19.09
16:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
2
2
|
19.09.2020 16:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.09
16:00
Radnički 1912
Bečej 1918
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Radnički 1912 | 3 : 1 | Bečej 1918 | |||||
19.09
16:00
Kozara
Radnički (Zr)
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Kozara | 2 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
19.09
16:00
OFK Stari Grad
Mladost (NS)
0
1
|
19.09.2020 16:00 | OFK Stari Grad | 0 : 1 | Mladost (NS) | |||||
19.09
16:00
Omladinac
Tisa
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Tisa | |||||
19.09
16:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
2
1
|
19.09.2020 16:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
19.09
16:00
Bačka 1901
Borac
0
1
|
19.09.2020 16:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Borac | |||||
19.09
16:00
Hajduk 1912
Sloboda
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | Sloboda |
19.09
15:30
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Šumadija (A) | 3 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
19.09
15:30
Mačva 1929
GFK Sloboda
3
1
|
19.09.2020 15:30 | Mačva 1929 | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
19.09
15:30
Gruža
Mladi radnik 1926
0
1
|
19.09.2020 15:30 | Gruža | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
19.09
15:30
Sloga (P)
Trepča
0
0
|
19.09.2020 15:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Trepča |
19.09
16:00
Lokomotiva
GSP Polet Dorćol
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
19.09
10:00
Sinđelić
TEK Sloga
1
0
|
19.09.2020 10:00 | Sinđelić | 1 : 0 | TEK Sloga | |||||
19.09
16:00
Mladenovac
BSK Borča
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Mladenovac | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
19.09
16:00
Radnički (NB)
OFK Beograd
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | OFK Beograd |
19.09
15:30
Moravac Orion
OFK Sinđelić
2
3
|
19.09.2020 15:30 | Moravac Orion | 2 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
19.09
15:30
SFK Morava
SFS Borac
2
0
|
19.09.2020 15:30 | SFK Morava | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
19.09
15:30
OFK Topličanin
Budućnost (P)
2
7
|
19.09.2020 15:30 | OFK Topličanin | 2 : 7 | Budućnost (P) |
19.09
15:30
Šumadija 1903
Real
0
1
|
19.09.2020 15:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Real | |||||
19.09
15:30
Mokra Gora
Vodojaža
5
0
|
19.09.2020 15:30 | Mokra Gora | 5 : 0 | Vodojaža |
19.09
15:30
Zvižd
Morava (VP)
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Zvižd | 2 : 1 | Morava (VP) | |||||
19.09
15:30
Karađorđe
Petar Dobrnjac
4
0
|
19.09.2020 15:30 | Karađorđe | 4 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
19.09
15:30
Đerdap
Rudar (S)
3
2
|
19.09.2020 15:30 | Đerdap | 3 : 2 | Rudar (S) | |||||
19.09
15:30
Sloga (B)
Jasenica 2017
1
0
|
19.09.2020 15:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Jasenica 2017 |
19.09
15:30
Sevojno
Polet (T)
0
0
|
19.09.2020 15:30 | Sevojno | 0 : 0 | Polet (T) | |||||
19.09
15:30
Parmenac
Prijevor
1
5
|
19.09.2020 15:30 | Parmenac | 1 : 5 | Prijevor |
19.09
15:30
Sloga (B)
Borac (L)
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
19.09
15:30
Spartak 1924
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
|
19.09.2020 15:30 | Spartak 1924 | 1 : 3 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
19.09
15:30
Ribnica
Radnički (K)
2
0
|
19.09.2020 15:30 | Ribnica | 2 : 0 | Radnički (K) |
19.09
16:00
ČSK Pivara
Obilić
4
3
|
19.09.2020 16:00 | ČSK Pivara | 4 : 3 | Obilić | |||||
19.09
16:00
Mladost APA
Srbobran
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Mladost APA | 1 : 0 | Srbobran | |||||
19.09
16:00
Tekstilac
Vojvodina (BG)
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Vojvodina (BG) | |||||
19.09
16:00
Krila Krajine
OFK Vrbas
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
19.09
16:00
Njegoš
Bajša
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Njegoš | 1 : 1 | Bajša |
19.09
16:00
Radnički (S)
Krajina
0
3
|
19.09.2020 16:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Krajina | |||||
19.09
16:00
Naftagas
Proleter
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Naftagas | 3 : 0 | Proleter | |||||
19.09
16:00
Begej
Omladinac FAM
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Begej | 2 : 1 | Omladinac FAM | |||||
19.09
16:00
Sloga
Jedinstvo (V)
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Jedinstvo (V) |
19.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Jugović
2
1
|
19.09.2020 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Jugović | |||||
19.09
16:00
Radnički
Cement
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Radnički | 3 : 0 | Cement | |||||
19.09
16:00
Sloga (T)
Sloga (E)
0
3
|
19.09.2020 16:00 | Sloga (T) | 0 : 3 | Sloga (E) | |||||
19.09
16:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
1
3
|
19.09.2020 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | Jedinstvo |
19.09
15:30
Blagotin
Bošnjane
1
0
|
19.09.2020 15:30 | Blagotin | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
19.09
15:30
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 |
19.09
15:30
Brodoremont
Đerdap
1
1
|
19.09.2020 15:30 | Brodoremont | 1 : 1 | Đerdap | |||||
19.09
15:30
Balkanski
Tanasko Rajić
1
2
|
19.09.2020 15:30 | Balkanski | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
19.09
15:30
OFK Knjaz
Branik
2
1
|
19.09.2020 15:30 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Branik |
19.09
15:30
Gracko
Pusta Reka
0
2
|
19.09.2020 15:30 | Gracko | 0 : 2 | Pusta Reka | |||||
19.09
15:30
Budućnost
Alakince
0
0
|
19.09.2020 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Alakince | |||||
19.09
15:30
Sloga
OFK Kosanica
2
0
|
19.09.2020 15:30 | Sloga | 2 : 0 | OFK Kosanica | |||||
19.09
15:30
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (GS)
2
0
|
19.09.2020 15:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 0 | Jedinstvo (GS) |
19.09
16:00
Šumadija
Komgrap
1
3
|
19.09.2020 16:00 | Šumadija | 1 : 3 | Komgrap | |||||
19.09
16:00
Turbina
Milutinac
