XS
SM
MD
LG

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2018 19:00 Partizan : Mladost
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.04.2018 18:30 Čukarički 4 : 2 Partizan
18.04.2018 16:00 Mačva 1 : 1 Mladost
09.05.2018 20:00 Partizan 2 : 0 Čukarički
09.05.2018 17:30 Mladost 4 : 0 Mačva
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.03.2018 17:00 Napredak 0 : 2 Čukarički
14.03.2018 15:30 Mačva 0 : 0 Crvena zvezda
14.03.2018 17:00 Vojvodina 0 : 1 Mladost
14.03.2018 13:00 Javor Matis 0 : 2 Partizan
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2017 17:00 Mladost 5 : 1 Proleter
25.10.2017 14:00 Napredak 7 : 2 Radnički (P)
25.10.2017 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (D)
25.10.2017 14:00 Inđija 0 : 3 Javor Matis
25.10.2017 14:00 Zlatibor 0 : 1 Čukarički
15.11.2017 13:00 Spartak ŽK 1 : 1 Mačva
15.11.2017 18:30 Partizan 3 : 0 Rad
15.11.2017 16:00 Borac 0 : 4 Crvena zvezda
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.09.2017 15:30 Budućnost (D) 3 : 3 Voždovac
20.09.2017 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Mladost
20.09.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Bačka
20.09.2017 15:30 Inđija 0 : 0 Radnik
20.09.2017 15:30 Javor Matis 2 : 0 Sinđelić
20.09.2017 15:30 Zlatibor 0 : 0 Radnički (N)
20.09.2017 15:30 Jagodina 0 : 3 Čukarički
20.09.2017 15:30 Radnički (P) 1 : 1 Novi Pazar
20.09.2017 15:30 Dinamo 1945 1 : 2 Vojvodina
20.09.2017 15:30 Polet 1980 1 : 8 Spartak ŽK
20.09.2017 15:30 Zemun 0 : 0 Rad
20.09.2017 19:00 Metalac (GM) 1 : 2 Proleter
11.10.2017 18:00 Crvena zvezda 5 : 0 Dinamo (V)
11.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 2 Borac
11.10.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Napredak
11.10.2017 14:00 Rtanj 0 : 3 Partizan
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.09.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Odžaci
06.09.2017 16:00 Zlatibor 4 : 1 BSK Borča
06.09.2017 16:00 Rtanj 2 : 2 OFK Beograd
06.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 ČSK Pivara
06.09.2017 16:00 Polet 1980 3 : 1 Kolubara

20.05.2018 17:00 TSC : Sloboda
22.05.2018 17:00 Inđija : Temnić 1924
19.05.2018 17:00 Teleoptik 2 : 1 Radnički (P)
20.05.2018 17:00 Radnički 1923 : Proleter
19.05.2018 17:00 Novi Pazar 1 : 1 Bežanija
19.05.2018 17:00 Sinđelić 1 : 3 Dinamo
19.05.2018 17:00 Jagodina 1 : 1 Budućnost
20.05.2018 17:00 ČSK Pivara : Metalac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Dinamo 28 19 2 7 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Proleter 27 18 4 5 58
3 Metalac 27 15 6 6 51
4 TSC 27 12 9 6 45
5 Inđija 27 11 7 9 40
6 Bežanija 28 10 10 8 40
7 Teleoptik 28 10 9 9 39
8 Sinđelić 28 11 6 11 39
9 Novi Pazar 28 9 11 8 38
10 Budućnost 28 9 10 9 37
11 Radnički 1923 27 10 6 11 36
12 Sloboda 27 9 6 12 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 28 7 6 15 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Temnić 1924 27 6 7 14 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 27 4 10 13 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jagodina 28 2 7 19 13

19.05.2018 17:00 Zlatibor 4 : 0 Loznica
20.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi : Tutin
19.05.2018 17:00 Šumadija 1903 1 : 2 Železničar
19.05.2018 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Polet
19.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 4 : 2 Šumadija (A)
20.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac 2 : 2 Karađorđe
19.05.2018 17:00 Mokra Gora 2 : 2 Smederevo 1924
19.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
20.05.2018 17:00 Provo : FAP
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 29 20 7 2 67
2 Zlatibor 29 20 5 4 65
3 Šumadija (A) 29 16 6 7 54
4 Smederevo 1924 29 15 8 6 53
5 Jedinstvo (Ub) 29 15 6 8 51
6 Provo 28 12 10 6 46
7 Budućnost Krušik 2014 29 12 5 12 41
8 Polet 29 9 11 9 38
9 Proleter Mihajlovac 29 10 7 12 37
10 Mladi radnik 1926 29 9 10 10 37
11 Mokra Gora 29 9 9 11 36
12 Loznica 29 8 8 13 32
13 Tutin 28 8 8 12 32
14 Železničar 29 7 8 14 29
15 FAP 28 7 6 15 27
16 Karađorđe 29 7 6 16 27
17 Šumadija 1903 29 6 6 17 24
18 Jedinstvo Putevi 28 3 6 19 15

19.05.2018 17:00 OFK Sinđelić 2 : 1 Rtanj
19.05.2018 17:00 Trstenik PPT 1 : 0 Car Konstantin
19.05.2018 17:00 Ozren 2 : 2 Trajal
20.05.2018 17:00 Radan : Pukovac
19.05.2018 17:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Jedinstvo (B)
19.05.2018 17:00 Timok 1 : 2 Moravac Orion
20.05.2018 17:00 Tabane 1970 : Budućnost (P)
19.05.2018 17:00 Dunav 2 : 0 Radnički (S)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trajal 27 19 7 1 64
2 OFK Sinđelić 27 12 9 6 45
3 Car Konstantin 27 13 6 8 45
4 Jedinstvo (P) (-1) 27 12 8 7 43
5 Budućnost (P) 26 12 6 8 42
6 Rtanj 27 11 7 9 40
7 Radnički (S) 27 11 5 11 38
8 Pukovac 26 11 4 11 37
9 Dunav 27 11 4 12 37
10 Jedinstvo (B) (-4) 27 11 7 9 36
11 Moravac Orion 27 11 2 14 35
12 Trstenik PPT 27 8 8 11 32
13 Radan (-1) 26 8 9 9 32
14 Tabane 1970 26 6 10 10 28
15 Timok 27 5 4 18 19
16 Ozren 27 1 8 18 11

26.05.2018 17:00 Radnički (SM) : Bratstvo 1946
26.05.2018 17:00 Železničar : Bačka 1901
26.05.2018 17:00 Dunav : Radnički (ZR)
26.05.2018 17:00 Radnički (Š) : Omladinac (NB)
26.05.2018 17:00 Radnički (NP) : Cement
26.05.2018 17:00 Borac (S) : Odžaci
26.05.2018 17:00 Mladost (BJ) : Bečej 1918
26.05.2018 17:00 Crvena zvezda (NS) : Dinamo 1945
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 28 23 2 3 71
2 Bratstvo 1946 28 17 5 6 56
3 Dinamo 1945 28 16 2 10 50
4 Radnički (NP) 28 16 2 10 50
5 Cement 28 14 2 12 44
6 Borac (S) 28 12 6 10 42
7 Omladinac (NB) 28 12 5 11 41
8 Radnički (ZR) 28 13 1 14 40
9 Železničar 28 11 5 12 38
10 Odžaci 28 11 6 11 36
11 Mladost (BJ) 28 10 6 12 36
12 Crvena zvezda (NS) 28 10 4 14 34
13 Radnički (SM) 28 9 4 15 31
14 Bačka 1901 28 8 6 14 30
15 Dunav 28 8 6 14 30
16 Radnički (Š) 28 3 0 25 9

19.05.2018 16:30 Sopot 5 : 2 Prva Iskra
20.05.2018 16:30 Jedinstvo : BASK
19.05.2018 16:30 Lokomotiva 2 : 2 BSK Borča
20.05.2018 11:00 Grafičar 1 : 2 Žarkovo
19.05.2018 16:30 Kolubara 2 : 1 Stepojevac Vaga
19.05.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 5 : 2 BSK Batajnica
19.05.2018 16:30 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (NB)
19.05.2018 16:30 Radnički (O) 2 : 1 IMT
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 28 25 2 1 77
2 OFK Beograd 28 17 6 5 57
3 Grafičar 28 15 8 5 53
4 Lokomotiva 28 14 7 7 49
5 Radnički (O) 28 13 7 8 46
6 Radnički (NB) 28 12 9 7 45
7 IMT 28 11 6 11 39
8 Kolubara 28 10 7 11 37
9 BASK 27 9 8 10 35
10 BSK Borča 28 9 8 11 35
11 GSP Polet Dorćol 28 7 9 12 30
12 Jedinstvo 27 7 7 13 28
13 Prva Iskra 28 7 5 16 26
14 Stepojevac Vaga 28 6 8 14 26
15 Sopot 28 5 6 17 21
16 BSK Batajnica 28 0 9 19 9

20.05.2018 17:00 Radnik : Široki Brijeg
19.05.2018 17:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
20.05.2018 17:00 Zrinjski : Krupa
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zrinjski 31 20 6 5 66
2 Željezničar 32 19 6 7 63
3 Sarajevo 32 17 5 10 56
4 Široki Brijeg 31 16 7 8 55
5 Radnik 31 12 8 11 44
6 Krupa 31 10 10 11 40

19.05.2018 13:00 Celta Vigo 4 : 2 Levante
20.05.2018 16:15 Athletic Club : Espanyol
19.05.2018 18:30 Sevilla 1 : 0 Alavés
19.05.2018 18:30 Málaga 0 : 1 Getafe
20.05.2018 20:45 Barcelona : Real Sociedad
19.05.2018 18:30 Las Palmas 1 : 2 Girona
20.05.2018 12:00 Valencia 2 : 1 La Coruña
20.05.2018 18:30 Atlético Madrid : Eibar
19.05.2018 16:15 Leganés 3 : 2 Real Betis
19.05.2018 20:45 Villarreal 2 : 2 Real Madrid
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 37 27 9 1 90
2 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 37 23 9 5 78
3 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 38 22 10 6 76
4 Plasman u evropska takmičenja Valencia 38 22 7 9 73
5 Plasman u evropska takmičenja Villarreal 38 18 7 13 61
6 Plasman u evropska takmičenja Real Betis 38 18 6 14 60
7 Sevilla 38 17 7 14 58
8 Getafe 38 15 10 13 55
9 Girona 38 14 9 15 51
10 Eibar 37 14 8 15 50
11 Real Sociedad 37 14 7 16 49
12 Celta Vigo 38 13 10 15 49
13 Alavés 38 15 2 21 47
14 Espanyol 37 11 13 13 46
15 Levante 38 11 13 14 46
16 Athletic Club 37 10 13 14 43
17 Leganés 38 12 7 19 43
18 Prelazi u ligu nižeg ranga La Coruña 38 6 11 21 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Las Palmas 38 5 7 26 22
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Málaga 38 5 5 28 20

20.05.2018 18:00 Cagliari : Atalanta
20.05.2018 18:00 Chievo : Benevento
20.05.2018 18:00 Udinese : Bologna
20.05.2018 18:00 Napoli : Crotone
20.05.2018 18:00 Milan : Fiorentina
19.05.2018 15:00 Juventus 2 : 1 Verona
20.05.2018 20:45 Lazio : Internazionale
20.05.2018 20:45 Sassuolo : Roma
20.05.2018 18:00 SPAL : Sampdoria
20.05.2018 15:00 Genoa : Torino
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 38 30 5 3 95
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 37 27 7 3 88
3 Plasman u evropska takmičenja Roma 37 22 8 7 74
4 Plasman u evropska takmičenja Lazio 37 21 9 7 72
5 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 37 19 12 6 69
6 Plasman u evropska takmičenja Milan 37 17 10 10 61
7 Atalanta 37 16 12 9 60
8 Fiorentina 37 16 9 12 57
9 Sampdoria 37 16 6 15 54
10 Torino 37 12 15 10 51
11 Sassuolo 37 11 10 16 43
12 Genoa 37 11 8 18 41
13 Bologna 37 11 6 20 39
14 Udinese 37 11 4 22 37
15 Chievo 37 9 10 18 37
16 Cagliari 37 10 6 21 36
17 SPAL 37 7 14 16 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Crotone 37 9 8 20 35
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Verona 38 7 4 27 25
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Benevento 37 6 3 28 21

Fudbalski vikend u zamahu,koliko li će samo "poštenih rabota" biti
npetko92 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
npetko92 je tipovao utakmicu
npetko92 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
npetko92 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu