23.05
17:00
Borac
Feniks 1995
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Borac | 3 : 1 | Feniks 1995 | |||||
23.05
17:00
Dunav
Jedinstvo (SP)
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) |
23.05
17:00
BuduÄnost (A)
Å umadija (A)
4
2
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost (A) | 4 : 2 | Å umadija (A) |
23.05
17:00
Jedinstvo
LeŔtane
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | LeŔtane | |||||
23.05
17:00
Zvezdara
OFK Beograd
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Zvezdara | 0 : 0 | OFK Beograd |
23.05
17:30
Vlasina
Dunav
1
0
|
23.05.2021 17:30 | Vlasina | 1 : 0 | Dunav | |||||
23.05
17:30
RadniÄki (S)
PÄinja
0
1
|
23.05.2021 17:30 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | PÄinja | |||||
23.05
11:00
SFS Borac
Trstenik PPT
1
0
|
23.05.2021 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
23.05
17:30
BuduÄnost (P)
Kablovi
9
0
|
23.05.2021 17:30 | BuduÄnost (P) | 9 : 0 | Kablovi | |||||
23.05
11:00
Car Konstantin
TimoÄanin
1
0
|
23.05.2021 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | TimoÄanin | |||||
23.05
17:30
Župa
Rembas
2
7
|
23.05.2021 17:30 | Župa | 2 : 7 | Rembas |
23.05
17:00
Polet
Mokra Gora
0
6
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 0 : 6 | Mokra Gora | |||||
23.05
17:00
Real
KoriÄani
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Real | 1 : 0 | KoriÄani | |||||
23.05
11:00
Proleter
Novi Pazar 1928
1
2
|
23.05.2021 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
23.05
17:00
Radnik
Omladinac
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
Vodojaža
OFK Ras
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Vodojaža | 1 : 1 | OFK Ras |
23.05
17:00
OFK Napredak
OFK AranÄelovac 1979
2
1
|
23.05.2021 17:00 | OFK Napredak | 2 : 1 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
23.05
17:00
RSK
Rudar (S)
2
0
|
23.05.2021 17:00 | RSK | 2 : 0 | Rudar (S) | |||||
23.05
17:00
Pomoravlje
Morava (VP)
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Morava (VP) | |||||
23.05
17:00
Sloboda
VGSK
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | VGSK | |||||
23.05
17:00
Borac 1932
Borac (Ž)
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Borac 1932 | 4 : 0 | Borac (Ž) | |||||
23.05
17:00
OFK Mihajlovac
Zvižd
1
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK Mihajlovac | 1 : 0 | Zvižd |
23.05
17:00
Sloboda (Ä)
Polet (Lj)
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 1 | Polet (Lj) | |||||
23.05
17:00
Rampa
Polimlje
3
5
|
23.05.2021 17:00 | Rampa | 3 : 5 | Polimlje | |||||
23.05
17:00
Polet (T)
Zlatar
8
0
|
23.05.2021 17:00 | Polet (T) | 8 : 0 | Zlatar | |||||
23.05
17:00
Prijevor
FAP
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Prijevor | 1 : 1 | FAP |
23.05
17:00
Mladost (P)
Rubribreza
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (P) | 0 : 0 | Rubribreza | |||||
23.05
17:00
Spartak 1924
Vrelo Sport
0
4
|
23.05.2021 17:00 | Spartak 1924 | 0 : 4 | Vrelo Sport | |||||
23.05
17:00
Sloga (B)
Ribnica
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Ribnica | |||||
23.05
17:00
Mladost (Dr)
RaÄevac
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (Dr) | 1 : 1 | RaÄevac | |||||
23.05
17:00
Borac (L)
Mladost (DD)
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Borac (L) | 5 : 0 | Mladost (DD) | |||||
23.05
17:00
Zadrugar
OFK Divci
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | OFK Divci |
23.05
17:00
Hercegovac
Srbobran
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Hercegovac | 2 : 1 | Srbobran | |||||
23.05
17:00
BaÄka (P)
RadniÄki (S)
6
0
|
23.05.2021 17:00 | BaÄka (P) | 6 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
23.05
17:00
Mladost (T)
Tavankut
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Tavankut | |||||
23.05
17:00
Mladost (BP)
Tekstilac
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (BP) | 0 : 1 | Tekstilac |
23.05
17:00
Omladinac FAM
Mladost
3
3
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac FAM | 3 : 3 | Mladost | |||||
23.05
17:00
RadniÄki (K)
Banat
7
0
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki (K) | 7 : 0 | Banat |
23.05
17:00
Sremac Vojka
Podunavac
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Sremac Vojka | 4 : 2 | Podunavac | |||||
23.05
10:00
Index
Mladost
0
0
|
23.05.2021 10:00 | Index | 0 : 0 | Mladost | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
Cement
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Cement | |||||
23.05
17:00
Borac
Sloboda
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Borac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
23.05
17:00
Hajduk
RadniÄki
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
23.05
17:00
BuduÄnost
Jadran
4
2
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Jadran |
23.05
17:00
LevaÄ
MeŔevo
0
1
|
23.05.2021 17:00 | LevaÄ | 0 : 1 | MeÅ”evo | |||||
23.05
17:00
OFK Lugomir
Moravac 2015
4
2
|
23.05.2021 17:00 | OFK Lugomir | 4 : 2 | Moravac 2015 | |||||
23.05
17:00
Sloga (M)
BoŔnjane
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | BoŔnjane | |||||
23.05
17:00
Juhor
TemniÄ 1924
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Juhor | 3 : 1 | TemniÄ 1924 | |||||
23.05
17:00
KuŔiljevo
Kopaonik
2
0
|
23.05.2021 17:00 | KuŔiljevo | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
23.05
17:00
Jastrebac
Jedinstvo (M)
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Jastrebac | 2 : 0 | Jedinstvo (M) |
23.05
17:00
Lužnica
Äerdap
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Lužnica | 2 : 1 | Äerdap | |||||
23.05
11:00
Tanasko RajiÄ
Rajko MitiÄ
2
3
|
23.05.2021 11:00 | Tanasko RajiÄ | 2 : 3 | Rajko MitiÄ | |||||
23.05
17:00
Branik
BSK
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Branik | 0 : 1 | BSK | |||||
23.05
17:00
OFK 019
Hajduk Veljko
0
4
|
23.05.2021 17:00 | OFK 019 | 0 : 4 | Hajduk Veljko |
23.05
17:00
NaŔa krila 1936
Orljane
2
1
|
23.05.2021 17:00 | NaŔa krila 1936 | 2 : 1 | Orljane | |||||
23.05
17:00
Zemljoradnik
Jedinstvo (GM)
3
4
|
23.05.2021 17:00 | Zemljoradnik | 3 : 4 | Jedinstvo (GM) | |||||
23.05
17:00
OFK NiÅ”
Rudar
4
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK NiÅ” | 4 : 0 | Rudar | |||||
23.05
14:00
Morava
Delijski Vis
3
2
|
23.05.2021 14:00 | Morava | 3 : 2 | Delijski Vis | |||||
23.05
17:00
OFK Brzi Brod
Pukovac
3
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Pukovac |
23.05
17:00
Gracko
Vranjska Banja
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Gracko | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo (GS)
OFK Kosanica
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | OFK Kosanica | |||||
23.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
5
2
|
23.05.2021 17:00 | Jablanica | 5 : 2 | Pusta Reka | |||||
23.05
17:00
Äekmin
BuduÄnost
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Äekmin | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo (G)
Sloga
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Sloga |
23.05
17:00
Mladost (C)
Komgrap
0
6
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (C) | 0 : 6 | Komgrap | |||||
23.05
10:00
Torlak
Milutinac
4
1
|
23.05.2021 10:00 | Torlak | 4 : 1 | Milutinac | |||||
23.05
17:00
Kosmaj
Dunav
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Kosmaj | 2 : 0 | Dunav | |||||
