26.09
15:30
Sloga (Č)
1. Maj Ruma
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Sloga (Č) | 1 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
26.09
15:30
Sloboda
Dunav
0
0
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda | 0 : 0 | Dunav | |||||
26.09
15:30
Dinamo 1945
Bačka 1901
4
2
|
26.09.2020 15:30 | Dinamo 1945 | 4 : 2 | Bačka 1901 | |||||
26.09
15:30
Mladost (NS)
Omladinac
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Mladost (NS) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.09
15:30
Feniks 1995
OFK Stari Grad
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Feniks 1995 | 1 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
26.09
15:30
Radnički (Zr)
Vojvodina 1928
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Radnički (Zr) | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
26.09
15:30
Bečej 1918
Kozara
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Kozara |
26.09
15:30
Jedinstvo
Trepča
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Trepča | |||||
26.09
15:30
Mladi radnik 1926
Jošanica
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | Jošanica | |||||
26.09
15:30
Sloga 33
Mačva 1929
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Sloga 33 | 3 : 1 | Mačva 1929 | |||||
26.09
15:30
Budućnost Krušik 2014
Budućnost (A)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
26.09
15:30
Tutin
Šumadija (A)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Tutin | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
26.09
15:30
Takovo
Železničar (L)
4
1
|
26.09.2020 15:30 | Takovo | 4 : 1 | Železničar (L) |
26.09
15:30
Radnički (O)
BSK 1925
4
1
|
26.09.2020 15:30 | Radnički (O) | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
26.09
15:30
OFK Beograd
Leštane
0
1
|
26.09.2020 15:30 | OFK Beograd | 0 : 1 | Leštane | |||||
26.09
15:30
BSK Borča
Studentski grad
1
1
|
26.09.2020 15:30 | BSK Borča | 1 : 1 | Studentski grad | |||||
26.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Sinđelić
0
1
|
26.09.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Sinđelić |
26.09
15:30
OFK Sinđelić
Car Konstantin
0
0
|
26.09.2020 15:30 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Car Konstantin | |||||
26.09
15:30
Timok 1919
Župa
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Timok 1919 | 3 : 1 | Župa | |||||
26.09
15:30
Pčinja
Rembas
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Pčinja | 3 : 2 | Rembas | |||||
26.09
15:30
Trstenik PPT
Radan
4
0
|
26.09.2020 15:30 | Trstenik PPT | 4 : 0 | Radan | |||||
26.09
15:30
Jedinstvo (P)
Mladost
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Mladost |
26.09
15:30
Omladinac
Novi Pazar 1928
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
26.09
15:30
Borac
Goč
1
6
|
26.09.2020 15:30 | Borac | 1 : 6 | Goč |
26.09
15:30
Morava (VP)
Karađorđe
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Morava (VP) | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
26.09
15:30
VGSK
Zvižd
5
0
|
26.09.2020 15:30 | VGSK | 5 : 0 | Zvižd |
26.09
15:30
FAP
Polimlje
0
0
|
26.09.2020 15:30 | FAP | 0 : 0 | Polimlje | |||||
26.09
15:30
Crnokosa
Polet (Lj)
1
5
|
26.09.2020 15:30 | Crnokosa | 1 : 5 | Polet (Lj) |
26.09
15:30
Radnički (V)
Rubribreza
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Rubribreza | |||||
26.09
15:30
Drina
Ribnica
0
0
|
26.09.2020 15:30 | Drina | 0 : 0 | Ribnica | |||||
26.09
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (P)
0
1
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 1 | Mladost (P) |
26.09
15:30
Obilić
Hercegovac
0
4
|
26.09.2020 15:30 | Obilić | 0 : 4 | Hercegovac | |||||
26.09
15:30
Bajša
Bačka (P)
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Bajša | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
26.09
15:30
Vojvodina (T)
Njegoš
1
3
|
26.09.2020 15:30 | Vojvodina (T) | 1 : 3 | Njegoš | |||||
26.09
15:30
OFK Vrbas
Mladost (T)
4
2
|
26.09.2020 15:30 | OFK Vrbas | 4 : 2 | Mladost (T) | |||||
26.09
15:30
Crvenka
Krila Krajine
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Crvenka | 2 : 1 | Krila Krajine | |||||
26.09
15:30
Srbobran
Tekstilac
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Srbobran | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
26.09
15:30
Radnički (S)
Mladost APA
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Radnički (S) | 1 : 1 | Mladost APA | |||||
26.09
15:30
ČSK Pivara
Tavankut
1
1
|
26.09.2020 15:30 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Tavankut |
26.09
15:30
OFK Kikinda 1909
Begej
2
1
|
26.09.2020 15:30 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 1 | Begej | |||||
26.09
15:30
Proleter
Radnički (K)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
26.09
15:30
Krajina
Naftagas
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Krajina | 1 : 2 | Naftagas | |||||
26.09
15:30
Jedinstvo (BK)
ŽAK
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | ŽAK | |||||
26.09
15:30
Budućnost
Crvena zvezda
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Budućnost | 2 : 2 | Crvena zvezda |
26.09
15:30
Sloga (E)
Borac
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Sloga (E) | 1 : 0 | Borac | |||||
26.09
15:30
Podrinje
Hajduk
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Podrinje | 0 : 2 | Hajduk | |||||
26.09
15:30
Mladost
Budućnost
5
2
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | 5 : 2 | Budućnost | |||||
26.09
15:30
Cement
Jadran
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Cement | 3 : 2 | Jadran |
26.09
19:00
Jedinstvo 1936
Juhor
3
0
|
26.09.2020 19:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Juhor | |||||
26.09
15:30
Meševo
Kušiljevo
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Meševo | 3 : 1 | Kušiljevo | |||||
26.09
15:30
Morava 1918
Jedinstvo (M)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Morava 1918 | 2 : 0 | Jedinstvo (M) |
26.09
15:30
Bor 1919
OFK Knjaz
5
1
|
26.09.2020 15:30 | Bor 1919 | 5 : 1 | OFK Knjaz | |||||
26.09
15:30
Đerdap
Balkanski
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Đerdap | 2 : 1 | Balkanski | |||||
26.09
15:30
Polom
Jedinstvo (P)
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Polom | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
26.09
15:30
BSK
OFK Slatina
1
3
|
26.09.2020 15:30 | BSK | 1 : 3 | OFK Slatina | |||||
26.09
13:00
Senjak
Hajduk Veljko
1
2
|
26.09.2020 13:00 | Senjak | 1 : 2 | Hajduk Veljko |
26.09
15:30
OFK Napredak 1929
Morava
1
0
|
26.09.2020 15:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 0 | Morava |
26.09
15:30
OFK Kosanica
Jedinstvo (G)
5
2
|
26.09.2020 15:30 | OFK Kosanica | 5 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
26.09
15:30
Pusta Reka
Budućnost
4
1
|
26.09.2020 15:30 | Pusta Reka | 4 : 1 | Budućnost |
26.09
11:00
Milutinac
Vinča
2
1
|
26.09.2020 11:00 | Milutinac | 2 : 1 | Vinča |
26.09
15:30
Hajduk
Ozren
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Hajduk | 1 : 2 | Ozren | |||||
26.09
15:30
Radnički 1946
Trebič
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Radnički 1946 | 2 : 2 | Trebič |
26.09
Čitluk
Mladost (DK)
6
0
|
26.09.2020 | Čitluk | 6 : 0 | Mladost (DK) |
26.09
16:00
Radnički
Sremac
2
0
|
26.09.2020 16:00 | Radnički | 2 : 0 | Sremac | |||||
26.09
16:00
Partizan
Sloga
2
1
|
26.09.2020 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Sloga |
26.09
15:30
BAK
Hajdučica
2
1
|
26.09.2020 15:30 | BAK | 2 : 1 | Hajdučica |
26.09
15:30
Polet
Tvrđava
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Polet | 3 : 1 | Tvrđava | |||||
26.09
15:30
Borac (BG)
Zadrugar
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Borac (BG) | 2 : 1 | Zadrugar |
26.09
15:30
Radnički 1905
Đurđin
2
3
|
26.09.2020 15:30 | Radnički 1905 | 2 : 3 | Đurđin | |||||
26.09
15:30
Proleter (RS)
Sutjeska
6
0
|
26.09.2020 15:30 | Proleter (RS) | 6 : 0 | Sutjeska | |||||
26.09
15:30
Tornjoš
Iskra
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Tornjoš | 1 : 1 | Iskra | |||||
26.09
15:30
Napredak
Eđšeg
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Eđšeg |
26.09
15:00
Radnički 1911
Borac
1
4
|
26.09.2020 15:00 | Radnički 1911 | 1 : 4 | Borac | |||||
26.09
15:00
ASK
Vojvodina (NM)
1
0
|
26.09.2020 15:00 | ASK | 1 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
26.09
15:00
Mladost (L)
Delija
5
1
|
26.09.2020 15:00 | Mladost (L) | 5 : 1 | Delija |
26.09
15:30
Borac (O)
Hajduk
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Borac (O) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
26.09
15:30
Rakovica
Institut
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Rakovica | 0 : 2 | Institut |
26.09
15:30
Mladost
Polet
7
1
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | 7 : 1 | Polet | |||||
26.09
15:30
Barajevo
Radnički
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Barajevo | 1 : 2 | Radnički |
26.09
15:30
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Fruškogorski partizan | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
26.09
15:30
OFK Futog
Jedinstvo
4
1
|
26.09.2020 15:30 | OFK Futog | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.09
15:30
Omladinac
Hajduk
5
0
|
26.09.2020 15:30 | Omladinac | 5 : 0 | Hajduk |
26.09
15:30
Rudna Glava
Poreč
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Poreč | |||||
26.09
15:30
Šarbanovac
Sloga
3
4
|
26.09.2020 15:30 | Šarbanovac | 3 : 4 | Sloga | |||||
26.09
15:30
BSK
Polet
1
1
|
26.09.2020 15:30 | BSK | 1 : 1 | Polet |
26.09
16:00
Kolonija
Mladost (P)
4
4
|
26.09.2020 16:00 | Kolonija | 4 : 4 | Mladost (P) |
26.09
15:30
Rudar 2001
Obilić
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Rudar 2001 | 1 : 1 | Obilić |
26.09
15:30
Sloga
Moravac (ZT)
1
3
|
26.09.2020 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
26.09
15:30
Rasovača
Elid
0
1
|
26.09.2020 15:30 | Rasovača | 0 : 1 | Elid |
26.09
16:00
Karađorđe
Mataruge
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Mataruge | |||||
26.09
16:00
Mladi radnik 1925
Popovići Vrnjci
1
0
|
26.09.2020 16:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
26.09
16:00
Rudar
Napredak
1
0
|
26.09.2020 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Napredak | |||||
26.09
16:00
Mladost (V)
Ribnica
2
2
|
26.09.2020 16:00 | Mladost (V) | 2 : 2 | Ribnica |
26.09
15:30
Morava (KS)
Morava (R)
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Morava (KS) | 1 : 2 | Morava (R) |
26.09
16:00
OFK Brđanac
OFK Osečina
3
0
|
26.09.2020 16:00 | OFK Brđanac | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
26.09
16:00
Strmovo 1968
Joks Junajted
6
0
|
26.09.2020 16:00 | Strmovo 1968 | 6 : 0 | Joks Junajted |
26.09
15:30
Zadrugar
Gnjilan
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Gnjilan | |||||
26.09
15:30
Zvezda
Dragoš
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Zvezda | 1 : 1 | Dragoš | |||||
26.09
15:30
Napredak
Sloga
4
4
|
26.09.2020 15:30 | Napredak | 4 : 4 | Sloga |
26.09
15:00
Sinđelić
Mladi borac
4
3
|
26.09.2020 15:00 | Sinđelić | 4 : 3 | Mladi borac |
26.09
15:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
3
6
|
26.09.2020 15:00 | Mladost (S) | 3 : 6 | BSK Bujanovac |
26.09
16:00
Rudar
Zvečan
6
2
|
26.09.2020 16:00 | Rudar | 6 : 2 | Zvečan | |||||
26.09
16:00
Ibar
Radnik
3
0
|
26.09.2020 16:00 | Ibar | 3 : 0 | Radnik |
26.09
15:30
Jastreb
Dunđerski
0
3
|
26.09.2020 15:30 | Jastreb | 0 : 3 | Dunđerski | |||||
26.09
15:30
Jastrebac
Mladost 1982
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
26.09
15:30
NS Tatko
Real
10
1
|
26.09.2020 15:30 | NS Tatko | 10 : 1 | Real | |||||
26.09
15:30
Omladinac
Jug Bogdan
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Jug Bogdan | |||||
26.09
15:30
Kaćuša
Akademija 10
0
3
|
26.09.2020 15:30 | Kaćuša | 0 : 3 | Akademija 10 | |||||
26.09
15:30
Spartak
Pobeda
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Spartak | 2 : 2 | Pobeda | |||||
26.09
15:30
Partizanski put
Borac
4
1
|
26.09.2020 15:30 | Partizanski put | 4 : 1 | Borac | |||||
26.09
15:30
Polet
Kosovac
0
0
|
26.09.2020 15:30 | Polet | 0 : 0 | Kosovac |
26.09
15:30
Jezero
Gradac
5
1
|
26.09.2020 15:30 | Jezero | 5 : 1 | Gradac | |||||
26.09
15:30
Omladinac (U)
Poljoprivrednik
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Omladinac (U) | 2 : 1 | Poljoprivrednik |
26.09
15:30
Proleter
Borac (P)
9
0
|
26.09.2020 15:30 | Proleter | 9 : 0 | Borac (P) |
26.09
15:30
Feniks
Karađorđe 2013 (Viš)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Feniks | 1 : 0 | Karađorđe 2013 (Viš) |
26.09
16:00
Slanobarac
Moskva
4
0
|
26.09.2020 16:00 | Slanobarac | 4 : 0 | Moskva | |||||
26.09
16:00
Borac (NS)
Hajduk (G)
2
0
|
26.09.2020 16:00 | Borac (NS) | 2 : 0 | Hajduk (G) | |||||
26.09
16:00
Miletić
Dinamo
4
2
|
26.09.2020 16:00 | Miletić | 4 : 2 | Dinamo |
26.09
16:00
Bratstvo 1975
Dobrača
4
1
|
26.09.2020 16:00 | Bratstvo 1975 | 4 : 1 | Dobrača | |||||
26.09
16:00
Partizan
Jadran
1
5
|
26.09.2020 16:00 | Partizan | 1 : 5 | Jadran |
26.09
15:30
Žitkovica
Barič
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Žitkovica | 2 : 0 | Barič |
26.09
16:45
Šećeranac Ada
Bežanija
2
0
|
26.09.2020 16:45 | Šećeranac Ada | 2 : 0 | Bežanija |
26.09
15:30
Siti Sport Klub
OFK Crvenka
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Siti Sport Klub | 3 : 2 | OFK Crvenka | |||||
26.09
15:30
Sveti Stefan
Pinosava
2
3
|
26.09.2020 15:30 | Sveti Stefan | 2 : 3 | Pinosava |
26.09
16:00
Mlada krila
Jedinstvo (G)
4
1
|
26.09.2020 16:00 | Mlada krila | 4 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
26.09
16:00
Sloga Obrva
Stubal
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Sloga Obrva | 1 : 1 | Stubal | |||||
26.09
16:00
Progorelica
Lazac
0
2
|
26.09.2020 16:00 | Progorelica | 0 : 2 | Lazac |
26.09
15:30
Beljanica
Radnički
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Beljanica | 2 : 2 | Radnički | |||||
26.09
15:30
Šumadija
Napredak (Sv)
2
2
|
26.09.2020 15:30 | Šumadija | 2 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
26.09
15:30
Jasenovo
Napredak (St)
1
3
|
26.09.2020 15:30 | Jasenovo | 1 : 3 | Napredak (St) |
26.09
15:30
Kupinovac
Bratstvo
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Kupinovac | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
26.09
15:30
Mladost (D)
Šantarovac
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Mladost (D) | 3 : 0 | Šantarovac | |||||
26.09
15:30
Jedinstvo
Ursule
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Ursule |
26.09
16:00
Ratkovac
Polet (T)
0
3
|
26.09.2020 16:00 | Ratkovac | 0 : 3 | Polet (T) |
26.09
16:00
Lukavac
Rajac
1
5
|
26.09.2020 16:00 | Lukavac | 1 : 5 | Rajac |
26.09
15:30
Rutevac
Napredak 2012
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Rutevac | 1 : 2 | Napredak 2012 | |||||
26.09
15:30
Jedinstvo
Škriljac
1
5
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Škriljac |
26.09
15:30
Horgoš 1911
Slavija
0
1
|
26.09.2020 15:30 | Horgoš 1911 | 0 : 1 | Slavija |
26.09
15:30
Badljevica
Vučak
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Badljevica | 2 : 1 | Vučak | |||||
26.09
12:30
Petlić SD 026
Kolarac
2
2
|
26.09.2020 12:30 | Petlić SD 026 | 2 : 2 | Kolarac |
26.09
15:30
Skobalj
Zeppelin 026
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Skobalj | 2 : 1 | Zeppelin 026 |
26.09
15:30
Sloboda 2013
Rtanj
2
5
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda 2013 | 2 : 5 | Rtanj |
26.09
15:30
Jedinstvo Stević
Pobeda
6
1
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo Stević | 6 : 1 | Pobeda |
26.09
16:30
Gladijator
Kej
0
4
|
26.09.2020 16:30 | Gladijator | 0 : 4 | Kej |
26.09
15:30
Sloboda
Nišavac
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda | 3 : 1 | Nišavac | |||||
26.09
15:30
Mladost
Veliki Suvodol
0
1
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Veliki Suvodol |
26.09
15:30
Soko
Krivanj
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Soko | 3 : 1 | Krivanj |
26.09
15:00
Jevremovac
OFK Jelen
2
2
|
26.09.2020 15:00 | Jevremovac | 2 : 2 | OFK Jelen |
26.09
16:00
FC Stella Rossa
Velereč 94
1
3
|
26.09.2020 16:00 | FC Stella Rossa | 1 : 3 | Velereč 94 | |||||
26.09
16:00
Brezak
Šumadija
2
2
|
26.09.2020 16:00 | Brezak | 2 : 2 | Šumadija | |||||
26.09
16:00
Semedraž
Majdan
3
1
|
26.09.2020 16:00 | Semedraž | 3 : 1 | Majdan | |||||
26.09
16:00
Jablanica
Lunjevica
2
5
|
26.09.2020 16:00 | Jablanica | 2 : 5 | Lunjevica | |||||
26.09
16:00
Omladinac
Takovski Ustanak
3
2
|
26.09.2020 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Takovski Ustanak |
26.09
15:00
Budućnost (DO)
Partizan
4
2
|
26.09.2020 15:00 | Budućnost (DO) | 4 : 2 | Partizan |
26.09
10:00
Jugovići 1976
Lepaja 2018
5
0
|
26.09.2020 10:00 | Jugovići 1976 | 5 : 0 | Lepaja 2018 |
26.09
15:30
Zmajevac
Modrica
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Zmajevac | 1 : 0 | Modrica | |||||
26.09
15:30
Borac
Mudrakovac
5
0
|
26.09.2020 15:30 | Borac | 5 : 0 | Mudrakovac |
26.09
Velika Morava
Borjak 2012
1
0
|
26.09.2020 | Velika Morava | 1 : 0 | Borjak 2012 |
26.09
16:00
Kolubara (LP)
Dokmir
3
0
|
26.09.2020 16:00 | Kolubara (LP) | 3 : 0 | Dokmir |
26.09
16:00
Donja Mutnica
Polet
0
0
|
26.09.2020 16:00 | Donja Mutnica | 0 : 0 | Polet | |||||
26.09
16:00
Mladost
Radnik
5
1
|
26.09.2020 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Radnik | |||||
26.09
16:00
Borac 1950
Železničar
2
1
|
26.09.2020 16:00 | Borac 1950 | 2 : 1 | Železničar |
26.09
16:00
Jedinstvo
Heroj
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Heroj |
26.09
15:00
Mladi radnik
GFK Strelište
3
1
|
26.09.2020 15:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | GFK Strelište | |||||
26.09
15:00
Dobra Voda
Belica
3
1
|
26.09.2020 15:00 | Dobra Voda | 3 : 1 | Belica |
26.09
15:30
Crni Vitez
Napredak 1927
7
0
|
26.09.2020 15:30 | Crni Vitez | 7 : 0 | Napredak 1927 |
26.09
15:30
Sloga
Janošik
6
2
|
26.09.2020 15:30 | Sloga | 6 : 2 | Janošik | |||||
26.09
15:30
Banatul
Dobrica
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Banatul | 2 : 1 | Dobrica | |||||
26.09
15:30
Mladost (VG)
Naša Krajina
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Mladost (VG) | 3 : 1 | Naša Krajina | |||||
26.09
15:30
Vladimirovac
Gaj
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Vladimirovac | 3 : 0 | Gaj |
26.09
15:30
Sloboda
OFK Radnički
3
2
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda | 3 : 2 | OFK Radnički |
26.09
15:30
Mladi radnik
OFK Borac
3
3
|
26.09.2020 15:30 | Mladi radnik | 3 : 3 | OFK Borac |
26.09
15:30
Šumadinac 1949
Budućnost MI
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Šumadinac 1949 | 2 : 1 | Budućnost MI | |||||
26.09
15:30
Gornja Trnava 1938
Jarmenovci
2
3
|
26.09.2020 15:30 | Gornja Trnava 1938 | 2 : 3 | Jarmenovci |
26.09
15:30
Rudar 1947
Burovac
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Rudar 1947 | 2 : 0 | Burovac | |||||
26.09
15:30
BSK
Napredak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | BSK | 3 : 0 | Napredak | |||||
26.09
15:30
Radnik
Dobrnje
4
2
|
26.09.2020 15:30 | Radnik | 4 : 2 | Dobrnje | |||||
26.09
11:00
Melnica
Udarnik 2015
2
3
|
26.09.2020 11:00 | Melnica | 2 : 3 | Udarnik 2015 | |||||
26.09
15:30
Omladinac
Vukan
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Vukan |
26.09
16:00
Grivac
Polet
1
0
|
26.09.2020 16:00 | Grivac | 1 : 0 | Polet | |||||
26.09
16:00
Mladost
Kotlenik
5
4
|
26.09.2020 16:00 | Mladost | 5 : 4 | Kotlenik |
26.09
16:00
POFK Metaloplastika 2006
POFK Letnjikovac
7
0
|
26.09.2020 16:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 7 : 0 | POFK Letnjikovac |
26.09
15:30
Selište
Homoljac
1
3
|
26.09.2020 15:30 | Selište | 1 : 3 | Homoljac | |||||
26.09
15:30
Mladost (K)
Budućnost (M)
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Mladost (K) | 3 : 1 | Budućnost (M) | |||||
26.09
15:30
Laznica
Osanica
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Laznica | 3 : 0 | Osanica | |||||
26.09
15:30
Vrelo 1971
Best Sige
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Vrelo 1971 | 2 : 1 | Best Sige | |||||
26.09
15:30
Sloga (J)
Vukovac 98
7
2
|
26.09.2020 15:30 | Sloga (J) | 7 : 2 | Vukovac 98 |
26.09
15:30
Luk Kompenzatori
Granit
6
1
|
26.09.2020 15:30 | Luk Kompenzatori | 6 : 1 | Granit |
26.09
11:00
Šumadinac
Crvena zvezda
1
2
|
26.09.2020 11:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
26.09
15:30
Mladost
Lepenica
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | : | Lepenica |
26.09
15:30
Lomnica
Dedina
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Lomnica | 0 : 2 | Dedina |
26.09
15:00
Kolonija
PSS-192
2
1
|
26.09.2020 15:00 | Kolonija | 2 : 1 | PSS-192 |
26.09
16:00
Krupa
Zrinjski
0
3
|
26.09.2020 16:00 | Krupa | 0 : 3 | Zrinjski | |||||
26.09
16:00
Sarajevo
Željezničar
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Željezničar | |||||
26.09
16:00
Tuzla City
Sloboda
2
1
|
26.09.2020 16:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Sloboda | |||||
26.09
16:00
Olimpik
Borac
1
4
|
26.09.2020 16:00 | Olimpik | 1 : 4 | Borac | |||||
26.09
16:00
Velež
Radnik
2
1
|
26.09.2020 16:00 | Velež | 2 : 1 | Radnik |
26.09
16:00
Slavija
Podrinje
2
0
|
26.09.2020 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Podrinje | |||||
26.09
16:00
Kozara
Ljubić
1
3
|
26.09.2020 16:00 | Kozara | 1 : 3 | Ljubić | |||||
26.09
16:00
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
26.09.2020 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.09
16:00
Rudar Prijedor
Borac
2
0
|
26.09.2020 16:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Borac | |||||
26.09
16:00
Sloboda
Leotar
0
0
|
26.09.2020 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Leotar | |||||
26.09
16:00
Željezničar
Tekstilac
0
0
|
26.09.2020 16:00 | Željezničar | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
26.09
16:00
Sutjeska
Drina
1
0
|
26.09.2020 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Drina | |||||
26.09
16:00
Zvijezda 09
Modriča
2
2
|
26.09.2020 16:00 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Modriča |
26.09
15:30
Jezero
OFK Titograd
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Jezero | 1 : 0 | OFK Titograd |
26.09
13:30
Brighton
Manchester United
2
3
|
26.09.2020 13:30 | Brighton | 2 : 3 | Manchester United | |||||
26.09
16:00
Crystal Palace
Everton
1
2
|
26.09.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Everton | |||||
26.09
18:30
West Bromwich Albion
Chelsea
3
3
|
26.09.2020 18:30 | West Bromwich Albion | 3 : 3 | Chelsea | |||||
26.09
21:00
Burnley
Southampton
0
1
|
26.09.2020 21:00 | Burnley | 0 : 1 | Southampton |
26.09
13:30
Watford
Luton Town
1
0
|
26.09.2020 13:30 | Watford | 1 : 0 | Luton Town | |||||
26.09
13:30
Wycombe Wanderers
Swansea City
0
2
|
26.09.2020 13:30 | Wycombe Wanderers | 0 : 2 | Swansea City | |||||
26.09
16:00
Barnsley
Coventry City
0
0
|
26.09.2020 16:00 | Barnsley | 0 : 0 | Coventry City | |||||
26.09
16:00
Birmingham City
Rotherham United
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Birmingham City | 1 : 1 | Rotherham United | |||||
26.09
16:00
Cardiff City
Reading
1
2
|
26.09.2020 16:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Reading | |||||
26.09
16:00
Derby County
Blackburn Rovers
0
4
|
26.09.2020 16:00 | Derby County | 0 : 4 | Blackburn Rovers | |||||
26.09
16:00
Millwall
Brentford
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Millwall | 1 : 1 | Brentford | |||||
26.09
16:00
Preston North End
Stoke City
0
1
|
26.09.2020 16:00 | Preston North End | 0 : 1 | Stoke City | |||||
26.09
16:00
Queens Park Rangers
Middlesbrough
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 1 | Middlesbrough |
26.09
13:00
Deportivo Alavés
Getafe
0
0
|
26.09.2020 13:00 | Deportivo Alavés | 0 : 0 | Getafe | |||||
26.09
21:00
Real Betis
Real Madrid
2
3
|
26.09.2020 21:00 | Real Betis | 2 : 3 | Real Madrid | |||||
26.09
16:00
Valencia
Huesca
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Valencia | 1 : 1 | Huesca | |||||
26.09
18:30
Elche
Real Sociedad
0
3
|
26.09.2020 18:30 | Elche | 0 : 3 | Real Sociedad |
26.09
15:30
Borussia M'gladbach
Union Berlin
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Union Berlin | |||||
26.09
15:30
Bayer 04
RB Leipzig
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Bayer 04 | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
26.09
18:30
Schalke 04
Werder
1
3
|
26.09.2020 18:30 | Schalke 04 | 1 : 3 | Werder | |||||
26.09
15:30
Mainz 05
Stuttgart
1
4
|
26.09.2020 15:30 | Mainz 05 | 1 : 4 | Stuttgart | |||||
26.09
15:30
Augsburg
Borussia Dortmund
2
0
|
26.09.2020 15:30 | Augsburg | 2 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
26.09
15:30
Arminia
Köln
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Arminia | 1 : 0 | Köln |
26.09
21:00
Olympique Marseille
Metz
1
1
|
26.09.2020 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Metz | |||||
26.09
17:00
Saint-Etienne
Rennes
0
3
|
26.09.2020 17:00 | Saint-Etienne | 0 : 3 | Rennes |
26.09
15:00
Torino
Atalanta
2
4
|
26.09.2020 15:00 | Torino | 2 : 4 | Atalanta | |||||
26.09
18:00
Cagliari
Lazio
0
2
|
26.09.2020 18:00 | Cagliari | 0 : 2 | Lazio | |||||
26.09
18:00
Sampdoria
Benevento
2
3
|
26.09.2020 18:00 | Sampdoria | 2 : 3 | Benevento | |||||
26.09
20:45
Internazionale
Fiorentina
4
3
|
26.09.2020 20:45 | Internazionale | 4 : 3 | Fiorentina |
26.09
16:00
TSC
Spartak ŽK
3
0
|
26.09.2020 16:00 | TSC | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
26.09
16:00
Čukarički
Mačva
4
0
|
26.09.2020 16:00 | Čukarički | 4 : 0 | Mačva | |||||
26.09
18:00
Mladost (L)
Crvena zvezda
0
4
|
26.09.2020 18:00 | Mladost (L) | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
26.09
16:00
Javor Matis
Zlatibor
1
1
|
26.09.2020 16:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
26.09
16:00
Radnik
Rad
4
2
|
26.09.2020 16:00 | Radnik | 4 : 2 | Rad |
26.09
15:30
Sloboda
Nišavac
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda | : | Nišavac | |||||
26.09
15:30
Mladost
Veliki Suvodol
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | : | Veliki Suvodol |
26.09
15:00
Zemun
Mašinac Trejs
0
2
|
26.09.2020 15:00 | Zemun | 0 : 2 | Mašinac Trejs | |||||
26.09
19:30
Crvena zvezda
Radnički 1923
5
0
|
26.09.2020 19:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Radnički 1923 | |||||
26.09
16:00
TSC
Požarevac
3
2
|
26.09.2020 16:00 | TSC | 3 : 2 | Požarevac |
26.09
16:00
Jedinstvo 2014
ŽGFK Lavice Dubočica
1
3
|
26.09.2020 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 3 | ŽGFK Lavice Dubočica |
26.09
Voša AS
Nova Kolonija
0
3
|
26.09.2020 | Voša AS | 0 : 3 | Nova Kolonija |
26.09
10:00
Karađorđe
Kraljica Marija
5
1
|
26.09.2020 10:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Kraljica Marija | |||||
26.09
16:00
Jedinstvo
Slatke male
4
0
|
26.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Slatke male |
26.09
Levač
Kolibri
2
1
|
26.09.2020 | Levač | 2 : 1 | Kolibri | |||||
26.09
Morava
Mašinac 2020
1
6
|
26.09.2020 | Morava | 1 : 6 | Mašinac 2020 | |||||
26.09
Rudar 1974
Topličanin
|
26.09.2020 | Rudar 1974 | : | Topličanin | |||||
26.09
Knjaževac 2015
SUŽF Stol
7
1
|
26.09.2020 | Knjaževac 2015 | 7 : 1 | SUŽF Stol |
26.09
16:00
Heroj Polet B tim
Radnički 2013
0
1
|
26.09.2020 16:00 | Heroj Polet B tim | 0 : 1 | Radnički 2013 | |||||
26.09
15:00
Desetka
Vinča
2
1
|
26.09.2020 15:00 | Desetka | 2 : 1 | Vinča |
26.09
16:00
Partizan
Radnički 1923
2
0
|
26.09.2020 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
26.09
11:00
Brodarac
Čukarički
2
1
|
26.09.2020 11:00 | Brodarac | 2 : 1 | Čukarički | |||||
26.09
13:00
TSC
RFK Grafičar
1
0
|
26.09.2020 13:00 | TSC | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
26.09
11:30
Internacional
Mladost (L)
0
0
|
26.09.2020 11:30 | Internacional | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
26.09
13:00
Trayal
IMT
0
3
|
26.09.2020 13:00 | Trayal | 0 : 3 | IMT | |||||
26.09
11:00
Voždovac
Rad
3
1
|
26.09.2020 11:00 | Voždovac | 3 : 1 | Rad |
26.09
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
2
1
|
26.09.2020 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
26.09
10:00
Index
Jedinstvo (V)
3
2
|
26.09.2020 10:00 | Index | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
26.09
10:00
Vojvodina
GFK Sloven
2
0
|
26.09.2020 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | GFK Sloven | |||||
26.09
10:00
Inđija
Omladinac
8
0
|
26.09.2020 10:00 | Inđija | 8 : 0 | Omladinac |
26.09
10:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
1
3
|
26.09.2020 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 3 | Spartak ŽK | |||||
26.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Proleter (NS)
4
2
|
26.09.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 2 | Proleter (NS) |
26.09
15:30
Šumadija 1903
Sloboda
2
1
|
26.09.2020 15:30 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloboda | |||||
26.09
15:30
Šabac Sunrise
Jedinstvo (Ub)
6
2
|
26.09.2020 15:30 | Šabac Sunrise | 6 : 2 | Jedinstvo (Ub) |
26.09
16:00
Dinamo
OFK Lugomir
4
1
|
26.09.2020 16:00 | Dinamo | 4 : 1 | OFK Lugomir | |||||
26.09
14:30
GFK Dubočica
Radnik
8
1
|
26.09.2020 14:30 | GFK Dubočica | 8 : 1 | Radnik | |||||
26.09
11:00
Kopernikus Želežničar
Trstenik PPT
6
0
|
26.09.2020 11:00 | Kopernikus Želežničar | 6 : 0 | Trstenik PPT | |||||
26.09
11:00
OFK Radnički
OFK Sinđelić
4
0
|
26.09.2020 11:00 | OFK Radnički | 4 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
26.09
10:00
Real
OFK Topličanin
4
1
|
26.09.2020 10:00 | Real | 4 : 1 | OFK Topličanin |
26.09
15:30
Sloboda
Zvižd
|
26.09.2020 15:30 | Sloboda | : | Zvižd | |||||
26.09
15:30
OPK Rudar 2001
Mladi radnik 1926
0
6
|
26.09.2020 15:30 | OPK Rudar 2001 | 0 : 6 | Mladi radnik 1926 | |||||
26.09
15:30
Karađorđe
Napredak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Karađorđe | 3 : 0 | Napredak | |||||
26.09
15:30
OFK Slavija
Jasenica 2017
|
26.09.2020 15:30 | OFK Slavija | : | Jasenica 2017 | |||||
26.09
15:30
Sloga 33
Smederevo 1924
0
2
|
26.09.2020 15:30 | Sloga 33 | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
26.09
15:30
Borac 1932
Petar Dobrnjac
3
1
|
26.09.2020 15:30 | Borac 1932 | 3 : 1 | Petar Dobrnjac |
26.09
Mladost
Borac (St)
4
0
|
26.09.2020 | Mladost | 4 : 0 | Borac (St) | |||||
26.09
Borac (Sa)
Strela
3
1
|
26.09.2020 | Borac (Sa) | 3 : 1 | Strela | |||||
26.09
Polet
Jugoslavija
0
5
|
26.09.2020 | Polet | 0 : 5 | Jugoslavija |
26.09
Vulturul
Proleter
0
3
|
26.09.2020 | Vulturul | 0 : 3 | Proleter | |||||
26.09
Dunav
Budućnost
2
4
|
26.09.2020 | Dunav | 2 : 4 | Budućnost | |||||
26.09
Partizan
Borac
2
2
|
26.09.2020 | Partizan | 2 : 2 | Borac | |||||
26.09
Radnički
Dolovo
14
0
|
26.09.2020 | Radnički | 14 : 0 | Dolovo |
26.09
11:00
Zvezda
Polet
4
0
|
26.09.2020 11:00 | Zvezda | 4 : 0 | Polet | |||||
26.09
11:00
OFK Urovci
Šumadija
1
3
|
26.09.2020 11:00 | OFK Urovci | 1 : 3 | Šumadija |
26.09
09:00
IMT 2
Bežanija
1
6
|
26.09.2020 09:00 | IMT 2 | 1 : 6 | Bežanija | |||||
26.09
10:00
Železnik 1930
011
2
2
|
26.09.2020 10:00 | Železnik 1930 | 2 : 2 | 011 | |||||
26.09
11:00
Zemun
Radnički (NB) 2
3
1
|
26.09.2020 11:00 | Zemun | 3 : 1 | Radnički (NB) 2 |
26.09
16:00
GSP Polet Dorćol
Budućnost
1
0
|
26.09.2020 16:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 0 | Budućnost |
26.09
10:00
Zvezdara
Dunav
15
1
|
26.09.2020 10:00 | Zvezdara | 15 : 1 | Dunav | |||||
26.09
12:00
Poštar 1930
TEK Sloga
4
0
|
26.09.2020 12:00 | Poštar 1930 | 4 : 0 | TEK Sloga |
26.09
10:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
5
|
26.09.2020 10:00 | Radnički (O) | 1 : 5 | Radnički (NB) | |||||
26.09
19:00
011
Lokomotiva
0
1
|
26.09.2020 19:00 | 011 | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
26.09
09:30
OFK Beograd
BSK Borča
2
0
|
26.09.2020 09:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | BSK Borča |
26.09
10:00
Napredak
Crvena zvezda
1
2
|
26.09.2020 10:00 | Napredak | 1 : 2 | Crvena zvezda |
26.09
16:00
Kiker
Radnički (N)
0
1
|
26.09.2020 16:00 | Kiker | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
26.09
13:30
Brodarac
Čukarički
1
1
|
26.09.2020 13:30 | Brodarac | 1 : 1 | Čukarički | |||||
26.09
11:00
TSC
RFK Grafičar
2
7
|
26.09.2020 11:00 | TSC | 2 : 7 | RFK Grafičar | |||||
26.09
11:00
Apolon 4
Spartak ŽK
2
0
|
26.09.2020 11:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
26.09
13:30
Internacional
Mladost (L)
1
1
|
26.09.2020 13:30 | Internacional | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
26.09
16:00
Real Niš
Teleoptik
3
0
|
26.09.2020 16:00 | Real Niš | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
26.09
11:00
OFK Vršac
Rad
1
3
|
26.09.2020 11:00 | OFK Vršac | 1 : 3 | Rad |
26.09
09:30
Kolubara
DIF
3
3
|
26.09.2020 09:30 | Kolubara | 3 : 3 | DIF | |||||
26.09
10:15
OLE
Radnički (NB)
0
2
|
26.09.2020 10:15 | OLE | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
26.09
16:00
011
Voždovac
1
2
|
26.09.2020 16:00 | 011 | 1 : 2 | Voždovac |
26.09
12:00
Index
OFK Vršac
2
0
|
26.09.2020 12:00 | Index | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
26.09
12:00
Vojvodina
Proleter 2006
4
0
|
26.09.2020 12:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Proleter 2006 | |||||
26.09
12:00
Inđija
Omladinac
5
2
|
26.09.2020 12:00 | Inđija | 5 : 2 | Omladinac |
26.09
12:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
1
4
|
26.09.2020 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 4 | Spartak ŽK | |||||
26.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
Proleter (NS)
3
1
|
26.09.2020 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Proleter (NS) |
26.09
15:30
Apolon 2018
Savacijum
0
1
|
26.09.2020 15:30 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Savacijum | |||||
26.09
15:30
Šumadija 1903
OPK Rudar 1933
