XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 335 utakmica za dan
Subota, 22 Maj 2021

Fudbal

22.05.2021 17:00 Krupa : Olimpik
22.05.2021 17:00 Sarajevo : Radnik
22.05.2021 17:00 Velež : Sloboda
22.05.2021 17:00 Zrinjski : Željezničar
22.05.2021 17:00 Rudar Prijedor : Slavija
22.05.2021 17:00 Sloga : Sloboda
22.05.2021 17:00 Kozara : Željezničar
22.05.2021 17:00 Podrinje : Sutjeska
22.05.2021 17:00 Ljubić : Zvijezda 09
22.05.2021 17:00 Jedinstvo : Modriča
22.05.2021 17:00 Borac : Drina
22.05.2021 17:00 Leotar : Tekstilac
22.05.2021 17:00 1. Maj Ruma : Tisa
22.05.2021 17:00 Dinamo 1945 : Mladost (NS)
22.05.2021 17:00 Sloboda : Radnički (Zr)
22.05.2021 17:00 Sloga (Č) : Bečej 1918
22.05.2021 17:00 Hajduk 1912 : Radnički 1912
22.05.2021 17:00 Bačka 1901 : Kozara
22.05.2021 17:00 OFK Vršac : Vojvodina 1928
22.05.2021 17:00 Omladinac : OFK Stari Grad
22.05.2021 17:00 GFK Sloboda : Jedinstvo
22.05.2021 17:00 Mladi radnik 1926 : Sloga 33
22.05.2021 17:00 Trepča : Tutin
22.05.2021 17:00 Sloga (P) : Takovo
22.05.2021 17:00 Gruža : Smederevo 1924
22.05.2021 17:00 Mačva 1929 : Železničar (L)
22.05.2021 17:00 Radnički (O) : Studentski grad
22.05.2021 17:00 Mladenovac : Radnički (NB)
22.05.2021 10:00 Sinđelić : Stepojevac Vaga
22.05.2021 17:00 Lokomotiva : Sremčica
22.05.2021 17:30 Brodarac : BSK 1925
22.05.2021 11:00 GSP Polet Dorćol : Crvena zvezda
22.05.2021 17:00 BSK Borča : Teleoptik
22.05.2021 17:30 OFK Sinđelić : Timok 1919
22.05.2021 17:30 OFK Topličanin : Jedinstvo (P)
22.05.2021 17:30 SFK Morava : Mladost
22.05.2021 17:30 Moravac Orion : Radan
22.05.2021 17:00 Goč : Šumadija 1903
22.05.2021 17:00 Borac : Šumadija (T)
22.05.2021 17:00 Jasenica 2017 : Petar Dobrnjac
22.05.2021 17:00 Sloga (B) : Sloga (M)
22.05.2021 17:00 Đerdap : Karađorđe
22.05.2021 17:00 Parmenac : Jedinstvo Putevi
22.05.2021 17:00 Sevojno : Omladinac
22.05.2021 17:00 Crnokosa : Sloga (BB)
22.05.2021 17:00 Mladost (Dr) : Rađevac
22.05.2021 17:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Radnički (V)
22.05.2021 17:00 Drina : Radnički (K)
22.05.2021 17:00 OFK Vrbas : Obilić
22.05.2021 17:00 Vojvodina (T) : Crvenka
22.05.2021 17:00 Bajša : Vojvodina (BG)
22.05.2021 17:00 Njegoš : ČSK Pivara
22.05.2021 17:00 Krila Krajine : Mladost APA
22.05.2021 17:00 OFK Kikinda 1909 : Krajina
22.05.2021 17:00 Jedinstvo (V) : Jedinstvo (BK)
22.05.2021 17:00 Sloga : Budućnost
22.05.2021 17:00 Begej : Borac
22.05.2021 17:00 Naftagas : Crvena zvezda
22.05.2021 17:00 Radnički (S) : ŽAK
22.05.2021 17:00 Sloga (E) : Podrinje
22.05.2021 17:00 Crvena Zvezda : Jugović
