31.10
14:00
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
31.10
14:00
Mladost (NS)
Sloboda
6
1
|
31.10.2020 14:00 | Mladost (NS) | 6 : 1 | Sloboda | |||||
31.10
14:00
Feniks 1995
Sloga (Č)
3
1
|
31.10.2020 14:00 | Feniks 1995 | 3 : 1 | Sloga (Č) | |||||
31.10
14:00
Radnički (Zr)
Dunav
5
0
|
31.10.2020 14:00 | Radnički (Zr) | 5 : 0 | Dunav | |||||
31.10
14:00
Bečej 1918
Hajduk 1912
1
0
|
31.10.2020 14:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
31.10
14:00
Radnički 1912
OFK Vršac
2
0
|
31.10.2020 14:00 | Radnički 1912 | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
31.10
14:00
Kozara
Omladinac
1
2
|
31.10.2020 14:00 | Kozara | 1 : 2 | Omladinac |
31.10
13:30
Jedinstvo
GFK Sloboda
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
31.10
13:30
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
31.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Sušica
4
1
|
31.10.2020 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 1 | Sušica | |||||
31.10
13:30
Tutin
Trepča
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Tutin | 0 : 1 | Trepča | |||||
31.10
13:30
Takovo
Sloga (P)
0
2
|
31.10.2020 13:30 | Takovo | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
31.10
13:30
Smederevo 1924
Gruža
4
0
|
31.10.2020 13:30 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Gruža | |||||
31.10
13:30
Šumadija (A)
Budućnost (A)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Budućnost (A) |
31.10
13:30
Radnički (O)
OFK Beograd
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Radnički (O) | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
31.10
11:00
Teleoptik
BASK
1
0
|
31.10.2020 11:00 | Teleoptik | 1 : 0 | BASK | |||||
31.10
13:30
BSK Borča
Crvena zvezda
3
1
|
31.10.2020 13:30 | BSK Borča | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
31.10
10:00
TEK Sloga
Sremčica
0
1
|
31.10.2020 10:00 | TEK Sloga | 0 : 1 | Sremčica | |||||
31.10
11:00
GSP Polet Dorćol
Stepojevac Vaga
2
2
|
31.10.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
31.10
13:30
Brodarac
Leštane
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Brodarac | 3 : 0 | Leštane | |||||
31.10
13:30
Lokomotiva
Radnički (NB)
1
4
|
31.10.2020 13:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Radnički (NB) | |||||
31.10
10:00
Sinđelić
Studentski grad
1
3
|
31.10.2020 10:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Studentski grad |
31.10
13:30
OFK Sinđelić
Vlasina
3
0
|
31.10.2020 13:30 | OFK Sinđelić | 3 : 0 | Vlasina | |||||
31.10
13:30
Dunav
Radnički (S)
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Dunav | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
31.10
13:30
Timok 1919
SFS Borac
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Timok 1919 | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
31.10
13:30
Pčinja
Budućnost (P)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Pčinja | 1 : 2 | Budućnost (P) | |||||
31.10
13:30
Trstenik PPT
OFK Topličanin
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Trstenik PPT | 1 : 2 | OFK Topličanin | |||||
31.10
13:30
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
0
2
|
31.10.2020 13:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Car Konstantin |
31.10
13:30
Šumadija 1903
Goč
5
0
|
31.10.2020 13:30 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Goč | |||||
31.10
13:30
Mokra Gora
Polet
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Mokra Gora | 1 : 1 | Polet | |||||
31.10
13:30
Omladinac
Radnik
2
3
|
31.10.2020 13:30 | Omladinac | 2 : 3 | Radnik |
31.10
13:30
Morava (VP)
Pomoravlje
0
0
|
31.10.2020 13:30 | Morava (VP) | 0 : 0 | Pomoravlje | |||||
31.10
13:30
VGSK
Sloboda
4
2
|
31.10.2020 13:30 | VGSK | 4 : 2 | Sloboda | |||||
31.10
13:30
Zvižd
OFK Mihajlovac
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Zvižd | 1 : 1 | OFK Mihajlovac | |||||
31.10
13:30
Karađorđe
Đerdap
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Đerdap |
31.10
13:30
FAP
Prijevor
0
0
|
31.10.2020 13:30 | FAP | 0 : 0 | Prijevor | |||||
31.10
13:30
Sloga (BB)
Crnokosa
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Sloga (BB) | 3 : 0 | Crnokosa |
31.10
13:30
Ribnica
Sloga (B)
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Ribnica | 0 : 1 | Sloga (B) | |||||
31.10
13:30
Radnički (V)
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Radnički (V) | 2 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 |
31.10
14:00
Tekstilac
Obilić
5
1
|
31.10.2020 14:00 | Tekstilac | 5 : 1 | Obilić | |||||
31.10
14:00
Krila Krajine
Tavankut
2
0
|
31.10.2020 14:00 | Krila Krajine | 2 : 0 | Tavankut | |||||
31.10
14:00
Njegoš
Radnički (S)
2
0
|
31.10.2020 14:00 | Njegoš | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
31.10
14:00
Bajša
Crvenka
8
0
|
31.10.2020 14:00 | Bajša | 8 : 0 | Crvenka | |||||
31.10
14:00
Vojvodina (T)
OFK Vrbas
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | OFK Vrbas |
31.10
14:00
Radnički (S)
Crvena zvezda
2
1
|
31.10.2020 14:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
31.10
14:00
Naftagas
Banat
6
0
|
31.10.2020 14:00 | Naftagas | 6 : 0 | Banat | |||||
31.10
14:00
Begej
Budućnost
2
0
|
31.10.2020 14:00 | Begej | 2 : 0 | Budućnost | |||||
31.10
14:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
1
2
|
31.10.2020 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo (V)
Mladost
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Mladost | |||||
31.10
14:00
OFK Kikinda 1909
Proleter
5
2
|
31.10.2020 14:00 | OFK Kikinda 1909 | 5 : 2 | Proleter |
31.10
14:00
Sloga (T)
Sloboda
3
1
|
31.10.2020 14:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | Sloboda | |||||
31.10
14:00
Crvena Zvezda
Cement
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Cement | |||||
31.10
14:00
Sloga (E)
Sremac Vojka
2
1
|
31.10.2020 14:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Sremac Vojka |
31.10
13:30
Sloga (D)
Temnić 1924
4
1
|
31.10.2020 13:30 | Sloga (D) | 4 : 1 | Temnić 1924 | |||||
31.10
13:30
Jedinstvo 1936
Moravac 2015
6
0
|
31.10.2020 13:30 | Jedinstvo 1936 | 6 : 0 | Moravac 2015 |
31.10
13:30
Brodoremont
OFK Slatina
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Brodoremont | 3 : 1 | OFK Slatina | |||||
31.10
13:30
Balkanski
Hajduk Veljko
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Balkanski | 3 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
31.10
13:30
OFK Knjaz
BSK
1
2
|
31.10.2020 13:30 | OFK Knjaz | 1 : 2 | BSK | |||||
31.10
13:30
Bor 1919
Rajko Mitić
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Bor 1919 | 1 : 0 | Rajko Mitić |
31.10
13:30
OFK Napredak 1929
Jedinstvo (GM)
1
3
|
31.10.2020 13:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 3 | Jedinstvo (GM) |
31.10
13:30
Gracko
Sloga
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Gracko | 2 : 2 | Sloga | |||||
31.10
13:30
Nebeski Andjeli
Budućnost
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Budućnost |
31.10
11:00
Milutinac
Torlak
0
1
|
31.10.2020 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | Torlak | |||||
31.10
13:30
Šumadija
Srem
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Šumadija | 1 : 3 | Srem | |||||
31.10
13:30
Turbina
Vinča
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Turbina | 1 : 2 | Vinča |
31.10
13:30
Midžor
Graničar
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Midžor | 0 : 1 | Graničar | |||||
31.10
13:30
Ozren
Rudar Vrška Čuka
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Ozren | 3 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
31.10
13:30
Rtanj
Rudar (P)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Rtanj | 3 : 0 | Rudar (P) |
31.10
13:30
Čitluk
Gornji Stepoš
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Čitluk | 1 : 3 | Gornji Stepoš |
31.10
13:30
Železničar
GFK Sloven
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Železničar | 1 : 3 | GFK Sloven | |||||
31.10
13:30
Radnički
Ljukovo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Radnički | 2 : 0 | Ljukovo | |||||
31.10
13:30
Partizan
Hajduk (B)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Partizan | 3 : 0 | Hajduk (B) |
31.10
13:30
Partizan (U)
Spartak 1911
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Partizan (U) | 0 : 1 | Spartak 1911 |
31.10
13:30
Borac (BG)
Polet
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Borac (BG) | 2 : 1 | Polet |
31.10
13:30
Sloga
Proleter (Nj)
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
31.10
13:30
AFK
Eđšeg
5
0
|
31.10.2020 13:30 | AFK | 5 : 0 | Eđšeg | |||||
31.10
13:30
Proleter (RS)
Budućnost
4
1
|
31.10.2020 13:30 | Proleter (RS) | 4 : 1 | Budućnost |
31.10
13:30
Mladost (L)
Polet
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Mladost (L) | 2 : 2 | Polet | |||||
31.10
13:30
Delija
Mladost (BD)
3
3
|
31.10.2020 13:30 | Delija | 3 : 3 | Mladost (BD) |
31.10
13:30
Borac (P)
Prvi srpski ustanak
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Borac (P) | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak |
31.10
13:30
Borac (O)
Balkan Mirijevo
5
0
|
31.10.2020 13:30 | Borac (O) | 5 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
31.10
13:00
Rakovica
DIF
2
0
|
31.10.2020 13:00 | Rakovica | 2 : 0 | DIF |
31.10
13:30
Mladost
Barajevo
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Barajevo |
31.10
14:00
Veternik
Omladinac
4
0
|
31.10.2020 14:00 | Veternik | 4 : 0 | Omladinac | |||||
31.10
14:00
Slavija
OFK Futog
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Slavija | 1 : 1 | OFK Futog |
31.10
13:30
Zlot
Blizna
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Zlot | 3 : 2 | Blizna | |||||
31.10
13:30
Rudna Glava
Krivelj
9
0
|
31.10.2020 13:30 | Rudna Glava | 9 : 0 | Krivelj | |||||
31.10
13:30
Šarbanovac
Radnički
5
1
|
31.10.2020 13:30 | Šarbanovac | 5 : 1 | Radnički |
31.10
14:00
Kolonija
Kutlovo
1
3
|
31.10.2020 14:00 | Kolonija | 1 : 3 | Kutlovo |
31.10
13:30
Rudar 2001
Trgovački
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Rudar 2001 | 2 : 0 | Trgovački |
31.10
13:30
Svrljig
Elid
4
1
|
31.10.2020 13:30 | Svrljig | 4 : 1 | Elid | |||||
31.10
13:30
Taskovići
Jastrebac
4
5
|
31.10.2020 13:30 | Taskovići | 4 : 5 | Jastrebac |
31.10
14:00
Mladi radnik 1925
Rudar
1
6
|
31.10.2020 14:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 6 | Rudar |
31.10
13:30
OFK Brđanac
Pambukovica
1
0
|
31.10.2020 13:30 | OFK Brđanac | 1 : 0 | Pambukovica | |||||
31.10
13:30
Strmovo 1968
Tvrdojevac
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Strmovo 1968 | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
31.10
13:30
Radnik (Ub)
OFK Jabučje
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Radnik (Ub) | 2 : 2 | OFK Jabučje |
31.10
13:30
Vladimir Durković
Dragoš
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Vladimir Durković | 3 : 2 | Dragoš | |||||
31.10
13:30
Zadrugar
Zvezda
0
4
|
31.10.2020 13:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Zvezda |
31.10
14:00
Gučevo 1929
Vidojevica
3
2
|
31.10.2020 14:00 | Gučevo 1929 | 3 : 2 | Vidojevica | |||||
31.10
14:00
Cer (PE)
Sloga (KR)
5
1
|
31.10.2020 14:00 | Cer (PE) | 5 : 1 | Sloga (KR) |
31.10
13:30
Mladost (S)
Trnovac
0
9
|
31.10.2020 13:30 | Mladost (S) | 0 : 9 | Trnovac |
31.10
13:30
Beli Orlovi
Poljoprivrednik
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Beli Orlovi | 2 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
31.10
13:30
Stari Trstenik
Župski biseri
3
4
|
31.10.2020 13:30 | Stari Trstenik | 3 : 4 | Župski biseri | |||||
31.10
13:30
Jezero
Vinogradar
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Jezero | 3 : 0 | Vinogradar |
31.10
13:30
Dunav
Borac (VG)
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Dunav | 3 : 1 | Borac (VG) |
31.10
Omladinac-Šumadinac (V)
BSK
2
3
|
31.10.2020 | Omladinac-Šumadinac (V) | 2 : 3 | BSK |
31.10
14:00
Železničar
OFK Hajduk
2
3
|
31.10.2020 14:00 | Železničar | 2 : 3 | OFK Hajduk | |||||
31.10
14:00
Slanobarac
Proleter
3
6
|
31.10.2020 14:00 | Slanobarac | 3 : 6 | Proleter |
31.10
14:00
Bogutovačka Banja
Miločajac
4
2
|
31.10.2020 14:00 | Bogutovačka Banja | 4 : 2 | Miločajac | |||||
31.10
14:00
Sloga Obrva
Progorelica
1
3
|
31.10.2020 14:00 | Sloga Obrva | 1 : 3 | Progorelica |
31.10
13:30
Polet S.D.
