XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 544 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2020

Fudbal

03.10.2020 16:00 Novi Pazar 3 : 1 Vojvodina
03.10.2020 16:00 OFK Bačka 2 : 2 Javor Matis
03.10.2020 18:00 Metalac 1 : 1 Partizan
03.10.2020 16:00 Mačva 0 : 2 Voždovac
03.10.2020 16:00 Spartak ŽK 4 : 2 Čukarički
03.10.2020 15:00 Radnički 1923 2 : 0 Dinamo
03.10.2020 18:00 Borac 1926 3 : 1 Radnički (P)
03.10.2020 15:00 GFK Jagodina 1 : 0 Železničar (P)
03.10.2020 15:30 Mladost 3 : 2 Radnik
03.10.2020 15:30 Modriča 1 : 2 Slavija
03.10.2020 15:30 Drina 1 : 1 Zvijezda 09
03.10.2020 15:30 Tekstilac 2 : 0 Sutjeska
03.10.2020 15:30 Leotar 2 : 0 Željezničar
03.10.2020 15:30 Borac 1 : 2 Sloboda
03.10.2020 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Rudar Prijedor
03.10.2020 15:30 Podrinje 1 : 0 Kozara
03.10.2020 15:30 1. Maj Ruma 2 : 0 Radnički 1912
03.10.2020 15:30 Kozara 2 : 2 Jedinstvo (SP)
03.10.2020 15:30 OFK Stari Grad 4 : 0 Radnički (Zr)
03.10.2020 15:30 Omladinac 2 : 1 Feniks 1995
03.10.2020 15:30 OFK Vršac 1 : 1 Mladost (NS)
03.10.2020 15:30 Bačka 1901 2 : 3 Tisa
03.10.2020 15:30 Hajduk 1912 0 : 1 Dinamo 1945
03.10.2020 15:30 Sloga (Č) 5 : 1 Sloboda
03.10.2020 15:00 Smederevo 1924 3 : 2 Jedinstvo
03.10.2020 15:00 Šumadija (A) 1 : 4 Takovo
03.10.2020 15:00 Mačva 1929 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
03.10.2020 15:00 Gruža 1 : 2 Sloga 33
03.10.2020 15:00 Sloga (P) 4 : 0 Mladi radnik 1926
03.10.2020 14:30 Lokomotiva 0 : 2 Radnički (O)
03.10.2020 10:00 Sinđelić 1 : 4 Brodarac
03.10.2020 14:30 Mladenovac 0 : 1 TEK Sloga
03.10.2020 14:30 Studenski grad 1 : 0 Zvezdara
03.10.2020 14:30 Radnički (NB) 2 : 2 BSK Borča
03.10.2020 15:00 Moravac Orion 1 : 4 Timok 1919
03.10.2020 15:00 SFK Morava 2 : 1 OFK Sinđelić
03.10.2020 15:00 OFK Topličanin 1 : 2 Radnički (S)
03.10.2020 15:00 Šumadija 1903 3 : 0 Apolon 2018
03.10.2020 15:00 Goč 2 : 0 Proleter
03.10.2020 15:00 Mokra Gora 5 : 0 Borac
03.10.2020 15:00 Karađorđe 2 : 1 VGSK
03.10.2020 15:00 Đerdap 1 : 4 Morava (VP)
03.10.2020 15:00 Sloga (B) 0 : 0 OFK Aranđelovac 1979
03.10.2020 15:00 Sevojno 2 : 0 Jasen
03.10.2020 15:00 Parmenac 1 : 3 Rampa
03.10.2020 15:00 Ribnica 0 : 2 Zadrugar
03.10.2020 15:00 Radnički (V) 2 : 1 OFK Divci
03.10.2020 15:30 Mladost APA 1 : 1 ČSK Pivara
03.10.2020 15:30 Tekstilac 4 : 0 Radnički (S)
03.10.2020 15:30 Krila Krajine 1 : 3 Vojvodina (BG)
03.10.2020 15:30 Njegoš 2 : 1 OFK Vrbas
03.10.2020 15:30 Radnički (S) 0 : 2 Jedinstvo (BK)
03.10.2020 15:30 Naftagas 2 : 2 Mladost
03.10.2020 15:30 Begej 4 : 1 Proleter
03.10.2020 15:30 Sloga 2 : 2 OFK Kikinda 1909
03.10.2020 15:30 Jedinstvo (V) 0 : 1 Omladinac FAM
03.10.2020 15:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Podunavac
03.10.2020 15:30 Radnički 0 : 1 Sloboda
03.10.2020 15:30 Sloga (T) 2 : 0 Podrinje
03.10.2020 15:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Sloga (E)
03.10.2020 15:00 Kopaonik 2 : 1 Temnić 1924
03.10.2020 15:00 Sloga (D) 1 : 3 Meševo
03.10.2020 15:00 Brodoremont 4 : 0 Polom
03.10.2020 15:00 Balkanski 5 : 1 Rajko Mitić
03.10.2020 15:00 OFK Knjaz 2 : 2 Tanasko Rajić
03.10.2020 15:00 Sloga 3 : 0 Alakince
03.10.2020 15:00 Nebeski Andjeli 2 : 2 OFK Kosanica
03.10.2020 14:30 Komgrap 0 : 2 Torlak
03.10.2020 11:00 Milutinac 0 : 3 Napredak
03.10.2020 14:30 Šumadija 1 : 2 Turbina
03.10.2020 15:00 Midžor 6 : 1 Rudar Vrška Čuka
03.10.2020 15:00 Ozren 1 : 0 Radnički 1946
03.10.2020 15:00 Rtanj 6 : 4 Kosovo
03.10.2020 15:00 Ribnik 1 : 8 Gradina
03.10.2020 16:00 GFK Sloven 2 : 0 PSK
03.10.2020 16:00 Rudar 1 : 3 Borac (M)
03.10.2020 16:00 Železničar 4 : 2 Hajduk (V)
03.10.2020 16:00 Radnički 4 : 0 Partizan
03.10.2020 15:30 Partizan (U) 0 : 1 Sloga (BNS)
03.10.2020 15:30 Tvrđava 2 : 0 Slavija
03.10.2020 15:30 Sloga 0 : 2 Tornjoš
03.10.2020 15:30 AFK 4 : 0 Obilić
03.10.2020 14:30 ASK 3 : 0 Tamiš
03.10.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 1 2. Oktobar
03.10.2020 15:30 Borac (P) 2 : 6 Grizli ML
03.10.2020 15:30 Veternik 4 : 0 Fruškogorski partizan
03.10.2020 15:30 Slavija 2 : 2 ŽSK
03.10.2020 15:00 Poreč 2 : 2 Blizna
03.10.2020 15:00 Brestovac 7 : 1 Mladost
03.10.2020 15:00 Zlot 3 : 1 BSK
03.10.2020 15:00 Rudna Glava 2 : 0 Urovica
03.10.2020 15:00 Rudar 2001 6 : 0 Sirakovo
03.10.2020 15:00 Svrljig 3 : 2 Sloga
03.10.2020 15:00 Taskovići 4 : 1 Palilula
03.10.2020 15:30 Pepeljevac 2 : 4 Radnik
03.10.2020 15:30 OFK Osečina 1 : 1 Strmovo 1968
03.10.2020 15:30 OFK Jabučje 1 : 1 OFK Brđanac
03.10.2020 16:00 Ovčar 4 : 0 Ozremica
03.10.2020 16:00 Slatina 2 : 0 Morava
03.10.2020 15:00 Vladimir Durković 1 : 1 Pobeda
03.10.2020 15:00 Gnjilan 4 : 4 Spartak
03.10.2020 15:00 Cer (PE) 1 : 2 Hajduk Stanko
03.10.2020 15:30 Kopaonik 0 : 3 Rudar
03.10.2020 15:30 Zvečan 1 : 4 Ibar
03.10.2020 15:30 Gračanica : Polet 1980
03.10.2020 15:30 Čaglavica 0 : 1 Radnički
03.10.2020 15:30 Ugljare 1 : 0 Sitnica
03.10.2020 14:00 Mineralac 1 : 3 Sloga
03.10.2020 14:00 Ropotovo 9 : 4 Moravac
03.10.2020 14:00 Oskar 3 : 0 Morava
03.10.2020 15:00 Garevina 2 : 0 Poljoprivrednik
03.10.2020 15:00 Velika Drenova 2 : 3 Omladinac (U)
03.10.2020 15:00 Stari Trstenik 5 : 0 Jezero
03.10.2020 15:30 Dunav 3 : 2 Karaš (K)
03.10.2020 15:30 Proleter 4 : 0 Omladinac (D)
03.10.2020 15:30 Venčani 1 : 1 Mladost (R)
03.10.2020 15:30 Karađorđe 2013 (Viš) 0 : 7 BSK
03.10.2020 15:30 Omladinac-Šumadinac (V) 2 : 3 Šumadija (S)
03.10.2020 15:30 Železničar 1 : 4 Borac (P)
03.10.2020 15:00 Bratstvo 1975 3 : 0 Košutnjak
03.10.2020 15:00 OFK Crvenka 1 : 0 Mladi proleter
03.10.2020 15:30 Bogutovačka Banja 3 : 3 Sloga Obrva
03.10.2020 15:00 Polet S.D. 2 : 0 Borac (V)
03.10.2020 15:00 Bata Bulić 4 : 2 Jasenovac
03.10.2020 15:00 Rade Milošević 2 : 1 Pobeda 1953
03.10.2020 15:00 Sloga 2 : 1 Pomoravlje
03.10.2020 15:00 Rudar (S) 2 : 4 15. Avgust 1950
03.10.2020 15:00 OFK Batinac 7 : 0 Mladost (S)
03.10.2020 15:00 Sinđelić 1934 4 : 3 Partizan
03.10.2020 15:00 OFK Blagotin 3 : 10 Crni Vrh
03.10.2020 15:00 Zenit 2 : 0 Jedinstvo
03.10.2020 15:30 Krtinska 5 : 0 Borac
03.10.2020 15:30 Pobednik 0 : 0 Partizan
03.10.2020 15:30 Crvena Jabuka 4 : 7 OFK Paljuvi
03.10.2020 15:30 Kalenić 2 : 2 Zvizdar
03.10.2020 15:30 Rudar 0 : 0 Čučuge
03.10.2020 15:30 Rajac 2 : 1 Toplica
03.10.2020 15:30 Junior Novo Naselje 3 : 0 Mali korak
03.10.2020 15:00 Veliko Trnjane 2 : 1 Radnički
03.10.2020 15:00 Radnički 2020 5 : 0 Rujnik
03.10.2020 15:00 Tempo 1 : 6 Polet (R)
03.10.2020 15:00 Škriljac 1 : 2 OFK Sloga
03.10.2020 15:30 Potisje 1 : 1 Horgoš 1911
03.10.2020 15:00 Kolarac 1 : 3 Vožd 2020
03.10.2020 15:00 Badljevica 0 : 0 Omladinac
03.10.2020 15:00 Zeppelin 026 2 : 1 Vrbovac
03.10.2020 15:30 Belpos 2 : 4 Mladost 2013
03.10.2020 15:00 Rtanj 5 : 0 Jedinstvo
03.10.2020 15:00 Borac 2 : 0 Mladost
03.10.2020 15:00 Rongo Siti 4 : 2 Veliki Suvodol
03.10.2020 15:00 Nišavac 4 : 2 Lokomotiva
03.10.2020 15:00 Studenac 2 : 0 Prva Iskra
03.10.2020 15:00 Azbukovica 1 : 3 7. Juli
03.10.2020 15:00 Sloboda 0 : 4 Tomislavci
03.10.2020 Glavaš 6 : 1 Šumadija
03.10.2020 15:00 Dobrič 1974 3 : 1 Balajnac
03.10.2020 15:00 Koprijan 1975 0 : 3 Jugovići 1976
03.10.2020 15:00 Pepeljevac 1947 2 : 1 Polet
03.10.2020 15:00 Makrešane 1 : 1 Kapidžija
03.10.2020 11:00 Varvarin 3 : 1 Parcane
03.10.2020 17:00 Mladost : Mladi radnik
03.10.2020 15:30 Milakovac 2018 5 : 4 Magnohrom
03.10.2020 15:30 Popovac 5 : 2 Donja Mutnica
03.10.2020 15:30 Radnik 3 : 6 Borac 1950
03.10.2020 15:30 Hajduk 1 : 2 Potočac
03.10.2020 15:30 Moravac 1 : 1 Omladinski
03.10.2020 15:00 GFK Strelište 5 : 0 Dobra Voda
03.10.2020 15:00 Omladinac 3 : 2 Napredak
03.10.2020 15:00 Stig (C) 4 : 1 Radnik (S)
03.10.2020 15:00 Napredak 1927 1 : 2 BSK 1924
03.10.2020 15:30 Naša Krajina 6 : 2 Vladimirovac
03.10.2020 15:30 Dobrica 3 : 2 Mladost (VG)
03.10.2020 15:30 Janošik 3 : 2 Banatul
03.10.2020 15:30 Solunac 0 : 6 Sloga
03.10.2020 15:30 Rapid 3 : 3 Vojvodina
03.10.2020 15:00 BSK 3 : 3 Vreoci
03.10.2020 15:00 Sloboda 0 : 4 Proleter
03.10.2020 15:00 OFK Borac 4 : 0 Strmovo
03.10.2020 15:00 Mladi radnik 1 : 3 Bistrica
03.10.2020 15:30 Budućnost MI 1 : 3 Maskar
03.10.2020 15:00 Udarnik 2015 2 : 2 Omladinac
03.10.2020 15:00 Dobrnje 3 : 2 Melnica
03.10.2020 15:00 Napredak 1 : 2 Radnik
03.10.2020 15:00 Burovac 3 : 2 BSK
03.10.2020 15:00 Soko 8 : 1 Rudar 1947
03.10.2020 16:00 ŠFU Derbi 2016 1 : 0 Napredak
03.10.2020 15:30 Polet 1 : 2 Mladost
03.10.2020 15:30 Bojić 2 : 1 Zablaće
03.10.2020 15:30 Dumača 7 : 0 Jedinstvo
03.10.2020 15:30 Džemerovac 2020 2 : 1 POFK Metaloplastika 2006
03.10.2020 15:00 Vukovac 98 2 : 3 Bliznak-Medveđica
03.10.2020 15:00 Osanica 3 : 2 Vrelo 1971
03.10.2020 Crvena zvezda : Lepenica
03.10.2020 00:00 Šumadinac 4 : 2 Mladost
03.10.2020 15:00 OFK Napredak 1933 4 : 2 Mladost
03.10.2020 15:00 Morava 1 : 0 PSS-192
03.10.2020 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Arsenal
03.10.2020 15:00 Igalo 0 : 1 Kom
03.10.2020 15:00 Ibar 1 : 0 Grbalj
03.10.2020 15:00 Drezga 0 : 1 Berane
03.10.2020 15:00 Mornar 1 : 0 Bokelj
03.10.2020 17:00 Lens 2 : 0 Saint-Etienne
03.10.2020 21:00 Nice 2 : 1 Nantes
03.10.2020 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Freiburg
03.10.2020 18:30 RB Leipzig 4 : 0 Schalke 04
03.10.2020 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hoffenheim
03.10.2020 15:30 Köln 1 : 3 Borussia M'gladbach
03.10.2020 15:30 Werder 1 : 0 Arminia
03.10.2020 15:30 Stuttgart 1 : 1 Bayer 04
03.10.2020 13:30 Chelsea 4 : 0 Crystal Palace
03.10.2020 16:00 Everton 4 : 2 Brighton
03.10.2020 18:30 Leeds United 1 : 1 Manchester City
03.10.2020 21:00 Newcastle United 3 : 1 Burnley
03.10.2020 16:00 Atletico Madrid 0 : 0 Villarreal
03.10.2020 18:30 Real Sociedad 3 : 0 Getafe
03.10.2020 21:00 Valencia 0 : 2 Real Betis
03.10.2020 13:00 Real Valladolid 1 : 2 Eibar
03.10.2020 18:30 Elche 0 : 0 Huesca
03.10.2020 15:00 Sassuolo 4 : 1 Crotone
03.10.2020 20:45 Udinese 0 : 1 Roma
03.10.2020 15:00 Rongo Siti : Veliki Suvodol
03.10.2020 15:00 Pobeda : Mladost
03.10.2020 15:00 Nišavac : Lokomotiva
03.10.2020 15:00 Mašinac Trejs 2 : 1 Crvena zvezda
03.10.2020 13:00 Mačva 3 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
03.10.2020 15:00 Rad 1 : 3 Jedinstvo 2014
03.10.2020 16:00 Loznica 2 : 2 Majdanpek
03.10.2020 15:00 Stajićevo 2017 3 : 0 Banat
03.10.2020 15:30 Požega 2 : 2 Jedinstvo
03.10.2020 Topličanin : Knjaževac 2015
03.10.2020 Mašinac 2020 4 : 2 Rudar 1974
03.10.2020 Kolibri 6 : 0 Morava
03.10.2020 Jagodina : Levač
03.10.2020 18:00 RFK Grafičar 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
03.10.2020 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 TSC
03.10.2020 16:00 Čukarički 1 : 1 Napredak
03.10.2020 10:00 Spartak ŽK 2 : 2 Proleter (NS)
03.10.2020 10:00 Kabel 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
03.10.2020 10:00 Petar Puača 4 : 1 Tisa Njerš
03.10.2020 15:00 Sloboda (Č) 0 : 1 Šabac Sunrise
03.10.2020 15:00 Mačva 1 : 0 Borac 1926
03.10.2020 15:00 Novi Pazar 2 : 1 BIP
03.10.2020 15:30 OFK Lugomir 1 : 2 Radnički (P)
03.10.2020 15:00 Smederevo 1924 13 : 0 Borac 1932
03.10.2020 15:00 Jasenica 2017 6 : 0 Sloga 33
03.10.2020 11:00 Napredak 9 : 0 OFK Slavija
03.10.2020 15:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 Karađorđe
03.10.2020 15:00 Zvižd 7 : 2 OPK Rudar 2001
03.10.2020 15:00 VGSK 1 : 2 Sloboda
03.10.2020 Jugoslavija 3 : 1 Mladost
03.10.2020 Strela 7 : 1 Polet
03.10.2020 00:00 Voja Gačić 5 : 1 Borac (Sa)
03.10.2020 Borac (St) : Omladinac 1927
03.10.2020 Dolovo 4 : 5 Vulturul
03.10.2020 Borac 1 : 7 Radnički
03.10.2020 Budućnost 3 : 0 Partizan
03.10.2020 Proleter 6 : 1 Dunav
03.10.2020 Polet 4 : 0 OFK Urovci
03.10.2020 Rvati 2 : 4 Zvezda
03.10.2020 09:00 Lokomotiva 1 : 1 OFK Žarkovo
03.10.2020 09:00 DIF 0 : 3 Zemun
03.10.2020 09:00 011 3 : 0 BSK Borča
03.10.2020 09:30 Kolubara 1 : 1 Železnik 1930
03.10.2020 10:00 BASK 0 : 0 BSK 1925
03.10.2020 15:00 Bežanija 2 : 0 Sinđelić
03.10.2020 13:00 Zvezdara 1 : 0 Studentski Grad
03.10.2020 14:00 Balkan 4 : 2 GSP Polet
03.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 2 IM Rakovica
03.10.2020 18:00 Budućnost 0 : 3 Leštane
03.10.2020 Rojkovac : Zvezdara
03.10.2020 10:00 Dunav 2 : 3 Poštar 1930
03.10.2020 10:00 Zlatibor 3 : 3 Jedinstvo Putevi
03.10.2020 10:00 Takovo 5 : 0 Korićani
03.10.2020 13:00 Sušica 2 : 4 Radnički 1923
03.10.2020 11:00 Rad 8 : 0 011
03.10.2020 Brodarac : Borac
03.10.2020 Sinđelić : OFK Beograd
03.10.2020 Crvena zvezda (MML) : Dunavac
03.10.2020 DIF : Napredak
03.10.2020 11:00 Teleoptik 5 : 3 OFK Vršac
03.10.2020 14:00 Mladost (L) 2 : 0 Real Niš
03.10.2020 11:00 RFK Grafičar 3 : 0 Apolon 4
03.10.2020 14:00 Crvena zvezda 2 : 0 TSC
03.10.2020 13:30 Čukarički 4 : 1 Napredak
03.10.2020 11:00 Voždovac 3 : 0 Kolubara
03.10.2020 13:00 Radnički (NB) 3 : 1 011
03.10.2020 10:00 Radnički (O) 2 : 3 OLE
03.10.2020 09:00 BSK 1925 1 : 2 BSK Borča
03.10.2020 11:00 Lokomotiva : IMT
03.10.2020 10:00 Bežanija 1 : 6 Ada
03.10.2020 15:45 DIF 1 : 6 OFK Beograd
03.10.2020 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Dinamo 1945
03.10.2020 12:00 Spartak ŽK 0 : 1 Proleter (NS)
03.10.2020 12:00 Kabel 2 : 4 RFK Novi Sad 1921
03.10.2020 12:00 Petar Puača 5 : 0 Tisa Njerš
03.10.2020 15:00 Smederevo 1924 1 : 4 Javor Matis
03.10.2020 15:00 Savacijum 0 : 3 Borac 1926
03.10.2020 15:00 Novi Pazar 1 : 1 Apolon 2018
03.10.2020 14:30 Radnik 2 : 1 Timočanin
03.10.2020 10:00 Vlasina 0 : 4 GFK Jagodina
03.10.2020 10:00 Timok 1919 10 : 0 Bor 1919
03.10.2020 11:00 SFS Borac 7 : 1 Radnički (P)
03.10.2020 10:00 Trayal 8 : 0 Real
03.10.2020 10:30 Vinča 0 : 5 OFK Mladenovac
03.10.2020 10:00 Bečej 1918 5 : 4 Mladost
03.10.2020 10:00 Prof. Bolesnikov 6 : 0 Hajduk
03.10.2020 12:00 ODR 1 : 0 Jedinstvo
03.10.2020 Sloga 0 : 5 Jedinstvo Stević
03.10.2020 Mladost 4 : 0 Spartak 1911
03.10.2020 Omladinac 3 : 5 Dinamo 1945
03.10.2020 Banat (I) 1 : 7 Crvena zvezda
03.10.2020 16:00 Ratar 2 : 2 Sloga
03.10.2020 Polet 1 : 4 Banat (D)
03.10.2020 OPK Rudar 1933 5 : 1 Sloga 1924
03.10.2020 Borac 0 : 7 Železničar
03.10.2020 Radnički 1923 9 : 1 Sloga 33
03.10.2020 Sušica 4 : 2 Pomoravlje 1946
03.10.2020 Rudar 8 : 1 OFK Aranđelovac 1979
03.10.2020 10:00 Bačka 1901 6 : 2 Radnički 1905
03.10.2020 11:00 Preporod 0 : 2 Bajša
03.10.2020 13:00 Posavina 0 : 6 Stepojevac Vaga
03.10.2020 10:00 Rojkovac 3 : 0 Zvezda
03.10.2020 10:00 Budućnost 0 : 4 Partizan
03.10.2020 Drina 0 : 1 Loznica B
03.10.2020 Radnički Stobex 6 : 4 Sloga
03.10.2020 Borac 2 : 3 Antimon
03.10.2020 Rađevac 8 : 0 Podrinje
03.10.2020 SASK 1 : 9 Crvena zvezda
03.10.2020 OFK Obilić 1 : 11 Sloga (L)
03.10.2020 Sloga (M) 3 : 0 Mladi borac
03.10.2020 12:00 Odustao : Kiker
03.10.2020 12:00 Trepča 2 : 3 Novi Pazar
03.10.2020 12:00 Sloga 5 : 0 Jošanica
03.10.2020 12:00 Mladi radnik 1925 2 : 1 Jedinstvo 2017
03.10.2020 12:00 Bane 1931 8 : 1 Tutin
03.10.2020 00:00 Borac (NS) 3 : 0 Petar Puača
03.10.2020 00:00 Sofeks 5 : 1 Kabel
