Kolo | Datum/Vreme | Utakmica | Rezultat |
---|---|---|---|
1 | 23.08.2020 17:00 | Å antarovac - Mladost (G) | 1:1 |
2 | 30.08.2020 17:00 | Mladost (G) - Osaonica | 1:0 |
3 | 02.09.2020 17:00 | VinoraÄa - Mladost (G) | 2:2 |
4 | 06.09.2020 16:30 | Mladost (G) - Crni Vrh | 2:3 |
5 | 13.09.2020 16:30 | Bratstvo - Mladost (G) | 2:1 |
6 | 20.09.2020 16:00 | Mladost (G) - Partizan | 3:2 |
7 | 27.09.2020 15:30 | GFK Tabane - Mladost (G) | 2:1 |
8 | 04.10.2020 15:00 | Mladost (G) - Sloboda | 1:1 |
9 | 10.10.2020 15:00 | Kupinovac - Mladost (G) | 6:2 |
10 | 18.10.2020 14:30 | Mladost (G) - SinÄeliÄ 1934 | 4:3 |
11 | 25.10.2020 14:00 | Mladi Borac - Mladost (G) | 3:1 |
13 | 07.11.2020 13:30 | Mladost (D) - Mladost (G) | 2:1 |
14 | 15.11.2020 13:30 | Mladost (G) - Ursule | 1:0 |
15 | 22.11.2020 13:30 | Mladost (T) - Mladost (G) | 2:1 |
16 | 29.11.2020 00:00 | Mladost (G) - Zenit | 3:0 |
17 | 07.03.2021 14:00 | Jedinstvo - Mladost (G) | 3:1 |
18 | 14.03.2021 15:00 | Mladost (G) - Å antarovac | 1:0 |
19 | 20.03.2021 15:00 | Osaonica - Mladost (G) | 1:1 |
20 | 28.03.2021 16:00 | Mladost (G) - VinoraÄa | 4:1 |
21 | 03.04.2021 16:00 | Crni Vrh - Mladost (G) | 0:4 |
22 | 07.04.2021 16:00 | Mladost (G) - Bratstvo | 2:1 |
23 | 11.04.2021 16:00 | Partizan - Mladost (G) | 3:2 |
24 | 18.04.2021 16:00 | Mladost (G) - GFK Tabane | 3:3 |
25 | 25.04.2021 16:30 | Sloboda - Mladost (G) | 3:1 |
26 | 01.05.2021 16:30 | Mladost (G) - Kupinovac | 1:1 |
27 | 08.05.2021 17:00 | SinÄeliÄ 1934 - Mladost (G) | 5:3 |
28 | 12.05.2021 17:00 | Mladost (G) - Mladi Borac | 1:3 |
30 | 23.05.2021 17:30 | Mladost (G) - Mladost (D) | 2:0 |
31 | 30.05.2021 17:30 | Ursule - Mladost (G) | 3:2 |
32 | 02.06.2021 17:30 | Mladost (G) - Mladost (T) | 3:2 |
33 | 05.06.2021 18:00 | Zenit - Mladost (G) | 4:1 |
34 | 12.06.2021 18:00 | Mladost (G) - Jedinstvo | 4:2 |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |||||||||||||||||||||||
1 | Mladi Borac | 32 | 24 | 4 | 4 | 76 | |||||||||||||||||||||||
2 | Partizan | 32 | 21 | 6 | 5 | 69 | |||||||||||||||||||||||
3 | GFK Tabane | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | |||||||||||||||||||||||
4 | Osaonica | 32 | 16 | 3 | 13 | 51 | |||||||||||||||||||||||
5 | Mladost (T) | 32 | 16 | 3 | 13 | 51 | |||||||||||||||||||||||
6 | Mladost (D) (-1) | 32 | 16 | 3 | 13 | 50 | |||||||||||||||||||||||
7 | Ursule | 32 | 15 | 4 | 13 | 49 | |||||||||||||||||||||||
8 | Å antarovac | 32 | 14 | 4 | 14 | 46 | |||||||||||||||||||||||
9 | Bratstvo | 32 | 14 | 3 | 15 | 45 | |||||||||||||||||||||||
10 | VinoraÄa | 32 | 12 | 9 | 11 | 45 | |||||||||||||||||||||||
11 | Kupinovac | 32 | 13 | 3 | 16 | 42 | |||||||||||||||||||||||
12 | Mladost (G) | 32 | 12 | 6 | 14 | 42 | |||||||||||||||||||||||
13 | SinÄeliÄ 1934 | 32 | 13 | 2 | 17 | 41 | |||||||||||||||||||||||
14 | Sloboda | 32 | 12 | 4 | 16 | 40 | |||||||||||||||||||||||
15 | Zenit | 32 | 11 | 1 | 20 | 34 | |||||||||||||||||||||||
16 | Jedinstvo | 32 | 10 | 3 | 19 | 33 | |||||||||||||||||||||||
17 | Crni Vrh (-1) | 32 | 4 | 0 | 28 | 11 |