XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
508 utakmica za dan Subota, 13 April 2024


Fudbal

13.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Dubo─Źica
2
0
13.04.2024 16:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
GFK Dubo─Źica
13.04
16:00
GFK Sloboda
RFK Grafi─Źar
1
1
13.04.2024 16:00
GFK Sloboda
1 : 1
RFK Grafi─Źar
13.04
16:00
Ma─Źva
OFK Beograd
1
1
13.04.2024 16:00
Ma─Źva
1 : 1
OFK Beograd
13.04
16:00
Smederevo 1924
Radni─Źki (SM)
1
1
13.04.2024 16:00
Smederevo 1924
1 : 1
Radni─Źki (SM)
13.04
16:00
Meševo
Jedinstvo (P)
1
2
13.04.2024 16:00
Meševo
1 : 2
Jedinstvo (P)
13.04
16:00
P─Źinja
Radni─Źki (P)
2
1
13.04.2024 16:00
P─Źinja
2 : 1
Radni─Źki (P)
13.04
17:00
Jedinstvo 1936
Dunav
3
1
13.04.2024 17:00
Jedinstvo 1936
3 : 1
Dunav
13.04
16:00
─Éerdap
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
0
13.04.2024 16:00
─Éerdap
2 : 0
OFK Sin─Ĺeli─ç
13.04
16:00
Radni─Źki (S)
SFS Borac
3
2
13.04.2024 16:00
Radni─Źki (S)
3 : 2
SFS Borac
13.04
16:30
┼Żelezni─Źar (I)
Borac (Š)
2
1
13.04.2024 16:30
┼Żelezni─Źar (I)
2 : 1
Borac (Š)
13.04
16:30
1. Maj Ruma
Omladinac
1
4
13.04.2024 16:30
1. Maj Ruma
1 : 4
Omladinac
13.04
16:30
Radni─Źki (Z)
Be─Źej 1918
1
0
13.04.2024 16:30
Radni─Źki (Z)
1 : 0
Be─Źej 1918
13.04
16:30
OFK Ba─Źka
Jedinstvo (SP)
0
2
13.04.2024 16:30
OFK Ba─Źka
0 : 2
Jedinstvo (SP)
13.04
16:00
Ušće Novi Beograd
Sin─Ĺeli─ç
0
2
13.04.2024 16:00
Ušće Novi Beograd
0 : 2
Sin─Ĺeli─ç
13.04
11:00
Prva iskra
Teleoptik
0
3
13.04.2024 11:00
Prva iskra
0 : 3
Teleoptik
13.04
16:00
Budu─çnost
GSP Polet Dor─çol
0
0
13.04.2024 16:00
Budu─çnost
0 : 0
GSP Polet Dor─çol
13.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica
1
0
13.04.2024 16:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Loznica
13.04
16:00
FAP
Tutin
3
0
13.04.2024 16:00
FAP
3 : 0
Tutin
13.04
16:00
Sloga (P)
Vrelo Sport
1
1
13.04.2024 16:00
Sloga (P)
1 : 1
Vrelo Sport
13.04
16:00
Sloga 33
Takovo
2
1
13.04.2024 16:00
Sloga 33
2 : 1
Takovo
13.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Sloga
1
0
13.04.2024 16:30
Radni─Źki (NP)
1 : 0
Sloga
13.04
16:30
Cement
Veternik
1
1
13.04.2024 16:30
Cement
1 : 1
Veternik
13.04
16:30
Hajduk (B)
Index
2
1
13.04.2024 16:30
Hajduk (B)
2 : 1
Index
13.04
16:30
Sloboda
Dunav
1
0
13.04.2024 16:30
Sloboda
1 : 0
Dunav
13.04
16:30
Mladost
Radni─Źki (┼á)
2
1
13.04.2024 16:30
Mladost
2 : 1
Radni─Źki (┼á)
13.04
16:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Mladost (T)
3
2
13.04.2024 16:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
3 : 2
Mladost (T)
13.04
16:30
Sloga
Hajduk
2
0
13.04.2024 16:30
Sloga
2 : 0
Hajduk
13.04
16:30
OFK Vrbas
Obili─ç
2
1
13.04.2024 16:30
OFK Vrbas
2 : 1
Obili─ç
13.04
16:30
Ba─Źka 1901
Ravangrad 2018
3
0
13.04.2024 16:30
Ba─Źka 1901
3 : 0
Ravangrad 2018
13.04
16:30
Bajša
OFK Mladost APA
2
0
13.04.2024 16:30
Bajša
2 : 0
OFK Mladost APA
13.04
16:30
BAK
Borac
2
0
13.04.2024 16:30
BAK
2 : 0
Borac
13.04
16:30
Kozara
Radni─Źki (K)
4
3
13.04.2024 16:30
Kozara
4 : 3
Radni─Źki (K)
13.04
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo (V)
2
1
13.04.2024 16:30
Budu─çnost
2 : 1
Jedinstvo (V)
13.04
16:00
Mokra Gora
Bane 1931
4
2
13.04.2024 16:00
Mokra Gora
4 : 2
Bane 1931
13.04
16:00
Šumadija 1903
Zastava 1973
4
1
13.04.2024 16:00
Šumadija 1903
4 : 1
Zastava 1973
13.04
16:00
Sloga
Polet
3
0
13.04.2024 16:00
Sloga
3 : 0
Polet
13.04
16:00
Ov─Źar
Zlatar
3
1
13.04.2024 16:00
Ov─Źar
3 : 1
Zlatar
13.04
16:00
Sevojno
Polet (T)
0
2
13.04.2024 16:00
Sevojno
0 : 2
Polet (T)
13.04
16:00
Savinac 1933
Polimlje
2
3
13.04.2024 16:00
Savinac 1933
2 : 3
Polimlje
13.04
16:00
Radni─Źki (V)
OFK Divci
3
0
13.04.2024 16:00
Radni─Źki (V)
3 : 0
OFK Divci
13.04
16:00
Ribnica
Drina
0
1
13.04.2024 16:00
Ribnica
0 : 1
Drina
13.04
16:00
OFK Napredak
Obili─ç
6
0
13.04.2024 16:00
OFK Napredak
6 : 0
Obili─ç
13.04
16:00
VGSK
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
13.04.2024 16:00
VGSK
0 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
13.04
16:00
Sloga 1924
Sloboda
3
1
13.04.2024 16:00
Sloga 1924
3 : 1
Sloboda
13.04
16:00
Morava
─Éerdap
0
1
13.04.2024 16:00
Morava
0 : 1
─Éerdap
13.04
16:00
Šumadinac 1913
Šumadija (A)
0
0
13.04.2024 16:00
Šumadinac 1913
0 : 0
Šumadija (A)
13.04
16:00
OFK Kosanica
Planta┼ża
2
0
13.04.2024 16:00
OFK Kosanica
2 : 0
Planta┼ża
13.04
16:00
SFK Morava
Gra─Źanica
6
1
13.04.2024 16:00
SFK Morava
6 : 1
Gra─Źanica
13.04
16:00
OFK Topli─Źanin
Jablanica
7
0
13.04.2024 16:00
OFK Topli─Źanin
7 : 0
Jablanica
13.04
16:00
Sloga
Mineralac
4
2
13.04.2024 16:00
Sloga
4 : 2
Mineralac
13.04
16:00
Svrljig
Zemljoradnik
3
3
13.04.2024 16:00
Svrljig
3 : 3
Zemljoradnik
13.04
16:00
Balkanski
OFK Slatina
16
0
13.04.2024 16:00
Balkanski
16 : 0
OFK Slatina
13.04
16:00
Timok 1919
OFK Knjaz
5
0
13.04.2024 16:00
Timok 1919
5 : 0
OFK Knjaz
13.04
16:00
OFK Zlot
Bor 1919
0
3
13.04.2024 16:00
OFK Zlot
0 : 3
Bor 1919
13.04
16:00
Lu┼żnica
Branik
0
0
13.04.2024 16:00
Lu┼żnica
0 : 0
Branik
13.04
16:00
Mladi borac
┼Żupa
3
2
13.04.2024 16:00
Mladi borac
3 : 2
┼Żupa
13.04
16:00
Temni─ç 1924
Leva─Ź
8
1
13.04.2024 16:00
Temni─ç 1924
8 : 1
Leva─Ź
13.04
16:00
Morava 1918
Blagotin
11
0
13.04.2024 16:00
Morava 1918
11 : 0
Blagotin
13.04
16:00
Sloga
Juhor
5
2
13.04.2024 16:00
Sloga
5 : 2
Juhor
13.04
16:00
OFK Mladenovac
Umka
0
0
13.04.2024 16:00
OFK Mladenovac
0 : 0
Umka
13.04
16:00
Napredak
Hajduk
5
1
13.04.2024 16:00
Napredak
5 : 1
Hajduk
13.04
17:00
BSK 1926
OFK Budu─çnost
3
3
13.04.2024 17:00
BSK 1926
3 : 3
OFK Budu─çnost
13.04
16:00
Balkan Mirijevo
Bole─Ź
2
3
13.04.2024 16:00
Balkan Mirijevo
2 : 3
Bole─Ź
13.04
16:30
Rudar
OFK Ras
1
2
13.04.2024 16:30
Rudar
1 : 2
OFK Ras
13.04
16:30
Koštampolje
Zvezda
3
0
13.04.2024 16:30
Koštampolje
3 : 0
Zvezda
13.04
16:30
┼ŻAK
Soko
4
0
13.04.2024 16:30
┼ŻAK
4 : 0
Soko
13.04
16:30
Krila Krajine
Crvenka
1
1
13.04.2024 16:30
Krila Krajine
1 : 1
Crvenka
13.04
16:30
Radni─Źki 1918
Rusin
2
3
13.04.2024 16:30
Radni─Źki 1918
2 : 3
Rusin
13.04
16:30
Polet
Budu─çnost (P)
0
2
13.04.2024 16:30
Polet
0 : 2
Budu─çnost (P)
13.04
16:00
Stanovo 1941
Kori─çani
3
1
13.04.2024 16:00
Stanovo 1941
3 : 1
Kori─çani
13.04
17:00
Šajkaš 1908
Omladinac
3
0
13.04.2024 17:00
Šajkaš 1908
3 : 0
Omladinac
13.04
17:00
Crvena zvezda
OFK Sirig
1
3
13.04.2024 17:00
Crvena zvezda
1 : 3
OFK Sirig
13.04
17:00
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
4
0
13.04.2024 17:00
Fruškogorski partizan
4 : 0
Petrovaradin
13.04
17:00
Proleter 1951
Jugovi─ç
0
4
13.04.2024 17:00
Proleter 1951
0 : 4
Jugovi─ç
13.04
16:30
Jadran
Tomislavci
1
4
13.04.2024 16:30
Jadran
1 : 4
Tomislavci
13.04
16:30
Senta
Jedinstvo
4
1
13.04.2024 16:30
Senta
4 : 1
Jedinstvo
13.04
16:30
Vinogradar
Budu─çnost
0
3
13.04.2024 16:30
Vinogradar
0 : 3
Budu─çnost
13.04
16:30
Srbobran
Iskra
2
0
13.04.2024 16:30
Srbobran
2 : 0
Iskra
13.04
16:30
Proleter
Tavankut
2
0
13.04.2024 16:30
Proleter
2 : 0
Tavankut
