50 : 57 | Sivac | |||||
10.10
13:30
Delfin
Karađorđevo
75
88
|
10.10.2020 13:30 | Delfin | 75 : 88 | Karađorđevo | |||||
10.10
19:30
Proleter
Stara Pazova
69
55
|
10.10.2020 19:30 | Proleter | 69 : 55 | Stara Pazova |
10.10
15:00
Bagdala
Rudar 1903
44
65
|
10.10.2020 15:00 | Bagdala | 44 : 65 | Rudar 1903 |
10.10
12:00
Napredak 037
FAP Livnica
1
3
|
10.10.2020 12:00 | Napredak 037 | 1 : 3 | FAP Livnica | |||||
10.10
17:00
Tutin 020
Kosovska Mitrovica 2
0
3
|
10.10.2020 17:00 | Tutin 020 | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica 2 | |||||
10.10
12:00
Tehničar
Partizan
0
3
|
10.10.2020 12:00 | Tehničar | 0 : 3 | Partizan |
10.10
12:00
Niš 2
Hajduk Veljko
3
1
|
10.10.2020 12:00 | Niš 2 | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
10.10
17:00
Morava
Desetka
0
3
|
10.10.2020 17:00 | Morava | 0 : 3 | Desetka |
10.10
16:45
As
Fortuna Plus
3
0
|
10.10.2020 16:45 | As | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
10.10
20:30
Crnjanski
Roda
0
3
|
10.10.2020 20:30 | Crnjanski | 0 : 3 | Roda | |||||
10.10
17:00
Radnički (K) 2
Rudar
3
1
|
10.10.2020 17:00 | Radnički (K) 2 | 3 : 1 | Rudar |
10.10
18:00
Stražilovo
Dunav Volley
1
3
|
10.10.2020 18:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
10.10
18:00
Vest
Kikinda
1
3
|
10.10.2020 18:00 | Vest | 1 : 3 | Kikinda |
10.10
17:00
Niš
Vojvodina NS Seme
0
3
|
10.10.2020 17:00 | Niš | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme |
10.10
18:00
Metalac Takovo
VGSK
3
0
|
10.10.2020 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | VGSK | |||||
10.10
18:00
VA 014 Bauwesen
Jedinstvo (SP)
1
3
|
10.10.2020 18:00 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
10.10
19:00
Karađorđe
Borac (P)
3
0
|
10.10.2020 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
10.10
19:00
Klek Srbijašume
Novi Sad Maneks
0
3
|
10.10.2020 19:00 | Klek Srbijašume | 0 : 3 | Novi Sad Maneks | |||||
10.10
16:00
Smederevo Carina
Dubočica
3
2
|
10.10.2020 16:00 | Smederevo Carina | 3 : 2 | Dubočica |
10.10
19:00
Mladenovac
Bavanište
3
0
|
10.10.2020 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Bavanište | |||||
10.10
20:00
Futog
Užice
3
2
|
10.10.2020 20:00 | Futog | 3 : 2 | Užice | |||||
10.10
17:00
Banat
Šumadija
3
1
|
10.10.2020 17:00 | Banat | 3 : 1 | Šumadija |
10.10
14:00
Knjaževac
Vlasina
3
0
|
10.10.2020 14:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Vlasina |
10.10
14:00
Sloga 031
Napredak 037
0
3
|
10.10.2020 14:00 | Sloga 031 | 0 : 3 | Napredak 037 |
10.10
13:45
Avala
Sloga 2016
3
0
|
10.10.2020 13:45 | Avala | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
10.10
19:00
Šumadija
Lucky Star
1
3
|
10.10.2020 19:00 | Šumadija | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
10.10
18:00
Ribnica
Lazarevac
3
2
|
10.10.2020 18:00 | Ribnica | 3 : 2 | Lazarevac | |||||
10.10
19:00
Mladi radnik
Srbijanka 014 - 2
3
2
|
10.10.2020 19:00 | Mladi radnik | 3 : 2 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
10.10
17:00
Smeč SV
Proleter
0
3
|
10.10.2020 17:00 | Smeč SV | 0 : 3 | Proleter |
10.10
14:45
Štrand Volej
Slavija
2
3
|
10.10.2020 14:45 | Štrand Volej | 2 : 3 | Slavija | |||||
10.10
17:00
Futog West
Lavice 07
3
0
|
10.10.2020 17:00 | Futog West | 3 : 0 | Lavice 07 | |||||
10.10
17:00
NS Volej Team
Volley Stars
3
0
|
10.10.2020 17:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Volley Stars | |||||
10.10
17:00
Srem 2
Star
3
2
|
10.10.2020 17:00 | Srem 2 | 3 : 2 | Star |
10.10
18:00
Ub
Crvena zvezda
3
1
|
10.10.2020 18:00 | Ub | 3 : 1 | Crvena zvezda |
10.10
19:00
Inđija
Takovo Zvezda Helios
3
0
|
10.10.2020 19:00 | Inđija | 3 : 0 | Takovo Zvezda Helios | |||||
10.10
13:30
Sterija
Radnički Blasters
0
3
|
10.10.2020 13:30 | Sterija | 0 : 3 | Radnički Blasters | |||||
10.10
20:15
Roda
Srbijanka 014
3
0
|
10.10.2020 20:15 | Roda | 3 : 0 | Srbijanka 014 | |||||
10.10
19:00
Smederevo
Vranje
3
1
|
10.10.2020 19:00 | Smederevo | 3 : 1 | Vranje |
10.10
19:00
Gimnazijalac
Ruma
1
3
|
10.10.2020 19:00 | Gimnazijalac | 1 : 3 | Ruma | |||||
10.10
21:00
Zlatibor
Valjevo
2
3
|
10.10.2020 21:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Valjevo |
10.10
19:00
Crvenka
Spartak
22
28
|
10.10.2020 19:00 | Crvenka | 22 : 28 | Spartak | |||||
10.10
18:00
Kikinda Grindex
Dubočica 54
25
27
|
10.10.2020 18:00 | Kikinda Grindex | 25 : 27 | Dubočica 54 | |||||
10.10
18:00
Proleter
Partizan
30
34
|
10.10.2020 18:00 | Proleter | 30 : 34 | Partizan | |||||
10.10
18:00
Vojvodina
Dinamo
26
26
|
10.10.2020 18:00 | Vojvodina | 26 : 26 | Dinamo |
10.10
17:00
Radnički
Šamot 65
33
28
|
10.10.2020 17:00 | Radnički | 33 : 28 | Šamot 65 | |||||
10.10
18:00
Obilić
Rudar
24
27
|
10.10.2020 18:00 | Obilić | 24 : 27 | Rudar | |||||
10.10
19:00
Metaloplastika
Železničar 1949
27
27
|
10.10.2020 19:00 | Metaloplastika | 27 : 27 | Železničar 1949 |
10.10
20:00
Voždovac 2012
Inđija
27
27
|
10.10.2020 20:00 | Voždovac 2012 | 27 : 27 | Inđija | |||||
10.10
13:00
Smederevo
Jugović
26
25
|
10.10.2020 13:00 | Smederevo | 26 : 25 | Jugović | |||||
10.10
19:00
Morava
Vrbas Petrol
26
27
|
10.10.2020 19:00 | Morava | 26 : 27 | Vrbas Petrol |
10.10
19:00
Mokra Gora
Zlatar
35
25
|
10.10.2020 19:00 | Mokra Gora | 35 : 25 | Zlatar | |||||
10.10
19:00
Jastrebac
Topličanin
25
24
|
10.10.2020 19:00 | Jastrebac | 25 : 24 | Topličanin | |||||
10.10
18:00
Priboj
Žitorađa
32
24
|
10.10.2020 18:00 | Priboj | 32 : 24 | Žitorađa | |||||
10.10
19:00
Hajduk Veljko
Jagodina
30
21
|
10.10.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 30 : 21 | Jagodina | |||||
10.10
19:00
Kuršumlija
Vranje 1957
32
27
|
10.10.2020 19:00 | Kuršumlija | 32 : 27 | Vranje 1957 |
10.10
17:00
Apatin
Somborelektro
25
21
|
10.10.2020 17:00 | Apatin | 25 : 21 | Somborelektro |
10.10
16:00
Rekreativo
Metaloplastika 2
28
25
|
10.10.2020 16:00 | Rekreativo | 28 : 25 | Metaloplastika 2 |
10.10
16:00
Budućnost
Crepaja
30
26
|
10.10.2020 16:00 | Budućnost | 30 : 26 | Crepaja | |||||
10.10
19:00
Radnički
ŽSK 1955
26
21
|
10.10.2020 19:00 | Radnički | 26 : 21 | ŽSK 1955 | |||||
10.10
19:00
Vojvoda Stepa
Naftagas
28
19
|
10.10.2020 19:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 19 | Naftagas |
10.10
15:00
Loznica 2
Mačva 2
26
26
|
10.10.2020 15:00 | Loznica 2 | 26 : 26 | Mačva 2 | |||||
10.10
12:30
Bask
Kolubara 2
28
24
|
10.10.2020 12:30 | Bask | 28 : 24 | Kolubara 2 |
10.10
16:30
Sivac 69/2
Obilić
34
23
|
10.10.2020 16:30 | Sivac 69/2 | 34 : 23 | Obilić | |||||
10.10
16:30
Kljajićevo
Grafičar
21
27
|
10.10.2020 16:30 | Kljajićevo | 21 : 27 | Grafičar |
10.10
18:30
Putinci
Srem (SM)
34
26
|
10.10.2020 18:30 | Putinci | 34 : 26 | Srem (SM) |
10.10
19:00
Radnički
Medicinar 2
30
30
|
10.10.2020 19:00 | Radnički | 30 : 30 | Medicinar 2 | |||||
10.10
21:00
Metalac 2015
Loznica grad
37
26
|
10.10.2020 21:00 | Metalac 2015 | 37 : 26 | Loznica grad |
10.10
19:00
Krule
Naftagas
35
30
|
10.10.2020 19:00 | Krule | 35 : 30 | Naftagas |
10.10
20:00
Mladost
Železničar
24
24
|
10.10.2020 20:00 | Mladost | 24 : 24 | Železničar | |||||
10.10
19:00
Bor RTB
Mladi radnik
25
25
|
10.10.2020 19:00 | Bor RTB | 25 : 25 | Mladi radnik | |||||
10.10
19:00
Jagodina
Bekament BB
24
20
|
10.10.2020 19:00 | Jagodina | 24 : 20 | Bekament BB |
10.10
18:30
Pančevo
Crvena zvezda
39
32
|
10.10.2020 18:30 | Pančevo | 39 : 32 | Crvena zvezda | |||||
10.10
13:00
Junior
Beograd
23
41
|
10.10.2020 13:00 | Junior | 23 : 41 | Beograd | |||||
10.10
20:00
Žitorađa
Kučevo
21
40
|
10.10.2020 20:00 | Žitorađa | 21 : 40 | Kučevo | |||||
10.10
17:00
Srem
Topličanin
29
23
|
10.10.2020 17:00 | Srem | 29 : 23 | Topličanin |
10.10
20:00
Nais
Banjica
16
5
|
10.10.2020 20:00 | Nais | 16 : 5 | Banjica | |||||
10.10
18:30
Šabac
Stari Grad
18
7
|
10.10.2020 18:30 | Šabac | 18 : 7 | Stari Grad |
10.10
19:45
NBG Vukovi
Rasina
20
13
|
10.10.2020 19:45 | NBG Vukovi | 20 : 13 | Rasina | |||||
10.10
19:00
Valjevo
Taš
12
17
|
10.10.2020 19:00 | Valjevo | 12 : 17 | Taš |
10.10
15:30
Mladost
Sava
16
9
|
10.10.2020 15:30 | Mladost | 16 : 9 | Sava | |||||
10.10
20:00
Bečej
Singidunum
14
4
|
10.10.2020 20:00 | Bečej | 14 : 4 | Singidunum | |||||
10.10
19:00
ŽAK
Dorćol
7
15
|
10.10.2020 19:00 | ŽAK | 7 : 15 | Dorćol |
10.10
20:00
Zlatibor
Bajina Bašta
6
7
|
10.10.2020 20:00 | Zlatibor | 6 : 7 | Bajina Bašta |
10.10
21:00
Kalča
Zemun Samo pravo
6
0
|
10.10.2020 21:00 | Kalča | 6 : 0 | Zemun Samo pravo |
10.10
21:00
Palež
Zufo
2
6
|
10.10.2020 21:00 | Palež | 2 : 6 | Zufo | |||||
10.10
19:30
Loznica Grad 2018
Leskovac
5
0
|
10.10.2020 19:30 | Loznica Grad 2018 | 5 : 0 | Leskovac | |||||
10.10
20:30
Metalac Kolorado
Forum
4
3
|
10.10.2020 20:30 | Metalac Kolorado | 4 : 3 | Forum |
10.10
15:00
Radnički
Partizan
8
88
|
10.10.2020 15:00 | Radnički | 8 : 88 | Partizan |
10.10
18:00
Rad Mozzart
Dinamo 1954
50
14
|
10.10.2020 18:00 | Rad Mozzart | 50 : 14 | Dinamo 1954 | |||||
10.10
00:00
Partizan
Vojvodina
25
0
|
10.10.2020 00:00 | Partizan | 25 : 0 | Vojvodina |