23.05
17:00
PoŔtar Zvezdara
BuduÄnost (Z)
5
0
|
23.05.2021 17:00 | PoÅ”tar Zvezdara | 5 : 0 | BuduÄnost (Z) | |||||
23.05
17:00
Srem
Å umadija
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Srem | 2 : 1 | Å umadija | |||||
23.05
10:00
Borac (L)
VrÄin
3
1
|
23.05.2021 10:00 | Borac (L) | 3 : 1 | VrÄin |
23.05
17:00
Sloga
Hajduk
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloga | 4 : 2 | Hajduk | |||||
23.05
17:00
OsniÄ
RadniÄki 1946
4
3
|
23.05.2021 17:00 | OsniÄ | 4 : 3 | RadniÄki 1946 | |||||
23.05
17:00
Velika Jasikova
Rudar (P)
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Velika Jasikova | 4 : 2 | Rudar (P) | |||||
23.05
17:00
TrebiÄ
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
0
|
23.05.2021 17:00 | TrebiÄ | 2 : 0 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
23.05
17:00
GraniÄar
Omladinac
0
0
|
23.05.2021 17:00 | GraniÄar | 0 : 0 | Omladinac |
23.05
17:00
MaÄkovac
SebeÄevac
3
2
|
23.05.2021 17:00 | MaÄkovac | 3 : 2 | SebeÄevac | |||||
23.05
17:00
Ribnik
Žabare
2
4
|
23.05.2021 17:00 | Ribnik | 2 : 4 | Žabare | |||||
23.05
17:00
FUD
Mladost (T)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | FUD | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
23.05
17:00
Trudbenik
13. April
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Trudbenik | 3 : 2 | 13. April | |||||
23.05
17:00
Gradina
Mladost (DK)
6
0
|
23.05.2021 17:00 | Gradina | 6 : 0 | Mladost (DK) | |||||
23.05
17:00
Kupci
Vinogradar
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Kupci | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
23.05
17:00
Sloga (Ä)
Sloga (D)
3
3
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (Ä) | 3 : 3 | Sloga (D) | |||||
23.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Sloga (L)
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Gornji StepoÅ” | 1 : 0 | Sloga (L) |
23.05
17:00
Sremac
Borac (K)
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Sremac | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
23.05
17:00
LSK
Hajduk (B)
2
3
|
23.05.2021 17:00 | LSK | 2 : 3 | Hajduk (B) | |||||
23.05
17:00
Sloga
Borac (M)
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Borac (M) | |||||
23.05
17:00
Napredak
PSK
9
0
|
23.05.2021 17:00 | Napredak | 9 : 0 | PSK | |||||
23.05
17:00
BSK
Mitros
4
1
|
23.05.2021 17:00 | BSK | 4 : 1 | Mitros | |||||
23.05
17:00
Donji Srem 2015
GFK Sloven
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 1 | GFK Sloven |
23.05
17:00
Banat (I)
Jugoslavija
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Banat (I) | 2 : 2 | Jugoslavija | |||||
23.05
17:00
Spartak 1911
Partizan (U)
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Spartak 1911 | 2 : 3 | Partizan (U) | |||||
23.05
17:00
Partizan (G)
HajduÄica
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Partizan (G) | 2 : 1 | HajduÄica | |||||
23.05
17:00
Polet (Id)
Crvena zvezda
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Polet (Id) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.05
17:00
Potporanj
RadniÄki (B)
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Potporanj | 4 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
23.05
17:00
Sloga (BNS)
Strela
2
4
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (BNS) | 2 : 4 | Strela | |||||
23.05
17:00
Stari TamiÅ”
Dolina
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Stari TamiÅ” | 2 : 2 | Dolina |
23.05
17:00
Kulpin
ŽAK
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Kulpin | 2 : 1 | ŽAK | |||||
23.05
17:00
Slavija
MagliÄ
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Slavija | 3 : 0 | MagliÄ | |||||
23.05
17:00
Polet
Borac (BG)
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 5 : 0 | Borac (BG) | |||||
23.05
17:00
BuduÄnost (M)
Omladinac
2
0
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost (M) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
BSK
BuduÄnost (G)
0
0
|
23.05.2021 17:00 | BSK | 0 : 0 | BuduÄnost (G) | |||||
23.05
17:00
RadniÄki 1918
Borac 46
4
2
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki 1918 | 4 : 2 | Borac 46 | |||||
23.05
17:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Kordun
2
4
|
23.05.2021 17:00 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 2 : 4 | Kordun | |||||
23.05
17:00
Zadrugar
BuduÄnost (P)
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Zadrugar | 2 : 3 | BuduÄnost (P) |
23.05
17:00
Proleter (Nj)
Sloga
4
3
|
23.05.2021 17:00 | Proleter (Nj) | 4 : 3 | Sloga | |||||
23.05
17:00
EÄÅ”eg
AFK
2
6
|
23.05.2021 17:00 | EÄÅ”eg | 2 : 6 | AFK | |||||
23.05
17:00
Preporod
Senta
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Preporod | 0 : 3 | Senta | |||||
23.05
17:00
ObiliÄ
Jadran
4
1
|
23.05.2021 17:00 | ObiliÄ | 4 : 1 | Jadran | |||||
23.05
17:00
BuduÄnost
Proleter (RS)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Proleter (RS) |
23.05
17:30
MSK
Delija
1
2
|
23.05.2021 17:30 | MSK | 1 : 2 | Delija | |||||
23.05
17:30
OFK Klek
Mladost (BD)
0
1
|
23.05.2021 17:30 | OFK Klek | 0 : 1 | Mladost (BD) | |||||
23.05
17:30
Rusanda
2. Oktobar
2
1
|
23.05.2021 17:30 | Rusanda | 2 : 1 | 2. Oktobar | |||||
23.05
17:30
Lehel
Vojvodina (NM)
1
3
|
23.05.2021 17:30 | Lehel | 1 : 3 | Vojvodina (NM) | |||||
23.05
17:30
Crvena zvezda
Borac
5
1
|
23.05.2021 17:30 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Borac | |||||
23.05
17:30
Potisje
Polet
3
1
|
23.05.2021 17:30 | Potisje | 3 : 1 | Polet |
23.05
17:00
BaÄinac
Polet
4
3
|
23.05.2021 17:00 | BaÄinac | 4 : 3 | Polet | |||||
23.05
17:00
Mladi borac
Osipaonica
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
23.05
17:00
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladi radnik 1940 | 5 : 0 | Bresje Superior | |||||
23.05
17:00
Sloga (L)
ŽelezniÄar Kusadak
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
23.05
17:00
Crvena zvezda
SASK
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | SASK | |||||
23.05
17:00
Podunavac
ObiliÄ
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Podunavac | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
23.05
17:00
Sloga (M)
BuduÄnost
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (M) | 4 : 2 | BuduÄnost |
23.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Borac (P)
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 2 | Borac (P) | |||||
23.05
17:00
BSK
Banja 1957
2
1
|
23.05.2021 17:00 | BSK | 2 : 1 | Banja 1957 | |||||
23.05
17:00
Å umadinac 1913
Jasenica (B)
2
4
|
23.05.2021 17:00 | Å umadinac 1913 | 2 : 4 | Jasenica (B) | |||||
23.05
17:00
Grizli ML
Omladinac
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Grizli ML | 3 : 0 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
VinÄa
ŽSK
4
1
|
23.05.2021 17:00 | VinÄa | 4 : 1 | ŽSK | |||||
23.05
17:00
Partizan (BB)
Plaskovac
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Partizan (BB) | 3 : 2 | Plaskovac | |||||
23.05
17:00
Å umadinac (S)
Marjan (K)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Å umadinac (S) | 2 : 1 | Marjan (K) | |||||
23.05
17:00
Sloga (Z)
Lokomotiva
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (Z) | 4 : 2 | Lokomotiva |
23.05
17:00
SinÄeliÄ 2012
DIF
3
1
|
23.05.2021 17:00 | SinÄeliÄ 2012 | 3 : 1 | DIF | |||||
23.05
17:00
PKB (PS)
Heroj Polet
4
0
|
23.05.2021 17:00 | PKB (PS) | 4 : 0 | Heroj Polet | |||||