13.04
16:30
Udarnik Višnjevac
AFK
3
4
13.04.2024 16:30
Udarnik Višnjevac
3 : 4
AFK
13.04
16:30
Partizan
Budu─çnost
2
1
13.04.2024 16:30
Partizan
2 : 1
Budu─çnost
13.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Rubin
1
0
13.04.2024 17:00
OFK Kopaonik 1931
1 : 0
Rubin
13.04
20:00
Trnava
Marjan
2
0
13.04.2024 20:00
Trnava
2 : 0
Marjan
13.04
16:00
Rudna Glava
Krivelj
3
2
13.04.2024 16:00
Rudna Glava
3 : 2
Krivelj
13.04
16:00
Sloga
Šarbanovac
2
2
13.04.2024 16:00
Sloga
2 : 2
Šarbanovac
13.04
16:00
Polom
Pore─Ź
4
3
13.04.2024 16:00
Polom
4 : 3
Pore─Ź
13.04
16:00
OFK Jabu─Źje
OFK Br─Ĺanac
2
0
13.04.2024 16:00
OFK Jabu─Źje
2 : 0
OFK Br─Ĺanac
13.04
16:00
Junior Novo Naselje
┼Żabari
2
0
13.04.2024 16:00
Junior Novo Naselje
2 : 0
┼Żabari
13.04
16:00
Pepeljevac
ZSK
2
1
13.04.2024 16:00
Pepeljevac
2 : 1
ZSK
13.04
16:00
Sloga
Lugovi
3
0
13.04.2024 16:00
Sloga
3 : 0
Lugovi
13.04
16:00
Spartak 1976
Jedinstvo (GG)
3
0
13.04.2024 16:00
Spartak 1976
3 : 0
Jedinstvo (GG)
13.04
16:00
Zvi┼żd
Sirakovo
1
1
13.04.2024 16:00
Zvi┼żd
1 : 1
Sirakovo
13.04
16:00
Rudar Kostolac
Krilaš
0
0
13.04.2024 16:00
Rudar Kostolac
0 : 0
Krilaš
13.04
16:00
Beograd Karaburma
Borac
0
0
13.04.2024 16:00
Beograd Karaburma
0 : 0
Borac
13.04
16:00
Be┼żanija
PKB Kovilovo
5
0
13.04.2024 16:00
Be┼żanija
5 : 0
PKB Kovilovo
13.04
16:00
Šumadija
Krtinska
1
0
13.04.2024 16:00
Šumadija
1 : 0
Krtinska
13.04
16:00
Osni─ç
Šljivar
9
1
13.04.2024 16:00
Osni─ç
9 : 1
Šljivar
13.04
16:00
Grani─Źar
Kosovo
2
1
13.04.2024 16:00
Grani─Źar
2 : 1
Kosovo
13.04
16:00
Rudar Vrška Čuka
Mid┼żor
3
2
13.04.2024 16:00
Rudar Vrška Čuka
3 : 2
Mid┼żor
13.04
16:00
Naisus 1977
Polet (V)
3
4
13.04.2024 16:00
Naisus 1977
3 : 4
Polet (V)
13.04
16:00
Borac
Radni─Źki 1924
3
2
13.04.2024 16:00
Borac
3 : 2
Radni─Źki 1924
13.04
16:00
Malošište
Rad 1974
11
0
13.04.2024 16:00
Malošište
11 : 0
Rad 1974
13.04
16:00
Jedinstvo (Z)
Mladost
3
1
13.04.2024 16:00
Jedinstvo (Z)
3 : 1
Mladost
13.04
16:00
Gu─Źevo 1929
Radni─Źki
2
2
13.04.2024 16:00
Gu─Źevo 1929
2 : 2
Radni─Źki
13.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
13.04.2024 16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
1 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
13.04
15:30
Crnokosa
Višesava
4
1
13.04.2024 15:30
Crnokosa
4 : 1
Višesava
13.04
15:30
Jasen
Lazarica
1
2
13.04.2024 15:30
Jasen
1 : 2
Lazarica
13.04
15:30
Trbunje
Jug Bogdan
2
2
13.04.2024 15:30
Trbunje
2 : 2
Jug Bogdan
13.04
16:30
Mlada krila
Bogutova─Źka Banja
2
0
13.04.2024 16:30
Mlada krila
2 : 0
Bogutova─Źka Banja
13.04
16:00
Sloga 1934
Seljak
3
1
13.04.2024 16:00
Sloga 1934
3 : 1
Seljak
13.04
16:00
Bratstvo 1975
─ćava
0
1
13.04.2024 16:00
Bratstvo 1975
0 : 1
─ćava
13.04
16:00
Borba
Apolon 4
1
1
13.04.2024 16:00
Borba
1 : 1
Apolon 4
13.04
16:00
Slavija
21. oktobar
0
3
13.04.2024 16:00
Slavija
0 : 3
21. oktobar
13.04
16:30
Naša Zvezda
Mladost (MB)
5
2
13.04.2024 16:30
Naša Zvezda
5 : 2
Mladost (MB)
13.04
16:30
OFK Stari Grad
Ba─Źki Hajduk
4
3
13.04.2024 16:30
OFK Stari Grad
4 : 3
Ba─Źki Hajduk
13.04
17:00
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
0
0
13.04.2024 17:00
Poljoprivrednik
0 : 0
Donji Kopaonik
13.04
16:30
Pobednik
Rekreativo
5
1
13.04.2024 16:30
Pobednik
5 : 1
Rekreativo
13.04
16:30
Sloga
Munja
0
9
13.04.2024 16:30
Sloga
0 : 9
Munja
13.04
16:30
Rvati
Omladinac
5
5
13.04.2024 16:30
Rvati
5 : 5
Omladinac
13.04
16:30
Budu─çnost
Posavina
4
0
13.04.2024 16:30
Budu─çnost
4 : 0
