XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.07.2020 20:00 Mladost (L) - Javor Matis 2:1
2 05.08.2020 19:00 Radnik - Mladost (L) 2:3
3 09.08.2020 19:00 Mladost (L) - Inđija 2:0
4 16.08.2020 20:00 Vojvodina - Mladost (L) 3:0
5 23.08.2020 19:00 Mladost (L) - Rad 1:0
6 29.08.2020 19:30 Zlatibor - Mladost (L) 1:0
7 13.09.2020 18:00 Mladost (L) - OFK Bačka 2:1
8 19.09.2020 16:00 Metalac - Mladost (L) 1:1
9 26.09.2020 18:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:4
10 02.10.2020 19:00 Radnički (N) - Mladost (L) 1:1
11 17.10.2020 16:00 Mladost (L) - Mačva 2:1
12 26.10.2020 17:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:0
13 01.11.2020 15:00 Mladost (L) - Proleter 0:0
14 07.11.2020 16:00 TSC - Mladost (L) 5:0
15 20.11.2020 17:00 Mladost (L) - Čukarički 1:1
16 29.11.2020 15:00 Voždovac - Mladost (L) 3:2
17 06.12.2020 14:00 Mladost (L) - Novi Pazar 3:2
18 11.12.2020 16:00 Mladost (L) - Napredak 0:0
19 16.12.2020 14:00 Partizan - Mladost (L) 4:0
20 07.02.2021 15:00 Javor Matis - Mladost (L) 4:1
21 13.02.2021 13:30 Mladost (L) - Radnik 2:2
22 17.02.2021 13:00 Inđija - Mladost (L) 1:0
23 21.02.2021 13:00 Mladost (L) - Vojvodina 1:1
24 27.02.2021 16:05 Rad - Mladost (L) 0:1
25 03.03.2021 14:00 Mladost (L) - Zlatibor 0:2
26 08.03.2021 16:00 OFK Bačka - Mladost (L) 1:1
27 14.03.2021 13:00 Mladost (L) - Metalac 1:1
28 20.03.2021 19:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 4:1
29 02.04.2021 17:00 Mladost (L) - Radnički (N) 4:1
30 06.04.2021 18:00 Mačva - Mladost (L) 0:2
31 10.04.2021 19:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:0
32 18.04.2021 19:00 Proleter - Mladost (L) 0:1
33 24.04.2021 15:00 Mladost (L) - TSC 2:1
34 28.04.2021 18:00 Čukarički - Mladost (L) 4:2
35 04.05.2021 18:00 Mladost (L) - Voždovac 1:0
36 08.05.2021 16:00 Novi Pazar - Mladost (L) 4:1
37 15.05.2021 13:30 Napredak - Mladost (L)
38 19.05.2021 Mladost (L) - Partizan
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 36 33 3 0 102
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 36 30 2 4 92
3 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 36 21 7 8 70
4 Čukarički 36 20 8 8 68
5 Radnik 36 16 7 13 55
6 TSC 36 15 7 14 52
7 Metalac 36 13 12 11 51
8 Mladost (L) 36 14 9 13 51
9 Spartak ŽK 36 15 5 16 50
10 Voždovac 36 13 8 15 47
11 Napredak 36 13 8 15 47
12 Proleter 36 13 8 15 47
13 Radnički (N) 36 12 9 15 45
14 Javor Matis 36 12 9 15 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Novi Pazar 36 13 6 17 45
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 36 13 5 18 44
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Inđija 36 10 5 21 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 36 7 7 22 28
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 36 6 4 26 22
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 36 3 7 26 16
Mare80 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 je tipovao utakmicu
Mare80 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mare80 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu