06.09
16:30
Dunav
Bačka 1901
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Dunav | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
06.09
16:30
Borac
OFK Stari Grad
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Borac | 1 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
06.09
16:30
Tisa
Kozara
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Tisa | 1 : 2 | Kozara |
06.09
16:30
Sušica
Budućnost (A)
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Sušica | 2 : 2 | Budućnost (A) |
06.09
16:00
Sremčica
Leštane
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Sremčica | 1 : 1 | Leštane | |||||
06.09
16:00
BSK 1925
Radnički (NB)
2
2
|
06.09.2020 16:00 | BSK 1925 | 2 : 2 | Radnički (NB) | |||||
06.09
16:00
Crvena zvezda
Studentski grad
4
3
|
06.09.2020 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Studentski grad | |||||
06.09
16:00
BASK
Mladenovac
1
0
|
06.09.2020 16:00 | BASK | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
06.09
16:00
Zvezdara
Brodarac
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Zvezdara | 3 : 1 | Brodarac |
06.09
16:00
Budućnost (P)
Moravac Orion
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Budućnost (P) | 5 : 0 | Moravac Orion | |||||
06.09
11:00
SFS Borac
Župa
3
2
|
06.09.2020 11:00 | SFS Borac | 3 : 2 | Župa | |||||
06.09
11:00
Radnički (S)
Rembas
2
1
|
06.09.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Rembas |
06.09
16:30
Šumadija 1903
Proleter
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Real
Borac
10
1
|
06.09.2020 16:30 | Real | 10 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Polet
Vodojaža
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Polet | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
06.09
16:30
Budućnost
Šumadija (T)
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Šumadija (T) | |||||
06.09
16:30
Korićani
Novi Pazar 1928
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Korićani | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 |
06.09
16:30
Sloboda
Borac 1932
0
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloboda | 0 : 2 | Borac 1932 | |||||
06.09
16:30
Pomoravlje
OFK Mihajlovac
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Pomoravlje | 2 : 3 | OFK Mihajlovac | |||||
06.09
16:30
Jasenica 2017
Đerdap
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Jasenica 2017 | 0 : 0 | Đerdap | |||||
06.09
16:30
RSK
Karađorđe
3
1
|
06.09.2020 16:30 | RSK | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
06.09
16:30
OFK Aranđelovac 1979
Zvižd
2
1
|
06.09.2020 16:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 1 | Zvižd | |||||
06.09
16:30
Rudar (S)
Borac (Ž)
3
3
|
06.09.2020 16:30 | Rudar (S) | 3 : 3 | Borac (Ž) | |||||
06.09
16:30
Petar Dobrnjac
Sloga (M)
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 1 | Sloga (M) |
06.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Rampa
3
1
|
06.09.2020 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | Rampa | |||||
06.09
16:30
Jasen
Polet (T)
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Jasen | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
06.09
16:30
Sloboda (Č)
Prijevor
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloboda (Č) | 2 : 2 | Prijevor | |||||
06.09
16:30
Omladinac
FAP
0
2
|
06.09.2020 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | FAP | |||||
06.09
11:00
Polet (Lj)
Zlatar
5
0
|
06.09.2020 11:00 | Polet (Lj) | 5 : 0 | Zlatar |
06.09
16:30
Rubribreza
Borac (L)
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Rubribreza | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
06.09
16:30
Mladost (Dr)
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
4
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (Dr) | 1 : 4 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
06.09
16:30
Sloga (B)
Zadrugar
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
06.09
16:30
Mladost (P)
Radnički (K)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
06.09
16:30
Vrelo Sport
OFK Divci
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Vrelo Sport | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
06.09
16:30
Rađevac
Mladost (DD)
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Rađevac | 5 : 1 | Mladost (DD) |
06.09
16:30
Tavankut
Vojvodina (BG)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Tavankut | 0 : 1 | Vojvodina (BG) | |||||
06.09
16:30
Mladost (BP)
Vojvodina (T)
7
0
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (BP) | 7 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
06.09
16:30
Mladost (T)
Hercegovac
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | Hercegovac |
06.09
16:30
Borac
Jedinstvo (BK)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Borac | 0 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
06.09
16:30
Banat
Mladost
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Banat | 0 : 4 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Krajina
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Krajina | |||||
06.09
16:30
ŽAK
Proleter
3
1
|
06.09.2020 16:30 | ŽAK | 3 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Radnički (K)
Jedinstvo (V)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Jedinstvo (V) |
06.09
16:30
Jugović
Podunavac
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Jugović | 1 : 1 | Podunavac | |||||
06.09
16:30
Sloboda
Cement
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Cement | |||||
06.09
16:30
Jadran
Sremac Vojka
1
4
|
06.09.2020 16:30 | Jadran | 1 : 4 | Sremac Vojka | |||||
06.09
16:30
Budućnost
Sloga (E)
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Sloga (E) | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Index
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Index | |||||
06.09
16:30
Borac
Crvena Zvezda
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Borac | 3 : 1 | Crvena Zvezda |
06.09
16:00
Levač
Bošnjane
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Levač | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
06.09
16:00
Temnić 1924
Morava 1918
0
2
|
06.09.2020 16:00 | Temnić 1924 | 0 : 2 | Morava 1918 | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (M)
OFK Lugomir
3
0
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
06.09
16:00
Jastrebac
Jedinstvo 1936
0
1
|
06.09.2020 16:00 | Jastrebac | 0 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
06.09
16:00
Kušiljevo
Sloga (M)
3
0
|
06.09.2020 16:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | Sloga (M) |
06.09
16:00
Lužnica
BSK
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Lužnica | 2 : 0 | BSK | |||||
06.09
16:00
Hajduk Veljko
Rajko Mitić
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Rajko Mitić | |||||
06.09
16:00
OFK Slatina
Đerdap
3
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Đerdap | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo (P)
Tanasko Rajić
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
06.09
16:00
OFK 019
OFK Knjaz
0
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK 019 | 0 : 0 | OFK Knjaz |
06.09
16:00
Naša krila 1936
Rudar
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Naša krila 1936 | 1 : 0 | Rudar | |||||
06.09
16:00
Delijski Vis
Bukovik
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Delijski Vis | 2 : 0 | Bukovik | |||||
06.09
16:00
Pukovac
Jedinstvo (GM)
0
0
|
06.09.2020 16:00 | Pukovac | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
06.09
16:00
Naisus 1977
Zemljoradnik
2
3
|
06.09.2020 16:00 | Naisus 1977 | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
06.09
16:00
Malošište
OFK Niš
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Malošište | 3 : 1 | OFK Niš | |||||
06.09
16:00
OFK Brzi Brod
Morava
3
1
|
06.09.2020 16:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 1 | Morava |
06.09
16:00
Gracko
Alakince
0
2
|
06.09.2020 16:00 | Gracko | 0 : 2 | Alakince | |||||
06.09
16:00
Žitorađa
Vranjska Banja
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Žitorađa | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (G)
Dobrič
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Dobrič | |||||
06.09
16:00
Čekmin
Jablanica
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Čekmin | 2 : 1 | Jablanica |
06.09
16:00
Budućnost (Z)
Komgrap
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Budućnost (Z) | 1 : 1 | Komgrap | |||||
06.09
16:00
Vrčin
Prva iskra
1
2
|
06.09.2020 16:00 | Vrčin | 1 : 2 | Prva iskra | |||||
06.09
10:00
Borac (L)
Torlak
0
1
|
06.09.2020 10:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Torlak | |||||
06.09
16:00
Srem
Poštar Zvezdara
0
0
|
06.09.2020 16:00 | Srem | 0 : 0 | Poštar Zvezdara |
06.09
16:30
Velika Jasikova
Midžor
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Velika Jasikova | 1 : 0 | Midžor | |||||
06.09
16:30
Osnić
Trebič
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Osnić | 1 : 2 | Trebič | |||||
06.09
16:30
Sloga
Graničar
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 4 | Graničar | |||||
06.09
16:30
Kosovo
Omladinac
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Kosovo | 2 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Šljivar
Rudar (P)
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Šljivar | 4 : 1 | Rudar (P) |
06.09
Gradina
Mačkovac
2
1
|
06.09.2020 | Gradina | 2 : 1 | Mačkovac | |||||
06.09
Trudbenik
Kupci
4
0
|
06.09.2020 | Trudbenik | 4 : 0 | Kupci | |||||
06.09
FUD
Donji Kopaonik
1
0
|
06.09.2020 | FUD | 1 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
06.09
Sebečevac
Sloga (L)
3
2
|
06.09.2020 | Sebečevac | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
06.09
Žabare
Sloga (D)
3
1
|
06.09.2020 | Žabare | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
06.09
Mladost (T)
Vinogradar
3
1
|
06.09.2020 | Mladost (T) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
06.09
13. April
Mladost (DK)
5
0
|
06.09.2020 | 13. April | 5 : 0 | Mladost (DK) |
06.09
17:00
Napredak
Sremac
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Sloga
BSK
5
1
|
06.09.2020 17:00 | Sloga | 5 : 1 | BSK | |||||
06.09
17:00
LSK
Rudar
7
0
|
06.09.2020 17:00 | LSK | 7 : 0 | Rudar | |||||
06.09
17:00
Borac (K)
GFK Sloven
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Borac (K) | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
06.09
17:00
Hajduk (B)
Mitros
3
2
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Mitros | |||||
06.09
17:00
Ljukovo
PSK
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Ljukovo | 1 : 1 | PSK | |||||
06.09
17:00
Hajduk (V)
Borac (M)
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk (V) | 0 : 0 | Borac (M) |
06.09
16:30
Jugoslavija
Potporanj
0
2
|
06.09.2020 16:30 | Jugoslavija | 0 : 2 | Potporanj | |||||
06.09
16:30
Polet (Id)
Sloga (BNS)
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Polet (Id) | 1 : 3 | Sloga (BNS) | |||||
06.09
16:30
Partizan (G)
Stari Tamiš
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Partizan (G) | 4 : 1 | Stari Tamiš | |||||
06.09
16:30
Spartak 1911
BAK
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Spartak 1911 | 1 : 2 | BAK | |||||
06.09
16:30
Banat (I)
Budućnost (A)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Banat (I) | 0 : 1 | Budućnost (A) | |||||
06.09
16:30
Hajdučica
Strela
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Hajdučica | 2 : 2 | Strela | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Radnički (B)
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Radnički (B) |
06.09
16:30
ŽAK
BSK
3
1
|
06.09.2020 16:30 | ŽAK | 3 : 1 | BSK | |||||
06.09
16:30
Budućnost (M)
SU Stanišić 1920
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost (M) | 3 : 2 | SU Stanišić 1920 | |||||
06.09
16:30
Slavija
Budućnost (P)
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
06.09
16:30
Kulpin
Kordun
6
2
|
06.09.2020 16:30 | Kulpin | 6 : 2 | Kordun | |||||
06.09
16:30
Maglić
Borac 46
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Maglić | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Rusin
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Rusin |
06.09
16:30
Preporod
Radnički 1905
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Preporod | 3 : 0 | Radnički 1905 | |||||
06.09
16:30
Eđšeg
Obilić
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Eđšeg | 3 : 0 | Obilić | |||||
06.09
16:30
Proleter (Nj)
Budućnost
3
3
|
06.09.2020 16:30 | Proleter (Nj) | 3 : 3 | Budućnost | |||||
06.09
16:30
Iskra
Proleter (RS)
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Iskra | 1 : 3 | Proleter (RS) | |||||
06.09
16:30
Sutjeska
Senta
1
6
|
06.09.2020 16:30 | Sutjeska | 1 : 6 | Senta |
06.09
16:30
MSK
Borac
2
1
|
06.09.2020 16:30 | MSK | 2 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Tamiš
Vojvodina (NM)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Tamiš | 0 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
06.09
16:30
Polet
2. Oktobar
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Polet | 3 : 0 | 2. Oktobar | |||||
06.09
16:30
Radnički 1911
Delija
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Radnički 1911 | 3 : 0 | Delija | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (B)
Rusanda
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Vojvodina (B) | 2 : 1 | Rusanda | |||||
06.09
16:30
Potisje
Lehel
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Potisje | 3 : 1 | Lehel |
06.09
Radnik (SP)
Polet
2
0
|
06.09.2020 | Radnik (SP) | 2 : 0 | Polet | |||||
06.09
Obilić
SASK
5
1
|
06.09.2020 | Obilić | 5 : 1 | SASK | |||||
06.09
Budućnost
Železničar Kusadak
1
1
|
06.09.2020 | Budućnost | 1 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
06.09
Pobeda
Bresje Superior
3
1
|
06.09.2020 | Pobeda | 3 : 1 | Bresje Superior | |||||
06.09
Sloga (M)
Bačinac
1
2
|
06.09.2020 | Sloga (M) | 1 : 2 | Bačinac | |||||
06.09
Podunavac
Mladi borac
2
1
|
06.09.2020 | Podunavac | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
06.09
Crvena zvezda
Sloga (L)
0
3
|
06.09.2020 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Sloga (L) |
06.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
ŽSK
Trnava
1
0
|
06.09.2020 16:30 | ŽSK | 1 : 0 | Trnava | |||||
06.09
16:30
Plaskovac
Jasenica (B)
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Plaskovac | 4 : 0 | Jasenica (B) | |||||
06.09
16:30
Marjan (K)
Banja 1957
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Marjan (K) | 1 : 3 | Banja 1957 | |||||
06.09
16:30
Lokomotiva
Borac (P)
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Borac (P) | |||||
06.09
16:30
Sloga (Z)
BSK
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (Z) | 1 : 0 | BSK | |||||
06.09
16:30
Šumadinac (S)
Šumadinac 1913
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Šumadinac (S) | 1 : 3 | Šumadinac 1913 | |||||
06.09
16:30
Partizan (BB)
Partizan 1945
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Partizan (BB) | 4 : 1 | Partizan 1945 | |||||
06.09
16:30
Vinča
Grizli ML
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Grizli ML |
06.09
16:00
Sinđelić 2012
Heroj Polet
5
2
|
06.09.2020 16:00 | Sinđelić 2012 | 5 : 2 | Heroj Polet | |||||
06.09
16:00
Umka
Posavac Tišma
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Umka | 3 : 1 | Posavac Tišma | |||||
06.09
16:00
PKB Kovilovo
Balkan Mirijevo
2
1
|
06.09.2020 16:00 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
06.09
16:00
011
DIF
0
3
|
06.09.2020 16:00 | 011 | 0 : 3 | DIF | |||||
06.09
16:00
Šumadinac
Rakovica
2
2
|
06.09.2020 16:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Rakovica | |||||
06.09
16:00
Borac (P)
Borac (O)
5
3
|
06.09.2020 16:00 | Borac (P) | 5 : 3 | Borac (O) | |||||
06.09
16:00
Postar 1930
PKB (PS)
1
2
|
06.09.2020 16:00 | Postar 1930 | 1 : 2 | PKB (PS) | |||||
06.09
16:00
Institut
Hajduk
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Institut | 1 : 0 | Hajduk |
06.09
16:00
Mladi borac
OFK Borac
0
3
|
06.09.2020 16:00 | Mladi borac | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
06.09
16:00
Zvezda
OFK Zabrežje
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Zvezda | 5 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo
OFK Budućnost
0
0
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Budućnost | |||||
06.09
16:00
Omladinac
Barajevo
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Barajevo | |||||
06.09
16:00
Strelac
Mladost
4
0
|
06.09.2020 16:00 | Strelac | 4 : 0 | Mladost | |||||
06.09
16:00
Vranić
Duboko
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Vranić | 1 : 0 | Duboko | |||||
06.09
10:00
Radnički
Lisović 1977
2
2
|
06.09.2020 10:00 | Radnički | 2 : 2 | Lisović 1977 | |||||
06.09
16:00
Polet
Rojkovac
0
5
|
06.09.2020 16:00 | Polet | 0 : 5 | Rojkovac |
06.09
16:00
Kosmajac
SUF Dubona
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Kosmajac | 3 : 1 | SUF Dubona | |||||
06.09
16:00
Zaklopača
Boleč
2
4
|
06.09.2020 16:00 | Zaklopača | 2 : 4 | Boleč | |||||
06.09
16:00
Pudarci
SUF Kovačevac 1956
0
0
|
06.09.2020 16:00 | Pudarci | 0 : 0 | SUF Kovačevac 1956 | |||||
06.09
16:00
Velika Krsna
Šumadija 1962
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Velika Krsna | 5 : 0 | Šumadija 1962 | |||||
06.09
10:00
Kaluđerica 1969
Dunavac
0
1
|
06.09.2020 10:00 | Kaluđerica 1969 | 0 : 1 | Dunavac | |||||
06.09
16:00
Ivanča
Zuce 2019
1
5
|
06.09.2020 16:00 | Ivanča | 1 : 5 | Zuce 2019 |
06.09
16:30
Titel
OFK Futog
0
5
|
06.09.2020 16:30 | Titel | 0 : 5 | OFK Futog | |||||
06.09
16:30
Tatra
Petrovaradin
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Tatra | 0 : 4 | Petrovaradin | |||||
06.09
16:30
Bačka (B)
Fruškogorski partizan
0
2
|
06.09.2020 16:30 | Bačka (B) | 0 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
06.09
16:30
Hajduk
ŽSK
0
3
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk | 0 : 3 | ŽSK | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Fruškogorac
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Fruškogorac | |||||
06.09
16:30
Susek
OFK Sirig
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Susek | 1 : 3 | OFK Sirig | |||||
06.09
16:30
TSK
Slavija
1
0
|
06.09.2020 16:30 | TSK | 1 : 0 | Slavija | |||||
06.09
16:30
Šajkaš 1908
Veternik
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Šajkaš 1908 | 2 : 3 | Veternik |
06.09
16:00
Mladost
Krivelj
1
2
|
06.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Krivelj | |||||
06.09
16:00
Blizna
BSK
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Blizna | 1 : 0 | BSK | |||||
06.09
16:00
Polet
Urovica
0
2
|
06.09.2020 16:00 | Polet | 0 : 2 | Urovica | |||||
06.09
11:00
Sloga
Nemetali
5
0
|
06.09.2020 11:00 | Sloga | 5 : 0 | Nemetali |
06.09
17:00
Zastava
Sloga (D)
0
5
|
06.09.2020 17:00 | Zastava | 0 : 5 | Sloga (D) | |||||
06.09
17:00
Šumadinac KG
Jedinstvo
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Šumadinac KG | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Pobeda 1926
Kutlovo
2
1
|
06.09.2020 17:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
06.09
17:00
Srbija
Kolonija
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Srbija | 1 : 0 | Kolonija | |||||
06.09
17:00
Slavija
Šumadija 1934
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
06.09
17:00
Sloboda (G)
OFK Bagremar
5
0
|
06.09.2020 17:00 | Sloboda (G) | 5 : 0 | OFK Bagremar | |||||
06.09
17:00
Mladost (P)
21. oktobar
5
3
|
06.09.2020 17:00 | Mladost (P) | 5 : 3 | 21. oktobar |
06.09
16:00
Aluminjum
Mladost (L)
6
0
|
06.09.2020 16:00 | Aluminjum | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
06.09
16:00
Palilulac
Čegar 2013
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Palilulac | 2 : 1 | Čegar 2013 | |||||
06.09
16:00
Planinac 1933
Crvena zastava
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Planinac 1933 | 2 : 0 | Crvena zastava | |||||
06.09
16:00
Vulkan 1963
Čegar 1946
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Vulkan 1963 | 2 : 0 | Čegar 1946 | |||||
06.09
16:00
Radnički 1936
Morava
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Radnički 1936 | 3 : 1 | Morava | |||||
06.09
16:00
Stevan Nešticki
Omladinac
1
2
|
06.09.2020 16:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
16:00
Mladost (DK)
Sloboda
5
2
|
06.09.2020 16:00 | Mladost (DK) | 5 : 2 | Sloboda |
06.09
16:30
Napredak 1936
Trgovački
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Napredak 1936 | 1 : 1 | Trgovački | |||||
06.09
16:30
Mladost (B)
Rudar (Kr)
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Rudar (Kr) | |||||
06.09
16:30
Integral
Borac (K)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Integral | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
06.09
16:30
Vihor
Mlava (ML)
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Vihor | 3 : 2 | Mlava (ML) | |||||
06.09
16:30
Manastirica
Sloga (L)
2
5
|
06.09.2020 16:30 | Manastirica | 2 : 5 | Sloga (L) | |||||
06.09
16:30
Budućnost (V)
Obilić
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost (V) | 1 : 0 | Obilić | |||||
06.09
16:30
Železničar
Rudar 2001
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Železničar | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
06.09
16:30
Omladinac (Š)
Napredak Simićevo
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Omladinac (Š) | 5 : 1 | Napredak Simićevo |
06.09
16:00
Moravac (Č)
OFK Rutevac 1908
0
1
|
06.09.2020 16:00 | Moravac (Č) | 0 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
06.09
16:00
Borac
Moravac (ZT)
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Borac | 3 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
06.09
16:00
Doljevac
Elid
5
1
|
06.09.2020 16:00 | Doljevac | 5 : 1 | Elid | |||||
06.09
11:00
Palilula
Pobeda
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Palilula | 0 : 2 | Pobeda | |||||
06.09
16:00
Radnički 1924
Jastrebac
1
3
|
06.09.2020 16:00 | Radnički 1924 | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
06.09
15:30
Sloga
Rasovača
7
0
|
06.09.2020 15:30 | Sloga | 7 : 0 | Rasovača |
06.09
17:00
Karađorđe
Tavnik
2
0
|
06.09.2020 17:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Tavnik | |||||
06.09
17:00
Popovići Vrnjci
Jedinstvo 2017
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Popovići Vrnjci | 0 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
06.09
17:00
Mataruge
Napredak
2
1
|
06.09.2020 17:00 | Mataruge | 2 : 1 | Napredak | |||||
06.09
17:00
Granit
Ribnica
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Granit | 1 : 2 | Ribnica | |||||
06.09
17:00
Jovo Kursula
Ibar
4
1
|
06.09.2020 17:00 | Jovo Kursula | 4 : 1 | Ibar | |||||
06.09
17:00
Budućnost
Mladost (V)
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Mladost (V) |
06.09
16:30
Orlovi
Morava (KS)
4
2
|
06.09.2020 16:30 | Orlovi | 4 : 2 | Morava (KS) | |||||
06.09
16:30
Partizan
Napredak
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Partizan | 3 : 2 | Napredak | |||||
06.09
16:30
Kolare
OFK Juhor 2016
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Kolare | 3 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
06.09
16:30
Morava (R)
Dragocvet
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Morava (R) | 4 : 1 | Dragocvet | |||||
06.09
16:30
Budućnost (M)
Mladost (J)
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
06.09
16:30
Resavac
Sloga
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Resavac | 1 : 3 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Mladost (K)
Rudar
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Rudar | |||||
06.09
16:30
Budućnost (Đ)
Javor
4
2
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost (Đ) | 4 : 2 | Javor |
06.09
16:30
Kolubara 2
Pepeljevac
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
06.09
16:30
OFK Senjak
OFK Jabučje
2
4
|
06.09.2020 16:30 | OFK Senjak | 2 : 4 | OFK Jabučje | |||||
06.09
16:30
Dimitrije Tucović
OFK Osečina
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | OFK Osečina | |||||
06.09
16:30
Tvrdojevac
Joks Junajted
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Tvrdojevac | 2 : 3 | Joks Junajted | |||||
06.09
16:30
Banjani
ZSK
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Banjani | 2 : 1 | ZSK |
06.09
16:00
Vučje
Bobište
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Vučje | 3 : 1 | Bobište | |||||
06.09
11:00
Bratstvo
Umac
3
2
|
06.09.2020 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Umac | |||||
06.09
16:00
Kumarevo 65
Polet
9
0
|
06.09.2020 16:00 | Kumarevo 65 | 9 : 0 | Polet | |||||
06.09
16:00
Zloćudovo
Donja Lomnica
1
5
|
06.09.2020 16:00 | Zloćudovo | 1 : 5 | Donja Lomnica | |||||
06.09
16:00
Gradac
Progres
3
5
|
06.09.2020 16:00 | Gradac | 3 : 5 | Progres |
06.09
16:00
BSK
Plantaža
4
4
|
06.09.2020 16:00 | BSK | 4 : 4 | Plantaža | |||||
06.09
16:00
Real
Moravac
0
1
|
06.09.2020 16:00 | Real | 0 : 1 | Moravac | |||||
06.09
16:00
OFK Morava
Sloga
2
1
|
06.09.2020 16:00 | OFK Morava | 2 : 1 | Sloga | |||||
06.09
16:00
Šumadija
Mladost 1959
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Šumadija | 1 : 0 | Mladost 1959 | |||||
06.09
16:00
Milanovo
Mladi borac
3
2
|
06.09.2020 16:00 | Milanovo | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
06.09
16:00
Sloboda
Železničar
2
2
|
06.09.2020 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Železničar |
06.09
16:30
Višesava
Prvi partizan
7
1
|
06.09.2020 16:30 | Višesava | 7 : 1 | Prvi partizan | |||||
06.09
16:30
Perućac
Bakionica
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Perućac | 1 : 1 | Bakionica | |||||
06.09
16:30
Polet
Ježevica
