XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 431 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2021

Fudbal

08.05.2021 16:00 Novi Pazar 4 : 1 Mladost (L)
08.05.2021 16:00 Voždovac 4 : 2 Napredak
08.05.2021 16:00 Proleter 3 : 0 Radnik
08.05.2021 16:55 Borac 1 : 0 Krupa
08.05.2021 19:05 Zrinjski 1 : 1 Velež
08.05.2021 15:00 Sloboda 2 : 0 Olimpik
08.05.2021 15:00 Mladost 0 : 0 Radnik
08.05.2021 16:30 Sloga 0 : 1 Slavija
08.05.2021 16:30 Kozara 0 : 1 Rudar Prijedor
08.05.2021 16:30 Podrinje 0 : 1 Sloboda
08.05.2021 16:30 Ljubić 1 : 0 Željezničar
08.05.2021 16:30 Jedinstvo 1 : 4 Sutjeska
08.05.2021 16:30 Leotar 2 : 0 Modriča
08.05.2021 17:00 Kozara 0 : 4 OFK Stari Grad
08.05.2021 17:00 Radnički 1912 1 : 3 Omladinac
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 OFK Vršac
08.05.2021 17:00 Bečej 1918 4 : 2 Bačka 1901
08.05.2021 17:00 Radnički (Zr) 2 : 2 Hajduk 1912
08.05.2021 17:00 Feniks 1995 3 : 1 Dunav
08.05.2021 17:00 Mladost (NS) 4 : 0 Sloga (Č)
08.05.2021 17:00 Dinamo 1945 1 : 1 Borac
08.05.2021 16:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Jedinstvo
08.05.2021 16:30 Trepča 3 : 1 Sloga 33
08.05.2021 16:30 Sloga (P) 5 : 1 Budućnost Krušik 2014
08.05.2021 16:30 Gruža 1 : 0 Takovo
08.05.2021 16:30 Mačva 1929 1 : 0 Bane 1931
08.05.2021 16:30 Šumadija (A) 2 : 1 Železničar (L)
08.05.2021 16:30 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (O)
08.05.2021 16:30 Radnički (NB) 1 : 2 Lokomotiva
08.05.2021 16:30 Mladenovac 0 : 1 Jedinstvo
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (P) 13 : 0 Moravac Orion
08.05.2021 17:00 Trstenik PPT 1 : 1 SFK Morava
08.05.2021 17:00 Pčinja 2 : 0 OFK Topličanin
08.05.2021 17:00 Timok 1919 1 : 1 Budućnost (P)
08.05.2021 17:00 Dunav 2 : 1 SFS Borac
08.05.2021 17:00 OFK Sinđelić 0 : 3 Radnički (S)
08.05.2021 16:30 Borac 1 : 2 Korićani
08.05.2021 16:30 Jasenica 2017 0 : 0 OFK Aranđelovac 1979
08.05.2021 16:30 Sloga (B) 3 : 1 Morava (VP)
08.05.2021 16:30 Đerdap 6 : 0 Borac (Ž)
08.05.2021 16:30 Karađorđe 1 : 0 Zvižd
08.05.2021 16:30 Sevojno 1 : 0 Jedinstvo Putevi
08.05.2021 16:30 Crnokosa 0 : 1 Zlatar
08.05.2021 16:30 Sloga (BB) 3 : 0 FAP
08.05.2021 16:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 1 : 3 Rađevac
08.05.2021 16:30 Drina 3 : 1 Radnički (V)
08.05.2021 17:00 Vojvodina (T) 6 : 0 Obilić
08.05.2021 17:00 Bajša 6 : 1 OFK Vrbas
08.05.2021 17:00 Njegoš 0 : 0 Srbobran
