XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
45 utakmica za dan Ponedeljak, 8 April 2024


Fudbal

08.04
16:00
IMT
Napredak
1
1
08.04.2024 16:00
IMT
1 : 1
Napredak
08.04
18:30
Javor Matis
Mladost (L)
1
0
08.04.2024 18:30
Javor Matis
1 : 0
Mladost (L)
08.04
16:00
Radnički (SM)
Inđija Toyo Tires
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (SM)
1 : 2
Inđija Toyo Tires
08.04
16:00
Tekstilac
Mladost GAT
1
2
08.04.2024 16:00
Tekstilac
1 : 2
Mladost GAT
08.04
18:00
GFK Dubočica
Metalac
1
0
08.04.2024 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
Metalac
08.04
16:00
Radnički (NB)
Jedinstvo (Ub)
1
2
08.04.2024 16:00
Radnički (NB)
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
08.04
18:00
Zrinjski
Zvijezda 09
4
0
08.04.2024 18:00
Zrinjski
4 : 0
Zvijezda 09
08.04
15:30
Å iroki Brijeg
GOÅ K
2
2
08.04.2024 15:30
Å iroki Brijeg
2 : 2
GOÅ K
08.04
16:00
Mladost DG
OFK Petrovac
0
0
08.04.2024 16:00
Mladost DG
0 : 0
OFK Petrovac
08.04
20:45
Udinese
Inter
1
2
08.04.2024 20:45
Udinese
1 : 2
Inter
08.04
16:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
2
1
08.04.2024 16:00
Hajduk 1912
2 : 1
OFK Bačka
08.04
16:00
Zlatibor
Ribnica
5
1
08.04.2024 16:00
Zlatibor
5 : 1
Ribnica
08.04
10:00
RSK
Arsenal
2
2
08.04.2024 10:00
RSK
2 : 2
Arsenal
08.04
15:30
Sinđelić
Bežanija
2
1
08.04.2024 15:30
Sinđelić
2 : 1
Bežanija
08.04
19:45
Sloga
ŽAK
2
8
08.04.2024 19:45
Sloga
2 : 8
ŽAK
08.04
17:00
Inviktus 2020
OFK VrŔac
2
1
08.04.2024 17:00
Inviktus 2020
2 : 1
OFK VrŔac
08.04
17:00
Crvena zvezda
Podunavac
0
3
08.04.2024 17:00
Crvena zvezda
0 : 3
Podunavac
08.04
17:00
Vučak-Lipe
Železničar
3
2
08.04.2024 17:00
Vučak-Lipe
3 : 2
Železničar
08.04
17:00
Omladinac
Mladi radnik
0
2
08.04.2024 17:00
Omladinac
0 : 2
Mladi radnik
08.04
17:00
Kolonija
Radnički
5
5
08.04.2024 17:00
Kolonija
5 : 5
Radnički
08.04
17:00
Dunav Osiguranje
Selevac-Bačinac
0
3
08.04.2024 17:00
Dunav Osiguranje
0 : 3
Selevac-Bačinac

KoŔarka

08.04
19:00
Partizan Mozzart Bet
Zadar
113
74
08.04.2024 19:00
Partizan Mozzart Bet
113 : 74
Zadar
08.04
20:20
Gro-Basket
Eko Sport
53
87
08.04.2024 20:20
Gro-Basket
53 : 87
Eko Sport

Odbojka

08.04
19:00
Karađorđe
Crvena zvezda
0
3
08.04.2024 19:00
Karađorđe
0 : 3
Crvena zvezda
0:2
08.04
20:00
Partizan EFBET
SPD Radnički
2
3
08.04.2024 20:00
Partizan EFBET
2 : 3
SPD Radnički
1:1
08.04
19:30
Sportisimo
Trstenik
1
3
08.04.2024 19:30
Sportisimo
1 : 3
Trstenik

Rukomet

08.04
19:00
Nemanjić
VGSK
32
28
08.04.2024 19:00
Nemanjić
32 : 28
VGSK

Vaterpolo

08.04
19:15
Dorćol
Singidunum
6
23
08.04.2024 19:15
Dorćol
6 : 23
Singidunum

Futsal

08.04
20:15
Kosjerić
Sjenica
5
2
08.04.2024 20:15
Kosjerić
5 : 2
Sjenica
08.04
19:00
Nova Pazova
Kraljevićevo
8
4
08.04.2024 19:00
Nova Pazova
8 : 4
Kraljevićevo
08.04
21:00
Tisa
Bečej 2003
11
4
08.04.2024 21:00
Tisa
11 : 4
Bečej 2003
08.04
19:00
Rosulja
Brđanka
6
2
08.04.2024 19:00
Rosulja
6 : 2
Brđanka
08.04
18:00
Solunac
DSM Auxilium
6
8
08.04.2024 18:00
Solunac
6 : 8
DSM Auxilium
08.04
21:00
Prokuplje
Pčinja
2
4
08.04.2024 21:00
Prokuplje
2 : 4
Pčinja
08.04
20:00
BabuŔnica 2011
Lindoret
2
9
08.04.2024 20:00
BabuŔnica 2011
2 : 9
Lindoret
08.04
21:00
Timakum
Despot
3
8
08.04.2024 21:00
Timakum
3 : 8
Despot
08.04
19:30
Bor
Timok 2013
4
4
08.04.2024 19:30
Bor
4 : 4
Timok 2013
08.04
19:30
Ćuprija
Rasadnik
4
7
08.04.2024 19:30
Ćuprija
4 : 7
Rasadnik
08.04
19:00
Lapovo
Karanovac
5
1
08.04.2024 19:00
Lapovo
5 : 1
Karanovac
08.04
20:00
Braća Nedić
Desetka
3
2
08.04.2024 20:00
Braća Nedić
3 : 2
Desetka
08.04
21:00
Zenon
Flash
7
6
08.04.2024 21:00
Zenon
7 : 6
Flash
08.04
21:00
Amadeus
92
2
5
08.04.2024 21:00
Amadeus
2 : 5
92

Stoni tenis

08.04
16:00
Vojvodina
Ada
4
1
08.04.2024 16:00
Vojvodina
4 : 1
Ada
1:0
08.04
19:00
Å evica
Brana Paunović
2
4
08.04.2024 19:00
Å evica
2 : 4
Brana Paunović
08.04
19:00
Pobednik 012
Omladinac 2 2016
2
4
08.04.2024 19:00
Pobednik 012
2 : 4
Omladinac 2 2016