23.05
11:00
Hajduk
Umka
2
2
|
23.05.2021 11:00 | Hajduk | 2 : 2 | Umka | |||||
23.05
17:00
Institut
PKB Kovilovo
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Institut | 1 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
23.05
17:00
Postar 1930
011
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Postar 1930 | 4 : 2 | 011 | |||||
23.05
17:00
Borac (P)
Å umadinac
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Borac (P) | 1 : 0 | Å umadinac |
23.05
17:00
Duboko
OFK Zabrežje
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Duboko | 1 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
23.05
17:00
LisoviÄ 1977
OFK Borac
2
0
|
23.05.2021 17:00 | LisoviÄ 1977 | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
23.05
14:30
Rojkovac
Zvezda
5
4
|
23.05.2021 14:30 | Rojkovac | 5 : 4 | Zvezda | |||||
23.05
17:00
Polet
Jedinstvo
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.05
10:00
RadniÄki
Omladinac
2
1
|
23.05.2021 10:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
VraniÄ
Strelac
3
4
|
23.05.2021 17:00 | VraniÄ | 3 : 4 | Strelac |
23.05
17:00
SUF Dubona
KaluÄerica 1969
1
4
|
23.05.2021 17:00 | SUF Dubona | 1 : 4 | KaluÄerica 1969 | |||||
23.05
17:00
Velika Krsna
Rabrovac
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Velika Krsna | 3 : 2 | Rabrovac | |||||
23.05
17:00
Pudarci
IvanÄa
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Pudarci | 1 : 0 | IvanÄa | |||||
23.05
17:00
ZaklopaÄa
Zuce 2019
1
4
|
23.05.2021 17:00 | ZaklopaÄa | 1 : 4 | Zuce 2019 | |||||
23.05
17:00
BoleÄ
Dunavac
2
2
|
23.05.2021 17:00 | BoleÄ | 2 : 2 | Dunavac | |||||
23.05
17:00
SUF KovaÄevac 1956
Å umadija 1962
1
3
|
23.05.2021 17:00 | SUF KovaÄevac 1956 | 1 : 3 | Å umadija 1962 |
23.05
17:30
Titel
ŽSK
2
1
|
23.05.2021 17:30 | Titel | 2 : 1 | ŽSK | |||||
23.05
17:30
OFK Sirig
Petrovaradin
2
4
|
23.05.2021 17:30 | OFK Sirig | 2 : 4 | Petrovaradin | |||||
23.05
17:30
Å ajkaÅ” 1908
Omladinac
1
3
|
23.05.2021 17:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
23.05
17:30
TSK
Tatra
0
2
|
23.05.2021 17:30 | TSK | 0 : 2 | Tatra | |||||
23.05
17:30
Susek
BaÄka (B)
2
5
|
23.05.2021 17:30 | Susek | 2 : 5 | BaÄka (B) | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo
Hajduk
2
2
|
23.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Hajduk |
23.05
17:00
Urovica
RadniÄki
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Urovica | 3 : 2 | RadniÄki | |||||
23.05
17:00
Nemetali
Krivelj
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Nemetali | 3 : 0 | Krivelj | |||||
23.05
11:00
Sloga
KljuÄ
4
2
|
23.05.2021 11:00 | Sloga | 4 : 2 | KljuÄ | |||||
23.05
17:00
Polet
Blizna
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 5 : 0 | Blizna |
23.05
17:00
Srbija
MarÅ”iÄ
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Srbija | 2 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
23.05
17:00
Pobeda 1926
Slavija
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Pobeda 1926 | 1 : 0 | Slavija | |||||
23.05
17:00
Å umadinac KG
Sloboda (G)
0
4
|
23.05.2021 17:00 | Å umadinac KG | 0 : 4 | Sloboda (G) | |||||
23.05
17:00
Zastava
Mladost (P)
6
1
|
23.05.2021 17:00 | Zastava | 6 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
Å umadija 1934
4
3
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
23.05
15:00
Kutlovo
Kolonija
2
0
|
23.05.2021 15:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Kolonija |
23.05
17:30
Äegar 1946
Mladost (L)
6
1
|
23.05.2021 17:30 | Äegar 1946 | 6 : 1 | Mladost (L) | |||||
23.05
17:30
Morava
Crvena zastava
3
3
|
23.05.2021 17:30 | Morava | 3 : 3 | Crvena zastava | |||||
23.05
17:30
Omladinac
Äegar 2013
0
2
|
23.05.2021 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | Äegar 2013 | |||||
23.05
17:30
Sloboda
Aluminjum
1
2
|
23.05.2021 17:30 | Sloboda | 1 : 2 | Aluminjum | |||||
23.05
17:30
Mladost (DK)
Palilulac
0
5
|
23.05.2021 17:30 | Mladost (DK) | 0 : 5 | Palilulac | |||||
23.05
17:30
Stevan NeŔticki
Planinac 1933
6
2
|
23.05.2021 17:30 | Stevan NeŔticki | 6 : 2 | Planinac 1933 | |||||
23.05
17:30
RadniÄki 1936
Vulkan 1963
0
5
|
23.05.2021 17:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 5 | Vulkan 1963 |
23.05
17:00
Manastirica
Napredak 1936
2
5
|
23.05.2021 17:00 | Manastirica | 2 : 5 | Napredak 1936 | |||||
23.05
17:00
Vihor
ŽelezniÄar
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Vihor | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
23.05
17:00
Integral
Omladinac (Å )
0
2
|
23.05.2021 17:00 | Integral | 0 : 2 | Omladinac (Å ) | |||||
23.05
17:00
Mladost (B)
Napredak SimiÄevo
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Napredak SimiÄevo | |||||
23.05
17:00
Rudar (Kr)
ObiliÄ
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
23.05
17:00
Borac (K)
Sloga (L)
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Borac (K) | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
23.05
17:00
Mlava (ML)
Sirakovo
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Mlava (ML) | 2 : 3 | Sirakovo |
23.05
17:30
Elid
Svrljig
0
5
|
23.05.2021 17:30 | Elid | 0 : 5 | Svrljig | |||||
23.05
17:30
Pobeda
OFK Rutevac 1908
3
0
|
23.05.2021 17:30 | Pobeda | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
23.05
17:30
Jastrebac
TaskoviÄi
0
2
|
23.05.2021 17:30 | Jastrebac | 0 : 2 | TaskoviÄi | |||||
23.05
17:30
Sloga
BaliÄevac
4
1
|
23.05.2021 17:30 | Sloga | 4 : 1 | BaliÄevac | |||||
23.05
17:30
RadniÄki 1924
Moravac (Ä)
4
0
|
23.05.2021 17:30 | RadniÄki 1924 | 4 : 0 | Moravac (Ä) | |||||
23.05
11:00
Palilula
RadniÄki 1947
3
4
|
23.05.2021 11:00 | Palilula | 3 : 4 | RadniÄki 1947 |
23.05
17:30
Ribnica
Napredak
2
1
|
23.05.2021 17:30 | Ribnica | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.05
17:30
Ibar
Jedinstvo 2017
0
2
|
23.05.2021 17:30 | Ibar | 0 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
23.05
17:30
Gruža
Tavnik
0
6
|
23.05.2021 17:30 | Gruža | 0 : 6 | Tavnik | |||||
23.05
17:30
BuduÄnost
Mataruge
4
0
|
23.05.2021 17:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Mataruge | |||||
23.05
17:30
Jovo Kursula
Granit
1
2
|
23.05.2021 17:30 | Jovo Kursula | 1 : 2 | Granit |
23.05
17:30
Juhor (G)
Dragocvet
3
0
|
23.05.2021 17:30 | Juhor (G) | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
23.05
17:30
Mladost (J)
OFK Juhor 2016
5
0
|
23.05.2021 17:30 | Mladost (J) | 5 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
23.05
17:30
Sloga
Napredak
2
0
|
23.05.2021 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Napredak | |||||
23.05
17:30
BuduÄnost (Ä)
Orlovi
0
3
|
23.05.2021 17:30 | BuduÄnost (Ä) | 0 : 3 | Orlovi | |||||
23.05
17:30
Mladost (K)
Partizan
3
2
|
23.05.2021 17:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Partizan | |||||
23.05
17:30
Resavac
Kolare
1
4
|
23.05.2021 17:30 | Resavac | 1 : 4 | Kolare | |||||
23.05
17:30
BuduÄnost (M)
Morava (R)
4
2
|
23.05.2021 17:30 | BuduÄnost (M) | 4 : 2 | Morava (R) |
23.05
17:00
Pepeljevac
TrliÄ
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Pepeljevac | 3 : 2 | TrliÄ | |||||
23.05
17:00
Pambukovica
OFK BrÄanac
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Pambukovica | 2 : 2 | OFK BrÄanac | |||||
23.05
17:00
Tvrdojevac
Strmovo 1968
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Tvrdojevac | 1 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
