24.10
15:00
VlaŔka
IvanÄa
2
1
|
24.10.2020 15:00 | VlaÅ”ka | 2 : 1 | IvanÄa | |||||
24.10
15:00
Markovac
Borac
1
3
|
24.10.2020 15:00 | Markovac | 1 : 3 | Borac | |||||
24.10
15:30
Selo Mladenovac
Omladinac
1
2
|
24.10.2020 15:30 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Omladinac |
24.10
14:00
1. Maj Ruma
Vojvodina 1928
1
1
|
24.10.2020 14:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
24.10
14:00
OFK Stari Grad
Kozara
4
0
|
24.10.2020 14:00 | OFK Stari Grad | 4 : 0 | Kozara | |||||
24.10
14:00
Omladinac
RadniÄki 1912
0
0
|
24.10.2020 14:00 | Omladinac | 0 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
24.10
14:00
OFK VrŔac
Jedinstvo (SP)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | OFK VrŔac | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
14:00
BaÄka 1901
BeÄej 1918
2
1
|
24.10.2020 14:00 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | BeÄej 1918 | |||||
24.10
14:00
Hajduk 1912
RadniÄki (Zr)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
24.10
14:00
Sloga (Ä)
Mladost (NS)
1
0
|
24.10.2020 14:00 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Mladost (NS) | |||||
24.10
14:00
Sloboda
Tisa
0
3
|
24.10.2020 14:00 | Sloboda | 0 : 3 | Tisa |
24.10
13:30
Å umadija (A)
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2020 13:30 | Å umadija (A) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.10
13:30
MaÄva 1929
Smederevo 1924
3
1
|
24.10.2020 13:30 | MaÄva 1929 | 3 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
24.10
13:30
Gruža
Bane 1931
1
2
|
24.10.2020 13:30 | Gruža | 1 : 2 | Bane 1931 | |||||
24.10
13:30
JoŔanica
Takovo
0
0
|
24.10.2020 13:30 | JoŔanica | 0 : 0 | Takovo | |||||
24.10
13:30
Sloga (P)
Tutin
4
0
|
24.10.2020 13:30 | Sloga (P) | 4 : 0 | Tutin | |||||
24.10
13:30
TrepÄa
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
24.10.2020 13:30 | TrepÄa | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
24.10
13:30
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | GFK Sloboda |
24.10
13:30
Mladenovac
SinÄeliÄ
0
1
|
24.10.2020 13:30 | Mladenovac | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
13:30
Studentski grad
Lokomotiva
7
2
|
24.10.2020 13:30 | Studentski grad | 7 : 2 | Lokomotiva | |||||
24.10
13:30
RadniÄki (NB)
Brodarac
1
0
|
24.10.2020 13:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Brodarac |
24.10
14:00
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
0
2
|
24.10.2020 14:00 | Moravac Orion | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
24.10
14:00
SFK Morava
Trstenik PPT
1
3
|
24.10.2020 14:00 | SFK Morava | 1 : 3 | Trstenik PPT | |||||
24.10
14:00
OFK TopliÄanin
PÄinja
1
1
|
24.10.2020 14:00 | OFK TopliÄanin | 1 : 1 | PÄinja |
24.10
13:30
Borac
Novi Pazar 1928
2
7
|
24.10.2020 13:30 | Borac | 2 : 7 | Novi Pazar 1928 |
24.10
13:30
Äerdap
Zvižd
1
1
|
24.10.2020 13:30 | Äerdap | 1 : 1 | Zvižd | |||||
24.10
13:30
Sloga (B)
VGSK
4
2
|
24.10.2020 13:30 | Sloga (B) | 4 : 2 | VGSK |
24.10
13:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
3
2
|
24.10.2020 13:30 | Sloga (BB) | 3 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
24.10
13:30
Crnokosa
FAP
0
1
|
24.10.2020 13:30 | Crnokosa | 0 : 1 | FAP | |||||
24.10
13:30
Sevojno
Parmenac
6
0
|
24.10.2020 13:30 | Sevojno | 6 : 0 | Parmenac |
24.10
13:30
Drina
OFK Divci
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Drina | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (DD)
3
0
|
24.10.2020 13:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
24.10
13:30
Mladost (Dr)
Ribnica
0
0
|
24.10.2020 13:30 | Mladost (Dr) | 0 : 0 | Ribnica |
24.10
14:00
ObiliÄ
Vojvodina (T)
2
0
|
24.10.2020 14:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
24.10
14:00
OFK Vrbas
BajŔa
2
1
|
24.10.2020 14:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | BajŔa | |||||
24.10
14:00
Crvenka
Hercegovac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Crvenka | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
24.10
14:00
Srbobran
NjegoÅ”
3
2
|
24.10.2020 14:00 | Srbobran | 3 : 2 | NjegoÅ” | |||||
24.10
14:00
RadniÄki (S)
Mladost (T)
0
2
|
24.10.2020 14:00 | RadniÄki (S) | 0 : 2 | Mladost (T) | |||||
24.10
14:00
ÄSK Pivara
Krila Krajine
0
1
|
24.10.2020 14:00 | ÄSK Pivara | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
24.10
14:00
Mladost APA
Tekstilac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Mladost APA | 1 : 1 | Tekstilac |
24.10
14:00
Proleter
Omladinac FAM
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Omladinac FAM | |||||
24.10
14:00
Krajina
Jedinstvo (V)
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Krajina | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Begej
4
0
|
24.10.2020 14:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 0 | Begej | |||||
24.10
14:00
BuduÄnost
RadniÄki (K)
1
0
|
24.10.2020 14:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | RadniÄki (K) |
24.10
14:00
Podrinje
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2020 14:00 | Podrinje | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.10
14:00
Mladost
Crvena Zvezda
1
0
|
24.10.2020 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
24.10
14:00
Cement
Borac
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Cement | 3 : 0 | Borac | |||||
24.10
14:00
RFK Novi Sad 1921
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2020 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
24.10
14:00
RadniÄki
Jadran
2
0
|
24.10.2020 14:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Jadran |
24.10
14:00
MeŔevo
Jedinstvo 1936
3
0
|
24.10.2020 14:00 | MeŔevo | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
24.10
14:00
Morava 1918
Juhor
4
0
|
24.10.2020 14:00 | Morava 1918 | 4 : 0 | Juhor | |||||
24.10
14:00
Blagotin
Jastrebac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Blagotin | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
24.10
14:00
Kopaonik
Jedinstvo (M)
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Kopaonik | 2 : 1 | Jedinstvo (M) |
24.10
14:00
Äerdap
Bor 1919
1
0
|
24.10.2020 14:00 | Äerdap | 1 : 0 | Bor 1919 | |||||
24.10
14:00
Polom
OFK Knjaz
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Polom | 3 : 0 | OFK Knjaz | |||||
24.10
14:00
BSK
OFK 019
1
0
|
24.10.2020 14:00 | BSK | 1 : 0 | OFK 019 | |||||
24.10
13:00
Senjak
Balkanski
1
2
|
24.10.2020 13:00 | Senjak | 1 : 2 | Balkanski |
24.10
14:00
OFK Kosanica
Svetlost
2
0
|
24.10.2020 14:00 | OFK Kosanica | 2 : 0 | Svetlost | |||||
24.10
14:00
Pusta Reka
Nebeski Andjeli
1
0
|
24.10.2020 14:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Jedinstvo (G)
4
1
|
24.10.2020 14:00 | BuduÄnost | 4 : 1 | Jedinstvo (G) |
24.10
13:30
Turbina
Komgrap
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Turbina | 1 : 0 | Komgrap | |||||
24.10
13:30
VinÄa
VrÄin
3
1
|
24.10.2020 13:30 | VinÄa | 3 : 1 | VrÄin | |||||
24.10
13:30
Napredak
Å umadija
2
0
|
24.10.2020 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Å umadija |
24.10
13:30
RadniÄki 1946
OsniÄ
5
3
|
24.10.2020 13:30 | RadniÄki 1946 | 5 : 3 | OsniÄ | |||||
24.10
13:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
TrebiÄ
3
0
|
24.10.2020 13:30 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 3 : 0 | TrebiÄ |
24.10
14:00
Gornji StepoÅ”
Vinogradar
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Gornji StepoÅ” | 2 : 0 | Vinogradar |
24.10
14:00
GFK Sloven
Rudar
4
1
|
24.10.2020 14:00 | GFK Sloven | 4 : 1 | Rudar |
24.10
13:30
BAK
Dolina
2
2
|
24.10.2020 13:30 | BAK | 2 : 2 | Dolina |
24.10
14:00
TvrÄava
Omladinac
2
3
|
24.10.2020 14:00 | TvrÄava | 2 : 3 | Omladinac | |||||
24.10
14:00
Polet
MagliÄ
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Polet | 3 : 1 | MagliÄ |
24.10
14:30
RadniÄki 1905
Proleter (RS)
2
4
|
24.10.2020 14:30 | RadniÄki 1905 | 2 : 4 | Proleter (RS) | |||||
24.10
14:30
TornjoÅ”
Senta
0
0
|
24.10.2020 14:30 | TornjoÅ” | 0 : 0 | Senta | |||||
24.10
14:30
Napredak
AFK
2
1
|
24.10.2020 14:30 | Napredak | 2 : 1 | AFK |
24.10
14:00
Delija
MSK
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Delija | 2 : 1 | MSK |
24.10
Mladost 1948
ObiliÄ
0
2
|
24.10.2020 | Mladost 1948 | 0 : 2 | ObiliÄ |
24.10
13:00
Rakovica
SinÄeliÄ 2012
8
0
|
24.10.2020 13:00 | Rakovica | 8 : 0 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
24.10
14:00
Umka
Postar 1930
0
0
|
24.10.2020 14:00 | Umka | 0 : 0 | Postar 1930 |
24.10
13:30
Mladost
Mladi borac
2
0
|
24.10.2020 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
24.10
13:30
Barajevo
Duboko