Zadrugar 1947
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Polet S.D. | 2 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
31.10
13:30
Bata Bulić
Jedinstvo (K)
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Bata Bulić | 3 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
31.10
13:30
Rade Milošević
Krilaš
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Rade Milošević | 3 : 2 | Krilaš |
31.10
13:30
Radnički
Rudar (P)
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Radnički | 2 : 0 | Rudar (P) | |||||
31.10
13:30
Sinđelić
Napredak (Sv)
0
3
|
31.10.2020 13:30 | Sinđelić | 0 : 3 | Napredak (Sv) | |||||
31.10
13:30
Rudar (S)
Jasenovo
6
0
|
31.10.2020 13:30 | Rudar (S) | 6 : 0 | Jasenovo | |||||
31.10
13:30
OFK Batinac
Šumadija
5
1
|
31.10.2020 13:30 | OFK Batinac | 5 : 1 | Šumadija |
31.10
13:30
Zenit
Sloboda
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Zenit | 1 : 3 | Sloboda | |||||
31.10
13:30
GFK Tabane
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | GFK Tabane | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
13:30
Kupinovac
Mladost (T)
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Kupinovac | 2 : 2 | Mladost (T) |
31.10
13:30
Pobednik
Sloga
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Pobednik | 3 : 0 | Sloga |
31.10
13:30
Crvena Jabuka
Proleter (B)
0
4
|
31.10.2020 13:30 | Crvena Jabuka | 0 : 4 | Proleter (B) | |||||
31.10
13:30
Kalenić
Omladinac (K)
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Kalenić | 1 : 1 | Omladinac (K) | |||||
31.10
13:30
Rudar 1945
Ratkovac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Rudar 1945 | 1 : 2 | Ratkovac |
31.10
13:30
Rajac
Rakac Stave
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Rajac | 2 : 0 | Rakac Stave | |||||
31.10
13:30
Junior Novo Naselje
Komanice
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | Komanice |
31.10
13:30
Borac
Polet (R)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Borac | 1 : 2 | Polet (R) |
31.10
13:30
Potisje
Bačka
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Potisje | 0 : 1 | Bačka | |||||
31.10
13:30
Horgoš 1911
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | Jedinstvo |
31.10
13:30
Vučak
Lunjevac
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Vučak | 3 : 1 | Lunjevac | |||||
31.10
13:30
Kolarac
Landol
2
2
|
31.10.2020 13:30 | Kolarac | 2 : 2 | Landol | |||||
31.10
13:30
Petrijevac
Badljevica
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Petrijevac | 1 : 3 | Badljevica | |||||
31.10
13:30
Vožd 2020
Omladinac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Vožd 2020 | 1 : 2 | Omladinac |
31.10
13:30
Stari Hrast 2018
OFK Slavija
9
0
|
31.10.2020 13:30 | Stari Hrast 2018 | 9 : 0 | OFK Slavija | |||||
31.10
13:30
Jezava
Proleter 1947
4
0
|
31.10.2020 13:30 | Jezava | 4 : 0 | Proleter 1947 | |||||
31.10
13:30
Vrbovac
Skobalj
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Vrbovac | 1 : 0 | Skobalj |
31.10
14:00
Belpos
Verko
0
5
|
31.10.2020 14:00 | Belpos | 0 : 5 | Verko |
31.10
13:30
Mladost
Palilulac
1
5
|
31.10.2020 13:30 | Mladost | 1 : 5 | Palilulac | |||||
31.10
13:30
Rtanj
Sloga
4
2
|
31.10.2020 13:30 | Rtanj | 4 : 2 | Sloga |
31.10
13:30
Jedinstvo Stević
Omladinac 1927
4
2
|
31.10.2020 13:30 | Jedinstvo Stević | 4 : 2 | Omladinac 1927 |
31.10
13:30
Soko
Proleter
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Soko | 3 : 0 | Proleter |
31.10
13:30
Šumadija
Lunjevica
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Šumadija | 3 : 0 | Lunjevica | |||||
31.10
13:30
Velereč 94
Takovski Ustanak
7
3
|
31.10.2020 13:30 | Velereč 94 | 7 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
31.10
13:30
Šilopaj
Omladinac
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Šilopaj | 1 : 3 | Omladinac | |||||
31.10
13:30
FC Stella Rossa
Jablanica
1
1
|
31.10.2020 13:30 | FC Stella Rossa | 1 : 1 | Jablanica | |||||
31.10
13:30
Brezak
Semedraž
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Brezak | 1 : 2 | Semedraž |
31.10
14:00
Milicionar
Petlovača
4
0
|
31.10.2020 14:00 | Milicionar | 4 : 0 | Petlovača | |||||
31.10
14:00
Budućnost (DO)
Omladinac 2013 (SL)
2
1
|
31.10.2020 14:00 | Budućnost (DO) | 2 : 1 | Omladinac 2013 (SL) |
31.10
Glavaš
Udarnik
5
0
|
31.10.2020 | Glavaš | 5 : 0 | Udarnik |
31.10
14:00
Jastrebac 1979
Balajnac
6
1
|
31.10.2020 14:00 | Jastrebac 1979 | 6 : 1 | Balajnac |
31.10
13:30
Pepeljevac 1947
Borac
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 2 | Borac | |||||
31.10
13:30
Makrešane
Zmajevac
1
4
|
31.10.2020 13:30 | Makrešane | 1 : 4 | Zmajevac |
31.10
14:00
Radnik
BSK Buljane
8
1
|
31.10.2020 14:00 | Radnik | 8 : 1 | BSK Buljane | |||||
31.10
14:00
Borac 1950
ISK Izvor
4
3
|
31.10.2020 14:00 | Borac 1950 | 4 : 3 | ISK Izvor |
31.10
14:00
Hajduk
Jedinstvo
2
1
|
31.10.2020 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.10
14:00
Moravac
Budućnost
2
2
|
31.10.2020 14:00 | Moravac | 2 : 2 | Budućnost |
31.10
13:30
GFK Strelište
Oniks
7
0
|
31.10.2020 13:30 | GFK Strelište | 7 : 0 | Oniks | |||||
31.10
13:30
OFK Dragoševac
Mladi radnik
1
3
|
31.10.2020 13:30 | OFK Dragoševac | 1 : 3 | Mladi radnik |
31.10
13:30
Napredak 1927
Radnik (S)
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Napredak 1927 | 0 : 1 | Radnik (S) | |||||
31.10
13:30
Stig (C)
Crni Vitez
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Stig (C) | 3 : 0 | Crni Vitez |
31.10
13:30
Janošik
Naša Krajina
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Janošik | 3 : 2 | Naša Krajina | |||||
31.10
13:30
Rapid
Vladimirovac
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Rapid | 1 : 1 | Vladimirovac | |||||
31.10
13:30
Vojvodina
Mladost (VG)
3
3
|
31.10.2020 13:30 | Vojvodina | 3 : 3 | Mladost (VG) | |||||
31.10
13:30
Sloga
Banatul
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Banatul |
31.10
13:30
Budućnost MI
Junkovac
5
1
|
31.10.2020 13:30 | Budućnost MI | 5 : 1 | Junkovac |
31.10
13:30
Napredak
Udarnik 2015
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
31.10
13:30
Burovac
Vukan
2
6
|
31.10.2020 13:30 | Burovac | 2 : 6 | Vukan | |||||
31.10
13:30
Soko
Omladinac
6
1
|
31.10.2020 13:30 | Soko | 6 : 1 | Omladinac | |||||
31.10
13:30
Rudar 1947
Melnica
1
0
|
31.10.2020 13:30 | Rudar 1947 | 1 : 0 | Melnica | |||||
31.10
13:30
BSK
Radnik
1
6
|
31.10.2020 13:30 | BSK | 1 : 6 | Radnik |
31.10
13:30
ŠFU Derbi 2016
Rudar 1973
3
1
|
31.10.2020 13:30 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 1 | Rudar 1973 |
31.10
14:00
Polet
Grivac
5
1
|
31.10.2020 14:00 | Polet | 5 : 1 | Grivac | |||||
31.10
14:00
Kotlenik
Mladost
1
2
|
31.10.2020 14:00 | Kotlenik | 1 : 2 | Mladost |
31.10
14:30
Dumača
Bojić
7
0
|
31.10.2020 14:30 | Dumača | 7 : 0 | Bojić |
31.10
13:30
Osanica
Vukovac 98
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Osanica | 3 : 1 | Vukovac 98 | |||||
31.10
13:30
Selište
Vrelo 1971
0
2
|
31.10.2020 13:30 | Selište | 0 : 2 | Vrelo 1971 | |||||
31.10
13:30
Mladost (K)
Laznica
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Laznica |
31.10
13:30
Luk Kompenzatori
Sloga
5
2
|
31.10.2020 13:30 | Luk Kompenzatori | 5 : 2 | Sloga |
31.10
Crvena zvezda
Mladost
|
31.10.2020 | Crvena zvezda | : | Mladost | |||||
31.10
Šumadinac
Lepenica
|
31.10.2020 | Šumadinac | : | Lepenica |
31.10
13:30
Mladost
Sloboda
2
0
|
31.10.2020 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Sloboda | |||||
31.10
13:30
Radnik
Zrinjski
0
2
|
31.10.2020 13:30 | Radnik | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
31.10
13:30
Velež
Široki Brijeg
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Velež | 2 : 1 | Široki Brijeg | |||||