03.10.2020 Jedinstvo (R) : Proleter
03.10.2020 00:00 Tatra 1 : 3 Mladost (BJ)
03.10.2020 Sinđelić : 011
03.10.2020 OFK Beograd : ADA
03.10.2020 Čukarički : Radnički (NB)
03.10.2020 Teleoptik : BSK Borča
03.10.2020 Zemun : Rad
03.10.2020 Voždovac : IMT
03.10.2020 15:00 Petlić SD 2006 0 : 3 Cepelin 026
03.10.2020 15:00 SFU Gornjak 0 : 3 Plana
03.10.2020 15:00 AF Duljaj 2 : 0 Mladi radnik 1926
03.10.2020 15:00 Đerdap 0 : 3 VGSK
03.10.2020 10:00 Smederevo 1924 1 : 4 OPK Rudar 1933
03.10.2020 15:00 RSK 1 : 1 Soko 2015
03.10.2020 15:00 Šumadija (A) 4 : 0 Sloga 33
03.10.2020 15:00 Apolon 2018 1 : 3 Rudar
03.10.2020 14:00 Pazar Juniors 9 : 1 Sport Klub 99
03.10.2020 10:00 ODR 5 : 0 Krila Krajine
03.10.2020 10:00 Akademija Bambi 0 : 4 Derby 2015
03.10.2020 10:00 Dinamo 1945 0 : 4 One team
03.10.2020 12:00 Proleter 2006 1 : 3 Radnički (K)
03.10.2020 10:00 Sporto 023 1 : 1 Železničar
03.10.2020 10:00 Radnički (SM) 7 : 0 Radnički (NP)
03.10.2020 10:00 GFK Sloven 2 : 3 RFK Novi Sad 1921
03.10.2020 12:00 Prof. Bolesnikov 0 : 11 Vojvodina
03.10.2020 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 5 Petrika
03.10.2020 10:00 Inđija 4 : 1 Index
03.10.2020 10:00 Mladi radnik 1940 0 : 6 Udarnik
03.10.2020 11:00 Mladost 1948 1 : 5 Bresje Superior
03.10.2020 10:00 Proleter Mihajlovac 0 : 8 AF Djokić
03.10.2020 Sloboda 4 : 1 Podunavac
03.10.2020 00:00 Železničar Kusadak 5 : 1 Budućnost
03.10.2020 11:00 Cerovac 2013 0 : 4 Jasenica 2017
03.10.2020 Osipaonica 15 : 2 Bačinac
03.10.2020 Omladinac 1927 10 : 1 Pobeda
03.10.2020 Dolina : Radnički
03.10.2020 11:00 Tempo 3 : 1 Borac
03.10.2020 Unirea 1 : 1 Slavia
03.10.2020 Budućnost 6 : 1 Partizan
03.10.2020 Hajdučica 3 : 10 BAK
03.10.2020 Karaš : OFK Plandište
03.10.2020 Ševac : Mladost
03.10.2020 10:00 Zadrugar 0 : 5 Mačva 1929
03.10.2020 10:00 Loznica 1 : 4 Mačva
03.10.2020 10:00 Železničar 0 : 8 Rađevac
03.10.2020 10:00 Drina 3 : 4 Jedinstvo
03.10.2020 10:00 Fenix 1 : 4 Senjak
03.10.2020 10:00 Savacium 3 : 1 Radnički
03.10.2020 10:00 Šabac Sunrise 1 : 2 Mladost
03.10.2020 10:00 Omladinac 2014 3 : 1 Budućnost-Krušik 2014
03.10.2020 Jedinstvo Stević 1 : 4 BSK
03.10.2020 Mundial 3 : 0 Stari Tamiš
03.10.2020 Voja Gačić 5 : 1 Borac
03.10.2020 Mladost 1 : 10 OFK Vršac
03.10.2020 00:00 Kristal 2018 4 : 1 Proleter
03.10.2020 10:00 OFK Budućnost 3 : 1 Turbina
03.10.2020 09:30 Stepojevac Vaga 2 : 5 Borac
03.10.2020 12:00 Kolubara 7 : 1 TEK Sloga
03.10.2020 10:00 Vinogradar 2 : 1 Tisa Njerš
03.10.2020 10:00 CFK 9 : 3 Subotica
03.10.2020 11:00 Spartak ŽK 1 : 0 Arena Su
03.10.2020 11:00 Apolon I 0 : 1 Arsenal
03.10.2020 09:00 Sušica : Karadjordje (T)
03.10.2020 09:30 Radnički 1923 14 : 0 Gruža
03.10.2020 10:00 Vodojaža 4 : 0 Apolon II
03.10.2020 09:30 Aranđelovac 1 : 7 Morava (VP)
03.10.2020 08:30 Zvezda 14 : 0 Posavina
03.10.2020 10:00 Rvati 0 : 6 Omladinac
03.10.2020 13:00 Voždovac 0 : 3 Crvena zvezda
03.10.2020 11:00 Čukarički 6 : 0 Radnički (NB)
03.10.2020 09:00 Ada 0 : 4 Partizan