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Barajevo | 1 : 0 | Duboko |
24.10
13:30
SUF Dubona
Å umadija 1962
0
3
|
24.10.2020 13:30 | SUF Dubona | 0 : 3 | Å umadija 1962 |
24.10
14:00
FruŔkogorski partizan
FruŔkogorac
4
2
|
24.10.2020 14:00 | FruŔkogorski partizan | 4 : 2 | FruŔkogorac | |||||
24.10
14:00
OFK Futog
Veternik
2
2
|
24.10.2020 14:00 | OFK Futog | 2 : 2 | Veternik | |||||
24.10
14:00
Omladinac
Å ajkaÅ” 1908
1
3
|
24.10.2020 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Å ajkaÅ” 1908 |
24.10
14:00
Å arbanovac
PoreÄ
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Å arbanovac | 2 : 0 | PoreÄ | |||||
24.10
14:00
BSK
Rudna Glava
0
1
|
24.10.2020 14:00 | BSK | 0 : 1 | Rudna Glava | |||||
24.10
14:00
Krivelj
Nemetali
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Krivelj | 1 : 1 | Nemetali |
24.10
14:00
Kolonija
MarÅ”iÄ
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Kolonija | 3 : 0 | MarÅ”iÄ | |||||
24.10
14:00
Sloga (D)
21. oktobar
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | 21. oktobar |
24.10
14:30
TrgovaÄki
Napredak SimiÄevo
2
0
|
24.10.2020 14:30 | TrgovaÄki | 2 : 0 | Napredak SimiÄevo |
24.10
14:00
Borac
Mladost
0
2
|
24.10.2020 14:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost | |||||
24.10
14:00
Doljevac
RadniÄki 1947
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Doljevac | 2 : 0 | RadniÄki 1947 |
24.10
14:00
KaraÄorÄe
Granit
5
0
|
24.10.2020 14:00 | KaraÄorÄe | 5 : 0 | Granit | |||||
24.10
14:00
Rudar
Mataruge
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Rudar | 3 : 1 | Mataruge |
24.10
14:00
Morava (KS)
BuduÄnost (Ä)
1
5
|
24.10.2020 14:00 | Morava (KS) | 1 : 5 | BuduÄnost (Ä) |
24.10
14:30
OFK OseÄina
Radnik (Ub)
3
2
|
24.10.2020 14:30 | OFK OseÄina | 3 : 2 | Radnik (Ub) | |||||
24.10
14:30
OFK JabuÄje
Iskra
0
3
|
24.10.2020 14:30 | OFK JabuÄje | 0 : 3 | Iskra |
24.10
14:00
OvÄar
Rakova
4
0
|
24.10.2020 14:00 | OvÄar | 4 : 0 | Rakova |
24.10
14:00
Zvezda
ŽeljuŔa
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Zvezda | 2 : 1 | ŽeljuŔa | |||||
24.10
14:00
Napredak
Gnjilan
0
4
|
24.10.2020 14:00 | Napredak | 0 : 4 | Gnjilan |
24.10
14:30
SinÄeliÄ
Drina
1
3
|
24.10.2020 14:30 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | Drina |
24.10
15:00
Radnik
Rudar
0
3
|
24.10.2020 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Rudar |
24.10
Polet 1980
RadniÄki
1
0
|
24.10.2020 | Polet 1980 | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
24.10
GraÄanica
Sitnica
4
3
|
24.10.2020 | GraÄanica | 4 : 3 | Sitnica |
24.10
14:00
Jezero
Garevina
1
0
|
24.10.2020 14:00 | Jezero | 1 : 0 | Garevina | |||||
24.10
14:00
14. Oktobar
Stari Trstenik
3
0
|
24.10.2020 14:00 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Stari Trstenik | |||||
24.10
14:00
Poljoprivrednik
Kamenorezac 76
2
2
|
24.10.2020 14:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Kamenorezac 76 |
24.10
14:00
VenÄani
TreŔnjevica
1
3
|
24.10.2020 14:00 | VenÄani | 1 : 3 | TreÅ”njevica |
24.10
Feniks
Omladinac-Å umadinac (V)
1
1
|
24.10.2020 | Feniks | 1 : 1 | Omladinac-Å umadinac (V) | |||||
24.10
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Mladost (R)
5
3
|
24.10.2020 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 5 : 3 | Mladost (R) |
24.10
14:00
Borac (NS)
Slanobarac
4
1
|
24.10.2020 14:00 | Borac (NS) | 4 : 1 | Slanobarac | |||||
24.10
14:00
MiletiÄ
Äenej
3
0
|
24.10.2020 14:00 | MiletiÄ | 3 : 0 | Äenej |
24.10
14:30
Žitkovica
Batovac
2
0
|
24.10.2020 14:30 | Žitkovica | 2 : 0 | Batovac |
24.10
16:00
Å eÄeranac Ada
BUSK
2
1
|
24.10.2020 16:00 | Å eÄeranac Ada | 2 : 1 | BUSK |
24.10
13:30
Boka Seniors
LepuŔnica
2
1
|
24.10.2020 13:30 | Boka Seniors | 2 : 1 | LepuŔnica | |||||
24.10
15:00
Siti Sport Klub
Avala 1939
0
3
|
24.10.2020 15:00 | Siti Sport Klub | 0 : 3 | Avala 1939 |
24.10
14:00
Mlada krila
Sloga Obrva
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Mlada krila | 3 : 1 | Sloga Obrva | |||||
24.10
14:00
Progorelica
Mladost 1981
5
0
|
24.10.2020 14:00 | Progorelica | 5 : 0 | Mladost 1981 |
24.10
14:30
Jasenovac
Pobeda 1953
1
0
|
24.10.2020 14:30 | Jasenovac | 1 : 0 | Pobeda 1953 |
24.10
14:00
Rudar (P)
15. Avgust 1950
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Rudar (P) | 2 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
24.10
14:00
Beljanica
OFK Batinac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Beljanica | 1 : 1 | OFK Batinac | |||||
24.10
14:00
Å umadija
Rudar (S)
1
4
|
24.10.2020 14:00 | Å umadija | 1 : 4 | Rudar (S) |
24.10
14:00
Mladost (D)
Kupinovac
4
0
|
24.10.2020 14:00 | Mladost (D) | 4 : 0 | Kupinovac | |||||
24.10
14:00
Crni Vrh
Å antarovac
2
3
|
24.10.2020 14:00 | Crni Vrh | 2 : 3 | Å antarovac |
24.10
14:30
Ratkovac
KaleniÄ
9
0
|
24.10.2020 14:30 | Ratkovac | 9 : 0 | KaleniÄ |
24.10
14:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
0
2
|
24.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
24.10
14:00
Å kriljac
Polet (V)
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Å kriljac | 3 : 1 | Polet (V) |
24.10
14:30
HorgoÅ” 1911
GraniÄar
4
0
|
24.10.2020 14:30 | HorgoÅ” 1911 | 4 : 0 | GraniÄar |
24.10
12:30
PetliÄ SD 026
Omladinac
3
1
|
24.10.2020 12:30 | PetliÄ SD 026 | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.10
14:30
Vožd 2020
Badljevica
2
1
|
24.10.2020 14:30 | Vožd 2020 | 2 : 1 | Badljevica | |||||
24.10
14:30
Kolarac
Lunjevac
0
0
|
24.10.2020 14:30 | Kolarac | 0 : 0 | Lunjevac |
24.10
14:30
Godomin
Proleter 1947
0
0
|
24.10.2020 14:30 | Godomin | 0 : 0 | Proleter 1947 |
24.10
14:00
Mladost
Sloboda
0
0
|
24.10.2020 14:00 | Mladost | 0 : 0 | Sloboda | |||||
24.10
14:00
Borac
NiŔavac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Borac | 1 : 1 | NiŔavac |
24.10
14:30
Jevremovac
VlaÅ”iÄ
2
2
|
24.10.2020 14:30 | Jevremovac | 2 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
24.10
14:30
PriÄinoviÄ
OFK Letnjikovac 1983
4
3
|
24.10.2020 14:30 | PriÄinoviÄ | 4 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 |
24.10
15:30
Semedraž
FC Stella Rossa
1
0
|
24.10.2020 15:30 | Semedraž | 1 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
24.10
15:30
Jablanica
Å ilopaj
3
1
|
24.10.2020 15:30 | Jablanica | 3 : 1 | Å ilopaj | |||||
24.10
15:30
Omladinac
VelereÄ 94
3
4
|
24.10.2020 15:30 | Omladinac | 3 : 4 | VelereÄ 94 | |||||
24.10
15:30
Takovski Ustanak
Å umadija
0
6
|
24.10.2020 15:30 | Takovski Ustanak | 0 : 6 | Å umadija | |||||
24.10
15:30
Lunjevica
Majdan
0
4
|
24.10.2020 15:30 | Lunjevica | 0 : 4 | Majdan |
24.10
14:00
Zmajevac
Pepeljevac 1947
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Zmajevac | 2 : 0 | Pepeljevac 1947 |
24.10
14:00
BuduÄnost
Partizan
1
2
|
24.10.2020 14:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Partizan | |||||
24.10
14:00
Milakovac 2018
Omladinac
1
1
|
24.10.2020 14:00 | Milakovac 2018 | 1 : 1 | Omladinac |
24.10
Planinac
27. Oktobar
7
0
|
24.10.2020 | Planinac | 7 : 0 | 27. Oktobar | |||||
24.10
Sloga (K)
Vojvodina
2
1
|
24.10.2020 | Sloga (K) | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
24.10
Car UroÅ”
Donji Petrovci
1
0
|
24.10.2020 | Car UroÅ” | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
24.10
Jedinstvo (K)
Borac (J)
6
1
|
24.10.2020 | Jedinstvo (K) | 6 : 1 | Borac (J) | |||||
24.10
Sloga (S)
FruŔkogorac
0
0
|
24.10.2020 | Sloga (S) | 0 : 0 | FruŔkogorac | |||||
24.10
Borac (S)
GraniÄar
1
3
|
24.10.2020 | Borac (S) | 1 : 3 | GraniÄar |
24.10
14:30
Brgule
Vukona
1
3
|
24.10.2020 14:30 | Brgule | 1 : 3 | Vukona | |||||
24.10
14:30
Kolubara (LP)
Sloga (V)
5
1
|
24.10.2020 14:30 | Kolubara (LP) | 5 : 1 | Sloga (V) |
24.10
14:30
Popovac
Radnik
2
3
|
24.10.2020 14:30 | Popovac | 2 : 3 | Radnik |
24.10
14:30
BuduÄnost
Hajduk
2
1
|
24.10.2020 14:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Hajduk |
24.10
14:00
Trnava
DomaÄin
2
0
|
24.10.2020 14:00 | Trnava | 2 : 0 | DomaÄin | |||||
24.10
14:00
Belica
GFK StreliŔte
3
5
|
24.10.2020 14:00 | Belica | 3 : 5 | GFK StreliŔte |
24.10
14:30
Crni Vitez
Jedinstvo (S)
2
2
|
24.10.2020 14:30 | Crni Vitez | 2 : 2 | Jedinstvo (S) | |||||
24.10
14:30
Napredak 1927
Å apine
1
3
|
24.10.2020 14:30 | Napredak 1927 | 1 : 3 | Å apine |
24.10
13:30
Banatul
Vojvodina
0
0
|
24.10.2020 13:30 | Banatul | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
24.10
13:30
Mladost (VG)
Rapid
5
1
|
24.10.2020 13:30 | Mladost (VG) | 5 : 1 | Rapid | |||||
24.10
13:30
Gaj
JanoŔik
0
3
|
24.10.2020 13:30 | Gaj | 0 : 3 | JanoŔik | |||||
24.10
13:30
NaŔa Krajina
Dobrica
0
1
|
24.10.2020 13:30 | NaŔa Krajina | 0 : 1 | Dobrica |