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Turbina | 2 : 1 | Milutinac | |||||
19.09
16:00
Vinča
Prva iskra
0
3
|
19.09.2020 16:00 | Vinča | 0 : 3 | Prva iskra | |||||
19.09
16:00
Napredak
BSK 1926
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Napredak | 3 : 1 | BSK 1926 |
19.09
16:00
Midžor
OFK Rtanj
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Midžor | 3 : 0 | OFK Rtanj | |||||
19.09
16:00
Rudar Vrška Čuka
Rudar (P)
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 1 | Rudar (P) | |||||
19.09
16:00
Ozren
Kosovo
5
0
|
19.09.2020 16:00 | Ozren | 5 : 0 | Kosovo | |||||
19.09
16:00
Rtanj
Osnić
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Rtanj | 3 : 1 | Osnić |
19.09
15:30
Ribnik
Donji Kopaonik
1
2
|
19.09.2020 15:30 | Ribnik | 1 : 2 | Donji Kopaonik |
19.09
16:30
GFK Sloven
Hajduk (V)
2
0
|
19.09.2020 16:30 | GFK Sloven | 2 : 0 | Hajduk (V) | |||||
19.09
16:30
Rudar
Ljukovo
2
2
|
19.09.2020 16:30 | Rudar | 2 : 2 | Ljukovo | |||||
19.09
16:30
Železničar
Hajduk (B)
1
1
|
19.09.2020 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Hajduk (B) |
19.09
16:00
Partizan (U)
BAK
1
2
|
19.09.2020 16:00 | Partizan (U) | 1 : 2 | BAK |
19.09
16:00
Tvrđava
Budućnost (M)
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Tvrđava | 1 : 1 | Budućnost (M) |
19.09
16:00
Napredak
Radnički 1905
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
19.09
16:00
Sloga
Budućnost
6
0
|
19.09.2020 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Budućnost | |||||
19.09
16:00
AFK
Proleter (RS)
2
3
|
19.09.2020 16:00 | AFK | 2 : 3 | Proleter (RS) |
19.09
15:30
Delija
Potisje
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Delija | 2 : 1 | Potisje |
19.09
Mladost 1948
Bačinac
3
2
|
19.09.2020 | Mladost 1948 | 3 : 2 | Bačinac |
19.09
16:00
Borac (P)
Partizan (BB)
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Borac (P) | 4 : 1 | Partizan (BB) |
19.09
16:00
Slavija
Titel
6
1
|
19.09.2020 16:00 | Slavija | 6 : 1 | Titel | |||||
19.09
16:00
Fruškogorski partizan
Susek
6
1
|
19.09.2020 16:00 | Fruškogorski partizan | 6 : 1 | Susek | |||||
19.09
16:00
OFK Futog
Bačka (B)
3
2
|
19.09.2020 16:00 | OFK Futog | 3 : 2 | Bačka (B) | |||||
19.09
16:00
Omladinac
Tatra
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Tatra |
19.09
15:30
Poreč
Mladost
4
0
|
19.09.2020 15:30 | Poreč | 4 : 0 | Mladost | |||||
19.09
15:30
Brestovac
Krivelj
5
1
|
19.09.2020 15:30 | Brestovac | 5 : 1 | Krivelj | |||||
19.09
15:30
Zlot
Šarbanovac
1
2
|
19.09.2020 15:30 | Zlot | 1 : 2 | Šarbanovac |
19.09
16:00
Rudar 2001
Napredak 1936
6
0
|
19.09.2020 16:00 | Rudar 2001 | 6 : 0 | Napredak 1936 | |||||
19.09
16:00
Trgovački
Vihor
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Trgovački | 2 : 0 | Vihor |
19.09
15:30
Borac
OFK Rutevac 1908
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
19.09
15:30
Sloga
Pobeda
0
2
|
19.09.2020 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Pobeda |
19.09
16:00
Pepeljevac
Iskra
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Pepeljevac | 2 : 1 | Iskra | |||||
19.09
16:00
Radnik (Ub)
ZSK
4
0
|
19.09.2020 16:00 | Radnik (Ub) | 4 : 0 | ZSK | |||||
19.09
16:00
OFK Osečina
Trlić
1
0
|
19.09.2020 16:00 | OFK Osečina | 1 : 0 | Trlić | |||||
19.09
16:00
OFK Jabučje
Pambukovica
4
2
|
19.09.2020 16:00 | OFK Jabučje | 4 : 2 | Pambukovica |
19.09
15:30
Jedinstvo
Bobište
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bobište |
19.09
16:00
Ovčar
Morava
4
0
|
19.09.2020 16:00 | Ovčar | 4 : 0 | Morava | |||||
19.09
16:00
Slatina
Jedinstvo
2
3
|
19.09.2020 16:00 | Slatina | 2 : 3 | Jedinstvo |
19.09
15:30
Mladost
Spartak
2
0
|
19.09.2020 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Spartak | |||||
19.09
15:30
Vladimir Durković
Zadrugar
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Vladimir Durković | 2 : 1 | Zadrugar |
19.09
15:30
Gučevo 1929
Rudar
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Gučevo 1929 | 2 : 1 | Rudar | |||||
19.09
15:30
Cer (PE)
Mladost
4
1
|
19.09.2020 15:30 | Cer (PE) | 4 : 1 | Mladost |
19.09
15:30
Garevina
Omladinac (U)
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Garevina | 3 : 0 | Omladinac (U) | |||||
19.09
15:30
Poljoprivrednik
Župski biseri
4
1
|
19.09.2020 15:30 | Poljoprivrednik | 4 : 1 | Župski biseri |
19.09
16:00
Venčani
Mladost (J)
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Venčani | 1 : 0 | Mladost (J) |
19.09
16:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Karađorđe (V)
0
2
|
19.09.2020 16:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 0 : 2 | Karađorđe (V) | |||||
19.09
16:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Napredak (MK)
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 4 : 1 | Napredak (MK) |
19.09
16:00
Miletić
OFK Hajduk
7
2
|
19.09.2020 16:00 | Miletić | 7 : 2 | OFK Hajduk | |||||
19.09
16:00
Železničar
Borac (NS)
0
5
|
19.09.2020 16:00 | Železničar | 0 : 5 | Borac (NS) |
19.09
16:00
Žitkovica
BSK 1931
5
2
|
19.09.2020 16:00 | Žitkovica | 5 : 2 | BSK 1931 |
19.09
16:00
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (G)
1
2
|
19.09.2020 16:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 2 | Jedinstvo (G) |
19.09
16:00
Rade Milošević
Bata Bulić
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Bata Bulić | |||||
19.09
16:00
Jasenovac
Polet S.D.
3
2
|
19.09.2020 16:00 | Jasenovac | 3 : 2 | Polet S.D. |
19.09
16:00
Radnički
Pomoravlje
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Radnički | 1 : 0 | Pomoravlje | |||||
19.09
16:00
Sloga
Mladost (S)
6
0
|
19.09.2020 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Mladost (S) | |||||
19.09
16:00
Rudar (S)
OFK Batinac
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Rudar (S) | 3 : 0 | OFK Batinac |
19.09
16:00
Sinđelić 1934
Osaonica
0
2
|
19.09.2020 16:00 | Sinđelić 1934 | 0 : 2 | Osaonica | |||||
19.09
16:00
Zenit
Mladost (D)
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Zenit | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
19.09
16:00
Vinorača
Kupinovac
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Vinorača | 3 : 1 | Kupinovac |
19.09
15:30
Krtinska