03.10.2020 12:30 Bežanija 0 : 4 Karioke
03.10.2020 10:00 Resnik 0 : 1 Sremcica
03.10.2020 14:30 Požega 0 : 4 Šampion
03.10.2020 14:30 Kraljica Marija 2 : 0 Jedinstvo
03.10.2020 14:30 Piksi 036 5 : 0 Požarevac
03.10.2020 11:00 Spartak d.o.o. 9 : 1 Voša AS
03.10.2020 11:00 Polet 2 : 6 Moskva
03.10.2020 11:00 Lehel 2019 4 : 1 TSC
03.10.2020 GFK Jagodina 5 : 0 Trayal Knez Lazar
03.10.2020 OFK Paraćin : OFK Radnički
03.10.2020 Timok 1919 3 : 0 Radnički (P)
03.10.2020 Radnički (S) 0 : 6 OFK Šampion
03.10.2020 Radnički Niš 2 10 : 0 Knjaževac
03.10.2020 Kopernikus Železničar 1 : 1 Real Niš
03.10.2020 Radnik 0 : 13 GFK Dubočica
03.10.2020 Radnički (N) 1 : 2 Duel Juniors
03.10.2020 Duel Juniors 2 3 : 0 Lider MGM
03.10.2020 10:00 GSP Polet 0 : 6 Čukarički B
03.10.2020 10:00 Srem 1 : 6 Sinđelić
03.10.2020 14:30 Milutinac 2 : 1 Jedinstvo
03.10.2020 09:00 Bežanija 7 : 3 Šumadinac
03.10.2020 11:00 Budućnost 0 : 1 IMT
03.10.2020 11:00 Zadrugar 1 : 4 Akademija fudbala
03.10.2020 12:00 Budućnost 8 : 1 Šumadija
03.10.2020 10:00 Mladost (C) 1 : 6 TEK Sloga
03.10.2020 14:00 Kolubara 1 2 : 0 Radnički
03.10.2020 10:00 Bajša 0 : 8 Spartak ŽK '08
03.10.2020 09:30 Spartak ŽK '09 4 : 0 Tisa Njerš
03.10.2020 09:00 Arena SU 7 : 0 Subotica
03.10.2020 10:00 Obrenovac 1905 5 : 1 Zvezda
03.10.2020 10:00 Omladinac 2 : 0 Posavina
03.10.2020 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Rvati
03.10.2020 Zabrežje 3 : 7 Deluks
03.10.2020 09:00 Kolašin 3 : 0 OFK Dif
03.10.2020 10:00 Gračanica 3 : 3 Rudar B
03.10.2020 12:00 Mineralac 0 : 4 Rudar
03.10.2020 11:00 Radnik 3 : 3 Ropotovo
03.10.2020 14:00 Kolašin 4 : 0 Gračanica
03.10.2020 15:00 Rudar B 3 : 0 Radnik
03.10.2020 17:00 28. jun 2 : 4 Rudar
03.10.2020 13:00 Ropotovo 4 : 0 Mineralac
03.10.2020 12:00 OFK Dif 1 : 0 28. jun

Košarka

03.10.2020 17:00 Dynamic 111 : 73 Sloga
03.10.2020 18:00 Vršac 89 : 81 Tamiš
03.10.2020 19:00 Napredak 98 : 104 Zlatibor
03.10.2020 19:00 Sloboda 91 : 70 Dunav
03.10.2020 19:30 Metalac 92 : 85 Pirot
03.10.2020 21:00 Partizan NIS 78 : 87 Borac
03.10.2020 19:00 Budućnost VOLI 84 : 59 Split
03.10.2020 17:00 Igokea 62 : 84 Mega Soccerbet
03.10.2020 19:00 BKK Radnički 98 : 81 Sveti Đorđe
03.10.2020 14:30 Borac 106 : 79 Star
03.10.2020 16:00 Fair Play 94 : 87 Zdravlje Leskovac
03.10.2020 19:00 Mladost 69 : 77 Klik
03.10.2020 16:00 Konstantin 71 : 61 Napredak Junior
03.10.2020 Panteri : Tim 7
03.10.2020 19:30 OKK Vlasotince 76 : 54 Actavis Academy
03.10.2020 18:00 Rtanj 71 : 67 Topličanin
03.10.2020 Jablanica : Tim 7
03.10.2020 18:00 Joker 91 : 67 Topola
03.10.2020 19:30 Futog 79 : 70 Omladinac
03.10.2020 19:00 Hajduk 89 : 46 Podrinje
03.10.2020 18:30 Železničar 61 : 42 Velika Kikinda
03.10.2020 20:00 Hercegovac 92 : 68 Nova Pazova
03.10.2020 18:30 Student 67 : 59 Novosadska ŽKA
03.10.2020 17:00 Radivoj Korać 111 : 50 Spartak
03.10.2020 18:30 Proleter 74 : 58 Topolčanka
03.10.2020 16:30 Srbobran 71 : 65 Karaburma
03.10.2020 15:00 Srem 60 : 57 Ljubovija
