14.03
14:30
Tisa
Bečej 1918
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Tisa | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
14.03
14:30
Borac
Radnički 1912
3
0
|
14.03.2021 14:30 | Borac | 3 : 0 | Radnički 1912 | |||||
14.03
14:30
Dunav
OFK Stari Grad
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Dunav | 0 : 0 | OFK Stari Grad |
14.03
14:30
Budućnost (A)
Sloga (P)
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (A) | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
14.03
14:30
Železničar (L)
Sušica
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Železničar (L) | 1 : 3 | Sušica | |||||
14.03
14:30
Bane 1931
GFK Sloboda
1
4
|
14.03.2021 14:30 | Bane 1931 | 1 : 4 | GFK Sloboda |
14.03
14:30
Leštane
Radnički (O)
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Leštane | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
14.03
17:30
Studentski grad
Sremčica
4
4
|
14.03.2021 17:30 | Studentski grad | 4 : 4 | Sremčica | |||||
14.03
14:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Crvena zvezda |
14.03
11:00
Radnički (S)
Mladost
4
0
|
14.03.2021 11:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Mladost | |||||
14.03
11:00
SFS Borac
Timočanin
0
1
|
14.03.2021 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | Timočanin |
14.03
14:30
Polet
Šumadija (T)
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Polet | 2 : 0 | Šumadija (T) | |||||
14.03
14:30
Real
OFK Ras
3
0
|
14.03.2021 14:30 | Real | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
14.03
11:00
Proleter
Vodojaža
1
2
|
14.03.2021 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Vodojaža |
14.03
14:30
Petar Dobrnjac
VGSK
2
4
|
14.03.2021 14:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 4 | VGSK | |||||
14.03
14:30
Rudar (S)
Sloga (M)
6
0
|
14.03.2021 14:30 | Rudar (S) | 6 : 0 | Sloga (M) | |||||
14.03
14:30
OFK Aranđelovac 1979
Borac (Ž)
3
0
|
14.03.2021 14:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 0 | Borac (Ž) | |||||
14.03
14:30
RSK
Zvižd
0
0
|
14.03.2021 14:30 | RSK | 0 : 0 | Zvižd | |||||
14.03
14:30
Pomoravlje
Đerdap
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Pomoravlje | 2 : 0 | Đerdap | |||||
14.03
14:30
Sloboda
OFK Mihajlovac
0
4
|
14.03.2021 14:30 | Sloboda | 0 : 4 | OFK Mihajlovac |
14.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (Lj)
3
2
|
14.03.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 2 | Polet (Lj) | |||||
14.03
14:30
Sloboda (Č)
FAP
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | FAP | |||||
14.03
14:30
Jasen
Sloga (BB)
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Jasen | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
14.03
11:00
Rampa
Crnokosa
0
0
|
14.03.2021 11:00 | Rampa | 0 : 0 | Crnokosa | |||||
14.03
14:30
Polet (T)
Prijevor
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Polet (T) | 2 : 0 | Prijevor |
14.03
14:30
Vrelo Sport
Rađevac
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Vrelo Sport | 1 : 1 | Rađevac | |||||
14.03
14:30
Mladost (P)
Mladost (DD)
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Mladost (DD) | |||||
14.03
14:30
Spartak 1924
Radnički (V)
0
5
|
14.03.2021 14:30 | Spartak 1924 | 0 : 5 | Radnički (V) | |||||
14.03
14:30
Sloga (B)
OFK Divci
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
14.03
14:30
Mladost (Dr)
Radnički (K)
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (Dr) | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
14.03
14:30
Borac (L)
Drina
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Borac (L) | 1 : 0 | Drina |
14.03
14:30
Mladost (T)
Obilić
8
0
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (T) | 8 : 0 | Obilić | |||||
14.03
14:30
Mladost (BP)
Bačka (P)
0
4
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (BP) | 0 : 4 | Bačka (P) | |||||
14.03
14:30
Tavankut
Vojvodina (T)
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Tavankut | 3 : 1 | Vojvodina (T) |
14.03
14:30
ŽAK
Jedinstvo (V)
2
4
|
14.03.2021 14:30 | ŽAK | 2 : 4 | Jedinstvo (V) | |||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
Omladinac FAM
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Omladinac FAM | |||||
14.03
14:30
Banat
OFK Kikinda 1909
1
2
|
14.03.2021 14:30 | Banat | 1 : 2 | OFK Kikinda 1909 | |||||
14.03
14:36
Borac
Proleter
0
3
|
14.03.2021 14:36 | Borac | 0 : 3 | Proleter |
14.03
14:30
Hajduk
Borac
1
2
|
14.03.2021 14:30 | Hajduk | 1 : 2 | Borac | |||||
14.03
14:30
Budućnost
Crvena Zvezda
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
14.03
14:30
Jadran
Jedinstvo
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Jadran | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.03
14:30
Sloboda
Sremac Vojka
4
0
|
14.03.2021 14:30 | Sloboda | 4 : 0 | Sremac Vojka | |||||
14.03
14:30
Jugović
Podrinje
1
4
|
14.03.2021 14:30 | Jugović | 1 : 4 | Podrinje |
14.03
14:00
Moravac 2015
Bošnjane
2
1
|
14.03.2021 14:00 | Moravac 2015 | 2 : 1 | Bošnjane | |||||
14.03
14:00
OFK Lugomir
Blagotin
1
1
|
14.03.2021 14:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Blagotin | |||||
14.03
14:00
Sloga (M)
Jedinstvo (M)
0
0
|
14.03.2021 14:00 | Sloga (M) | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
14.03
14:00
Juhor
Jastrebac
1
0
|
14.03.2021 14:00 | Juhor | 1 : 0 | Jastrebac |
14.03
14:00
Rajko Mitić
BSK
1
0
|
14.03.2021 14:00 | Rajko Mitić | 1 : 0 | BSK | |||||
14.03
13:00
Tanasko Rajić
Hajduk Veljko
0
1
|
14.03.2021 13:00 | Tanasko Rajić | 0 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
14.03
14:00
Branik
Jedinstvo (P)
0
3
|
14.03.2021 14:00 | Branik | 0 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
14.03
14:00
OFK 019
Balkanski
1
0
|
14.03.2021 14:00 | OFK 019 | 1 : 0 | Balkanski |
14.03
14:00
Bukovik
Naša krila 1936
0
2
|
14.03.2021 14:00 | Bukovik | 0 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
14.03
14:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
3
1
|
14.03.2021 14:00 | Jedinstvo (GM) | 3 : 1 | Rudar | |||||
14.03
14:00
Orljane
Delijski Vis
0
1
|
14.03.2021 14:00 | Orljane | 0 : 1 | Delijski Vis | |||||
14.03
14:00
OFK Niš
Naisus 1977
6
0
|
14.03.2021 14:00 | OFK Niš | 6 : 0 | Naisus 1977 | |||||
14.03
14:00
OFK Brzi Brod
Malošište
3
1
|
14.03.2021 14:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 1 | Malošište |
14.03
14:00
Vranjska Banja
Pusta Reka
0
1
|
14.03.2021 14:00 | Vranjska Banja | 0 : 1 | Pusta Reka | |||||
14.03
14:00
Jedinstvo (GS)
Budućnost
1
0
|
14.03.2021 14:00 | Jedinstvo (GS) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
14.03
14:00
Dobrič
Žitorađa
1
0
|
14.03.2021 14:00 | Dobrič | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
14.03
11:00
Svetlost
Sloga
1
1
|
14.03.2021 11:00 | Svetlost | 1 : 1 | Sloga | |||||
14.03
14:00
Jablanica
Jedinstvo (G)
0
3
|
14.03.2021 14:00 | Jablanica | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
14.03
14:00
Čekmin
Nebeski Andjeli
1
0
|
14.03.2021 14:00 | Čekmin | 1 : 0 | Nebeski Andjeli |
14.03
14:30