31.10
13:30
Olimpik
Krupa
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Olimpik | 1 : 1 | Krupa | |||||
31.10
13:30
Tuzla City
Sarajevo
0
0
|
31.10.2020 13:30 | Tuzla City | 0 : 0 | Sarajevo |
31.10
14:00
Tekstilac
Slavija
1
0
|
31.10.2020 14:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Slavija | |||||
31.10
14:00
Leotar
Drina
2
2
|
31.10.2020 14:00 | Leotar | 2 : 2 | Drina | |||||
31.10
14:00
Borac
Modriča
2
1
|
31.10.2020 14:00 | Borac | 2 : 1 | Modriča | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Zvijezda 09
0
2
|
31.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
31.10
14:00
Ljubić
Sutjeska
2
2
|
31.10.2020 14:00 | Ljubić | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
31.10
14:00
Podrinje
Željezničar
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Podrinje | 1 : 1 | Željezničar | |||||
31.10
14:00
Kozara
Sloboda
3
2
|
31.10.2020 14:00 | Kozara | 3 : 2 | Sloboda | |||||
31.10
14:00
Sloga
Rudar Prijedor
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
31.10
17:00
OFK Titograd
Rudar
0
2
|
31.10.2020 17:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Rudar | |||||
31.10
15:00
Podgorica
OFK Petrovac
1
3
|
31.10.2020 15:00 | Podgorica | 1 : 3 | OFK Petrovac | |||||
31.10
16:00
Sutjeska
Budućnost
0
1
|
31.10.2020 16:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Budućnost | |||||
31.10
18:00
Dečić
Iskra
2
0
|
31.10.2020 18:00 | Dečić | 2 : 0 | Iskra | |||||
31.10
16:00
Zeta
Jezero
1
0
|
31.10.2020 16:00 | Zeta | 1 : 0 | Jezero |
31.10
13:30
Grbalj
Jedinstvo
1
1
|
31.10.2020 13:30 | Grbalj | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.10
13:30
Berane
Kom
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Berane | 2 : 1 | Kom | |||||
31.10
13:30
Bokelj
Arsenal
3
2
|
31.10.2020 13:30 | Bokelj | 3 : 2 | Arsenal | |||||
31.10
13:30
Mornar
Igalo
0
0
|
31.10.2020 13:30 | Mornar | 0 : 0 | Igalo | |||||
31.10
13:30
Drezga
Ibar
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Drezga | 3 : 0 | Ibar |
31.10
16:00
Burnley
Chelsea
0
3
|
31.10.2020 16:00 | Burnley | 0 : 3 | Chelsea | |||||
31.10
18:30
Liverpool
West Ham United
2
1
|
31.10.2020 18:30 | Liverpool | 2 : 1 | West Ham United | |||||
31.10
13:30
Sheffield United
Manchester City
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Sheffield United | 0 : 1 | Manchester City |
31.10
13:30
Bristol City
Norwich City
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Bristol City | 1 : 3 | Norwich City | |||||
31.10
16:00
AFC Bournemouth
Derby County
1
1
|
31.10.2020 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 1 | Derby County | |||||
31.10
16:00
Barnsley
Watford
1
0
|
31.10.2020 16:00 | Barnsley | 1 : 0 | Watford | |||||
31.10
16:00
Luton Town
Brentford
0
3
|
31.10.2020 16:00 | Luton Town | 0 : 3 | Brentford | |||||
31.10
16:00
Middlesbrough
Nottingham Forest
1
0
|
31.10.2020 16:00 | Middlesbrough | 1 : 0 | Nottingham Forest | |||||
31.10
16:00
Millwall
Huddersfield Town
0
3
|
31.10.2020 16:00 | Millwall | 0 : 3 | Huddersfield Town | |||||
31.10
16:00
Preston North End
Birmingham City
1
2
|
31.10.2020 16:00 | Preston North End | 1 : 2 | Birmingham City | |||||
31.10
16:00
Queens Park Rangers
Cardiff City
3
2
|
31.10.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 3 : 2 | Cardiff City | |||||
31.10
16:00
Stoke City
Rotherham United
1
0
|
31.10.2020 16:00 | Stoke City | 1 : 0 | Rotherham United | |||||
31.10
16:00
Swansea City
Blackburn Rovers
2
0
|
31.10.2020 16:00 | Swansea City | 2 : 0 | Blackburn Rovers | |||||
31.10
16:00
Wycombe Wanderers
Sheffield Wednesday
1
0
|
31.10.2020 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 0 | Sheffield Wednesday |
31.10
21:00
Deportivo Alavés
Barcelona
1
1
|
31.10.2020 21:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Barcelona | |||||
31.10
16:15
Athletic Club
Sevilla
2
1
|
31.10.2020 16:15 | Athletic Club | 2 : 1 | Sevilla | |||||
31.10
18:30
Osasuna
Atletico Madrid
1
3
|
31.10.2020 18:30 | Osasuna | 1 : 3 | Atletico Madrid | |||||
31.10
14:00
Real Madrid
Huesca
4
1
|
31.10.2020 14:00 | Real Madrid | 4 : 1 | Huesca |
31.10
18:30
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
1
0
|
31.10.2020 18:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 0 | RB Leipzig | |||||
31.10
15:30
Eintracht Frankfurt
Werder
1
1
|
31.10.2020 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | Werder | |||||
31.10
15:30
Köln
Bayern
1
2
|
31.10.2020 15:30 | Köln | 1 : 2 | Bayern | |||||
31.10
15:30
Augsburg
Mainz 05
3
1
|
31.10.2020 15:30 | Augsburg | 3 : 1 | Mainz 05 | |||||
31.10
15:30
Arminia
Borussia Dortmund
0
2
|
31.10.2020 15:30 | Arminia | 0 : 2 | Borussia Dortmund |
31.10
21:00
Nantes
PSG
0
3
|
31.10.2020 21:00 | Nantes | 0 : 3 | PSG | |||||
31.10
17:00
Rennes
Brest
2
1
|
31.10.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Brest |
31.10
20:45
Bologna
Cagliari
3
2
|
31.10.2020 20:45 | Bologna | 3 : 2 | Cagliari | |||||
31.10
15:00
Crotone
Atalanta
1
2
|
31.10.2020 15:00 | Crotone | 1 : 2 | Atalanta | |||||
31.10
18:00
Internazionale
Parma
2
2
|
31.10.2020 18:00 | Internazionale | 2 : 2 | Parma |
31.10
15:00
Čukarički
Novi Pazar
4
0
|
31.10.2020 15:00 | Čukarički | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
31.10
15:00
Voždovac
TSC
2
0
|
31.10.2020 15:00 | Voždovac | 2 : 0 | TSC | |||||
31.10
17:00
Partizan
Mačva
2
0
|
31.10.2020 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Mačva | |||||
31.10
13:00
Inđija
Metalac
0
1
|
31.10.2020 13:00 | Inđija | 0 : 1 | Metalac | |||||
31.10
15:00
Rad
Zlatibor
0
2
|
31.10.2020 15:00 | Rad | 0 : 2 | Zlatibor |
31.10
13:30
Borac 1926
Dinamo
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Borac 1926 | 0 : 1 | Dinamo | |||||
31.10
13:30
Zemun
OFK Žarkovo
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Zemun | 0 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
31.10
13:30
Loznica
Radnički 1923
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Loznica | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
31.10
13:30
GFK Dubočica
Sloga (K)
0
0
|
31.10.2020 13:30 | GFK Dubočica | 0 : 0 | Sloga (K) |
31.10
15:30
Zemun
TSC
1
1
|
31.10.2020 15:30 | Zemun | 1 : 1 | TSC | |||||
31.10
14:00
Mašinac Trejs
Kolubara
1
0
|
31.10.2020 14:00 | Mašinac Trejs | 1 : 0 | Kolubara | |||||
31.10
14:00
Radnički 1923
Požarevac
1
1
|
31.10.2020 14:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Požarevac |
31.10
Kolibri
Topličanin
|
31.10.2020 | Kolibri | : | Topličanin | |||||
31.10
Jagodina
SUŽF Stol
|
31.10.2020 | Jagodina | : | SUŽF Stol | |||||
31.10
Levač
Knjaževac 2015
8
0
|
31.10.2020 | Levač | 8 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
31.10
Morava
Rudar 1974
5
0
|
31.10.2020 | Morava | 5 : 0 | Rudar 1974 |
31.10
13:00
Desetka
Radnički 2013
1
1
|
31.10.2020 13:00 | Desetka | 1 : 1 | Radnički 2013 |
31.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
0
3
|
31.10.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
31.10
13:00
Internacional
Radnički 1923
4
0
|
31.10.2020 13:00 | Internacional | 4 : 0 | Radnički 1923 | |||||
31.10
11:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
0
|
31.10.2020 11:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Spartak ŽK |
31.10
10:00
Vojvodina
Železničar
2
0
|
31.10.2020 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Železničar |
31.10
10:00
Kabel
Petar Puača
3
1
|
31.10.2020 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
31.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
2
2
|
31.10.2020 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
31.10
10:00
Tisa Njerš
Petrika
4
3
|
31.10.2020 10:00 | Tisa Njerš | 4 : 3 | Petrika |
31.10
13:30
Sloboda
Radnički (V)
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Sloboda | 1 : 2 | Radnički (V) | |||||
31.10
13:30
Mačva
Loznica
8
1
|
31.10.2020 13:30 | Mačva | 8 : 1 | Loznica | |||||
31.10
13:30
Novi Pazar
Sloga (P)
0
2
|
31.10.2020 13:30 | Novi Pazar | 0 : 2 | Sloga (P) |
31.10
13:30
OFK Lugomir
OFK Sinđelić
2
1
|
31.10.2020 13:30 | OFK Lugomir | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
31.10
13:00
Radnik
Real
0
6
|
31.10.2020 13:00 | Radnik | 0 : 6 | Real | |||||
31.10
11:00
Kopernikus Želežničar
Jedinstvo (P)
3
0
|
31.10.2020 11:00 | Kopernikus Želežničar | 3 : 0 | Jedinstvo (P) |
31.10
11:00
Napredak
Smederevo 1924
1
9
|
31.10.2020 11:00 | Napredak | 1 : 9 | Smederevo 1924 |
31.10
09:00
OFK Žarkovo
Torlak
2
2
|
31.10.2020 09:00 | OFK Žarkovo | 2 : 2 | Torlak | |||||
31.10
14:00
Železnik 1930
Brodarac 2
0
1
|
31.10.2020 14:00 | Železnik 1930 | 0 : 1 | Brodarac 2 |
31.10
10:30
Budućnost
IM Rakovica
3
1
|
31.10.2020 10:30 | Budućnost | 3 : 1 | IM Rakovica | |||||
31.10
11:00
Siti Sport Klub
Poštar 1930
2
0
|
31.10.2020 11:00 | Siti Sport Klub | 2 : 0 | Poštar 1930 |
31.10
12:00
Rojkovac
Boleč
3
2
|
31.10.2020 12:00 | Rojkovac | 3 : 2 | Boleč | |||||
31.10
10:00
Dunav
Zvezdara
1
7
|
31.10.2020 10:00 | Dunav | 1 : 7 | Zvezdara |
31.10
15:00
Jošanica
Korićani
1
3
|
31.10.2020 15:00 | Jošanica | 1 : 3 | Korićani | |||||
31.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Radnički 1923
0
0
|
31.10.2020 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Radnički 1923 |
31.10
11:00
Spartak
OFK Divci
0
5
|
31.10.2020 11:00 | Spartak | 0 : 5 | OFK Divci |
31.10
09:00
Lokomotiva
Radnički (O)
2
1
|
31.10.2020 09:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Radnički (O) |
31.10
11:00
OFK Vršac
Čukarički
2
0
|
31.10.2020 11:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Čukarički | |||||
31.10
14:00
Teleoptik
RFK Grafičar
1
0
|
31.10.2020 14:00 | Teleoptik | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
31.10
13:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
1
|
31.10.2020 13:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Spartak ŽK |
31.10
Radnički (O)
Kolubara
1
3
|
31.10.2020 | Radnički (O) | 1 : 3 | Kolubara | |||||
31.10
Sinđelić
Radnički (NB)
1
3
|
31.10.2020 | Sinđelić | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
31.10
BSK 1925
Voždovac
0
4
|
31.10.2020 | BSK 1925 | 0 : 4 | Voždovac | |||||
31.10
Lokomotiva
011
2
0
|
31.10.2020 | Lokomotiva | 2 : 0 | 011 | |||||
31.10
Bežanija
OLE
1
3
|
31.10.2020 | Bežanija | 1 : 3 | OLE | |||||
31.10
DIF
Studenski grad
1
2
|
31.10.2020 | DIF | 1 : 2 | Studenski grad | |||||
31.10
OFK Beograd
BSK Borča
2
1
|
31.10.2020 | OFK Beograd | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
31.10
Ada
IMT
0
1
|
31.10.2020 | Ada | 0 : 1 | IMT |
31.10
12:00
Vojvodina
Železničar
6
0
|
31.10.2020 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Železničar |
31.10
12:00
Kabel
Petar Puača
3
1
|
31.10.2020 12:00 | Kabel | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
31.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
7
2
|
31.10.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 7 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
31.10
12:00
Tisa Njerš
Petrika
0
4
|
31.10.2020 12:00 | Tisa Njerš | 0 : 4 | Petrika |
31.10
13:30
Smederevo 1924
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
31.10.2020 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
31.10
13:30
Savacijum
Loznica
2
1
|
31.10.2020 13:30 | Savacijum | 2 : 1 | Loznica | |||||
31.10
13:30
Novi Pazar
Sloga (P)
5
0
|
31.10.2020 13:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Sloga (P) |
31.10
14:00
Radnički (N)
Radnik
5
2
|
31.10.2020 14:00 | Radnički (N) | 5 : 2 | Radnik | |||||
31.10
11:00
Vlasina
GFK Dubočica
1
0
|
31.10.2020 11:00 | Vlasina | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
31.10
10:00
SFS Borac
Timočanin
2
0
|
31.10.2020 10:00 | SFS Borac | 2 : 0 | Timočanin | |||||
31.10
11:00
Trayal
OFK Radnički
1
4
|
31.10.2020 11:00 | Trayal | 1 : 4 | OFK Radnički | |||||
31.10
14:00
Real
GFK Jagodina
0
6
|
31.10.2020 14:00 | Real | 0 : 6 | GFK Jagodina |
31.10
14:00
Poštar 1930
BASK
0
7
|
31.10.2020 14:00 | Poštar 1930 | 0 : 7 | BASK | |||||
31.10
11:00
Vinča
Jedinstvo
0
1
|
31.10.2020 11:00 | Vinča | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.10
09:00
Balkan
Palilulac
2
1
|
31.10.2020 09:00 | Balkan | 2 : 1 | Palilulac | |||||
31.10
14:00
OFK Mladenovac
Radnički (R)
5
1
|
31.10.2020 14:00 | OFK Mladenovac | 5 : 1 | Radnički (R) |
31.10
Radnički
Antimon
3
2
|
31.10.2020 | Radnički | 3 : 2 | Antimon | |||||
31.10
Rađevac
Drina
2
0
|
31.10.2020 | Rađevac | 2 : 0 | Drina | |||||
31.10
Podrinje
Borac
0
3
|
31.10.2020 | Podrinje | 0 : 3 | Borac | |||||
31.10
Sloga
Loznica B
6
6
|
31.10.2020 | Sloga | 6 : 6 | Loznica B |
31.10
SASK
Mladi borac
6
4
|
31.10.2020 | SASK | 6 : 4 | Mladi borac | |||||
31.10
11:00
Sloga (L)
Sloga (M)
3
0
|
31.10.2020 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
31.10
Crvena zvezda
OFK Obilić
11
0
|
31.10.2020 | Crvena zvezda | 11 : 0 | OFK Obilić |
31.10
Jedinstvo (R)
Petar Puača
4
0
|
31.10.2020 | Jedinstvo (R) | 4 : 0 | Petar Puača | |||||
31.10
10:00
Tatra
Sofeks
0
2
|
31.10.2020 10:00 | Tatra | 0 : 2 | Sofeks | |||||
31.10
TSK
Borac (NS)
3
0
|
31.10.2020 | TSK | 3 : 0 | Borac (NS) | |||||
31.10
00:00
Mladost (BJ)
Proleter
3
1
|
31.10.2020 00:00 | Mladost (BJ) | 3 : 1 | Proleter |
31.10
10:00
Proleter (NJ)
Proleter (RS)
2
1
|
31.10.2020 10:00 | Proleter (NJ) | 2 : 1 | Proleter (RS) | |||||
31.10
10:00
Tsc 1913
Obilić
1
9
|
31.10.2020 10:00 | Tsc 1913 | 1 : 9 | Obilić |
31.10
12:30
Budućnost
Vrčin
1
3
|
31.10.2020 12:30 | Budućnost | 1 : 3 | Vrčin | |||||
31.10
14:00
Kovačevac 1956
Zabrežje
6
2
|
31.10.2020 14:00 | Kovačevac 1956 | 6 : 2 | Zabrežje |
31.10
11:00
OFK Senjak
Ribnica
3
0
|
31.10.2020 11:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | Ribnica | |||||
31.10
11:00
Sloga
Šabac Sunrise
0
5
|
31.10.2020 11:00 | Sloga | 0 : 5 | Šabac Sunrise | |||||
31.10
12:00
Železničar
Mačva 1929
0
2
|
31.10.2020 12:00 | Železničar | 0 : 2 | Mačva 1929 |
31.10
14:30
011
BSK Borča
4
0
|
31.10.2020 14:30 | 011 | 4 : 0 | BSK Borča | |||||
31.10
12:00
Radnički (NB)
Rad
0
3
|
31.10.2020 12:00 | Radnički (NB) | 0 : 3 | Rad | |||||
31.10
11:00
Crvena zvezda
IMT
5
0
|
31.10.2020 11:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | IMT | |||||
31.10
16:30
Brodarac
Voždovac
2
0
|
31.10.2020 16:30 | Brodarac | 2 : 0 | Voždovac | |||||
31.10
16:30
Sinđelić
Čukarički
1
7
|
31.10.2020 16:30 | Sinđelić | 1 : 7 | Čukarički |
31.10
13:30
AF Duljaj
Petlić SD 2006
8
1
|
31.10.2020 13:30 | AF Duljaj | 8 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
31.10
13:30
Đerdap
Železničar (P)
3
0
|
31.10.2020 13:30 | Đerdap | 3 : 0 | Železničar (P) | |||||
31.10
10:00
Smederevo 1924
Cepelin 026
0
4
|
31.10.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 4 | Cepelin 026 | |||||
31.10
13:30
RSK
Plana
1
9
|
31.10.2020 13:30 | RSK | 1 : 9 | Plana | |||||
31.10
13:30
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
2
3
|
31.10.2020 13:30 | Šumadija (A) | 2 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
31.10
13:30
Sloga 33
VGSK
1
2
|
31.10.2020 13:30 | Sloga 33 | 1 : 2 | VGSK | |||||
31.10
13:30
Soko 2015
OPK Rudar 1933
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Soko 2015 | 1 : 3 | OPK Rudar 1933 |
31.10
11:00
Kiker
Bubamara
0
1
|
31.10.2020 11:00 | Kiker | 0 : 1 | Bubamara | |||||
31.10
11:00
Sloga (K)
Rudar
5
0
|
31.10.2020 11:00 | Sloga (K) | 5 : 0 | Rudar | |||||
31.10
11:00
Kosmet