08.05.2021 17:00 Krila Krajine 1 : 2 ČSK Pivara
08.05.2021 17:00 Tekstilac 3 : 0 Mladost APA
08.05.2021 17:00 Jedinstvo (V) 10 : 1 Krajina
08.05.2021 17:00 Sloga 2 : 0 Mladost
08.05.2021 17:00 Begej 5 : 4 Jedinstvo (BK)
08.05.2021 17:00 Naftagas 3 : 1 Borac
08.05.2021 17:00 Radnički (S) 2 : 0 Banat
08.05.2021 17:00 Sloga (E) 2 : 1 Podunavac
08.05.2021 17:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Mladost
08.05.2021 17:00 Sloga (T) 4 : 0 Jugović
08.05.2021 17:00 Jedinstvo 1936 4 : 2 Meševo
08.05.2021 17:00 Sloga (D) 4 : 2 Bošnjane
08.05.2021 17:00 Bor 1919 3 : 0 Đerdap
08.05.2021 17:00 OFK Knjaz 3 : 0 Polom
08.05.2021 17:00 Balkanski 4 : 0 Senjak
08.05.2021 17:00 Brodoremont 0 : 5 Hajduk Veljko
08.05.2021 17:00 OFK Napredak 1929 1 : 0 Orljane
08.05.2021 17:00 Gracko 1 : 3 Jedinstvo (GS)
08.05.2021 17:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 Pusta Reka
08.05.2021 17:00 Sloga 7 : 1 Žitorađa
08.05.2021 16:30 Napredak 10 : 0 Budućnost (Z)
08.05.2021 17:00 Rudar Vrška Čuka 2 : 1 Midžor
08.05.2021 17:00 Radnički 1946 2 : 4 Ozren
08.05.2021 17:00 Hajduk 4 : 2 Velika Jasikova
08.05.2021 17:00 Čitluk 6 : 1 Sloga (L)
08.05.2021 17:00 GFK Sloven 4 : 0 Sremac
08.05.2021 17:00 BAK 7 : 1 Strela
08.05.2021 17:00 ŽAK 0 : 0 Kordun
08.05.2021 17:00 Borac (BG) 0 : 0 BSK
08.05.2021 17:00 Radnički 1905 3 : 1 Proleter (Nj)
08.05.2021 17:00 Napredak 3 : 2 Sloga
08.05.2021 17:00 Tornjoš 1 : 1 Sutjeska
08.05.2021 17:00 Proleter (RS) 2 : 0 Jadran
08.05.2021 17:00 Delija 6 : 1 Lehel
08.05.2021 10:30 Rakovica 3 : 1 Borac (O)
08.05.2021 16:30 Barajevo 2 : 0 Lisović 1977
08.05.2021 16:30 Mladost 0 : 2 Duboko
08.05.2021 17:30 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
08.05.2021 17:30 OFK Futog 3 : 0 Susek
08.05.2021 17:30 Fruškogorski partizan 1 : 3 Veternik
08.05.2021 17:00 Poreč 4 : 1 Urovica
08.05.2021 17:00 Rudna Glava 3 : 1 Šarbanovac
08.05.2021 17:00 Zlot 6 : 1 Krivelj
08.05.2021 17:00 Brestovac 3 : 2 Blizna
08.05.2021 16:30 Sloga (D) 5 : 0 Mladost (P)
08.05.2021 16:30 Kolonija 2 : 1 Šumadija 1934
08.05.2021 17:00 Stevan Nešticki 1 : 2 Aluminjum
08.05.2021 16:30 Trgovački 0 : 1 Omladinac (Š)
08.05.2021 17:00 Rasovača 3 : 0 OFK Rutevac 1908
08.05.2021 17:00 Borac 2 : 1 Radnički 1947
08.05.2021 17:00 Karađorđe 5 : 1 Ribnica
08.05.2021 17:00 Mladost (V) 3 : 2 Jedinstvo 2017
08.05.2021 17:00 Rudar 5 : 2 Popovići Vrnjci