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Polet | 5 : 1 | Ježevica | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Kotroman
Sečica
0
2
|
06.09.2020 16:30 | Kotroman | 0 : 2 | Sečica | |||||
06.09
16:30
Savinac
Lazarica
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Savinac | 4 : 1 | Lazarica |
06.09
17:00
Prilike
Spartak
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Prilike | 1 : 0 | Spartak | |||||
06.09
17:00
Ozremica
Morava
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Ozremica | 1 : 1 | Morava | |||||
06.09
17:00
Voćar
Dragačevo
4
0
|
06.09.2020 17:00 | Voćar | 4 : 0 | Dragačevo | |||||
06.09
11:00
Rakova
Slatina
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Rakova | 1 : 1 | Slatina |
06.09
17:00
Mladost (P)
Orlovac
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Orlovac | |||||
06.09
17:00
Rudar
Backovac Junajted
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Backovac Junajted | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
06.09
17:00
Napredak
Donja Vrbava
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Donja Vrbava | |||||
06.09
17:00
Zadrugar
Ozrem PMH
2
2
|
06.09.2020 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Ozrem PMH |
06.09
16:00
Sloga
Spartak
1
0
|
06.09.2020 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Spartak | |||||
06.09
16:00
Dragoš
Zadrugar
3
2
|
06.09.2020 16:00 | Dragoš | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
06.09
16:00
Mladost
Željuša
0
1
|
06.09.2020 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Željuša |
06.09
16:00
Karađorđe
Rudar
3
3
|
06.09.2020 16:00 | Karađorđe | 3 : 3 | Rudar | |||||
06.09
16:00
Hajduk Stanko
Mladost
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Hajduk Stanko | 2 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo
Duško
8
0
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Duško | |||||
06.09
16:00
Podrinje
Majur
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Podrinje | 2 : 1 | Majur | |||||
06.09
16:00
Sloga (KR)
Sinđelić
2
2
|
06.09.2020 16:00 | Sloga (KR) | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
06.09
11:00
Vidojevica
Sloga (LŠ)
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Vidojevica | 0 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
06.09
16:00
Cer (JL)
Mladi borac
2
3
|
06.09.2020 16:00 | Cer (JL) | 2 : 3 | Mladi borac |
06.09
16:00
Omladinac (U)
14. Oktobar
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Omladinac (U) | 2 : 0 | 14. Oktobar | |||||
06.09
16:00
Kamenorezac 76
Borac
4
1
|
06.09.2020 16:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:00
Beli Orlovi
Rubin
0
1
|
06.09.2020 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Rubin |
06.09
16:30
Partizan (K)
Polet
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Partizan (K) | 2 : 3 | Polet | |||||
06.09
16:30
Vulturul
Karaš (K)
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Vulturul | 5 : 1 | Karaš (K) | |||||
06.09
16:30
Karaš (J)
Ševac
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Karaš (J) | 1 : 1 | Ševac | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Graničar
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Graničar | |||||
06.09
16:30
Dunav
Borac (VS)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Dunav | 2 : 0 | Borac (VS) | |||||
06.09
16:30
Banat (D)
Ratar
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Banat (D) | 2 : 1 | Ratar |
06.09
16:30
Borac (P)
Kolonija
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Borac (P) | 5 : 1 | Kolonija | |||||
06.09
16:30
Budućnost (BB)
Jedinstvo (D)
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost (BB) | 4 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
06.09
16:30
BSK Bavanište
Omladinac (D)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | BSK Bavanište | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
06.09
16:30
Dolovo
Proleter
5
3
|
06.09.2020 16:30 | Dolovo | 5 : 3 | Proleter |
06.09
17:00
ČSK
Sremac
0
4
|
06.09.2020 17:00 | ČSK | 0 : 4 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Kameni
Mladost
0
1
|
06.09.2020 17:00 | Kameni | 0 : 1 | Mladost | |||||
06.09
17:00
OFK Brestač
Dunav
0
2
|
06.09.2020 17:00 | OFK Brestač | 0 : 2 | Dunav | |||||
06.09
17:00
Napredak
Radnički
2
1
|
06.09.2020 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Radnički | |||||
06.09
17:00
Fruškogorac
Hrtkovci
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Hrtkovci | |||||
06.09
17:00
Polet
Šumar
4
2
|
06.09.2020 17:00 | Polet | 4 : 2 | Šumar | |||||
06.09
17:00
Krušedol
Graničar
2
3
|
06.09.2020 17:00 | Krušedol | 2 : 3 | Graničar | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Srem
1
3
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Srem |
06.09
17:00
Graničar 1924
Sremac (B)
0
3
|
06.09.2020 17:00 | Graničar 1924 | 0 : 3 | Sremac (B) | |||||
06.09
17:00
Fruškogorac
Sremac (J)
6
0
|
06.09.2020 17:00 | Fruškogorac | 6 : 0 | Sremac (J) | |||||
06.09
17:00
Zmaj
Graničar (K)
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Zmaj | 1 : 1 | Graničar (K) | |||||
06.09
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
2
2
|
06.09.2020 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 2 | Fruška Gora | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Trgovački
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Trgovački | |||||
06.09
17:00
Jednota
Sloboda
2
3
|
06.09.2020 17:00 | Jednota | 2 : 3 | Sloboda | |||||
06.09
17:00
Erdevik 2017
Sloga
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Erdevik 2017 | 1 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
OFK Bikić
Obilić 1993
1
1
|
06.09.2020 17:00 | OFK Bikić | 1 : 1 | Obilić 1993 |
06.09
16:30
ŽFK Banat Bagljaš
OFK Stajićevo
7
0
|
06.09.2020 16:30 | ŽFK Banat Bagljaš | 7 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
06.09
16:30
Naftagas
Mladost
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Naftagas | 1 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Tisa 1933
Bilećanin
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Tisa 1933 | 1 : 2 | Bilećanin | |||||
06.09
16:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Gradnulica |
06.09
16:30
Mladost (J)
Mladost (R)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (J) | 0 : 1 | Mladost (R) | |||||
06.09
16:30
Radoje Domanović
Budućnost
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Radoje Domanović | 1 : 0 | Budućnost | |||||
06.09
16:30
Mladi rudar
Vrbica
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladi rudar | 5 : 1 | Vrbica | |||||
06.09
16:30
Kopljari
B 2000
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Kopljari | 3 : 2 | B 2000 | |||||
06.09
11:00
Trešnjevica
Brezovac
3
0
|
06.09.2020 11:00 | Trešnjevica | 3 : 0 | Brezovac | |||||
06.09
11:00
Šamot
Borac
3
0
|
06.09.2020 11:00 | Šamot | 3 : 0 | Borac |
06.09
16:30
BSK
Karađorđe (V)
4
2
|
06.09.2020 16:30 | BSK | 4 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
06.09
11:00
Čestin
Badnjevac
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Čestin | 0 : 2 | Badnjevac | |||||
06.09
16:30
Mladost (R)
Jedinstvo (O)
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Jedinstvo (O) | |||||
06.09
16:30
Sloga (Z)
Napredak (MK)
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (Z) | 1 : 1 | Napredak (MK) | |||||
06.09
16:30
Kruševica 1980
Omladinac-Šumadinac (V)
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Kruševica 1980 | 2 : 0 | Omladinac-Šumadinac (V) |
06.09
16:30
Terekveš
Bratstvo 2019
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Terekveš | 0 : 4 | Bratstvo 2019 | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Polet
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Polet | |||||
06.09
16:30
Hajduk
OFK Odžaci
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk | 2 : 2 | OFK Odžaci | |||||
06.09
16:30
Dunav
Aleksa Šantić
4
1
|
06.09.2020 16:30 | Dunav | 4 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
06.09
16:30
Dinamo 1923
Kula
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 1 | Kula | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Mladost
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost |
06.09
16:30
Borac (R)
OFK Hajduk
11
0
|
06.09.2020 16:30 | Borac (R) | 11 : 0 | OFK Hajduk | |||||
06.09
16:30
Dinamo
Borac (NS)
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Borac (NS) | |||||
06.09
16:30
Vinogradar
Sloga
12
0
|
06.09.2020 16:30 | Vinogradar | 12 : 0 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Hajduk (G)
Obilić
