XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2020

Fudbal

01.11.2020 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Proleter
01.11.2020 15:00 Napredak 1 : 1 Spartak ŽK
01.11.2020 15:00 Javor Matis 1 : 0 Radnički (N)
01.11.2020 15:00 Radnik 1 : 4 Crvena zvezda
01.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 1 IMT
01.11.2020 13:30 GFK Jagodina 0 : 0 RFK Grafičar
01.11.2020 13:30 Železničar (P) 0 : 1 Radnički (SM)
01.11.2020 14:00 Sloboda 1 : 0 Borac
01.11.2020 14:00 Kozara 3 : 2 Sloboda
01.11.2020 14:00 Sloga 1 : 1 Rudar Prijedor
01.11.2020 14:00 Tisa 2 : 1 Borac
01.11.2020 14:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Bačka 1901
01.11.2020 14:00 Vojvodina 1928 1 : 2 OFK Stari Grad
01.11.2020 13:30 Bane 1931 1 : 2 Jošanica
01.11.2020 13:30 Železničar (L) 1 : 1 Mačva 1929
01.11.2020 13:30 Zvezdara 2 : 0 BSK 1925
01.11.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladenovac
01.11.2020 13:30 Kablovi 1 : 2 SFK Morava
01.11.2020 13:30 Mladost 2 : 1 Moravac Orion
01.11.2020 13:30 Timočanin 2 : 0 Župa
01.11.2020 13:30 Radan 2 : 1 Rembas
01.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 1 Apolon 2018
01.11.2020 13:30 Korićani 1 : 1 Real
01.11.2020 13:30 Novi Pazar 1928 0 : 1 Proleter
01.11.2020 13:30 Šumadija (T) 4 : 1 Borac
01.11.2020 13:30 OFK Ras 2 : 1 Vodojaža
01.11.2020 13:30 OFK Aranđelovac 1979 4 : 0 OFK Napredak
01.11.2020 13:30 Rudar (S) 0 : 2 RSK
01.11.2020 13:30 Petar Dobrnjac 0 : 0 Jasenica 2017
01.11.2020 13:30 Sloga (M) 0 : 6 Sloga (B)
01.11.2020 13:30 Borac (Ž) 1 : 0 Borac 1932
01.11.2020 11:00 Jedinstvo Putevi 7 : 0 Parmenac
01.11.2020 13:30 Omladinac 3 : 2 Sevojno
01.11.2020 11:00 Polet (Lj) 4 : 2 Sloboda (Č)
01.11.2020 13:30 Polimlje 1 : 1 Rampa
01.11.2020 13:30 Zlatar 1 : 0 Polet (T)
01.11.2020 13:30 Rubribreza 3 : 2 Mladost (P)
01.11.2020 13:30 Vrelo Sport 3 : 0 Spartak 1924
01.11.2020 13:30 Rađevac 2 : 1 Mladost (Dr)
01.11.2020 13:30 Mladost (DD) 1 : 0 Borac (L)
01.11.2020 13:30 OFK Divci 2 : 1 Zadrugar
01.11.2020 13:30 Radnički Stobex 2 : 0 Drina
01.11.2020 14:00 Mladost (BP) 0 : 0 Mladost APA
01.11.2020 14:00 Mladost (T) 2 : 0 ČSK Pivara
01.11.2020 14:00 Bačka (P) 1 : 1 Srbobran
01.11.2020 14:00 Hercegovac 2 : 1 Vojvodina (BG)
01.11.2020 14:00 ŽAK 0 : 1 Jedinstvo (NB)
01.11.2020 14:00 Radnički (K) 1 : 3 Borac
01.11.2020 14:00 Omladinac FAM 5 : 1 Krajina
01.11.2020 14:00 Jadran 2 : 2 Podunavac
01.11.2020 14:00 Budućnost 1 : 0 Radnički
01.11.2020 14:00 Hajduk 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
01.11.2020 14:00 Borac 4 : 0 Jugović
01.11.2020 10:00 Index 0 : 2 Podrinje
01.11.2020 13:30 Levač 2 : 1 Jedinstvo (M)
01.11.2020 13:30 Jastrebac 0 : 1 Kopaonik
01.11.2020 13:30 Kušiljevo 3 : 1 Blagotin
01.11.2020 13:30 Juhor 1 : 0 Bošnjane
01.11.2020 13:30 Sloga (M) 2 : 3 Morava 1918
01.11.2020 13:30 OFK Lugomir 0 : 1 Meševo
01.11.2020 13:30 Lužnica 1 : 4 Jedinstvo (P)
01.11.2020 13:30 OFK 019 3 : 1 Senjak
01.11.2020 13:30 Branik 3 : 0 Polom
01.11.2020 13:30 Tanasko Rajić 5 : 0 Đerdap
01.11.2020 13:30 Naša krila 1936 4 : 0 Naisus 1977
01.11.2020 10:00 Pukovac 3 : 2 Malošište
01.11.2020 13:30 OFK Brzi Brod 4 : 2 Delijski Vis
01.11.2020 13:30 Morava 6 : 0 Rudar
01.11.2020 13:30 OFK Niš 1 : 0 Bukovik
01.11.2020 13:30 Zemljoradnik 3 : 1 Orljane
01.11.2020 13:30 Jedinstvo (G) 3 : 2 Žitorađa
01.11.2020 13:30 Čekmin 3 : 4 Pusta Reka
01.11.2020 13:30 Jablanica 1 : 1 Alakince
01.11.2020 13:30 Svetlost 0 : 0 Jedinstvo (B)
01.11.2020 13:30 Dobrič 2 : 0 OFK Kosanica
01.11.2020 13:30 Jedinstvo (GS) 1 : 1 Vranjska Banja
01.11.2020 13:30 Komgrap 5 : 0 Mladost (C)
01.11.2020 11:00 Prva iskra 3 : 1 BSK 1926
01.11.2020 13:30 Dunav 0 : 0 Kosmaj
01.11.2020 13:30 Budućnost (Z) 1 : 3 Poštar Zvezdara