Novi Pazar
2
3
|
31.10.2020 11:00 | Kosmet | 2 : 3 | Novi Pazar | |||||
31.10
11:00
Bane 1931
Apolon
0
3
|
31.10.2020 11:00 | Bane 1931 | 0 : 3 | Apolon | |||||
31.10
11:00
Sport Klub 99
Apolon 4
4
3
|
31.10.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 4 : 3 | Apolon 4 | |||||
31.10
11:00
AF AS Novi Pazar
Šumadija 1903
2
1
|
31.10.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 1 | Šumadija 1903 |
31.10
10:00
ŽAK Sombor
TSC
0
3
|
31.10.2020 10:00 | ŽAK Sombor | 0 : 3 | TSC |
31.10
12:00
Proleter 2006
Akademija Bambi
3
1
|
31.10.2020 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Akademija Bambi | |||||
31.10
10:00
Bečkerek 023
One team
2
5
|
31.10.2020 10:00 | Bečkerek 023 | 2 : 5 | One team |
31.10
12:00
Prof. Bolesnikov
GFK Sloven
0
3
|
31.10.2020 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | GFK Sloven | |||||
31.10
10:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (SM)
0
3
|
31.10.2020 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
31.10
10:00
Inđija
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
31.10.2020 10:00 | Inđija | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
31.10
10:00
Mladi radnik 1940
Proleter Mihajlovac
5
0
|
31.10.2020 10:00 | Mladi radnik 1940 | 5 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
31.10
Sloboda
Mladost 1948
4
2
|
31.10.2020 | Sloboda | 4 : 2 | Mladost 1948 | |||||
31.10
Železničar Kusadak
Udarnik
0
3
|
31.10.2020 | Železničar Kusadak | 0 : 3 | Udarnik | |||||
31.10
11:00
Cerovac 2013
Bresje Superior
4
3
|
31.10.2020 11:00 | Cerovac 2013 | 4 : 3 | Bresje Superior | |||||
31.10
Osipaonica
AF Djokić
0
5
|
31.10.2020 | Osipaonica | 0 : 5 | AF Djokić | |||||
31.10
10:00
Bačinac
Podunavac
1
3
|
31.10.2020 10:00 | Bačinac | 1 : 3 | Podunavac | |||||
31.10
10:00
Jasenica 2017
Budućnost
8
0
|
31.10.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 8 : 0 | Budućnost |
31.10
Karaš
Budućnost
0
4
|
31.10.2020 | Karaš | 0 : 4 | Budućnost | |||||
31.10
Ševac
Potporanj
2
2
|
31.10.2020 | Ševac | 2 : 2 | Potporanj | |||||
31.10
OFK Plandište
BAK
2
2
|
31.10.2020 | OFK Plandište | 2 : 2 | BAK |
31.10
10:00
Zadrugar
Železničar
1
3
|
31.10.2020 10:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Železničar | |||||
31.10
10:00
Drina
Loznica
1
4
|
31.10.2020 10:00 | Drina | 1 : 4 | Loznica | |||||
31.10
10:00
Fenix
Mačva 1929
4
1
|
31.10.2020 10:00 | Fenix | 4 : 1 | Mačva 1929 | |||||
31.10
10:00
Savacium
Mačva
0
0
|
31.10.2020 10:00 | Savacium | 0 : 0 | Mačva | |||||
31.10
10:00
Sunrise Šabac
Rađevac
1
0
|
31.10.2020 10:00 | Sunrise Šabac | 1 : 0 | Rađevac | |||||
31.10
10:00
Omladinac 2014
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Senjak
1
1
|
31.10.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 1 | Senjak |
31.10
15:00
Voja Gačić
Proleter
5
1
|
31.10.2020 15:00 | Voja Gačić | 5 : 1 | Proleter | |||||
31.10
14:00
OFK Vršac
Železničar
0
1
|
31.10.2020 14:00 | OFK Vršac | 0 : 1 | Železničar |
31.10
10:00
Radnički
Kolubara
1
4
|
31.10.2020 10:00 | Radnički | 1 : 4 | Kolubara | |||||
31.10
10:00
OFK Budućnost
TEK Sloga
2
3
|
31.10.2020 10:00 | OFK Budućnost | 2 : 3 | TEK Sloga | |||||
31.10
11:00
OFK Borac
Borac
2
3
|
31.10.2020 11:00 | OFK Borac | 2 : 3 | Borac |
31.10
10:00
CFK
Bajša
2
1
|
31.10.2020 10:00 | CFK | 2 : 1 | Bajša | |||||
31.10
11:00
Spartak ŽK
Vinogradar
8
1
|
31.10.2020 11:00 | Spartak ŽK | 8 : 1 | Vinogradar | |||||
31.10
12:00
Arena Su
Čantavir
4
2
|
31.10.2020 12:00 | Arena Su | 4 : 2 | Čantavir | |||||
31.10
11:00
Subotica
Radnički 1905
5
4
|
31.10.2020 11:00 | Subotica | 5 : 4 | Radnički 1905 |
31.10
11:00
Novi Pazar
Tutin
5
4
|
31.10.2020 11:00 | Novi Pazar | 5 : 4 | Tutin | |||||
31.10
11:00
Novi Pazar B
Granit
4
3
|
31.10.2020 11:00 | Novi Pazar B | 4 : 3 | Granit | |||||
31.10
11:00
Koštam Polje
OFK Ras
3
4
|
31.10.2020 11:00 | Koštam Polje | 3 : 4 | OFK Ras | |||||
31.10
11:00
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors
0
1
|
31.10.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 0 : 1 | Pazar Juniors | |||||
31.10
11:30
Sport Klub 99
Rudar
3
1
|
31.10.2020 11:30 | Sport Klub 99 | 3 : 1 | Rudar |
31.10
16:00
Teleoptik
Voždovac
3
5
|
31.10.2020 16:00 | Teleoptik | 3 : 5 | Voždovac |
31.10
10:00
Jedinstvo
BSK 1925
1
1
|
31.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
31.10
11:00
Rakovica
OLE
1
3
|
31.10.2020 11:00 | Rakovica | 1 : 3 | OLE | |||||
31.10
14:00
Sinđelić
BSK
4
1
|
31.10.2020 14:00 | Sinđelić | 4 : 1 | BSK |
31.10
14:30
Budućnost
Bežanija
0
1
|
31.10.2020 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Bežanija | |||||
31.10
14:00
Sremcica
Karioke
2
2
|
31.10.2020 14:00 | Sremcica | 2 : 2 | Karioke |
31.10
08:30
OFK Beograd
Boleč
4
0
|
31.10.2020 08:30 | OFK Beograd | 4 : 0 | Boleč | |||||
31.10
11:00
Hajduk
Mladenovac
0
3
|
31.10.2020 11:00 | Hajduk | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
31.10
12:00
Dunavac
Zvezdara
1
2
|
31.10.2020 12:00 | Dunavac | 1 : 2 | Zvezdara |
31.10
10:00
Napredak
Mladost (T)
4
3
|
31.10.2020 10:00 | Napredak | 4 : 3 | Mladost (T) | |||||
31.10
10:00
Bačka
Srbobran
0
3
|
31.10.2020 10:00 | Bačka | 0 : 3 | Srbobran | |||||
31.10
10:00
Njegoš
Budućnost
6
1
|
31.10.2020 10:00 | Njegoš | 6 : 1 | Budućnost | |||||
31.10
10:00
Eđšeg
Obilić
1
1
|
31.10.2020 10:00 | Eđšeg | 1 : 1 | Obilić |
31.10
10:00
Mačva
Radnički
13
1
|
31.10.2020 10:00 | Mačva | 13 : 1 | Radnički | |||||
31.10
09:30
POFK Savacium
Jedinstvo 1945
1
2
|
31.10.2020 09:30 | POFK Savacium | 1 : 2 | Jedinstvo 1945 |
31.10
GFK Jagodina
Timok 1919
1
0
|
31.10.2020 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Timok 1919 | |||||
31.10
Radnički (S)
SFS Borac
3
1
|
31.10.2020 | Radnički (S) | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
31.10
Car Konstantin
Trayal Knez Lazar
1
4
|
31.10.2020 | Car Konstantin | 1 : 4 | Trayal Knez Lazar | |||||
31.10
Kopernikus Železničar
OFK Radnički
0
0
|
31.10.2020 | Kopernikus Železničar | 0 : 0 | OFK Radnički | |||||
31.10
Radnik
Radnički (P)
2
2
|
31.10.2020 | Radnik | 2 : 2 | Radnički (P) | |||||
31.10
Radnički (N)
Šampion 2014
12
2
|
31.10.2020 | Radnički (N) | 12 : 2 | Šampion 2014 | |||||
31.10
Napredak
Timočanin
5
2
|
31.10.2020 | Napredak | 5 : 2 | Timočanin | |||||
31.10
Lider MGM
Real
2
3
|
31.10.2020 | Lider MGM | 2 : 3 | Real | |||||
31.10
Duel Juniors
GFK Dubočica
6
1
|
31.10.2020 | Duel Juniors | 6 : 1 | GFK Dubočica |
31.10
10:00
ŠF Čanković
OFK Beograd
0
5
|
31.10.2020 10:00 | ŠF Čanković | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
31.10
15:15
Lokomotiva
Brodarac
1
0
|
31.10.2020 15:15 | Lokomotiva | 1 : 0 | Brodarac | |||||
31.10
10:00
Ole
IMT
1
4
|
31.10.2020 10:00 | Ole | 1 : 4 | IMT |
31.10
13:30
Radnički 1923
Kraljica Marija
4
1
|
31.10.2020 13:30 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Kraljica Marija | |||||
31.10
13:30
Mačva
Požega
10
2
|
31.10.2020 13:30 | Mačva | 10 : 2 | Požega | |||||
31.10
13:30
Požarevac
Jedinstvo
3
1
|
31.10.2020 13:30 | Požarevac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
31.10
13:30
Plana
Karađorđe
0
1
|
31.10.2020 13:30 | Plana | 0 : 1 | Karađorđe |
31.10
09:30
Nova Kolonija
Spartak
0
19
|
31.10.2020 09:30 | Nova Kolonija | 0 : 19 | Spartak | |||||
31.10
11:00
Lehel 2019
Moskva
1
0
|
31.10.2020 11:00 | Lehel 2019 | 1 : 0 | Moskva | |||||
31.10
TSC
Vojvodina
0
9
|
31.10.2020 | TSC | 0 : 9 | Vojvodina | |||||
31.10
11:00
Voja Gačić
Stajićevo 2017
5
1
|
31.10.2020 11:00 | Voja Gačić | 5 : 1 | Stajićevo 2017 |
31.10
10:00
Desetka
Zemun
0
13
|
31.10.2020 10:00 | Desetka | 0 : 13 | Zemun | |||||
31.10
14:00
Vinča
Crvena zvezda
0
0
|
31.10.2020 14:00 | Vinča | 0 : 0 | Crvena zvezda |