03.10.2020 15:00 Vršac 68 : 67 Sloga
03.10.2020 14:00 Sistem 2000 54 : 47 Gimnazijalac
03.10.2020 14:30 Duga 2 73 : 60 Proleter
03.10.2020 18:00 Stara Pazova 20 : 0 Sloga
03.10.2020 16:20 Ras 109 : 31 Delfin

Odbojka

03.10.2020 16:00 Borac (S) 0 : 3 Crvena zvezda
03.10.2020 16:00 Smederevo Carina 0 : 3 Metalac Takovo
03.10.2020 16:00 Dubočica 1 : 3 Klek Srbijašume
03.10.2020 19:00 Novi Sad Maneks 3 : 0 Spartak (LJ)
03.10.2020 Banat 2 : 3 Mladenovac
03.10.2020 Šumadija 2 : 3 Kosovska Mitrovica
03.10.2020 Toplički Vitezovi 0 : 3 Topličanin
03.10.2020 00:00 Loznica 0 : 3 Vojvodina NS Seme2
03.10.2020 Užice 3 : 0 Bavanište
03.10.2020 12:00 Tehničar 3 : 0 Napredak 037
03.10.2020 14:00 Partizan 3 : 1 Rudar
03.10.2020 18:00 Gračac 3 : 0 Tutin 020
03.10.2020 17:00 Jagodina 3 : 2 Niš 2
03.10.2020 16:00 Pirot 3 : 0 Morava
03.10.2020 12:00 Desetka 1 : 3 MOK Topličanin 97
03.10.2020 20:00 Vranje 0 : 3 Hajduk Veljko
03.10.2020 17:00 Karađorđe 2 0 : 3 Lucky Star
03.10.2020 16:45 Roda 2 : 3 As
03.10.2020 19:00 Partizan 0 : 3 Mladost (NP)
03.10.2020 15:30 Sombor 0 : 3 Kulpin
03.10.2020 18:00 Srem Iton 3 : 1 Proleter
03.10.2020 18:00 Srbijanka 014 3 : 2 Sterija
03.10.2020 15:00 Radnički Blasters 3 : 1 Novi Sad
03.10.2020 19:00 Takovo Zvezda Helios 1 : 3 Spartak
03.10.2020 Smeč 5 1 : 3 Crno Bele 011
03.10.2020 Panonija 0 : 3 Zlatibor
03.10.2020 00:00 Radnički (K) 2 : 3 Gimnazijalac
03.10.2020 Ruma 2 : 3 Ivanjica
03.10.2020 18:00 Milenijum 2 : 3 Stampedo
03.10.2020 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Pusta Reka
03.10.2020 15:00 Desetka 3 : 0 Topličanin
03.10.2020 17:00 Kuršumlija 3 : 0 Knjaževac
03.10.2020 17:00 Vlasina 0 : 3 Leskovac 98
03.10.2020 17:00 Panda 1 : 3 Student
03.10.2020 16:00 Borac 3 : 0 Tara
03.10.2020 18:00 Mokra Gora 3 : 1 Drina
03.10.2020 16:00 Sokolica 3 : 1 Sloga 031
03.10.2020 16:00 Napredak 037 0 : 3 Novi Pazar
03.10.2020 17:00 Smeč SV 0 : 3 Avala
03.10.2020 17:00 Lazarevac 3 : 2 Tent 2
03.10.2020 17:00 Futog 2 : 3 NS Volej Team
03.10.2020 18:00 Volley Stars 0 : 3 Futog West
03.10.2020 20:00 Partizan 1 : 3 Slavija

Rukomet

03.10.2020 17:50 Vojvodina 36 : 17 Crvenka
03.10.2020 19:00 Dinamo 32 : 26 Proleter
03.10.2020 19:30 Partizan 27 : 15 Kikinda Grindex
03.10.2020 19:00 Dubočica 54 26 : 16 Spartak
03.10.2020 19:00 Metaloplastika 29 : 27 Radnički
03.10.2020 18:30 Železničar 1949 28 : 24 Crvena zvezda
03.10.2020 19:00 Novi Pazar 26 : 29 Obilić
03.10.2020 19:00 Rudar 28 : 24 Šamot 65

Vaterpolo

03.10.2020 19:45 Novi Beograd 11. april 11 : 8 KVK Radnički
03.10.2020 19:00 Vojvodina 6 : 9 Šabac
03.10.2020 19:45 Stari Grad 8 : 14 Zemun
03.10.2020 18:00 Partizan 8 : 5 Nais
03.10.2020 20:00 Banjica 6 : 15 BVK Crvena zvezda

Futsal

03.10.2020 21:00 Vinter sport 4 : 1 Kalča
03.10.2020 19:00 Vranje 4 : 1 Konjarnik
03.10.2020 20:45 Metalac Kolorado 3 : 3 SAS
03.10.2020 21:00 Banjica 1 : 4 Bečej 2003
03.10.2020 19:00 Smederevo 5 : 2 Požarevac
03.10.2020 20:00 Novi Sad 6 : 0 Viking