08.05.2021 17:00 Morava (KS) 2 : 1 Mladost (K)
08.05.2021 16:30 OFK Jabučje 5 : 1 ZSK
08.05.2021 16:30 Vladimir Durković 3 : 0 Zvezda
08.05.2021 17:00 Cer (PE) 3 : 1 Podrinje
08.05.2021 17:00 Gučevo 1929 3 : 1 Sloga (KR)
08.05.2021 16:30 Mladost (S) 3 : 0 Levosoje
08.05.2021 17:00 Poljoprivrednik 1 : 3 Garevina
08.05.2021 17:00 Jezero 4 : 0 Stari Trstenik
08.05.2021 16:30 Brezovac 3 : 0 Vrbica
08.05.2021 16:30 Omladinac-Šumadinac (V) 0 : 2 Badnjevac
08.05.2021 16:30 Karađorđe 2013 (Viš) 3 : 0 Čestin
08.05.2021 17:30 Slanobarac 3 : 4 OFK Hajduk
08.05.2021 10:00 Moskva 0 : 7 Borac (NS)
08.05.2021 17:30 Železničar 2 : 3 Miletić
08.05.2021 16:30 Bratstvo 1975 5 : 1 OFK Žeželj
08.05.2021 16:30 13. maj 1 : 3 Zmaj 1953
08.05.2021 16:30 Bežanija 0 : 0 Dedinje
08.05.2021 17:00 Mlada krila 1 : 3 Borac (V)
08.05.2021 17:00 Progorelica 3 : 2 Jedinstvo (G)
08.05.2021 16:30 Rade Milošević 6 : 3 Udarnik (S)
08.05.2021 16:30 Bata Bulić 2 : 1 Mladost (R)
08.05.2021 16:30 Polet S.D. 5 : 0 Jedinstvo (K)
08.05.2021 17:00 Šumadija 1 : 4 Sloga
08.05.2021 17:00 Beljanica 0 : 3 Rudar (S)
08.05.2021 17:00 Pomoravlje 3 : 1 OFK Batinac
08.05.2021 17:00 Sinđelić 1934 5 : 3 Mladost (G)
08.05.2021 17:00 Partizan 2 : 0 Ursule
08.05.2021 17:00 Mladost (D) 0 : 0 GFK Tabane
08.05.2021 17:00 Radnički 2020 3 : 0 Sloga 1948
08.05.2021 17:00 Polet (R) 9 : 0 Tempo
08.05.2021 17:00 OFK Sloga 3 : 4 Škriljac
08.05.2021 17:00 Potisje 2 : 3 Jedinstvo
08.05.2021 16:30 Stari Hrast 2018 1 : 3 Petlić SD 026
08.05.2021 16:30 Rongo Siti 1 : 4 Sloboda
08.05.2021 16:30 Nišavac 1 : 1 Mladost
08.05.2021 16:30 Borac 8 : 1 Veliki Suvodol
08.05.2021 17:00 Radnički 3 : 1 Trešnjevka
08.05.2021 17:00 Jevremovac 6 : 0 OFK Varna
08.05.2021 17:00 Studenac 3 : 0 Jedinstvo (ZA)
08.05.2021 16:30 Glavaš 3 : 0 Budućnost 1948
08.05.2021 17:00 Dobrič 1974 0 : 1 Arbanasce
08.05.2021 19:30 Borac 9 : 2 Rasina
08.05.2021 17:00 Kapidžija 2 : 0 Konjuh
08.05.2021 17:00 Slemen 2 : 0 Rtanj
08.05.2021 17:00 Budućnost 1 : 5 Omladinac
08.05.2021 17:00 Radnik 1 : 2 ISK Izvor
08.05.2021 17:00 Budućnost 1 : 2 Istok 63
08.05.2021 17:30 Trnava 5 : 0 Mladost
08.05.2021 17:30 Dobra Voda 1 : 3 Domaćin
08.05.2021 16:30 Stig (C) 5 : 3 Crni Vitez
08.05.2021 16:30 Napredak 1927 2 : 4 Jedinstvo (S)
08.05.2021 17:00 Naša Krajina 3 : 1 Gaj
08.05.2021 16:30 Budućnost MI 3 : 1 Gornja Trnava 1938
08.05.2021 16:30 Rudar 1947 0 : 0 Radnik
08.05.2021 16:30 Soko 6 : 2 Melnica
08.05.2021 16:30 Burovac 0 : 3 Omladinac
08.05.2021 16:30 Napredak 4 : 1 Vukan
08.05.2021 16:30 Dobrnje 3 : 1 Udarnik 2015
08.05.2021 17:00 Kotlenik 5 : 1 Beli Orlovi
08.05.2021 17:00 Mladost 7 : 0 Grivac
08.05.2021 17:00 POFK Metaloplastika 2006 3 : 2 Napredak
08.05.2021 16:00 Selište 6 : 0 Laznica
08.05.2021 16:00 Osanica 2 : 0 Zvezda
08.05.2021 16:30 Izviđač 2 : 1 Babajić
08.05.2021 17:00 Planinac 2 : 0 Mladi radnik
08.05.2021 17:00 Lomnica 0 : 3 Dvorane
08.05.2021 16:30 Tulež 4 : 0 Prvi srpski Ustanak II
08.05.2021 17:00 Sloboda 3 : 0 20. Oktobar
08.05.2021 17:00 Mladi radnik 1 : 3 OFK Radnički
08.05.2021 17:00 Petka 4 : 4 Strmovo
08.05.2021 17:00 OFK Borac 1 : 1 BSK
08.05.2021 17:00 Kolonija 1 : 0 PSS-192
08.05.2021 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Drezga
08.05.2021 17:00 Ibar 0 : 2 Mornar
08.05.2021 17:00 Igalo 2 : 3 Bokelj
08.05.2021 17:00 Arsenal 1 : 1 Berane
08.05.2021 17:00 Kom 0 : 2 Grbalj
08.05.2021 13:30 Leeds United 3 : 1 Tottenham Hotspur
08.05.2021 21:15 Liverpool 2 : 0 Southampton
08.05.2021 18:30 Manchester City 1 : 2 Chelsea
08.05.2021 16:00 Sheffield United 0 : 2 Crystal Palace
08.05.2021 13:30 AFC Bournemouth 0 : 2 Stoke City
08.05.2021 13:30 Barnsley 2 : 2 Norwich City
08.05.2021 13:30 Blackburn Rovers 5 : 2 Birmingham City
08.05.2021 13:30 Bristol City 1 : 3 Brentford
08.05.2021 13:30 Cardiff City 1 : 1 Rotherham United
08.05.2021 13:30 Coventry City 6 : 1 Millwall
08.05.2021 13:30 Derby County 3 : 3 Sheffield Wednesday
08.05.2021 13:30 Middlesbrough 0 : 3 Wycombe Wanderers
08.05.2021 13:30 Nottingham Forest 1 : 2 Preston North End
08.05.2021 13:30 Queens Park Rangers 3 : 1 Luton Town
08.05.2021 13:30 Reading 2 : 2 Huddersfield Town
08.05.2021 13:30 Watford 2 : 0 Swansea City
08.05.2021 14:00 Deportivo Alavés 2 : 2 Levante
08.05.2021 21:00 Athletic Club 2 : 2 Osasuna
08.05.2021 16:15 Barcelona 0 : 0 Atletico Madrid
08.05.2021 18:30 Cádiz 2 : 1 Huesca
08.05.2021 18:30 Bayern 6 : 0 Borussia M'gladbach
08.05.2021 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 RB Leipzig
08.05.2021 15:30 Hoffenheim 4 : 2 Schalke 04
08.05.2021 15:30 Wolfsburg 3 : 0 Union Berlin
08.05.2021 15:30 Werder 0 : 0 Bayer 04
08.05.2021 17:00 Olympique Lyonnais 4 : 1 Lorient
08.05.2021 13:00 Nantes 3 : 0 Bordeaux
08.05.2021 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
08.05.2021 20:45 Fiorentina 2 : 0 Lazio
08.05.2021 15:00 Spezia 1 : 4 Napoli
08.05.2021 18:00 Internazionale 5 : 1 Sampdoria
08.05.2021 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Mašinac Trejs
08.05.2021 15:30 Rad 1 : 9 Mačva
08.05.2021 16:00 Jedinstvo 2014 4 : 0 Heroj Polet
08.05.2021 19:00 ŽFU Zvezda B 2018 5 : 0 Spartak DOO
08.05.2021 17:00 Napredak Junior 2018 7 : 3 Radnički 2012
08.05.2021 16:00 Proleter 9 : 0 Nova Kolonija
08.05.2021 16:00 Kraljica Marija 3 : 1 Borac
08.05.2021 15:00 Požega 3 : 2 Una Fortuna
08.05.2021 12:00 Trayal 0 : 6 Čukarički
08.05.2021 13:00 Internacional 2 : 3 Radnički (N)
08.05.2021 10:00 Brodarac 1 : 1 OFK Beograd
08.05.2021 10:00 Železničar 0 : 4 OFK Bačka
08.05.2021 10:00 Hajduk 1912 2 : 2 Petrika
08.05.2021 12:00 Petar Puača 2 : 2 Tisa Njerš
08.05.2021 13:00 Šabac Sunrise 1 : 0 Mačva
08.05.2021 13:30 Šumadija 1903 2 : 1 Novi Pazar
08.05.2021 Radnički (P) 1 : 2 Radnički (S)
08.05.2021 OFK Radnički 7 : 0 Dinamo
08.05.2021 Jedinstvo (P) 0 : 0 Kopernikus Želežničar
08.05.2021 11:00 Zvižd 2 : 3 Sloga 33
08.05.2021 11:00 Napredak 9 : 1 Petar Dobrnjac
08.05.2021 00:00 Proleter 2 : 0 Partizan
08.05.2021 00:00 Budućnost 1 : 0 Radnički
08.05.2021 11:00 OFK Urovci 9 : 3 Polet
08.05.2021 09:00 IMT 2 4 : 3 BSK 1925
08.05.2021 10:30 DIF 1 : 1 Kolubara
08.05.2021 11:00 Lokomotiva 2 : 2 011
08.05.2021 17:00 Železnik 1930 3 : 1 Radnički (NB) 2
08.05.2021 17:00 Crvenka 3 : 2 IM Rakovica
08.05.2021 09:00 Balkan 5 : 0 Poštar 1930
08.05.2021 11:00 Zvezdara 3 : 0 TEK Sloga
08.05.2021 14:00 Rojkovac 4 : 3 Dunav
08.05.2021 16:00 Boleč 3 : 3 Poštar 1930
08.05.2021 11:00 Takovo 5 : 1 Zlatibor
08.05.2021 16:00 Korićani 1 : 1 Jošanica
08.05.2021 11:00 Mladost 1 : 12 Železničar
08.05.2021 17:00 Rubibreza 0 : 3 OFK Divci
08.05.2021 11:00 Spartak 2 : 4 Mačva 1929
08.05.2021 14:00 AFK 5 : 4 Vinogradar
08.05.2021 10:00 Radnički (O) 0 : 2 Brodarac
08.05.2021 12:30 Zemun 1 : 4 Voždovac
08.05.2021 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 OFK Beograd
08.05.2021 17:00 Teleoptik 2 : 0 Spartak ŽK
08.05.2021 13:00 Real Niš 0 : 3 Čukarički
08.05.2021 15:30 Internacional 1 : 3 Radnički (N)
08.05.2021 12:30 Brodarac 2 : 2 Kiker
08.05.2021 10:00 Kabel 1 : 1 Inđija
08.05.2021 12:00 Hajduk 1912 5 : 1 OFK Kikinda 1909
08.05.2021 10:00 Petar Puača 2 : 3 Tisa Njerš
08.05.2021 12:00 Železničar 3 : 0 Radnički (NP)
08.05.2021 09:30 Kolubara 1 : 2 Radnički (NB)
08.05.2021 09:00 Voždovac 12 : 0 Radnički (O)
08.05.2021 09:30 OLE 4 : 0 BSK 1925
08.05.2021 10:00 BSK Borča 5 : 0 Bežanija
08.05.2021 20:00 Ada 1 : 2 OFK Beograd
08.05.2021 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Novi Pazar
08.05.2021 Radnik 0 : 2 Radnički (N)
08.05.2021 Dinamo 1 : 1 OFK Sinđelić
08.05.2021 GFK Dubočica 3 : 1 Vlasina
08.05.2021 Kopernikus Želežničar 2 : 0 Timok 1919
08.05.2021 Timočanin 4 : 0 SFS Borac
08.05.2021 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Poštar 1930
08.05.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 5 : 1 Voja Gačić
08.05.2021 09:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 3 Mladost
08.05.2021 10:00 Borac 6 : 1 Omladinac
08.05.2021 10:00 Stepojevac Vaga 7 : 2 Posavina
08.05.2021 11:00 Zvezda 0 : 3 Rojkovac
08.05.2021 15:00 Partizan 6 : 0 Budućnost
08.05.2021 16:30 SASK 2 : 1 Crvena zvezda
08.05.2021 11:00 Proleter (NJ) : Tsc 1913
08.05.2021 11:00 Bačka 2 : 5 Obilić
08.05.2021 11:00 Vojvodina 4 : 0 Proleter (RS)
08.05.2021 11:00 Đurđin : Iskra
08.05.2021 10:00 Kovačevac 1956 3 : 0 Vrčin
08.05.2021 10:00 GSP Polet 3 : 0 Zabrežje
08.05.2021 10:00 Ribnica 1 : 5 OFK Senjak
08.05.2021 13:00 011 1 : 2 OFK Beograd
08.05.2021 10:00 Sinđelić 0 : 4 Internacional
08.05.2021 09:00 Lokomotiva 1 : 2 Čukarički
08.05.2021 00:00 RSK 1 : 9 Mladi radnik 1926
08.05.2021 11:00 ODR 3 : 3 CFK
08.05.2021 12:00 Kabel 2 : 0 Radnički 1912
08.05.2021 09:30 TSC 3 : 0 Bečej 1918
08.05.2021 10:00 ŽAK Sombor 0 : 4 Arena Su
08.05.2021 12:00 Derby 2015 0 : 1 Proleter 2006
08.05.2021 10:00 Radnički (K) 2 : 5 OFK Vršac
08.05.2021 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Radnički (Š)
08.05.2021 12:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 1 Prof. Bolesnikov
08.05.2021 14:00 Petar Puača 4 : 1 Jedinstvo (SP)
08.05.2021 10:00 Vojvodina 3 : 0 Inđija
08.05.2021 14:00 Petrika 5 : 0 Index
08.05.2021 10:00 Zadrugar 0 : 5 Mladost
08.05.2021 10:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 1 Radnički
08.05.2021 10:00 Omladinac 2014 4 : 1 Senjak
08.05.2021 10:00 Drina 4 : 0 Mačva 1929
08.05.2021 10:00 Železničar 0 : 9 Loznica
08.05.2021 13:00 Borac 5 : 1 OFK Borac
08.05.2021 10:00 Arena Su 2 : 2 Spartak ŽK
08.05.2021 11:30 OFK Ras : Novi Pazar
08.05.2021 11:00 Pazar Juniors : Granit
08.05.2021 11:00 Rudar : Tutin
08.05.2021 11:30 Sport Klub 99 6 : 2 Novi Pazar B
08.05.2021 11:00 AF AS Novi Pazar 7 : 0 Koštam Polje
08.05.2021 17:00 Grafičar 3 : 1 Voždovac
08.05.2021 13:00 Rad 1 : 2 Čukarički
08.05.2021 11:00 Crvena zvezda 3 : 0 Teleoptik
08.05.2021 11:00 BSK 1925 4 : 1 Palilulac
08.05.2021 12:00 Kolubara 4 : 1 Studentski grad
08.05.2021 12:30 OLE 1 : 0 IMT
08.05.2021 11:30 Sremcica 3 : 0 Šumadinac
08.05.2021 10:00 Resnik 2 : 1 Karioke
08.05.2021 10:00 Dunavac 9 : 2 Kosmaj
08.05.2021 11:00 Njegoš 7 : 1 Eđšeg
08.05.2021 11:00 Mladost (T) 0 : 7 Sutjeska
08.05.2021 11:00 Bačka 0 : 3 Obilić
08.05.2021 11:00 Napredak 2 : 3 Jadran
08.05.2021 11:00 Srbobran 3 : 0 Budućnost
08.05.2021 17:00 Mačva 12 : 0 Radnički
08.05.2021 Lider MGM 1 : 1 GFK Dubočica
08.05.2021 Radnički (N) 10 : 0 Timočanin
08.05.2021 Kopernikus Železničar 4 : 1 Radnički (P)
08.05.2021 Car Konstantin 0 : 2 OFK Radnički
08.05.2021 13:00 Lokomotiva 2 : 1 RFK Grafičar
08.05.2021 13:00 Obrenovac 1905 2 : 3 Brodarac
08.05.2021 09:30 ŠF Čanković 0 : 2 Olimpik
08.05.2021 14:15 DIF 3 : 2 Šumadija
08.05.2021 00:00 Zemun 3 : 0 Heroj Polet
08.05.2021 00:00 Crvena zvezda 3 : 0 Sloga
08.05.2021 00:00 Kolubara 6 : 1 Desetka
08.05.2021 00:00 Zvezda B 3 : 0 Vinča
08.05.2021 GFK Jagodina 5 : 2 Duel Juniors
08.05.2021 Lider MGM 0 : 0 GFK Dubočica
08.05.2021 Duel Juniors 2 3 : 2 Real Niš
08.05.2021 Radnički (N) 3 : 0 Knjaževac
08.05.2021 Radnik 3 : 2 OFK Šampion
08.05.2021 Kopernikus Železničar 5 : 0 Radnički (P)
08.05.2021 Radnički Niš 2 : OFK Radnički
08.05.2021 Radnički (S) 4 : 5 Trayal Knez Lazar
08.05.2021 Timok 1919 6 : 0 OFK Paraćin
08.05.2021 12:00 IMT 3 : 3 Jedinstvo
08.05.2021 09:00 Bežanija 2 : 3 GSP Polet
08.05.2021 11:00 Milutinac 2 : 0 Srem
08.05.2021 12:00 Lazarevac 3 : 1 Zadrugar
08.05.2021 15:30 Akademija fudbala 0 : 2 Kolubara 2
08.05.2021 14:30 Stepojevac Vaga 1 : 1 Budućnost
08.05.2021 10:00 Šumadija 0 : 9 Kolubara 1
08.05.2021 10:00 Vinogradar 0 : 3 Obilić
08.05.2021 10:00 Spartak ŽK '08 12 : 0 Bajša
08.05.2021 09:00 AFK 1 : 11 TSC
08.05.2021 08:30 Zvezda 0 : 8 Obrenovac 1905
08.05.2021 10:00 Posavina 0 : 8 Omladinac
08.05.2021 13:00 Rvati 1 : 3 Jedinstvo
08.05.2021 10:00 Deluks 0 : 2 Zabrežje
08.05.2021 10:00 Šabac Sunrise 2 15 : 0 OFK Majur
08.05.2021 09:00 Tika taka 0 : 8 Mačva 1
08.05.2021 09:00 POFK Savacium 0 : 4 Šabac Sunrise 1
08.05.2021 11:00 OFK Atletiko 8 : 0 POFK Čivija