24.10
15:00
Sloboda
Petka
0
0
|
24.10.2020 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Petka |
24.10
14:00
Mladi radnik
Strmovo
2
1
|
24.10.2020 14:00 | Mladi radnik | 2 : 1 | Strmovo |
24.10
14:00
Gornja Trnava 1938
Å umadinac 1949
1
2
|
24.10.2020 14:00 | Gornja Trnava 1938 | 1 : 2 | Å umadinac 1949 |
24.10
14:30
Radnik
Rudar 1947
6
1
|
24.10.2020 14:30 | Radnik | 6 : 1 | Rudar 1947 | |||||
24.10
11:00
Melnica
Soko
1
2
|
24.10.2020 11:00 | Melnica | 1 : 2 | Soko | |||||
24.10
14:30
Omladinac
Burovac
2
1
|
24.10.2020 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Burovac | |||||
24.10
14:30
Vukan
Napredak
3
4
|
24.10.2020 14:30 | Vukan | 3 : 4 | Napredak | |||||
24.10
14:30
Udarnik 2015
Dobrnje
1
4
|
24.10.2020 14:30 | Udarnik 2015 | 1 : 4 | Dobrnje |
24.10
16:00
Å FU Derbi 2016
Radnik 2013
3
0
|
24.10.2020 16:00 | Å FU Derbi 2016 | 3 : 0 | Radnik 2013 |
24.10
14:30
Grivac
Kotlenik
0
4
|
24.10.2020 14:30 | Grivac | 0 : 4 | Kotlenik |
24.10
15:00
BojiÄ
MetliÄ
3
0
|
24.10.2020 15:00 | BojiÄ | 3 : 0 | MetliÄ |
24.10
15:00
POFK Metaloplastika 2006
Roma - Odžino selo
5
1
|
24.10.2020 15:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 5 : 1 | Roma - Odžino selo | |||||
24.10
15:00
Džemerovac 2020
CuljkoviÄ
1
1
|
24.10.2020 15:00 | Džemerovac 2020 | 1 : 1 | CuljkoviÄ |
24.10
14:30
Laznica
SeliŔte
4
1
|
24.10.2020 14:30 | Laznica | 4 : 1 | SeliŔte | |||||
24.10
14:30
Vrelo 1971
Mlava (R)
5
1
|
24.10.2020 14:30 | Vrelo 1971 | 5 : 1 | Mlava (R) | |||||
24.10
14:30
Sloga (J)
Homoljac
2
4
|
24.10.2020 14:30 | Sloga (J) | 2 : 4 | Homoljac | |||||
24.10
14:30
Zvezda
Osanica
3
3
|
24.10.2020 14:30 | Zvezda | 3 : 3 | Osanica | |||||
24.10
14:30
Vukovac 98
Best Sige
3
0
|
24.10.2020 14:30 | Vukovac 98 | 3 : 0 | Best Sige |
24.10
Lepenica
Crvena zvezda
|
24.10.2020 | Lepenica | : | Crvena zvezda | |||||
24.10
Mladost
Å umadinac
1
2
|
24.10.2020 | Mladost | 1 : 2 | Å umadinac |
24.10
14:00
Planinac
Napredak
9
1
|
24.10.2020 14:00 | Planinac | 9 : 1 | Napredak |
24.10
14:00
Tulež
RaniloviÄ 1970
0
2
|
24.10.2020 14:00 | Tulež | 0 : 2 | RaniloviÄ 1970 |
24.10
14:00
Jedinstvo (M)
OFK BaÄinci
1
6
|
24.10.2020 14:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 6 | OFK BaÄinci |
24.10
13:30
Sarajevo
Mladost
5
1
|
24.10.2020 13:30 | Sarajevo | 5 : 1 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Krupa
Tuzla City
0
1
|
24.10.2020 13:30 | Krupa | 0 : 1 | Tuzla City | |||||
24.10
13:30
Zrinjski
Velež
3
1
|
24.10.2020 13:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Velež | |||||
24.10
13:30
ŽeljezniÄar
Radnik
3
1
|
24.10.2020 13:30 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | Radnik | |||||
24.10
13:30
Sloboda
Borac
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac |
24.10
14:30
Slavija
Sloga
1
1
|
24.10.2020 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Sloga | |||||
24.10
14:30
Rudar Prijedor
Kozara
2
0
|
24.10.2020 14:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Kozara | |||||
24.10
14:30
Sloboda
Podrinje
2
0
|
24.10.2020 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Podrinje | |||||
24.10
14:30
ŽeljezniÄar
LjubiÄ
2
1
|
24.10.2020 14:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | LjubiÄ | |||||
24.10
14:30
Sutjeska
Jedinstvo
2
0
|
24.10.2020 14:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.10
14:30
Zvijezda 09
Borac
2
2
|
24.10.2020 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Borac | |||||
24.10
14:30
ModriÄa
Leotar
1
1
|
24.10.2020 14:30 | ModriÄa | 1 : 1 | Leotar | |||||
24.10
14:30
Drina
Tekstilac
1
1
|
24.10.2020 14:30 | Drina | 1 : 1 | Tekstilac |
24.10
16:00
Fulham
Crystal Palace
1
2
|
24.10.2020 16:00 | Fulham | 1 : 2 | Crystal Palace | |||||
24.10
21:00
Liverpool
Sheffield United
2
1
|
24.10.2020 21:00 | Liverpool | 2 : 1 | Sheffield United | |||||
24.10
18:30
Manchester United
Chelsea
0
0
|
24.10.2020 18:30 | Manchester United | 0 : 0 | Chelsea | |||||
24.10
13:30
West Ham United
Manchester City
1
1
|
24.10.2020 13:30 | West Ham United | 1 : 1 | Manchester City |
24.10
13:30
Watford
AFC Bournemouth
1
1
|
24.10.2020 13:30 | Watford | 1 : 1 | AFC Bournemouth | |||||
24.10
16:00
Bristol City
Swansea City
1
1
|
24.10.2020 16:00 | Bristol City | 1 : 1 | Swansea City | |||||
24.10
16:00
Cardiff City
Middlesbrough
1
1
|
24.10.2020 16:00 | Cardiff City | 1 : 1 | Middlesbrough | |||||
24.10
16:00
Coventry City
Blackburn Rovers
0
4
|
24.10.2020 16:00 | Coventry City | 0 : 4 | Blackburn Rovers | |||||
24.10
16:00
Huddersfield Town
Preston North End
1
2
|
24.10.2020 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 2 | Preston North End | |||||
24.10
16:00
Millwall
Barnsley
1
1
|
24.10.2020 16:00 | Millwall | 1 : 1 | Barnsley | |||||
24.10
16:00
Norwich City
Wycombe Wanderers
2
1
|
24.10.2020 16:00 | Norwich City | 2 : 1 | Wycombe Wanderers | |||||
24.10
16:00
Queens Park Rangers
Birmingham City
0
0
|
24.10.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 0 : 0 | Birmingham City | |||||
24.10
16:00
Reading
Rotherham United
3
0
|
24.10.2020 16:00 | Reading | 3 : 0 | Rotherham United | |||||
24.10
16:00
Sheffield Wednesday
Luton Town
0
1
|
24.10.2020 16:00 | Sheffield Wednesday | 0 : 1 | Luton Town | |||||
24.10
16:00
Stoke City
Brentford
3
2
|
24.10.2020 16:00 | Stoke City | 3 : 2 | Brentford |
24.10
21:00
Atletico Madrid
Real Betis
2
0
|
24.10.2020 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 0 | Real Betis | |||||
24.10
16:00
Barcelona
Real Madrid
1
3
|
24.10.2020 16:00 | Barcelona | 1 : 3 | Real Madrid | |||||
24.10
18:30
Osasuna
Athletic Club
1
0
|
24.10.2020 18:30 | Osasuna | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
24.10
18:30
Sevilla
Eibar
0
1
|
24.10.2020 18:30 | Sevilla | 0 : 1 | Eibar |
24.10
15:30
Bayern
Eintracht Frankfurt
5
0
|
24.10.2020 15:30 | Bayern | 5 : 0 | Eintracht Frankfurt | |||||
24.10
18:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
3
0
|
24.10.2020 18:30 | Borussia Dortmund | 3 : 0 | Schalke 04 | |||||
24.10
15:30
RB Leipzig
Hertha BSC
2
1
|
24.10.2020 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Hertha BSC | |||||
24.10
15:30
Union Berlin
Freiburg
1
1
|
24.10.2020 15:30 | Union Berlin | 1 : 1 | Freiburg | |||||
24.10
15:30
Mainz 05
Borussia M'gladbach
2
3
|
24.10.2020 15:30 | Mainz 05 | 2 : 3 | Borussia M'gladbach |
24.10
17:00
Lorient
Olympique Marseille
0
1
|
24.10.2020 17:00 | Lorient | 0 : 1 | Olympique Marseille | |||||
24.10
21:00
PSG
Dijon
4
0
|
24.10.2020 21:00 | PSG | 4 : 0 | Dijon |
24.10
15:00
Atalanta
Sampdoria
1
3
|
24.10.2020 15:00 | Atalanta | 1 : 3 | Sampdoria | |||||
24.10
18:00
Genoa
Internazionale
0
2
|
24.10.2020 18:00 | Genoa | 0 : 2 | Internazionale | |||||
24.10
20:45
Lazio
Bologna
2
1
|
24.10.2020 20:45 | Lazio | 2 : 1 | Bologna |
24.10
14:30
Sloga (K)
ŽelezniÄar (P)
1
1
|
24.10.2020 14:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | ŽelezniÄar (P) | |||||
24.10
14:30
RadniÄki (SM)
GFK Jagodina
1
1
|
24.10.2020 14:30 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | GFK Jagodina |
24.10
14:00
Pobeda
NiŔavac
|
24.10.2020 14:00 | Pobeda | : | NiŔavac | |||||
24.10
14:00
Sloboda
Mladost
|
24.10.2020 14:00 | Sloboda | : | Mladost |
24.10
14:30
ŽFU Zvezda B 2018
RadniÄki 2012
9
1
|
24.10.2020 14:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 1 | RadniÄki 2012 | |||||
24.10
15:00
Jedinstvo 2014
Moskva
3
1
|
24.10.2020 15:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Moskva | |||||
24.10
14:30
ŽGFK Lavice DuboÄica
Heroj Polet
3
2
|
24.10.2020 14:30 | ŽGFK Lavice DuboÄica | 3 : 2 | Heroj Polet |
24.10
14:00
Å abac
Borac
0
3
|
24.10.2020 14:00 | Å abac | 0 : 3 | Borac |
24.10
Rudar 1974
LevaÄ
1
1
|
24.10.2020 | Rudar 1974 | 1 : 1 | LevaÄ | |||||
24.10
Knjaževac 2015
Jagodina
|
24.10.2020 | Knjaževac 2015 | : | Jagodina | |||||
24.10
SUŽF Stol
Kolibri
0
8
|
24.10.2020 | SUŽF Stol | 0 : 8 | Kolibri | |||||
24.10
TopliÄanin
MaŔinac 2020
|
24.10.2020 | TopliÄanin | : | MaÅ”inac 2020 |
24.10
11:00
OFK Beograd
RadniÄki (NB)
5
2
|
24.10.2020 11:00 | OFK Beograd | 5 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
24.10
13:00
Napredak
Vojvodina
0
2
|
24.10.2020 13:00 | Napredak | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
24.10
11:00
TSC
RadniÄki 1923
1
1
|
24.10.2020 11:00 | TSC | 1 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
24.10
13:00
Trayal
Crvena zvezda
2
2
|
24.10.2020 13:00 | Trayal | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
24.10
11:30
Voždovac
RFK GrafiÄar
3
0
|
24.10.2020 11:30 | Voždovac | 3 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
24.10
13:00
Rad
Spartak ŽK
3
0
|
24.10.2020 13:00 | Rad | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
24.10
12:00
IMT
Mladost (L)
1
2
|
24.10.2020 12:00 | IMT | 1 : 2 | Mladost (L) |
24.10
09:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
3
3
|
24.10.2020 09:30 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | RadniÄki (SM) | |||||
24.10
10:00
Vojvodina
Index
2
0
|
24.10.2020 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Index | |||||
24.10
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (NP)
7
0
|
24.10.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
24.10
09:30
InÄija
Jedinstvo (V)
4
0
|
24.10.2020 09:30 | InÄija | 4 : 0 | Jedinstvo (V) |
24.10
10:00
Proleter (NS)
Petar PuaÄa
3
0
|
24.10.2020 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 0 | Petar PuaÄa |
24.10
13:30
Å umadija 1903
GFK Sloboda
3
0
|
24.10.2020 13:30 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | GFK Sloboda | |||||
24.10
13:30
Å abac Sunrise
Novi Pazar
2
1
|
24.10.2020 13:30 | Å abac Sunrise | 2 : 1 | Novi Pazar |
24.10
11:00
Jedinstvo (P)
GFK DuboÄica
2
1
|
24.10.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
24.10
11:00
OFK RadniÄki
Radnik
4
0
|
24.10.2020 11:00 | OFK RadniÄki | 4 : 0 | Radnik | |||||
24.10
14:00
Real
Trstenik PPT
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Real | 3 : 0 | Trstenik PPT |
24.10
13:30
KaraÄorÄe
Sloboda
|
24.10.2020 13:30 | KaraÄorÄe | : | Sloboda | |||||
24.10
13:30
Sloga 33
Zvižd
2
4
|
24.10.2020 13:30 | Sloga 33 | 2 : 4 | Zvižd | |||||
24.10
13:30
Borac 1932
Mladi radnik 1926
1
7
|
24.10.2020 13:30 | Borac 1932 | 1 : 7 | Mladi radnik 1926 | |||||
24.10
12:00
Petar Dobrnjac
Napredak
1
2
|
24.10.2020 12:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 2 | Napredak | |||||
24.10
13:30
Smederevo 1924
Jasenica 2017
|
24.10.2020 13:30 | Smederevo 1924 | : | Jasenica 2017 |
24.10
11:00
Kolubara
DIF
1
0
|
24.10.2020 11:00 | Kolubara | 1 : 0 | DIF | |||||
24.10
11:00
BASK
BSK BorÄa
4
0
|
24.10.2020 11:00 | BASK | 4 : 0 | BSK BorÄa | |||||
24.10
12:00
Bežanija
OFK Žarkovo
1
0
|
24.10.2020 12:00 | Bežanija | 1 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
24.10
14:00
RadniÄki (NB) 2
Železnik 1930
3
4
|
24.10.2020 14:00 | RadniÄki (NB) 2 | 3 : 4 | Železnik 1930 | |||||
24.10
16:00
Brodarac 2
SinÄeliÄ
0
1
|
24.10.2020 16:00 | Brodarac 2 | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
18:00
011
Lokomotiva
1
3
|
24.10.2020 18:00 | 011 | 1 : 3 | Lokomotiva |
24.10
14:30
Balkan
Jedinstvo
4
1
|
24.10.2020 14:30 | Balkan | 4 : 1 | Jedinstvo |
24.10
11:30
BoleÄ
PoŔtar 1930
2
2
|
24.10.2020 11:30 | BoleÄ | 2 : 2 | PoÅ”tar 1930 | |||||
24.10
11:30
Rojkovac
Dunav
4
1
|
24.10.2020 11:30 | Rojkovac | 4 : 1 | Dunav |
24.10
11:00
KoriÄani
Jedinstvo Putevi
3
1
|
24.10.2020 11:00 | KoriÄani | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
24.10
13:00
SuŔica
Zlatibor
1
0
|
24.10.2020 13:00 | SuŔica | 1 : 0 | Zlatibor |
24.10
15:30
MaÄva 1929
Spartak
7
0
|
24.10.2020 15:30 | MaÄva 1929 | 7 : 0 | Spartak |
24.10
09:00
IMT
Voždovac
0
1
|
24.10.2020 09:00 | IMT | 0 : 1 | Voždovac |
24.10
08:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
9
0
|
24.10.2020 08:00 | OFK Beograd | 9 : 0 | Crvena zvezda | |||||
24.10
13:30
Sopot
Napredak
0
2
|
24.10.2020 13:30 | Sopot | 0 : 2 | Napredak |
24.10
13:00
Kiker
MaÄva
0
0
|
24.10.2020 13:00 | Kiker | 0 : 0 | MaÄva | |||||
24.10
10:00
Brodarac
Partizan
1
2
|
24.10.2020 10:00 | Brodarac | 1 : 2 | Partizan | |||||
24.10
15:00
Napredak
Vojvodina
2
3
|
24.10.2020 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
24.10
14:00
TSC
Zemun
0
2
|
24.10.2020 14:00 | TSC | 0 : 2 | Zemun | |||||
24.10
11:00
Apolon 4
RadniÄki (N)
4
1
|
24.10.2020 11:00 | Apolon 4 | 4 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
15:00
Rad
Spartak ŽK
1
1
|
24.10.2020 15:00 | Rad | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
24.10
14:00
Teleoptik
Mladost (L)
0
1
|
24.10.2020 14:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Mladost (L) |
24.10
09:00
Kolubara
Ada
0
1
|
24.10.2020 09:00 | Kolubara | 0 : 1 | Ada | |||||
24.10
10:00
BSK BorÄa
DIF
4
3
|
24.10.2020 10:00 | BSK BorÄa | 4 : 3 | DIF | |||||
24.10
09:00
OLE
Lokomotiva
0
4
|
24.10.2020 09:00 | OLE | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
24.10
10:00
Voždovac
SinÄeliÄ
3
1
|
24.10.2020 10:00 | Voždovac | 3 : 1 | SinÄeliÄ |
24.10
11:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
1
1
|
24.10.2020 11:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
24.10
11:00
Vojvodina
Index
5
1
|
24.10.2020 11:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Index | |||||
24.10
12:00
Dinamo 1945
RadniÄki (NP)
2
2
|
24.10.2020 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
24.10
11:30
InÄija
OFK VrŔac
1
2
|
24.10.2020 11:30 | InÄija | 1 : 2 | OFK VrÅ”ac | |||||
24.10
09:00
RadniÄki (Zr)
Proleter 2006
2
0
|
24.10.2020 09:00 | RadniÄki (Zr) | 2 : 0 | Proleter 2006 |
24.10
12:00
Proleter (NS)
Petar PuaÄa
1
1
|
24.10.2020 12:00 | Proleter (NS) | 1 : 1 | Petar PuaÄa |
24.10
13:30
Apolon 2018
Å umadija (A)
1
0
|
24.10.2020 13:30 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Å umadija (A) | |||||
24.10
13:30
Å umadija 1903
GFK Sloboda
3
1
|
24.10.2020 13:30 | Å umadija 1903 | 3 : 1 | GFK Sloboda |
24.10
10:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
1
1
|
24.10.2020 10:00 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
13:00
OFK RadniÄki
SFS Borac
5
1
|
24.10.2020 13:00 | OFK RadniÄki | 5 : 1 | SFS Borac | |||||
24.10
14:00
TimoÄanin
Timok 1919
3
0
|
24.10.2020 14:00 | TimoÄanin | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
24.10
10:00
Dinamo
Radnik
2
1
|
24.10.2020 10:00 | Dinamo | 2 : 1 | Radnik |
24.10
15:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
0
7
|
24.10.2020 15:00 | Zvezdara | 0 : 7 | OFK Mladenovac | |||||
24.10
15:00
Palilulac
Prva Iskra
1
0
|
24.10.2020 15:00 | Palilulac | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
24.10
11:00
Rakovica
VinÄa
8
0
|
24.10.2020 11:00 | Rakovica | 8 : 0 | VinÄa |
24.10
15:00
Hajduk
BeÄej 1918
2
3
|
24.10.2020 15:00 | Hajduk | 2 : 3 | BeÄej 1918 |
24.10
Pomoravlje 1946
OPK Rudar 1933
3
6
|
24.10.2020 | Pomoravlje 1946 | 3 : 6 | OPK Rudar 1933 | |||||
24.10
Sloga 33
OFK AranÄelovac 1979
4
2
|
24.10.2020 | Sloga 33 | 4 : 2 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
24.10
ŽelezniÄar
Rudar
2
1
|
24.10.2020 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Rudar | |||||
24.10
Sloga 1924
SuŔica
0
10
|
24.10.2020 | Sloga 1924 | 0 : 10 | SuŔica | |||||
24.10
Borac
RadniÄki 1923
0
5
|
24.10.2020 | Borac | 0 : 5 | RadniÄki 1923 |
24.10
10:00
BaÄka 1901
Preporod
15
0
|
24.10.2020 10:00 | BaÄka 1901 | 15 : 0 | Preporod |
24.10
11:00
Zvezda
Omladinac
3
2
|
24.10.2020 11:00 | Zvezda | 3 : 2 | Omladinac | |||||
24.10
10:00
Stepojevac Vaga
Partizan
2
0
|
24.10.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 0 | Partizan | |||||
24.10
10:00
Borac
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
24.10
13:00
Posavina
Rojkovac
1
15
|
24.10.2020 13:00 | Posavina | 1 : 15 | Rojkovac |
24.10
Antimon
Sloga
8
3
|
24.10.2020 | Antimon | 8 : 3 | Sloga | |||||
24.10
10:00
Loznica B
Podrinje
4
4
|
24.10.2020 10:00 | Loznica B | 4 : 4 | Podrinje | |||||
24.10
Borac
RaÄevac
1
6
|
24.10.2020 | Borac | 1 : 6 | RaÄevac | |||||
24.10
Drina
RadniÄki
2
3
|
24.10.2020 | Drina | 2 : 3 | RadniÄki |
24.10
OFK ObiliÄ
SASK
1
6
|
24.10.2020 | OFK ObiliÄ | 1 : 6 | SASK | |||||
24.10
Sloga (M)
Crvena zvezda
2
1
|
24.10.2020 | Sloga (M) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
24.10
Mladi borac
Sloga (L)
2
3
|
24.10.2020 | Mladi borac | 2 : 3 | Sloga (L) |
24.10
12:00
JoŔanica
Tutin
9
0
|
24.10.2020 12:00 | JoŔanica | 9 : 0 | Tutin | |||||
24.10
12:00
Novi Pazar
Bane 1931
7
1
|
24.10.2020 12:00 | Novi Pazar | 7 : 1 | Bane 1931 | |||||
24.10
12:00
Kiker
Mladi radnik 1925
1
0
|
24.10.2020 12:00 | Kiker | 1 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
24.10
12:00
TrepÄa
Sloga
1
5
|
24.10.2020 12:00 | TrepÄa | 1 : 5 | Sloga |
24.10
Kabel
TSK
0
1
|
24.10.2020 | Kabel | 0 : 1 | TSK | |||||
24.10
Borac (NS)
Tatra
7
3
|
24.10.2020 | Borac (NS) | 7 : 3 | Tatra | |||||
24.10
09:00
Sofeks
Jedinstvo (R)
3
0
|
24.10.2020 09:00 | Sofeks | 3 : 0 | Jedinstvo (R) |
24.10
10:00
Proleter (RS)
BaÄka
0
1
|
24.10.2020 10:00 | Proleter (RS) | 0 : 1 | BaÄka | |||||
24.10
10:00
Vojvodina
ÄurÄin
3
1
|
24.10.2020 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | ÄurÄin |
24.10
10:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1945
6
6
|
24.10.2020 10:00 | Hajduk Stanko | 6 : 6 | Jedinstvo 1945 |
24.10
10:00
MaÄva
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 10:00 | MaÄva | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
24.10
14:30
OFK Beograd
011
4
0
|
24.10.2020 14:30 | OFK Beograd | 4 : 0 | 011 | |||||
24.10
14:00
Internacional
SinÄeliÄ
0
0
|
24.10.2020 14:00 | Internacional | 0 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
12:00
ÄukariÄki
Lokomotiva
9
0
|
24.10.2020 12:00 | ÄukariÄki | 9 : 0 | Lokomotiva | |||||
24.10
11:00
Teleoptik
ADA
3
1
|
24.10.2020 11:00 | Teleoptik | 3 : 1 | ADA | |||||
24.10
12:00
Voždovac
Crvena zvezda
1
3
|
24.10.2020 12:00 | Voždovac | 1 : 3 | Crvena zvezda |
24.10
10:00
CFK
OFK Kikinda 1909
0
1
|
24.10.2020 10:00 | CFK | 0 : 1 | OFK Kikinda 1909 | |||||
24.10
10:00
Vojvodina
Krila Krajine
11
0
|
24.10.2020 10:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Krila Krajine |
24.10
13:30
OPK Rudar 1933
Sloga 33
0
0
|
24.10.2020 13:30 | OPK Rudar 1933 | 0 : 0 | Sloga 33 | |||||
24.10
13:30
VGSK
Å umadija (A)
1
1
|
24.10.2020 13:30 | VGSK | 1 : 1 | Å umadija (A) | |||||
24.10
13:30
Mladi radnik 1926
RSK
3
0
|
24.10.2020 13:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | RSK | |||||
24.10
13:30
Plana
Smederevo 1924
6
0
|
24.10.2020 13:30 | Plana | 6 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
24.10
13:30
Cepelin 026
Äerdap
2
0
|
24.10.2020 13:30 | Cepelin 026 | 2 : 0 | Äerdap | |||||
24.10
13:30
ŽelezniÄar (P)
AF Duljaj
0
2
|
24.10.2020 13:30 | ŽelezniÄar (P) | 0 : 2 | AF Duljaj | |||||
24.10
13:30
PetliÄ SD 2006
SFU Gornjak
1
2
|
24.10.2020 13:30 | PetliÄ SD 2006 | 1 : 2 | SFU Gornjak |
24.10
11:00
Å umadija 1903
Sport Klub 99
2
1
|
24.10.2020 11:00 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
24.10
11:00
Apolon 4
Pazar Juniors
2
0
|
24.10.2020 11:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Pazar Juniors | |||||
24.10
11:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
0
2
|
24.10.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 2 | Bane 1931 | |||||
24.10
11:00
Apolon
Kosmet
5
0
|
24.10.2020 11:00 | Apolon | 5 : 0 | Kosmet | |||||
24.10
11:00
Novi Pazar
Sloga (K)
3
1
|
24.10.2020 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
24.10
11:00
Rudar
Kiker
0
0
|
24.10.2020 11:00 | Rudar | 0 : 0 | Kiker | |||||
24.10
11:00
Bubamara
RadniÄki 1923
1
5
|
24.10.2020 11:00 | Bubamara | 1 : 5 | RadniÄki 1923 |
24.10
10:00
Krila Krajine
ŽAK Sombor
2
1
|
24.10.2020 10:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | ŽAK Sombor | |||||
24.10
08:30
TSC
Arena Su
4
0
|
24.10.2020 08:30 | TSC | 4 : 0 | Arena Su | |||||
24.10
10:00
ODR
RadniÄki 1912
1
1
|
24.10.2020 10:00 | ODR | 1 : 1 | RadniÄki 1912 |
24.10
10:00
RadniÄki (K)
BeÄkerek 023
3
1
|
24.10.2020 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | BeÄkerek 023 | |||||
24.10
09:30
Akademija Bambi
Dinamo 1945
3
1
|
24.10.2020 09:30 | Akademija Bambi | 3 : 1 | Dinamo 1945 |
24.10
12:00
Vojvodina
Index
13
0
|
24.10.2020 12:00 | Vojvodina | 13 : 0 | Index | |||||
24.10
10:00
Petar PuaÄa
InÄija
0
5
|
24.10.2020 10:00 | Petar PuaÄa | 0 : 5 | InÄija | |||||
24.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (SP)
0
1
|
24.10.2020 09:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
10:00
RadniÄki (SM)
Prof. Bolesnikov
7
0
|
24.10.2020 10:00 | RadniÄki (SM) | 7 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
24.10
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Å )
0
0
|
24.10.2020 10:00 | GFK Sloven | 0 : 0 | RadniÄki (Å ) |
24.10
10:00
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
1
2
|
24.10.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
24.10
BuduÄnost
BaÄinac
16
0
|
24.10.2020 | BuduÄnost | 16 : 0 | BaÄinac | |||||
24.10
10:00
Podunavac
Osipaonica
0
15
|
24.10.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 15 | Osipaonica | |||||
24.10
AF DjokiÄ
Cerovac 2013
15
0
|
24.10.2020 | AF DjokiÄ | 15 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
24.10
10:00
Bresje Superior
ŽelezniÄar Kusadak
3
5
|
24.10.2020 10:00 | Bresje Superior | 3 : 5 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
24.10
11:00
Mladost 1948
Proleter Mihajlovac
0
4
|
24.10.2020 11:00 | Mladost 1948 | 0 : 4 | Proleter Mihajlovac |
24.10
Partizan
Å evac
3
0
|
24.10.2020 | Partizan | 3 : 0 | Å evac | |||||
24.10
Potporanj
KaraÅ”
4
1
|
24.10.2020 | Potporanj | 4 : 1 | KaraÅ” | |||||
24.10
BuduÄnost
HajduÄica
4
0
|
24.10.2020 | BuduÄnost | 4 : 0 | HajduÄica |
24.10
10:00
RadniÄki
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
1
|
24.10.2020 10:00 | RadniÄki | 1 : 1 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
24.10
10:00
Senjak
Omladinac 2014
3
2
|
24.10.2020 10:00 | Senjak | 3 : 2 | Omladinac 2014 | |||||
24.10
10:00
Jedinstvo
Sunrise Å abac
0
1
|
24.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sunrise Å abac | |||||
24.10
10:00
MaÄva 1929
Drina
4
4
|
24.10.2020 10:00 | MaÄva 1929 | 4 : 4 | Drina | |||||
24.10
10:00
Loznica
ŽelezniÄar
3
0
|
24.10.2020 10:00 | Loznica | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
24.10
Borac
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 | Borac | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
Proleter
OFK VrŔac
1
3
|
24.10.2020 | Proleter | 1 : 3 | OFK VrŔac | |||||
24.10
11:00
Kristal 2018
Voja GaÄiÄ
2
1
|
24.10.2020 11:00 | Kristal 2018 | 2 : 1 | Voja GaÄiÄ |
24.10
18:00
TEK Sloga
OFK Borac
12
1
|
24.10.2020 18:00 | TEK Sloga | 12 : 1 | OFK Borac |
24.10
11:30
Tisa NjerÅ”
Subotica
6
2
|
24.10.2020 11:30 | Tisa NjerÅ” | 6 : 2 | Subotica | |||||
24.10
11:00
Vinogradar
CFK
1
4
|
24.10.2020 11:00 | Vinogradar | 1 : 4 | CFK |
24.10
10:30
Rad
Teleoptik
1
0
|
24.10.2020 10:30 | Rad | 1 : 0 | Teleoptik |
24.10
12:30
BSK 1925
Rakovica
2
1
|
24.10.2020 12:30 | BSK 1925 | 2 : 1 | Rakovica | |||||
24.10
13:00
Kolubara
SinÄeliÄ
0
2
|
24.10.2020 13:00 | Kolubara | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
14:00
DIF
IMT
0
2
|
24.10.2020 14:00 | DIF | 0 : 2 | IMT |
24.10
15:00
Karioke
Resnik
6
1
|
24.10.2020 15:00 | Karioke | 6 : 1 | Resnik | |||||
24.10
14:30
Bežanija
Borac
4
1
|
24.10.2020 14:30 | Bežanija | 4 : 1 | Borac |
24.10
09:00
Zvezdara
PoŔtar 1930
1
13
|
24.10.2020 09:00 | Zvezdara | 1 : 13 | PoŔtar 1930 | |||||
24.10
10:00
Kosmaj
Dunavac
2
2
|
24.10.2020 10:00 | Kosmaj | 2 : 2 | Dunavac | |||||
24.10
11:30
Balkan
Hajduk
3
1
|
24.10.2020 11:30 | Balkan | 3 : 1 | Hajduk |
24.10
10:00
EÄÅ”eg
Napredak
2
1
|
24.10.2020 10:00 | EÄÅ”eg | 2 : 1 | Napredak | |||||
24.10
10:00
ObiliÄ
Jadran
2
1
|
24.10.2020 10:00 | ObiliÄ | 2 : 1 | Jadran | |||||
24.10
10:00
Sutjeska
NjegoÅ”
6
0
|
24.10.2020 10:00 | Sutjeska | 6 : 0 | NjegoÅ” | |||||
24.10
10:00
BuduÄnost
BaÄka
4
2
|
24.10.2020 10:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | BaÄka |
24.10
12:00
Fenix
POFK Äivija
1
8
|
24.10.2020 12:00 | Fenix | 1 : 8 | POFK Äivija |
24.10
Duel Juniors
GFK Jagodina
1
0
|
24.10.2020 | Duel Juniors | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
24.10
GFK DuboÄica
Lider MGM
4
2
|
24.10.2020 | GFK DuboÄica | 4 : 2 | Lider MGM | |||||
24.10
Real
Napredak
2
0
|
24.10.2020 | Real | 2 : 0 | Napredak | |||||
24.10
TimoÄanin
RadniÄki (N)
1
7
|
24.10.2020 | TimoÄanin | 1 : 7 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
Å ampion 2014
Radnik
5
0
|
24.10.2020 | Å ampion 2014 | 5 : 0 | Radnik | |||||
24.10
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2020 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
24.10
OFK RadniÄki
Car Konstantin
1
1
|
24.10.2020 | OFK RadniÄki | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
24.10
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (S)
1
1
|
24.10.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
24.10
SFS Borac
Timok 1919
2
3
|
24.10.2020 | SFS Borac | 2 : 3 | Timok 1919 |
24.10
12:00
RFK GrafiÄar
Lokomotiva
1
3
|
24.10.2020 12:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
24.10
18:30
Brodarac
Obrenovac 1905
11
1
|
24.10.2020 18:30 | Brodarac | 11 : 1 | Obrenovac 1905 | |||||
24.10
15:30
Olimpik
Å F ÄankoviÄ
5
3
|
24.10.2020 15:30 | Olimpik | 5 : 3 | Å F ÄankoviÄ |
24.10
14:00
Å ampion
Loznica
2
2
|
24.10.2020 14:00 | Å ampion | 2 : 2 | Loznica | |||||
24.10
14:00
Požega
Kraljica Marija
0
3
|
24.10.2020 14:00 | Požega | 0 : 3 | Kraljica Marija |
24.10
11:30
VoŔa AS
Nova Kolonija
11
0
|
24.10.2020 11:30 | VoŔa AS | 11 : 0 | Nova Kolonija | |||||
24.10
11:00
Spartak d.o.o.