22.05.2021 17:00 Sloga (T) : RFK Novi Sad 1921
22.05.2021 17:00 Jedinstvo 1936 : Morava 1918
22.05.2021 17:00 Sloga (D) : Blagotin
22.05.2021 17:00 Bor 1919 : Polom
22.05.2021 17:00 OFK Knjaz : Senjak
22.05.2021 17:00 Balkanski : OFK Slatina
22.05.2021 17:00 Brodoremont : Jedinstvo (P)
22.05.2021 17:00 OFK Napredak 1929 : Bukovik
22.05.2021 17:00 Gracko : Vranjska Banja
22.05.2021 17:00 Nebeski Andjeli : Žitorađa
22.05.2021 17:00 Vinča : Turbina
22.05.2021 17:00 Midžor : Kosovo
22.05.2021 17:00 Rtanj : Šljivar
22.05.2021 17:00 Ozren : OFK Rtanj
22.05.2021 17:00 Gornji Stepoš : Sloga (L)
22.05.2021 17:00 Partizan : Ljukovo
22.05.2021 17:00 Radnički : Hajduk (V)
22.05.2021 17:00 Železničar : Rudar
22.05.2021 17:00 BAK : Budućnost (A)
22.05.2021 17:00 Polet : Borac (BG)
22.05.2021 17:00 Tvrđava : Rusin
22.05.2021 17:00 Radnički 1905 : Iskra
22.05.2021 17:00 Napredak : Sutjeska
22.05.2021 17:00 Tornjoš : Đurđin
22.05.2021 17:30 Mladost (L) : Tamiš
22.05.2021 17:30 ASK : Radnički 1911
22.05.2021 17:00 Mladost 1948 : Radnik (SP)
22.05.2021 10:30 Rakovica : Balkan Mirijevo
22.05.2021 17:00 Borac (O) : Posavac Tišma
22.05.2021 17:00 Mladi borac : Barajevo
22.05.2021 17:00 Mladost : OFK Budućnost
22.05.2021 17:00 SUF Dubona : Kaluđerica 1969
22.05.2021 17:30 Slavija : Bačka 1923
22.05.2021 17:30 Veternik : OFK Futog
22.05.2021 17:00 Poreč : Šarbanovac
22.05.2021 17:00 Rudna Glava : BSK
22.05.2021 17:00 Zlot : Mladost
22.05.2021 17:00 Sloga (D) : OFK Bagremar
22.05.2021 17:00 Trgovački : Rudar 2001
22.05.2021 17:30 Moravac (ZT) : Mladost
22.05.2021 17:30 Doljevac : Borac
22.05.2021 17:30 Karađorđe : Kraljevo Hajduk
22.05.2021 17:30 Mladost (V) : Popovići Vrnjci
22.05.2021 17:30 Rudar : Mladi radnik 1925
22.05.2021 17:30 Rudar : Morava (KS)
22.05.2021 17:00 OFK Jabučje : Radnik (Ub)
22.05.2021 17:00 Zadrugar : Pobeda
22.05.2021 17:00 Vladimir Durković : Sloga
22.05.2021 17:00 Cer (PE) : Vidojevica
22.05.2021 17:00 Gučevo 1929 : Cer (JL)
22.05.2021 16:30 Mladost (S) : Pavlovac
22.05.2021 17:00 Garevina : Jezero
22.05.2021 17:00 Borac : Vinogradar
22.05.2021 17:00 Stari Trstenik : 14. Oktobar
22.05.2021 17:00 Brezovac : Budućnost
22.05.2021 17:30 Slanobarac : Borac (NS)
22.05.2021 17:30 Železničar : Vinogradar
22.05.2021 17:00 Avala 1939 : Siti Sport Klub
22.05.2021 17:30 Mlada krila : Mladost 1925
22.05.2021 17:30 Progorelica : Sloga Obrva
22.05.2021 17:00 Rade Milošević : Mladost (R)
22.05.2021 17:00 Bata Bulić : Borac (V)
22.05.2021 17:00 Polet S.D. : Radnički (K)
22.05.2021 17:30 Šumadija : OFK Batinac
22.05.2021 17:30 Beljanica : Mladost (S)
22.05.2021 17:30 Pomoravlje : 15. Avgust 1950
22.05.2021 17:30 Mladi Borac : Mladost (T)
22.05.2021 17:30 Kupinovac : Jedinstvo
22.05.2021 17:30 Zenit : Sinđelić 1934
22.05.2021 17:30 Krtinska : Ljubinić
22.05.2021 17:00 Turekovac : Navalin
22.05.2021 17:30 Radnički 2020 : Proleter
22.05.2021 17:30 OFK Sloga : Napredak 2012
22.05.2021 17:00 Potisje : Tisa
22.05.2021 17:00 Petlić SD 026 : Stari Hrast 2018
22.05.2021 17:00 Rongo Siti : Lokomotiva
22.05.2021 17:00 Sloboda : Mladost
22.05.2021 17:00 Temac : Veliki Suvodol
22.05.2021 17:00 Nišavac : Borac
22.05.2021 17:30 Soko : Neštin
22.05.2021 17:00 Radnički : OFK Letnjikovac 1983
22.05.2021 17:00 Jevremovac : Dobrava
22.05.2021 Lunjevica : Šumadija
22.05.2021 17:00 Studenac : Jedinstvo (MZ)
22.05.2021 16:30 Glavaš : Beli Orlovi
22.05.2021 17:30 Dobrič 1974 : Rad 1974
22.05.2021 17:30 Milakovac 2018 : Partizan
22.05.2021 17:30 Budućnost : Studen Vitez
22.05.2021 17:30 Razvitak : Potočac
22.05.2021 17:30 Moravac : Istok 63
22.05.2021 17:30 Hajduk : Budućnost
22.05.2021 17:30 Trnava : Omladinac
22.05.2021 17:30 Mladi radnik : OFK Dragoševac
22.05.2021 17:00 Vojvodina : Banatul
22.05.2021 17:00 Šumadinac 1949 : Gornja Trnava 1938
22.05.2021 17:00 Budućnost MI : Krćevac 04
22.05.2021 17:00 Rudar 1947 : Omladinac
22.05.2021 17:00 Soko : Vukan
22.05.2021 17:00 Burovac : Udarnik 2015
22.05.2021 17:00 Napredak : Dobrnje
22.05.2021 15:30 Radnik 2013 : Gornje Sinkovce
22.05.2021 17:00 Grivac : Polet
22.05.2021 17:00 Mladost : Kotlenik
22.05.2021 16:30 Mladost (K) : Vrelo 1971
22.05.2021 16:30 Selište : Sloga (J)
22.05.2021 16:30 Osanica : Best Sige
22.05.2021 17:00 Izviđač : Kačer
22.05.2021 17:00 Paskovac : Mladost (L)
22.05.2021 17:00 Sloga : Luk Kompenzatori
22.05.2021 17:00 Mladost (B) : Jadar
22.05.2021 17:30 Planinac : Napredak
22.05.2021 Tulež : Misača
22.05.2021 17:30 Kolonija : Morava
22.05.2021 Iskra : Rudar
22.05.2021 Budućnost : Jezero
22.05.2021 OFK Petrovac : Zeta
22.05.2021 OFK Titograd : Dečić
22.05.2021 Podgorica : Sutjeska
22.05.2021 15:30 Bayern : Augsburg
22.05.2021 15:30 Borussia Dortmund : Bayer 04
22.05.2021 15:30 Hoffenheim : Hertha BSC
22.05.2021 15:30 Wolfsburg : Mainz 05
22.05.2021 15:30 Eintracht Frankfurt : Freiburg
22.05.2021 15:30 Union Berlin : RB Leipzig
22.05.2021 15:30 Köln : Schalke 04
22.05.2021 15:30 Werder : Borussia M'gladbach
22.05.2021 15:30 Stuttgart : Arminia
22.05.2021 Crvena zvezda : Sloga
22.05.2021 Spartak : Mašinac Trejs
22.05.2021 TSC : Požarevac
22.05.2021 Vojvodina : Zemun
22.05.2021 Spartak ŽK : Radnički (NB)