Košarka

08.05.2021 14:00 Mega Soccerbet 97 : 70 Dynamic VIP PAY
08.05.2021 17:00 Crvena zvezda MTS 67 : 68 Sloboda

Rukomet

08.05.2021 19:00 Dubočica 54 22 : 37 Vojvodina
08.05.2021 16:30 Železničar 1949 33 : 33 Radnički
08.05.2021 19:00 Metaloplastika 38 : 29 Rudar
08.05.2021 18:00 Proleter 28 : 26 Crvena zvezda
08.05.2021 18:00 Novi Pazar 29 : 29 Spartak
08.05.2021 18:00 Kikinda Grindex 26 : 26 Šamot 65
08.05.2021 18:00 Obilić 42 : 32 Crvenka
08.05.2021 19:00 Kolubara 36 : 26 Morava
08.05.2021 18:00 Ub 33 : 35 Vrbas Petrol
08.05.2021 19:00 Sivac 69 27 : 29 Jugović
08.05.2021 19:00 Zlatar 26 : 24 Priboj
08.05.2021 19:00 Jastrebac 28 : 25 Kuršumlija
08.05.2021 18:00 Jabuka 29 : 26 Hercegovac
08.05.2021 19:00 Potisje Pleteks 38 : 33 Banatski Karlovac
08.05.2021 19:00 Hercegovina 20 : 24 Apatin
08.05.2021 20:00 Mladost (BJ) 42 : 26 Somborelektro
08.05.2021 17:30 Rakovica 28 : 30 Sinđelić
08.05.2021 20:00 Loznica 25 : 26 Metalac
08.05.2021 14:00 Rekreativo 33 : 35 Novi Beograd
08.05.2021 19:00 Paraćin 30 : 30 Đerdap
08.05.2021 21:00 Jagodina 2 28 : 34 Majdanpek
08.05.2021 Dubočica 54 2 : Mladost (V)
08.05.2021 18:00 Lokomotiva 35 : 28 Smederevo 2
08.05.2021 19:30 Udarnik 24 : 53 Sloga
08.05.2021 19:30 Karađorđe 44 : 37 Osipaonica
08.05.2021 16:00 Župa 54 38 : 21 Bane
08.05.2021 19:30 Prigrevica 31 : 32 Metalac
08.05.2021 16:00 Studentski grad 40 : 21 Loznica 2
08.05.2021 16:00 Lazarevac 35 : 33 Gučevo
08.05.2021 19:00 Rusin 40 : 33 Obilić
08.05.2021 18:00 Borac 22 : 22 Graničar
08.05.2021 16:00 Jedinstvo 38 : 27 Unirea
08.05.2021 18:00 Putinci 35 : 22 Titel
08.05.2021 17:30 Ruma 41 : 24 Hajduk
08.05.2021 19:00 Naisa 36 : 29 Medicinar
08.05.2021 19:00 Jagodina 30 : 22 Vrbas
08.05.2021 18:00 Zaječar 1949 30 : 30 Bekament BB
08.05.2021 20:00 Bor RTB 30 : 24 Vojvodina
08.05.2021 17:00 Mladost 26 : 25 Mladi radnik
08.05.2021 17:30 Junior 42 : 24 Žitorađa
08.05.2021 20:00 ORK Beograd 40 : 35 Srem
08.05.2021 18:00 Sloga 21 : 27 Kučevo
08.05.2021 15:30 Ruma - 14 ALL 48 : 3 Ravangrad
08.05.2021 19:00 Mladost (SC) 22 : 30 Proleter
08.05.2021 18:00 Temerin 29 : 32 Sloven
08.05.2021 18:00 Morava 22 : 39 Radan
08.05.2021 13:30 Naisa 2 36 : 13 Hajduk Veljko
08.05.2021 17:00 Napredak 12 34 : 20 Pazar 2003
08.05.2021 13:30 Bekament BB - 2 38 : 7 Sedmerac
08.05.2021 17:00 Apatin 30 : 18 Trijumf
08.05.2021 16:00 Obilić 14 : 20 Krule
08.05.2021 19:00 Deronje 18 : 23 Jabuka

Vaterpolo

08.05.2021 13:00 Senta Jordo 14 : 3 Valis
08.05.2021 11:00 Spartak 11 : 8 Vračar

Futsal

08.05.2021 21:00 FON 5 : 2 Konjarnik
08.05.2021 21:00 Novi Pazar 0 : 2 Vranje
08.05.2021 19:00 Progres 6 : 4 Pirot

Ragbi 13

08.05.2021 14:00 Partizan 1953 80 : 8 Radnički (N)

Američki fudbal

08.05.2021 17:00 Banat Bulls 38 : 31 Blue Dragons Beograd
08.05.2021 14:00 Wild Boars Kragujevac 42 : 43 Vukovi Beograd
08.05.2021 16:00 Forestlanders 6 : 33 Black Hornets

Ragbi 15

08.05.2021 16:00 Partizan 112 : 0 Vojvodina
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje