XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 225 utakmica za dan
Nedelja, 29 Novembar 2020

Fudbal

29.11.2020 15:00 Novi Pazar : OFK Bačka
29.11.2020 15:00 Metalac : Zlatibor
29.11.2020 19:00 Crvena zvezda : Rad
29.11.2020 17:00 TSC : Partizan
29.11.2020 15:00 Čukarički : Napredak
29.11.2020 15:00 Voždovac : Mladost (L)
29.11.2020 13:00 Kolubara : Zemun
29.11.2020 13:00 Trayal : Borac 1926
29.11.2020 13:00 Radnički (SM) : RFK Grafičar
29.11.2020 15:00 Radnik : Krupa
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (SP) : Sloboda
29.11.2020 13:00 Vojvodina 1928 : Hajduk 1912
29.11.2020 13:00 Leštane : Studenski grad
29.11.2020 13:00 Sremčica : Jedinstvo
29.11.2020 13:00 BSK 1925 : Sinđelić
29.11.2020 13:00 Crvena zvezda : Lokomotiva
29.11.2020 13:00 BASK : Brodarac
29.11.2020 00:00 Trstenik PPT : OFK Sinđelić
29.11.2020 13:00 Kablovi : Radnički (S)
29.11.2020 13:00 Mladost : Budućnost (P)
29.11.2020 13:00 Timočanin : OFK Topličanin
29.11.2020 13:00 Radan : SFK Morava
29.11.2020 13:00 Rembas : Car Konstantin
29.11.2020 13:00 Župa : Moravac Orion
29.11.2020 13:00 Petar Dobrnjac : OFK Napredak
29.11.2020 13:00 Sloga (M) : RSK
29.11.2020 13:00 Borac (Ž) : Jasenica 2017
29.11.2020 13:00 Proleter Mihajlovac : Borac 1932
29.11.2020 13:00 Mladost (T) : Mladost (BP)
29.11.2020 13:00 Bačka (P) : Mladost APA
29.11.2020 13:00 Hercegovac : Tavankut
29.11.2020 13:00 Radnički (K) : Radnički (S)
29.11.2020 13:00 Omladinac FAM : Borac
29.11.2020 13:00 Hajduk : Podunavac
29.11.2020 13:00 Borac : Jadran
29.11.2020 13:00 Jedinstvo : RFK Novi Sad 1921
29.11.2020 13:00 Index : Sloboda
29.11.2020 13:00 Sremac Vojka : Cement
29.11.2020 13:00 Žabare : Mačkovac
29.11.2020 13:00 Mladost (T) : Ribnik
29.11.2020 13:00 Mladost (DK) : FUD
29.11.2020 13:00 Vinogradar : Trudbenik
29.11.2020 13:00 Sloga (D) : Kupci
29.11.2020 13:00 Sloga (L) : Donji Kopaonik
29.11.2020 13:00 Jasenica (B) : Prvi srpski ustanak
29.11.2020 13:00 Trnava : Banja 1957
29.11.2020 13:00 Omladinac : Borac (P)
29.11.2020 13:00 ŽSK : BSK
29.11.2020 13:00 Plaskovac : Šumadinac 1913
29.11.2020 13:00 Marjan (K) : Partizan 1945
29.11.2020 13:00 Lokomotiva : Grizli ML
29.11.2020 13:00 Sloga (Z) : Vinča
29.11.2020 13:00 Šumadinac (S) : Partizan (BB)
29.11.2020 13:00 Jedinstvo 2017 : Karađorđe
29.11.2020 13:00 Tavnik : Napredak
29.11.2020 13:00 Popovići Vrnjci : Kraljevo Hajduk
29.11.2020 13:00 Mataruge : Ribnica
29.11.2020 13:00 Granit : Gruža
29.11.2020 13:00 Jovo Kursula : Mladost (V)
29.11.2020 13:00 Juhor (G) : Resavac
29.11.2020 13:00 Mladost (K) : Budućnost (M)
29.11.2020 13:00 Budućnost (Đ) : Morava (R)
29.11.2020 13:00 Javor : Kolare
29.11.2020 13:00 Rudar : Partizan
29.11.2020 13:00 Sloga : Orlovi
29.11.2020 13:00 Mladost (J) : OFK Bratstvo
29.11.2020 13:00 Dragocvet : Morava (KS)
29.11.2020 13:00 OFK Juhor 2016 : Napredak
29.11.2020 13:00 Banjani : OFK Brđanac
29.11.2020 13:00 ZSK : Trlić
29.11.2020 13:00 Iskra : Pambukovica
29.11.2020 13:00 Brezovica : Dimitrije Tucović
29.11.2020 13:00 Joks Junajted : Kolubara 2
29.11.2020 13:00 Milan Orlić : Karađorđe
29.11.2020 13:00 Mladost : Drina
29.11.2020 13:00 Rudar : Duško
29.11.2020 13:00 Hajduk Stanko : Majur
29.11.2020 13:00 Jedinstvo : Mladi borac
29.11.2020 13:00 Podrinje : Cer (JL)
29.11.2020 13:00 Sloga (KR) : Vidojevica
29.11.2020 13:00 Lazac : Mlada krila
29.11.2020 13:00 Stubal : Zvezda
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (G) : Borac (V)
29.11.2020 13:00 Mladost 1981 : Braća Vuković
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (D) : Mineral 2015
29.11.2020 13:00 Šantarovac : Ursule
29.11.2020 13:00 Vinorača : OFK Blagotin
29.11.2020 13:00 Bratstvo : Sinđelić 1934
29.11.2020 13:00 GFK Tabane : Sloboda
29.11.2020 13:00 Mladi borac : Crni Vrh
29.11.2020 13:00 Mladost (T) : Jedinstvo
29.11.2020 13:00 Joševa : Kolubara
29.11.2020 13:00 Čučuge : OFK Stublenica
29.11.2020 13:00 Zvizdar : Proleter
29.11.2020 13:00 OFK Paljuvi : Omladinac
29.11.2020 13:00 Mladost : Ratkovac
29.11.2020 11:00 Žabari : Popadić
29.11.2020 11:00 Mladost (L) : Polet
29.11.2020 11:00 Tešnjar : Rakac Stave
29.11.2020 11:00 Mali korak : Jadar 2013
29.11.2020 11:00 Lukavac : Komanice
29.11.2020 11:00 Toplica : Dračić 2018
29.11.2020 13:00 Rankovac : Radnički
29.11.2020 13:00 Vlašić : OFK Letnjikovac 1983
29.11.2020 13:00 OFK Varna : Trešnjevka
29.11.2020 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : OFK Jelen
29.11.2020 13:00 Dobrava : Pričinović
29.11.2020 13:00 Mrovska : PSK
29.11.2020 13:00 Petrovac 74 : Jevremovac
29.11.2020 13:00 Šipurske livade : Cerić
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (MZ) : Jedinstvo (ZA)
29.11.2020 13:00 Borac : Studenac
29.11.2020 13:00 Antimon : Hajduk
29.11.2020 13:00 TE Gučevo : Prva Iskra
29.11.2020 13:00 Mladost : Jadar 1961
29.11.2020 13:00 7. Juli : Jelav
29.11.2020 13:00 Partizan : Gorki
29.11.2020 13:00 Budućnost (ZM) : Zadrugar Milkivit
29.11.2020 13:00 Torpedo 1924 : Petlovača
29.11.2020 13:00 Omladinac (BO) : Napredak
29.11.2020 13:00 Omladinac 2013 (SL) : Lipolist
29.11.2020 13:00 Dobrič 1974 : Lepaja 2018
29.11.2020 10:00 Arbanasce : Balajnac
29.11.2020 13:00 Rad 1974 : Sloga 1980
29.11.2020 13:00 Koštam Polje : Partizan
29.11.2020 13:00 Zgodačica : Omladinac
29.11.2020 13:00 Morava : Milakovac 2018
29.11.2020 13:00 Šumadija : Budućnost
29.11.2020 11:00 Stara Čaršija : Magnohrom
29.11.2020 13:00 BSK 2014 : Biljanovac
29.11.2020 10:00 Homoljac : Osanica
29.11.2020 10:00 Mlava (R) : Best Sige
29.11.2020 20:00 Budućnost : Rudar
29.11.2020 20:00 OFK Petrovac : Iskra
29.11.2020 20:00 OFK Titograd : Jezero
29.11.2020 20:00 Podgorica : Zeta
29.11.2020 20:00 Sutjeska : Dečić
29.11.2020 17:00 Jedinstvo : Bokelj
29.11.2020 17:00 Mornar : Berane
29.11.2020 17:00 Drezga : Grbalj
29.11.2020 17:00 Ibar : Kom
29.11.2020 17:00 Igalo : Arsenal
29.11.2020 15:00 Lens : Angers SCO
29.11.2020 15:00 Lorient : Montpellier
29.11.2020 13:00 Olympique Lyonnais : Reims
29.11.2020 15:00 Metz : Brest
29.11.2020 15:00 Monaco : Nîmes
29.11.2020 17:00 Nice : Dijon
29.11.2020 21:00 Saint-Etienne : Lille
29.11.2020 15:30 Bayer 04 : Hertha BSC
29.11.2020 18:00 Mainz 05 : Hoffenheim
29.11.2020 20:15 Arsenal : Wolverhampton
29.11.2020 17:30 Chelsea : Tottenham Hotspur
29.11.2020 15:00 Southampton : Manchester United
29.11.2020 Barcelona : Osasuna
29.11.2020 Real Betis : Eibar
29.11.2020 Celta Vigo : Granada
29.11.2020 Getafe : Athletic Club
29.11.2020 Huesca : Sevilla
29.11.2020 Real Madrid : Deportivo Alavés
29.11.2020 Real Sociedad : Villarreal
29.11.2020 Valencia : Atletico Madrid
29.11.2020 Real Valladolid : Levante
29.11.2020 Elche : Cádiz
29.11.2020 15:00 Bologna : Crotone
29.11.2020 18:00 Cagliari : Spezia
29.11.2020 12:30 Lazio : Udinese
29.11.2020 15:00 Milan : Fiorentina
29.11.2020 20:45 Napoli : Roma
29.11.2020 11:00 OFK Beograd : Trayal
29.11.2020 13:30 Partizan : Voždovac
29.11.2020 11:00 Vojvodina : Rad
29.11.2020 12:00 Radnički 1923 : IMT
29.11.2020 11:00 Radnički (N) : Mladost (L)
29.11.2020 13:00 Kiker : Real Niš
29.11.2020 11:00 Partizan : OFK Vršac
29.11.2020 13:00 Vojvodina : Rad
29.11.2020 13:00 Zemun : Teleoptik
29.11.2020 13:30 Radnički (N) : Mladost (L)

Košarka

29.11.2020 18:00 Tamiš : Dunav
29.11.2020 18:00 Vršac : Pirot
29.11.2020 19:00 Napredak : OKK Beograd
29.11.2020 12:00 OKK Vlasotince : Niš
29.11.2020 19:30 I Came To Play : Omladinac
29.11.2020 17:00 Železničar : Stara Pazova
29.11.2020 16:00 Priboj : Ivanjica
29.11.2020 17:00 Student BB : Loznica
29.11.2020 17:00 Mladost 2014 : Radnički
29.11.2020 13:30 Mix : Osečina
29.11.2020 17:00 Železničar : Apač
29.11.2020 12:20 Kruševac : Sloga (B)
29.11.2020 15:00 Zicer 2014 : Šumadija 2017
29.11.2020 15:00 Stari Ras : Prva Petoletka
29.11.2020 16:00 Partizan NIS : Actavis Academy
29.11.2020 14:00 Mega Soccerbet : Borac
29.11.2020 18:00 Sloga Elite : Crvena zvezda MTS

Odbojka

29.11.2020 16:45 Lucky Star : Lazarevac

Rukomet

29.11.2020 19:00 Jagodina : Jastrebac
29.11.2020 18:00 Bela Palanka : Topličanin
29.11.2020 18:30 Partizan 2 : Beograd
29.11.2020 18:00 Loznica : Crvena zvezda 2
29.11.2020 17:30 Rakovica : Metalac
29.11.2020 19:00 Metaloplastika 2 : Sinđelić
29.11.2020 18:30 Radnički (O) : PKB
29.11.2020 15:00 Đerdap : Rtanj
29.11.2020 18:00 Pirot : Niška Banja
29.11.2020 18:30 Vlasotince : Aleksinac
29.11.2020 14:00 BSK Heba : Mladost (V)
29.11.2020 18:30 Jedinstvo 1974 : Lokomotiva
29.11.2020 18:00 Mladi radnik : Udarnik
29.11.2020 18:30 Osipaonica : Rudar 2
29.11.2020 19:30 Karađorđe : Palanka
29.11.2020 16:00 Pobednik : Kruševac
29.11.2020 19:00 Mačva 2 : Umčari
29.11.2020 15:30 Loznica 2 : Gučevo
29.11.2020 16:30 Bask : Ub 2
29.11.2020 20:00 ORK Loznica : Radnički BG
29.11.2020 17:00 Kosmaj : Loznica grad
29.11.2020 14:00 Mladost : Radan
29.11.2020 18:00 Aleksinac : Munje
29.11.2020 18:30 Hajduk Veljko : Pirot
29.11.2020 16:00 Mladi radnik - 2 : Rudar
29.11.2020 15:30 Požarevac : Udarnik
29.11.2020 18:00 Metalac : Napredak 12

Futsal

29.11.2020 21:30 Zufo : SAS