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | OPK Rudar 1933 |
26.09
10:00
Trayal
Radnički (N)
6
0
|
26.09.2020 10:00 | Trayal | 6 : 0 | Radnički (N) | |||||
26.09
12:00
Real
SFS Borac
2
5
|
26.09.2020 12:00 | Real | 2 : 5 | SFS Borac | |||||
26.09
10:00
Radnički (P)
Timok 1919
3
1
|
26.09.2020 10:00 | Radnički (P) | 3 : 1 | Timok 1919 | |||||
26.09
11:00
Bor 1919
Vlasina
1
0
|
26.09.2020 11:00 | Bor 1919 | 1 : 0 | Vlasina | |||||
26.09
13:00
OFK Radnički
Radnik
11
1
|
26.09.2020 13:00 | OFK Radnički | 11 : 1 | Radnik | |||||
26.09
15:30
Timočanin
Dinamo
4
1
|
26.09.2020 15:30 | Timočanin | 4 : 1 | Dinamo | |||||
26.09
15:00
Kopernikus Želežničar
GFK Dubočica
0
0
|
26.09.2020 15:00 | Kopernikus Želežničar | 0 : 0 | GFK Dubočica |
26.09
15:00
Zvezdara
Prva Iskra
1
2
|
26.09.2020 15:00 | Zvezdara | 1 : 2 | Prva Iskra |
26.09
10:00
ODR
Bečej 1918
1
0
|
26.09.2020 10:00 | ODR | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
26.09
12:00
Jedinstvo
Prof. Bolesnikov
0
2
|
26.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Prof. Bolesnikov | |||||
26.09
10:00
Voja Gačić
RFK Novi Sad 1921
5
3
|
26.09.2020 10:00 | Voja Gačić | 5 : 3 | RFK Novi Sad 1921 |
26.09
Jedinstvo Stević
Glogonj
5
1
|
26.09.2020 | Jedinstvo Stević | 5 : 1 | Glogonj | |||||
26.09
Dinamo 1945
Mladost
0
1
|
26.09.2020 | Dinamo 1945 | 0 : 1 | Mladost | |||||
26.09
Spartak 1911
Sloga
2
5
|
26.09.2020 | Spartak 1911 | 2 : 5 | Sloga |
26.09
Banat (D)
Ratar
8
3
|
26.09.2020 | Banat (D) | 8 : 3 | Ratar | |||||
26.09
Sloga
Banat (I)
8
0
|
26.09.2020 | Sloga | 8 : 0 | Banat (I) | |||||
26.09
Crvena zvezda
Budućnost
3
1
|
26.09.2020 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Budućnost |
26.09
Rudar
OPK Rudar 1933
2
1
|
26.09.2020 | Rudar | 2 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
26.09
OFK Aranđelovac 1979
Sušica
0
6
|
26.09.2020 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 6 | Sušica | |||||
26.09
Pomoravlje 1946
Radnički 1923
0
12
|
26.09.2020 | Pomoravlje 1946 | 0 : 12 | Radnički 1923 | |||||
26.09
Sloga 33
Borac
5
0
|
26.09.2020 | Sloga 33 | 5 : 0 | Borac | |||||
26.09
Železničar
Sloga 1924
3
4
|
26.09.2020 | Železničar | 3 : 4 | Sloga 1924 |
26.09
Budućnost
Omladinac
0
4
|
26.09.2020 | Budućnost | 0 : 4 | Omladinac | |||||
26.09
Partizan
Rojkovac
5
2
|
26.09.2020 | Partizan | 5 : 2 | Rojkovac | |||||
26.09
11:00
Zvezda
Posavina
3
0
|
26.09.2020 11:00 | Zvezda | 3 : 0 | Posavina | |||||
26.09
10:00
Stepojevac Vaga
Borac
1
3
|
26.09.2020 10:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 3 | Borac |
26.09
Antimon
Rađevac
1
4
|
26.09.2020 | Antimon | 1 : 4 | Rađevac | |||||
26.09
Podrinje
Radnički
1
3
|
26.09.2020 | Podrinje | 1 : 3 | Radnički | |||||
26.09
Sloga
Drina
2
1
|
26.09.2020 | Sloga | 2 : 1 | Drina | |||||
26.09
Loznica B
Borac
2
1
|
26.09.2020 | Loznica B | 2 : 1 | Borac |
26.09
Mladi borac
SASK
4
0
|
26.09.2020 | Mladi borac | 4 : 0 | SASK | |||||
26.09
Sloga (M)
Sloga (L)
7
1
|
26.09.2020 | Sloga (M) | 7 : 1 | Sloga (L) | |||||
26.09
OFK Obilić
Crvena zvezda
1
9
|
26.09.2020 | OFK Obilić | 1 : 9 | Crvena zvezda |
26.09
12:00
Tutin
Mladi radnik 1925
0
3
|
26.09.2020 12:00 | Tutin | 0 : 3 | Mladi radnik 1925 | |||||
26.09
12:00
Jedinstvo 2017
Sloga
0
4
|
26.09.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 4 | Sloga | |||||
26.09
12:00
Jošanica
Trepča
0
1
|
26.09.2020 12:00 | Jošanica | 0 : 1 | Trepča | |||||
26.09
12:00
Novi Pazar
Kiker
3
0
|
26.09.2020 12:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Kiker |
26.09
Mladost (BJ)
Jedinstvo (R)
2
2
|
26.09.2020 | Mladost (BJ) | 2 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
26.09
Proleter
Sofeks
1
1
|
26.09.2020 | Proleter | 1 : 1 | Sofeks | |||||
26.09
Kabel
Borac (NS)
0
3
|
26.09.2020 | Kabel | 0 : 3 | Borac (NS) |
26.09
10:00
Njegoš
Bačka
5
0
|
26.09.2020 10:00 | Njegoš | 5 : 0 | Bačka |
26.09
16:00
Hajduk Stanko
Radnički
1
5
|
26.09.2020 16:00 | Hajduk Stanko | 1 : 5 | Radnički |
26.09
14:00
GSP Polet
Budućnost
1
4
|
26.09.2020 14:00 | GSP Polet | 1 : 4 | Budućnost | |||||
26.09
18:30
OFK Beograd
Kovačevac 1956
4
1
|
26.09.2020 18:30 | OFK Beograd | 4 : 1 | Kovačevac 1956 |
26.09
11:00
Sloga
OFK Senjak
5
3
|
26.09.2020 11:00 | Sloga | 5 : 3 | OFK Senjak |
26.09
09:00
BSK Borča
Čukarički
0
4
|
26.09.2020 09:00 | BSK Borča | 0 : 4 | Čukarički | |||||
26.09
20:00
ADA
Partizan
0
4
|
26.09.2020 20:00 | ADA | 0 : 4 | Partizan | |||||
26.09
10:00
Lokomotiva
Sinđelić
4
1
|
26.09.2020 10:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Sinđelić |
26.09
15:30
Sloga 33
RSK
5
3
|
26.09.2020 15:30 | Sloga 33 | 5 : 3 | RSK | |||||
26.09
15:30
Soko 2015
Smederevo 1924
1
1
|
26.09.2020 15:30 | Soko 2015 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
26.09
15:30
OPK Rudar 1933
Đerdap
3
1
|
26.09.2020 15:30 | OPK Rudar 1933 | 3 : 1 | Đerdap | |||||
26.09
15:30
VGSK
AF Duljaj
1
3
|
26.09.2020 15:30 | VGSK | 1 : 3 | AF Duljaj | |||||
26.09
15:30
Mladi radnik 1926
SFU Gornjak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | SFU Gornjak | |||||
26.09
15:30
Plana
Petlić SD 2006
7
1
|
26.09.2020 15:30 | Plana | 7 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
26.09
15:30
Cepelin 026
Železničar (P)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | Cepelin 026 | 1 : 0 | Železničar (P) |
26.09
16:00
AF AS Novi Pazar
Kosmet
2
0
|
26.09.2020 16:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 0 | Kosmet | |||||
26.09
11:00
Šumadija 1903
Sloga (K)
0
1
|
26.09.2020 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
26.09
11:00
Apolon 4
Kiker
3
0
|
26.09.2020 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Kiker | |||||
26.09
11:00
Jedinstvo 2017
Radnički 1923
1
7
|
26.09.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 7 | Radnički 1923 | |||||
26.09
11:00
Apolon
Bubamara
8
0
|
26.09.2020 11:00 | Apolon | 8 : 0 | Bubamara | |||||
26.09
10:00
Novi Pazar
Rudar
6
2
|
26.09.2020 10:00 | Novi Pazar | 6 : 2 | Rudar |
26.09
10:00
Krila Krajine
Bečej 1918
4
2
|
26.09.2020 10:00 | Krila Krajine | 4 : 2 | Bečej 1918 | |||||
26.09
10:00
ŽAK Sombor
Radnički 1912
1
4
|
26.09.2020 10:00 | ŽAK Sombor | 1 : 4 | Radnički 1912 | |||||
26.09
11:00
Spartak ŽK
OFK Bačka
4
0
|
26.09.2020 11:00 | Spartak ŽK | 4 : 0 | OFK Bačka |
26.09
10:00
Bečkerek 023
Sporto 023
0
1
|
26.09.2020 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 1 | Sporto 023 | |||||
26.09
10:00
Radnički (K)
Dinamo 1945
4
0
|
26.09.2020 10:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | Dinamo 1945 |
26.09
10:00
Radnički (NP)
Inđija
0
2
|
26.09.2020 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Inđija | |||||
26.09
14:00
Vojvodina
Radnički (Š)
11
0
|
26.09.2020 14:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Radnički (Š) | |||||
26.09
10:00
Petar Puača
GFK Sloven
0
1
|
26.09.2020 10:00 | Petar Puača | 0 : 1 | GFK Sloven | |||||
26.09
15:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (SM)
0
2
|
26.09.2020 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 2 | Radnički (SM) |
26.09
Osipaonica
Mladi radnik 1940
8
1
|
26.09.2020 | Osipaonica | 8 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
26.09
10:00
Bačinac
Cerovac 2013
0
17
|
26.09.2020 10:00 | Bačinac | 0 : 17 | Cerovac 2013 | |||||
26.09
10:00
Jasenica 2017
Železničar Kusadak
3
2
|
26.09.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 3 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
26.09
10:00
Podunavac
Proleter Mihajlovac
3
7
|
26.09.2020 10:00 | Podunavac | 3 : 7 | Proleter Mihajlovac | |||||
26.09
AF Djokić
Mladost 1948
17
0
|
26.09.2020 | AF Djokić | 17 : 0 | Mladost 1948 | |||||
26.09
10:00
Bresje Superior
Udarnik
3
3
|
26.09.2020 10:00 | Bresje Superior | 3 : 3 | Udarnik |
26.09
Pobeda
Unirea
1
5
|
26.09.2020 | Pobeda | 1 : 5 | Unirea | |||||
26.09
16:30
Slavia
Tempo
0
4
|
26.09.2020 16:30 | Slavia | 0 : 4 | Tempo | |||||
26.09
Borac
Dolina
1
3
|
26.09.2020 | Borac | 1 : 3 | Dolina | |||||
26.09
Radnički
Omladinac 1927
0
2
|
26.09.2020 | Radnički | 0 : 2 | Omladinac 1927 |
26.09
OFK Plandište
Hajdučica
6
1
|
26.09.2020 | OFK Plandište | 6 : 1 | Hajdučica | |||||
26.09
BAK
Budućnost
3
0
|
26.09.2020 | BAK | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.09
Partizan
Potporanj
6
1
|
26.09.2020 | Partizan | 6 : 1 | Potporanj |
26.09
10:00
Omladinac 2014
Zadrugar
8
0
|
26.09.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 8 : 0 | Zadrugar | |||||
26.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Sunrise Šabac
4
2
|
26.09.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 4 : 2 | Sunrise Šabac | |||||
26.09
11:00
Mladost
Savacium
2
2
|
26.09.2020 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Savacium | |||||
26.09
10:00
Radnički
Fenix
1
1
|
26.09.2020 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Fenix | |||||
26.09
10:00
Senjak
Drina
8
0
|
26.09.2020 10:00 | Senjak | 8 : 0 | Drina | |||||
26.09
10:00
Jedinstvo
Železničar
6
5
|
26.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 6 : 5 | Železničar | |||||
26.09
10:00
Rađevac
Loznica
0
1
|
26.09.2020 10:00 | Rađevac | 0 : 1 | Loznica | |||||
26.09
10:00
Mačva
Mačva 1929
13
0
|
26.09.2020 10:00 | Mačva | 13 : 0 | Mačva 1929 |
26.09
Stari Tamiš
Jedinstvo Stević
3
4
|
26.09.2020 | Stari Tamiš | 3 : 4 | Jedinstvo Stević | |||||
26.09
Mundial
BSK
1
4
|
26.09.2020 | Mundial | 1 : 4 | BSK |
26.09
Železničar
Mladost
6
0
|
26.09.2020 | Železničar | 6 : 0 | Mladost | |||||
26.09
OFK Vršac
Voja Gačić
10
1
|
26.09.2020 | OFK Vršac | 10 : 1 | Voja Gačić |
26.09
10:00
Borac
Radnički
3
0
|
26.09.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | Radnički | |||||
26.09
11:00
OFK Borac
OFK Budućnost
0
12
|
26.09.2020 11:00 | OFK Borac | 0 : 12 | OFK Budućnost |
26.09
10:00
Arena Su
CFK
6
2
|
26.09.2020 10:00 | Arena Su | 6 : 2 | CFK |
26.09
09:00
Morava (VP)
Vodojaža
1
2
|
26.09.2020 09:00 | Morava (VP) | 1 : 2 | Vodojaža | |||||
26.09
11:00
Apolon I
Aranđelovac
|
26.09.2020 11:00 | Apolon I | : | Aranđelovac | |||||
26.09
10:30
Apolon II
Radnički 1923
1
1
|
26.09.2020 10:30 | Apolon II | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
26.09
10:30
Sušica
Arsenal
0
5
|
26.09.2020 10:30 | Sušica | 0 : 5 | Arsenal | |||||
26.09
10:00
Gruža
Karadjordje (T)
2
11
|
26.09.2020 10:00 | Gruža | 2 : 11 | Karadjordje (T) |
26.09
10:00
Duboko
Rvati
7
1
|
26.09.2020 10:00 | Duboko | 7 : 1 | Rvati | |||||
26.09
10:00
Omladinac
Posavina
7
0
|
26.09.2020 10:00 | Omladinac | 7 : 0 | Posavina |
26.09
11:00
Grafičar
Ada
5
0
|
26.09.2020 11:00 | Grafičar | 5 : 0 | Ada | |||||
26.09
16:00
Brodarac
Teleoptik
0
1
|
26.09.2020 16:00 | Brodarac | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
26.09
00:00
Radnički (NB)
Voždovac
3
8
|
26.09.2020 00:00 | Radnički (NB) | 3 : 8 | Voždovac | |||||
26.09
13:00
Crvena zvezda
Rad
2
1
|
26.09.2020 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Rad |
26.09
11:00
BSK
IMT
1
1
|
26.09.2020 11:00 | BSK | 1 : 1 | IMT | |||||
26.09
12:00
Kolubara
Jedinstvo
3
2
|
26.09.2020 12:00 | Kolubara | 3 : 2 | Jedinstvo |
26.09
11:30
Sremcica
Budućnost
3
0
|
26.09.2020 11:30 | Sremcica | 3 : 0 | Budućnost |
26.09
10:00
Dunavac
Hajduk
3
2
|
26.09.2020 10:00 | Dunavac | 3 : 2 | Hajduk | |||||
26.09
12:30
Zvezdara
Balkan
0
6
|
26.09.2020 12:30 | Zvezdara | 0 : 6 | Balkan | |||||
26.09
16:30
Kosmaj
Mladenovac
3
2
|
26.09.2020 16:30 | Kosmaj | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
26.09
17:00
Boleč
Poštar 1930
1
2
|
26.09.2020 17:00 | Boleč | 1 : 2 | Poštar 1930 |
26.09
10:00
Njegoš
Napredak
3
2
|
26.09.2020 10:00 | Njegoš | 3 : 2 | Napredak | |||||
26.09
10:00
Eđšeg
Mladost (T)
4
2
|
26.09.2020 10:00 | Eđšeg | 4 : 2 | Mladost (T) | |||||
26.09
10:00
Sutjeska
Budućnost
5
2
|
26.09.2020 10:00 | Sutjeska | 5 : 2 | Budućnost | |||||
26.09
10:00
Jadran
Bačka
3
1
|
26.09.2020 10:00 | Jadran | 3 : 1 | Bačka |
26.09
09:30
POFK Čivija
POFK Savacium
1
0
|
26.09.2020 09:30 | POFK Čivija | 1 : 0 | POFK Savacium |
26.09
Napredak
GFK Jagodina
2
0
|
26.09.2020 | Napredak | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
26.09
Lider MGM
Radnički (N)
0
1
|
26.09.2020 | Lider MGM | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
26.09
Duel Juniors
Radnik
5
1
|
26.09.2020 | Duel Juniors | 5 : 1 | Radnik | |||||
26.09
GFK Dubočica
Kopernikus Železničar
2
5
|
26.09.2020 | GFK Dubočica | 2 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
26.09
Real
Car Konstantin
2
1
|
26.09.2020 | Real | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
26.09
Timočanin
Radnički (S)
3
2
|
26.09.2020 | Timočanin | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
26.09
Šampion 2014
Timok 1919
2
3
|
26.09.2020 | Šampion 2014 | 2 : 3 | Timok 1919 | |||||
26.09
Radnički (P)
SFS Borac
1
3
|
26.09.2020 | Radnički (P) | 1 : 3 | SFS Borac | |||||
26.09
OFK Radnički
Trayal Knez Lazar
1
3
|
26.09.2020 | OFK Radnički | 1 : 3 | Trayal Knez Lazar |
26.09
08:30
RFK Grafičar
OFK Beograd
3
0
|
26.09.2020 08:30 | RFK Grafičar | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
26.09
18:30
Brodarac
Olimpik
1
3
|
26.09.2020 18:30 | Brodarac | 1 : 3 | Olimpik |
26.09
15:30
Karađorđe
Kraljica Marija
1
2
|
26.09.2020 15:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Kraljica Marija |
26.09
12:00
TSC
Banat
8
0
|
26.09.2020 12:00 | TSC | 8 : 0 | Banat | |||||
26.09
11:00
Stajićevo 2017
Bačka
6
0
|
26.09.2020 11:00 | Stajićevo 2017 | 6 : 0 | Bačka | |||||
26.09
15:00
Moskva
Spartak d.o.o.
0
11
|
26.09.2020 15:00 | Moskva | 0 : 11 | Spartak d.o.o. |
26.09
15:00
Rad
Sloga
3
0
|
26.09.2020 15:00 | Rad | 3 : 0 | Sloga | |||||
26.09
14:00
Kolubara
Crvena zvezda
2
1
|
26.09.2020 14:00 | Kolubara | 2 : 1 | Crvena zvezda |
26.09
Duel Juniors 2
GFK Jagodina
1
4
|
26.09.2020 | Duel Juniors 2 | 1 : 4 | GFK Jagodina | |||||
26.09
Lider MGM
Radnički (N)
1
5
|
26.09.2020 | Lider MGM | 1 : 5 | Radnički (N) | |||||
26.09
Duel Juniors
Radnik
14
1
|
26.09.2020 | Duel Juniors | 14 : 1 | Radnik | |||||
26.09
GFK Dubočica
Kopernikus Železničar
1
5
|
26.09.2020 | GFK Dubočica | 1 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
26.09
Real Niš
Radnički Niš 2
12
0
|
26.09.2020 | Real Niš | 12 : 0 | Radnički Niš 2 | |||||
26.09
Knjaževac
Radnički (S)
4
1
|
26.09.2020 | Knjaževac | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
26.09
OFK Šampion
Timok 1919
1
5
|
26.09.2020 | OFK Šampion | 1 : 5 | Timok 1919 | |||||
26.09
Radnički (P)
OFK Paraćin
6
0
|
26.09.2020 | Radnički (P) | 6 : 0 | OFK Paraćin | |||||
26.09
OFK Radnički
Trayal Knez Lazar
|
26.09.2020 | OFK Radnički | : | Trayal Knez Lazar |
26.09
09:00
Čukarički B
Budućnost
4
0
|
26.09.2020 09:00 | Čukarički B | 4 : 0 | Budućnost | |||||
26.09
14:00
IMT
Bežanija
4
4
|
26.09.2020 14:00 | IMT | 4 : 4 | Bežanija | |||||
26.09
10:00
Sinđelić
GSP Polet
0
4
|
26.09.2020 10:00 | Sinđelić | 0 : 4 | GSP Polet |
26.09
12:00
Borac
Zadrugar
1
0
|
26.09.2020 12:00 | Borac | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
26.09
12:00
Mladost (B)
Kolubara 1
1
8
|
26.09.2020 12:00 | Mladost (B) | 1 : 8 | Kolubara 1 | |||||
26.09
10:00
Radnički
Mladost (C)
3
2
|
26.09.2020 10:00 | Radnički | 3 : 2 | Mladost (C) |
26.09
09:30
Subotica
Spartak ŽK '09
0
5
|
26.09.2020 09:30 | Subotica | 0 : 5 | Spartak ŽK '09 | |||||
26.09
09:00
Spartak ŽK '08
Vinogradar
15
0
|
26.09.2020 09:00 | Spartak ŽK '08 | 15 : 0 | Vinogradar |
26.09
Zabrežje
Obrenovac 1905
0
5
|
26.09.2020 | Zabrežje | 0 : 5 | Obrenovac 1905 | |||||
26.09
10:00
Deluks
Jedinstvo
0
3
|
26.09.2020 10:00 | Deluks | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.09
13:00
Rvati
Omladinac
0
3
|
26.09.2020 13:00 | Rvati | 0 : 3 | Omladinac | |||||
26.09
10:00
Posavina
Zvezda
1
3
|
26.09.2020 10:00 | Posavina | 1 : 3 | Zvezda |
26.09
10:00
Bane 1931
OFK Ras
6
0
|
26.09.2020 10:00 | Bane 1931 | 6 : 0 | OFK Ras | |||||
26.09
10:00
Jošanica
OFK National
1
3
|
26.09.2020 10:00 | Jošanica | 1 : 3 | OFK National | |||||
26.09
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
Bane 1931 - 2
5
0
|
26.09.2020 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 5 : 0 | Bane 1931 - 2 | |||||
26.09
10:00
AF AS Novi Pazar
AF Popović
3
0
|
26.09.2020 10:00 | AF AS Novi Pazar | 3 : 0 | AF Popović | |||||
26.09
10:00
Sport Club 99
Pazar Juniors B
15
1
|
26.09.2020 10:00 | Sport Club 99 | 15 : 1 | Pazar Juniors B | |||||
26.09
10:00
Pazar Juniors '01
Jedinstvo 2017
7
1
|
26.09.2020 10:00 | Pazar Juniors '01 | 7 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
26.09
10:00
Kosmet
Tutin
2
1
|
26.09.2020 10:00 | Kosmet | 2 : 1 | Tutin |
26.09
Mačva 1
Mladost
8
0
|
26.09.2020 | Mačva 1 | 8 : 0 | Mladost | |||||
26.09
10:00
Šabac Sunrise 1
Fenix 1
1
1
|
26.09.2020 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 1 : 1 | Fenix 1 | |||||
26.09
13:30
OFK Atletiko
OFK Majur
5
2
|
26.09.2020 13:30 | OFK Atletiko | 5 : 2 | OFK Majur | |||||
26.09
09:30
POFK Savacium
Mačva 1929
6
1
|
26.09.2020 09:30 | POFK Savacium | 6 : 1 | Mačva 1929 |
26.09
19:30
Metalac
Dynamic
82
72
|
26.09.2020 19:30 | Metalac | 82 : 72 | Dynamic | |||||
26.09
19:30
Pirot
OKK Beograd
83
74
|
26.09.2020 19:30 | Pirot | 83 : 74 | OKK Beograd | |||||
26.09
20:00
Vojvodina
Sloboda
99
85
|
26.09.2020 20:00 | Vojvodina | 99 : 85 | Sloboda | |||||
26.09
19:30
Kolubara LA 2003
Napredak
70
84
|
26.09.2020 19:30 | Kolubara LA 2003 | 70 : 84 | Napredak | |||||
26.09
18:00
Zlatibor
OKK Novi Pazar
77
70
|
26.09.2020 18:00 | Zlatibor | 77 : 70 | OKK Novi Pazar | |||||
26.09
18:30
Radnički SPD
Vršac
105
85
|
26.09.2020 18:30 | Radnički SPD | 105 : 85 | Vršac | |||||
26.09
19:00
Tamiš
Sloga
80
72
|
26.09.2020 19:00 | Tamiš | 80 : 72 | Sloga |
26.09
20:45
Duga
Kraljevo
78
71
|
26.09.2020 20:45 | Duga | 78 : 71 | Kraljevo | |||||
26.09
18:30
Crvena zvezda Kombank
SPD Radnički
96
70
|
26.09.2020 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 96 : 70 | SPD Radnički | |||||
26.09
20:00
Partizan 1953
Novosadska ŽKA
68
58
|
26.09.2020 20:00 | Partizan 1953 | 68 : 58 | Novosadska ŽKA | |||||
26.09
18:30
Student
Vrbas Medela
64
47
|
26.09.2020 18:30 | Student | 64 : 47 | Vrbas Medela |
26.09
17:00
Niš
Borac (S)
3
0
|
26.09.2020 17:00 | Niš | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
26.09
17:00
Partizan Soccer
Mladi radnik
1
3
|
26.09.2020 17:00 | Partizan Soccer | 1 : 3 | Mladi radnik |
26.09
15:00
Banjica
Novi Beograd 11. april
2
19
|
26.09.2020 15:00 | Banjica | 2 : 19 | Novi Beograd 11. april | |||||
26.09
20:00
BVK Crvena zvezda
Partizan
12
9
|
26.09.2020 20:00 | BVK Crvena zvezda | 12 : 9 | Partizan | |||||
26.09
20:00
Nais
Stari Grad
9
5
|
26.09.2020 20:00 | Nais | 9 : 5 | Stari Grad | |||||
26.09
17:45
Zemun
Vojvodina
8
13
|
26.09.2020 17:45 | Zemun | 8 : 13 | Vojvodina | |||||
26.09
19:00
Šabac
KVK Radnički
13
14
|
26.09.2020 19:00 | Šabac | 13 : 14 | KVK Radnički |
26.09
18:00
Leteći Holandjanin
Leteći Bajmočani
7
4
|
26.09.2020 18:00 | Leteći Holandjanin | 7 : 4 | Leteći Bajmočani |
26.09
19:00
Novi Pazar
Vranje
4
1
|
26.09.2020 19:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Vranje | |||||
26.09
Kalča
Ekonomac
5
4
|
26.09.2020 | Kalča | 5 : 4 | Ekonomac |
26.09
19:00
Jastrebac
Forum
3
0
|
26.09.2020 19:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Forum | |||||
26.09
19:30
Loznica Grad 2018
Metalac Kolorado
7
0
|
26.09.2020 19:30 | Loznica Grad 2018 | 7 : 0 | Metalac Kolorado |
26.09
13:00
Dorćol
Morava
76
10
|
26.09.2020 13:00 | Dorćol | 76 : 10 | Morava |