Posavina
13.04
16:30
OFK Dragoševac
Jedinstvo
2
4
13.04.2024 16:30
OFK Dragoševac
2 : 4
Jedinstvo
13.04
16:30
Omladinac
Bratstvo
5
1
13.04.2024 16:30
Omladinac
5 : 1
Bratstvo
13.04
16:00
Milenko Pavlovi─ç
Popadi─ç
1
1
13.04.2024 16:00
Milenko Pavlovi─ç
1 : 1
Popadi─ç
13.04
16:00
┼Żitkovica 2017
Borac (K)
2
3
13.04.2024 16:00
┼Żitkovica 2017
2 : 3
Borac (K)
13.04
16:00
Homoljac
BSK 1924
3
1
13.04.2024 16:00
Homoljac
3 : 1
BSK 1924
13.04
16:00
Radni─Źki (K)
Jedinstvo (S)
2
7
13.04.2024 16:00
Radni─Źki (K)
2 : 7
Jedinstvo (S)
13.04
17:00
Sofeks
Borac (R)
7
1
13.04.2024 17:00
Sofeks
7 : 1
Borac (R)
13.04
17:00
Petar Pua─Źa
Borac (NS)
3
1
13.04.2024 17:00
Petar Pua─Źa
3 : 1
Borac (NS)
13.04
16:00
OFK Pomoravlje
Moravac Orion
1
0
13.04.2024 16:00
OFK Pomoravlje
1 : 0
Moravac Orion
13.04
16:30
Dra┼żmirovac
Napredak (S)
2
1
13.04.2024 16:30
Dra┼żmirovac
2 : 1
Napredak (S)
13.04
16:30
Pomoravlje
Sin─Ĺeli─ç
4
1
13.04.2024 16:30
Pomoravlje
4 : 1
Sin─Ĺeli─ç
13.04
16:00
Milicionar
Budu─çnost (PD)
2
3
13.04.2024 16:00
Milicionar
2 : 3
Budu─çnost (PD)
13.04
16:00
Luk
Mladost
0
0
13.04.2024 16:00
Luk
0 : 0
Mladost
13.04
16:00
Draga─Źevo
Brezova
7
1
13.04.2024 16:00
Draga─Źevo
7 : 1
Brezova
13.04
16:00
Jevremovac
Rankovac
3
0
13.04.2024 16:00
Jevremovac
3 : 0
Rankovac
13.04
16:30
Kelebijska šuma
Pali─ç
9
0
13.04.2024 16:30
Kelebijska šuma
9 : 0
Pali─ç
13.04
16:00
Rongo Siti
Ponor SU
0
3
13.04.2024 16:00
Rongo Siti
0 : 3
Ponor SU
13.04
16:00
Napredak
Pade┼ż
3
1
13.04.2024 16:00
Napredak
3 : 1
Pade┼ż
13.04
16:00
Dragoš
Lokomotiva
2
2
13.04.2024 16:00
Dragoš
2 : 2
Lokomotiva
13.04
16:00
Nišavac
Temac
0
2
13.04.2024 16:00
Nišavac
0 : 2
Temac
13.04
16:00
Glavaš
Budu─çnost 1948
1
1
13.04.2024 16:00
Glavaš
1 : 1
Budu─çnost 1948
13.04
16:00
Ratar
Mladost 1955
2
6
13.04.2024 16:00
Ratar
2 : 6
Mladost 1955
13.04
16:30
Pepeljevac 1947
Kapid┼żija
4
1
13.04.2024 16:30
Pepeljevac 1947
4 : 1
Kapid┼żija
13.04
16:30
BSK
Bukovica
5
0
13.04.2024 16:30
BSK
5 : 0
Bukovica
13.04
16:30
Makrešane
Polet
0
5
13.04.2024 16:30
Makrešane
0 : 5
Polet
13.04
16:30
Horgoš 1911
Tornjoš
2
0
13.04.2024 16:30
Horgoš 1911
2 : 0
Tornjoš
13.04
16:30
Sloga
Potisje
0
5
13.04.2024 16:30
Sloga
0 : 5
Potisje
13.04
17:00
Obili─ç
Slavija
2
1
13.04.2024 17:00
Obili─ç
2 : 1
Slavija
13.04
16:00
Mladi radnik
Partizan
1
2
13.04.2024 16:00
Mladi radnik
1 : 2
Partizan
13.04
16:00
─îa─Źak 94
Remont 1959
1
5
13.04.2024 16:00
─îa─Źak 94
1 : 5
Remont 1959
13.04
16:00
Tigrovi Mija Gold
Morava
1
2
13.04.2024 16:00
Tigrovi Mija Gold
1 : 2
Morava
13.04
19:00
Vujan
Miokovci
5
1
13.04.2024 19:00
Vujan
5 : 1
Miokovci
13.04
16:00
Badljevica
Godomin
3
0
13.04.2024 16:00
Badljevica
3 : 0
Godomin
13.04
16:00
Ravni Gaj
Landol
3
0
13.04.2024 16:00
Ravni Gaj
3 : 0
Landol
13.04
16:00
Mladost (─î)
Šumadinac
5
3
13.04.2024 16:00
Mladost (─î)
5 : 3
Šumadinac
13.04
16:00
Petka
Proleter
2
1
13.04.2024 16:00
Petka
2 : 1
Proleter
13.04
16:00
Kne┼żica
Radni─Źki 1947
1
0
13.04.2024 16:00
Kne┼żica
1 : 0
Radni─Źki 1947
13.04
17:00
Sokograd
Rtanj
13.04.2024 17:00
Sokograd
:
Rtanj
13.04
16:30
Kotlenik
Grivac
2
3
13.04.2024 16:30
Kotlenik
2 : 3
Grivac
13.04
16:30
Sport
Jedinstvo 1947
2
3
13.04.2024 16:30
Sport
2 : 3
Jedinstvo 1947
13.04
16:00
Borac 1935
Kremenac
1
1
13.04.2024 16:00
Borac 1935
1 : 1
Kremenac
13.04
16:00
Moravac 1933
Borac 012
2
5
13.04.2024 16:00
Moravac 1933
2 : 5
Borac 012
13.04
16:00
ZT Gorovi─Ź
Šatornja
2
0
13.04.2024 16:00
ZT Gorovi─Ź
2 : 0
Šatornja
13.04
16:30
Poto─Źac
Popovac
2
2
13.04.2024 16:30
Poto─Źac
2 : 2
Popovac
13.04
16:30
Radnik
┼Żelezni─Źar
1
3
13.04.2024 16:30
Radnik
1 : 3
┼Żelezni─Źar
13.04
17:00
Jugovi─çi
Mladost
13.04.2024 17:00
Jugovi─çi
:
Mladost
13.04
16:00
Navalin
Mladost (DL)
2
1
13.04.2024 16:00
Navalin
2 : 1
Mladost (DL)
13.04
16:30
Rapid
Banat
5
1
13.04.2024 16:30
Rapid
5 : 1
Banat
13.04
16:30
Solunac
Dobrica
0
1
13.04.2024 16:30
Solunac
0 : 1
Dobrica
13.04
16:00
Mladost (S)
Sloga
4
2
13.04.2024 16:00
Mladost (S)
4 : 2
Sloga
13.04
16:30
Mitros
Srem
1
6
13.04.2024 16:30
Mitros
1 : 6
Srem
13.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
1
1
13.04.2024 16:30
Kraljevo Hajduk
1 : 1
Lazac
13.04
16:30
Milakovac 2018
Jedinstvo
2
1
13.04.2024 16:30
Milakovac 2018
2 : 1
Jedinstvo
13.04
16:00
Zeppelin 026
Omladinac Seone
1
0
13.04.2024 16:00
Zeppelin 026
1 : 0
Omladinac Seone
13.04
16:00
Sloga (LŠ)
TE Gu─Źevo
5
1
13.04.2024 16:00
Sloga (LŠ)
5 : 1
TE Gu─Źevo
13.04
16:00
Paskovac
Jadar 07
2
1
13.04.2024 16:00
Paskovac
2 : 1
Jadar 07
13.04
16:00
Zvizdar 2012
Pambukovica
0
2
13.04.2024 16:00
Zvizdar 2012
0 : 2
Pambukovica
13.04
16:00
Duel Juniors
Grkljane
13.04.2024 16:00
Duel Juniors
:
Grkljane
13.04
17:30
Belica
Trnava
0
8
13.04.2024 17:30
Belica
0 : 8
Trnava
13.04
16:30
Morava
Lipar
4
0
13.04.2024 16:30
Morava
4 : 0
Lipar
13.04
16:00
Stig (C)
Radnik
8
0
13.04.2024 16:00
Stig (C)
8 : 0
Radnik
13.04
16:00
Mladi Hrast
Stig (MC)
2
2
13.04.2024 16:00
Mladi Hrast
2 : 2
Stig (MC)
13.04
16:00
Napredak (T)
Napredak (VC)
4
0
13.04.2024 16:00
Napredak (T)
4 : 0
Napredak (VC)
13.04
16:00
Melnica
Mladost
2
4
13.04.2024 16:00
Melnica
2 : 4
Mladost
13.04
16:00
Manastirica
Bata Buli─ç
8
2
13.04.2024 16:00
Manastirica
8 : 2
Bata Buli─ç
13.04
16:00
Zabr─Ĺe 1936
Vukan
0
6
13.04.2024 16:00
Zabr─Ĺe 1936
0 : 6
Vukan
13.04
16:30
Omladinski
Zemljoradnik
3
0
13.04.2024 16:30
Omladinski
3 : 0
Zemljoradnik
13.04
16:00
Mladi radnik
Bistrica
0
5
13.04.2024 16:00
Mladi radnik
0 : 5
Bistrica
13.04
16:00
BSK
Strmovo
3
0
13.04.2024 16:00
BSK
3 : 0
Strmovo
13.04
13:30
Zvijezda 09
GOŠK
1
2
13.04.2024 13:30
Zvijezda 09
1 : 2
GOŠK
13.04
16:00
Zrinjski
Vele┼ż
1
0
13.04.2024 16:00
Zrinjski
1 : 0
Vele┼ż
13.04
19:00
Modri─Źa
Sloboda
2
0
13.04.2024 19:00
Modri─Źa
2 : 0
Sloboda
13.04
16:00
Slavija
Kozara
2
1
13.04.2024 16:00
Slavija
2 : 1
Kozara
13.04
16:00
Rudar Prijedor
Borac
1
1
13.04.2024 16:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Borac
13.04
16:00
Romanija
Drina
1
1
13.04.2024 16:00
Romanija
1 : 1
Drina
13.04
16:00
Vele┼ż
Leotar
2
1
13.04.2024 16:00
Vele┼ż
2 : 1
Leotar
13.04
16:00
Ljubi─ç
Laktaši
3
1
13.04.2024 16:00
Ljubi─ç
3 : 1
Laktaši
13.04
16:00
┼Żeljezni─Źar
Famos
2
1
13.04.2024 16:00
┼Żeljezni─Źar
2 : 1
Famos
13.04
18:30
Sutjeska
Omarska
2
1
13.04.2024 18:30
Sutjeska
2 : 1
Omarska
13.04
19:00
Mornar
Mladost DG
5
1
13.04.2024 19:00
Mornar
5 : 1
Mladost DG
13.04
18:00
OFK Petrovac
De─Źi─ç
2
1
13.04.2024 18:00
OFK Petrovac
2 : 1
De─Źi─ç
13.04
18:00
Budu─çnost
Rudar
3
1
13.04.2024 18:00
Budu─çnost
3 : 1
Rudar
13.04
17:00
Jedinstvo
Jezero
13.04.2024 17:00
Jedinstvo
:
Jezero
13.04
14:00
Atl├ętico Madrid
Girona
3
1
13.04.2024 14:00
Atl├ętico Madrid
3 : 1
Girona
13.04
21:00
Cádiz
Barcelona
0
1
13.04.2024 21:00
Cádiz
0 : 1
Barcelona
13.04
18:30
Mallorca
Real Madrid
0
1
13.04.2024 18:30
Mallorca
0 : 1
Real Madrid
13.04
16:15
Rayo Vallecano
Getafe
0
0
13.04.2024 16:15
Rayo Vallecano
0 : 0
Getafe
13.04
21:00
Stade Rennais
Toulouse
1
2
13.04.2024 21:00
Stade Rennais
1 : 2
Toulouse
13.04
17:00
Strasbourg
Reims
3
1
13.04.2024 17:00
Strasbourg
3 : 1
Reims
13.04
18:30
Bournemouth
Manchester United
2
2
13.04.2024 18:30
Bournemouth
2 : 2
Manchester United
13.04
16:00
Brentford
Sheffield United
2
0
13.04.2024 16:00
Brentford
2 : 0
Sheffield United
13.04
16:00
Burnley
Brighton & Hove Albion
1
1
13.04.2024 16:00
Burnley
1 : 1
Brighton & Hove Albion
13.04
16:00
Manchester City
Luton Town
5
1
13.04.2024 16:00
Manchester City
5 : 1
Luton Town
13.04
13:30
Newcastle United
Tottenham Hotspur
4
0
13.04.2024 13:30
Newcastle United
4 : 0
Tottenham Hotspur
13.04
16:00
Nottingham Forest
Wolverhampton
2
2
13.04.2024 16:00
Nottingham Forest
2 : 2
Wolverhampton
13.04
15:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
1
13.04.2024 15:30
Mainz 05
4 : 1
Hoffenheim
13.04
15:30
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
1
2
13.04.2024 15:30
Borussia M'gladbach
1 : 2
Borussia Dortmund
13.04
15:30
Bayern M├╝nchen
K├Âln
2
0
13.04.2024 15:30
Bayern M├╝nchen
2 : 0
K├Âln
13.04
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
3
0
13.04.2024 15:30
RB Leipzig
3 : 0
Wolfsburg
13.04
18:30
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
3
0
13.04.2024 18:30
Stuttgart
3 : 0
Eintracht Frankfurt
13.04
15:30
Bochum 1848
Heidenheim
1
1
13.04.2024 15:30
Bochum 1848
1 : 1
Heidenheim
13.04
20:45
Bologna
Monza
0
0
13.04.2024 20:45
Bologna
0 : 0
Monza
13.04
15:00
Lecce
Empoli
1
0
13.04.2024 15:00
Lecce
1 : 0
Empoli
13.04
18:00
Torino
Juventus
0
0
13.04.2024 18:00
Torino
0 : 0
Juventus
13.04
16:00
Mašinac
TSC
1
1
13.04.2024 16:00
Mašinac
1 : 1
TSC
13.04
13:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Kolubara
2
1
13.04.2024 13:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
2 : 1
Kolubara
13.04
16:30
Loznica
Po┼żarevac
7
1
13.04.2024 16:30
Loznica
7 : 1
Po┼żarevac
13.04
14:00
Jedinstvo Putevi
Pazar
0
8
13.04.2024 14:00
Jedinstvo Putevi
0 : 8
Pazar
13.04
10:00
Brodarac
RFK Grafi─Źar
2
3
13.04.2024 10:00
Brodarac
2 : 3
RFK Grafi─Źar
13.04
13:30
Spartak ┼ŻK
Vo┼żdovac
1
0
13.04.2024 13:30
Spartak ┼ŻK
1 : 0
Vo┼żdovac
13.04
13:30
Vojvodina
Novi Pazar
3
1
13.04.2024 13:30
Vojvodina
3 : 1
Novi Pazar
13.04
16:00
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
1
0
13.04.2024 16:00
Radni─Źki (N)
1 : 0
Mladost (L)
13.04
11:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (NB)
4
2
13.04.2024 11:00
Crvena zvezda
4 : 2
Radni─Źki (NB)
13.04
11:00
Partizan
IMT
1
1
13.04.2024 11:00
Partizan
1 : 1
IMT
13.04
17:00
Radni─Źki 1923
─îukari─Źki
4
4
13.04.2024 17:00
Radni─Źki 1923
4 : 4
─îukari─Źki
13.04
19:00
Metalac
Smederevo 1924
7
1
13.04.2024 19:00
Metalac
7 : 1
Smederevo 1924
13.04
10:00
Tekstilac
Hajduk 1912
6
0
13.04.2024 10:00
Tekstilac
6 : 0
Hajduk 1912
13.04
10:00
Naftagas
Obili─ç
2
2
13.04.2024 10:00
Naftagas
2 : 2
Obili─ç
13.04
12:00
Mladost GAT
TSK
6
1
13.04.2024 12:00
Mladost GAT
6 : 1
TSK
13.04
11:00
Sloboda
Vrelo sport
3
1
13.04.2024 11:00
Sloboda
3 : 1
Vrelo sport
13.04
12:00
Polet
Zlatibor
12
1
13.04.2024 12:00
Polet
12 : 1
Zlatibor
13.04
Ljukovo
Voja Ga─Źi─ç
13.04.2024
Ljukovo
:
Voja Ga─Źi─ç
13.04
10:00
Napredak
Podrinje
0
2
13.04.2024 10:00
Napredak
0 : 2
Podrinje
13.04
09:00
Sin─Ĺeli─ç
Lokomotiva
4
0
13.04.2024 09:00
Sin─Ĺeli─ç
4 : 0
Lokomotiva
13.04
10:30
BSK Bor─Źa
Brodarac
1
1
13.04.2024 10:30
BSK Bor─Źa
1 : 1
Brodarac
13.04
09:30
Kolubara
Ada
5
2
13.04.2024 09:30
Kolubara
5 : 2
Ada
13.04
13:30
Budu─çnost
Omladinac
13.04.2024 13:30
Budu─çnost
:
Omladinac
13.04
17:00
City Sport Club
Zvezdara
0
1
13.04.2024 17:00
City Sport Club
0 : 1
Zvezdara
13.04
11:00
IMT
Crvena zvezda
17
0
13.04.2024 11:00
IMT
17 : 0
Crvena zvezda
13.04
16:00
Milutinac
Napredak
12
0
13.04.2024 16:00
Milutinac
12 : 0
Napredak
13.04
12:00
Budu─çnost
SU Dinamo Jug
4
2
13.04.2024 12:00
Budu─çnost
4 : 2
SU Dinamo Jug
13.04
11:00
Vlasina
GFK Dubo─Źica
0
3
13.04.2024 11:00
Vlasina
0 : 3
GFK Dubo─Źica
13.04
OFK Sin─Ĺeli─ç
Sloga
13.04.2024
OFK Sin─Ĺeli─ç
:
Sloga
13.04
14:30
Radnik
Radni─Źki (P)
1
2
13.04.2024 14:30
Radnik
1 : 2
Radni─Źki (P)
13.04
15:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (M)
7
1
13.04.2024 15:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
7 : 1
Sloga (M)
13.04
12:00
OFK Mihajlovac
Podunavac
3
7
13.04.2024 12:00
OFK Mihajlovac
3 : 7
Podunavac
13.04
Radnik
SASK
13.04.2024
Radnik
:
SASK
13.04
16:00
Lunjevac
Sloboda
0
2
13.04.2024 16:00
Lunjevac
0 : 2
Sloboda
13.04
16:00
Borac 1932
Sloga (L)
2
4
13.04.2024 16:00
Borac 1932
2 : 4
Sloga (L)
13.04
17:00
Budu─çnost
Radni─Źki
3
0
13.04.2024 17:00
Budu─çnost
3 : 0
Radni─Źki
13.04
00:04
Brodarac
RFK Grafi─Źar
13.04.2024 00:04
Brodarac
:
RFK Grafi─Źar
13.04
16:00
Spartak ┼ŻK
Vo┼żdovac
5
3
13.04.2024 16:00
Spartak ┼ŻK
5 : 3
Vo┼żdovac
13.04
11:00
Vojvodina
Kiker
9
0
13.04.2024 11:00
Vojvodina
9 : 0
Kiker
13.04
13:30
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
3
1
13.04.2024 13:30
Radni─Źki (N)
3 : 1
Mladost (L)
13.04
16:00
OLE
Teleoptik
1
0
13.04.2024 16:00
OLE
1 : 0
Teleoptik
13.04
13:00
Crvena zvezda
OFK Vršac
7
0
13.04.2024 13:00
Crvena zvezda
7 : 0
OFK Vršac
13.04
13:30
Partizan
GFK Jagodina
5
2
13.04.2024 13:30
Partizan
5 : 2
GFK Jagodina
13.04
14:30
Radni─Źki 1923
─îukari─Źki
0
2
13.04.2024 14:30
Radni─Źki 1923
0 : 2
─îukari─Źki
13.04
10:00
Sloven
In─Ĺija
3
1
13.04.2024 10:00
Sloven
3 : 1
In─Ĺija
13.04
16:30
Ravangrad 2018
Kabel
2
2
13.04.2024 16:30
Ravangrad 2018
2 : 2
Kabel
13.04
11:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki (SM)
2
0
13.04.2024 11:00
Spartak ┼ŻK
2 : 0
Radni─Źki (SM)
13.04
12:00
┼Żelezni─Źar
ODR
6
1
13.04.2024 12:00
┼Żelezni─Źar
6 : 1
ODR
13.04
11:00
Mladost (L)
Petrika
2
2
13.04.2024 11:00
Mladost (L)
2 : 2
Petrika
13.04
10:00
Sloga 1924
Radni─Źki 1923
0
8
13.04.2024 10:00
Sloga 1924
0 : 8
Radni─Źki 1923
13.04
10:00
Šumadija 1903 II
Šumadija (A)
5
0
13.04.2024 10:00
Šumadija 1903 II
5 : 0
Šumadija (A)
13.04
16:00
AF Duljaj
RSK
16
1
13.04.2024 16:00
AF Duljaj
16 : 1
RSK
13.04
10:00
Arsenal
Morava
1
1
13.04.2024 10:00
Arsenal
1 : 1
Morava
13.04
12:00
Sušica
Sloga (P)
1
0
13.04.2024 12:00
Sušica
1 : 0
Sloga (P)
13.04
11:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
0
1
13.04.2024 11:00
GFK Sloboda
0 : 1
Apolon 2018
13.04
12:00
Savacijum
FAP
4
0
13.04.2024 12:00
Savacijum
4 : 0
FAP
13.04
10:00
Tisa Njerš
Arena Su
2
3
13.04.2024 10:00
Tisa Njerš
2 : 3
Arena Su
13.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo 2017
6
0
13.04.2024 16:00
Sloboda
6 : 0
Jedinstvo 2017
13.04
13:00
Tutin
Go─Ź
0
0
13.04.2024 13:00
Tutin
0 : 0
Go─Ź
13.04
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jošanica
1
4
13.04.2024 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 4
Jošanica
13.04
10:00
Sunrise Šabac
Respekt
0
1
13.04.2024 10:00
Sunrise Šabac
0 : 1
Respekt
13.04
12:00
Ra─Ĺevac
Budu─çnost
6
1
13.04.2024 12:00
Ra─Ĺevac
6 : 1
Budu─çnost
13.04
13:00
Loznica
OFK Senjak
5
2
13.04.2024 13:00
Loznica
5 : 2
OFK Senjak
13.04
10:00
Cer
Lipolist
4
3
13.04.2024 10:00
Cer
4 : 3
Lipolist
13.04
10:00
Radni─Źki (V)
Radni─Źki (K)
2
4
13.04.2024 10:00
Radni─Źki (V)
2 : 4
Radni─Źki (K)
13.04
19:00
SFU Fenix
Vrelo Sport
10
0
13.04.2024 19:00
SFU Fenix
10 : 0
Vrelo Sport
13.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Ma─Źva
1
1
13.04.2024 10:00
┼Żelezni─Źar
1 : 1
Ma─Źva
13.04
11:00
Voja Ga─Źi─ç
Podunavac
5
2
13.04.2024 11:00
Voja Ga─Źi─ç
5 : 2
Podunavac
13.04
10:00
Be─Źkerek 023
OFK Vršac
1
1
13.04.2024 10:00
Be─Źkerek 023
1 : 1
OFK Vršac
13.04
12:00
Budu─çnost
┼Żelezni─Źar
7
1
13.04.2024 12:00
Budu─çnost
7 : 1
┼Żelezni─Źar
13.04
15:00
Dinamo 1945
Jedinstvo
2
2
13.04.2024 15:00
Dinamo 1945
2 : 2
Jedinstvo
13.04
13:00
Vinogradar
Tavankut
4
1
13.04.2024 13:00
Vinogradar
4 : 1
Tavankut
13.04
16:00
Zemun
Radni─Źki (NB)
4
2
13.04.2024 16:00
Zemun
4 : 2
Radni─Źki (NB)
13.04
16:30
Prva Iskra
Rakovica
2
3
13.04.2024 16:30
Prva Iskra
2 : 3
Rakovica
13.04
16:30
Kolubara
011
3
0
13.04.2024 16:30
Kolubara
3 : 0
011
13.04
09:30
Be┼żanija
BSK
3
0
13.04.2024 09:30
Be┼żanija
3 : 0
BSK
13.04
10:00
OFK Beograd
IMT
0
4
13.04.2024 10:00
OFK Beograd
0 : 4
IMT
13.04
10:00
Lokomotiva
Radni─Źki (O)
1
0
13.04.2024 10:00
Lokomotiva
1 : 0
Radni─Źki (O)
13.04
10:00
Crvenka
DIF
3
2
13.04.2024 10:00
Crvenka
3 : 2
DIF
13.04
14:00
Šušnjar 1977
OFK Mladenovac
0
3
13.04.2024 14:00
Šušnjar 1977
0 : 3
OFK Mladenovac
13.04
08:30
┼Żarkovo 2000
Zvezdara
13.04.2024 08:30
┼Żarkovo 2000
:
Zvezdara
13.04
10:00
Real Niš
Budu─çnost
5
0
13.04.2024 10:00
Real Niš
5 : 0
Budu─çnost
13.04
11:00
Šampion
Napredak
5
2
13.04.2024 11:00
Šampion
5 : 2
Napredak
13.04
15:00
BSK
Napredak 1929
13.04.2024 15:00
BSK
:
Napredak 1929
13.04
16:30
Car Konstantin
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
1
13.04.2024 16:30
Car Konstantin
1 : 1
OFK Sin─Ĺeli─ç
13.04
11:00
Kupinovo
Fruskogorac
2
3
13.04.2024 11:00
Kupinovo
2 : 3
Fruskogorac
13.04
10:00
Grani─Źar
Dunav
0
19
13.04.2024 10:00
Grani─Źar
0 : 19
Dunav
13.04
11:00
Srem
Jadran
1
4
13.04.2024 11:00
Srem
1 : 4
Jadran
13.04
10:00
Budu─çnost
Trgova─Źki
3
1
13.04.2024 10:00
Budu─çnost
3 : 1
Trgova─Źki
13.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
Sofeks
1
0
13.04.2024 10:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Sofeks
13.04
16:00
Sloboda
Radni─Źki 1910
0
2
13.04.2024 16:00
Sloboda
0 : 2
Radni─Źki 1910
13.04
10:00
Derby 2015
1. Maj
11
0
13.04.2024 10:00
Derby 2015
11 : 0
1. Maj
13.04
Sušica
Srbija
13.04.2024
Sušica
:
Srbija
13.04
10:00
OPK Rudar 1933
Omladinac
9
0
13.04.2024 10:00
OPK Rudar 1933
9 : 0
Omladinac
13.04
12:00
Obili─ç
─Éerdap
1
8
13.04.2024 12:00
Obili─ç
1 : 8
─Éerdap
13.04
Budu─çnost
Sloboda
13.04.2024
Budu─çnost
:
Sloboda
13.04
10:00
Zlatar
Sloga (S)
2
3
13.04.2024 10:00
Zlatar
2 : 3
Sloga (S)
13.04
10:30
OFK Jugovi─ç
OFK Sirig
13.04.2024 10:30
OFK Jugovi─ç
:
OFK Sirig
13.04
11:00
Prof. Bolesnikov
Susek
13.04.2024 11:00
Prof. Bolesnikov
:
Susek
13.04
Mladost
Borac
13.04.2024
Mladost
:
Borac
13.04
13:00
RSK
Borac 1926
3
1
13.04.2024 13:00
RSK
3 : 1
Borac 1926
13.04
13:00
Sunrise Šabac
Mladost
1
2
13.04.2024 13:00
Sunrise Šabac
1 : 2
Mladost
13.04
13:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
2
1
13.04.2024 13:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
Kabel
13.04
11:00
TSC
Petar Pua─Źa
9
1
13.04.2024 11:00
TSC