23.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Banjani
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Dimitrije TucoviÄ | 3 : 1 | Banjani | |||||
23.05
17:00
OFK Senjak
ZSK
3
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | ZSK | |||||
23.05
17:00
Kolubara 2
Iskra
1
3
|
23.05.2021 17:00 | Kolubara 2 | 1 : 3 | Iskra |
23.05
17:00
VuÄje
OFK Brza
4
1
|
23.05.2021 17:00 | VuÄje | 4 : 1 | OFK Brza | |||||
23.05
17:00
Polet
Umac
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 4 : 2 | Umac | |||||
23.05
17:00
Donja Lomnica
BobiŔte
4
3
|
23.05.2021 17:00 | Donja Lomnica | 4 : 3 | BobiŔte | |||||
23.05
17:00
Progres
Bratstvo
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Progres | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
23.05
17:00
Gradac
Jedinstvo
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Gradac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
ZloÄudovo
Kumarevo 65
3
0
|
23.05.2021 17:00 | ZloÄudovo | 3 : 0 | Kumarevo 65 |
23.05
17:00
BSK
Sloga
2
0
|
23.05.2021 17:00 | BSK | 2 : 0 | Sloga | |||||
23.05
17:00
Mladost 1959
Moravac
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladost 1959 | 4 : 0 | Moravac | |||||
23.05
17:00
Mladi borac
Plantaža
1
8
|
23.05.2021 17:00 | Mladi borac | 1 : 8 | Plantaža | |||||
23.05
17:00
ŽelezniÄar
Real
3
3
|
23.05.2021 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | Real | |||||
23.05
17:00
Sloboda
OFK Morava
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloboda | 4 : 2 | OFK Morava | |||||
23.05
17:00
Milanovo
Å umadija
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Milanovo | 4 : 1 | Å umadija |
23.05
17:00
Prvi partizan
Omladinac
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Prvi partizan | 2 : 0 | Omladinac | |||||
23.05
17:00
Savinac
SeÄica
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Savinac | 4 : 2 | SeÄica | |||||
23.05
17:00
ViŔesava
AvijatiÄar Vranjani
6
3
|
23.05.2021 17:00 | ViÅ”esava | 6 : 3 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
23.05
17:00
PeruÄac
Äajetina
1
6
|
23.05.2021 17:00 | PeruÄac | 1 : 6 | Äajetina | |||||
23.05
17:00
Polet
Kotroman
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 2 : 1 | Kotroman | |||||
23.05
17:00
Bakionica
Ježevica
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Bakionica | 1 : 2 | Ježevica | |||||
23.05
17:00
Lazarica
Jedinstvo
5
1
|
23.05.2021 17:00 | Lazarica | 5 : 1 | Jedinstvo |
23.05
17:00
OvÄar
Prilike
4
0
|
23.05.2021 17:00 | OvÄar | 4 : 0 | Prilike | |||||
23.05
17:00
VoÄar
Rakova
0
1
|
23.05.2021 17:00 | VoÄar | 0 : 1 | Rakova | |||||
23.05
17:00
Ozremica
Slatina
1
7
|
23.05.2021 17:00 | Ozremica | 1 : 7 | Slatina | |||||
23.05
17:00
Spartak
Jedinstvo
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Spartak | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
Morava
DragaÄevo
4
3
|
23.05.2021 17:00 | Morava | 4 : 3 | DragaÄevo |
23.05
17:00
Napredak
Mladost (P)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
23.05
17:00
Rudar
Ozrem PMH
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Rudar | 4 : 1 | Ozrem PMH | |||||
23.05
17:00
Orlovac
Donja Vrbava
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Orlovac | 2 : 3 | Donja Vrbava | |||||
23.05
17:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
0
2
|
23.05.2021 17:00 | Backovac Junajted | 0 : 2 | Jedinstvo (K) |
23.05
17:00
Gnjilan
Napredak
5
4
|
23.05.2021 17:00 | Gnjilan | 5 : 4 | Napredak | |||||
23.05
17:00
Mladost
DragoÅ”
1
4
|
23.05.2021 17:00 | Mladost | 1 : 4 | DragoÅ” |
23.05
17:00
Podrinje
KaraÄorÄe
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Podrinje | 1 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
Sloga (KR)
7
1
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Sloga (KR) | |||||
23.05
17:00
Hajduk Stanko
Mladi borac
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
23.05
17:00
Rudar
Sloga (LÅ )
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Sloga (LÅ ) | |||||
23.05
17:00
Mladost
SinÄeliÄ
3
4
|
23.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 4 | SinÄeliÄ | |||||
23.05
17:00
Milan OrliÄ
Majur
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Milan OrliÄ | 3 : 2 | Majur | |||||
23.05
17:00
Drina
DuŔko
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Drina | 1 : 1 | DuŔko |
23.05
16:30
Lugina
Trnovac
1
4
|
23.05.2021 16:30 | Lugina | 1 : 4 | Trnovac | |||||
23.05
16:30
Mladost (B)
Vihor
3
1
|
23.05.2021 16:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Vihor | |||||
23.05
16:30
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
6
0
|
23.05.2021 16:30 | BSK Bujanovac | 6 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
23.05
16:30
Äelik
Mineralac
4
4
|
23.05.2021 16:30 | Äelik | 4 : 4 | Mineralac |
23.05
17:00
ZveÄan
Rudar
2
6
|
23.05.2021 17:00 | ZveÄan | 2 : 6 | Rudar |
23.05
Polet 1980
Äaglavica
3
1
|
23.05.2021 | Polet 1980 | 3 : 1 | Äaglavica |
23.05
17:00
Rubin
Polet 57
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Rubin | 4 : 1 | Polet 57 | |||||
23.05
15:00
Gradac
Župski biseri
1
7
|
23.05.2021 15:00 | Gradac | 1 : 7 | Župski biseri | |||||
23.05
17:00
Beli Orlovi
Omladinac (U)
0
4
|
23.05.2021 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 4 | Omladinac (U) | |||||
23.05
17:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Poljoprivrednik |
23.05
17:00
GraniÄar
Å evac
4
2
|
23.05.2021 17:00 | GraniÄar | 4 : 2 | Å evac | |||||
23.05
17:00
Borac (VS)
KaraÅ” (K)
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Borac (VS) | 1 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
23.05
17:00
Ratar
Partizan (K)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Ratar | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
23.05
17:00
Banat (D)
Vulturul
2
3
|
23.05.2021 17:00 | Banat (D) | 2 : 3 | Vulturul | |||||
23.05
17:00
Dunav
KaraÅ” (J)
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 0 | KaraÅ” (J) | |||||
23.05
17:00
Omladinac
Borac (VG)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac (VG) |
23.05
17:00
ÄSK
RadniÄki
2
1
|
23.05.2021 17:00 | ÄSK | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
23.05
17:00
Hrtkovci
Dunav
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Hrtkovci | 2 : 0 | Dunav | |||||
23.05
17:00
Å umar
Mladost
1
3
|
23.05.2021 17:00 | Å umar | 1 : 3 | Mladost | |||||
23.05
17:00
GraniÄar
Sremac
3
5
|
23.05.2021 17:00 | GraniÄar | 3 : 5 | Sremac | |||||
23.05
17:00
Srem
Kameni
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Srem | 4 : 0 | Kameni | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo
OFK BrestaÄ
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK BrestaÄ | |||||
23.05
17:00
KruŔedol
Napredak
3
2
|
23.05.2021 17:00 | KruŔedol | 3 : 2 | Napredak | |||||
23.05
17:00
Polet
FruŔkogorac
3
3
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 3 : 3 | FruŔkogorac |
23.05
17:00
GraniÄar 1924
FruŔka Gora
0
1
|
23.05.2021 17:00 | GraniÄar 1924 | 0 : 1 | FruÅ”ka Gora | |||||
23.05
17:00
TrgovaÄki
GraniÄar (K)
0
5
|
23.05.2021 17:00 | TrgovaÄki | 0 : 5 | GraniÄar (K) | |||||
23.05
17:00
Sloboda
Sremac (J)
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Sremac (J) | |||||
23.05
17:00
Sloga
Sremac (B)
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Sremac (B) | |||||
23.05
17:00
ObiliÄ 1993
FruŔkogorac
2
0
|
23.05.2021 17:00 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
23.05
17:00
OFK BikiÄ
Zmaj
3
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK BikiÄ | 3 : 0 | Zmaj | |||||
23.05
17:00
Erdevik 2017
OFK Zeka BuljubaŔa
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Erdevik 2017 | 4 : 0 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
23.05
17:00
Jednota
Jedinstvo
0
4
|
23.05.2021 17:00 | Jednota | 0 : 4 | Jedinstvo |
23.05
17:00
Naftagas
Zadrugar
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Naftagas | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
23.05
17:00
ŽFK Banat BagljaŔ
OFK Gradnulica
2
2
|
23.05.2021 17:00 | ŽFK Banat BagljaŔ | 2 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
23.05
17:00
Zlatica
BileÄanin
2
5
|
23.05.2021 17:00 | Zlatica | 2 : 5 | BileÄanin | |||||
23.05
17:00
OFK StajiÄevo
Mladost
2
4
|
23.05.2021 17:00 | OFK StajiÄevo | 2 : 4 | Mladost |
23.05
17:00
Vrbica
Mladost (R)
4
7
|
23.05.2021 17:00 | Vrbica | 4 : 7 | Mladost (R) | |||||
23.05
11:00
B 2000
Gorski Car
2
1
|
23.05.2021 11:00 | B 2000 | 2 : 1 | Gorski Car | |||||
23.05
17:00
Borac
Mladost (J)
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost (J) | |||||
23.05
17:00
Å amot
Radoje DomanoviÄ
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Å amot | 3 : 1 | Radoje DomanoviÄ | |||||
23.05
11:00
TreŔnjevica
VenÄani
3
0
|
23.05.2021 11:00 | TreÅ”njevica | 3 : 0 | VenÄani | |||||
23.05
17:00
Kopljari
Mladi rudar
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Kopljari | 1 : 0 | Mladi rudar |
23.05
17:00
Jedinstvo (O)
Badnjevac
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo (O) | 1 : 0 | Badnjevac | |||||
23.05
17:00
Napredak (MK)
KaraÄorÄe (V)
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Napredak (MK) | 1 : 1 | KaraÄorÄe (V) | |||||
23.05
17:00
KruŔevica 1980
BSK
1
1
|
23.05.2021 17:00 | KruŔevica 1980 | 1 : 1 | BSK | |||||
23.05
17:00
Sloga (Z)
Äestin
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (Z) | 5 : 0 | Äestin | |||||
23.05
17:00
Mladost (R)
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
5
1
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (R) | 5 : 1 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) |
23.05
17:00
Hajduk
Dinamo 1923
6
2
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk | 6 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
23.05
17:00
Omladinac
Jedinstvo
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
TerekveÅ”
Mladost
3
0
|
23.05.2021 17:00 | TerekveÅ” | 3 : 0 | Mladost | |||||
23.05
17:00
Lipar
Kula
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Lipar | 4 : 1 | Kula | |||||
23.05
17:00
Bratstvo 2019
Aleksa Å antiÄ
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Bratstvo 2019 | 4 : 0 | Aleksa Å antiÄ | |||||
23.05
17:00
Polet
OFK Odžaci
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 1 : 1 | OFK Odžaci |
23.05
17:30
Sloga
OFK Hajduk
2
3
|
23.05.2021 17:30 | Sloga | 2 : 3 | OFK Hajduk | |||||
23.05
17:30
ObiliÄ
Proleter
0
2
|
23.05.2021 17:30 | ObiliÄ | 0 : 2 | Proleter | |||||
23.05
10:00
Moskva
Borac (R)
2
9
|
23.05.2021 10:00 | Moskva | 2 : 9 | Borac (R) | |||||
23.05
17:30
Äenej
MiletiÄ
3
0
|
23.05.2021 17:30 | Äenej | 3 : 0 | MiletiÄ | |||||
23.05
17:30
Hajduk (G)
Dinamo
2
3
|
23.05.2021 17:30 | Hajduk (G) | 2 : 3 | Dinamo |
23.05
11:00
Seljak
DobraÄa
4
2
|
23.05.2021 11:00 | Seljak | 4 : 2 | DobraÄa | |||||
23.05
17:00
Äava
Jadran
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Äava | 1 : 1 | Jadran | |||||
23.05
17:00
Partizan
OFK Žeželj
0
4
|
23.05.2021 17:00 | Partizan | 0 : 4 | OFK Žeželj | |||||
23.05
17:00
KoŔutnjak
Bratstvo 1975
3
3
|
23.05.2021 17:00 | KoŔutnjak | 3 : 3 | Bratstvo 1975 |
23.05
17:00
Batovac
Žitkovica
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Batovac | 0 : 1 | Žitkovica | |||||
23.05
17:00
Napredak (P)
Dizel
5
1
|
23.05.2021 17:00 | Napredak (P) | 5 : 1 | Dizel | |||||
23.05
17:00
BariÄ
Pek
3
0
|
23.05.2021 17:00 | BariÄ | 3 : 0 | Pek | |||||
23.05
17:00
BSK 1931
BaŔtovan 2015
5
3
|
23.05.2021 17:00 | BSK 1931 | 5 : 3 | BaŔtovan 2015 | |||||
23.05
17:00
Stig 1955
LjubiÄevo
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Stig 1955 | 2 : 1 | LjubiÄevo | |||||
23.05
17:00
Mladi Borac
Borac 2016
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladi Borac | 4 : 0 | Borac 2016 | |||||
23.05
17:00
Napredak (B)
Polet (V)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Napredak (B) | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
23.05
17:00
Mlava (B)
Sloga (M)
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Mlava (B) | 2 : 0 | Sloga (M) |
23.05
17:00
Velika MoŔtanica
Busije
4
4
|
23.05.2021 17:00 | Velika MoŔtanica | 4 : 4 | Busije | |||||
23.05
17:00
BUSK
Å eÄeranac Ada
1
3
|
23.05.2021 17:00 | BUSK | 1 : 3 | Å eÄeranac Ada | |||||
23.05
17:00
Novi Beograd
Zmaj 1953
4
3
|
23.05.2021 17:00 | Novi Beograd | 4 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
23.05
10:00
Železnik 1930
Dedinje
9
1
|
23.05.2021 10:00 | Železnik 1930 | 9 : 1 | Dedinje | |||||
23.05
11:00
13. maj
Bežanija
1
1
|
23.05.2021 11:00 | 13. maj | 1 : 1 | Bežanija |
23.05
13:00
LepuŔnica
Boka Seniors
6
3
|
23.05.2021 13:00 | LepuŔnica | 6 : 3 | Boka Seniors | |||||
23.05
17:00
Pionir
Mladi proleter
7
2
|
23.05.2021 17:00 | Pionir | 7 : 2 | Mladi proleter | |||||
23.05
17:00
Palilulac
Sveti Stefan
7
1
|
23.05.2021 17:00 | Palilulac | 7 : 1 | Sveti Stefan | |||||
23.05
17:00
Minel
Pinosava
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Minel | 5 : 0 | Pinosava | |||||
23.05
17:00
OFK Crvenka
Resnik
2
2
|
23.05.2021 17:00 | OFK Crvenka | 2 : 2 | Resnik |
23.05
17:30
Borac (V)
Zvezda
1
0
|
23.05.2021 17:30 | Borac (V) | 1 : 0 | Zvezda | |||||
23.05
17:30
BraÄa VukoviÄ
Lazac
3
2
|
23.05.2021 17:30 | BraÄa VukoviÄ | 3 : 2 | Lazac | |||||
23.05
17:30
Borac (A)
Stubal
4
0
|
23.05.2021 17:30 | Borac (A) | 4 : 0 | Stubal | |||||
23.05
11:00
MiloÄajac
BogutovaÄka Banja
2
3
|
23.05.2021 11:00 | MiloÄajac | 2 : 3 | BogutovaÄka Banja | |||||
23.05
17:30
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
3
1
|
23.05.2021 17:30 | Mineral 2015 | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
23.05
17:30
Jedinstvo (D)
Mladost 1981
4
1
|
23.05.2021 17:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Mladost 1981 |
23.05
17:00
Udarnik (S)
Zadrugar 1947
2
7
|
23.05.2021 17:00 | Udarnik (S) | 2 : 7 | Zadrugar 1947 | |||||
23.05
17:00
Pobeda 1953
Jasenovac
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Pobeda 1953 | 2 : 1 | Jasenovac | |||||
23.05
17:00
ZabrÄe 1936
KrilaÅ”
4
3
|
23.05.2021 17:00 | ZabrÄe 1936 | 4 : 3 | KrilaÅ” | |||||
23.05
17:00
Sloga 1952
Sloga 1945
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga 1952 | 0 : 0 | Sloga 1945 |
23.05
17:30
Rudar (P)
RadniÄki
5
2
|
23.05.2021 17:30 | Rudar (P) | 5 : 2 | RadniÄki | |||||
23.05
17:30
Napredak (Sv)
SinÄeliÄ
2
1
|
23.05.2021 17:30 | Napredak (Sv) | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
23.05
17:30
Napredak (St)
Sloga
4
2
|
23.05.2021 17:30 | Napredak (St) | 4 : 2 | Sloga | |||||
23.05
17:30
Jasenovo
Rudar (S)
0
6
|
23.05.2021 17:30 | Jasenovo | 0 : 6 | Rudar (S) | |||||
23.05
17:30
Å umadija
OFK Batinac
1
2
|
23.05.2021 17:30 | Å umadija | 1 : 2 | OFK Batinac |