31.10
GFK Jagodina
Timok 1919
6
0
|
31.10.2020 | GFK Jagodina | 6 : 0 | Timok 1919 | |||||
31.10
Radnički (S)
OFK Paraćin
0
2
|
31.10.2020 | Radnički (S) | 0 : 2 | OFK Paraćin | |||||
31.10
Radnički Niš 2
Trayal Knez Lazar
7
2
|
31.10.2020 | Radnički Niš 2 | 7 : 2 | Trayal Knez Lazar | |||||
31.10
Kopernikus Železničar
OFK Radnički
|
31.10.2020 | Kopernikus Železničar | : | OFK Radnički | |||||
31.10
Radnik
Radnički (P)
0
7
|
31.10.2020 | Radnik | 0 : 7 | Radnički (P) | |||||
31.10
Radnički (N)
OFK Šampion
5
3
|
31.10.2020 | Radnički (N) | 5 : 3 | OFK Šampion | |||||
31.10
Duel Juniors 2
Knjaževac
8
0
|
31.10.2020 | Duel Juniors 2 | 8 : 0 | Knjaževac | |||||
31.10
Lider MGM
Real Niš
2
5
|
31.10.2020 | Lider MGM | 2 : 5 | Real Niš | |||||
31.10
Duel Juniors
GFK Dubočica
4
3
|
31.10.2020 | Duel Juniors | 4 : 3 | GFK Dubočica |
31.10
09:00
Milutinac
Čukarički B
0
2
|
31.10.2020 09:00 | Milutinac | 0 : 2 | Čukarički B | |||||
31.10
09:00
Bežanija
Srem
4
0
|
31.10.2020 09:00 | Bežanija | 4 : 0 | Srem | |||||
31.10
09:00
Budućnost
GSP Polet
1
1
|
31.10.2020 09:00 | Budućnost | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
31.10
09:00
IMT
Sinđelić
5
1
|
31.10.2020 09:00 | IMT | 5 : 1 | Sinđelić |
31.10
13:00
Budućnost
Lazarevac
2
3
|
31.10.2020 13:00 | Budućnost | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
31.10
10:00
Mladost (C)
Akademija fudbala
0
5
|
31.10.2020 10:00 | Mladost (C) | 0 : 5 | Akademija fudbala | |||||
31.10
12:00
Mladost (B)
Šumadija
5
1
|
31.10.2020 12:00 | Mladost (B) | 5 : 1 | Šumadija |
31.10
09:30
Spartak ŽK '09
Vinogradar
3
0
|
31.10.2020 09:30 | Spartak ŽK '09 | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
31.10
09:30
Arena SU
Spartak ŽK '08
1
1
|
31.10.2020 09:30 | Arena SU | 1 : 1 | Spartak ŽK '08 | |||||
31.10
09:30
Subotica
AFK
1
4
|
31.10.2020 09:30 | Subotica | 1 : 4 | AFK | |||||
31.10
10:00
Tisa Njerš
Bačka
1
2
|
31.10.2020 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 2 | Bačka |
31.10
10:00
OFK Ras
Pazar Juniors B
8
3
|
31.10.2020 10:00 | OFK Ras | 8 : 3 | Pazar Juniors B | |||||
31.10
10:30
AF Popović
Jedinstvo 2017
2
6
|
31.10.2020 10:30 | AF Popović | 2 : 6 | Jedinstvo 2017 | |||||
31.10
11:00
Bane 1931 - 2
Tutin
3
1
|
31.10.2020 11:00 | Bane 1931 - 2 | 3 : 1 | Tutin | |||||
31.10
10:00
OFK National
Kosmet
2
7
|
31.10.2020 10:00 | OFK National | 2 : 7 | Kosmet | |||||
31.10
10:00
Bane 1931
Pazar Juniors '01
1
2
|
31.10.2020 10:00 | Bane 1931 | 1 : 2 | Pazar Juniors '01 | |||||
31.10
10:00
Jošanica
Sport Club 99
1
5
|
31.10.2020 10:00 | Jošanica | 1 : 5 | Sport Club 99 | |||||
31.10
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
AF AS Novi Pazar
2
6
|
31.10.2020 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 6 | AF AS Novi Pazar |
31.10
Mladost
Mačva 1929
0
3
|
31.10.2020 | Mladost | 0 : 3 | Mačva 1929 | |||||
31.10
OFK Majur
Šabac Sunrise 2
0
10
|
31.10.2020 | OFK Majur | 0 : 10 | Šabac Sunrise 2 | |||||
31.10
12:00
Fenix 1
Fenix 2
11
1
|
31.10.2020 12:00 | Fenix 1 | 11 : 1 | Fenix 2 | |||||
31.10
13:00
Mačva 1
Tika taka
9
1
|
31.10.2020 13:00 | Mačva 1 | 9 : 1 | Tika taka | |||||
31.10
10:00
POFK Čivija
OFK Atletiko
0
8
|
31.10.2020 10:00 | POFK Čivija | 0 : 8 | OFK Atletiko |
31.10
20:00
Igokea
Partizan NIS
90
84
|
31.10.2020 20:00 | Igokea | 90 : 84 | Partizan NIS | |||||
31.10
18:00
Mornar
Mega Soccerbet
80
73
|
31.10.2020 18:00 | Mornar | 80 : 73 | Mega Soccerbet |
31.10
14:30
Borac
Vrbas
104
72
|
31.10.2020 14:30 | Borac | 104 : 72 | Vrbas | |||||
31.10
16:00
Proleter
BKK Radnički
66
63
|
31.10.2020 16:00 | Proleter | 66 : 63 | BKK Radnički | |||||
31.10
14:30
Slodes
Beovuk 72
68
74
|
31.10.2020 14:30 | Slodes | 68 : 74 | Beovuk 72 | |||||
31.10
21:00
Star
Sveti Đorđe
79
61
|
31.10.2020 21:00 | Star | 79 : 61 | Sveti Đorđe |
31.10
15:00
Konstantin
Zdravlje Leskovac
69
66
|
31.10.2020 15:00 | Konstantin | 69 : 66 | Zdravlje Leskovac | |||||
31.10
21:00
Železničar
Mladost
92
79
|
31.10.2020 21:00 | Železničar | 92 : 79 | Mladost | |||||
31.10
18:00
Bor RTB
Fair Play
65
74
|
31.10.2020 18:00 | Bor RTB | 65 : 74 | Fair Play | |||||
31.10
18:00
Napredak Junior
Klik
67
68
|
31.10.2020 18:00 | Napredak Junior | 67 : 68 | Klik |
31.10
13:15
Actavis Academy
Dimitrovgrad
72
63
|
31.10.2020 13:15 | Actavis Academy | 72 : 63 | Dimitrovgrad |
31.10
20:00
Rudar 1903
Topličanin
79
72
|
31.10.2020 20:00 | Rudar 1903 | 79 : 72 | Topličanin | |||||
31.10
12:30
Marinos
Rtanj
72
51
|
31.10.2020 12:30 | Marinos | 72 : 51 | Rtanj |
31.10
19:00
Hajduk
Futog
84
74
|
31.10.2020 19:00 | Hajduk | 84 : 74 | Futog |
31.10
19:00
Dunav 2014
Stara Pazova
61
69
|
31.10.2020 19:00 | Dunav 2014 | 61 : 69 | Stara Pazova | |||||
31.10
17:00
Nova Pazova
Velika Kikinda
88
79
|
31.10.2020 17:00 | Nova Pazova | 88 : 79 | Velika Kikinda |
31.10
20:00
Svilajnac
Smederevo 1953
108
88
|
31.10.2020 20:00 | Svilajnac | 108 : 88 | Smederevo 1953 | |||||
31.10
18:30
Radnički 1950
Sloga Elite
90
82
|
31.10.2020 18:30 | Radnički 1950 | 90 : 82 | Sloga Elite |
31.10
20:00
Ivanjica
Zlatar
73
79
|
31.10.2020 20:00 | Ivanjica | 73 : 79 | Zlatar | |||||
31.10
13:30
M015
Priboj
84
57
|
31.10.2020 13:30 | M015 | 84 : 57 | Priboj | |||||
31.10
19:00
Loznica
Crnokosa
89
79
|
31.10.2020 19:00 | Loznica | 89 : 79 | Crnokosa |
31.10
14:00
Žarkovo
Vizura
100
61
|
31.10.2020 14:00 | Žarkovo | 100 : 61 | Vizura |
31.10
17:20
Mondo Basket
Eko Sport
64
61
|
31.10.2020 17:20 | Mondo Basket | 64 : 61 | Eko Sport |
31.10
16:20
Ras
Barajevo Bambi
78
55
|
31.10.2020 16:20 | Ras | 78 : 55 | Barajevo Bambi | |||||
31.10
18:30
ABBA
AS Basket
93
88
|
31.10.2020 18:30 | ABBA | 93 : 88 | AS Basket | |||||
31.10
12:30
Surčin
IBC
59
76
|
31.10.2020 12:30 | Surčin | 59 : 76 | IBC |
31.10
12:30
Basketball Stars
Petrovgrad
77
83
|
31.10.2020 12:30 | Basketball Stars | 77 : 83 | Petrovgrad | |||||
31.10
18:00
Karađorđevo
Srbobran
69
100
|
31.10.2020 18:00 | Karađorđevo | 69 : 100 | Srbobran |
31.10
15:00
Senta
Bagljaš
58
95
|
31.10.2020 15:00 | Senta | 58 : 95 | Bagljaš | |||||
31.10
18:00
Beočin
Sivac
87
65
|
31.10.2020 18:00 | Beočin | 87 : 65 | Sivac | |||||
31.10
15:00
Akademik
Roling
81
72
|
31.10.2020 15:00 | Akademik | 81 : 72 | Roling | |||||
31.10
16:30
OKK Spartak
Marina
83
70
|
31.10.2020 16:30 | OKK Spartak | 83 : 70 | Marina |
31.10
18:00
Šimanovci
Partizan
79
72
|
31.10.2020 18:00 | Šimanovci | 79 : 72 | Partizan |
31.10
18:00
Virtus Basket
Radnički
74
78
|
31.10.2020 18:00 | Virtus Basket | 74 : 78 | Radnički | |||||
31.10
19:00
Jedinstvo
Neolit
85
61
|
31.10.2020 19:00 | Jedinstvo | 85 : 61 | Neolit |
31.10
17:00
Osečina
Šabac
80
75
|
31.10.2020 17:00 | Osečina | 80 : 75 | Šabac | |||||
31.10
20:00
Radnički
Apač
106
49
|
31.10.2020 20:00 | Radnički | 106 : 49 | Apač |
31.10
12:00
Mladost
Play off
106
29
|
31.10.2020 12:00 | Mladost | 106 : 29 | Play off | |||||
31.10
18:00
Morava
Sloga (P)
97
71
|
31.10.2020 18:00 | Morava | 97 : 71 | Sloga (P) |
31.10
16:45
Sloga (PM)
Ćuprija
67
76
|
31.10.2020 16:45 | Sloga (PM) | 67 : 76 | Ćuprija | |||||
31.10
17:00
Sloga (B)
Sloga (D)
75
78
|
31.10.2020 17:00 | Sloga (B) | 75 : 78 | Sloga (D) |
31.10
19:30
Polet
Goč
77
57
|
31.10.2020 19:30 | Polet | 77 : 57 | Goč |
31.10
16:00
Kuršumlija
Trijumf
93
49
|
31.10.2020 16:00 | Kuršumlija | 93 : 49 | Trijumf | |||||
31.10
17:00
Knjaževac
Hisar
84
72
|
31.10.2020 17:00 | Knjaževac | 84 : 72 | Hisar | |||||
31.10
17:00
OKK Sokobanja
Hajduk Veljko
94
77
|
31.10.2020 17:00 | OKK Sokobanja | 94 : 77 | Hajduk Veljko |
31.10
17:00
Dynamic
OKK Novi Pazar
85
87
|
31.10.2020 17:00 | Dynamic | 85 : 87 | OKK Novi Pazar | |||||
31.10
19:00
Napredak