Skela
5
1
|
19.09.2020 15:30 | Krtinska | 5 : 1 | Skela | |||||
19.09
15:30
Pobednik
Proleter
1
0
|
19.09.2020 15:30 | Pobednik | 1 : 0 | Proleter |
19.09
16:00
Crvena Jabuka
Čučuge
4
3
|
19.09.2020 16:00 | Crvena Jabuka | 4 : 3 | Čučuge | |||||
19.09
16:00
Kalenić
Rudar 1945
1
2
|
19.09.2020 16:00 | Kalenić | 1 : 2 | Rudar 1945 |
19.09
16:00
Rajac
Mali korak
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Rajac | 1 : 0 | Mali korak | |||||
19.09
16:00
Junior Novo Naselje
Mladost (L)
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Mladost (L) |
19.09
15:30
Radnički 2020
Mezgraja
4
1
|
19.09.2020 15:30 | Radnički 2020 | 4 : 1 | Mezgraja |
19.09
16:00
Potisje
Hajduk
5
1
|
19.09.2020 16:00 | Potisje | 5 : 1 | Hajduk |
19.09
15:30
Landol
Badljevica
3
1
|
19.09.2020 15:30 | Landol | 3 : 1 | Badljevica |
19.09
15:30
OFK Slavija
Proleter 1947
0
11
|
19.09.2020 15:30 | OFK Slavija | 0 : 11 | Proleter 1947 |
19.09
16:00
Mladost
Sloga
3
3
|
19.09.2020 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Sloga |
19.09
15:30
Rongo Siti
Mladost
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Rongo Siti | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.09
15:30
Borac
Sloboda
2
3
|
19.09.2020 15:30 | Borac | 2 : 3 | Sloboda | |||||
19.09
15:30
Nišavac
Temac
0
1
|
19.09.2020 15:30 | Nišavac | 0 : 1 | Temac |
19.09
15:30
Studenac
Jelav
1
1
|
19.09.2020 15:30 | Studenac | 1 : 1 | Jelav |
19.09
15:30
Sunrise Šabac
Torpedo 1924
4
2
|
19.09.2020 15:30 | Sunrise Šabac | 4 : 2 | Torpedo 1924 |
19.09
16:00
Popović
Crvena zvezda
4
0
|
19.09.2020 16:00 | Popović | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.09
16:00
OFK Slatina
Mladost (MI)
2
3
|
19.09.2020 16:00 | OFK Slatina | 2 : 3 | Mladost (MI) |
19.09
15:30
Pepeljevac 1947
Konjuh
5
0
|
19.09.2020 15:30 | Pepeljevac 1947 | 5 : 0 | Konjuh | |||||
19.09
15:30
Makrešane
Gaglovo
0
3
|
19.09.2020 15:30 | Makrešane | 0 : 3 | Gaglovo |
19.09
16:00
Gročanski fudbalski klub
Hajduk
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Gročanski fudbalski klub | 2 : 0 | Hajduk |
19.09
Mladost
Ratajac
3
7
|
19.09.2020 | Mladost | 3 : 7 | Ratajac |
19.09
16:00
Budućnost
Biljanovac
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Biljanovac | |||||
19.09
16:00
Milakovac 2018
BSK 2014
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Milakovac 2018 | 3 : 0 | BSK 2014 |
19.09
16:30
Popovac
ISK Izvor
0
3
|
19.09.2020 16:30 | Popovac | 0 : 3 | ISK Izvor | |||||
19.09
16:30
Radnik
Polet
2
3
|
19.09.2020 16:30 | Radnik | 2 : 3 | Polet |
19.09
16:30
Hajduk
Razvitak
1
6
|
19.09.2020 16:30 | Hajduk | 1 : 6 | Razvitak |
19.09
15:30
GFK Strelište
OFK Dragoševac
6
3
|
19.09.2020 15:30 | GFK Strelište | 6 : 3 | OFK Dragoševac | |||||
19.09
15:30
Domaćin
Omladinac
2
2
|
19.09.2020 15:30 | Domaćin | 2 : 2 | Omladinac |
19.09
16:00
Stig (C)
BSK 1924
3
4
|
19.09.2020 16:00 | Stig (C) | 3 : 4 | BSK 1924 | |||||
19.09
16:00
Napredak 1927
Stig (MC)
2
2
|
19.09.2020 16:00 | Napredak 1927 | 2 : 2 | Stig (MC) |
19.09
16:00
Gaj
Mladost (VG)
1
4
|
19.09.2020 16:00 | Gaj | 1 : 4 | Mladost (VG) | |||||
19.09
16:00
Naša Krajina
Banatul
3
3
|
19.09.2020 16:00 | Naša Krajina | 3 : 3 | Banatul | |||||
19.09
16:00
Dobrica
Sloga
0
0
|
19.09.2020 16:00 | Dobrica | 0 : 0 | Sloga | |||||
19.09
16:00
Janošik
Vojvodina
1
2
|
19.09.2020 16:00 | Janošik | 1 : 2 | Vojvodina |
19.09
11:00
Petka
Sloga
2
1
|
19.09.2020 11:00 | Petka | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.09
16:00
BSK
Proleter
5
2
|
19.09.2020 16:00 | BSK | 5 : 2 | Proleter |
19.09
16:00
OFK Borac
20. Oktobar
5
1
|
19.09.2020 16:00 | OFK Borac | 5 : 1 | 20. Oktobar | |||||
19.09
16:00
Strmovo
OFK Polet
4
0
|
19.09.2020 16:00 | Strmovo | 4 : 0 | OFK Polet |
19.09
16:00
Budućnost MI
Kalipolje
0
4
|
19.09.2020 16:00 | Budućnost MI | 0 : 4 | Kalipolje |
19.09
16:00
Vukan
Melnica
3
1
|
19.09.2020 16:00 | Vukan | 3 : 1 | Melnica | |||||
19.09
16:00
Udarnik 2015
Radnik
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Udarnik 2015 | 2 : 1 | Radnik | |||||
19.09
16:00
Dobrnje
BSK
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Dobrnje | 4 : 1 | BSK | |||||
19.09
16:00
Napredak
Rudar 1947
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Rudar 1947 | |||||
19.09
16:00
Burovac
Soko
0
4
|
19.09.2020 16:00 | Burovac | 0 : 4 | Soko |
19.09
16:00
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
2
0
|
19.09.2020 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 0 | Gornje Sinkovce |
19.09
16:00
Kotlenik
Grivac
4
0
|
19.09.2020 16:00 | Kotlenik | 4 : 0 | Grivac |
19.09
16:00
Bojić
Jedinstvo
4
2
|
19.09.2020 16:00 | Bojić | 4 : 2 | Jedinstvo |
19.09
16:00
POFK Letnjikovac
Sloga
0
11
|
19.09.2020 16:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 11 | Sloga | |||||
19.09
16:00
Džemerovac 2020
Roma - Odžino selo
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Džemerovac 2020 | 3 : 0 | Roma - Odžino selo |
19.09
16:00
Zvezda
Sloga (J)
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Zvezda | 1 : 1 | Sloga (J) | |||||
19.09
16:00
Vukovac 98
Vrelo 1971
2
5
|
19.09.2020 16:00 | Vukovac 98 | 2 : 5 | Vrelo 1971 | |||||
19.09
16:00
Osanica
Mladost (K)
1
5
|
19.09.2020 16:00 | Osanica | 1 : 5 | Mladost (K) |
19.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
8
2
|
19.09.2020 16:30 | Jedinstvo (M) | 8 : 2 | OFK Bingula |
19.09
15:30
PSS-192
Lipar
2
1
|
19.09.2020 15:30 | PSS-192 | 2 : 1 | Lipar |
19.09
16:30
Mladost
Velež
1
2
|
19.09.2020 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Velež | |||||
19.09
16:30
Radnik
Olimpik
4
0
|
19.09.2020 16:30 | Radnik | 4 : 0 | Olimpik | |||||
19.09
16:30
Sloboda
Sarajevo
2
3
|
19.09.2020 16:30 | Sloboda | 2 : 3 | Sarajevo | |||||
19.09
16:30
Željezničar
Krupa
0
1
|
19.09.2020 16:30 | Željezničar | 0 : 1 | Krupa | |||||
19.09
16:30
Zrinjski
Široki Brijeg
2
1
|
19.09.2020 16:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Široki Brijeg |
19.09
16:00
Zvijezda 09
Slavija
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Slavija | |||||
19.09
16:00
Modriča
Sutjeska
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Modriča | 4 : 1 | Sutjeska | |||||
19.09
16:00
Drina
Željezničar
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Drina | 1 : 1 | Željezničar | |||||
19.09
16:00
Tekstilac
Sloboda
1
0
|
19.09.2020 16:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
19.09
16:00
Leotar
Rudar Prijedor
0
0
|
19.09.2020 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
19.09
16:00
Borac
Sloga
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga | |||||
19.09
16:00
Jedinstvo
Kozara
2
2
|
19.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Kozara | |||||
19.09
16:00
Ljubić
Podrinje
2
2
|
19.09.2020 16:00 | Ljubić | 2 : 2 | Podrinje |
19.09
16:30
Drezga
Jedinstvo
1
4
|
19.09.2020 16:30 | Drezga | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.09
16:30
Mornar
Ibar
3
0
|
19.09.2020 16:30 | Mornar | 3 : 0 | Ibar | |||||
19.09
16:30
Bokelj
Igalo
1
1
|
19.09.2020 16:30 | Bokelj | 1 : 1 | Igalo | |||||
19.09
16:30
Berane
Arsenal
1
2
|
19.09.2020 16:30 | Berane | 1 : 2 | Arsenal | |||||
19.09
16:30
Grbalj
Kom
0
2
|
19.09.2020 16:30 | Grbalj | 0 : 2 | Kom |
19.09
13:30
Everton
West Bromwich Albion
5
2
|
19.09.2020 13:30 | Everton | 5 : 2 | West Bromwich Albion | |||||
19.09
16:00
Leeds United
Fulham
4
3
|
19.09.2020 16:00 | Leeds United | 4 : 3 | Fulham | |||||
19.09
18:30
Manchester United
Crystal Palace
1
3
|
19.09.2020 18:30 | Manchester United | 1 : 3 | Crystal Palace | |||||
19.09
21:00
Arsenal
West Ham United
2
1
|
19.09.2020 21:00 | Arsenal | 2 : 1 | West Ham United |
19.09
13:30
Nottingham Forest
Cardiff City
0
2
|
19.09.2020 13:30 | Nottingham Forest | 0 : 2 | Cardiff City | |||||
19.09
16:00
Blackburn Rovers
Wycombe Wanderers
5
0
|
19.09.2020 16:00 | Blackburn Rovers | 5 : 0 | Wycombe Wanderers | |||||
19.09
16:00
Brentford
Huddersfield Town
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Brentford | 3 : 0 | Huddersfield Town | |||||
19.09
16:00
Luton Town
Derby County
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Luton Town | 2 : 1 | Derby County | |||||
19.09
16:00
Middlesbrough
AFC Bournemouth
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Middlesbrough | 1 : 1 | AFC Bournemouth | |||||
19.09
16:00
Norwich City
Preston North End
2
2
|
19.09.2020 16:00 | Norwich City | 2 : 2 | Preston North End | |||||
19.09
16:00
Reading
Barnsley
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Reading | 2 : 0 | Barnsley | |||||
19.09
16:00
Rotherham United
Millwall
0
1
|
19.09.2020 16:00 | Rotherham United | 0 : 1 | Millwall | |||||
19.09
16:00
Sheffield Wednesday
Watford
0
0
|
19.09.2020 16:00 | Sheffield Wednesday | 0 : 0 | Watford | |||||
19.09
16:00
Swansea City
Birmingham City
0
0
|
19.09.2020 16:00 | Swansea City | 0 : 0 | Birmingham City |
19.09
18:30
Getafe
Osasuna
1
0
|
19.09.2020 18:30 | Getafe | 1 : 0 | Osasuna | |||||
19.09
16:00
Villarreal
Eibar
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Villarreal | 2 : 1 | Eibar | |||||
19.09
21:00
Celta Vigo
Valencia
2
1
|
19.09.2020 21:00 | Celta Vigo | 2 : 1 | Valencia |
19.09
18:30
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
3
0
|
19.09.2020 18:30 | Borussia Dortmund | 3 : 0 | Borussia M'gladbach | |||||
19.09
15:30
Eintracht Frankfurt
Arminia
1
1
|
19.09.2020 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | Arminia | |||||
19.09
15:30
Union Berlin
Augsburg
1
3
|
19.09.2020 15:30 | Union Berlin | 1 : 3 | Augsburg | |||||
19.09
15:30
Köln
Hoffenheim
2
3
|
19.09.2020 15:30 | Köln | 2 : 3 | Hoffenheim | |||||
19.09
15:30
Werder
Hertha BSC
1
4
|
19.09.2020 15:30 | Werder | 1 : 4 | Hertha BSC | |||||
19.09
15:30
Stuttgart
Freiburg
2
3
|
19.09.2020 15:30 | Stuttgart | 2 : 3 | Freiburg |
19.09
17:00
Lens
Bordeaux
2
1
|
19.09.2020 17:00 | Lens | 2 : 1 | Bordeaux | |||||
19.09
21:00
Rennes
Monaco
2
1
|
19.09.2020 21:00 | Rennes | 2 : 1 | Monaco |
19.09
18:00
Fiorentina
Torino
1
0
|
19.09.2020 18:00 | Fiorentina | 1 : 0 | Torino |
19.09
16:00
OFK Bačka
Napredak
0
0
|
19.09.2020 16:00 | OFK Bačka | 0 : 0 | Napredak | |||||
19.09
16:00
Metalac
Mladost (L)
1
1
|
19.09.2020 16:00 | Metalac | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.09
16:00
Radnički (N)
Čukarički
0
0
|
19.09.2020 16:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Čukarički |
19.09
16:00
Dinamo
Budućnost
2
3
|
19.09.2020 16:00 | Dinamo | 2 : 3 | Budućnost | |||||
19.09
19:00
GFK Jagodina
Trayal
1
1
|
19.09.2020 19:00 | GFK Jagodina | 1 : 1 | Trayal | |||||
19.09
16:00
Železničar (P)
Kolubara
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Železničar (P) | 2 : 1 | Kolubara | |||||
19.09
16:00
GFK Dubočica
Loznica
0
0
|
19.09.2020 16:00 | GFK Dubočica | 0 : 0 | Loznica | |||||
19.09
16:00
Sloga (K)
Zemun
1
2
|
19.09.2020 16:00 | Sloga (K) | 1 : 2 | Zemun | |||||
19.09
16:00
IMT
Radnički 1923
0
1
|
19.09.2020 16:00 | IMT | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
19.09
16:00
Radnički (P)
Kabel
0
1
|
19.09.2020 16:00 | Radnički (P) | 0 : 1 | Kabel |
19.09
15:30
Rongo Siti
Mladost
|
19.09.2020 15:30 | Rongo Siti | : | Mladost | |||||
19.09
15:30
Veliki Suvodol
Lokomotiva
|
19.09.2020 15:30 | Veliki Suvodol | : | Lokomotiva |
19.09
16:00
Mačva
Jedinstvo 2014
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Mačva | 4 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
19.09
17:00
Rad
ŽFU Zvezda B 2018
0
8
|
19.09.2020 17:00 | Rad | 0 : 8 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
19.09
16:30
Loznica
Napredak Junior 2018
2
2
|
19.09.2020 16:30 | Loznica | 2 : 2 | Napredak Junior 2018 |
19.09
Banat
Voša AS
0
3
|
19.09.2020 | Banat | 0 : 3 | Voša AS | |||||
19.09
Proleter
Voja Gačić
8
0
|
19.09.2020 | Proleter | 8 : 0 | Voja Gačić |
19.09
SUŽF Stol
Rudar 1974
0
3
|
19.09.2020 | SUŽF Stol | 0 : 3 | Rudar 1974 | |||||
19.09
Topličanin
Morava
|
19.09.2020 | Topličanin | : | Morava | |||||
19.09
Mašinac 2020
Levač
2
4
|
19.09.2020 | Mašinac 2020 | 2 : 4 | Levač | |||||
19.09
Kolibri
Jagodina
|
19.09.2020 | Kolibri | : | Jagodina |
19.09
16:00
Desetka
Heroj Polet B tim
2
2
|
19.09.2020 16:00 | Desetka | 2 : 2 | Heroj Polet B tim |
19.09
12:00
Rad
Trayal
6
1
|
19.09.2020 12:00 | Rad | 6 : 1 | Trayal | |||||
19.09