23.05
17:30
Mladost (G)
Mladost (D)
2
0
|
23.05.2021 17:30 | Mladost (G) | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
23.05
17:30
GFK Tabane
Osaonica
1
1
|
23.05.2021 17:30 | GFK Tabane | 1 : 1 | Osaonica | |||||
23.05
17:30
Bratstvo
Crni Vrh
3
0
|
23.05.2021 17:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
23.05
17:30
VinoraÄa
Partizan
0
0
|
23.05.2021 17:30 | VinoraÄa | 0 : 0 | Partizan | |||||
23.05
17:30
Å antarovac
Sloboda
5
3
|
23.05.2021 17:30 | Å antarovac | 5 : 3 | Sloboda |
23.05
17:30
Sloga
Pobednik
1
5
|
23.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 5 | Pobednik | |||||
23.05
17:30
Munja
Rvati
2
2
|
23.05.2021 17:30 | Munja | 2 : 2 | Rvati | |||||
23.05
17:30
OFK Urovci
Belo Polje
1
3
|
23.05.2021 17:30 | OFK Urovci | 1 : 3 | Belo Polje | |||||
23.05
17:30
Borac
Proleter
4
3
|
23.05.2021 17:30 | Borac | 4 : 3 | Proleter | |||||
23.05
17:30
Partizan
Skela
2
3
|
23.05.2021 17:30 | Partizan | 2 : 3 | Skela |
23.05
17:00
Kolubara (J)
Polet (T)
5
7
|
23.05.2021 17:00 | Kolubara (J) | 5 : 7 | Polet (T) | |||||
23.05
17:00
Å arbane
Polet (DL)
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Å arbane | 3 : 2 | Polet (DL) | |||||
23.05
17:00
OFK Stublenica
JoŔeva
3
1
|
23.05.2021 17:00 | OFK Stublenica | 3 : 1 | JoŔeva | |||||
23.05
11:00
Proleter (B)
Crvena Jabuka
5
0
|
23.05.2021 11:00 | Proleter (B) | 5 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
23.05
11:00
Omladinac (K)
KaleniÄ
5
0
|
23.05.2021 11:00 | Omladinac (K) | 5 : 0 | KaleniÄ | |||||
23.05
17:00
Ratkovac
Rudar 1945
0
2
|
23.05.2021 17:00 | Ratkovac | 0 : 2 | Rudar 1945 | |||||
23.05
17:00
Mladost (V)
ÄuÄuge
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | ÄuÄuge | |||||
23.05
17:00
OFK Paljuvi
Zvizdar 2012
4
1
|
23.05.2021 17:00 | OFK Paljuvi | 4 : 1 | Zvizdar 2012 |
23.05
17:00
Roham
Napredak (BT)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Roham | 2 : 1 | Napredak (BT) | |||||
23.05
17:00
Napredak (Ä)
Proleter
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Napredak (Ä) | 4 : 2 | Proleter | |||||
23.05
17:00
Omladinac
Terekves
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Terekves |
23.05
11:00
Stari drugari
Milenko PavloviÄ
5
1
|
23.05.2021 11:00 | Stari drugari | 5 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
23.05
11:00
Polet
PopadiÄ
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Polet | 1 : 1 | PopadiÄ | |||||
23.05
11:00
Rakac Stave
Rajac
2
2
|
23.05.2021 11:00 | Rakac Stave | 2 : 2 | Rajac | |||||
23.05
11:00
Jadar 2013
Žabari
1
4
|
23.05.2021 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 4 | Žabari | |||||
23.05
11:00
Komanice
Junior Novo Naselje
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Komanice | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
23.05
11:00
DraÄiÄ 2018
Mladost (L)
1
1
|
23.05.2021 11:00 | DraÄiÄ 2018 | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
23.05
11:00
Toplica
TeŔnjar
2
1
|
23.05.2021 11:00 | Toplica | 2 : 1 | TeŔnjar | |||||
23.05
11:00
Lukavac
Mali korak
1
0
|
23.05.2021 11:00 | Lukavac | 1 : 0 | Mali korak |
23.05
11:00
Lemind 1953
RadniÄki
2
0
|
23.05.2021 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
23.05
17:00
Mladost (B)
SuŔica 2012
6
1
|
23.05.2021 17:00 | Mladost (B) | 6 : 1 | SuŔica 2012 | |||||
23.05
17:00
Badince
Mladost (DL)
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Badince | 4 : 0 | Mladost (DL) | |||||
23.05
17:00
Veliko Trnjane
MB
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Veliko Trnjane | 1 : 2 | MB |
23.05
17:30
Jasenovik 2018
Sloga 1948
3
2
|
23.05.2021 17:30 | Jasenovik 2018 | 3 : 2 | Sloga 1948 | |||||
23.05
17:30
Mezgraja
Rujnik
3
0
|
23.05.2021 17:30 | Mezgraja | 3 : 0 | Rujnik | |||||
23.05
17:30
Spartak
Supovac
0
3
|
23.05.2021 17:30 | Spartak | 0 : 3 | Supovac |
23.05
11:00
Å kriljac
Tempo
9
0
|
23.05.2021 11:00 | Å kriljac | 9 : 0 | Tempo | |||||
23.05
11:00
Polet (R)
Polet (V)
2
1
|
23.05.2021 11:00 | Polet (R) | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
23.05
11:00
Jedinstvo
Borac
4
2
|
23.05.2021 11:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Borac | |||||
23.05
17:30
VukaŔinovac
Crvena zvezda
1
2
|
23.05.2021 17:30 | VukaŔinovac | 1 : 2 | Crvena zvezda |
23.05
17:00
GraniÄar
HorgoÅ” 1911
1
2
|
23.05.2021 17:00 | GraniÄar | 1 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
23.05
17:00
Jadran
Jedinstvo
1
6
|
23.05.2021 17:00 | Jadran | 1 : 6 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
Hajduk
Å ampion
5
2
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk | 5 : 2 | Å ampion | |||||
23.05
17:00
Slavija
BaÄka
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Slavija | 0 : 1 | BaÄka | |||||
23.05
17:00
Äoka
Tromedja
9
1
|
23.05.2021 17:00 | Äoka | 9 : 1 | Tromedja |
23.05
17:00
Omladinac
Jezava
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Jezava |
23.05
11:00
Sparta
Mladost (Z)
1
5
|
23.05.2021 11:00 | Sparta | 1 : 5 | Mladost (Z) | |||||
23.05
11:00
Mladost 2013
Bobovik
0
3
|
23.05.2021 11:00 | Mladost 2013 | 0 : 3 | Bobovik | |||||
23.05
17:30
Belpos
Jedinstvo 2014
1
2
|
23.05.2021 17:30 | Belpos | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
23.05
11:00
Skupljen 2013
Verko
1
2
|
23.05.2021 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Verko | |||||
23.05
17:30
Polet
Hajduk
1
0
|
23.05.2021 17:30 | Polet | 1 : 0 | Hajduk | |||||
23.05
17:30
Torpedo
Sloga 1949
0
3
|
23.05.2021 17:30 | Torpedo | 0 : 3 | Sloga 1949 |
23.05
17:00
Gavrilo Princip
Gladijator
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Gavrilo Princip | 3 : 1 | Gladijator | |||||
23.05
17:00
Prijatelji
Planinac
4
4
|
23.05.2021 17:00 | Prijatelji | 4 : 4 | Planinac | |||||
23.05
17:00
Kej
OFK Remont 1959
7
1
|
23.05.2021 17:00 | Kej | 7 : 1 | OFK Remont 1959 | |||||
23.05
17:00
Vujan
ÄaÄak 94
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Vujan | 4 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
23.05
17:00
Lugovi
MrŔinci
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Lugovi | 0 : 1 | MrŔinci | |||||
23.05
17:00
BuduÄnost
Malba
3
1
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Malba |
23.05
17:30
Lokomotiva
Solid
2
0
|
23.05.2021 17:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Solid | |||||
23.05
17:30
Elektrovojvodina
Äantavir
1
3
|
23.05.2021 17:30 | Elektrovojvodina | 1 : 3 | Äantavir | |||||
23.05
17:30
Bikovo
Žednik
0
0
|
23.05.2021 17:30 | Bikovo | 0 : 0 | Žednik | |||||
23.05
17:30
PaliÄ
OFK Mala Bosna 2015
7
2
|
23.05.2021 17:30 | PaliÄ | 7 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
23.05
17:30
Hajduk 1950
Udarnik ViŔnjevac
1
3
|
23.05.2021 17:30 | Hajduk 1950 | 1 : 3 | Udarnik ViŔnjevac |
23.05
17:30
Orlovi (BP)
BaÄka 1945
4
1
|
23.05.2021 17:30 | Orlovi (BP) | 4 : 1 | BaÄka 1945 | |||||
23.05
17:30
BaÄka (D)
Proleter
7
1
|
23.05.2021 17:30 | BaÄka (D) | 7 : 1 | Proleter | |||||
23.05
17:30
Krivanj
Slavija
6
0
|
23.05.2021 17:30 | Krivanj | 6 : 0 | Slavija | |||||
23.05
17:30
BaÄki Hajduk
NaŔa Zvezda
3
5
|
23.05.2021 17:30 | BaÄki Hajduk | 3 : 5 | NaÅ”a Zvezda | |||||
23.05
17:30
Borac (V)
Mladost (MB)
1
1
|
23.05.2021 17:30 | Borac (V) | 1 : 1 | Mladost (MB) |
23.05
17:00
TreŔnjevka
Rankovac
1
0
|
23.05.2021 17:00 | TreŔnjevka | 1 : 0 | Rankovac | |||||
23.05
17:00
OFK Jelen