22.05.2021 Mladost (L) : RFK Grafičar
22.05.2021 IMT : Crvena zvezda
22.05.2021 Rad : Čukarički
22.05.2021 Voždovac : Radnički (N)
22.05.2021 Trayal : Radnički 1923
22.05.2021 Internacional : Vojvodina
22.05.2021 RFK Novi Sad 1921 : Partizan
22.05.2021 TSC : OFK Beograd
22.05.2021 Napredak : Brodarac
22.05.2021 Železničar : Radnički 1912
22.05.2021 Vojvodina : OFK Bačka
22.05.2021 Spartak ŽK : Omladinac
22.05.2021 Proleter (NS) : Inđija
22.05.2021 Hajduk 1912 : RFK Novi Sad 1921
22.05.2021 Petar Puača : Kabel
22.05.2021 Tisa Njerš : Petrika
22.05.2021 Jedinstvo (V) : Radnički (NP)
22.05.2021 Index : Dinamo 1945
22.05.2021 Radnički (ZR) : Radnički (SM)
22.05.2021 Podrinje : GFK Sloven
22.05.2021 13:00 Šabac Sunrise : GFK Sloboda
22.05.2021 13:30 Šumadija 1903 : Budućnost Krušik 2014
22.05.2021 11:00 Zvižd : Petar Dobrnjac
22.05.2021 11:00 Napredak : Jasenica 2017
22.05.2021 Spartak ŽK : Mačva
22.05.2021 Mladost (L) : RFK Grafičar
22.05.2021 Teleoptik : Crvena zvezda
22.05.2021 Rad : Čukarički
22.05.2021 OFK Vršac : Radnički (N)
22.05.2021 Real Niš : Zemun
22.05.2021 Internacional : Vojvodina
22.05.2021 Apolon 4 : Partizan
22.05.2021 TSC : Kiker
22.05.2021 Napredak : Brodarac
22.05.2021 Radnički (ZR) : Petrika
22.05.2021 Vojvodina : RFK Novi Sad 1921
22.05.2021 Kabel : Dinamo 1945
22.05.2021 Proleter (NS) : Inđija
22.05.2021 Hajduk 1912 : OFK Bačka
22.05.2021 Petar Puača : Spartak ŽK
22.05.2021 Tisa Njerš : OFK Kikinda 1909
22.05.2021 OFK Vršac : Radnički (NP)
22.05.2021 Index : Železničar
22.05.2021 Proleter 2006 : Radnički (SM)
22.05.2021 Podrinje : Omladinac
22.05.2021 14:00 Preporod : Bajša
22.05.2021 13:00 Posavina : Omladinac
22.05.2021 10:00 Borac : Rojkovac
22.05.2021 10:00 Stepojevac Vaga : Budućnost
22.05.2021 11:00 Zvezda : Partizan
22.05.2021 11:00 Njegoš : Obilić
22.05.2021 11:00 Proleter (NJ) : Iskra
22.05.2021 11:00 Bačka : Proleter (RS)
22.05.2021 11:00 Đurđin : Vojvodina
22.05.2021 13:00 Borac : Radnički
22.05.2021 11:00 OFK Borac : OFK Budućnost
22.05.2021 10:30 Vinogradar : Tavankut
22.05.2021 10:00 Subotica : Arena Su
22.05.2021 09:30 Morava (VP) : Vodojaža
22.05.2021 10:00 Aranđelovac : Gruža
22.05.2021 09:30 Arsenal : Apolon II
22.05.2021 09:00 Sušica : Radnički 1923
22.05.2021 11:00 Apolon I : Karadjordje (T)
22.05.2021 11:30 OFK Ras : Tutin
22.05.2021 11:00 Pazar Juniors : Novi Pazar B
22.05.2021 11:00 Rudar : Koštam Polje
22.05.2021 11:30 Sport Klub 99 : AF AS Novi Pazar
22.05.2021 11:00 Napredak : Eđšeg
22.05.2021 11:00 Jadran : Obilić
22.05.2021 11:00 Njegoš : Sutjeska
22.05.2021 11:00 Mladost (T) : Srbobran
22.05.2021 11:00 Bačka : Budućnost
22.05.2021 Radnički (S) : GFK Jagodina
22.05.2021 Timok 1919 : Car Konstantin
22.05.2021 SFS Borac : Kopernikus Železničar
22.05.2021 Trayal Knez Lazar : Radnik
22.05.2021 OFK Radnički : Radnički (N)
22.05.2021 Radnički (P) : Napredak
22.05.2021 Šampion 2014 : Lider MGM
22.05.2021 Timočanin : Duel Juniors
22.05.2021 Real : GFK Dubočica
22.05.2021 Radnički (S) : GFK Jagodina
22.05.2021 Timok 1919 : Radnički Niš 2
22.05.2021 OFK Paraćin : Kopernikus Železničar
22.05.2021 Trayal Knez Lazar : Radnik
22.05.2021 OFK Radnički : Radnički (N)
22.05.2021 Radnički (P) : Duel Juniors 2
22.05.2021 OFK Šampion : Lider MGM
22.05.2021 Knjaževac : Duel Juniors
22.05.2021 Real Niš : GFK Dubočica
22.05.2021 12:00 Lazarevac : Budućnost
22.05.2021 14:00 Akademija fudbala : Mladost (C)
22.05.2021 14:30 Stepojevac Vaga : Kolubara 1
22.05.2021 10:00 Šumadija : Mladost (B)
22.05.2021 10:00 Bajša : Obilić
22.05.2021 09:00 Vinogradar : TSC
22.05.2021 10:30 AFK : Spartak ŽK '09
22.05.2021 10:00 Bačka : Arena SU
22.05.2021 10:00 Omladinac : Obrenovac 1905
22.05.2021 08:30 Zvezda : Jedinstvo
22.05.2021 10:00 Posavina : Zabrežje
22.05.2021 13:00 Rvati : Deluks
22.05.2021 10:00 OFK Ras : OFK Vlada Dimitrijević
22.05.2021 10:00 Jošanica : AF AS Novi Pazar
22.05.2021 10:00 OFK National : Pazar Juniors '01
22.05.2021 11:00 Bane 1931 - 2 : Kosmet

Rukomet

22.05.2021 Dinamo : Dubočica 54
22.05.2021 Metaloplastika : Železničar 1949
22.05.2021 Rudar : Vojvodina
22.05.2021 Partizan : Radnički
22.05.2021 Železničar 1949 - 2 : Mladost (V)
22.05.2021 Pirot : Nišava
22.05.2021 Vlasotince : Niška Banja
22.05.2021 BSK Heba : Dubočica 54 2
22.05.2021 Šamot 65 2 : Sloga
22.05.2021 Lokomotiva : Jedinstvo 1974
22.05.2021 Udarnik : Mladi radnik
22.05.2021 Rudar 2 : Osipaonica
22.05.2021 Palanka : Karađorđe
22.05.2021 Omladinac : Arilje
22.05.2021 Kruševac : Pobednik
22.05.2021 Užice : Bane
22.05.2021 Beli anđeo : Sloga
22.05.2021 Župa 54 : Mladost
22.05.2021 Rudar : Nemanjić
22.05.2021 Udarnik : Radnički
22.05.2021 Jagodina 2 : Mladi radnik - 2
22.05.2021 Sloga 2 : Požarevac
22.05.2021 Metalac AD : Pazar 2003
22.05.2021 Prijepolje : Sedmerac
22.05.2021 Napredak 12 : Metalac
22.05.2021 Bekament BB - 2 : SPD Radnički - 2

Futsal

22.05.2021 Bele crkve : BSK
22.05.2021 Radnički 2010 : Pirot
22.05.2021 Progres : Prokuplje
22.05.2021 Rosulja : Akademac
22.05.2021 Pirgos : Gvozdeni puk
22.05.2021 Brđanka : Babušnica 2011
22.05.2021 Miners : Bor
22.05.2021 Čaršija : Ozren

Ragbi 15

22.05.2021 Dinamo 1954 : Partizan
22.05.2021 Vojvodina : BRK Crvena Zvezda