12:00
Spartak ŽK
TSC
0
3
|
19.09.2020 12:00 | Spartak ŽK | 0 : 3 | TSC | |||||
19.09
16:00
Crvena zvezda
Brodarac
4
1
|
19.09.2020 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Brodarac | |||||
19.09
16:30
Čukarički
OFK Beograd
4
1
|
19.09.2020 16:30 | Čukarički | 4 : 1 | OFK Beograd |
19.09
12:00
GFK Sloven
Železničar
2
3
|
19.09.2020 12:00 | GFK Sloven | 2 : 3 | Železničar |
19.09
10:00
Kabel
Tisa Njerš
3
2
|
19.09.2020 10:00 | Kabel | 3 : 2 | Tisa Njerš | |||||
19.09
10:00
Petar Puača
Radnički 1912
4
2
|
19.09.2020 10:00 | Petar Puača | 4 : 2 | Radnički 1912 |
19.09
15:30
Sloboda
Borac 1926
0
1
|
19.09.2020 15:30 | Sloboda | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
19.09
15:30
Mačva
Sloga (K)
1
0
|
19.09.2020 15:30 | Mačva | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
19.09
15:30
Novi Pazar
Šumadija (A)
6
1
|
19.09.2020 15:30 | Novi Pazar | 6 : 1 | Šumadija (A) |
19.09
16:00
OFK Lugomir
Bor 1919
1
4
|
19.09.2020 16:00 | OFK Lugomir | 1 : 4 | Bor 1919 | |||||
19.09
16:00
Trstenik PPT
GFK Dubočica
1
3
|
19.09.2020 16:00 | Trstenik PPT | 1 : 3 | GFK Dubočica | |||||
19.09
16:30
Radnik
Dinamo
1
0
|
19.09.2020 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Dinamo |
19.09
15:30
Petar Dobrnjac
Sloga 33
1
2
|
19.09.2020 15:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 2 | Sloga 33 | |||||
19.09
15:30
Smederevo 1924
OFK Slavija
|
19.09.2020 15:30 | Smederevo 1924 | : | OFK Slavija | |||||
19.09
15:30
Jasenica 2017
Karađorđe
|
19.09.2020 15:30 | Jasenica 2017 | : | Karađorđe | |||||
19.09
11:00
Napredak
OPK Rudar 2001
0
2
|
19.09.2020 11:00 | Napredak | 0 : 2 | OPK Rudar 2001 | |||||
19.09
15:30
Mladi radnik 1926
Sloboda
|
19.09.2020 15:30 | Mladi radnik 1926 | : | Sloboda | |||||
19.09
15:30
Zvižd
VGSK
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Zvižd | 3 : 0 | VGSK |
19.09
Polet
Mladost
1
6
|
19.09.2020 | Polet | 1 : 6 | Mladost | |||||
19.09
Jugoslavija
Borac (Sa)
4
0
|
19.09.2020 | Jugoslavija | 4 : 0 | Borac (Sa) | |||||
19.09
Strela
Omladinac 1927
4
3
|
19.09.2020 | Strela | 4 : 3 | Omladinac 1927 |
19.09
Radnički
Vulturul
17
1
|
19.09.2020 | Radnički | 17 : 1 | Vulturul | |||||
19.09
Dolovo
Partizan
4
4
|
19.09.2020 | Dolovo | 4 : 4 | Partizan | |||||
19.09
Borac
Dunav
2
2
|
19.09.2020 | Borac | 2 : 2 | Dunav | |||||
19.09
Budućnost
Proleter
7
2
|
19.09.2020 | Budućnost | 7 : 2 | Proleter |
19.09
11:00
Šumadija
Zvezda
2
2
|
19.09.2020 11:00 | Šumadija | 2 : 2 | Zvezda | |||||
19.09
Polet
Rvati
1
2
|
19.09.2020 | Polet | 1 : 2 | Rvati |
19.09
09:00
011
Sinđelić
2
0
|
19.09.2020 09:00 | 011 | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
19.09
09:30
DIF
Studentski Grad
2
3
|
19.09.2020 09:30 | DIF | 2 : 3 | Studentski Grad | |||||
19.09
10:00
Kolubara
IMT 2
5
2
|
19.09.2020 10:00 | Kolubara | 5 : 2 | IMT 2 | |||||
19.09
17:00
Bežanija
BSK 1925
4
0
|
19.09.2020 17:00 | Bežanija | 4 : 0 | BSK 1925 |
19.09
14:00
Balkan
Crvenka
1
1
|
19.09.2020 14:00 | Balkan | 1 : 1 | Crvenka | |||||
19.09
12:00
Jedinstvo
Poštar 1930
0
1
|
19.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Poštar 1930 |
19.09
11:00
Dunav
Rojkovac
4
5
|
19.09.2020 11:00 | Dunav | 4 : 5 | Rojkovac |
19.09
11:00
Zlatibor
Korićani
8
0
|
19.09.2020 11:00 | Zlatibor | 8 : 0 | Korićani | |||||
19.09
13:00
Sušica
Takovo
0
0
|
19.09.2020 13:00 | Sušica | 0 : 0 | Takovo | |||||
19.09
15:30
Jošanica
Radnički 1923
0
0
|
19.09.2020 15:30 | Jošanica | 0 : 0 | Radnički 1923 |
19.09
10:00
Mačva 1929
Rubibreza
3
3
|
19.09.2020 10:00 | Mačva 1929 | 3 : 3 | Rubibreza |
19.09
09:00
OFK Žarkovo
Radnički (O)
0
2
|
19.09.2020 09:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Radnički (O) | |||||
19.09
11:30
IMT
011
4
0
|
19.09.2020 11:30 | IMT | 4 : 0 | 011 |
19.09
10:30
OFK Beograd
Sopot
3
1
|
19.09.2020 10:30 | OFK Beograd | 3 : 1 | Sopot |
19.09
14:30
Rad
Real Niš
1
1
|
19.09.2020 14:30 | Rad | 1 : 1 | Real Niš | |||||
19.09
17:00
Teleoptik
Internacional
1
0
|
19.09.2020 17:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Internacional | |||||
19.09
11:00
Mladost (L)
Apolon 4
1
0
|
19.09.2020 11:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
19.09
10:00
Spartak ŽK
TSC
4
1
|
19.09.2020 10:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | TSC | |||||
19.09
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
7
0
|
19.09.2020 10:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Brodarac |
19.09
11:00
011
Kolubara
2
0
|
19.09.2020 11:00 | 011 | 2 : 0 | Kolubara | |||||
19.09
09:30
Voždovac
OLE
2
1
|
19.09.2020 09:30 | Voždovac | 2 : 1 | OLE | |||||
19.09
09:30
BSK 1925
Ada
1
4
|
19.09.2020 09:30 | BSK 1925 | 1 : 4 | Ada |
19.09
10:00
Proleter 2006
Železničar
2
0
|
19.09.2020 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Železničar |
19.09
12:00
Proleter (NS)
Kikinda 1909
4
0
|
19.09.2020 12:00 | Proleter (NS) | 4 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
19.09
12:00
Kabel
Tisa Njerš
3
0
|
19.09.2020 12:00 | Kabel | 3 : 0 | Tisa Njerš | |||||
19.09
12:00
Petar Puača
Radnički 1912
0
1
|
19.09.2020 12:00 | Petar Puača | 0 : 1 | Radnički 1912 |
19.09
15:30
Smederevo 1924
Loznica
2
3
|
19.09.2020 15:30 | Smederevo 1924 | 2 : 3 | Loznica | |||||
19.09
15:30
Savacijum
Mladi radnik 1926
3
0
|
19.09.2020 15:30 | Savacijum | 3 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
19.09
15:30
Novi Pazar
Šumadija (A)
6
0
|
19.09.2020 15:30 | Novi Pazar | 6 : 0 | Šumadija (A) |
19.09
09:00
Radnički (N)
Kopernikus Želežničar
1
2
|
19.09.2020 09:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Kopernikus Želežničar | |||||
19.09
10:00
Dinamo
OFK Radnički
0
8
|
19.09.2020 10:00 | Dinamo | 0 : 8 | OFK Radnički | |||||
19.09
10:00
Vlasina
Radnički (P)
4
0
|
19.09.2020 10:00 | Vlasina | 4 : 0 | Radnički (P) | |||||
19.09
15:00
Timok 1919
Real
1
0
|
19.09.2020 15:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | Real |
19.09
10:00
Jedinstvo
Zvezdara
4
0
|
19.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
19.09
11:00
RFK Grafičar
Rakovica
2
1
|
19.09.2020 11:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Rakovica |
19.09
Spartak 1911
Jedinstvo Stević
1
5
|
19.09.2020 | Spartak 1911 | 1 : 5 | Jedinstvo Stević | |||||
19.09
Sloga
Dinamo 1945
3
1
|
19.09.2020 | Sloga | 3 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
19.09
Omladinac
Glogonj
6
4
|
19.09.2020 | Omladinac | 6 : 4 | Glogonj |
19.09
Budućnost
Sloga
2
2
|
19.09.2020 | Budućnost | 2 : 2 | Sloga | |||||
19.09
Banat (I)
Banat (D)
6
4
|
19.09.2020 | Banat (I) | 6 : 4 | Banat (D) | |||||
19.09
17:00
Ratar
Polet
3
0
|
19.09.2020 17:00 | Ratar | 3 : 0 | Polet |
19.09
OPK Rudar 1933
Železničar
2
0
|
19.09.2020 | OPK Rudar 1933 | 2 : 0 | Železničar | |||||
19.09
Sloga 1924
Sloga 33
6
1
|
19.09.2020 | Sloga 1924 | 6 : 1 | Sloga 33 | |||||
19.09
Borac
Pomoravlje 1946
1
6
|
19.09.2020 | Borac | 1 : 6 | Pomoravlje 1946 | |||||
19.09
Radnički 1923
OFK Aranđelovac 1979
10
1
|
19.09.2020 | Radnički 1923 | 10 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
19.09
Sušica
Rudar
4
3
|
19.09.2020 | Sušica | 4 : 3 | Rudar |
19.09
13:00
Preporod
Bačka 1901
0
8
|
19.09.2020 13:00 | Preporod | 0 : 8 | Bačka 1901 |
19.09
10:00
Omladinac
Stepojevac Vaga
2
5
|
19.09.2020 10:00 | Omladinac | 2 : 5 | Stepojevac Vaga | |||||
19.09
10:00
Borac
Zvezda
3
1
|
19.09.2020 10:00 | Borac | 3 : 1 | Zvezda | |||||
19.09
13:00
Posavina
Partizan
0
10
|
19.09.2020 13:00 | Posavina | 0 : 10 | Partizan | |||||
19.09
10:00
Rojkovac
Budućnost
8
3
|
19.09.2020 10:00 | Rojkovac | 8 : 3 | Budućnost |
19.09
Drina
Podrinje
7
0
|
19.09.2020 | Drina | 7 : 0 | Podrinje | |||||
19.09
Loznica B
Antimon
4
1
|
19.09.2020 | Loznica B | 4 : 1 | Antimon | |||||
19.09
Radnički
Rađevac
4
5
|
19.09.2020 | Radnički | 4 : 5 | Rađevac | |||||
19.09
Borac
Sloga
0
2
|
19.09.2020 | Borac | 0 : 2 | Sloga |
19.09
SASK
OFK Obilić
12
0
|
19.09.2020 | SASK | 12 : 0 | OFK Obilić | |||||
19.09
Crvena zvezda
Sloga (M)
5
4
|
19.09.2020 | Crvena zvezda | 5 : 4 | Sloga (M) | |||||
19.09
11:00
Sloga (L)
Mladi borac
9
1
|
19.09.2020 11:00 | Sloga (L) | 9 : 1 | Mladi borac |
19.09
12:00
Kiker
Jošanica
3
1
|
19.09.2020 12:00 | Kiker | 3 : 1 | Jošanica | |||||
19.09
12:00
Trepča
Jedinstvo 2017
2
1
|
19.09.2020 12:00 | Trepča | 2 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
19.09
12:00
Sloga
Tutin
9
0
|
19.09.2020 12:00 | Sloga | 9 : 0 | Tutin | |||||
19.09
12:00
Mladi radnik 1925
Bane 1931
1
3
|
19.09.2020 12:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 3 | Bane 1931 |
19.09
Kabel
Petar Puača
4
3
|
19.09.2020 | Kabel | 4 : 3 | Petar Puača | |||||
19.09
Borac (NS)
Proleter
3
3
|
19.09.2020 | Borac (NS) | 3 : 3 | Proleter | |||||
19.09
Sofeks
Mladost (BJ)
7
0
|
19.09.2020 | Sofeks | 7 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
19.09
Tatra
TSK
1
6
|
19.09.2020 | Tatra | 1 : 6 | TSK |
19.09
10:00
Proleter (RS)
Obilić
1
4
|
19.09.2020 10:00 | Proleter (RS) | 1 : 4 | Obilić | |||||
19.09
10:00
Vojvodina
Tsc 1913
17
1
|
19.09.2020 10:00 | Vojvodina | 17 : 1 | Tsc 1913 | |||||
19.09
10:00
Đurđin
Njegoš
2
5
|
19.09.2020 10:00 | Đurđin | 2 : 5 | Njegoš |
19.09
12:00
POFK Savacium
Jedinstvo 1945
3
0
|
19.09.2020 12:00 | POFK Savacium | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 |
19.09
10:00
OFK Senjak
Šabac Sunrise
3
5
|
19.09.2020 10:00 | OFK Senjak | 3 : 5 | Šabac Sunrise | |||||
19.09
12:00
Železničar
Ribnica
3
1
|
19.09.2020 12:00 | Železničar | 3 : 1 | Ribnica |
19.09
13:15
Lokomotiva
011
4
3
|
19.09.2020 13:15 | Lokomotiva | 4 : 3 | 011 | |||||
19.09
09:00
Internacional
BSK Borča
2
1
|
19.09.2020 09:00 | Internacional | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
19.09
16:00
Čukarički
Rad
2
1
|
19.09.2020 16:00 | Čukarički | 2 : 1 | Rad | |||||
19.09
14:30
Teleoptik
IMT
4
0
|
19.09.2020 14:30 | Teleoptik | 4 : 0 | IMT |
19.09
15:30
Železničar (P)
Plana
0
4
|
19.09.2020 15:30 | Železničar (P) | 0 : 4 | Plana | |||||
19.09
15:30
Petlić SD 2006
Mladi radnik 1926
1
6
|
19.09.2020 15:30 | Petlić SD 2006 | 1 : 6 | Mladi radnik 1926 | |||||
19.09
15:30
SFU Gornjak
VGSK
3
4
|
19.09.2020 15:30 | SFU Gornjak | 3 : 4 | VGSK | |||||
19.09
15:30
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
2
0
|
19.09.2020 15:30 | AF Duljaj | 2 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
19.09
15:30
Đerdap
Soko 2015
2
1
|
19.09.2020 15:30 | Đerdap | 2 : 1 | Soko 2015 | |||||
19.09
10:00
Smederevo 1924
Sloga 33
2
0
|
19.09.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
19.09
15:30
RSK
Šumadija (A)
4
4
|
19.09.2020 15:30 | RSK | 4 : 4 | Šumadija (A) |
19.09
11:00
Rudar
Apolon
0
3
|
19.09.2020 11:00 | Rudar | 0 : 3 | Apolon | |||||
19.09
11:00
Bubamara
Jedinstvo 2017
1
1
|
19.09.2020 11:00 | Bubamara | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
19.09
11:00
Radnički 1923
Apolon 4
4
0
|
19.09.2020 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Apolon 4 | |||||
19.09
11:00
Kiker
Šumadija 1903
3
1
|
19.09.2020 11:00 | Kiker | 3 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
19.09
11:00
Sloga (K)
AF AS Novi Pazar
1
0
|
19.09.2020 11:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
19.09
11:00
Kosmet
Sport Klub 99
5
1
|
19.09.2020 11:00 | Kosmet | 5 : 1 | Sport Klub 99 |
19.09
10:00
ODR
Spartak ŽK
1
0
|
19.09.2020 10:00 | ODR | 1 : 0 | Spartak ŽK | |||||
19.09
10:00
OFK Bačka
TSC
0
5
|
19.09.2020 10:00 | OFK Bačka | 0 : 5 | TSC |
19.09
10:00
Akademija Bambi
Radnički (K)
1
3
|
19.09.2020 10:00 | Akademija Bambi | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
19.09
10:00
Dinamo 1945
Železničar
1
2
|
19.09.2020 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | Železničar | |||||
19.09
12:00
Proleter 2006
Bečkerek 023
1
1
|
19.09.2020 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
19.09
10:00
Sporto 023
OFK Vršac
0
6
|
19.09.2020 10:00 | Sporto 023 | 0 : 6 | OFK Vršac |
19.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (NP)
4
0
|
19.09.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | Radnički (NP) | |||||
19.09
10:00
Radnički (SM)
Petar Puača
1
1
|
19.09.2020 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Petar Puača | |||||
19.09
10:00
GFK Sloven
Vojvodina
0
10
|
19.09.2020 10:00 | GFK Sloven | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
19.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Inđija
1
9
|
19.09.2020 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 9 | Inđija |
19.09
10:00
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
0
2
|
19.09.2020 10:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 2 | Bresje Superior | |||||
19.09
Udarnik
AF Djokić
0
10
|
19.09.2020 | Udarnik | 0 : 10 | AF Djokić | |||||
19.09
11:00
Mladost 1948
Podunavac
0
3
|
19.09.2020 11:00 | Mladost 1948 | 0 : 3 | Podunavac | |||||
19.09
10:00
Proleter Mihajlovac
Budućnost
3
5
|
19.09.2020 10:00 | Proleter Mihajlovac | 3 : 5 | Budućnost | |||||
19.09
Sloboda
Jasenica 2017
2
7
|
19.09.2020 | Sloboda | 2 : 7 | Jasenica 2017 | |||||
19.09
Železničar Kusadak
Bačinac
15
0
|
19.09.2020 | Železničar Kusadak | 15 : 0 | Bačinac | |||||
19.09
11:00
Cerovac 2013
Osipaonica
1
8
|
19.09.2020 11:00 | Cerovac 2013 | 1 : 8 | Osipaonica |
19.09
Radnički
Pobeda
4
4
|
19.09.2020 | Radnički | 4 : 4 | Pobeda | |||||
19.09
Omladinac 1927
Borac
4
2
|
19.09.2020 | Omladinac 1927 | 4 : 2 | Borac | |||||
19.09
Dolina
Slavia
8
1
|
19.09.2020 | Dolina | 8 : 1 | Slavia | |||||
19.09
10:00
Tempo
Unirea
6
1
|
19.09.2020 10:00 | Tempo | 6 : 1 | Unirea |
19.09
Potporanj
BAK
0
8
|
19.09.2020 | Potporanj | 0 : 8 | BAK | |||||
19.09
Budućnost
OFK Plandište
0
8
|
19.09.2020 | Budućnost | 0 : 8 | OFK Plandište | |||||
19.09
Karaš
Ševac
1
4
|
19.09.2020 | Karaš | 1 : 4 | Ševac |
19.09
10:00
Zadrugar
Mačva
1
9
|
19.09.2020 10:00 | Zadrugar | 1 : 9 | Mačva | |||||
19.09
10:00
Loznica
Jedinstvo
2
1
|
19.09.2020 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.09
10:00
Železničar
Senjak
0
4
|
19.09.2020 10:00 | Železničar | 0 : 4 | Senjak | |||||
19.09
10:00
Drina
Radnički
2
0
|
19.09.2020 10:00 | Drina | 2 : 0 | Radnički | |||||
19.09
10:00
Fenix
Mladost
2
2
|
19.09.2020 10:00 | Fenix | 2 : 2 | Mladost |
19.09
Jedinstvo Stević
Mundial
5
2
|
19.09.2020 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | Mundial | |||||
19.09
BSK
Stari Tamiš
4
2
|
19.09.2020 | BSK | 4 : 2 | Stari Tamiš |
19.09
OFK Vršac
Borac
8
0
|
19.09.2020 | OFK Vršac | 8 : 0 | Borac | |||||
19.09
Voja Gačić
Železničar
3
0
|
19.09.2020 | Voja Gačić | 3 : 0 | Železničar | |||||
19.09
Mladost
Proleter
2
5
|
19.09.2020 | Mladost | 2 : 5 | Proleter |
19.09
10:00
OFK Budućnost
Borac
4
0
|
19.09.2020 10:00 | OFK Budućnost | 4 : 0 | Borac | |||||
19.09
16:30
Stepojevac Vaga
Kolubara
2
4
|
19.09.2020 16:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 4 | Kolubara |
19.09
11:00
Vinogradar
Radnički 1905
8
0
|
19.09.2020 11:00 | Vinogradar | 8 : 0 | Radnički 1905 |
19.09
10:00
Apolon I
Gruža
10
0
|
19.09.2020 10:00 | Apolon I | 10 : 0 | Gruža | |||||
19.09
11:00
Karadjordje (T)
Apolon II
10
2
|
19.09.2020 11:00 | Karadjordje (T) | 10 : 2 | Apolon II | |||||
19.09
09:00
Vodojaža
Aranđelovac
8
0
|
19.09.2020 09:00 | Vodojaža | 8 : 0 | Aranđelovac | |||||
19.09
09:30
Radnički 1923
Morava (VP)
1
2
|
19.09.2020 09:30 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Morava (VP) | |||||
19.09
10:00
Sušica
Arsenal
|
19.09.2020 10:00 | Sušica | : | Arsenal |
19.09
08:30
Zvezda
Omladinac
5
0
|
19.09.2020 08:30 | Zvezda | 5 : 0 | Omladinac | |||||
19.09
10:00
Posavina
Duboko
4
2
|
19.09.2020 10:00 | Posavina | 4 : 2 | Duboko |
19.09
20:30
Crvena zvezda
Grafičar
2
0
|
19.09.2020 20:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Grafičar | |||||
19.09
10:00
Rad
Radnički (NB)
4
0
|
19.09.2020 10:00 | Rad | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
19.09
18:15
Čukarički
Brodarac
9
0
|
19.09.2020 18:15 | Čukarički | 9 : 0 | Brodarac | |||||
19.09
09:00
Teleoptik
OFK Beograd
7
0
|
19.09.2020 09:00 | Teleoptik | 7 : 0 | OFK Beograd | |||||
19.09
10:00
Radnički (O)
Ada
1
2
|
19.09.2020 10:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | Ada |
19.09
09:00
Lokomotiva
BSK
4
1
|
19.09.2020 09:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | BSK |
19.09
09:00
Balkan
Kosmaj
8
0
|
19.09.2020 09:00 | Balkan | 8 : 0 | Kosmaj | |||||
19.09
10:00
Zvezdara
Boleč
1
2
|
19.09.2020 10:00 | Zvezdara | 1 : 2 | Boleč | |||||
19.09
13:15
OFK Beograd
Dunavac
4
1
|
19.09.2020 13:15 | OFK Beograd | 4 : 1 | Dunavac | |||||
19.09
16:30
Hajduk
Poštar 1930
2
6
|
19.09.2020 16:30 | Hajduk | 2 : 6 | Poštar 1930 |
19.09
10:00
Napredak
Sutjeska
0
1
|
19.09.2020 10:00 | Napredak | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
19.09
10:00
Bačka
Njegoš
1
3
|
19.09.2020 10:00 | Bačka | 1 : 3 | Njegoš | |||||
19.09
10:00
Budućnost
Obilić
1
2
|
19.09.2020 10:00 | Budućnost | 1 : 2 | Obilić | |||||
19.09
10:00
Mladost (T)
Jadran
1
7
|
19.09.2020 10:00 | Mladost (T) | 1 : 7 | Jadran |
19.09
12:00
Mačva
POFK Čivija
0
1
|
19.09.2020 12:00 | Mačva | 0 : 1 | POFK Čivija |
19.09
GFK Jagodina
OFK Radnički
1
1
|
19.09.2020 | GFK Jagodina | 1 : 1 | OFK Radnički | |||||
19.09
Trayal Knez Lazar
Radnički (P)
4
1
|
19.09.2020 | Trayal Knez Lazar | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
19.09
SFS Borac
Šampion 2014
3
2
|
19.09.2020 | SFS Borac | 3 : 2 | Šampion 2014 | |||||
19.09
Timok 1919
Timočanin
3
0
|
19.09.2020 | Timok 1919 | 3 : 0 | Timočanin | |||||
19.09
Radnički (S)
Real
3
5
|
19.09.2020 | Radnički (S) | 3 : 5 | Real | |||||
19.09
Car Konstantin
GFK Dubočica
5
1
|
19.09.2020 | Car Konstantin | 5 : 1 | GFK Dubočica | |||||
19.09
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
4
3
|
19.09.2020 | Kopernikus Železničar | 4 : 3 | Duel Juniors | |||||
19.09
Radnik
Lider MGM
1
2
|
19.09.2020 | Radnik | 1 : 2 | Lider MGM | |||||
19.09
Radnički (N)
Napredak
11
0
|
19.09.2020 | Radnički (N) | 11 : 0 | Napredak |
19.09
11:00
Brodarac
Partizan
0
2
|
19.09.2020 11:00 | Brodarac | 0 : 2 | Partizan | |||||
19.09
14:30
Olimpik
RFK Grafičar
0
1
|
19.09.2020 14:30 | Olimpik | 0 : 1 | RFK Grafičar | |||||
19.09
18:45
OFK Beograd
IMT
0
1
|
19.09.2020 18:45 | OFK Beograd | 0 : 1 | IMT |
19.09
16:00
Kraljica Marija
Plana
2
0
|
19.09.2020 16:00 | Kraljica Marija | 2 : 0 | Plana | |||||
19.09
16:00
Loznica
Piksi 036
3
0
|
19.09.2020 16:00 | Loznica | 3 : 0 | Piksi 036 |
19.09
12:00
Spartak d.o.o.