VlaÅ”iÄ
3
2
|
23.05.2021 17:00 | OFK Jelen | 3 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
23.05
17:00
PriÄinoviÄ
OFK Varna
3
0
|
23.05.2021 17:00 | PriÄinoviÄ | 3 : 0 | OFK Varna | |||||
23.05
17:00
PSK
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
3
|
23.05.2021 17:00 | PSK | 2 : 3 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
23.05
17:00
Å ipurske livade
Petrovac 74
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Å ipurske livade | 4 : 0 | Petrovac 74 |
23.05
00:00
Takovski Ustanak
VelereÄ 94
1
8
|
23.05.2021 00:00 | Takovski Ustanak | 1 : 8 | VelereÄ 94 | |||||
23.05
00:00
Omladinac
Å ilopaj
3
1
|
23.05.2021 00:00 | Omladinac | 3 : 1 | Å ilopaj | |||||
23.05
00:00
Jablanica
FC Stella Rossa
2
0
|
23.05.2021 00:00 | Jablanica | 2 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
23.05
Semedraž
Brezak
2
5
|
23.05.2021 | Semedraž | 2 : 5 | Brezak |
23.05
17:00
Velika Reka
Jedinstvo (ZA)
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Velika Reka | 3 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
23.05
17:00
Hajduk
Sloga
2
2
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | Sloga | |||||
23.05
17:00
Prva Iskra
Borac
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Borac | |||||
23.05
17:00
Jadar 1961
Antimon
1
1
|
23.05.2021 17:00 | Jadar 1961 | 1 : 1 | Antimon | |||||
23.05
17:00
Jelav
TE GuÄevo
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Jelav | 2 : 0 | TE GuÄevo | |||||
23.05
17:00
7. Juli
Mladost
3
0
|
23.05.2021 17:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Mladost |
23.05
17:00
RadniÄki
Jelica
5
1
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki | 5 : 1 | Jelica | |||||
23.05
17:00
Bjelica
Bratstvo
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Bjelica | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
23.05
17:00
Brezova
Sloga
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Brezova | 1 : 0 | Sloga | |||||
23.05
17:00
GoruŔica
Gradina
5
2
|
23.05.2021 17:00 | GoruŔica | 5 : 2 | Gradina |
23.05
17:00
Mladost
Sloboda
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloboda | |||||
23.05
17:00
Gorki
Sunrise Å abac
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Gorki | 0 : 3 | Sunrise Å abac | |||||
23.05
17:00
Zadrugar Milkivit
Milicionar
1
6
|
23.05.2021 17:00 | Zadrugar Milkivit | 1 : 6 | Milicionar | |||||
23.05
17:00
PetlovaÄa
BuduÄnost (ZM)
1
1
|
23.05.2021 17:00 | PetlovaÄa | 1 : 1 | BuduÄnost (ZM) | |||||
23.05
17:00
Napredak
BuduÄnost (DO)
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Napredak | 1 : 2 | BuduÄnost (DO) | |||||
23.05
17:00
Lipolist
Torpedo 1924
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Lipolist | 5 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
23.05
17:00
Omladinac 2013 (SL)
Omladinac (BO)
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Omladinac 2013 (SL) | 0 : 1 | Omladinac (BO) |
23.05
14:30
TreŔnjica
Dobrinjac
7
1
|
23.05.2021 14:30 | TreŔnjica | 7 : 1 | Dobrinjac | |||||
23.05
15:30
Plavi Tok
GlumaÄ
3
2
|
23.05.2021 15:30 | Plavi Tok | 3 : 2 | GlumaÄ | |||||
23.05
17:30
Knjaz
Gorobilje
5
2
|
23.05.2021 17:30 | Knjaz | 5 : 2 | Gorobilje | |||||
23.05
17:30
DuŔkovci
Napredak
4
3
|
23.05.2021 17:30 | DuŔkovci | 4 : 3 | Napredak |
23.05
17:00
Tomislavci
Mladost (R)
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Tomislavci | 4 : 0 | Mladost (R) | |||||
23.05
17:00
Slavija
Jedinstvo
1
3
|
23.05.2021 17:00 | Slavija | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
Pobeda
Sloboda
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Sloboda |
23.05
16:30
BuduÄnost 1948
Bukovac
1
2
|
23.05.2021 16:30 | BuduÄnost 1948 | 1 : 2 | Bukovac | |||||
23.05
16:30
Palanka
Udarnik
2
1
|
23.05.2021 16:30 | Palanka | 2 : 1 | Udarnik |
23.05
16:30
Karadjordje
Mladost
2
7
|
23.05.2021 16:30 | Karadjordje | 2 : 7 | Mladost | |||||
23.05
16:30
Jedinstvo
Omladinac
0
0
|
23.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Omladinac |
23.05
11:00
Arbanasce
Sloga 1980
6
4
|
23.05.2021 11:00 | Arbanasce | 6 : 4 | Sloga 1980 | |||||
23.05
11:00
JugoviÄi 1976
Balajnac
5
2
|
23.05.2021 11:00 | JugoviÄi 1976 | 5 : 2 | Balajnac |
23.05
17:00
Vrelo
ReÄka
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Vrelo | 3 : 0 | ReÄka | |||||
23.05
17:00
OFK Sikole
MiloŔevo
2
3
|
23.05.2021 17:00 | OFK Sikole | 2 : 3 | MiloŔevo |
23.05
11:00
Parunovac
Naupare
1
2
|
23.05.2021 11:00 | Parunovac | 1 : 2 | Naupare | |||||
23.05
11:00
Modrica
Rasina
3
4
|
23.05.2021 11:00 | Modrica | 3 : 4 | Rasina | |||||
23.05
17:00
Bukovica
Gaglovo
5
3
|
23.05.2021 17:00 | Bukovica | 5 : 3 | Gaglovo | |||||
23.05
11:00
Polet
Kapidžija
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Polet | 1 : 1 | Kapidžija |
23.05
11:00
Zaplanjac
Knežica
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Zaplanjac | 1 : 1 | Knežica | |||||
23.05
11:00
10. februar
Grkinja
4
0
|
23.05.2021 11:00 | 10. februar | 4 : 0 | Grkinja |
23.05
17:00
GroÄanski fudbalski klub
UmÄari
1
0
|
23.05.2021 17:00 | GroÄanski fudbalski klub | 1 : 0 | UmÄari | |||||
23.05
17:00
Podunavac
OFK Mladost
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Podunavac | 1 : 2 | OFK Mladost |
23.05
17:00
Partizan
Borac
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Partizan | 1 : 0 | Borac | |||||
23.05
17:00
KSK Konak 1926
Proleter
2
3
|
23.05.2021 17:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 3 | Proleter |
23.05
17:30
BuduÄnost
Studen Vitez
0
2
|
23.05.2021 17:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Studen Vitez | |||||
23.05
17:30
Magnohrom
KoŔtam Polje
2
1
|
23.05.2021 17:30 | Magnohrom | 2 : 1 | KoŔtam Polje | |||||
23.05
11:00
Biljanovac
ZgodaÄica
6
1
|
23.05.2021 11:00 | Biljanovac | 6 : 1 | ZgodaÄica | |||||
23.05
17:30
BSK 2014
Morava
0
3
|
23.05.2021 17:30 | BSK 2014 | 0 : 3 | Morava | |||||
23.05
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Å umadija
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 1 | Å umadija |
23.05
17:00
Planinac
GraniÄar
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Planinac | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
23.05
17:00
Borac (S)
FruŔkogorac
5
2
|
23.05.2021 17:00 | Borac (S) | 5 : 2 | FruŔkogorac | |||||
23.05
17:00
Sloga (S)
Borac (J)
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (S) | 2 : 1 | Borac (J) | |||||
23.05
17:00
Jedinstvo (K)
Donji Petrovci
8
1
|
23.05.2021 17:00 | Jedinstvo (K) | 8 : 1 | Donji Petrovci | |||||
23.05
17:00
Polet
Vojvodina
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
23.05
17:00
Sloga (K)
27. Oktobar
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | 27. Oktobar |
23.05
11:00
Vrelo
Gunjevac
0
2
|
23.05.2021 11:00 | Vrelo | 0 : 2 | Gunjevac | |||||
23.05
11:00
OFK Takovo
Sovljak
1
2
|
23.05.2021 11:00 | OFK Takovo | 1 : 2 | Sovljak | |||||
23.05
11:00
Vukona
Brgule
5
2
|
23.05.2021 11:00 | Vukona | 5 : 2 | Brgule | |||||
23.05
11:00
Sloga (V)
Kolubara (LP)
4
6
|
23.05.2021 11:00 | Sloga (V) | 4 : 6 | Kolubara (LP) | |||||
23.05
11:00
Tamnava
Dokmir
0
6
|
23.05.2021 11:00 | Tamnava | 0 : 6 | Dokmir | |||||
23.05
11:00
BuduÄnost 1995
MurgaÅ” 2012
2
3
|
23.05.2021 11:00 | BuduÄnost 1995 | 2 : 3 | MurgaÅ” 2012 |
23.05
17:30
Borac 1950
Donja Mutnica
3
3
|
23.05.2021 17:30 | Borac 1950 | 3 : 3 | Donja Mutnica | |||||