Polet
12
1
|
24.10.2020 11:00 | Spartak d.o.o. | 12 : 1 | Polet |
24.10
16:00
VinÄa
Kolubara
1
6
|
24.10.2020 16:00 | VinÄa | 1 : 6 | Kolubara | |||||
24.10
00:00
Crvena zvezda
Desetka
3
0
|
24.10.2020 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Desetka |
24.10
Duel Juniors
GFK Jagodina
4
3
|
24.10.2020 | Duel Juniors | 4 : 3 | GFK Jagodina | |||||
24.10
GFK DuboÄica
Lider MGM
6
1
|
24.10.2020 | GFK DuboÄica | 6 : 1 | Lider MGM | |||||
24.10
Real NiÅ”
Duel Juniors 2
7
0
|
24.10.2020 | Real NiÅ” | 7 : 0 | Duel Juniors 2 | |||||
24.10
Knjaževac
RadniÄki (N)
0
10
|
24.10.2020 | Knjaževac | 0 : 10 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
OFK Å ampion
Radnik
8
0
|
24.10.2020 | OFK Å ampion | 8 : 0 | Radnik | |||||
24.10
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
2
3
|
24.10.2020 | RadniÄki (P) | 2 : 3 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
24.10
OFK RadniÄki
RadniÄki NiÅ” 2
|
24.10.2020 | OFK RadniÄki | : | RadniÄki NiÅ” 2 | |||||
24.10
Trayal Knez Lazar
RadniÄki (S)
4
2
|
24.10.2020 | Trayal Knez Lazar | 4 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
24.10
OFK ParaÄin
Timok 1919
0
1
|
24.10.2020 | OFK ParaÄin | 0 : 1 | Timok 1919 |
24.10
10:00
ÄukariÄki B
Å umadinac
9
0
|
24.10.2020 10:00 | ÄukariÄki B | 9 : 0 | Å umadinac | |||||
24.10
10:00
Jedinstvo
IMT
1
1
|
24.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | IMT | |||||
24.10
10:00
GSP Polet
Bežanija
1
1
|
24.10.2020 10:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Bežanija | |||||
24.10
13:00
Srem
Milutinac
1
1
|
24.10.2020 13:00 | Srem | 1 : 1 | Milutinac |
24.10
10:00
RadniÄki
Zadrugar
3
2
|
24.10.2020 10:00 | RadniÄki | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
24.10
13:00
TEK Sloga
Mladost (B)
0
0
|
24.10.2020 13:00 | TEK Sloga | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.10
10:00
Å umadija
Borac
0
5
|
24.10.2020 10:00 | Å umadija | 0 : 5 | Borac | |||||
24.10
12:30
Stepojevac Vaga
Mladost (C)
0
4
|
24.10.2020 12:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 4 | Mladost (C) | |||||
24.10
11:00
Akademija fudbala
BuduÄnost
2
0
|
24.10.2020 11:00 | Akademija fudbala | 2 : 0 | BuduÄnost |
24.10
10:00
Tisa NjerÅ”
ObiliÄ
0
0
|
24.10.2020 10:00 | Tisa NjerÅ” | 0 : 0 | ObiliÄ | |||||
24.10
10:00
BaÄka
Subotica
0
6
|
24.10.2020 10:00 | BaÄka | 0 : 6 | Subotica | |||||
24.10
10:00
AFK
Arena SU
2
1
|
24.10.2020 10:00 | AFK | 2 : 1 | Arena SU | |||||
24.10
09:30
BajŔa
TSC
0
14
|
24.10.2020 09:30 | BajŔa | 0 : 14 | TSC |
24.10
13:00
Rvati
Obrenovac 1905
1
3
|
24.10.2020 13:00 | Rvati | 1 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
24.10
10:00
Posavina
Deluks
2
0
|
24.10.2020 10:00 | Posavina | 2 : 0 | Deluks | |||||
24.10
08:30
Zvezda
Zabrežje
3
0
|
24.10.2020 08:30 | Zvezda | 3 : 0 | Zabrežje | |||||
24.10
10:00
Omladinac
Jedinstvo
6
0
|
24.10.2020 10:00 | Omladinac | 6 : 0 | Jedinstvo |
24.10
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK Ras
7
5
|
24.10.2020 10:30 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 7 : 5 | OFK Ras | |||||
24.10
10:00
Sport Club 99
Bane 1931
3
0
|
24.10.2020 10:00 | Sport Club 99 | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
24.10
10:00
Kosmet
Bane 1931 - 2
6
1
|
24.10.2020 10:00 | Kosmet | 6 : 1 | Bane 1931 - 2 | |||||
24.10
12:00
Jedinstvo 2017
Pazar Juniors B
7
1
|
24.10.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 7 : 1 | Pazar Juniors B |
24.10
POFK Äivija
Mladost
0
3
|
24.10.2020 | POFK Äivija | 0 : 3 | Mladost | |||||
24.10
10:00
OFK Atletiko
Å abac Sunrise 1
0
4
|
24.10.2020 10:00 | OFK Atletiko | 0 : 4 | Å abac Sunrise 1 | |||||
24.10
09:30
POFK Savacium
MaÄva 1
1
3
|
24.10.2020 09:30 | POFK Savacium | 1 : 3 | MaÄva 1 | |||||
24.10
13:00
MaÄva 2
OFK Majur
10
0
|
24.10.2020 13:00 | MaÄva 2 | 10 : 0 | OFK Majur |
24.10
19:00
Split
Igokea
78
79
|
24.10.2020 19:00 | Split | 78 : 79 | Igokea |
24.10
18:00
Sveti ÄorÄe
Slodes
74
89
|
24.10.2020 18:00 | Sveti ÄorÄe | 74 : 89 | Slodes | |||||
24.10
20:00
BKK RadniÄki
Borac
77
87
|
24.10.2020 20:00 | BKK RadniÄki | 77 : 87 | Borac |
24.10
17:00
Zdravlje Leskovac
Napredak Junior
81
65
|
24.10.2020 17:00 | Zdravlje Leskovac | 81 : 65 | Napredak Junior | |||||
24.10
19:00
Klik
Bor RTB
91
63
|
24.10.2020 19:00 | Klik | 91 : 63 | Bor RTB | |||||
24.10
18:45
Fair Play
ŽelezniÄar
113
64
|
24.10.2020 18:45 | Fair Play | 113 : 64 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
19:00
Mladost
Konstantin
79
78
|
24.10.2020 19:00 | Mladost | 79 : 78 | Konstantin |
24.10
16:30
OKK Junior
NiÅ”
70
83
|
24.10.2020 16:30 | OKK Junior | 70 : 83 | NiÅ” | |||||
24.10
16:00
Panteri
Mladost Vesna
76
58
|
24.10.2020 16:00 | Panteri | 76 : 58 | Mladost Vesna |
24.10
17:00
Rtanj
Morava
79
82
|
24.10.2020 17:00 | Rtanj | 79 : 82 | Morava |
24.10
17:00
Topola
Srem
84
89
|
24.10.2020 17:00 | Topola | 84 : 89 | Srem |
24.10
20:00
Velika Kikinda
Dunav 2014
79
71
|
24.10.2020 20:00 | Velika Kikinda | 79 : 71 | Dunav 2014 | |||||
24.10
18:30
ŽelezniÄar
Hercegovac
81
95
|
24.10.2020 18:30 | ŽelezniÄar | 81 : 95 | Hercegovac |
24.10
18:00
Zekas 75
RadniÄki 1950
88
71
|
24.10.2020 18:00 | Zekas 75 | 88 : 71 | RadniÄki 1950 | |||||
24.10
19:30
Sloga Elite
Svilajnac
71
82
|
24.10.2020 19:30 | Sloga Elite | 71 : 82 | Svilajnac |
24.10
15:00
Zemun
Žarkovo
61
85
|
24.10.2020 15:00 | Zemun | 61 : 85 | Žarkovo | |||||
24.10
21:20
Beko
Vizura
88
66
|
24.10.2020 21:20 | Beko | 88 : 66 | Vizura |
24.10
21:30
Veba Basket
Mondo Basket
73
79
|
24.10.2020 21:30 | Veba Basket | 73 : 79 | Mondo Basket |
24.10
18:20
Zvezdara
Flash
75
68
|
24.10.2020 18:20 | Zvezdara | 75 : 68 | Flash |
24.10
19:00
Apatin
KaraÄorÄevo
59
63
|
24.10.2020 19:00 | Apatin | 59 : 63 | KaraÄorÄevo |
24.10
14:30
BagljaÅ”
OKK Spartak
88
69
|
24.10.2020 14:30 | BagljaÅ” | 88 : 69 | OKK Spartak | |||||
24.10
13:30
Marina
Akademik
65
89
|
24.10.2020 13:30 | Marina | 65 : 89 | Akademik |
24.10
18:00
Vojka
Å imanovci
54
86
|
24.10.2020 18:00 | Vojka | 54 : 86 | Å imanovci |
24.10
19:00
RadniÄki
Jedinstvo
66
62
|
24.10.2020 19:00 | RadniÄki | 66 : 62 | Jedinstvo | |||||
24.10
18:00
Opovo 99
Agrobanat
57
76
|
24.10.2020 18:00 | Opovo 99 | 57 : 76 | Agrobanat | |||||
24.10
20:00
BNS
Virtus Basket
64
77
|
24.10.2020 20:00 | BNS | 64 : 77 | Virtus Basket |
24.10
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
84
86
|
24.10.2020 15:00 | ŽelezniÄar | 84 : 86 | RadniÄki | |||||
24.10
16:20
ApaÄ
OseÄina
65
63
|
24.10.2020 16:20 | ApaÄ | 65 : 63 | OseÄina |
24.10
18:00
Sevojno
Užice
79
70
|
24.10.2020 18:00 | Sevojno | 79 : 70 | Užice | |||||
24.10
15:00
Play off
MileŔevac
35
113
|
24.10.2020 15:00 | Play off | 35 : 113 | MileŔevac |
24.10
18:00
Sloga (B)
Sloga (PM)
92
77
|
24.10.2020 18:00 | Sloga (B) | 92 : 77 | Sloga (PM) | |||||
24.10
20:00
Zicer 2014
Äuprija
59
60
|
24.10.2020 20:00 | Zicer 2014 | 59 : 60 | Äuprija |
24.10
18:00
Pusta Reka
Ratnici
56
87
|
24.10.2020 18:00 | Pusta Reka | 56 : 87 | Ratnici |
24.10
20:00
Dunav
Pirot
86
72
|
24.10.2020 20:00 | Dunav | 86 : 72 | Pirot | |||||
24.10
19:30
Kolubara LA 2003
Metalac
77
70
|
24.10.2020 19:30 | Kolubara LA 2003 | 77 : 70 | Metalac | |||||
24.10
18:00
Zlatibor
OKK Beograd
80
82
|
24.10.2020 18:00 | Zlatibor | 80 : 82 | OKK Beograd | |||||
24.10
19:30
RadniÄki SPD
Sloboda
92
90
|
24.10.2020 19:30 | RadniÄki SPD | 92 : 90 | Sloboda | |||||
24.10
19:30
Sloga
Napredak
83
76
|
24.10.2020 19:30 | Sloga | 83 : 76 | Napredak | |||||
24.10
18:00
VrŔac
OKK Novi Pazar
74
76
|
24.10.2020 18:00 | VrŔac | 74 : 76 | OKK Novi Pazar |
24.10
16:30
Kraljevo
Spartak
84
62
|
24.10.2020 16:30 | Kraljevo | 84 : 62 | Spartak | |||||
24.10
17:30
Novosadska ŽKA
Vrbas Medela
60
48
|
24.10.2020 17:30 | Novosadska ŽKA | 60 : 48 | Vrbas Medela | |||||
24.10
16:30
SPD RadniÄki
Vojvodina 021
68
99
|
24.10.2020 16:30 | SPD RadniÄki | 68 : 99 | Vojvodina 021 | |||||
24.10
14:30
Duga
Radivoj KoraÄ
59
69
|
24.10.2020 14:30 | Duga | 59 : 69 | Radivoj KoraÄ | |||||
24.10
18:30
Crvena zvezda Kombank
Student
96
62
|
24.10.2020 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 96 : 62 | Student | |||||
24.10
16:00
Partizan 1953
Art Basket
60
72
|
24.10.2020 16:00 | Partizan 1953 | 60 : 72 | Art Basket |
24.10
19:00
TopolÄanka
Sloga
71
54
|
24.10.2020 19:00 | TopolÄanka | 71 : 54 | Sloga | |||||
24.10
17:00
Ljubovija
Gimnazijalac
67
43
|
24.10.2020 17:00 | Ljubovija | 67 : 43 | Gimnazijalac | |||||
24.10
16:30
Karaburma
VrŔac
78
69
|
24.10.2020 16:30 | Karaburma | 78 : 69 | VrŔac | |||||