01.11.2020 13:30 Posavina 0 : 0 Napredak
01.11.2020 13:30 Vrčin 1 : 3 Borac (L)
01.11.2020 13:30 Trebič 3 : 1 Omladinac
01.11.2020 13:30 Velika Jasikova 3 : 2 OFK Rtanj
01.11.2020 13:30 Osnić 1 : 0 Šljivar
01.11.2020 13:30 Sloga 0 : 3 Radnički 1946
01.11.2020 13:30 Kosovo 2 : 2 Hajduk
01.11.2020 11:00 Ribnik 0 : 7 Mačkovac
01.11.2020 13:30 Žabare 1 : 0 FUD
01.11.2020 13:30 Mladost (T) 2 : 1 Gradina
01.11.2020 13:30 13. April 2 : 0 Kupci
01.11.2020 13:30 Mladost (DK) 2 : 0 Donji Kopaonik
01.11.2020 13:30 Vinogradar 1 : 1 Sloga (Ć)
01.11.2020 13:30 Sloga (D) 2 : 1 Sloga (L)
01.11.2020 13:30 Sremac 2 : 1 Rudar
01.11.2020 13:30 Donji Srem 2015 3 : 1 Mitros
01.11.2020 13:30 BSK 2 : 2 PSK
01.11.2020 13:30 Napredak 2 : 1 Borac (M)
01.11.2020 13:30 Sloga 4 : 1 Hajduk (V)
01.11.2020 13:30 LSK 2 : 0 Borac (K)
01.11.2020 13:30 Jugoslavija 2 : 1 Banat (I)
01.11.2020 13:30 Hajdučica 3 : 2 Partizan (G)
01.11.2020 13:30 Crvena zvezda 3 : 1 Polet (Id)
01.11.2020 13:30 Radnički (B) 1 : 3 Potporanj
01.11.2020 13:30 Strela 1 : 1 Sloga (BNS)
01.11.2020 13:30 Dolina 3 : 0 Stari Tamiš
01.11.2020 13:30 Budućnost (A) 0 : 0 BAK
01.11.2020 13:30 ŽAK 1 : 3 Kulpin
01.11.2020 13:30 Maglić 0 : 0 Slavija
01.11.2020 13:30 Omladinac 2 : 2 Budućnost (M)
01.11.2020 13:30 Rusin 3 : 1 Tvrđava
01.11.2020 13:30 Budućnost (G) 1 : 1 BSK
01.11.2020 13:30 Borac 46 2 : 1 Radnički 1918
01.11.2020 13:30 Kordun 1 : 4 Stanišić 1920
01.11.2020 13:30 Budućnost (P) 3 : 0 Zadrugar
01.11.2020 13:30 Iskra 1 : 1 Radnički 1905
01.11.2020 13:30 Sutjeska 2 : 2 Napredak
01.11.2020 13:30 Senta 5 : 1 Preporod
01.11.2020 13:30 Đurđin 1 : 1 Tornjoš
01.11.2020 13:30 Jadran 4 : 2 Obilić
01.11.2020 13:30 MSK 1 : 2 ASK
01.11.2020 13:30 Vojvodina (B) 5 : 0 Radnički 1911
01.11.2020 13:30 Crvena zvezda 2 : 1 Tamiš
01.11.2020 13:30 Lehel 0 : 3 Borac
01.11.2020 13:30 Rusanda 1 : 2 Vojvodina (NM)
01.11.2020 13:30 OFK Klek 1 : 1 2. Oktobar
01.11.2020 Polet 3 : 1 Osipaonica
01.11.2020 Bresje Superior 1 : 2 Bačinac
01.11.2020 Železničar Kusadak 0 : 3 Mladi borac
01.11.2020 SASK 3 : 0 Mladi radnik 1940
01.11.2020 Radnik (SP) 5 : 1 Sloga (L)
01.11.2020 Obilić 3 : 1 Crvena zvezda
01.11.2020 Budućnost 3 : 2 Mladost 1948
01.11.2020 Pobeda 0 : 0 Podunavac
01.11.2020 Cerovac 2013 2 : 3 Sloga (M)
01.11.2020 13:30 Banja 1957 1 : 1 BSK
01.11.2020 13:30 Jasenica (B) 1 : 6 Šumadinac 1913
01.11.2020 13:30 Trnava 9 : 0 Partizan 1945
01.11.2020 13:30 Omladinac 0 : 3 Grizli ML
01.11.2020 13:30 ŽSK 3 : 4 Vinča
01.11.2020 13:30 Plaskovac 5 : 1 Partizan (BB)
01.11.2020 13:30 Marjan (K) 1 : 0 Šumadinac (S)
01.11.2020 13:30 Lokomotiva 2 : 0 Sloga (Z)
01.11.2020 13:30 Sinđelić 2012 2 : 1 Šumadinac
01.11.2020 13:30 Borac (P) 3 : 5 011
01.11.2020 13:30 Postar 1930 1 : 0 PKB Kovilovo
01.11.2020 13:30 Institut 1 : 3 Umka
01.11.2020 11:00 Hajduk 1 : 2 Heroj Polet
01.11.2020 13:30 PKB (PS) 7 : 0 Posavac Tišma
01.11.2020 13:30 Mladi borac 0 : 3 Strelac
01.11.2020 13:30 Vranić 2 : 0 Omladinac
01.11.2020 10:00 Radnički 3 : 0 Jedinstvo
01.11.2020 13:30 Polet 0 : 3 Zvezda
01.11.2020 13:30 Rojkovac 2 : 2 OFK Borac
01.11.2020 13:30 Lisović 1977 1 : 1 OFK Zabrežje
01.11.2020 13:30 Duboko 0 : 3 OFK Budućnost
01.11.2020 10:00 Kaluđerica 1969 8 : 0 SUF Dubona
01.11.2020 13:30 Rabrovac 1 : 3 Velika Krsna
01.11.2020 13:30 Ivanča 1 : 2 Pudarci
01.11.2020 13:30 Zuce 2019 7 : 1 Zaklopača
01.11.2020 13:30 Šepšin 0 : 4 Kosmajac
01.11.2020 13:30 Dunavac 2 : 1 Boleč
01.11.2020 13:30 Šumadija 1962 2 : 4 SUF Kovačevac 1956
01.11.2020 14:00 Titel 0 : 3 Jedinstvo
01.11.2020 14:00 Susek 3 : 2 Hajduk
01.11.2020 14:00 TSK 3 : 0 Bačka (B)
01.11.2020 14:00 Šajkaš 1908 5 : 1 Tatra
01.11.2020 14:00 OFK Sirig 0 : 2 Bačka 1923
01.11.2020 14:00 Fruškogorac 1 : 0 Petrovaradin
01.11.2020 14:00 ŽSK 2 : 2 Fruškogorski partizan
01.11.2020 13:30 Polet 1 : 4 Brestovac
01.11.2020 11:00 Sloga 17 : 0 Mladost
01.11.2020 13:30 Nemetali 2 : 1 Ključ
01.11.2020 13:30 Urovica 1 : 1 BSK
01.11.2020 14:00 Maršić 0 : 4 Srbija
01.11.2020 14:00 Slavija 1 : 1 Pobeda 1926
01.11.2020 14:00 Sloboda (G) 5 : 2 Šumadinac KG
01.11.2020 14:00 Mladost (P) 4 : 1 Zastava
01.11.2020 14:00 21. oktobar 3 : 1 Sloga Lužnice 2016
01.11.2020 14:00 OFK Bagremar 1 : 5 Sloga (D)
01.11.2020 14:00 Šumadija 1934 6 : 0 Jedinstvo
01.11.2020 13:30 Radnički 1936 1 : 3 Mladost (L)
01.11.2020 13:30 Stevan Nešticki 2 : 0 Vulkan 1963
01.11.2020 13:30 Mladost (DK) : Planinac 1933
01.11.2020 13:30 Sloboda 1 : 0 Palilulac
01.11.2020 13:30 Omladinac 1 : 0 Aluminjum
01.11.2020 13:30 Morava 6 : 1 Čegar 2013
01.11.2020 13:30 Čegar 1946 0 : 1 Crvena zastava
01.11.2020 13:30 Napredak 1936 4 : 0 Manastirica
01.11.2020 13:30 Železničar 1 : 1 Vihor
01.11.2020 13:30 Omladinac (Š) 5 : 0 Integral
01.11.2020 13:30 Napredak Simićevo 4 : 0 Mladost (B)
01.11.2020 13:30 Obilić 3 : 1 Rudar (Kr)
01.11.2020 13:30 Sloga (L) 3 : 2 Borac (K)
01.11.2020 13:30 Sirakovo 6 : 4 Mlava (ML)
01.11.2020 13:30 Mladost 2 : 1 Moravac
01.11.2020 13:30 OFK Rutevac 1908 1 : 0 Pobeda
01.11.2020 13:30 Rudar 2 : 2 Rasovača
01.11.2020 13:30 Baličevac 3 : 1 Sloga
01.11.2020 13:30 Moravac 2 : 4 Radnički 1924
01.11.2020 13:30 Radnički 1947 5 : 0 Palilula
01.11.2020 13:30 Borac 0 : 6 Doljevac
01.11.2020 14:00 Kraljevo Hajduk 0 : 1 Karađorđe
01.11.2020 14:00 Napredak 2 : 1 Ribnica
01.11.2020 14:00 Jedinstvo 2017 3 : 2 Ibar
01.11.2020 14:00 Tavnik 5 : 0 Gruža
01.11.2020 14:00 Popovići Vrnjci 0 : 3 Mladost (V)
01.11.2020 14:00 Mataruge 2 : 4 Budućnost
01.11.2020 14:00 Granit 0 : 3 Jovo Kursula
01.11.2020 13:30 Juhor (G) 5 : 1 Morava (R)
01.11.2020 13:30 Budućnost (M) 4 : 2 Kolare
01.11.2020 13:30 Resavac 3 : 8 Partizan
01.11.2020 13:30 Mladost (K) 3 : 2 Orlovi
01.11.2020 13:30 Budućnost (Đ) 5 : 0 OFK Bratstvo
01.11.2020 13:30 Javor 2 : 1 Morava (KS)
01.11.2020 11:00 Rudar 2 : 1 Napredak
01.11.2020 13:30 Sloga 2 : 3 OFK Juhor 2016
01.11.2020 13:30 Mladost (J) 4 : 0 Dragocvet
01.11.2020 13:30 Trlić 2 : 1 Pepeljevac
01.11.2020 13:30 Banjani 4 : 0 Dimitrije Tucović
01.11.2020 13:30 ZSK 2 : 2 OFK Senjak
01.11.2020 13:30 Iskra 2 : 1 Kolubara 2
01.11.2020 13:30 Brezovica 3 : 1 OFK Osečina
01.11.2020 13:30 Vučje 2 : 2 Zloćudovo
01.11.2020 13:30 Gradac 2 : 5 Kumarevo 65
01.11.2020 13:30 Progres 5 : 1 Jedinstvo
01.11.2020 13:30 Donja Lomnica 3 : 0 Bratstvo
01.11.2020 13:30 Polet 3 : 0 Bobište
01.11.2020 13:30 OFK Brza 1 : 2 Umac
01.11.2020 13:30 BSK 3 : 1 Milanovo
01.11.2020 13:30 Sloboda 3 : 3 Šumadija
01.11.2020 13:30 Železničar 4 : 1 OFK Morava
01.11.2020 13:30 Mladi borac 1 : 0 Real
01.11.2020 13:30 Mladost 1959 1 : 2 Plantaža
01.11.2020 13:30 Sloga 3 : 1 Moravac
01.11.2020 13:30 Jedinstvo 3 : 4 Lazarica
01.11.2020 13:30 Gnjilan 3 : 1 Sloga
01.11.2020 13:30 Željuša 4 : 0 Napredak
01.11.2020 13:30 Spartak 0 : 3 Pobeda
01.11.2020 14:00 Duško 0 : 1 Karađorđe
01.11.2020 14:00 Drina 3 : 0 Majur
01.11.2020 14:00 Milan Orlić 6 : 0 Sinđelić
01.11.2020 14:00 Mladost 2 : 2 Sloga (LŠ)
01.11.2020 14:00 Rudar 3 : 0 Mladi borac
01.11.2020 14:00 Hajduk Stanko 2 : 0 Cer (JL)
01.11.2020 14:00 Jedinstvo 4 : 0 Podrinje
01.11.2020 13:30 Čelik 4 : 0 FSU Južna pruga
01.11.2020 13:30 BSK Bujanovac 0 : 3 Vihor
01.11.2020 13:30 Mladost (B) 2 : 4 Pavlovac
01.11.2020 13:30 Lugina 3 : 1 Levosoje
01.11.2020 14:00 Dunđerski 6 : 1 Pobeda
01.11.2020 11:00 Akademija 10 1 : 0 Borac
01.11.2020 14:00 Jug Bogdan 5 : 0 Kosovac
01.11.2020 14:00 Real 0 : 3 Polet
01.11.2020 14:00 Mladost 1982 0 : 3 Partizanski put
01.11.2020 11:00 Jastreb 6 : 2 Spartak
01.11.2020 14:00 Jastrebac 3 : 0 Kaćuša
01.11.2020 14:00 NS Tatko 1 : 1 Omladinac
01.11.2020 14:00 Mineralac 3 : 2 Ropotovo
01.11.2020 13:30 Kamenorezac 76 4 : 1 Velika Drenova
01.11.2020 13:30 Gradac 0 : 3 Omladinac (U)
01.11.2020 13:30 Rubin 3 : 3 14. Oktobar
01.11.2020 13:30 Borac 0 : 3 Polet 57
01.11.2020 13:30 Omladinac 4 : 3 Polet
01.11.2020 13:30 Banat (D) 7 : 1 Karaš (J)
01.11.2020 13:30 Ratar 1 : 3 Vulturul
01.11.2020 13:30 Borac (VS) 4 : 0 Partizan (K)
01.11.2020 13:30 Graničar 1 : 1 Karaš (K)
01.11.2020 13:30 ČSK 4 : 0 Fruškogorac
01.11.2020 13:30 Polet 2 : 0 Napredak
01.11.2020 13:30 Krušedol 0 : 1 OFK Brestač
01.11.2020 13:30 Jedinstvo 2 : 0 Kameni
01.11.2020 13:30 Srem 1 : 1 Sremac
01.11.2020 13:30 Graničar 5 : 1 Mladost
01.11.2020 13:30 Šumar 2 : 1 Dunav
01.11.2020 13:30 Hrtkovci 1 : 3 Radnički
01.11.2020 13:30 Graničar 1924 1 : 1 Jedinstvo
01.11.2020 13:30 Jednota 1 : 2 OFK Zeka Buljubaša
01.11.2020 13:30 Erdevik 2017 1 : 1 Zmaj
01.11.2020 13:30 OFK Bikić 1 : 1 Fruškogorac
01.11.2020 13:30 Obilić 1993 1 : 1 Sremac (B)
01.11.2020 13:30 Sloga 3 : 1 Sremac (J)
01.11.2020 13:30 Sloboda 1 : 2 Graničar (K)
01.11.2020 13:30 Trgovački 0 : 2 Fruška Gora
01.11.2020 13:30 Kopljari 2 : 0 Mladost (R)
01.11.2020 10:00 Trešnjevica 3 : 0 Mladi rudar
01.11.2020 13:30 Šamot 1 : 2 Venčani
01.11.2020 10:00 Borac 2 : 1 Radoje Domanović
01.11.2020 13:30 Brezovac 0 : 3 Mladost (J)
01.11.2020 10:00 B 2000 3 : 0 Budućnost
01.11.2020 13:30 Vrbica 2 : 2 Gorski Car
01.11.2020 Mladost (R) 3 : 1 Mladi radnik (D)
01.11.2020 Sloga (Z) 2 : 1 Karađorđe 2013 (Viš)
01.11.2020 Kruševica 1980 6 : 1 Čestin
01.11.2020 Napredak (MK) 0 : 2 Feniks
01.11.2020 Jedinstvo (O) 1 : 0 Karađorđe (V)
01.11.2020 Šumadija (S) 1 : 1 Badnjevac
01.11.2020 13:30 Dinamo 1923 2 : 4 Hajduk
01.11.2020 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Omladinac
01.11.2020 13:30 Mladost 1 : 2 Terekveš
01.11.2020 13:30 Kula 1 : 5 Lipar
01.11.2020 13:30 Aleksa Šantić 0 : 4 Bratstvo 2019
01.11.2020 13:30 OFK Odžaci 3 : 1 Polet
01.11.2020 14:00 Hajduk (G) 1 : 1 Vinogradar
01.11.2020 14:00 Čenej 0 : 2 Dinamo
01.11.2020 10:00 Moskva 2 : 2 Miletić
01.11.2020 14:00 Obilić 0 : 1 Borac (P)
01.11.2020 14:00 Sloga 0 : 6 Borac (NS)
01.11.2020 13:30 Mlava (B) 2 : 1 Žitkovica
01.11.2020 13:30 Napredak (B) 2 : 1 Sloga (M)
01.11.2020 13:30 Mladi Borac 2 : 0 Polet (V)
01.11.2020 13:30 Stig 1955 4 : 2 Borac 2016
01.11.2020 13:30 BSK 1931 3 : 2 Ljubičevo
01.11.2020 13:30 Barič 3 : 1 Baštovan 2015
01.11.2020 13:30 Napredak (P) 3 : 0 Pek
01.11.2020 13:30 Batovac 3 : 2 Dizel
01.11.2020 13:30 Velika Moštanica 2 : 0 13. maj
01.11.2020 11:00 Železnik 1930 0 : 0 Bežanija
01.11.2020 13:30 Novi Beograd 3 : 0 Dedinje
01.11.2020 13:30 BUSK 2 : 1 Zmaj 1953
01.11.2020 10:00 Rekreativo 011 2 : 3 Šećeranac Ada
01.11.2020 13:30 Lepušnica 3 : 0 OFK Crvenka
01.11.2020 13:30 Minel 4 : 2 Resnik
01.11.2020 13:30 Palilulac 4 : 2 Pinosava
01.11.2020 13:30 Avala 1939 7 : 3 Mladi proleter
01.11.2020 11:00 Boka Seniors 0 : 3 Siti Sport Klub
01.11.2020 14:00 Mladost 1925 2 : 1 Mlada krila
01.11.2020 14:00 Zvezda 1 : 0 Borac (V)
01.11.2020 14:00 Lazac 2 : 0 Braća Vuković
01.11.2020 14:00 Stubal 2 : 1 Borac (A)
01.11.2020 14:00 Jedinstvo (G) 2 : 3 Mineral 2015
01.11.2020 14:00 Mladost 1981 2 : 6 Jedinstvo (D)
01.11.2020 13:30 Sloga 1952 6 : 3 Radnički (K)
01.11.2020 13:30 Borac (VL) 1 : 3 Sloga 1945
01.11.2020 13:30 Zabrđe 1936 4 : 2 Borac (V)
01.11.2020 13:30 Pobeda 1953 2 : 4 Mladost (R)
01.11.2020 13:30 Udarnik (S) 3 : 3 Jasenovac
01.11.2020 13:30 Sloga 2 : 1 Napredak (St)
01.11.2020 13:30 Mladost (S) 2 : 2 Beljanica
01.11.2020 13:30 15. Avgust 1950 1 : 1 Pomoravlje
01.11.2020 13:30 Ursule 2 : 1 Sinđelić 1934
01.11.2020 13:30 Šantarovac 2 : 2 Partizan
01.11.2020 13:30 Vinorača 2 : 0 Crni Vrh
01.11.2020 13:30 Bratstvo 3 : 1 Osaonica
01.11.2020 13:30 Mladi borac 3 : 1 Mladost (D)
01.11.2020 13:30 Ljubinić 1 : 5 Krtinska
01.11.2020 13:30 Rvati 3 : 1 Munja
01.11.2020 13:30 Belo Polje 3 : 0 OFK Urovci
01.11.2020 13:30 Proleter 1 : 4 Borac
01.11.2020 13:30 Skela 0 : 4 Partizan
01.11.2020 13:30 Polet (T) 6 : 1 Kolubara
01.11.2020 13:30 Polet (DL) 4 : 1 Šarbane
01.11.2020 13:30 Joševa 3 : 0 OFK Stublenica
01.11.2020 13:30 Čučuge 1 : 1 Mladost
01.11.2020 13:30 Zvizdar 0 : 5 OFK Paljuvi
01.11.2020 13:30 Napredak (BT) 2 : 2 Terekves
01.11.2020 13:30 Napredak (Č) 10 : 1 Proleter
01.11.2020 11:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Stari drugari
01.11.2020 11:00 Popadić 3 : 2 Polet
01.11.2020 11:00 Žabari 1 : 0 Jadar 2013
01.11.2020 11:00 Mladost (L) 1 : 0 Dračić 2018
01.11.2020 11:00 Tešnjar 2 : 1 Toplica
01.11.2020 11:00 Mali korak 0 : 0 Lukavac
01.11.2020 13:30 Badince 5 : 2 MB
01.11.2020 13:30 Mladost (B) 4 : 2 Mladost (DL)
01.11.2020 11:00 Lemind 1953 4 : 2 Sušica 2012
01.11.2020 13:30 Todorovce 3 : 0 Navalin
01.11.2020 13:30 Tempo 0 : 3 Polet (V)
01.11.2020 10:00 Napredak 2012 0 : 4 Škriljac
01.11.2020 10:00 Crvena zvezda 2 : 0 OFK Sloga
01.11.2020 10:00 Rutevac 1 : 1 Vukašinovac
01.11.2020 13:30 Graničar 1 : 1 Čoka
01.11.2020 13:30 Slavija 11 : 0 Tromedja
01.11.2020 13:30 Hajduk 6 : 6 Tisa
01.11.2020 13:30 Jadran 7 : 0 Šampion
01.11.2020 11:00 Torpedo 2 : 3 Mladost (Z)
01.11.2020 14:00 Polet 0 : 0 Sloga 1949
01.11.2020 14:00 Skupljen 2013 1 : 1 Hajduk
01.11.2020 14:00 Mladost 2013 3 : 1 Jedinstvo 2014
01.11.2020 11:00 Sparta 2 : 7 Bobovik
01.11.2020 11:00 Sloboda 2013 3 : 5 Slemen
01.11.2020 13:30 Tempo 2 : 3 Glogonj
01.11.2020 13:30 Pobeda 1 : 1 Mundial
01.11.2020 14:00 Budućnost 6 : 1 Gladijator
01.11.2020 14:00 Lugovi 1 : 2 Malba
01.11.2020 14:00 Vujan 0 : 2 Mršinci
01.11.2020 14:00 Kej 5 : 1 Čačak 94
01.11.2020 11:00 Prijatelji 3 : 1 OFK Remont 1959
01.11.2020 14:00 Gavrilo Princip 1 : 0 Planinac
01.11.2020 14:00 Vinogradar 5 : 2 Elektrovojvodina
01.11.2020 14:00 Solid 2 : 1 Bikovo
01.11.2020 14:00 Čantavir 2 : 2 Palić
01.11.2020 14:00 Žednik 1 : 1 Hajduk 1950
01.11.2020 14:00 OFK Mala Bosna 2015 0 : 4 Udarnik Višnjevac
01.11.2020 13:30 Orlovi (BP) 2 : 1 Borac (V)
01.11.2020 13:30 Bački Hajduk 1 : 1 Mladost (MB)
01.11.2020 13:30 Krivanj 0 : 3 Naša Zvezda
01.11.2020 13:30 Bačka (D) 11 : 0 Slavija
01.11.2020 13:30 Bačka 1945 0 : 3 Neštin
01.11.2020 14:00 Trešnjevka 3 : 0 Radnički
01.11.2020 14:00 OFK Letnjikovac 1983 2 : 3 OFK Jelen
01.11.2020 14:00 Rankovac 2 : 0 Pričinović
01.11.2020 14:00 Vlašić 3 : 0 PSK
01.11.2020 14:00 OFK Varna 0 : 0 Jevremovac
01.11.2020 14:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 0 Cerić
01.11.2020 14:00 Dobrava 1 : 1 Šipurske livade
01.11.2020 14:00 Mrovska 6 : 3 Petrovac 74
01.11.2020 14:00 Jedinstvo (ZA) 3 : 0 Studenac
01.11.2020 14:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Prva Iskra
01.11.2020 14:00 Sloga 0 : 3 Jadar 1961
01.11.2020 14:00 Borac 3 : 4 Jelav
01.11.2020 14:00 Antimon 4 : 1 7. Juli
01.11.2020 14:00 TE Gučevo 4 : 3 Mladost
01.11.2020 13:30 Bratstvo 2 : 0 Vrelo
01.11.2020 13:30 Sloga 4 : 4 Radnički
01.11.2020 13:30 Gradina 3 : 2 Bjelica
01.11.2020 13:30 Gorušica 2 : 2 Brezova
01.11.2020 14:00 Gorki 2 : 1 Mladost
01.11.2020 14:00 Sloboda 1 : 0 Zadrugar Milkivit
01.11.2020 14:00 Partizan 2 : 4 Napredak
01.11.2020 14:00 Budućnost (ZM) 1 : 3 Lipolist
01.11.2020 14:00 Torpedo 1924 2 : 1 Omladinac (BO)
01.11.2020 11:00 Duškovci 4 : 4 Gorobilje
01.11.2020 11:30 Knjaz 3 : 0 Blagaja
01.11.2020 14:00 Glumač 3 : 1 Trešnjica
01.11.2020 14:00 Napredak 4 : 2 Dobrinjac
01.11.2020 13:30 Jedinstvo 8 : 0 Sloboda
01.11.2020 13:30 Mladost (R) 4 : 2 Tomislavci
01.11.2020 13:30 Mladost Radost 4 : 3 Slavija
01.11.2020 Palanka 4 : 0 Bukovac
01.11.2020 Šumadija 1 : 3 Beli Orlovi
01.11.2020 10:00 Lepaja 2018 3 : 2 Sloga 1980
01.11.2020 10:00 Jugovići 1976 1 : 4 Arbanasce
01.11.2020 11:00 Vrelo 0 : 0 Miloševo
01.11.2020 14:30 OFK Tamnič 3 : 0 Rečka
01.11.2020 13:30 Naupare 1 : 1 Parunovac
01.11.2020 13:30 Rasina 2 : 4 Modrica
01.11.2020 13:30 Čarapan 3 : 1 Mudrakovac
01.11.2020 11:00 Gaglovo 0 : 1 Bukovica
01.11.2020 11:00 Konjuh 2 : 5 Globoder
01.11.2020 13:30 Kapidžija 5 : 0 Polet
01.11.2020 14:00 Proleter 1 : 3 Partizan
01.11.2020 14:00 Borac 4 : 1 Sloga
01.11.2020 14:00 Partizan 2 : 1 Milakovac 2018
01.11.2020 10:30 Studen Vitez 2 : 0 Budućnost
01.11.2020 14:00 Koštam Polje 5 : 0 Magnohrom
01.11.2020 14:00 Zgodačica 1 : 3 Biljanovac
01.11.2020 14:00 Morava 6 : 1 BSK 2014
01.11.2020 14:00 Šumadija 1 : 0 Stara Čaršija
01.11.2020 13:30 Graničar 3 : 1 Planinac
01.11.2020 13:30 Fruškogorac 5 : 2 Borac (S)
01.11.2020 13:30 Borac (J) 0 : 2 Sloga (S)
01.11.2020 13:30 Donji Petrovci 0 : 3 Jedinstvo (K)
01.11.2020 13:30 Vojvodina 2 : 2 Polet
01.11.2020 13:30 27. Oktobar 0 : 3 Sloga (K)
01.11.2020 10:30 Tamnava 1 : 2 Murgaš
01.11.2020 10:30 Sloga 0 : 2 Dokmir
01.11.2020 10:30 Vukona 0 : 4 Kolubara
01.11.2020 10:30 OFK Takovo 0 : 4 Brgule
01.11.2020 10:30 Vrelo 1 : 2 Sovljak
01.11.2020 10:30 Jedinstvo 2 : 0 Gunjevac
01.11.2020 14:00 Železničar 3 : 3 Donja Mutnica
01.11.2020 14:00 Polet 4 : 0 Popovac
01.11.2020 14:00 Mladost 1 : 3 Omladinac
01.11.2020 14:00 Heroj 1 : 3 Istok 63
01.11.2020 14:00 Omladinski 1 : 1 Potočac
01.11.2020 13:30 Mladost 1 : 2 Belica
01.11.2020 13:30 Domaćin 1 : 1 Dražmirovac
01.11.2020 13:30 Omladinac 1 : 1 Trnava
01.11.2020 13:30 Napredak 5 : 0 Dobra Voda
01.11.2020 10:00 Šapine 5 : 1 Stig (MC)
01.11.2020 10:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 BSK 1924
01.11.2020 11:00 Mladost 2 : 1 Gornje Sinkovce
01.11.2020 10:00 Napredak 0 : 2 Jašunja
01.11.2020 14:00 Stanovo 1941 0 : 0 Jovanovac
01.11.2020 14:00 Hajduk 1936 3 : 1 Kremenac
01.11.2020 14:00 Bukorovac 3 : 4 Kragujevac
01.11.2020 13:30 Sloga 1936 0 : 4 Beli Orao
01.11.2020 13:30 Pobeda 0 : 6 Vojvoda Milenko
01.11.2020 13:30 Sloga (D) 1 : 1 Napredak 1934
01.11.2020 13:30 Metalac 0 : 0 Zemljoradnik 1932
01.11.2020 14:00 Bujačić 2 : 3 Beloševac
01.11.2020 14:00 Kotešica 1 : 1 Omladinac
01.11.2020 14:00 Sloga Gorić 3 : 0 OFK Povlen
01.11.2020 14:00 Ribnikar 4 : 0 Mladost
01.11.2020 11:00 Korman 1 : 0 Sava
01.11.2020 11:00 Rudar 6 : 2 Borac BTG
01.11.2020 11:00 Dobrava Žabar 2020 4 : 0 Mladost Svileuva
01.11.2020 11:00 Miloš Pocerac 2 : 4 Galeb 1984
01.11.2020 11:00 Metlić 2 : 0 Maovi MH
01.11.2020 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladost
01.11.2020 11:00 Pocerina 0 : 3 Zablaće
01.11.2020 11:00 Napredak 1 : 0 Džemerovac 2020
01.11.2020 11:00 Roma - Odžino selo 3 : 0 POFK Letnjikovac
01.11.2020 11:00 Sloga 2 : 0 POFK Metaloplastika 2006
01.11.2020 10:00 Budućnost (M) 1 : 1 Zvezda
01.11.2020 10:00 Homoljac 5 : 0 Bliznak-Medveđica
01.11.2020 10:00 Mlava (R) 2 : 5 Sloga (J)
01.11.2020 13:30 Proleter 2 : 14 Kačer
01.11.2020 13:30 Stepanje 1 : 1 Nepričava
01.11.2020 11:00 Sloga 3 : 0 Babajić
01.11.2020 13:30 Mladost (L) 0 : 4 Paskovac
01.11.2020 13:30 Jadar 0 : 4 Mladost (B)
01.11.2020 13:00 Sloga-Top 0 : 6 Mirko Tomić
01.11.2020 13:00 Stiški Kurjak 2 : 1 Dunavac 1929
01.11.2020 13:00 Ram 2 : 5 Radnički (P)
01.11.2020 13:30 Napredak 1 : 1 Mladi radnik
01.11.2020 13:30 Vinogradar 1 : 3 Planinac
01.11.2020 13:30 Polet : Mrčkovac
01.11.2020 13:30 OFK Braničevo : Žika Marković Uča
01.11.2020 10:00 Ranilović 1970 2 : 2 Prvi srpski Ustanak II
01.11.2020 15:00 Angers SCO 0 : 3 Nice
01.11.2020 15:00 Dijon 0 : 0 Lorient
01.11.2020 21:00 Lille 1 : 1 Olympique Lyonnais
01.11.2020 17:00 Monaco 4 : 0 Bordeaux
01.11.2020 15:00 Nîmes 0 : 1 Metz
01.11.2020 15:00 Reims 2 : 1 Strasbourg
01.11.2020 13:00 Saint-Etienne 0 : 1 Montpellier
01.11.2020 15:30 Freiburg 2 : 4 Bayer 04
01.11.2020 18:00 Hertha BSC 1 : 1 Wolfsburg
01.11.2020 17:30 Manchester United 0 : 1 Arsenal
01.11.2020 13:00 Aston Villa 3 : 4 Southampton
01.11.2020 15:00 Newcastle United 2 : 1 Everton
01.11.2020 20:15 Tottenham Hotspur 2 : 1 Brighton
01.11.2020 14:00 Real Betis 3 : 1 Elche
01.11.2020 16:00 Celta Vigo 1 : 4 Real Sociedad
01.11.2020 18:30 Granada 1 : 1 Levante
01.11.2020 21:00 Valencia 2 : 2 Getafe
01.11.2020 18:00 Napoli 0 : 2 Sassuolo
01.11.2020 18:00 Roma 2 : 0 Fiorentina
01.11.2020 20:45 Sampdoria 1 : 1 Genoa
01.11.2020 15:00 Spezia 1 : 4 Juventus
01.11.2020 15:00 Torino 3 : 4 Lazio
01.11.2020 12:30 Udinese 1 : 2 Milan
01.11.2020 13:00 Crvena zvezda 4 : 2 Sloga
01.11.2020 11:00 Borac : Kraljica Marija
01.11.2020 14:00 Una Fortuna 3 : 1 Požega
01.11.2020 12:00 Karađorđe 5 : 1 Slatke male
01.11.2020 11:00 Šabac 1 : 2 Jedinstvo
01.11.2020 14:00 Brodarac 2 : 1 Radnički (NB)
01.11.2020 11:00 Napredak 2 : 1 OFK Beograd
01.11.2020 11:00 TSC 4 : 4 Partizan
01.11.2020 11:00 Trayal 1 : 4 Radnički (N)
01.11.2020 11:00 Voždovac 1 : 2 Čukarički
01.11.2020 10:00 Rad 0 : 0 Crvena zvezda
01.11.2020 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 GFK Sloven
01.11.2020 10:00 Radnički (Zr) 2 : 0 Podrinje
01.11.2020 10:00 Omladinac 5 : 0 Jedinstvo (V)
01.11.2020 09:00 Inđija 6 : 0 Radnički (NP)
01.11.2020 10:00 Dinamo 1945 2 : 5 Index
01.11.2020 10:00 Spartak ŽK 1 : 0 Bačka 1901
01.11.2020 10:00 Proleter (NS) 3 : 2 OFK Bačka
01.11.2020 10:00 Tekstilac 0 : 3 Radnički 1912
01.11.2020 13:30 Morava (VP) 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
01.11.2020 13:30 Metalac 4 : 1 Javor Matis
01.11.2020 13:30 GFK Sloboda 1 : 0 Šabac Sunrise
01.11.2020 13:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Šumadija 1903
01.11.2020 13:30 Šumadija (A) 1 : 1 Borac 1926
01.11.2020 13:30 Sloga (K) 1 : 0 BIP
01.11.2020 13:30 Trstenik PPT 1 : 0 Bor 1919
01.11.2020 10:00 Dinamo 0 : 1 OFK Radnički
01.11.2020 10:00 GFK Dubočica 2 : 2 GFK Jagodina
01.11.2020 11:00 Mladi radnik 1926 5 : 0 Petar Dobrnjac
01.11.2020 11:00 OPK Rudar 2001 2 : 3 Karađorđe
01.11.2020 10:00 Zvezdara 0 : 2 011
01.11.2020 10:00 BSK Borča 0 : 1 Radnički (NB)
01.11.2020 11:30 Zemun 2 : 2 IMT
01.11.2020 13:00 Studentski Grad 2 : 4 BASK
01.11.2020 13:15 Lokomotiva 1 : 0 Kolubara
01.11.2020 16:00 Sinđelić 5 : 0 BSK 1925
01.11.2020 18:00 Ada 5 : 0 GSP Polet
01.11.2020 10:00 TEK Sloga 2 : 5 Poštar 1930
01.11.2020 10:00 Zlatibor 6 : 4 Takovo
01.11.2020 09:00 Železničar 3 : 0 Rubibreza
01.11.2020 10:00 Mačva 1929 5 : 3 Mladost
01.11.2020 13:00 Radnički (NB) 3 : 0 011
01.11.2020 16:45 Brodarac 2 : 0 IMT
01.11.2020 11:00 Brodarac 3 : 0 Mačva
01.11.2020 13:30 Napredak 1 : 0 Kiker
01.11.2020 11:00 TSC 0 : 3 Partizan
01.11.2020 13:00 Apolon 4 0 : 1 Vojvodina
01.11.2020 10:00 Internacional 3 : 3 Zemun
01.11.2020 11:00 Real Niš 1 : 1 Radnički (N)
01.11.2020 12:30 Rad 1 : 4 Crvena zvezda
01.11.2020 12:00 Radnički (SM) 0 : 0 Proleter 2006
01.11.2020 12:00 Radnički (Zr) 6 : 0 Podrinje
01.11.2020 12:00 Omladinac 0 : 4 OFK Vršac
01.11.2020 11:00 Inđija 1 : 0 Radnički (NP)
01.11.2020 12:00 Dinamo 1945 4 : 2 Index
01.11.2020 12:00 Proleter (NS) 3 : 1 OFK Bačka
01.11.2020 12:00 Kikinda 1909 3 : 1 Radnički 1912
01.11.2020 13:30 OPK Rudar 1933 1 : 1 Radnički (V)
01.11.2020 13:30 Metalac 6 : 5 Javor Matis
01.11.2020 13:30 GFK Sloboda 2 : 0 Radnički 1923
01.11.2020 13:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Šumadija 1903
01.11.2020 13:30 Šumadija (A) 0 : 0 Borac 1926
01.11.2020 13:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Apolon 2018
01.11.2020 11:00 OFK Sinđelić 2 : 3 Dinamo
01.11.2020 11:00 Timok 1919 4 : 6 Kopernikus Želežničar
01.11.2020 11:00 Radnički (P) 8 : 0 Bor 1919
01.11.2020 14:00 Prva Iskra 4 : 2 Rakovica
01.11.2020 10:00 Radnički 1905 1 : 1 Bajša
01.11.2020 10:00 Bačka 0 : 4 Vojvodina
01.11.2020 10:00 Njegoš 3 : 1 Iskra
01.11.2020 Crvena zvezda : IMT
01.11.2020 ADA : Zemun
01.11.2020 Partizan : Internacional
01.11.2020 10:00 Pazar Juniors 14 : 0 Jedinstvo 2017
01.11.2020 10:00 CFK 5 : 0 Krila Krajine
01.11.2020 10:00 Radnički 1912 3 : 0 OFK Bačka
01.11.2020 10:00 Bečej 1918 1 : 3 Kabel
01.11.2020 10:00 Arena Su 0 : 0 Spartak ŽK
01.11.2020 10:00 Sporto 023 2 : 0 Kikinda 1909
01.11.2020 11:00 OFK Vršac 2 : 3 Derby 2015
01.11.2020 10:00 Železničar 2 : 2 Radnički (K)
01.11.2020 10:00 Radnički (Š) 9 : 0 Radnički (NP)
01.11.2020 15:00 Index 1 : 3 Petar Puača
01.11.2020 14:00 Petrika 2 : 2 Vojvodina
01.11.2020 11:00 Mladost 0 : 8 Kristal 2018
01.11.2020 10:00 Stepojevac Vaga 5 : 1 Turbina
01.11.2020 10:00 Tavankut 1 : 3 Tisa Njerš
01.11.2020 09:30 Radnički 1923 : Apolon I
01.11.2020 10:00 Vodojaža : Arsenal
01.11.2020 09:30 Morava (VP) : Karadjordje (T)
01.11.2020 11:00 Aranđelovac : Sušica
01.11.2020 10:30 Apolon II : Gruža
01.11.2020 Čukarički 3 : 1 Grafičar
01.11.2020 Zemun 1 : 0 Rad
01.11.2020 Radnički (O) 0 : 8 Crvena zvezda
01.11.2020 Ada 0 : 4 Radnički (NB)
01.11.2020 OFK Beograd 1 : 2 Brodarac
01.11.2020 10:00 Borac 1 : 2 Vranić
01.11.2020 10:00 Jadran : Sutjeska
01.11.2020 10:00 OFK Atletiko 3 : 0 Olimpik AS
01.11.2020 10:00 POFK Čivija 2 : 2 Šabac Sunrise
01.11.2020 13:30 Piksi 036 0 : 3 Šampion
01.11.2020 12:00 Voja Gačić 11 : 0 Polet
01.11.2020 11:00 Bačka 0 : 4 Spartak d.o.o.
01.11.2020 12:00 Voša AS 1 : 1 Banat
01.11.2020 10:00 Šumadinac 1 : 0 Jedinstvo
01.11.2020 10:00 Zadrugar 1 : 1 Kolubara 2
01.11.2020 13:30 Kolubara 1 15 : 0 Stepojevac Vaga
01.11.2020 13:00 Radnički 3 : 3 TEK Sloga
01.11.2020 10:00 Radnički (V) : Železničar
01.11.2020 10:00 Budućnost Krušik 014 4 : 2 Vrelo sport
01.11.2020 10:00 Omladinac 4 : 1 Vojvode
01.11.2020 10:00 OFK Senjak 3 : 0 Jedinstvo
01.11.2020 10:00 OFK Osečina 5 : 5 Tešnjar
01.11.2020 10:00 Šabac Sunrise 1 1 : 0 POFK Savacium
01.11.2020 09:00 Čukarički 4 : 0 011
01.11.2020 09:30 Radnički (O) 2 : 3 Dušanovac
01.11.2020 10:45 Akademija fudbala 2 : 5 Lazarevac
01.11.2020 09:15 Borac 0 : 6 Omladinac
01.11.2020 08:30 Kolubara 2 5 : 1 Borac
01.11.2020 08:30 ŽFK Borac 1 : 15 Mladi borac
01.11.2020 11:30 Mladost 0 : 6 Akademija fudbala
01.11.2020 10:45 Real 28 2 : 1 Kolubara 1
01.11.2020 09:15 Real 28 1 : 1 Zadrugar
01.11.2020 10:00 Turbina 0 : 7 Akademija fudbala
01.11.2020 12:15 Kolubara 2 0 : 5 Real 28
01.11.2020 10:00 Akademija fudbala 2 0 : 16 Real 28 - 1
01.11.2020 11:30 ŽFK Borac 4 : 1 Akademija fudbala 2
01.11.2020 14:00 Kovilovo 1 : 2 Rekreativo

Košarka

01.11.2020 21:00 Mladost 102 : 85 Sloga
01.11.2020 21:00 Zadar 66 : 72 Split
01.11.2020 17:00 Cibona 91 : 50 Koper Primorska
01.11.2020 21:00 I Came To Play 81 : 75 Topola
01.11.2020 17:00 Podrinje 68 : 92 Joker
01.11.2020 18:00 Hercegovac 98 : 91 Jedinstvo
01.11.2020 17:00 Student BB 73 : 84 Čačak 94
01.11.2020 17:10 Rivers BM 98 : 84 Radnički
01.11.2020 14:00 Torlak 95 : 93 Mladenovac
01.11.2020 20:00 Student 014 85 : 107 Železničar
01.11.2020 20:30 Mladost 2014 90 : 54 Mix
01.11.2020 14:00 Mileševac 111 : 83 Sevojno
01.11.2020 17:20 Cerak 56 : 86 Veba Basket
01.11.2020 18:20 Gorica 97 : 74 Gro-Basket
01.11.2020 14:20 Čubura 66 : 83 Zvezdara
01.11.2020 14:30 Ratnici 97 : 89 Jastreb
01.11.2020 20:00 Radan 88 : 61 Pusta Reka
01.11.2020 19:00 Proleter 72 : 71