Vršac
73
64
|
31.10.2020 19:00 | Napredak | 73 : 64 | Vršac | |||||
31.10
19:00
Sloboda
Tamiš
76
90
|
31.10.2020 19:00 | Sloboda | 76 : 90 | Tamiš | |||||
31.10
19:30
Metalac
Zlatibor
80
89
|
31.10.2020 19:30 | Metalac | 80 : 89 | Zlatibor |
31.10
19:00
Student
Partizan 1953
83
58
|
31.10.2020 19:00 | Student | 83 : 58 | Partizan 1953 | |||||
31.10
18:00
Vojvodina 021
Duga
82
50
|
31.10.2020 18:00 | Vojvodina 021 | 82 : 50 | Duga | |||||
31.10
17:00
Vrbas Medela
SPD Radnički
74
60
|
31.10.2020 17:00 | Vrbas Medela | 74 : 60 | SPD Radnički | |||||
31.10
18:00
Spartak
Novosadska ŽKA
72
84
|
31.10.2020 18:00 | Spartak | 72 : 84 | Novosadska ŽKA |
31.10
19:00
Radnički (B)
Topolčanka
64
86
|
31.10.2020 19:00 | Radnički (B) | 64 : 86 | Topolčanka | |||||
31.10
17:00
Vršac
Proleter
76
63
|
31.10.2020 17:00 | Vršac | 76 : 63 | Proleter | |||||
31.10
14:00
Sistem 2000
Karaburma
63
74
|
31.10.2020 14:00 | Sistem 2000 | 63 : 74 | Karaburma |
31.10
18:00
Stara Pazova
Vojvodina 021- 2
103
28
|
31.10.2020 18:00 | Stara Pazova | 103 : 28 | Vojvodina 021- 2 |
31.10
12:30
Železničar
Lim
27
60
|
31.10.2020 12:30 | Železničar | 27 : 60 | Lim |
31.10
15:00
I Come To Play Budućnost
Marinos
50
89
|
31.10.2020 15:00 | I Come To Play Budućnost | 50 : 89 | Marinos | |||||
31.10
13:30
SPD Radnički
Sloboda
86
53
|
31.10.2020 13:30 | SPD Radnički | 86 : 53 | Sloboda | |||||
31.10
12:30
Konstantin
Mega Soccerbet
59
82
|
31.10.2020 12:30 | Konstantin | 59 : 82 | Mega Soccerbet | |||||
31.10
15:30
Star
Partizan NIS
63
85
|
31.10.2020 15:30 | Star | 63 : 85 | Partizan NIS | |||||
31.10
12:00
Sloga
Borac
64
102
|
31.10.2020 12:00 | Sloga | 64 : 102 | Borac |
31.10
12:00
Crvena zvezda Kombank
Ras
95
44
|
31.10.2020 12:00 | Crvena zvezda Kombank | 95 : 44 | Ras | |||||
31.10
12:00
Partizan 1953
SPD Radnički d.o.o
62
71
|
31.10.2020 12:00 | Partizan 1953 | 62 : 71 | SPD Radnički d.o.o | |||||
31.10
14:00
Radivoj Korać
Hisar
104
40
|
31.10.2020 14:00 | Radivoj Korać | 104 : 40 | Hisar |
31.10
19:00
Gračac
Napredak 037
3
0
|
31.10.2020 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
31.10
15:00
Kosovska Mitrovica 2
Partizan
3
0
|
31.10.2020 15:00 | Kosovska Mitrovica 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
31.10
19:00
FAP Livnica
Rudar
3
0
|
31.10.2020 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Rudar |
31.10
17:30
Desetka
Niš 2
3
0
|
31.10.2020 17:30 | Desetka | 3 : 0 | Niš 2 | |||||
31.10
20:00
Vranje
Pirot
3
1
|
31.10.2020 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Pirot | |||||
31.10
20:00
Hajduk Veljko
Jagodina
2
3
|
31.10.2020 20:00 | Hajduk Veljko | 2 : 3 | Jagodina |
31.10
13:45
Roda
Mladi radnik 2
0
3
|
31.10.2020 13:45 | Roda | 0 : 3 | Mladi radnik 2 | |||||
31.10
16:00
Fortuna Plus
Karađorđe 2
3
0
|
31.10.2020 16:00 | Fortuna Plus | 3 : 0 | Karađorđe 2 | |||||
31.10
16:45
As
Crnjanski
3
1
|
31.10.2020 16:45 | As | 3 : 1 | Crnjanski |
31.10
18:00
Partizan
Stražilovo
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
31.10
17:00
Srem Iton
Vest
3
1
|
31.10.2020 17:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Vest |
31.10
12:30
Hajduk Veljko 2
Timok
1
3
|
31.10.2020 12:30 | Hajduk Veljko 2 | 1 : 3 | Timok | |||||
31.10
10:00
Ozren
Dunav Stars
0
3
|
31.10.2020 10:00 | Ozren | 0 : 3 | Dunav Stars |
31.10
18:00
Klek Srbijašume 2
Stražilovo
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
31.10
14:00
Botafogo
Sloven
0
3
|
31.10.2020 14:00 | Botafogo | 0 : 3 | Sloven | |||||
31.10
18:00
Maglić 1953
Novi Sad 2
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
31.10
18:00
Vrbas
Hajduk
0
3
|
31.10.2020 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Hajduk | |||||
31.10
19:00
Mladost (T)
Dunav Voley 2
3
0
|
31.10.2020 19:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
31.10
17:00
Novi Pazar
Borac (S)
3
1
|
31.10.2020 17:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
31.10
19:00
Ribnica
Radnički
3
0
|
31.10.2020 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Radnički |
31.10
19:00
VGSK
Spartak (LJ)
2
3
|
31.10.2020 19:00 | VGSK | 2 : 3 | Spartak (LJ) | |||||
31.10
16:00
VA 014 Bauwesen
Karađorđe
0
3
|
31.10.2020 16:00 | VA 014 Bauwesen | 0 : 3 | Karađorđe |
31.10
15:00
Loznica
Šumadija
3
2
|
31.10.2020 15:00 | Loznica | 3 : 2 | Šumadija | |||||
31.10
17:00
Bečej
Banat
1
3
|
31.10.2020 17:00 | Bečej | 1 : 3 | Banat | |||||
31.10
20:00
Bavanište
Topličanin
1
3
|
31.10.2020 20:00 | Bavanište | 1 : 3 | Topličanin |
31.10
15:00
Desetka
Stampedo
2
3
|
31.10.2020 15:00 | Desetka | 2 : 3 | Stampedo | |||||
31.10
17:00
Vlasina
Milenijum
0
3
|
31.10.2020 17:00 | Vlasina | 0 : 3 | Milenijum | |||||
31.10
17:00
Panda
Pusta Reka
3
0
|
31.10.2020 17:00 | Panda | 3 : 0 | Pusta Reka |
31.10
17:00
Sokolica
Mokra Gora
0
3
|
31.10.2020 17:00 | Sokolica | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
31.10
15:00
Napredak 037
Borac
0
3
|
31.10.2020 15:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Borac | |||||
31.10
15:00
Tehničar
Raška
3
0
|
31.10.2020 15:00 | Tehničar | 3 : 0 | Raška | |||||
31.10
16:00
Novi Pazar
Sloga 031
3
0
|
31.10.2020 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Sloga 031 |
31.10
17:00
Lazarevac
Proleter
3
0
|
31.10.2020 17:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Proleter |
31.10
17:00
Futog
Štrand Volej
1
3
|
31.10.2020 17:00 | Futog | 1 : 3 | Štrand Volej | |||||
31.10
13:30
Lavice 07
Srem 2
1
3
|
31.10.2020 13:30 | Lavice 07 | 1 : 3 | Srem 2 | |||||
31.10
18:00
Partizan
Bagljaš 023
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Bagljaš 023 | |||||
31.10
13:00
Slavija
NS Volej Team
1
3
|
31.10.2020 13:00 | Slavija | 1 : 3 | NS Volej Team |
31.10
14:00
Knjaževac 2
Volejbor-Tim
0
3
|
31.10.2020 14:00 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Volejbor-Tim | |||||
31.10
15:00
Hajduk Veljko
Pirot
0
3
|
31.10.2020 15:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Pirot |
31.10
16:00
Merkur
SK Volej
3
0
|
31.10.2020 16:00 | Merkur | 3 : 0 | SK Volej | |||||
31.10
18:00
Blok aut
Grbić
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Blok aut | 3 : 0 | Grbić | |||||
31.10
17:00
Mladost
Volejstars
3
0
|
31.10.2020 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Volejstars | |||||
31.10
16:00
Elan Volej
Novi Sad 2
2
3
|
31.10.2020 16:00 | Elan Volej | 2 : 3 | Novi Sad 2 |
31.10
17:00
Mladost
Dunav Volej
0
3
|
31.10.2020 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
31.10
13:00
Štrand Volej 2
Beočin
3
1
|
31.10.2020 13:00 | Štrand Volej 2 | 3 : 1 | Beočin | |||||
31.10
16:00
Maks
Mladost 1979
0
3
|
31.10.2020 16:00 | Maks | 0 : 3 | Mladost 1979 |
31.10
17:30
Apatin
Goks IN
3
0
|
31.10.2020 17:30 | Apatin | 3 : 0 | Goks IN | |||||
31.10
19:30
Elbraco Technoland CVS
Subotica
3
0
|
31.10.2020 19:30 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Subotica | |||||
31.10
17:00
Win Volley
Spartak 2
0
3
|
31.10.2020 17:00 | Win Volley | 0 : 3 | Spartak 2 |
31.10
15:00
Banat
Proleter
1
3
|
31.10.2020 15:00 | Banat | 1 : 3 | Proleter | |||||
31.10
17:00
Vršac
Hercegovina
3
2
|
31.10.2020 17:00 | Vršac | 3 : 2 | Hercegovina | |||||
31.10
18:00
KI 0230
Kikinda
1
3
|
31.10.2020 18:00 | KI 0230 | 1 : 3 | Kikinda |
31.10
18:00
Crnjanski
Mladenovac
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
31.10
18:00
Obilić
Železničar
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Obilić | 3 : 0 | Železničar | |||||
31.10
18:00
Blok Aut
Imlek
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Imlek | |||||
31.10
18:00
Kolubara
AS
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Kolubara | 3 : 1 | AS |
31.10
18:00
Sloboda S -2
Lučani
3
0
|
31.10.2020 18:00 | Sloboda S -2 | 3 : 0 | Lučani | |||||
31.10
18:00
Priboj
Borac 2
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Priboj | 3 : 1 | Borac 2 | |||||
31.10
18:00
Budućnost Nec
Zlatar
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Budućnost Nec | 3 : 1 | Zlatar | |||||
31.10
18:00
Putevi Trendteks
Crnokosa
1
3
|
31.10.2020 18:00 | Putevi Trendteks | 1 : 3 | Crnokosa |
31.10
18:00
Ušće
Volej Stars Junior
0
3
|
31.10.2020 18:00 | Ušće | 0 : 3 | Volej Stars Junior | |||||
31.10
18:00
Raška 2
Tutin
0
3
|
31.10.2020 18:00 | Raška 2 | 0 : 3 | Tutin |
31.10
18:00
Vrba 2019
Stopanja
0
3
|
31.10.2020 18:00 | Vrba 2019 | 0 : 3 | Stopanja | |||||
31.10
18:00
Župa
Antena 08
3
2
|
31.10.2020 18:00 | Župa | 3 : 2 | Antena 08 | |||||
31.10
18:00
Sportisimo
Trstenik
2
3
|
31.10.2020 18:00 | Sportisimo | 2 : 3 | Trstenik |
31.10
19:00
Klek
Beograd
3
0
|
31.10.2020 19:00 | Klek | 3 : 0 | Beograd | |||||
31.10
18:00
Ub
TENT
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Ub | 3 : 1 | TENT |
31.10
17:00
Srbijanka 014
Jedinstvo
3
0
|
31.10.2020 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
15:30
Radnički Blasters
Vranje
3
0
|
31.10.2020 15:30 | Radnički Blasters | 3 : 0 | Vranje | |||||
31.10
18:00
Omladinac
Smederevo
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Omladinac | 3 : 1 | Smederevo |
31.10
18:00
Panonija
FOK
3
1
|
31.10.2020 18:00 | Panonija | 3 : 1 | FOK | |||||
31.10
18:00
Ruma
Crno Bele 011
0
3
|
31.10.2020 18:00 | Ruma | 0 : 3 | Crno Bele 011 | |||||
31.10
17:00
Ivanjica
Zlatibor
0
3
|
31.10.2020 17:00 | Ivanjica | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
31.10
17:30
Gimnazijalac
AS Batajnica
0
3
|
31.10.2020 17:30 | Gimnazijalac | 0 : 3 | AS Batajnica |
31.10
18:00
Dubočica 54
Dinamo
25
23
|
31.10.2020 18:00 | Dubočica 54 | 25 : 23 | Dinamo | |||||
31.10
18:00
Kikinda Grindex
Proleter
26
30
|
31.10.2020 18:00 | Kikinda Grindex | 26 : 30 | Proleter |
31.10
20:00
Novi Pazar
Radnički
25
24
|
31.10.2020 20:00 | Novi Pazar | 25 : 24 | Radnički | |||||
31.10
19:00
Rudar
Železničar 1949
27
29
|
31.10.2020 19:00 | Rudar | 27 : 29 | Železničar 1949 | |||||
31.10
19:00
Šamot 65
Metaloplastika
27
32
|
31.10.2020 19:00 | Šamot 65 | 27 : 32 | Metaloplastika |
31.10
19:30
Jedinstvo
Jugović
22
24
|
31.10.2020 19:30 | Jedinstvo | 22 : 24 | Jugović | |||||
31.10
16:30
Inđija
Vrbas Petrol
34
24
|
31.10.2020 16:30 | Inđija | 34 : 24 | Vrbas Petrol |
31.10
18:00
Bela Palanka
Kuršumlija
31
38
|
31.10.2020 18:00 | Bela Palanka | 31 : 38 | Kuršumlija | |||||
31.10
18:00
Topličanin
Hajduk Veljko
19
26
|
31.10.2020 18:00 | Topličanin | 19 : 26 | Hajduk Veljko | |||||
31.10
19:00
Jastrebac
Metalac
27
23
|
31.10.2020 19:00 | Jastrebac | 27 : 23 | Metalac |
31.10
18:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
28
26
|
31.10.2020 18:00 | Hercegovina | 28 : 26 | Potisje Pleteks |
31.10
18:00
PKB
RSU Akademija Lečić
24
27
|
31.10.2020 18:00 | PKB | 24 : 27 | RSU Akademija Lečić | |||||
31.10
17:30
Sinđelić
Rekreativo
21
20
|
31.10.2020 17:30 | Sinđelić | 21 : 20 | Rekreativo |
31.10
11:30
Nišava
Niška Banja
30
25
|
31.10.2020 11:30 | Nišava | 30 : 25 | Niška Banja | |||||
31.10
11:30
Nišava
Niška Banja
30
25
|
31.10.2020 11:30 | Nišava | 30 : 25 | Niška Banja |
31.10
17:00
Lokomotiva
Rudar 2
41
29
|
31.10.2020 17:00 | Lokomotiva | 41 : 29 | Rudar 2 | |||||
31.10
18:00
Smederevo 2
Karađorđe
25
42
|
31.10.2020 18:00 | Smederevo 2 | 25 : 42 | Karađorđe | |||||
31.10
19:30
Sloga
Osipaonica
47
21
|
31.10.2020 19:30 | Sloga | 47 : 21 | Osipaonica |
31.10
16:00
Naftagas
Slavija
29
38
|
31.10.2020 16:00 | Naftagas | 29 : 38 | Slavija | |||||
31.10
16:00
Prigrevica
Dalmatinac
38
26
|
31.10.2020 16:00 | Prigrevica | 38 : 26 | Dalmatinac | |||||
31.10
15:30
ŽSK 1955
Vojvoda Stepa
24
24
|
31.10.2020 15:30 | ŽSK 1955 | 24 : 24 | Vojvoda Stepa | |||||
31.10
19:00
Budućnost
Sombor
43
28
|
31.10.2020 19:00 | Budućnost | 43 : 28 | Sombor |
31.10
17:00
Mačva 2
Gučevo
25
25
|
31.10.2020 17:00 | Mačva 2 | 25 : 25 | Gučevo |
31.10
19:00
Sivac 69/2
Kljajićevo
29
26
|
31.10.2020 19:00 | Sivac 69/2 | 29 : 26 | Kljajićevo |
31.10
14:30
Srem (SM)
Hajduk
37
28
|
31.10.2020 14:30 | Srem (SM) | 37 : 28 | Hajduk |
31.10
20:00
Mladost (SC)
Temerin
23
25
|
31.10.2020 20:00 | Mladost (SC) | 23 : 25 | Temerin | |||||
31.10
11:00
Sloven
Laki
25
21
|
31.10.2020 11:00 | Sloven | 25 : 21 | Laki |
31.10
16:00
Medicinar 2
Radnički BG
26
29
|
31.10.2020 16:00 | Medicinar 2 | 26 : 29 | Radnički BG | |||||
31.10
17:30
SU Hazena
Metalac 2015
32
27
|
31.10.2020 17:30 | SU Hazena | 32 : 27 | Metalac 2015 |
31.10
13:00
Radan
Vranje
30
18
|
31.10.2020 13:00 | Radan | 30 : 18 | Vranje |
31.10
12:00
Naisa 2
Remesiana
21
27
|
31.10.2020 12:00 | Naisa 2 | 21 : 27 | Remesiana | |||||
31.10
19:00
Rtanj
Bor - RTB 2
21
18
|
31.10.2020 19:00 | Rtanj | 21 : 18 | Bor - RTB 2 |
31.10
10:30
Mladi radnik - 2
Požarevac
26
24
|
31.10.2020 10:30 | Mladi radnik - 2 | 26 : 24 | Požarevac |
31.10
18:00
Metalac AD
Napredak 12
31
10
|
31.10.2020 18:00 | Metalac AD | 31 : 10 | Napredak 12 | |||||
31.10
17:00
Košutnjak
Bekament BB - 2
16
33
|
31.10.2020 17:00 | Košutnjak | 16 : 33 | Bekament BB - 2 | |||||
31.10
17:00
Sedmerac
Metalac
21
33
|
31.10.2020 17:00 | Sedmerac | 21 : 33 | Metalac |
31.10
14:00
Naftagas
Deronje
29
11
|
31.10.2020 14:00 | Naftagas | 29 : 11 | Deronje | |||||
31.10
18:30
Trijumf
Krule
17
28
|
31.10.2020 18:30 | Trijumf | 17 : 28 | Krule |
31.10
18:00
Naisa
Bekament BB
30
19
|
31.10.2020 18:00 | Naisa | 30 : 19 | Bekament BB | |||||
31.10
19:00
Vojvodina
Vrbas
23
24
|
31.10.2020 19:00 | Vojvodina | 23 : 24 | Vrbas | |||||
31.10
19:00
Železničar
Jagodina
17
24
|
31.10.2020 19:00 | Železničar | 17 : 24 | Jagodina | |||||
31.10
18:00
SPD Radnički
Zaječar 1949
31
22
|
31.10.2020 18:00 | SPD Radnički | 31 : 22 | Zaječar 1949 |
31.10
15:30
Kikinda
Topličanin
27
21
|
31.10.2020 15:30 | Kikinda | 27 : 21 | Topličanin | |||||
31.10
19:30
Pančevo
Petrovaradin
34
29
|
31.10.2020 19:30 | Pančevo | 34 : 29 | Petrovaradin | |||||
31.10
20:45
ORK Beograd
Junior
30
25
|
31.10.2020 20:45 | ORK Beograd | 30 : 25 | Junior |
31.10
17:45
Zemun
BVK Crvena zvezda
4
10
|
31.10.2020 17:45 | Zemun | 4 : 10 | BVK Crvena zvezda | |||||
31.10
19:30
Vojvodina
Stari Grad
12
10
|
31.10.2020 19:30 | Vojvodina | 12 : 10 | Stari Grad |
31.10
20:00
Proleter
Palilula
21
3
|
31.10.2020 20:00 | Proleter | 21 : 3 | Palilula |
31.10
17:00
Sava
Dorćol
7
15
|
31.10.2020 17:00 | Sava | 7 : 15 | Dorćol |
31.10
19:30
Raška
Kosjerić
1
6
|
31.10.2020 19:30 | Raška | 1 : 6 | Kosjerić |
31.10
16:00
Viking
Indians 2013
2
9
|
31.10.2020 16:00 | Viking | 2 : 9 | Indians 2013 |
31.10
12:15
Student
Solunac
10
0
|
31.10.2020 12:15 | Student | 10 : 0 | Solunac | |||||
31.10
19:20
Ekonomist
Intelektualac
7
2
|
31.10.2020 19:20 | Ekonomist | 7 : 2 | Intelektualac |
31.10
Čaršija
Ozren
4
5
|
31.10.2020 | Čaršija | 4 : 5 | Ozren |
31.10
18:30
Lindoret
Zadrugar 2017
8
1
|
31.10.2020 18:30 | Lindoret | 8 : 1 | Zadrugar 2017 |
31.10
20:30
Zufo
Metalac Kolorado
10
1
|
31.10.2020 20:30 | Zufo | 10 : 1 | Metalac Kolorado |
31.10
00:00
Partizan
Dinamo 1954
25
0
|
31.10.2020 00:00 | Partizan | 25 : 0 | Dinamo 1954 | |||||
31.10
15:00
Rad Mozzart
Vojvodina
55
0
|
31.10.2020 15:00 | Rad Mozzart | 55 : 0 | Vojvodina |
31.10
11:30
Blue Dragons Beograd
SBB Vukovi
19
61
|
31.10.2020 11:30 | Blue Dragons Beograd | 19 : 61 | SBB Vukovi |
31.10
14:30
Mammoths Kikinda
Golden Bears Bor
35
0
|
31.10.2020 14:30 | Mammoths Kikinda | 35 : 0 | Golden Bears Bor |
31.10
12:00
Panters
Black Hornets
28
42
|
31.10.2020 12:00 | Panters | 28 : 42 | Black Hornets |