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk (G) | 1 : 2 | Obilić | |||||
06.09
16:30
Čenej
Moskva
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Čenej | 1 : 3 | Moskva |
06.09
17:00
Dobrača
Ćava
0
2
|
06.09.2020 17:00 | Dobrača | 0 : 2 | Ćava | |||||
06.09
17:00
Divostin
Partizan
2
1
|
06.09.2020 17:00 | Divostin | 2 : 1 | Partizan | |||||
06.09
11:00
Seljak
Košutnjak
2
1
|
06.09.2020 11:00 | Seljak | 2 : 1 | Košutnjak | |||||
06.09
17:00
Jadran
OFK Žeželj
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Jadran | 1 : 2 | OFK Žeželj |
06.09
16:30
Baštovan 2015
Žitkovica
1
1
|
06.09.2020 16:30 | Baštovan 2015 | 1 : 1 | Žitkovica | |||||
06.09
16:30
Ljubičevo
Pek
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Ljubičevo | 3 : 1 | Pek | |||||
06.09
16:30
Borac 2016
Dizel
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Borac 2016 | 1 : 3 | Dizel | |||||
06.09
16:30
Polet (V)
Batovac
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Polet (V) | 2 : 0 | Batovac | |||||
06.09
16:30
Sloga (M)
Napredak (P)
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
06.09
16:30
Mlava (B)
Barič
5
4
|
06.09.2020 16:30 | Mlava (B) | 5 : 4 | Barič | |||||
06.09
16:30
Napredak (B)
BSK 1931
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Napredak (B) | 2 : 1 | BSK 1931 | |||||
06.09
16:30
Mladi Borac
Stig 1955
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Stig 1955 |
06.09
16:00
Velika Moštanica
Šećeranac Ada
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Velika Moštanica | 2 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
06.09
16:00
Dedinje
Busije
1
2
|
06.09.2020 16:00 | Dedinje | 1 : 2 | Busije | |||||
06.09
11:00
13. maj
BUSK
2
3
|
06.09.2020 11:00 | 13. maj | 2 : 3 | BUSK | |||||
06.09
16:00
Železnik 1930
Novi Beograd
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Železnik 1930 | 2 : 0 | Novi Beograd |
06.09
16:00
Lepušnica
Mladi proleter
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Lepušnica | 1 : 1 | Mladi proleter | |||||
06.09
16:00
Sveti Stefan
Siti Sport Klub
1
3
|
06.09.2020 16:00 | Sveti Stefan | 1 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
06.09
16:00
Pinosava
Boka Seniors
3
2
|
06.09.2020 16:00 | Pinosava | 3 : 2 | Boka Seniors | |||||
06.09
16:00
Resnik
Avala 1939
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Resnik | 2 : 1 | Avala 1939 | |||||
06.09
16:00
OFK Crvenka
Pionir
1
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK Crvenka | 1 : 0 | Pionir | |||||
06.09
16:00
Minel
Palilulac
0
3
|
06.09.2020 16:00 | Minel | 0 : 3 | Palilulac |
06.09
16:00
Veliki Borak
OFK Boždarevac
3
0
|
06.09.2020 16:00 | Veliki Borak | 3 : 0 | OFK Boždarevac | |||||
06.09
16:00
Rušanj
Beljina
0
4
|
06.09.2020 16:00 | Rušanj | 0 : 4 | Beljina |
06.09
17:00
Jedinstvo (G)
Zvezda
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Zvezda | |||||
06.09
17:00
Mladost 1981
Mladost 1925
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Mladost 1981 | 1 : 2 | Mladost 1925 | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (A)
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Borac (A) | |||||
06.09
17:00
Mineral 2015
Miločajac
3
3
|
06.09.2020 17:00 | Mineral 2015 | 3 : 3 | Miločajac |
06.09
16:30
Krilaš
Zadrugar 1947
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Krilaš | 3 : 2 | Zadrugar 1947 | |||||
06.09
16:30
Borac (V)
Mladost (R)
0
3
|
06.09.2020 16:30 | Borac (V) | 0 : 3 | Mladost (R) | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (K)
Jasenovac
1
4
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 4 | Jasenovac | |||||
06.09
16:30
Sloga 1945
Udarnik (S)
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloga 1945 | 1 : 2 | Udarnik (S) | |||||
06.09
16:30
Radnički (K)
Pobeda 1953
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Radnički (K) | 2 : 2 | Pobeda 1953 | |||||
06.09
16:30
Sloga 1952
Zabrđe 1936
4
3
|
06.09.2020 16:30 | Sloga 1952 | 4 : 3 | Zabrđe 1936 |
06.09
16:30
Šumadija
Rudar (P)
2
4
|
06.09.2020 16:30 | Šumadija | 2 : 4 | Rudar (P) | |||||
06.09
16:30
Napredak (Sv)
15. Avgust 1950
2
6
|
06.09.2020 16:30 | Napredak (Sv) | 2 : 6 | 15. Avgust 1950 | |||||
06.09
16:30
Sinđelić
OFK Batinac
6
1
|
06.09.2020 16:30 | Sinđelić | 6 : 1 | OFK Batinac | |||||
06.09
16:30
Sloga
Rudar (S)
0
1
|
06.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Rudar (S) |
06.09
16:30
Mladost (G)
Crni Vrh
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (G) | 2 : 3 | Crni Vrh | |||||
06.09
16:30
Partizan
Osaonica
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Osaonica | |||||
06.09
16:30
Sloboda
Jedinstvo
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloboda | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Šantarovac
GFK Tabane
0
0
|
06.09.2020 16:30 | Šantarovac | 0 : 0 | GFK Tabane | |||||
06.09
16:30
Vinorača
Bratstvo
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Vinorača | 2 : 2 | Bratstvo |
06.09
16:30
Ljubinić
Borac
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Ljubinić | 1 : 3 | Borac | |||||
06.09
16:30
OFK Urovci
Partizan
1
5
|
06.09.2020 16:30 | OFK Urovci | 1 : 5 | Partizan | |||||
06.09
16:30
Munja
Skela
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Munja | 2 : 1 | Skela | |||||
06.09
16:30
Sloga
Proleter
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Proleter |
06.09
11:00
Omladinac (K)
Kolubara (J)
0
0
|
06.09.2020 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 0 | Kolubara (J) | |||||
06.09
11:00
Proleter (B)
Ratkovac
4
0
|
06.09.2020 11:00 | Proleter (B) | 4 : 0 | Ratkovac | |||||
06.09
16:30
OFK Stublenica
Mladost (V)
1
2
|
06.09.2020 16:30 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
06.09
16:30
Šarbane
OFK Paljuvi
1
0
|
06.09.2020 16:30 | Šarbane | 1 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
06.09
16:30
Polet (T)
Zvizdar 2012
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
06.09
16:30
Polet (DL)
Čučuge
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Polet (DL) | 3 : 0 | Čučuge | |||||
06.09
16:30
Joševa
Rudar 1945
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Joševa | 2 : 2 | Rudar 1945 |
06.09
16:30
Proleter
Omladinac
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Proleter | 3 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Roham
Terekves
2
2
|
06.09.2020 16:30 | Roham | 2 : 2 | Terekves |
06.09
11:00
Komanice
Stari drugari
0
0
|
06.09.2020 11:00 | Komanice | 0 : 0 | Stari drugari | |||||
06.09
11:00
Jadar 2013
Dračić 2018
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | Dračić 2018 | |||||
06.09
11:00
Rakac Stave
Toplica
1
3
|
06.09.2020 11:00 | Rakac Stave | 1 : 3 | Toplica | |||||
06.09
11:00
Polet
Lukavac
4
0
|
06.09.2020 11:00 | Polet | 4 : 0 | Lukavac | |||||
06.09
11:00
Milenko Pavlović
Mali korak
3
1
|
06.09.2020 11:00 | Milenko Pavlović | 3 : 1 | Mali korak | |||||
06.09
11:00
Popadić
Tešnjar
1
0
|
06.09.2020 11:00 | Popadić | 1 : 0 | Tešnjar |
06.09
16:00
Jasenovik 2018
Rujnik
8
1
|
06.09.2020 16:00 | Jasenovik 2018 | 8 : 1 | Rujnik | |||||
06.09
16:00
Proleter
Sloga 1948
2
0
|
06.09.2020 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga 1948 | |||||
06.09
16:00
Supovac
Mezgraja
1
3
|
06.09.2020 16:00 | Supovac | 1 : 3 | Mezgraja | |||||
06.09
16:00
Spartak
Radnički 2020
0
4
|
06.09.2020 16:00 | Spartak | 0 : 4 | Radnički 2020 |
06.09
16:00
OFK Sloga
Vukašinovac
4
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK Sloga | 4 : 0 | Vukašinovac | |||||
06.09
11:00
Polet (R)
Rutevac
8
0
|
06.09.2020 11:00 | Polet (R) | 8 : 0 | Rutevac | |||||
06.09
11:00
Polet (V)
Crvena zvezda
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Polet (V) | 1 : 1 | Crvena zvezda |
06.09
16:30
Graničar
Šampion
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Graničar | 4 : 0 | Šampion | |||||
06.09
16:30
Tisa
Jedinstvo
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Tisa | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Bačka
Horgoš 1911
5
0
|
06.09.2020 16:30 | Bačka | 5 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
06.09
16:30
Tromedja
Jadran
2
5
|
06.09.2020 16:30 | Tromedja | 2 : 5 | Jadran | |||||
06.09
16:30
Čoka
Hajduk
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Čoka | 2 : 0 | Hajduk | |||||
06.09
16:30
Slavija
Potisje
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Slavija | 3 : 1 | Potisje |
06.09
16:30
Vučak
Petlić SD 026
1
3
|
06.09.2020 16:30 | Vučak | 1 : 3 | Petlić SD 026 | |||||
06.09
16:30
Petrijevac
Omladinac
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Petrijevac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Lunjevac
Landol
0
4
|
06.09.2020 16:30 | Lunjevac | 0 : 4 | Landol |
06.09
16:30
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
7
0
|
06.09.2020 16:30 | Stari Hrast 2018 | 7 : 0 | Proleter 1947 |
06.09
11:00
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
3
2
|
06.09.2020 11:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 2 | Mladost (Z) | |||||
06.09
11:00
Verko
Bobovik
2
0
|
06.09.2020 11:00 | Verko | 2 : 0 | Bobovik | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Sparta
2
4
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk | 2 : 4 | Sparta | |||||
06.09
16:30
Sloga 1949
Mladost 2013
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
06.09
16:30
Torpedo
Belpos
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Torpedo | 4 : 0 | Belpos | |||||
06.09
11:00
Polet
Skupljen 2013
6
0
|
06.09.2020 11:00 | Polet | 6 : 0 | Skupljen 2013 |
06.09
16:30
Slemen
Jedinstvo
8
0
|
06.09.2020 16:30 | Slemen | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
11:00
Sloboda 2013
Sloga
1
4
|
06.09.2020 11:00 | Sloboda 2013 | 1 : 4 | Sloga |
06.09
16:30
Tempo
Omladinac 1927
2
4
|
06.09.2020 16:30 | Tempo | 2 : 4 | Omladinac 1927 | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Unirea
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Pobeda | 1 : 2 | Unirea |
06.09
17:00
OFK Remont 1959
Gladijator
0
3
|
06.09.2020 17:00 | OFK Remont 1959 | 0 : 3 | Gladijator | |||||
06.09
17:00
Čačak 94
Planinac
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Čačak 94 | 1 : 2 | Planinac | |||||
06.09
17:00
Mršinci
Gavrilo Princip
5
0
|
06.09.2020 17:00 | Mršinci | 5 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
06.09
17:00
Malba
Prijatelji
0
3
|
06.09.2020 17:00 | Malba | 0 : 3 | Prijatelji | |||||
06.09
17:00
Budućnost
Kej
2
8
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 2 : 8 | Kej | |||||
06.09
17:00
Lugovi
Vujan
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Lugovi | 0 : 0 | Vujan |
06.09
17:00
Čantavir
Vinogradar
0
1
|
06.09.2020 17:00 | Čantavir | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
06.09
17:00
Žednik
Lokomotiva
2
2
|
06.09.2020 17:00 | Žednik | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
06.09
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
2
5
|
06.09.2020 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 5 | Elektrovojvodina | |||||
06.09
17:00
Udarnik Višnjevac
Bikovo
5
2
|
06.09.2020 17:00 | Udarnik Višnjevac | 5 : 2 | Bikovo | |||||
06.09
17:00
Hajduk 1950
Palić
4
0
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk 1950 | 4 : 0 | Palić |
06.09
16:30
Orlovi (BP)
Proleter
5
1
|
06.09.2020 16:30 | Orlovi (BP) | 5 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Slavija
Neštin
2
5
|
06.09.2020 16:30 | Slavija | 2 : 5 | Neštin | |||||
06.09
16:30
Naša Zvezda
Bačka 1945
3
3
|
06.09.2020 16:30 | Naša Zvezda | 3 : 3 | Bačka 1945 | |||||
06.09
16:30
Mladost (MB)
Soko
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (MB) | 1 : 2 | Soko | |||||
06.09
16:30
Borac (V)
Bačka (D)
1
5
|
06.09.2020 16:30 | Borac (V) | 1 : 5 | Bačka (D) | |||||
06.09
16:30
Bački Hajduk
Krivanj
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Bački Hajduk | 3 : 0 | Krivanj |
06.09
16:00
Pričinović
Šipurske livade
2
1
|
06.09.2020 16:00 | Pričinović | 2 : 1 | Šipurske livade | |||||
06.09
16:00
OFK Jelen
Petrovac 74
2
3
|
06.09.2020 16:00 | OFK Jelen | 2 : 3 | Petrovac 74 | |||||
06.09
16:00
Trešnjevka
Mrovska
2
3
|
06.09.2020 16:00 | Trešnjevka | 2 : 3 | Mrovska | |||||
06.09
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Dobrava
2
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 0 | Dobrava | |||||
06.09
16:00
Rankovac
Vojvoda Stepa Stepanović
4
1
|
06.09.2020 16:00 | Rankovac | 4 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
06.09
16:00
Vlašić
OFK Varna
3
0
|
06.09.2020 16:00 | Vlašić | 3 : 0 | OFK Varna |
06.09
16:00
Jadar 1961
Velika Reka
4
2
|
06.09.2020 16:00 | Jadar 1961 | 4 : 2 | Velika Reka | |||||
06.09
16:00
Prva Iskra
Jelav
2
2
|
06.09.2020 16:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | Jelav | |||||
06.09
16:00
Hajduk
7. Juli
2
2
|
06.09.2020 16:00 | Hajduk | 2 : 2 | 7. Juli | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (ZA)
Antimon
0
0
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo (ZA) | 0 : 0 | Antimon | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga
4
0
|
06.09.2020 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 0 | Sloga |
06.09
17:00
Bjelica
Gorušica
3
7
|
06.09.2020 17:00 | Bjelica | 3 : 7 | Gorušica | |||||
06.09
17:00
Radnički
Gradina
3
1
|
06.09.2020 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Gradina | |||||
06.09
17:00
Vrelo
Sloga
4
2
|
06.09.2020 17:00 | Vrelo | 4 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
Jelica
Bratstvo
4
1
|
06.09.2020 17:00 | Jelica | 4 : 1 | Bratstvo |
06.09
16:00
Napredak
Mladost
0
4
|
06.09.2020 16:00 | Napredak | 0 : 4 | Mladost | |||||
06.09
16:00
Petlovača
Lipolist
3
3
|
06.09.2020 16:00 | Petlovača | 3 : 3 | Lipolist | |||||
06.09
16:00
Zadrugar Milkivit
Omladinac (BO)
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Zadrugar Milkivit | 1 : 1 | Omladinac (BO) | |||||
06.09
16:00
Gorki
Torpedo 1924
4
1
|
06.09.2020 16:00 | Gorki | 4 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
06.09
16:00
Sloboda
Budućnost (DO)
3
5
|
06.09.2020 16:00 | Sloboda | 3 : 5 | Budućnost (DO) |
06.09
14:00
Trešnjica
Napredak
1
4
|
06.09.2020 14:00 | Trešnjica | 1 : 4 | Napredak | |||||
06.09
14:00
Plavi Tok
Duškovci
2
5
|
06.09.2020 14:00 | Plavi Tok | 2 : 5 | Duškovci | |||||
06.09
17:00
Dobrinjac
Knjaz
0
4
|
06.09.2020 17:00 | Dobrinjac | 0 : 4 | Knjaz | |||||
06.09
17:00
Gorobilje
Glumač
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Gorobilje | 1 : 0 | Glumač |
06.09
16:00
Naupare
Zmajevac
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Naupare | 5 : 0 | Zmajevac | |||||
06.09
11:00
Modrica
Polet
3
1
|
06.09.2020 11:00 | Modrica | 3 : 1 | Polet | |||||
06.09
16:00
Parunovac
Kapidžija
4
1
|
06.09.2020 16:00 | Parunovac | 4 : 1 | Kapidžija | |||||
06.09
16:00
Rasina
Konjuh
6
2
|
06.09.2020 16:00 | Rasina | 6 : 2 | Konjuh |
06.09
Mladi radnik
OFK Orašje 1960
1
1
|
06.09.2020 | Mladi radnik | 1 : 1 | OFK Orašje 1960 | |||||
06.09
Borjak 2012
Ratajac
1
2
|
06.09.2020 | Borjak 2012 | 1 : 2 | Ratajac | |||||
06.09
Obilić
Mladost
1
5
|
06.09.2020 | Obilić | 1 : 5 | Mladost |
06.09
Sloga
KSK Konak 1926
3
2
|
06.09.2020 | Sloga | 3 : 2 | KSK Konak 1926 | |||||
06.09
Borac
Proleter
6
0
|
06.09.2020 | Borac | 6 : 0 | Proleter |
06.09
17:00
Magnohrom
BSK 2014
3
0
|
06.09.2020 17:00 | Magnohrom | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
06.09
11:00
Omladinac
Morava
4
2
|
06.09.2020 11:00 | Omladinac | 4 : 2 | Morava | |||||
06.09
17:00
Partizan
Zgodačica
4
2
|
06.09.2020 17:00 | Partizan | 4 : 2 | Zgodačica | |||||
06.09
11:00
Studen Vitez
Koštam Polje
2
0
|
06.09.2020 11:00 | Studen Vitez | 2 : 0 | Koštam Polje |
06.09
11:00
Dokmir
Gunjevac
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
06.09
11:00
Murgaš 2012
Jedinstvo (M)
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
06.09
11:00
Budućnost 1995
Vrelo
3
3
|
06.09.2020 11:00 | Budućnost 1995 | 3 : 3 | Vrelo | |||||
06.09
11:00
Tamnava
OFK Takovo
1
4
|
06.09.2020 11:00 | Tamnava | 1 : 4 | OFK Takovo | |||||
06.09
11:00
Sloga (V)
Vukona
0
1
|
06.09.2020 11:00 | Sloga (V) | 0 : 1 | Vukona |
06.09
17:00
ISK Izvor
Donja Mutnica
2
2
|
06.09.2020 17:00 | ISK Izvor | 2 : 2 | Donja Mutnica | |||||
06.09
17:00
BSK Buljane
Polet
5
2
|
06.09.2020 17:00 | BSK Buljane | 5 : 2 | Polet | |||||
06.09
17:00
Železničar
Radnik
1
2
|
06.09.2020 17:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnik |
06.09
17:00
Potočac
Jedinstvo
1
4
|
06.09.2020 17:00 | Potočac | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Razvitak
Istok 63
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Razvitak | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
06.09
17:00
Budućnost
Heroj
2
0
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Heroj |
06.09
16:30
Telečka
Rastina 1918
5
0
|
06.09.2020 16:30 | Telečka | 5 : 0 | Rastina 1918 | |||||
06.09
16:30
Dinamo (S)
Graničar (R)
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Dinamo (S) | 2 : 3 | Graničar (R) |
06.09
16:00
Trnava
Mladi radnik
3
0
|
06.09.2020 16:00 | Trnava | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
06.09
16:00
Dobra Voda
Oniks
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Dobra Voda | 5 : 0 | Oniks | |||||
06.09
16:00
Dražmirovac
OFK Dragoševac
3
1
|
06.09.2020 16:00 | Dražmirovac | 3 : 1 | OFK Dragoševac | |||||
06.09
16:00
Mladost
Domaćin
1
1
|
06.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Domaćin |
06.09
11:00
BSK 1924
Radnik (S)
0
2
|
06.09.2020 11:00 | BSK 1924 | 0 : 2 | Radnik (S) | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo (S)
Crni Vitez
3
0
|
06.09.2020 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | Crni Vitez | |||||
06.09
11:00
Šapine
Napredak 1927
5
0
|
06.09.2020 11:00 | Šapine | 5 : 0 | Napredak 1927 |
06.09
16:30
OFK Radnički
Sloga
0
3
|
06.09.2020 16:30 | OFK Radnički | 0 : 3 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Vreoci
Proleter
3
2
|
06.09.2020 16:30 | Vreoci | 3 : 2 | Proleter |
06.09
16:30
20. Oktobar
Bistrica
2
4
|
06.09.2020 16:30 | 20. Oktobar | 2 : 4 | Bistrica | |||||
06.09
16:30
Šumadinac
Mladost
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Šumadinac | 3 : 1 | Mladost |
06.09
11:00
Omladinac
Radnik
1
3
|
06.09.2020 11:00 | Omladinac | 1 : 3 | Radnik | |||||
06.09
11:00
Udarnik 2015
Rudar 1947
4
1
|
06.09.2020 11:00 | Udarnik 2015 | 4 : 1 | Rudar 1947 |
06.09
17:00
Kremenac
Jovanovac
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Kremenac | 1 : 0 | Jovanovac | |||||
06.09
11:00
Kragujevac
Stanovo 1941
1
4
|
06.09.2020 11:00 | Kragujevac | 1 : 4 | Stanovo 1941 | |||||
06.09
17:00
Bukorovac
Hajduk 1936
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Bukorovac | 1 : 1 | Hajduk 1936 |
06.09
17:00
Sloga
Borac (VR)
0
5
|
06.09.2020 17:00 | Sloga | 0 : 5 | Borac (VR) | |||||
06.09
17:00
OFK Bosut
Srem (SR)
0
3
|
06.09.2020 17:00 | OFK Bosut | 0 : 3 | Srem (SR) | |||||
06.09
17:00
Planinac
Borac (R)
1
0
|
06.09.2020 17:00 | Planinac | 1 : 0 | Borac (R) | |||||
06.09
17:00
Srem (SM)
Poletarac
2
2
|
06.09.2020 17:00 | Srem (SM) | 2 : 2 | Poletarac |
06.09
11:00
Polet
Dvorane
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Polet | 0 : 2 | Dvorane | |||||
06.09
11:00
Dedina
Vratare
4
1
|
06.09.2020 11:00 | Dedina | 4 : 1 | Vratare | |||||
06.09
16:00
Padež
Mladost 2015
5
0
|
06.09.2020 16:00 | Padež | 5 : 0 | Mladost 2015 |
06.09
17:00
Omladinac
OFK Bingula
2
1
|
06.09.2020 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Bingula | |||||
06.09
17:00
Sinđelić
Napredak
0
1
|
06.09.2020 17:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Napredak | |||||
06.09
17:00
OFK Bačinci
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
06.09.2020 17:00 | OFK Bačinci | 2 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
06.09
17:00
Vitez
Kupinovo
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Vitez | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
06.09
17:00
Hajduk 1932
Lovac
5
1
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk 1932 | 5 : 1 | Lovac | |||||
06.09
17:00
Mladost 1935
Sloven
2
0
|
06.09.2020 17:00 | Mladost 1935 | 2 : 0 | Sloven |
06.09
17:00
Ibar
Jedinstvo
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Ibar | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Drezga
Igalo
0
0
|
06.09.2020 17:00 | Drezga | 0 : 0 | Igalo | |||||
06.09
17:00
Mornar
Arsenal
2
0
|
06.09.2020 17:00 | Mornar | 2 : 0 | Arsenal | |||||
06.09
17:00
Bokelj
Kom
1
1
|
06.09.2020 17:00 | Bokelj | 1 : 1 | Kom | |||||
06.09
17:00
Berane
Grbalj
0
3
|
06.09.2020 17:00 | Berane | 0 : 3 | Grbalj |
06.09
16:30
Dinamo
Trayal
3
1
|
06.09.2020 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Trayal | |||||
06.09
16:30
Sloga (K)
OFK Žarkovo
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | OFK Žarkovo |
06.09
14:00
Crvena zvezda
Kolubara
7
0
|
06.09.2020 14:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Kolubara |
06.09
16:30
Jedinstvo 2014
ŽFU Zvezda B 2018
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 3 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
06.09
16:30
ŽGFK Lavice Dubočica
Napredak Junior 2018
3
0
|
06.09.2020 16:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 3 : 0 | Napredak Junior 2018 | |||||
06.09
17:00
Rad
Radnički 2012
0
1
|
06.09.2020 17:00 | Rad | 0 : 1 | Radnički 2012 | |||||
06.09
17:00
Heroj Polet
Moskva
2
0
|
06.09.2020 17:00 | Heroj Polet | 2 : 0 | Moskva |
06.09
16:30
Voždovac
Internacional
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Voždovac | 2 : 1 | Internacional | |||||
06.09
11:00
Mladost (L)
Napredak
1
1
|
06.09.2020 11:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Napredak | |||||
06.09
17:00
Spartak ŽK
Brodarac
0
2
|
06.09.2020 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Brodarac | |||||
06.09
16:00
RFK Grafičar
OFK Beograd
2
0
|
06.09.2020 16:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
06.09
11:00
Radnički (N)
Radnički 1923
0
2
|
06.09.2020 11:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Radnički 1923 |
06.09
10:00
Radnički (SM)
Dinamo 1945
4
2
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (SM) | 4 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
10:00
Omladinac
Železničar
2
1
|
06.09.2020 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Železničar | |||||
06.09
10:00
Radnički (Zr)
Index
3
1
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | Index | |||||
06.09
10:00
GFK Sloven
Radnički (NP)
4
2
|
06.09.2020 10:00 | GFK Sloven | 4 : 2 | Radnički (NP) | |||||
06.09
10:00
Podrinje
Jedinstvo (V)
4
0
|
06.09.2020 10:00 | Podrinje | 4 : 0 | Jedinstvo (V) |
06.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Tisa Njerš
4
2
|
06.09.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 2 | Tisa Njerš | |||||
06.09
10:00
Bačka 1901
Hajduk 1912
3
2
|
06.09.2020 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | Hajduk 1912 |
06.09
16:30
Morava (VP)
Sloga (P)
3
0
|
06.09.2020 16:30 | Morava (VP) | 3 : 0 | Sloga (P) | |||||
06.09
16:30
Loznica
Šabac Sunrise
2
0
|
06.09.2020 16:30 | Loznica | 2 : 0 | Šabac Sunrise | |||||
06.09
16:30
Javor Matis
Šumadija 1903
0
3
|
06.09.2020 16:30 | Javor Matis | 0 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
06.09
16:30
Radnički (V)
Borac 1926
1
5
|
06.09.2020 16:30 | Radnički (V) | 1 : 5 | Borac 1926 | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (Ub)
BIP
1
2
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 2 | BIP | |||||
06.09
16:30
Metalac
Šumadija (A)
8
3
|
06.09.2020 16:30 | Metalac | 8 : 3 | Šumadija (A) |
06.09
11:00
Bor 1919
OFK Radnički
1
3
|
06.09.2020 11:00 | Bor 1919 | 1 : 3 | OFK Radnički | |||||
06.09
10:00
Radnički (P)
GFK Jagodina
0
6
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (P) | 0 : 6 | GFK Jagodina | |||||
06.09
10:00
OFK Topličanin
Jedinstvo (P)
1
2
|
06.09.2020 10:00 | OFK Topličanin | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
06.09
16:30
OFK Sinđelić
Kopernikus Želežničar
2
2
|
06.09.2020 16:30 | OFK Sinđelić | 2 : 2 | Kopernikus Želežničar | |||||
06.09
16:00
Radnički (S)
Dinamo
1
3
|
06.09.2020 16:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Dinamo | |||||
06.09
16:00
Trstenik PPT
Radnik
6
1
|
06.09.2020 16:00 | Trstenik PPT | 6 : 1 | Radnik |
06.09
10:00
Sinđelić
DIF
3
1
|
06.09.2020 10:00 | Sinđelić | 3 : 1 | DIF | |||||
06.09
Zemun
Torlak
1
0
|
06.09.2020 | Zemun | 1 : 0 | Torlak | |||||
06.09
13:00
IMT 2
Lokomotiva
0
0
|
06.09.2020 13:00 | IMT 2 | 0 : 0 | Lokomotiva |
06.09
09:30
TEK Sloga
Dunav
7
1
|
06.09.2020 09:30 | TEK Sloga | 7 : 1 | Dunav | |||||
06.09
10:00
Poštar 1930
Rojkovac
1
1
|
06.09.2020 10:00 | Poštar 1930 | 1 : 1 | Rojkovac | |||||
06.09
11:00
Zvezdara
Boleč
2
2
|
06.09.2020 11:00 | Zvezdara | 2 : 2 | Boleč |
06.09
11:00
Zlatibor
Sušica
1
0
|
06.09.2020 11:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Sušica | |||||
06.09
11:00
Jošanica
Takovo
2
3
|
06.09.2020 11:00 | Jošanica | 2 : 3 | Takovo |
06.09
11:00
Mladost
OFK Divci
5
1
|
06.09.2020 11:00 | Mladost | 5 : 1 | OFK Divci | |||||
06.09
13:00
Mačva 1929
Železničar
2
2
|
06.09.2020 13:00 | Mačva 1929 | 2 : 2 | Železničar |
06.09
10:00
OFK Beograd
IMT
3
0
|
06.09.2020 10:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | IMT | |||||
06.09
18:00
011
Brodarac
0
10
|
06.09.2020 18:00 | 011 | 0 : 10 | Brodarac | |||||
06.09
18:00
Partizan
OFK Žarkovo
8
0
|
06.09.2020 18:00 | Partizan | 8 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
06.09
13:00
Sinđelić
Radnički (NB)
2
4
|
06.09.2020 13:00 | Sinđelić | 2 : 4 | Radnički (NB) |
06.09
13:00
OFK Beograd
Napredak
6
2
|
06.09.2020 13:00 | OFK Beograd | 6 : 2 | Napredak |
06.09
17:00
OFK Vršac
Internacional
1
2
|
06.09.2020 17:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Internacional | |||||
06.09
13:00
Mladost (L)
Napredak
0
1
|
06.09.2020 13:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Napredak | |||||
06.09
15:00
Spartak ŽK
Brodarac
3
0
|
06.09.2020 15:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | Brodarac | |||||
06.09
13:30
Radnički (N)
Zemun
2
1
|
06.09.2020 13:30 | Radnički (N) | 2 : 1 | Zemun |
06.09
10:00
Bežanija
BSK 1925
1
1
|
06.09.2020 10:00 | Bežanija | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
06.09
16:00
OFK Beograd
Radnički (O)
9
0
|
06.09.2020 16:00 | OFK Beograd | 9 : 0 | Radnički (O) | |||||
06.09
18:00
Ada
Radnički (NB)
6
1
|
06.09.2020 18:00 | Ada | 6 : 1 | Radnički (NB) |
06.09
12:00
Radnički (SM)
Dinamo 1945
2
1
|
06.09.2020 12:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
12:00
Omladinac
Železničar
0
0
|
06.09.2020 12:00 | Omladinac | 0 : 0 | Železničar | |||||
06.09
12:00
Radnički (Zr)
Index
4
1
|
06.09.2020 12:00 | Radnički (Zr) | 4 : 1 | Index | |||||
06.09
12:00
Podrinje
OFK Vršac
7
1
|
06.09.2020 12:00 | Podrinje | 7 : 1 | OFK Vršac |
06.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
Tisa Njerš
5
0
|
06.09.2020 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 0 | Tisa Njerš |
06.09
16:30
Loznica
Radnički 1923
0
3
|
06.09.2020 16:30 | Loznica | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
06.09
16:30
Javor Matis
Šumadija 1903
2
1
|
06.09.2020 16:30 | Javor Matis | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
06.09
16:30
Radnički (V)
Borac 1926
2
3
|
06.09.2020 16:30 | Radnički (V) | 2 : 3 | Borac 1926 | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (Ub)
Apolon 2018
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 0 | Apolon 2018 | |||||
06.09
16:30
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
3
0
|
06.09.2020 16:30 | OPK Rudar 1933 | 3 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
06.09
16:30
Metalac
Šumadija (A)
4
0
|
06.09.2020 16:30 | Metalac | 4 : 0 | Šumadija (A) |
06.09
10:00
GFK Dubočica
GFK Jagodina
1
5
|
06.09.2020 10:00 | GFK Dubočica | 1 : 5 | GFK Jagodina | |||||
06.09
10:00
OFK Sinđelić
Real
1
2
|
06.09.2020 10:00 | OFK Sinđelić | 1 : 2 | Real |
06.09
10:00
BASK
OFK Mladenovac
3
0
|
06.09.2020 10:00 | BASK | 3 : 0 | OFK Mladenovac |
06.09
17:00
Bečej 1918
Voja Gačić
6
3
|
06.09.2020 17:00 | Bečej 1918 | 6 : 3 | Voja Gačić | |||||
06.09
10:00
Mladost
Jedinstvo
7
0
|
06.09.2020 10:00 | Mladost | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
ODR
1
0
|
06.09.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | ODR | |||||
06.09
10:00
OFK Vrbas
Prof. Bolesnikov
2
4
|
06.09.2020 10:00 | OFK Vrbas | 2 : 4 | Prof. Bolesnikov |
06.09
12:00
Bajša
Preporod
14
2
|
06.09.2020 12:00 | Bajša | 14 : 2 | Preporod |
06.09
11:00
Mačva 1929
OFK Senjak
4
1
|
06.09.2020 11:00 | Mačva 1929 | 4 : 1 | OFK Senjak |
06.09
10:00
IMT
OLE
2
2
|
06.09.2020 10:00 | IMT | 2 : 2 | OLE | |||||
06.09
09:00
Rad
OFK Beograd
6
0
|
06.09.2020 09:00 | Rad | 6 : 0 | OFK Beograd | |||||
06.09
11:00
BSK Borča
Partizan
0
7
|
06.09.2020 11:00 | BSK Borča | 0 : 7 | Partizan | |||||
06.09
10:00
Crvena zvezda
Lokomotiva
4
0
|
06.09.2020 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Lokomotiva |
06.09
Apolon 2018
Apolon
0
5
|
06.09.2020 | Apolon 2018 | 0 : 5 | Apolon | |||||
06.09
11:00
Sloga (K)
Pazar Juniors
3
0
|
06.09.2020 11:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Pazar Juniors |
06.09
10:00
Spartak ŽK
Krila Krajine
3
1
|
06.09.2020 10:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Krila Krajine | |||||
06.09
10:00
ODR
ŽAK Sombor
5
0
|
06.09.2020 10:00 | ODR | 5 : 0 | ŽAK Sombor | |||||
06.09
10:00
OFK Bačka
Arena Su
0
1
|
06.09.2020 10:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Arena Su | |||||
06.09
10:00
CFK
Bečej 1918
16
0
|
06.09.2020 10:00 | CFK | 16 : 0 | Bečej 1918 |
06.09
10:00
Kikinda 1909
Železničar
1
7
|
06.09.2020 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 7 | Železničar |
06.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
0
12
|
06.09.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 12 | Vojvodina | |||||
06.09
10:00
Radnički (SM)
Petrika
2
0
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Petrika | |||||
06.09
10:00
Radnički (Š)
Inđija
1
4
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (Š) | 1 : 4 | Inđija | |||||
06.09
10:00
Prof. Bolesnikov
Jedinstvo (SP)
1
1
|
06.09.2020 10:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) |
06.09
09:00
Mačva 1929
Senjak
1
8
|
06.09.2020 09:00 | Mačva 1929 | 1 : 8 | Senjak |
06.09
10:00
OFK Budućnost
Kolubara
1
1
|
06.09.2020 10:00 | OFK Budućnost | 1 : 1 | Kolubara | |||||
06.09
13:00
Radnički
Stepojevac Vaga
2
3
|
06.09.2020 13:00 | Radnički | 2 : 3 | Stepojevac Vaga |
06.09
14:00
Čantavir
Subotica
0
1
|
06.09.2020 14:00 | Čantavir | 0 : 1 | Subotica | |||||
06.09
10:00
Bajša
Spartak ŽK
0
9
|
06.09.2020 10:00 | Bajša | 0 : 9 | Spartak ŽK | |||||
06.09
10:00
Tavankut
CFK
1
11
|
06.09.2020 10:00 | Tavankut | 1 : 11 | CFK |
06.09
10:00
Radnički (NB)
Grafičar
0
1
|
06.09.2020 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Grafičar | |||||
06.09
11:00
Teleoptik
Ada
4
1
|
06.09.2020 11:00 | Teleoptik | 4 : 1 | Ada | |||||
06.09
12:30
Zemun
Radnički (O)
4
3
|
06.09.2020 12:30 | Zemun | 4 : 3 | Radnički (O) |
06.09
10:00
Palilulac
Rakovica
0
5
|
06.09.2020 10:00 | Palilulac | 0 : 5 | Rakovica | |||||
06.09
13:30
Studentski grad
Sinđelić
0
3
|
06.09.2020 13:30 | Studentski grad | 0 : 3 | Sinđelić |
06.09
13:00
Bežanija
Resnik
7
3
|
06.09.2020 13:00 | Bežanija | 7 : 3 | Resnik | |||||
06.09
10:00
Borac
Budućnost
1
2
|
06.09.2020 10:00 | Borac | 1 : 2 | Budućnost |
06.09
12:00
RFK Grafičar
Partizan
1
3
|
06.09.2020 12:00 | RFK Grafičar | 1 : 3 | Partizan | |||||
06.09
09:00
Brodarac
IMT
1
1
|
06.09.2020 09:00 | Brodarac | 1 : 1 | IMT | |||||
06.09
13:30
BSK Borča
Lokomotiva
2
1
|
06.09.2020 13:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Lokomotiva |
06.09
13:00
Radnički 1923
Jedinstvo
5
0
|
06.09.2020 13:00 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Kraljica Marija
Piksi 036
6
1
|
06.09.2020 17:00 | Kraljica Marija | 6 : 1 | Piksi 036 | |||||
06.09
11:00
Mačva
Loznica
3
1
|
06.09.2020 11:00 | Mačva | 3 : 1 | Loznica |
06.09
11:00
Polet
TSC
1
8
|
06.09.2020 11:00 | Polet | 1 : 8 | TSC |
06.09
Timok 1919
GFK Dubočica
1
1
|
06.09.2020 | Timok 1919 | 1 : 1 | GFK Dubočica |
06.09
10:00
Sinđelić
Šumadinac
5
0
|
06.09.2020 10:00 | Sinđelić | 5 : 0 | Šumadinac |
06.09
13:00
Mladost (C)
Kolubara 1
2
6
|
06.09.2020 13:00 | Mladost (C) | 2 : 6 | Kolubara 1 |
06.09
10:00
Obilić
AFK
3
3
|
06.09.2020 10:00 | Obilić | 3 : 3 | AFK |
06.09
08:30
Kolubara 1
Akademija fudbala
3
1
|
06.09.2020 08:30 | Kolubara 1 | 3 : 1 | Akademija fudbala | |||||
06.09
09:15
Kolubara 2
Mladost
2
0
|
06.09.2020 09:15 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Mladost | |||||
06.09
08:30
ŽFK Borac
Lazarevac
2
3
|
06.09.2020 08:30 | ŽFK Borac | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
06.09
09:15
Mladi borac
Omladinac
0
2
|
06.09.2020 09:15 | Mladi borac | 0 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
10:00
Borac
Kolubara 1
0
11
|
06.09.2020 10:00 | Borac | 0 : 11 | Kolubara 1 |
06.09
10:45
Kolubara 1
Akademija fudbala
1
2
|
06.09.2020 10:45 | Kolubara 1 | 1 : 2 | Akademija fudbala | |||||
06.09
11:30
Zadrugar
Real 28
0
7
|
06.09.2020 11:30 | Zadrugar | 0 : 7 | Real 28 | |||||
06.09
10:00
Kolubara 2
Omladinac
2
1
|
06.09.2020 10:00 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
10:45
Mladost
Turbina
1
1
|
06.09.2020 10:45 | Mladost | 1 : 1 | Turbina |
06.09
Akademija fudbala 1
Real 28 -2
8
1
|
06.09.2020 | Akademija fudbala 1 | 8 : 1 | Real 28 -2 | |||||
06.09
Real 28 - 1
Akademija fudbala 2
13
0
|
06.09.2020 | Real 28 - 1 | 13 : 0 | Akademija fudbala 2 |
06.09
17:00
Plavi 2000
Sveti Stefan
4
1
|
06.09.2020 17:00 | Plavi 2000 | 4 : 1 | Sveti Stefan |
06.09
18:00
PPD Zagreb
Meshkov Brest
24
29
|
06.09.2020 18:00 | PPD Zagreb | 24 : 29 | Meshkov Brest | |||||
06.09
20:30
Vardar 1961
Telekom Veszprem
27
35
|
06.09.2020 20:30 | Vardar 1961 | 27 : 35 | Telekom Veszprem |
06.09
16:00
Radnički
Partizan
16
64
|
06.09.2020 16:00 | Radnički | 16 : 64 | Partizan |
06.09
16:00
Vojvodina
Partizan
7
55
|
06.09.2020 16:00 | Vojvodina | 7 : 55 | Partizan |