Turbina
Kosmaj
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Turbina | 1 : 0 | Kosmaj | |||||
14.03
14:30
Vrčin
Torlak
2
3
|
14.03.2021 14:30 | Vrčin | 2 : 3 | Torlak | |||||
14.03
14:30
Budućnost (Z)
Prva iskra
0
5
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (Z) | 0 : 5 | Prva iskra | |||||
14.03
14:30
Dunav
Milutinac
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Dunav | 0 : 1 | Milutinac |
14.03
15:00
Graničar
Ozren
2
3
|
14.03.2021 15:00 | Graničar | 2 : 3 | Ozren | |||||
14.03
15:00
Omladinac
Velika Jasikova
2
0
|
14.03.2021 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Velika Jasikova | |||||
14.03
15:00
Rudar (P)
Sloga
3
1
|
14.03.2021 15:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Sloga | |||||
14.03
15:00
Šljivar
Kosovo
5
2
|
14.03.2021 15:00 | Šljivar | 5 : 2 | Kosovo |
14.03
15:00
Mačkovac
Donji Kopaonik
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Mačkovac | 1 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
14.03
15:00
Sloga (Ć)
Kupci
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Sloga (Ć) | 1 : 0 | Kupci | |||||
14.03
15:00
Sloga (L)
Trudbenik
2
3
|
14.03.2021 15:00 | Sloga (L) | 2 : 3 | Trudbenik | |||||
14.03
15:00
Sloga (D)
FUD
5
0
|
14.03.2021 15:00 | Sloga (D) | 5 : 0 | FUD | |||||
14.03
15:00
Vinogradar
Ribnik
6
0
|
14.03.2021 15:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Ribnik | |||||
14.03
15:00
Mladost (DK)
Sebečevac
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Mladost (DK) | 1 : 0 | Sebečevac | |||||
14.03
15:00
13. April
Žabare
3
0
|
14.03.2021 15:00 | 13. April | 3 : 0 | Žabare |
14.03
14:30
Ljukovo
Sremac
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Ljukovo | 0 : 1 | Sremac | |||||
14.03
14:30
Hajduk (B)
Hajduk (V)
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Hajduk (V) | |||||
14.03
14:30
Borac (K)
Borac (M)
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Borac (M) | |||||
14.03
14:30
LSK
PSK
0
0
|
14.03.2021 14:30 | LSK | 0 : 0 | PSK | |||||
14.03
14:30
Sloga
Rudar
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Rudar | |||||
14.03
14:30
Napredak
Železničar
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Napredak | 0 : 1 | Železničar | |||||
14.03
14:30
BSK
Donji Srem 2015
0
1
|
14.03.2021 14:30 | BSK | 0 : 1 | Donji Srem 2015 |
14.03
14:30
Sloga (BNS)
Jugoslavija
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Sloga (BNS) | 1 : 1 | Jugoslavija | |||||
14.03
14:30
Stari Tamiš
Potporanj
2
2
|
14.03.2021 14:30 | Stari Tamiš | 2 : 2 | Potporanj | |||||
14.03
14:30
Budućnost (A)
Partizan (G)
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (A) | 3 : 2 | Partizan (G) | |||||
14.03
14:30
Dolina
Spartak 1911
4
1
|
14.03.2021 14:30 | Dolina | 4 : 1 | Spartak 1911 | |||||
14.03
14:30
Strela
Banat (I)
1
2
|
14.03.2021 14:30 | Strela | 1 : 2 | Banat (I) | |||||
14.03
14:30
Radnički (B)
Partizan (U)
3
5
|
14.03.2021 14:30 | Radnički (B) | 3 : 5 | Partizan (U) | |||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
Hajdučica
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Hajdučica |
14.03
14:30
Radnički 1918
ŽAK
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Radnički 1918 | 2 : 1 | ŽAK | |||||
14.03
14:30
Zadrugar
Tvrđava
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Tvrđava | |||||
14.03
14:30
Budućnost (P)
Budućnost (M)
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (P) | 0 : 0 | Budućnost (M) | |||||
14.03
14:30
Kordun
Polet
0
3
|
14.03.2021 14:30 | Kordun | 0 : 3 | Polet | |||||
14.03
14:30
Borac 46
Slavija
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Borac 46 | 1 : 0 | Slavija | |||||
14.03
14:30
Budućnost (G)
Kulpin
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Kulpin | |||||
14.03
14:30
Rusin
Maglić
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Rusin | 3 : 1 | Maglić | |||||
14.03
14:30
Omladinac
Borac (BG)
7
1
|
14.03.2021 14:30 | Omladinac | 7 : 1 | Borac (BG) |
14.03
15:00
Obilić
Preporod
0
0
|
14.03.2021 15:00 | Obilić | 0 : 0 | Preporod | |||||
14.03
15:00
Budućnost
Napredak
0
5
|
14.03.2021 15:00 | Budućnost | 0 : 5 | Napredak | |||||
14.03
15:00
Jadran
Proleter (Nj)
3
4
|
14.03.2021 15:00 | Jadran | 3 : 4 | Proleter (Nj) | |||||
14.03
15:00
Đurđin
Iskra
2
2
|
14.03.2021 15:00 | Đurđin | 2 : 2 | Iskra | |||||
14.03
15:00
Sutjeska
AFK
2
1
|
14.03.2021 15:00 | Sutjeska | 2 : 1 | AFK |
14.03
14:30
Vojvodina (NM)
MSK
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 1 | MSK | |||||
14.03
14:30
2. Oktobar
Borac
2
2
|
14.03.2021 14:30 | 2. Oktobar | 2 : 2 | Borac | |||||
14.03
14:30
Mladost (BD)
Tamiš
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Tamiš | |||||
14.03
14:30
Rusanda
Radnički 1911
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Rusanda | 1 : 3 | Radnički 1911 | |||||
14.03
14:30
Lehel
ASK
1
6
|
14.03.2021 14:30 | Lehel | 1 : 6 | ASK | |||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
Vojvodina (B)
5
0
|
14.03.2021 14:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Vojvodina (B) |
14.03
14:30
Polet
Železničar Kusadak
5
0
|
14.03.2021 14:30 | Polet | 5 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
14.03
14:30
Bresje Superior
SASK
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Bresje Superior | 1 : 0 | SASK | |||||
14.03
14:30
Osipaonica
Radnik (SP)
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Osipaonica | 2 : 0 | Radnik (SP) | |||||
14.03
14:30
Bačinac
Obilić
3
3
|
14.03.2021 14:30 | Bačinac | 3 : 3 | Obilić | |||||
14.03
14:30
Mladi borac
Budućnost
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Mladi borac | 2 : 0 | Budućnost | |||||
14.03
14:30
Mladi radnik 1940
Pobeda
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Pobeda | |||||
14.03
14:30
Crvena zvezda
Sloga (M)
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Sloga (M) |
14.03
15:00
Trnava
Prvi srpski ustanak
2
2
|
14.03.2021 15:00 | Trnava | 2 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
14.03
15:00
Jasenica (B)
Omladinac
1
2
|
14.03.2021 15:00 | Jasenica (B) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
14.03
15:00
Banja 1957
ŽSK
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Banja 1957 | 1 : 0 | ŽSK | |||||
14.03
15:00
BSK
Marjan (K)
3
0
|
14.03.2021 15:00 | BSK | 3 : 0 | Marjan (K) | |||||
14.03
15:00
Šumadinac 1913
Lokomotiva
0
0
|
14.03.2021 15:00 | Šumadinac 1913 | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.03
15:00
Partizan 1945
Sloga (Z)
0
2
|
14.03.2021 15:00 | Partizan 1945 | 0 : 2 | Sloga (Z) | |||||
14.03
15:00
Grizli ML
Šumadinac (S)
2
0
|
14.03.2021 15:00 | Grizli ML | 2 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
14.03
15:00
Vinča
Partizan (BB)
3
0
|
14.03.2021 15:00 | Vinča | 3 : 0 | Partizan (BB) |
14.03
14:30
Posavac Tišma
Sinđelić 2012
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Posavac Tišma | 3 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
14.03
14:30
Balkan Mirijevo
Heroj Polet