24.10
19:00
Srbobran
RadniÄki (B)
52
70
|
24.10.2020 19:00 | Srbobran | 52 : 70 | RadniÄki (B) |
24.10
15:15
Proleter
KaraÄorÄevo
91
39
|
24.10.2020 15:15 | Proleter | 91 : 39 | KaraÄorÄevo | |||||
24.10
17:30
SO ŽKK
Ras
56
60
|
24.10.2020 17:30 | SO ŽKK | 56 : 60 | Ras |
24.10
16:00
ParaÄin
Student 2
46
47
|
24.10.2020 16:00 | ParaÄin | 46 : 47 | Student 2 |
24.10
12:30
Marinos
Dynamic VIP PAY
69
84
|
24.10.2020 12:30 | Marinos | 69 : 84 | Dynamic VIP PAY | |||||
24.10
13:00
Partizan NIS
Konstantin
112
58
|
24.10.2020 13:00 | Partizan NIS | 112 : 58 | Konstantin | |||||
24.10
15:00
Mega Soccerbet
SPD RadniÄki
77
63
|
24.10.2020 15:00 | Mega Soccerbet | 77 : 63 | SPD RadniÄki | |||||
24.10
12:00
Sloboda
I Come To Play BuduÄnost
87
79
|
24.10.2020 12:00 | Sloboda | 87 : 79 | I Come To Play BuduÄnost |
24.10
14:00
Hisar
Vojvodina 021
45
52
|
24.10.2020 14:00 | Hisar | 45 : 52 | Vojvodina 021 | |||||
24.10
12:30
Art Basket
Partizan 1953
75
45
|
24.10.2020 12:30 | Art Basket | 75 : 45 | Partizan 1953 |
24.10
15:00
Rudar
Antena
0
3
|
24.10.2020 15:00 | Rudar | 0 : 3 | Antena | |||||
24.10
14:00
Partizan
GraÄac
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Partizan | 3 : 0 | GraÄac |
24.10
12:00
NiÅ” 2
MOK TopliÄanin 97
0
3
|
24.10.2020 12:00 | NiÅ” 2 | 0 : 3 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
24.10
18:00
Morava
Hajduk Veljko
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Morava | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
24.10
15:30
Pirot
Desetka
0
3
|
24.10.2020 15:30 | Pirot | 0 : 3 | Desetka |
24.10
16:45
Lucky Star
As
3
1
|
24.10.2020 16:45 | Lucky Star | 3 : 1 | As | |||||
24.10
20:30
Crnjanski
Sloga 2015
1
3
|
24.10.2020 20:30 | Crnjanski | 1 : 3 | Sloga 2015 | |||||
24.10
17:00
KaraÄorÄe 2
Roda
0
3
|
24.10.2020 17:00 | KaraÄorÄe 2 | 0 : 3 | Roda | |||||
24.10
16:45
Mladi radnik 2
Rudar
1
3
|
24.10.2020 16:45 | Mladi radnik 2 | 1 : 3 | Rudar |
24.10
19:00
Stražilovo
Proleter
3
2
|
24.10.2020 19:00 | Stražilovo | 3 : 2 | Proleter | |||||
24.10
19:00
Kulpin
Dunav Volley
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Kulpin | 3 : 0 | Dunav Volley |
24.10
13:00
Timok
Knjaževac
3
0
|
24.10.2020 13:00 | Timok | 3 : 0 | Knjaževac |
24.10
16:00
Stražilovo
Mladost (T)
2
3
|
24.10.2020 16:00 | Stražilovo | 2 : 3 | Mladost (T) | |||||
24.10
12:00
Dunav Voley 2
Vrbas
3
1
|
24.10.2020 12:00 | Dunav Voley 2 | 3 : 1 | Vrbas | |||||
24.10
16:00
Hajduk
MagliÄ 1953
3
0
|
24.10.2020 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | MagliÄ 1953 | |||||
24.10
11:30
Novi Sad 2
Botafogo
3
0
|
24.10.2020 11:30 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Botafogo | |||||
24.10
16:00
Sloven
Klek SrbijaŔume 2
3
2
|
24.10.2020 16:00 | Sloven | 3 : 2 | Klek SrbijaŔume 2 |
24.10
17:00
Partizan Soccer
Vojvodina NS Seme
0
3
|
24.10.2020 17:00 | Partizan Soccer | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme | |||||
24.10
19:00
Mladi radnik
Ribnica
0
3
|
24.10.2020 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Ribnica | |||||
24.10
17:00
RadniÄki
Borac (S)
3
1
|
24.10.2020 17:00 | RadniÄki | 3 : 1 | Borac (S) |
24.10
18:00
Metalac Takovo
VA 014 Bauwesen
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen | |||||
24.10
19:00
Spartak (LJ)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
24.10.2020 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
19:00
Smederevo Carina
ŽelezniÄar
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
20:00
DuboÄica
Novi Sad Maneks
0
3
|
24.10.2020 20:00 | DuboÄica | 0 : 3 | Novi Sad Maneks |
24.10
19:00
Mladenovac
Futog
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Futog | |||||
24.10
17:00
Kosovska Mitrovica
BeÄej
0
3
|
24.10.2020 17:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | BeÄej | |||||
24.10
15:00
Banat
Loznica
3
0
|
24.10.2020 15:00 | Banat | 3 : 0 | Loznica | |||||
24.10
19:00
Å umadija
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Å umadija | 3 : 0 | TopliÄki Vitezovi |
24.10
14:00
Knjaževac
Student
1
3
|
24.10.2020 14:00 | Knjaževac | 1 : 3 | Student | |||||
24.10
16:30
TopliÄanin
Panda
2
3
|
24.10.2020 16:30 | TopliÄanin | 2 : 3 | Panda | |||||
24.10
18:00
Majdanpek FBC
Desetka
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Desetka |
24.10
17:00
Tara
Novi Pazar
1
3
|
24.10.2020 17:00 | Tara | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
24.10
18:00
Sloga 031
TehniÄar
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Sloga 031 | 0 : 3 | TehniÄar | |||||
24.10
16:00
RaŔka
Lotus
3
1
|
24.10.2020 16:00 | RaŔka | 3 : 1 | Lotus | |||||
24.10
14:00
Drina
Napredak 037
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Drina | 3 : 1 | Napredak 037 | |||||
24.10
16:00
Borac
Sokolica
3
0
|
24.10.2020 16:00 | Borac | 3 : 0 | Sokolica | |||||
24.10
17:00
Mokra Gora
Sloboda S
3
1
|
24.10.2020 17:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Sloboda S |
24.10
13:45
Avala
Å umadija
0
3
|
24.10.2020 13:45 | Avala | 0 : 3 | Å umadija | |||||
24.10
20:00
Tent 2
Sloga 2016
3
0
|
24.10.2020 20:00 | Tent 2 | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
24.10
16:00
Ribnica
Lucky Star
3
1
|
24.10.2020 16:00 | Ribnica | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
24.10
15:30
Mladi radnik
Fortuna plus
3
0
|
24.10.2020 15:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Fortuna plus |
24.10
14:45
Å trand Volej
Odbojka 013
3
1
|
24.10.2020 14:45 | Å trand Volej | 3 : 1 | Odbojka 013 | |||||
24.10
17:00
Futog West
Slavija
3
2
|
24.10.2020 17:00 | Futog West | 3 : 2 | Slavija | |||||
24.10
17:00
NS Volej Team
Partizan
3
0
|
24.10.2020 17:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Partizan | |||||
24.10
20:30
BagljaÅ” 023
Lavice 07
0
3
|
24.10.2020 20:30 | BagljaÅ” 023 | 0 : 3 | Lavice 07 |
24.10
18:00
Volejbor-Tim
Hajduk Veljko
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Volejbor-Tim | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
24.10
18:00
SK Volej
Elan Volej
2
3
|
24.10.2020 18:00 | SK Volej | 2 : 3 | Elan Volej | |||||
24.10
12:00
Novi Sad 2
Mladost
3
0
|
24.10.2020 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.10
11:00
Volejstars
Blok aut
2
3
|
24.10.2020 11:00 | Volejstars | 2 : 3 | Blok aut | |||||
24.10
16:00
GrbiÄ
Merkur
2
3
|
24.10.2020 16:00 | GrbiÄ | 2 : 3 | Merkur |
24.10
19:00
Mladost 1979
Å trand Volej 2
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Mladost 1979 | 3 : 0 | Å trand Volej 2 | |||||
24.10
17:00
BeoÄin
Mladost
3
0
|
24.10.2020 17:00 | BeoÄin | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.10
12:00
Dunav Volej
Dunav
3
0
|
24.10.2020 12:00 | Dunav Volej | 3 : 0 | Dunav |
24.10
14:00
Spartak 2
Elbraco Technoland CVS
3
0
|
24.10.2020 14:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Elbraco Technoland CVS | |||||
24.10
16:00
Subotica
Apatin
0
3
|
24.10.2020 16:00 | Subotica | 0 : 3 | Apatin | |||||
24.10
17:00
Goks IN
Vrbas
0
3
|
24.10.2020 17:00 | Goks IN | 0 : 3 | Vrbas |
24.10
14:00
Kikinda
VrŔac
3
1
|
24.10.2020 14:00 | Kikinda | 3 : 1 | VrŔac | |||||
24.10
20:00
Hercegovina
Banat
3
1
|
24.10.2020 20:00 | Hercegovina | 3 : 1 | Banat | |||||
24.10
12:00
Proleter
KrajiŔnik
3
1
|
24.10.2020 12:00 | Proleter | 3 : 1 | KrajiŔnik |
24.10
19:00
Karadjordje
ParaÄin
1
3
|
24.10.2020 19:00 | Karadjordje | 1 : 3 | ParaÄin | |||||
24.10
19:00
Ravno
SmeÄ 5 2
0
3
|
24.10.2020 19:00 | Ravno | 0 : 3 | SmeÄ 5 2 | |||||
24.10
19:00
Jagodina
RadniÄki 1977
3
0
|
24.10.2020 19:00 | Jagodina | 3 : 0 | RadniÄki 1977 |
24.10
18:00
Crnokosa
BuduÄnost Nec
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Crnokosa | 0 : 3 | BuduÄnost Nec | |||||
24.10
18:00
Zlatar
Priboj
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Zlatar | 0 : 3 | Priboj | |||||
24.10
18:00
Borac 2
Sloboda S -2
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Borac 2 | 3 : 0 | Sloboda S -2 | |||||
24.10
18:00
LuÄani
Forma
0
3
|
24.10.2020 18:00 | LuÄani | 0 : 3 | Forma |
24.10
18:00
Volej Stars Junior
RaŔka 2
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Volej Stars Junior | 3 : 0 | RaŔka 2 | |||||
24.10
18:00
Tutin
UÅ”Äe
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Tutin | 3 : 0 | UÅ”Äe |
24.10
18:00
Stopanja
Sportisimo
3
0
|
24.10.2020 18:00 | Stopanja | 3 : 0 | Sportisimo | |||||
24.10
18:00
Trstenik
Župa
0
3
|
24.10.2020 18:00 | Trstenik | 0 : 3 | Župa | |||||
24.10
18:00
Antena 08
Vrba 2019
2
3
|
24.10.2020 18:00 | Antena 08 | 2 : 3 | Vrba 2019 |