Vojvodina
0
10
|
19.09.2020 12:00 | Spartak d.o.o. | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
19.09
11:00
Polet
Stajićevo 2017
0
4
|
19.09.2020 11:00 | Polet | 0 : 4 | Stajićevo 2017 | |||||
19.09
12:00
Nova Kolonija
TSC
0
6
|
19.09.2020 12:00 | Nova Kolonija | 0 : 6 | TSC | |||||
19.09
11:00
Lehel 2019
Banat
0
4
|
19.09.2020 11:00 | Lehel 2019 | 0 : 4 | Banat |
19.09
19:00
Zemun
Rad
8
0
|
19.09.2020 19:00 | Zemun | 8 : 0 | Rad | |||||
19.09
10:00
Desetka
Vinča
2
5
|
19.09.2020 10:00 | Desetka | 2 : 5 | Vinča |
19.09
GFK Jagodina
OFK Radnički
|
19.09.2020 | GFK Jagodina | : | OFK Radnički | |||||
19.09
Trayal Knez Lazar
Radnički (P)
1
3
|
19.09.2020 | Trayal Knez Lazar | 1 : 3 | Radnički (P) | |||||
19.09
OFK Paraćin
OFK Šampion
7
2
|
19.09.2020 | OFK Paraćin | 7 : 2 | OFK Šampion | |||||
19.09
Timok 1919
Knjaževac
6
0
|
19.09.2020 | Timok 1919 | 6 : 0 | Knjaževac | |||||
19.09
Radnički (S)
Real Niš
0
9
|
19.09.2020 | Radnički (S) | 0 : 9 | Real Niš | |||||
19.09
Radnički Niš 2
GFK Dubočica
4
3
|
19.09.2020 | Radnički Niš 2 | 4 : 3 | GFK Dubočica | |||||
19.09
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
1
2
|
19.09.2020 | Kopernikus Železničar | 1 : 2 | Duel Juniors | |||||
19.09
Radnik
Lider MGM
2
7
|
19.09.2020 | Radnik | 2 : 7 | Lider MGM | |||||
19.09
Radnički (N)
Duel Juniors 2
6
0
|
19.09.2020 | Radnički (N) | 6 : 0 | Duel Juniors 2 |
19.09
10:00
GSP Polet
Jedinstvo
6
3
|
19.09.2020 10:00 | GSP Polet | 6 : 3 | Jedinstvo |
19.09
12:00
Lazarevac
Šumadija
6
1
|
19.09.2020 12:00 | Lazarevac | 6 : 1 | Šumadija | |||||
19.09
10:00
Mladost (C)
Mladost (B)
0
5
|
19.09.2020 10:00 | Mladost (C) | 0 : 5 | Mladost (B) | |||||
19.09
18:00
Kolubara 1
Borac
2
1
|
19.09.2020 18:00 | Kolubara 1 | 2 : 1 | Borac |
19.09
09:00
Vinogradar
AFK
2
4
|
19.09.2020 09:00 | Vinogradar | 2 : 4 | AFK | |||||
19.09
10:00
Bajša
Bačka
4
2
|
19.09.2020 10:00 | Bajša | 4 : 2 | Bačka | |||||
19.09
10:00
Spartak ŽK '09
Arena SU
1
1
|
19.09.2020 10:00 | Spartak ŽK '09 | 1 : 1 | Arena SU |
19.09
10:00
Obrenovac 1905
Posavina
8
0
|
19.09.2020 10:00 | Obrenovac 1905 | 8 : 0 | Posavina | |||||
19.09
08:30
Zvezda
Rvati
|
19.09.2020 08:30 | Zvezda | : | Rvati | |||||
19.09
10:00
Omladinac
Deluks
7
1
|
19.09.2020 10:00 | Omladinac | 7 : 1 | Deluks | |||||
19.09
10:00
Jedinstvo
Zabrežje
5
1
|
19.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Zabrežje |
19.09
10:00
OFK Ras
Kosmet
0
9
|
19.09.2020 10:00 | OFK Ras | 0 : 9 | Kosmet | |||||
19.09
10:30
Tutin
Pazar Juniors '01
1
1
|
19.09.2020 10:30 | Tutin | 1 : 1 | Pazar Juniors '01 | |||||
19.09
12:00
Jedinstvo 2017
Sport Club 99
0
4
|
19.09.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 4 | Sport Club 99 | |||||
19.09
10:00
Pazar Juniors B
AF AS Novi Pazar
1
9
|
19.09.2020 10:00 | Pazar Juniors B | 1 : 9 | AF AS Novi Pazar | |||||
19.09
10:30
AF Popović
OFK Vlada Dimitrijević
1
14
|
19.09.2020 10:30 | AF Popović | 1 : 14 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
19.09
11:00
Bane 1931 - 2
Jošanica
1
8
|
19.09.2020 11:00 | Bane 1931 - 2 | 1 : 8 | Jošanica | |||||
19.09
10:00
OFK National
Bane 1931
2
8
|
19.09.2020 10:00 | OFK National | 2 : 8 | Bane 1931 |
19.09
14:00
Šabac Sunrise 2
POFK Savacium
6
0
|
19.09.2020 14:00 | Šabac Sunrise 2 | 6 : 0 | POFK Savacium | |||||
19.09
10:00
OFK Majur
POFK Čivija
1
4
|
19.09.2020 10:00 | OFK Majur | 1 : 4 | POFK Čivija |
19.09
18:00
Novi Pazar
Partizan Soccer
0
3
|
19.09.2020 18:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Partizan Soccer | |||||
19.09
19:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
2
3
|
19.09.2020 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
19.09
18:00
Radnički
Niš
2
3
|
19.09.2020 18:00 | Radnički | 2 : 3 | Niš | |||||
19.09
17:00
Borac (S)
Spartak (S)
2
3
|
19.09.2020 17:00 | Borac (S) | 2 : 3 | Spartak (S) |
19.09
19:30
Zufo
Banjica
4
3
|
19.09.2020 19:30 | Zufo | 4 : 3 | Banjica |
19.09
00:00
Vojvodina
Dinamo 1954
25
0
|
19.09.2020 00:00 | Vojvodina | 25 : 0 | Dinamo 1954 | |||||
19.09
16:00
Rad Mozzart
Partizan
23
26
|
19.09.2020 16:00 | Rad Mozzart | 23 : 26 | Partizan |