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 1 | Heroj Polet | |||||
14.03
14:30
DIF
Umka
1
2
|
14.03.2021 14:30 | DIF | 1 : 2 | Umka | |||||
14.03
14:30
PKB (PS)
Šumadinac
5
1
|
14.03.2021 14:30 | PKB (PS) | 5 : 1 | Šumadinac | |||||
14.03
11:00
Hajduk
Borac (P)
1
1
|
14.03.2021 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
14.03
14:30
Institut
Postar 1930
0
3
|
14.03.2021 14:30 | Institut | 0 : 3 | Postar 1930 |
14.03
14:30
OFK Zabrežje
Mladi borac
3
1
|
14.03.2021 14:30 | OFK Zabrežje | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
14.03
14:30
OFK Budućnost
OFK Borac
2
1
|
14.03.2021 14:30 | OFK Budućnost | 2 : 1 | OFK Borac | |||||
14.03
14:30
Duboko
Omladinac
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Duboko | 0 : 1 | Omladinac | |||||
14.03
14:30
Lisović 1977
Strelac
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Lisović 1977 | 2 : 1 | Strelac | |||||
14.03
14:30
Rojkovac
Vranić
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Rojkovac | 2 : 1 | Vranić | |||||
14.03
14:30
Polet
Radnički
2
3
|
14.03.2021 14:30 | Polet | 2 : 3 | Radnički |
14.03
14:30
SUF Dubona
Boleč
0
1
|
14.03.2021 14:30 | SUF Dubona | 0 : 1 | Boleč | |||||
14.03
14:30
SUF Kovačevac 1956
Kosmajac
4
1
|
14.03.2021 14:30 | SUF Kovačevac 1956 | 4 : 1 | Kosmajac | |||||
14.03
14:30
Šumadija 1962
Zaklopača
3
0
|
14.03.2021 14:30 | Šumadija 1962 | 3 : 0 | Zaklopača | |||||
14.03
12:00
Dunavac
Pudarci
2
0
|
14.03.2021 12:00 | Dunavac | 2 : 0 | Pudarci | |||||
14.03
14:30
Zuce 2019
Kaluđerica 1969
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Zuce 2019 | 2 : 0 | Kaluđerica 1969 | |||||
14.03
14:30
Ivanča
Rabrovac
2
2
|
14.03.2021 14:30 | Ivanča | 2 : 2 | Rabrovac |
14.03
15:00
Bačka 1923
Titel
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Bačka 1923 | 1 : 1 | Titel | |||||
14.03
15:00
Petrovaradin
OFK Futog
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Petrovaradin | 1 : 1 | OFK Futog | |||||
14.03
15:00
ŽSK
Tatra
1
2
|
14.03.2021 15:00 | ŽSK | 1 : 2 | Tatra | |||||
14.03
15:00
Fruškogorac
Bačka (B)
4
3
|
14.03.2021 15:00 | Fruškogorac | 4 : 3 | Bačka (B) | |||||
14.03
15:00
OFK Sirig
Hajduk
3
1
|
14.03.2021 15:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | Hajduk | |||||
14.03
15:00
Šajkaš 1908
TSK
0
1
|
14.03.2021 15:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | TSK |
14.03
15:00
Polet
Sloga
2
4
|
14.03.2021 15:00 | Polet | 2 : 4 | Sloga | |||||
14.03
15:00
Blizna
Urovica
4
3
|
14.03.2021 15:00 | Blizna | 4 : 3 | Urovica | |||||
14.03
15:00
Mladost
Šarbanovac
2
3
|
14.03.2021 15:00 | Mladost | 2 : 3 | Šarbanovac | |||||
14.03
11:00
Ključ
Radnički
0
1
|
14.03.2021 11:00 | Ključ | 0 : 1 | Radnički |
14.03
14:30
Kutlovo
Zastava
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Kutlovo | 2 : 1 | Zastava | |||||
14.03
14:30
Šumadija 1934
Pobeda 1926
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Šumadija 1934 | 2 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
14.03
14:30
OFK Bagremar
Srbija
2
2
|
14.03.2021 14:30 | OFK Bagremar | 2 : 2 | Srbija | |||||
14.03
14:30
21. oktobar
Slavija
1
1
|
14.03.2021 14:30 | 21. oktobar | 1 : 1 | Slavija | |||||
14.03
14:30
Mladost (P)
Sloboda (G)
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (P) | 1 : 0 | Sloboda (G) |
14.03
14:30
Napredak 1936
Železničar
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Železničar | |||||
14.03
14:30
Budućnost (V)
Omladinac (Š)
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
14.03
14:30
Manastirica
Napredak Simićevo
1
4
|
14.03.2021 14:30 | Manastirica | 1 : 4 | Napredak Simićevo | |||||
14.03
14:30
Vihor
Obilić
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Vihor | 2 : 1 | Obilić | |||||
14.03
14:30
Integral
Sloga (L)
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Integral | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
14.03
14:30
Mladost (B)
Sirakovo
0
3
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Sirakovo | |||||
14.03
14:30
Rudar (Kr)
Borac (K)
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Rudar (Kr) | 1 : 0 | Borac (K) |
14.03
14:00
Radnički 1924
Mladost
3
1
|
14.03.2021 14:00 | Radnički 1924 | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.03
11:00
Palilula
Sloga
4
3
|
14.03.2021 11:00 | Palilula | 4 : 3 | Sloga | |||||
14.03
14:00
Doljevac
Rasovača
8
1
|
14.03.2021 14:00 | Doljevac | 8 : 1 | Rasovača | |||||
14.03
14:00
Borac
Jastrebac
3
3
|
14.03.2021 14:00 | Borac | 3 : 3 | Jastrebac | |||||
14.03
14:00
Radnički 1947
Pobeda
3
1
|
14.03.2021 14:00 | Radnički 1947 | 3 : 1 | Pobeda | |||||
14.03
14:00
Moravac (Č)
Elid
3
0
|
14.03.2021 14:00 | Moravac (Č) | 3 : 0 | Elid |
14.03
15:00
Juhor (G)
Mladost (K)
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Juhor (G) | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
14.03
15:00
Resavac
Budućnost (Đ)
1
3
|
14.03.2021 15:00 | Resavac | 1 : 3 | Budućnost (Đ) | |||||
14.03
15:00
Budućnost (M)
Javor
3
0
|
14.03.2021 15:00 | Budućnost (M) | 3 : 0 | Javor | |||||
14.03
15:00
Morava (R)
Rudar
0
2
|
14.03.2021 15:00 | Morava (R) | 0 : 2 | Rudar | |||||
14.03
15:00
Kolare
Sloga
3
2
|
14.03.2021 15:00 | Kolare | 3 : 2 | Sloga | |||||
14.03
15:00
Partizan
Mladost (J)
0
0
|
14.03.2021 15:00 | Partizan | 0 : 0 | Mladost (J) | |||||
14.03
15:00
Orlovi
Dragocvet
5
1
|
14.03.2021 15:00 | Orlovi | 5 : 1 | Dragocvet |
14.03
14:30
Pepeljevac
OFK Jabučje
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Pepeljevac | 0 : 0 | OFK Jabučje | |||||
14.03
14:30
OFK Osečina
Kolubara 2
2
2
|
14.03.2021 14:30 | OFK Osečina | 2 : 2 | Kolubara 2 | |||||
14.03
14:30
Joks Junajted
OFK Senjak
2
2
|
14.03.2021 14:30 | Joks Junajted | 2 : 2 | OFK Senjak | |||||
14.03
14:30
Iskra
Trlić
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Iskra | 2 : 1 | Trlić | |||||
14.03
14:30
ZSK
OFK Brđanac
1
0
|
14.03.2021 14:30 | ZSK | 1 : 0 | OFK Brđanac | |||||
14.03
14:30
Banjani
Strmovo 1968
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Banjani | 0 : 0 | Strmovo 1968 |
14.03
14:30
Bakionica
Savinac
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Bakionica | 1 : 3 | Savinac | |||||
14.03
14:30
Ježevica
Višesava
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Ježevica | 1 : 3 | Višesava | |||||
14.03
14:30
Omladinac
Perućac
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Perućac | |||||
14.03
14:30
Sečica
Polet
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Sečica | 0 : 0 | Polet | |||||
14.03
14:30
Avijatičar Vranjani
Jedinstvo
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Avijatičar Vranjani | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.03
14:30
Čajetina
Kotroman
4
0
|
14.03.2021 14:30 | Čajetina | 4 : 0 | Kotroman | |||||
14.03
14:30
Lazarica
Prvi partizan
5
1
|
14.03.2021 14:30 | Lazarica | 5 : 1 | Prvi partizan |
14.03
14:00
Sloga
Željuša
2
0
|
14.03.2021 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Željuša |
14.03
14:30
Rudar
Karađorđe
2
3
|
14.03.2021 14:30 | Rudar | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
14.03
14:30
Mladost
Hajduk Stanko
0
3
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 0 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
14.03
14:30
Milan Orlić
Gučevo 1929
6
0
|
14.03.2021 14:30 | Milan Orlić | 6 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
14.03
14:30
Drina
Cer (PE)
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Drina | 1 : 1 | Cer (PE) | |||||
14.03
14:30
Duško
Jedinstvo
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Duško | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.03
14:30
Majur
Podrinje
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Majur | 2 : 1 | Podrinje | |||||
14.03
14:30
Sloga (LŠ)
Vidojevica
2
2
|
14.03.2021 14:30 | Sloga (LŠ) | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
14.03
14:30
Mladi borac
Cer (JL)
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Cer (JL) |
14.03
15:00
Polet 57
Garevina
1
2
|
14.03.2021 15:00 | Polet 57 | 1 : 2 | Garevina | |||||
14.03
15:00
Vinogradar
14. Oktobar
2
0
|
14.03.2021 15:00 | Vinogradar | 2 : 0 | 14. Oktobar | |||||
14.03
13:00
Jezero
Župski biseri
3
0
|
14.03.2021 13:00 | Jezero | 3 : 0 | Župski biseri | |||||
14.03
15:00
Borac
Omladinac (U)
0
0
|
14.03.2021 15:00 | Borac | 0 : 0 | Omladinac (U) | |||||
14.03
15:00
Rubin
Poljoprivrednik
2
0
|
14.03.2021 15:00 | Rubin | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
14.03
15:00
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
4
1
|
14.03.2021 15:00 | Beli Orlovi | 4 : 1 | Kamenorezac 76 |
14.03
14:30
Mladost
ČSK
4
1
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 4 : 1 | ČSK | |||||
14.03
14:30
Dunav
Sremac
0
5
|
14.03.2021 14:30 | Dunav | 0 : 5 | Sremac | |||||
14.03
14:30
Radnički
Kameni
4
1
|
14.03.2021 14:30 | Radnički | 4 : 1 | Kameni | |||||
14.03
14:30
Hrtkovci
OFK Brestač
2
2
|
14.03.2021 14:30 | Hrtkovci | 2 : 2 | OFK Brestač | |||||
14.03
14:30
Šumar
Napredak
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Šumar | 0 : 1 | Napredak | |||||
14.03
14:30
Graničar
Fruškogorac
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Graničar | 0 : 0 | Fruškogorac | |||||
14.03
14:30
Srem
Polet
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Srem | 3 : 1 | Polet | |||||
14.03
14:30
Jedinstvo
Krušedol
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Krušedol |
14.03
14:30
Sremac (J)
Graničar 1924
0
2
|
14.03.2021 14:30 | Sremac (J) | 0 : 2 | Graničar 1924 | |||||
14.03
14:30
Graničar (K)
Sremac (B)
4
0
|
14.03.2021 14:30 | Graničar (K) | 4 : 0 | Sremac (B) | |||||
14.03
10:00
Fruška Gora
Fruškogorac
0
1
|
14.03.2021 10:00 | Fruška Gora | 0 : 1 | Fruškogorac | |||||
14.03
14:30
Trgovački
Zmaj
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Trgovački | 2 : 1 | Zmaj | |||||
14.03
14:30
Sloboda
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
14.03
14:30
Sloga
Jedinstvo
0
4
|
14.03.2021 14:30 | Sloga | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
14.03
14:30
Obilić 1993
Jednota
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Obilić 1993 | 3 : 1 | Jednota | |||||
14.03
14:30
OFK Bikić
Erdevik 2017
0
0
|
14.03.2021 14:30 | OFK Bikić | 0 : 0 | Erdevik 2017 |
14.03
14:30
Polet
Lipar
2
3
|
14.03.2021 14:30 | Polet | 2 : 3 | Lipar | |||||
14.03
14:30
OFK Odžaci
Terekveš
2
1
|
14.03.2021 14:30 | OFK Odžaci | 2 : 1 | Terekveš | |||||
14.03
14:30
Aleksa Šantić
Omladinac
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Aleksa Šantić | 1 : 0 | Omladinac | |||||
14.03
14:30
Kula
Hajduk
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Kula | 3 : 1 | Hajduk | |||||
14.03
14:30
Mladost
Dunav
4
3
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 4 : 3 | Dunav | |||||
14.03
14:30
Jedinstvo
Dinamo 1923
4
3
|
14.03.2021 14:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Dinamo 1923 |
14.03
10:00
OFK Hajduk
Proleter
1
4
|
14.03.2021 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 4 | Proleter | |||||
14.03
15:30
Sloga
Miletić
0
3
|
14.03.2021 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Miletić | |||||
14.03
15:30
Slanobarac
Dinamo
2
6
|
14.03.2021 15:30 | Slanobarac | 2 : 6 | Dinamo | |||||
14.03
15:30
Obilić
Vinogradar
0
3
|
14.03.2021 15:30 | Obilić | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
14.03
10:00
Moskva
Železničar
0
1
|
14.03.2021 10:00 | Moskva | 0 : 1 | Železničar | |||||
14.03
15:30
Čenej
Hajduk (G)
0
0
|
14.03.2021 15:30 | Čenej | 0 : 0 | Hajduk (G) |
14.03
14:30
Dizel
Baštovan 2015
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Dizel | 2 : 1 | Baštovan 2015 | |||||
14.03
14:30
Batovac
Ljubičevo
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Batovac | 3 : 1 | Ljubičevo | |||||
14.03
14:30
Napredak (P)
Borac 2016
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Napredak (P) | 1 : 1 | Borac 2016 | |||||
14.03
14:30
Barič
Polet (V)
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Barič | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
14.03
14:30
BSK 1931
Sloga (M)
3
1
|
14.03.2021 14:30 | BSK 1931 | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
14.03
14:30
Stig 1955
Mlava (B)
0
3
|
14.03.2021 14:30 | Stig 1955 | 0 : 3 | Mlava (B) | |||||
14.03
14:30
Mladi Borac
Napredak (B)
0
2
|
14.03.2021 14:30 | Mladi Borac | 0 : 2 | Napredak (B) |
14.03
14:30
Zadrugar 1947
Mladost (R)
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Zadrugar 1947 | 1 : 3 | Mladost (R) | |||||
14.03
14:30
Udarnik (S)
Borac (V)
2
7
|
14.03.2021 14:30 | Udarnik (S) | 2 : 7 | Borac (V) | |||||
14.03
14:30
Pobeda 1953
Jedinstvo (K)
5
1
|
14.03.2021 14:30 | Pobeda 1953 | 5 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
14.03
14:30
Zabrđe 1936
Radnički (K)
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Zabrđe 1936 | 3 : 2 | Radnički (K) |
14.03
15:00
Pomoravlje
Šumadija
0
0
|
14.03.2021 15:00 | Pomoravlje | 0 : 0 | Šumadija | |||||
14.03
15:00
15. Avgust 1950
Jasenovo
8
0
|
14.03.2021 15:00 | 15. Avgust 1950 | 8 : 0 | Jasenovo | |||||
14.03
15:00
OFK Batinac
Napredak (Sv)
3
2
|
14.03.2021 15:00 | OFK Batinac | 3 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
14.03
15:00
Sloga
Sinđelić
5
1
|
14.03.2021 15:00 | Sloga | 5 : 1 | Sinđelić |
14.03
15:00
Mladost (G)
Šantarovac
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Mladost (G) | 1 : 0 | Šantarovac | |||||
14.03
15:00
Sloboda
Mladi Borac
0
1
|
14.03.2021 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
14.03
15:00
Partizan
Mladost (D)
4
0
|
14.03.2021 15:00 | Partizan | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
14.03
15:00
Crni Vrh
Mladost (T)
1
2
|
14.03.2021 15:00 | Crni Vrh | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
14.03
15:00
Osaonica
Jedinstvo
4
1
|
14.03.2021 15:00 | Osaonica | 4 : 1 | Jedinstvo |
14.03
14:30
Kolubara (J)
Ratkovac
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Kolubara (J) | 0 : 1 | Ratkovac | |||||
14.03
14:30
Mladost (V)
Omladinac (K)
3
1
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Omladinac (K) | |||||
14.03
14:30
OFK Paljuvi
Proleter (B)
0
1
|
14.03.2021 14:30 | OFK Paljuvi | 0 : 1 | Proleter (B) | |||||
14.03
14:30
Zvizdar 2012
OFK Stublenica
0
4
|
14.03.2021 14:30 | Zvizdar 2012 | 0 : 4 | OFK Stublenica | |||||
14.03
14:30
Čučuge
Šarbane
1
2
|
14.03.2021 14:30 | Čučuge | 1 : 2 | Šarbane |
14.03
11:00
Stari drugari
Dračić 2018
2
1
|
14.03.2021 11:00 | Stari drugari | 2 : 1 | Dračić 2018 | |||||
14.03
11:00
Toplica
Komanice
3
0
|
14.03.2021 11:00 | Toplica | 3 : 0 | Komanice | |||||
14.03
11:00
Lukavac
Jadar 2013
2
1
|
14.03.2021 11:00 | Lukavac | 2 : 1 | Jadar 2013 | |||||
14.03
11:00
Mali korak
Rakac Stave
1
3
|
14.03.2021 11:00 | Mali korak | 1 : 3 | Rakac Stave | |||||
14.03
11:00
Tešnjar
Polet
5
0
|
14.03.2021 11:00 | Tešnjar | 5 : 0 | Polet | |||||
14.03
11:00
Mladost (L)
Milenko Pavlović
1
2
|
14.03.2021 11:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
14.03
11:00
Žabari
Rajac
1
0
|
14.03.2021 11:00 | Žabari | 1 : 0 | Rajac |
14.03
14:30
Tempo
Unirea
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Tempo | 2 : 1 | Unirea | |||||
14.03
14:30
Glogonj
Mundial
4
0
|
14.03.2021 14:30 | Glogonj | 4 : 0 | Mundial | |||||
14.03
14:30
Pobeda
Jedinstvo Stević
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Pobeda | 0 : 1 | Jedinstvo Stević |
14.03
15:30
Udarnik Višnjevac
Palić
1
1
|
14.03.2021 15:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 1 | Palić | |||||
14.03
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
1
1
|
14.03.2021 15:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Bikovo | |||||
14.03
15:30
Žednik
Elektrovojvodina
0
2
|
14.03.2021 15:30 | Žednik | 0 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
14.03
15:30
Čantavir
Lokomotiva
0
2
|
14.03.2021 15:30 | Čantavir | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.03
15:30
Solid
Vinogradar
1
3
|
14.03.2021 15:30 | Solid | 1 : 3 | Vinogradar |
14.03
14:30
Šipurske livade
Pričinović
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Šipurske livade | 3 : 2 | Pričinović | |||||
14.03
14:30
Petrovac 74
OFK Jelen
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Petrovac 74 | 0 : 1 | OFK Jelen | |||||
14.03
14:30
Mrovska
Trešnjevka
0
0
|
14.03.2021 14:30 | Mrovska | 0 : 0 | Trešnjevka | |||||
14.03
14:30
Dobrava
OFK Letnjikovac 1983
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Dobrava | 3 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
14.03
14:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Rankovac
2
1
|
14.03.2021 14:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 1 | Rankovac | |||||
14.03
14:30
OFK Varna
Vlašić
0
3
|
14.03.2021 14:30 | OFK Varna | 0 : 3 | Vlašić |
14.03
14:30
Velika Reka
Jadar 1961
0
2
|
14.03.2021 14:30 | Velika Reka | 0 : 2 | Jadar 1961 | |||||
14.03
14:30
Jelav
Prva Iskra
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Jelav | 0 : 1 | Prva Iskra | |||||
14.03
14:30
7. Juli
Hajduk
2
0
|
14.03.2021 14:30 | 7. Juli | 2 : 0 | Hajduk | |||||
14.03
14:30
Mladost
Studenac
0
2
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Studenac | |||||
14.03
14:30
Antimon
Jedinstvo (ZA)
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Antimon | 2 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
14.03
14:30
Sloga
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
14.03.2021 14:30 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) |
14.03
14:30
Mladost
Napredak
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Napredak | |||||
14.03
14:30
Lipolist
Petlovača
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Lipolist | 1 : 0 | Petlovača | |||||
14.03
14:30
Omladinac (BO)
Zadrugar Milkivit
3
2
|
14.03.2021 14:30 | Omladinac (BO) | 3 : 2 | Zadrugar Milkivit | |||||
14.03
14:30
Torpedo 1924
Gorki
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Torpedo 1924 | 1 : 1 | Gorki | |||||
14.03
14:30
Budućnost (ZM)
Sunrise Šabac
2
3
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost (ZM) | 2 : 3 | Sunrise Šabac | |||||
14.03
14:30
Partizan
Milicionar
0
1
|
14.03.2021 14:30 | Partizan | 0 : 1 | Milicionar |
14.03
11:00
Bukovica
Naupare
2
1
|
14.03.2021 11:00 | Bukovica | 2 : 1 | Naupare | |||||
14.03
11:00
Polet
Borac
2
1
|
14.03.2021 11:00 | Polet | 2 : 1 | Borac | |||||
14.03
15:00
Konjuh
Modrica
1
5
|
14.03.2021 15:00 | Konjuh | 1 : 5 | Modrica | |||||
14.03
15:00
Gaglovo
Parunovac
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Gaglovo | 1 : 1 | Parunovac | |||||
14.03
15:00
Makrešane
Rasina
3
4
|
14.03.2021 15:00 | Makrešane | 3 : 4 | Rasina |
14.03
14:30
Planinac
Polet
0
2
|
14.03.2021 14:30 | Planinac | 0 : 2 | Polet | |||||
14.03
14:30
Sloga (K)
Car Uroš
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Car Uroš | |||||
14.03
14:30
27. Oktobar
Jedinstvo (K)
0
2
|
14.03.2021 14:30 | 27. Oktobar | 0 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
14.03
14:30
Vojvodina
Sloga (S)
4
0
|
14.03.2021 14:30 | Vojvodina | 4 : 0 | Sloga (S) | |||||
14.03
14:30
Donji Petrovci
Graničar
1
2
|
14.03.2021 14:30 | Donji Petrovci | 1 : 2 | Graničar | |||||
14.03
14:30
Borac (J)
Fruškogorac
2
5
|
14.03.2021 14:30 | Borac (J) | 2 : 5 | Fruškogorac |
14.03
10:00
Homoljac
Osanica
3
1
|
14.03.2021 10:00 | Homoljac | 3 : 1 | Osanica | |||||
14.03
10:00
Mlava (R)
Best Sige
1
0
|
14.03.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 0 | Best Sige |
14.03
14:30
Široki Brijeg
Sarajevo
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Sarajevo | |||||
14.03
14:30
Borac
Radnik
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Borac | 2 : 0 | Radnik |
14.03
15:00
Sutjeska
Rudar
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Rudar | |||||
14.03
17:00
Podgorica
Dečić
0
3
|
14.03.2021 17:00 | Podgorica | 0 : 3 | Dečić | |||||
14.03
16:00
OFK Titograd
Zeta
0
2
|
14.03.2021 16:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Zeta | |||||
14.03
14:00
OFK Petrovac
Jezero
0
2
|
14.03.2021 14:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Jezero | |||||
14.03
13:00
Budućnost
Iskra
1
0
|
14.03.2021 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Iskra |
14.03
14:30
Ibar
Jedinstvo
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Ibar | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.03
14:30
Drezga
Igalo
1
1
|
14.03.2021 14:30 | Drezga | 1 : 1 | Igalo | |||||
14.03
14:30
Mornar
Arsenal
3
0
|
14.03.2021 14:30 | Mornar | 3 : 0 | Arsenal | |||||
14.03
14:30
Bokelj
Kom
1
0
|
14.03.2021 14:30 | Bokelj | 1 : 0 | Kom | |||||
14.03
14:30
Berane
Grbalj
2
0
|
14.03.2021 14:30 | Berane | 2 : 0 | Grbalj |
14.03
17:30
Arsenal
Tottenham Hotspur
2
1
|
14.03.2021 17:30 | Arsenal | 2 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
14.03
15:00
Leicester City
Sheffield United
5
0
|
14.03.2021 15:00 | Leicester City | 5 : 0 | Sheffield United | |||||
14.03
20:15
Manchester United
West Ham United
1
0
|
14.03.2021 20:15 | Manchester United | 1 : 0 | West Ham United | |||||
14.03
13:00
Southampton
Brighton
1
2
|
14.03.2021 13:00 | Southampton | 1 : 2 | Brighton |
14.03
13:15
Sheffield Wednesday
Norwich City
1
2
|
14.03.2021 13:15 | Sheffield Wednesday | 1 : 2 | Norwich City |
14.03
14:00
Celta Vigo
Athletic Club
0
0
|
14.03.2021 14:00 | Celta Vigo | 0 : 0 | Athletic Club | |||||
14.03
18:30
Eibar
Villarreal
1
3
|
14.03.2021 18:30 | Eibar | 1 : 3 | Villarreal | |||||
14.03
16:15
Granada
Real Sociedad
1
0
|
14.03.2021 16:15 | Granada | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
14.03
21:00
Sevilla
Real Betis
1
0
|
14.03.2021 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Real Betis |
14.03
15:30
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
1
1
|
14.03.2021 15:30 | RB Leipzig | 1 : 1 | Eintracht Frankfurt | |||||
14.03
13:30
Bayer 04
Arminia
1
2
|
14.03.2021 13:30 | Bayer 04 | 1 : 2 | Arminia | |||||
14.03
18:00
Stuttgart
Hoffenheim
2
0
|
14.03.2021 18:00 | Stuttgart | 2 : 0 | Hoffenheim |
14.03
15:00
Dijon
Bordeaux
1
3
|
14.03.2021 15:00 | Dijon | 1 : 3 | Bordeaux | |||||
14.03
15:00
Lens
Metz
2
2
|
14.03.2021 15:00 | Lens | 2 : 2 | Metz | |||||
14.03
15:00
Lorient
Nice
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Lorient | 1 : 1 | Nice | |||||
14.03
17:05
Monaco
Lille
0
0
|
14.03.2021 17:05 | Monaco | 0 : 0 | Lille | |||||
14.03
13:00
Nîmes
Montpellier
1
1
|
14.03.2021 13:00 | Nîmes | 1 : 1 | Montpellier | |||||
14.03
21:00
PSG
Nantes
1
2
|
14.03.2021 21:00 | PSG | 1 : 2 | Nantes | |||||
14.03
15:00
Rennes
Strasbourg
1
0
|
14.03.2021 15:00 | Rennes | 1 : 0 | Strasbourg |
14.03
15:00
Torino
Internazionale
1
2
|
14.03.2021 15:00 | Torino | 1 : 2 | Internazionale | |||||
14.03
18:00
Cagliari
Juventus
1
3
|
14.03.2021 18:00 | Cagliari | 1 : 3 | Juventus | |||||
14.03
20:45
Milan
Napoli
0
1
|
14.03.2021 20:45 | Milan | 0 : 1 | Napoli | |||||
14.03
15:00
Parma
Roma
2
0
|
14.03.2021 15:00 | Parma | 2 : 0 | Roma | |||||
14.03
12:30
Bologna
Sampdoria
3
1
|
14.03.2021 12:30 | Bologna | 3 : 1 | Sampdoria |
14.03
13:00
Inđija
Novi Pazar
1
0
|
14.03.2021 13:00 | Inđija | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
14.03
13:00
Javor Matis
Rad
1
1
|
14.03.2021 13:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Rad | |||||
14.03
13:00
Napredak
OFK Bačka
2
1
|
14.03.2021 13:00 | Napredak | 2 : 1 | OFK Bačka | |||||
14.03
13:00
Mladost (L)
Metalac
1
1
|
14.03.2021 13:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Metalac |
14.03
15:00
Kabel
RFK Grafičar
1
1
|
14.03.2021 15:00 | Kabel | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
14.03
15:00
Radnički (P)
IMT
0
2
|
14.03.2021 15:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | IMT |
14.03
14:00
Mašinac Trejs
Zemun
2
0
|
14.03.2021 14:00 | Mašinac Trejs | 2 : 0 | Zemun | |||||
14.03
15:00
Radnički 1923
Crvena zvezda
0
4
|
14.03.2021 15:00 | Radnički 1923 | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
14.03
14:30
Požarevac
TSC
3
0
|
14.03.2021 14:30 | Požarevac | 3 : 0 | TSC | |||||
14.03
14:00
Kolubara
Vojvodina
0
1
|
14.03.2021 14:00 | Kolubara | 0 : 1 | Vojvodina |
14.03
12:00
ŽFU Zvezda B 2018
Mačva
0
1
|
14.03.2021 12:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 1 | Mačva | |||||
14.03
11:00
Radnički 2012
Jedinstvo 2014
0
3
|
14.03.2021 11:00 | Radnički 2012 | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
14.03
15:30
Spartak DOO
ŽGFK Lavice Dubočica
3
0
|
14.03.2021 15:30 | Spartak DOO | 3 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
14.03
13:00
Heroj Polet
Loznica
0
1
|
14.03.2021 13:00 | Heroj Polet | 0 : 1 | Loznica |
14.03
10:00
Rad
Brodarac
0
1
|
14.03.2021 10:00 | Rad | 0 : 1 | Brodarac | |||||
14.03
12:00
Voždovac
Napredak
3
0
|
14.03.2021 12:00 | Voždovac | 3 : 0 | Napredak | |||||
14.03
11:00
Trayal
TSC
2
7
|
14.03.2021 11:00 | Trayal | 2 : 7 | TSC |
14.03
10:00
Inđija
Radnički (SM)
3
1
|
14.03.2021 10:00 | Inđija | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
14.03
10:00
Dinamo 1945
Omladinac
0
4
|
14.03.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 4 | Omladinac | |||||
14.03
12:00
Vojvodina
Radnički (Zr)
5
0
|
14.03.2021 12:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
14.03
10:00
Index
Podrinje
2
0
|
14.03.2021 10:00 | Index | 2 : 0 | Podrinje |
14.03
13:00
RFK Novi Sad 1921
Spartak ŽK
0
0
|
14.03.2021 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
14.03
10:00
Petrika
Bačka 1901
1
0
|
14.03.2021 10:00 | Petrika | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
14.03
10:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
0
2
|
14.03.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 2 | OFK Bačka |
14.03
13:30
Borac 1926
Šabac Sunrise
3
2
|
14.03.2021 13:30 | Borac 1926 | 3 : 2 | Šabac Sunrise | |||||
14.03
10:00
BIP
Sloga (P)
1
0
|
14.03.2021 10:00 | BIP | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.03
13:30
Sloga (K)
Loznica
1
0
|
14.03.2021 13:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Loznica | |||||
14.03
13:30
Šumadija (A)
Javor Matis
1
2
|
14.03.2021 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Javor Matis | |||||
14.03
13:00
Budućnost Krušik 2014
Radnički (V)
0
3
|
14.03.2021 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 3 | Radnički (V) | |||||
14.03
13:30
GFK Sloboda
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
14.03.2021 13:30 | GFK Sloboda | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) |
14.03
Jedinstvo (P)
Bor 1919
2
1
|
14.03.2021 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Bor 1919 | |||||
14.03
Kopernikus Želežničar
Radnički (P)
2
0
|
14.03.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
14.03
GFK Dubočica
OFK Topličanin
6
0
|
14.03.2021 | GFK Dubočica | 6 : 0 | OFK Topličanin |
14.03
11:00
Smederevo 1924
Sloboda
|
14.03.2021 11:00 | Smederevo 1924 | : | Sloboda | |||||
14.03
12:00
Sloga 33
OFK Slavija
|
14.03.2021 12:00 | Sloga 33 | : | OFK Slavija |
14.03
10:00
BSK 1925
Lokomotiva
0
2
|
14.03.2021 10:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.03
11:00
Radnički (NB) 2
011
2
0
|
14.03.2021 11:00 | Radnički (NB) 2 | 2 : 0 | 011 | |||||
14.03
11:00
Železnik 1930
Studentski Grad
3
1
|
14.03.2021 11:00 | Železnik 1930 | 3 : 1 | Studentski Grad | |||||
14.03
13:30
Torlak
Bežanija
0
2
|
14.03.2021 13:30 | Torlak | 0 : 2 | Bežanija | |||||
14.03
14:30
Brodarac 2
Zvezdara
6
2
|
14.03.2021 14:30 | Brodarac 2 | 6 : 2 | Zvezdara |
14.03
10:00
Poštar 1930
IM Rakovica
4
1
|
14.03.2021 10:00 | Poštar 1930 | 4 : 1 | IM Rakovica | |||||
14.03
13:00
Budućnost
Balkan
3
0
|
14.03.2021 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Balkan |
14.03
10:00
IMT
Partizan
0
3
|
14.03.2021 10:00 | IMT | 0 : 3 | Partizan | |||||
14.03
13:00
Radnički (NB)
RFK Grafičar
3
2
|
14.03.2021 13:00 | Radnički (NB) | 3 : 2 | RFK Grafičar | |||||
14.03
15:00
Zemun
Internacional
1
2
|
14.03.2021 15:00 | Zemun | 1 : 2 | Internacional |
14.03
11:00
Mačva
Čukarički
0
2
|
14.03.2021 11:00 | Mačva | 0 : 2 | Čukarički | |||||
14.03
13:00
OFK Vršac
Napredak
3
1
|
14.03.2021 13:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Napredak | |||||
14.03
11:00
Internacional
Apolon 4
1
1
|
14.03.2021 11:00 | Internacional | 1 : 1 | Apolon 4 |
14.03
12:00
BSK 1925
Kolubara
1
0
|
14.03.2021 12:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Kolubara | |||||
14.03
09:00
Radnički (NB)
DIF
5
0
|
14.03.2021 09:00 | Radnički (NB) | 5 : 0 | DIF |
14.03
12:00
Inđija
Radnički (SM)
6
2
|
14.03.2021 12:00 | Inđija | 6 : 2 | Radnički (SM) | |||||
14.03
12:00
Dinamo 1945
Omladinac
4
0
|
14.03.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
14.03
10:00
Vojvodina
Radnički (Zr)
5
0
|
14.03.2021 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
14.03
12:00
Index
Podrinje
5
2
|
14.03.2021 12:00 | Index | 5 : 2 | Podrinje |
14.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
Spartak ŽK
2
2
|
14.03.2021 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
14.03
12:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
0
3
|
14.03.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | OFK Bačka |
14.03
Bor 1919
Kopernikus Želežničar
1
8
|
14.03.2021 | Bor 1919 | 1 : 8 | Kopernikus Želežničar | |||||
14.03
Real
Dinamo
3
0
|
14.03.2021 | Real | 3 : 0 | Dinamo | |||||
14.03
SFS Borac
OFK Sinđelić
2
0
|
14.03.2021 | SFS Borac | 2 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
14.03
Timok 1919
Vlasina
5
2
|
14.03.2021 | Timok 1919 | 5 : 2 | Vlasina |
14.03
11:00
OFK Mladenovac
Jedinstvo
3
1
|
14.03.2021 11:00 | OFK Mladenovac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.03
10:00
Prva Iskra
BASK
1
6
|
14.03.2021 10:00 | Prva Iskra | 1 : 6 | BASK |
14.03
13:30
011
Brodarac
2
4
|
14.03.2021 13:30 | 011 | 2 : 4 | Brodarac | |||||
14.03
15:00
Radnički (NB)
Lokomotiva
3
2
|
14.03.2021 15:00 | Radnički (NB) | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.03
12:30
IMT
OFK Beograd
0
1
|
14.03.2021 12:30 | IMT | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
14.03
12:30
Zemun
Internacional
4
0
|
14.03.2021 12:30 | Zemun | 4 : 0 | Internacional |
14.03
14:00
Apolon 2018
Sloga (K)
4
2
|
14.03.2021 14:00 | Apolon 2018 | 4 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.03
11:00
Kiker
Kosmet
1
2
|
14.03.2021 11:00 | Kiker | 1 : 2 | Kosmet | |||||
14.03
11:00
Radnički 1923
Bane 1931
6
1
|
14.03.2021 11:00 | Radnički 1923 | 6 : 1 | Bane 1931 | |||||
14.03
11:00
Bubamara
Pazar Juniors
1
2
|
14.03.2021 11:00 | Bubamara | 1 : 2 | Pazar Juniors | |||||
14.03
11:00
Rudar
Sport Klub 99
1
1
|
14.03.2021 11:00 | Rudar | 1 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
14.03
11:00
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
0
0
|
14.03.2021 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
14.03
11:00
Apolon
Šumadija 1903
2
0
|
14.03.2021 11:00 | Apolon | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
14.03
11:00
Jedinstvo 2017
Apolon 4
0
5
|
14.03.2021 11:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 5 | Apolon 4 |
14.03
11:00
Mačva 1929
Budućnost-Krušik 2014
1
1
|
14.03.2021 11:00 | Mačva 1929 | 1 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 |
14.03
10:00
Brodarac
Radnički (NB)
2
0
|
14.03.2021 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Radnički (NB) | |||||
14.03
12:00
Partizan
Rad
3
0
|
14.03.2021 12:00 | Partizan | 3 : 0 | Rad | |||||
14.03
10:00
Ada
Voždovac
3
3
|
14.03.2021 10:00 | Ada | 3 : 3 | Voždovac | |||||
14.03
10:30
Radnički (O)
Čukarički
0
10
|
14.03.2021 10:30 | Radnički (O) | 0 : 10 | Čukarički | |||||
14.03
10:00
Zemun
Teleoptik
1
2
|
14.03.2021 10:00 | Zemun | 1 : 2 | Teleoptik |
14.03
12:00
Sinđelić
OLE
2
5
|
14.03.2021 12:00 | Sinđelić | 2 : 5 | OLE |
14.03
Timočanin
GFK Jagodina
0
7
|
14.03.2021 | Timočanin | 0 : 7 | GFK Jagodina | |||||
14.03
Real
Šampion 2014
4
0
|
14.03.2021 | Real | 4 : 0 | Šampion 2014 | |||||
14.03
GFK Dubočica
Radnički (P)
4
7
|
14.03.2021 | GFK Dubočica | 4 : 7 | Radnički (P) | |||||
14.03
Lider MGM
Trayal Knez Lazar
2
0
|
14.03.2021 | Lider MGM | 2 : 0 | Trayal Knez Lazar |
14.03
GFK Dubočica
Radnički (P)
3
2
|
14.03.2021 | GFK Dubočica | 3 : 2 | Radnički (P) |
14.03
19:30
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
73
64
|
14.03.2021 19:30 | Crvena zvezda MTS | 73 : 64 | Partizan NIS |
14.03
12:30
Marinos
Panteri
78
67
|
14.03.2021 12:30 | Marinos | 78 : 67 | Panteri |
14.03
19:00
Omladinac
Jedinstvo
78
70
|
14.03.2021 19:00 | Omladinac | 78 : 70 | Jedinstvo |
14.03
18:00
Student BB
Svilajnac
76
83
|
14.03.2021 18:00 | Student BB | 76 : 83 | Svilajnac |
14.03
13:30
M015
Sloga Elite
83
77
|
14.03.2021 13:30 | M015 | 83 : 77 | Sloga Elite |
14.03
16:30
Mladenovac
Astra
72
99
|
14.03.2021 16:30 | Mladenovac | 72 : 99 | Astra |
14.03
15:30
Gorica
Flash
89
93
|
14.03.2021 15:30 | Gorica | 89 : 93 | Flash |
14.03
20:30
Barajevo Bambi
Gro-Basket
59
64
|
14.03.2021 20:30 | Barajevo Bambi | 59 : 64 | Gro-Basket | |||||
14.03
17:20
Cerak
AS Basket
78
73
|
14.03.2021 17:20 | Cerak | 78 : 73 | AS Basket |
14.03
15:00
Proleter
Senta
90
64
|
14.03.2021 15:00 | Proleter | 90 : 64 | Senta | |||||
14.03
18:30
Karađorđevo
Marina
73
88
|
14.03.2021 18:30 | Karađorđevo | 73 : 88 | Marina |
14.03
18:00
Jadran
Radnički
95
84
|
14.03.2021 18:00 | Jadran | 95 : 84 | Radnički |
14.03
15:30
Apač
Železničar
82
91
|
14.03.2021 15:30 | Apač | 82 : 91 | Železničar |
14.03
14:30
Mileševac
Morava
94
74
|
14.03.2021 14:30 | Mileševac | 94 : 74 | Morava | |||||
14.03
14:30
Mladost
Užice
65
73
|
14.03.2021 14:30 | Mladost | 65 : 73 | Užice |
14.03
19:30
Stari Ras
Zicer 2014
65
64
|
14.03.2021 19:30 | Stari Ras | 65 : 64 | Zicer 2014 |
14.03
16:30
Sloga (PM)
Koš 020
77
84
|
14.03.2021 16:30 | Sloga (PM) | 77 : 84 | Koš 020 |
14.03
16:00
Jastreb
Radan
70
59
|
14.03.2021 16:00 | Jastreb | 70 : 59 | Radan | |||||
14.03
16:45
Trijumf
OKK Sokobanja
91
101
|
14.03.2021 16:45 | Trijumf | 91 : 101 | OKK Sokobanja |
14.03
18:00
Dynamic
Zlatibor
95
79
|
14.03.2021 18:00 | Dynamic | 95 : 79 | Zlatibor | |||||
14.03
17:00
Vojvodina
Sloga
99
73
|
14.03.2021 17:00 | Vojvodina | 99 : 73 | Sloga | |||||
14.03
18:00
OKK Beograd
Napredak
75
82
|
14.03.2021 18:00 | OKK Beograd | 75 : 82 | Napredak | |||||
14.03
19:00
Sloboda
Mladost
87
89
|
14.03.2021 19:00 | Sloboda | 87 : 89 | Mladost |
14.03
13:00
Vojvodina 021
Art Basket
74
83
|
14.03.2021 13:00 | Vojvodina 021 | 74 : 83 | Art Basket |
14.03
18:00
Čelarevo
Proleter
55
78
|
14.03.2021 18:00 | Čelarevo | 55 : 78 | Proleter | |||||
14.03
16:00
Karađorđevo
Duga 2
58
100
|
14.03.2021 16:00 | Karađorđevo | 58 : 100 | Duga 2 |
14.03
14:30
Mega Soccerbet
Dynamic VIP PAY
80
78
|
14.03.2021 14:30 | Mega Soccerbet | 80 : 78 | Dynamic VIP PAY | |||||
14.03
14:30
Konstantin
Vojvodina
85
98
|
14.03.2021 14:30 | Konstantin | 85 : 98 | Vojvodina |
14.03
12:15
Ras
Srem
88
73
|
14.03.2021 12:15 | Ras | 88 : 73 | Srem |
14.03
13:00
Partizan
Antena
3
2
|
14.03.2021 13:00 | Partizan | 3 : 2 | Antena | |||||
14.03
17:00
Kosovska Mitrovica 2
Gračac
1
3
|
14.03.2021 17:00 | Kosovska Mitrovica 2 | 1 : 3 | Gračac |
14.03
18:00
Fortuna Plus
Mladi radnik 2
0
3
|
14.03.2021 18:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Mladi radnik 2 |
14.03
17:30
Mladost (BP)
Mladost (NP)
3
1
|
14.03.2021 17:30 | Mladost (BP) | 3 : 1 | Mladost (NP) | |||||
14.03
16:00
Sombor
Vest
3
1
|
14.03.2021 16:00 | Sombor | 3 : 1 | Vest |
14.03
17:00
Knjaževac
Ozren
2
3
|
14.03.2021 17:00 | Knjaževac | 2 : 3 | Ozren |
14.03
17:00
Dunav Voley 2
Stražilovo
0
3
|
14.03.2021 17:00 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
14.03
19:30
Mladost (T)
Hajduk
2
3
|
14.03.2021 19:30 | Mladost (T) | 2 : 3 | Hajduk |
14.03
16:30
Ribnica
Radnički
3
1
|
14.03.2021 16:30 | Ribnica | 3 : 1 | Radnički |
14.03
15:00
Leskovac 98
Stampedo
3
0
|
14.03.2021 15:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Stampedo | |||||
14.03
16:00
Vlasina
Pusta Reka
0
3
|
14.03.2021 16:00 | Vlasina | 0 : 3 | Pusta Reka |
14.03
16:00
Tehničar
Sloga 031
3
0
|
14.03.2021 16:00 | Tehničar | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
14.03
17:00
Lotus
Raška
3
2
|
14.03.2021 17:00 | Lotus | 3 : 2 | Raška | |||||
14.03
16:00
Napredak 037
Drina
3
2
|
14.03.2021 16:00 | Napredak 037 | 3 : 2 | Drina | |||||
14.03
15:45
Sloboda S
Mokra Gora
3
1
|
14.03.2021 15:45 | Sloboda S | 3 : 1 | Mokra Gora |
14.03
14:45
Lucky Star
Ribnica
2
3
|
14.03.2021 14:45 | Lucky Star | 2 : 3 | Ribnica | |||||
14.03
15:00
Fortuna plus
Mladi radnik
0
3
|
14.03.2021 15:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | Mladi radnik |
14.03
16:30
Slavija
Futog West
3
0
|
14.03.2021 16:30 | Slavija | 3 : 0 | Futog West |
14.03
17:00
Volejbor-Tim
Zaječar 2
0
3
|
14.03.2021 17:00 | Volejbor-Tim | 0 : 3 | Zaječar 2 | |||||
14.03
11:30
Knjaževac 2
Viner
0
3
|
14.03.2021 11:30 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Viner |
14.03
Rudar
Dunav 17
3
1
|
14.03.2021 | Rudar | 3 : 1 | Dunav 17 |
14.03
15:00
Mladost
Blok aut
0
3
|
14.03.2021 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Blok aut |
14.03
14:00
Win Volley
Vrbas
0
3
|
14.03.2021 14:00 | Win Volley | 0 : 3 | Vrbas | |||||
14.03
17:00
Elbraco Technoland CVS
Apatin
3
1
|
14.03.2021 17:00 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 1 | Apatin |
14.03
20:00
KI 0230
Krajišnik
3
2
|
14.03.2021 20:00 | KI 0230 | 3 : 2 | Krajišnik |
14.03
19:00
Železničar
Ub
3
0
|
14.03.2021 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Ub |
14.03
18:00
Somborelektro
Banatski Karlovac
32
40
|
14.03.2021 18:00 | Somborelektro | 32 : 40 | Banatski Karlovac | |||||
14.03
19:00
Radnički
Potisje Pleteks
22
22
|
14.03.2021 19:00 | Radnički | 22 : 22 | Potisje Pleteks | |||||
14.03
17:00
Nova Pazova
Hercegovina
32
23
|
14.03.2021 17:00 | Nova Pazova | 32 : 23 | Hercegovina |
14.03
18:00
Metalac
PKB
26
22
|
14.03.2021 18:00 | Metalac | 26 : 22 | PKB | |||||
14.03
20:00
Crvena zvezda 2
Radnički (O)
31
26
|
14.03.2021 20:00 | Crvena zvezda 2 | 31 : 26 | Radnički (O) | |||||
14.03
20:30
Novi Beograd
Rakovica
30
25
|
14.03.2021 20:30 | Novi Beograd | 30 : 25 | Rakovica | |||||
14.03
18:00
RSU Akademija Lečić
Partizan 2
30
33
|
14.03.2021 18:00 | RSU Akademija Lečić | 30 : 33 | Partizan 2 |
14.03
19:00
Aleksinac
BSK Heba
44
24
|
14.03.2021 19:00 | Aleksinac | 44 : 24 | BSK Heba | |||||
14.03
12:30
Niška Banja
Dubočica 54 2
21
23
|
14.03.2021 12:30 | Niška Banja | 21 : 23 | Dubočica 54 2 |
14.03
13:00
Pobednik
Bane
21
26
|
14.03.2021 13:00 | Pobednik | 21 : 26 | Bane | |||||
14.03
15:30
Užice
Trepča
20
24
|
14.03.2021 15:30 | Užice | 20 : 24 | Trepča | |||||
14.03
14:30
Bane
Pobednik
35
18
|
14.03.2021 14:30 | Bane | 35 : 18 | Pobednik |
14.03
19:00
Mladost
Crepaja
30
32
|
14.03.2021 19:00 | Mladost | 30 : 32 | Crepaja | |||||
14.03
12:00
Naftagas
Sombor
28
17
|
14.03.2021 12:00 | Naftagas | 28 : 17 | Sombor | |||||
14.03
15:00
ŽSK 1955
Budućnost
35
24
|
14.03.2021 15:00 | ŽSK 1955 | 35 : 24 | Budućnost |
14.03
20:00
Sloven
Proleter
26
22
|
14.03.2021 20:00 | Sloven | 26 : 22 | Proleter | |||||
14.03
18:00
Laki
Ravangrad
31
18
|
14.03.2021 18:00 | Laki | 31 : 18 | Ravangrad |
14.03
16:30
Radnički BG
Kosmaj
36
31
|
14.03.2021 16:30 | Radnički BG | 36 : 31 | Kosmaj |
14.03
13:00
Radan
Aleksinac
32
17
|
14.03.2021 13:00 | Radan | 32 : 17 | Aleksinac |
14.03
17:30
Remesiana
Hajduk Veljko
38
19
|
14.03.2021 17:30 | Remesiana | 38 : 19 | Hajduk Veljko | |||||
14.03
17:00
Đerdap
Bor - RTB 2
23
25
|
14.03.2021 17:00 | Đerdap | 23 : 25 | Bor - RTB 2 |
14.03
16:00
Beočin 1959
Trijumf
18
21
|
14.03.2021 16:00 | Beočin 1959 | 18 : 21 | Trijumf | |||||
14.03
19:00
Železničar 2
Krule
18
26
|
14.03.2021 19:00 | Železničar 2 | 18 : 26 | Krule | |||||
14.03
14:00
Naftagas
Jabuka
27
21
|
14.03.2021 14:00 | Naftagas | 27 : 21 | Jabuka |
14.03
19:00
Topličanin
Crvena zvezda
32
27
|
14.03.2021 19:00 | Topličanin | 32 : 27 | Crvena zvezda | |||||
14.03
16:30
Srem
Kučevo
21
16
|
14.03.2021 16:30 | Srem | 21 : 16 | Kučevo | |||||
14.03
14:30
Junior
Sloga
23
33
|
14.03.2021 14:30 | Junior | 23 : 33 | Sloga | |||||
14.03
18:00
ORK Beograd
Pančevo
25
30
|
14.03.2021 18:00 | ORK Beograd | 25 : 30 | Pančevo |
14.03
19:00
Goč
Vračar
6
8
|
14.03.2021 19:00 | Goč | 6 : 8 | Vračar | |||||
14.03
10:30
Singidunum
Dorćol
9
8
|
14.03.2021 10:30 | Singidunum | 9 : 8 | Dorćol |
14.03
13:00
Vojvodina
Taš 2000
22
6
|
14.03.2021 13:00 | Vojvodina | 22 : 6 | Taš 2000 | |||||
14.03
19:00
Valis
Spartak
15
21
|
14.03.2021 19:00 | Valis | 15 : 21 | Spartak |
14.03
19:00
Raška
Kragujevac Wild Boars
3
10
|
14.03.2021 19:00 | Raška | 3 : 10 | Kragujevac Wild Boars | |||||
14.03
17:00
SFU Leposavić
RB
6
4
|
14.03.2021 17:00 | SFU Leposavić | 6 : 4 | RB |
14.03
20:00
Kikinda
Novi Sad
0
5
|
14.03.2021 20:00 | Kikinda | 0 : 5 | Novi Sad | |||||
14.03
00:00
Dinamo
Kraljevićevo
6
2
|
14.03.2021 00:00 | Dinamo | 6 : 2 | Kraljevićevo |
14.03
19:30
Spartak
Hajduk
6
1
|
14.03.2021 19:30 | Spartak | 6 : 1 | Hajduk |
14.03
18:30
BSK
Pirot
4
3
|
14.03.2021 18:30 | BSK | 4 : 3 | Pirot | |||||
14.03
21:00
Prokuplje
Radnički 2010
8
1
|
14.03.2021 21:00 | Prokuplje | 8 : 1 | Radnički 2010 |
14.03
17:00
PP 192
Zlatibor
1
2
|
14.03.2021 17:00 | PP 192 | 1 : 2 | Zlatibor |
14.03
15:00
Babušnica 2011
Bor
5
8
|
14.03.2021 15:00 | Babušnica 2011 | 5 : 8 | Bor |
14.03
15:30
FON
Konjarnik
4
1
|
14.03.2021 15:30 | FON | 4 : 1 | Konjarnik | |||||
14.03
20:00
Nova Pazova
Kalča
2
1
|
14.03.2021 20:00 | Nova Pazova | 2 : 1 | Kalča | |||||
14.03
20:30
Vranje
Ekonomac
5
3
|
14.03.2021 20:30 | Vranje | 5 : 3 | Ekonomac |
14.03
18:00
Ivanjica
SAS
8
5
|
14.03.2021 18:00 | Ivanjica | 8 : 5 | SAS | |||||
14.03
16:30
Zufo
Loznica Grad 2018
4
9
|
14.03.2021 16:30 | Zufo | 4 : 9 | Loznica Grad 2018 |
14.03
16:30
Južna regija
Radnički
18
42
|
14.03.2021 16:30 | Južna regija | 18 : 42 | Radnički | |||||
14.03
14:00
Partizan
Crvena zvezda
36
22
|
14.03.2021 14:00 | Partizan | 36 : 22 | Crvena zvezda |