24.10
19:00
Srem
Crvena zvezda
1
3
|
24.10.2020 19:00 | Srem | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Ub
1
3
|
24.10.2020 19:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Ub | |||||
24.10
18:00
TENT
Klek
3
0
|
24.10.2020 18:00 | TENT | 3 : 0 | Klek |
24.10
20:00
Novi Sad
Spartak
2
3
|
24.10.2020 20:00 | Novi Sad | 2 : 3 | Spartak | |||||
24.10
14:00
Sterija
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
24.10.2020 14:00 | Sterija | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
24.10
15:15
Roda
Omladinac
0
3
|
24.10.2020 15:15 | Roda | 0 : 3 | Omladinac | |||||
24.10
16:00
Smederevo
RadniÄki Blasters
2
3
|
24.10.2020 16:00 | Smederevo | 2 : 3 | RadniÄki Blasters | |||||
24.10
18:00
Vranje
Srbijanka 014
1
3
|
24.10.2020 18:00 | Vranje | 1 : 3 | Srbijanka 014 |
24.10
20:00
FOK
Gimnazijalac
1
3
|
24.10.2020 20:00 | FOK | 1 : 3 | Gimnazijalac | |||||
24.10
17:00
AS Batajnica
Ivanjica
3
1
|
24.10.2020 17:00 | AS Batajnica | 3 : 1 | Ivanjica | |||||
24.10
21:00
Zlatibor
Ruma
3
0
|
24.10.2020 21:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Ruma |
24.10
19:00
Crvenka
Kikinda Grindex
28
37
|
24.10.2020 19:00 | Crvenka | 28 : 37 | Kikinda Grindex | |||||
24.10
18:00
Proleter
Spartak
31
26
|
24.10.2020 18:00 | Proleter | 31 : 26 | Spartak | |||||
24.10
18:00
Vojvodina
DuboÄica 54
29
16
|
24.10.2020 18:00 | Vojvodina | 29 : 16 | DuboÄica 54 | |||||
24.10
18:00
Dinamo
Partizan
25
31
|
24.10.2020 18:00 | Dinamo | 25 : 31 | Partizan |
24.10
14:00
RadniÄki
ObiliÄ
25
19
|
24.10.2020 14:00 | RadniÄki | 25 : 19 | ObiliÄ | |||||
24.10
18:30
Crvena zvezda
Å amot 65
31
30
|
24.10.2020 18:30 | Crvena zvezda | 31 : 30 | Å amot 65 | |||||
24.10
19:00
Metaloplastika
Rudar
26
27
|
24.10.2020 19:00 | Metaloplastika | 26 : 27 | Rudar | |||||
24.10
18:30
ŽelezniÄar 1949
Novi Pazar
37
23
|
24.10.2020 18:30 | ŽelezniÄar 1949 | 37 : 23 | Novi Pazar |
24.10
20:30
Voždovac 2012
Sivac 69
27
27
|
24.10.2020 20:30 | Voždovac 2012 | 27 : 27 | Sivac 69 | |||||
24.10
13:00
Smederevo
Lavovi BP
31
27
|
24.10.2020 13:00 | Smederevo | 31 : 27 | Lavovi BP | |||||
24.10
19:00
Morava
InÄija
26
31
|
24.10.2020 19:00 | Morava | 26 : 31 | InÄija | |||||
24.10
18:00
Vrbas Petrol
JugoviÄ
22
25
|
24.10.2020 18:00 | Vrbas Petrol | 22 : 25 | JugoviÄ |
24.10
18:00
Priboj
TopliÄanin
23
25
|
24.10.2020 18:00 | Priboj | 23 : 25 | TopliÄanin | |||||
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
31
27
|
24.10.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 31 : 27 | Bela Palanka | |||||
24.10
19:00
KurŔumlija
ŽitoraÄa
45
21
|
24.10.2020 19:00 | KurÅ”umlija | 45 : 21 | ŽitoraÄa | |||||
24.10
19:00
Vranje 1957
Jagodina
22
24
|
24.10.2020 19:00 | Vranje 1957 | 22 : 24 | Jagodina |
24.10
17:30
Hercegovina
Jabuka
34
24
|
24.10.2020 17:30 | Hercegovina | 34 : 24 | Jabuka | |||||
24.10
17:00
Hercegovac
Dolovo
36
29
|
24.10.2020 17:00 | Hercegovac | 36 : 29 | Dolovo | |||||
24.10
19:00
Banatski Karlovac
Nova Pazova
41
33
|
24.10.2020 19:00 | Banatski Karlovac | 41 : 33 | Nova Pazova | |||||
24.10
19:00
Somborelektro
Crvena zvezda
34
25
|
24.10.2020 19:00 | Somborelektro | 34 : 25 | Crvena zvezda |
24.10
13:00
Beograd
Metalac
25
27
|
24.10.2020 13:00 | Beograd | 25 : 27 | Metalac | |||||
24.10
13:30
Novi Beograd
SinÄeliÄ
22
18
|
24.10.2020 13:30 | Novi Beograd | 22 : 18 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
18:30
Rekreativo
PKB
20
26
|
24.10.2020 18:30 | Rekreativo | 20 : 26 | PKB |
24.10
20:00
ZajeÄar 1949
Knjaz 1957
26
25
|
24.10.2020 20:00 | ZajeÄar 1949 | 26 : 25 | Knjaz 1957 | |||||
24.10
19:00
Äerdap
ORK Bor
37
38
|
24.10.2020 19:00 | Äerdap | 37 : 38 | ORK Bor |
24.10
20:00
Vlasotince
DuboÄica 54 2
34
24
|
24.10.2020 20:00 | Vlasotince | 34 : 24 | DuboÄica 54 2 |
24.10
20:00
KaraÄorÄe
Å amot 65 2
38
36
|
24.10.2020 20:00 | KaraÄorÄe | 38 : 36 | Å amot 65 2 |
24.10
19:00
Bane
Arilje
27
21
|
24.10.2020 19:00 | Bane | 27 : 21 | Arilje | |||||
24.10
16:00
Beli anÄeo
Užice
30
31
|
24.10.2020 16:00 | Beli anÄeo | 30 : 31 | Užice |
24.10
13:00
Loznica 2
UmÄari
19
28
|
24.10.2020 13:00 | Loznica 2 | 19 : 28 | UmÄari | |||||
24.10
10:30
Bask
Lazarevac
24
23
|
24.10.2020 10:30 | Bask | 24 : 23 | Lazarevac | |||||
24.10
19:00
Ub 2
MaÄva 2
39
26
|
24.10.2020 19:00 | Ub 2 | 39 : 26 | MaÄva 2 | |||||
24.10
17:00
GuÄevo
Kolubara 2
24
32
|
24.10.2020 17:00 | GuÄevo | 24 : 32 | Kolubara 2 |
24.10
16:00
KljajiÄevo
GraniÄar
18
21
|
24.10.2020 16:00 | KljajiÄevo | 18 : 21 | GraniÄar |
24.10
15:00
Vladimirovac
Unirea
38
19
|
24.10.2020 15:00 | Vladimirovac | 38 : 19 | Unirea | |||||
24.10
13:00
Jedinstvo
RadniÄki
25
29
|
24.10.2020 13:00 | Jedinstvo | 25 : 29 | RadniÄki |
24.10
19:00
Ruma
JugoviÄ 2
41
28
|
24.10.2020 19:00 | Ruma | 41 : 28 | JugoviÄ 2 |
24.10
19:00
Spartak
Mladost (SC)
34
23
|
24.10.2020 19:00 | Spartak | 34 : 23 | Mladost (SC) |
24.10
19:30
Metalac 2015
Studentski Grad
27
24
|
24.10.2020 19:30 | Metalac 2015 | 27 : 24 | Studentski Grad |
24.10
19:00
Pirot
Remesiana
31
23
|
24.10.2020 19:00 | Pirot | 31 : 23 | Remesiana |
24.10
20:30
Sloga 2
Rudar
15
22
|
24.10.2020 20:30 | Sloga 2 | 15 : 22 | Rudar | |||||
24.10
12:00
Jagodina 2
Udarnik
30
9
|
24.10.2020 12:00 | Jagodina 2 | 30 : 9 | Udarnik |
24.10
15:00
Metalac
Pazar 2003
28
24
|
24.10.2020 15:00 | Metalac | 28 : 24 | Pazar 2003 | |||||
24.10
14:00
Bekament BB - 2
Metalac AD
38
19
|
24.10.2020 14:00 | Bekament BB - 2 | 38 : 19 | Metalac AD |
24.10
16:30
Trijumf
BeoÄin 1959
15
15
|
24.10.2020 16:30 | Trijumf | 15 : 15 | BeoÄin 1959 | |||||
24.10
18:00
Krule
ŽelezniÄar 2
26
22
|
24.10.2020 18:00 | Krule | 26 : 22 | ŽelezniÄar 2 | |||||
24.10
19:00
Deronje
Apatin
21
25
|
24.10.2020 19:00 | Deronje | 21 : 25 | Apatin | |||||
24.10
18:00
Prigrevica
ObiliÄ
19
20
|
24.10.2020 18:00 | Prigrevica | 19 : 20 | ObiliÄ |
24.10
19:00
Bor RTB
SPD RadniÄki
25
25
|
24.10.2020 19:00 | Bor RTB | 25 : 25 | SPD RadniÄki | |||||
24.10
18:00
ZajeÄar 1949
ŽelezniÄar
19
27
|
24.10.2020 18:00 | ZajeÄar 1949 | 19 : 27 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
19:00
Jagodina
Mladi radnik
37
20
|
24.10.2020 19:00 | Jagodina | 37 : 20 | Mladi radnik | |||||
24.10
20:00
Vrbas
Bekament BB
21
29
|
24.10.2020 20:00 | Vrbas | 21 : 29 | Bekament BB |
24.10
13:30
Junior
PanÄevo
20
33
|
24.10.2020 13:30 | Junior | 20 : 33 | PanÄevo | |||||
24.10
17:00
Srem
Kikinda
24
24
|
24.10.2020 17:00 | Srem | 24 : 24 | Kikinda | |||||
24.10
19:00
TopliÄanin
KuÄevo
30
30
|
24.10.2020 19:00 | TopliÄanin | 30 : 30 | KuÄevo |
24.10
10:00
Mladost
TENT
14
11
|
24.10.2020 10:00 | Mladost | 14 : 11 | TENT | |||||
24.10
20:00
BeÄej
Banja Luka
18
7
|
24.10.2020 20:00 | BeÄej | 18 : 7 | Banja Luka | |||||
24.10
19:00
ŽAK
Sava
17
17
|
24.10.2020 19:00 | ŽAK | 17 : 17 | Sava | |||||
24.10
17:45
DorÄol
Singidunum
19
8
|
24.10.2020 17:45 | DorÄol | 19 : 8 | Singidunum |
24.10
19:45
NBG Vukovi
Beograd
17
15
|
24.10.2020 19:45 | NBG Vukovi | 17 : 15 | Beograd |
24.10
19:30
KosjeriÄ
SFU LeposaviÄ
4
5
|
24.10.2020 19:30 | KosjeriÄ | 4 : 5 | SFU LeposaviÄ |
24.10
20:00
Solunac
Hram
5
6
|
24.10.2020 20:00 | Solunac | 5 : 6 | Hram |
24.10
18:30
BSK
Progres
5
8
|
24.10.2020 18:30 | BSK | 5 : 8 | Progres | |||||
24.10
17:00
RadniÄki 2010
Pirgos
0
0
|
24.10.2020 17:00 | RadniÄki 2010 | 0 : 0 | Pirgos |
24.10
18:00
Sjenica
Karanovac
11
5
|
24.10.2020 18:00 | Sjenica | 11 : 5 | Karanovac |
24.10
18:00
BabuŔnica 2011
ÄarÅ”ija
4
7
|
24.10.2020 18:00 | BabuÅ”nica 2011 | 4 : 7 | ÄarÅ”ija |
24.10
21:00
Konjarnik
FON
2
2
|
24.10.2020 21:00 | Konjarnik | 2 : 2 | FON | |||||
24.10
21:00
KalÄa
Nova Pazova
4
0
|
24.10.2020 21:00 | KalÄa | 4 : 0 | Nova Pazova |
24.10
19:30
Loznica Grad 2018
Zufo
6
2
|
24.10.2020 19:30 | Loznica Grad 2018 | 6 : 2 | Zufo | |||||
24.10
20:30
Metalac Kolorado
Tisa
1
7
|
24.10.2020 20:30 | Metalac Kolorado | 1 : 7 | Tisa |
24.10
15:00
Morava
Partizan
16
72
|
24.10.2020 15:00 | Morava | 16 : 72 | Partizan |
24.10
15:30
Supernova Wild Boars
Blue Dragons Beograd
59
38
|
24.10.2020 15:30 | Supernova Wild Boars | 59 : 38 | Blue Dragons Beograd | |||||
24.10
19:30
SBB Vukovi
Novi Sad Wild Dogs
42
34
|
24.10.2020 19:30 | SBB Vukovi | 42 : 34 | Novi Sad Wild Dogs |
24.10
11:30
GTC Vianor Vidre
Knights Klek
52
28
|
24.10.2020 11:30 | GTC Vianor Vidre | 52 : 28 | Knights Klek |
24.10
12:00
Indians
Panters
43
9
|
24.10.2020 12:00 | Indians | 43 : 9 | Panters | |||||
24.10
15:00
Black Hornets
SBB Vukovi
59
33
|
24.10.2020 15:00 | Black Hornets | 59 : 33 | SBB Vukovi |