23.05
17:30
Mladost
ISK Izvor
0
0
|
23.05.2021 17:30 | Mladost | 0 : 0 | ISK Izvor | |||||
23.05
17:30
Polet
Omladinac
0
3
|
23.05.2021 17:30 | Polet | 0 : 3 | Omladinac | |||||
23.05
17:30
Radnik
Popovac
2
5
|
23.05.2021 17:30 | Radnik | 2 : 5 | Popovac | |||||
23.05
17:30
ŽelezniÄar
BSK Buljane
2
1
|
23.05.2021 17:30 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | BSK Buljane |
23.05
17:30
Oniks
GFK StreliŔte
0
3
|
23.05.2021 17:30 | Oniks | 0 : 3 | GFK StreliŔte | |||||
23.05
17:30
Belica
Mladost
1
1
|
23.05.2021 17:30 | Belica | 1 : 1 | Mladost | |||||
23.05
17:30
Dražmirovac
DomaÄin
0
2
|
23.05.2021 17:30 | Dražmirovac | 0 : 2 | DomaÄin | |||||
23.05
17:30
Dobra Voda
Napredak
0
0
|
23.05.2021 17:30 | Dobra Voda | 0 : 0 | Napredak |
23.05
11:00
Napredak 1927
Å apine
1
4
|
23.05.2021 11:00 | Napredak 1927 | 1 : 4 | Å apine | |||||
23.05
11:00
Crni Vitez
BSK 1924
3
4
|
23.05.2021 11:00 | Crni Vitez | 3 : 4 | BSK 1924 | |||||
23.05
11:00
Radnik (S)
Jedinstvo (S)
0
5
|
23.05.2021 11:00 | Radnik (S) | 0 : 5 | Jedinstvo (S) | |||||
23.05
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
4
5
|
23.05.2021 11:00 | Stig (MC) | 4 : 5 | Stig (C) |
23.05
17:00
Rapid
Mladost (VG)
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Rapid | 0 : 3 | Mladost (VG) | |||||
23.05
17:00
JanoŔik
Gaj
8
0
|
23.05.2021 17:00 | JanoŔik | 8 : 0 | Gaj | |||||
23.05
17:00
Dobrica
NaŔa Krajina
8
1
|
23.05.2021 17:00 | Dobrica | 8 : 1 | NaŔa Krajina |
23.05
17:00
Hajduk
Pobeda
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | Pobeda | |||||
23.05
17:00
Vitorul
Vinogradar
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Vitorul | 3 : 0 | Vinogradar |
23.05
11:00
Junkovac
Maskar
2
3
|
23.05.2021 11:00 | Junkovac | 2 : 3 | Maskar | |||||
23.05
11:00
Å umadinac 1949
Gornja Trnava 1938
3
1
|
23.05.2021 11:00 | Å umadinac 1949 | 3 : 1 | Gornja Trnava 1938 | |||||
23.05
11:00
Kalipolje
Jarmenovci
4
0
|
23.05.2021 11:00 | Kalipolje | 4 : 0 | Jarmenovci |
23.05
17:00
BSK
Melnica
4
1
|
23.05.2021 17:00 | BSK | 4 : 1 | Melnica |
23.05
11:00
Radnik 2013
Gornje Sinkovce
4
2
|
23.05.2021 11:00 | Radnik 2013 | 4 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
23.05
11:00
Rudar 1973
Mladost
6
1
|
23.05.2021 11:00 | Rudar 1973 | 6 : 1 | Mladost |
23.05
17:00
Hajduk 1936
Jovanovac
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk 1936 | 3 : 0 | Jovanovac | |||||
23.05
17:00
Bukorovac
Stanovo 1941
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Bukorovac | 0 : 3 | Stanovo 1941 | |||||
23.05
11:00
Kragujevac
Kremenac
9
1
|
23.05.2021 11:00 | Kragujevac | 9 : 1 | Kremenac |
23.05
17:00
Metalac
Napredak 1934
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Metalac | 4 : 0 | Napredak 1934 | |||||
23.05
17:00
Sloga (D)
Vojvoda Milenko
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
23.05
17:00
Pobeda
Beli Orao
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Pobeda | 0 : 3 | Beli Orao |
23.05
11:00
Omladinac
Zadrugar
4
1
|
23.05.2021 11:00 | Omladinac | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
23.05
17:00
OFK Povlen
BujaÄiÄ
5
0
|
23.05.2021 17:00 | OFK Povlen | 5 : 0 | BujaÄiÄ | |||||
23.05
17:00
Mladost
KoteŔica
0
0
|
23.05.2021 17:00 | Mladost | 0 : 0 | KoteŔica | |||||
23.05
17:00
Ribnikar
Sloga GoriÄ
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Ribnikar | 2 : 0 | Sloga GoriÄ |
23.05
11:00
Sava
Korman
4
3
|
23.05.2021 11:00 | Sava | 4 : 3 | Korman | |||||
23.05
11:00
Borac BTG
Rudar
2
3
|
23.05.2021 11:00 | Borac BTG | 2 : 3 | Rudar | |||||
23.05
11:00
Mladost Svileuva
Dobrava Žabar 2020
2
3
|
23.05.2021 11:00 | Mladost Svileuva | 2 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
23.05
11:00
Galeb 1984
MiloÅ” Pocerac
2
2
|
23.05.2021 11:00 | Galeb 1984 | 2 : 2 | MiloÅ” Pocerac |
23.05
11:00
Maovi MH
MetliÄ
3
2
|
23.05.2021 11:00 | Maovi MH | 3 : 2 | MetliÄ | |||||
23.05
11:00
BojiÄ
DumaÄa
1
5
|
23.05.2021 11:00 | BojiÄ | 1 : 5 | DumaÄa | |||||
23.05
11:00
Mladost
Jedinstvo
5
2
|
23.05.2021 11:00 | Mladost | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.05
11:00
ZablaÄe
Pocerina
0
3
|
23.05.2021 11:00 | ZablaÄe | 0 : 3 | Pocerina |
23.05
11:00
Džemerovac 2020
Napredak
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Džemerovac 2020 | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.05
11:00
POFK Letnjikovac
Roma - Odžino selo
0
8
|
23.05.2021 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 8 | Roma - Odžino selo | |||||
23.05
11:00
POFK Metaloplastika 2006
Sloga
0
3
|
23.05.2021 11:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 0 : 3 | Sloga |
23.05
00:00
Mladost
Polet
1
0
|
23.05.2021 00:00 | Mladost | 1 : 0 | Polet | |||||
23.05
17:00
Proleter
BSK
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Proleter | 3 : 1 | BSK | |||||
23.05
17:00
BuduÄnost
Sloga
4
3
|
23.05.2021 17:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | Sloga |
23.05
10:00
Mlava (R)
Bliznak-MedveÄica
1
2
|
23.05.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 2 | Bliznak-MedveÄica | |||||
23.05
10:00
Homoljac
Zvezda
2
0
|
23.05.2021 10:00 | Homoljac | 2 : 0 | Zvezda | |||||
23.05
10:00
BuduÄnost (M)
Vukovac 98
1
0
|
23.05.2021 10:00 | BuduÄnost (M) | 1 : 0 | Vukovac 98 |
23.05
14:00
Stepanje
BabajiÄ
5
4
|
23.05.2021 14:00 | Stepanje | 5 : 4 | BabajiÄ | |||||
23.05
17:00
Proleter
NepriÄava
0
3
|
23.05.2021 17:00 | Proleter | 0 : 3 | NepriÄava |
23.05
17:00
Mirko TomiÄ
Sloga-Top
6
0
|
23.05.2021 17:00 | Mirko TomiÄ | 6 : 0 | Sloga-Top | |||||
23.05
17:00
Dunavac 1929
StiŔki Kurjak
3
2
|
23.05.2021 17:00 | Dunavac 1929 | 3 : 2 | StiŔki Kurjak | |||||
23.05
17:00
RadniÄki (P)
Ram
2
1
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Ram |
23.05
17:30
Mladi radnik
Resava
3
1
|
23.05.2021 17:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Resava |
23.05
17:00
Polet
Mladost 2015
6
3
|
23.05.2021 17:00 | Polet | 6 : 3 | Mladost 2015 | |||||
23.05
17:00
Grkljane
Vratare
5
1
|
23.05.2021 17:00 | Grkljane | 5 : 1 | Vratare | |||||
23.05
11:00
Padež
Dvorane
1
1
|
23.05.2021 11:00 | Padež | 1 : 1 | Dvorane | |||||
23.05
11:00
Dedina
Lomnica
7
0
|
23.05.2021 11:00 | Dedina | 7 : 0 | Lomnica |
23.05
17:00
MrÄkovac
Polet
1
3
|
23.05.2021 17:00 | MrÄkovac | 1 : 3 | Polet | |||||
23.05
17:00
Žika MarkoviÄ UÄa
OFK BraniÄevo
0
5
|
23.05.2021 17:00 | Žika MarkoviÄ UÄa | 0 : 5 | OFK BraniÄevo |
23.05
11:00
RaniloviÄ 1970
Prvi srpski Ustanak II
2
0
|
23.05.2021 11:00 | RaniloviÄ 1970 | 2 : 0 | Prvi srpski Ustanak II |
23.05
16:30
SinÄeliÄ
OFK BaÄinci
1
4
|
23.05.2021 16:30 | SinÄeliÄ | 1 : 4 | OFK BaÄinci | |||||
23.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo (Lj)
5
0
|
23.05.2021 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
23.05
16:30
Borac
GraniÄar
4
0
|
23.05.2021 16:30 | Borac | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
23.05
16:30
OFK Bingula
Napredak
3
1
|
23.05.2021 16:30 | OFK Bingula | 3 : 1 | Napredak |
23.05
17:00
Kupinovo
Lovac
0
1
|
23.05.2021 17:00 | Kupinovo | 0 : 1 | Lovac | |||||
23.05
17:00
Vitez
Sloven
1
4
|
23.05.2021 17:00 | Vitez | 1 : 4 | Sloven | |||||
23.05
17:00
Hajduk 1932
Mladost 1935
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Hajduk 1932 | 3 : 0 | Mladost 1935 |
23.05
17:30
OFK Polet
Petka
5
0
|
23.05.2021 17:30 | OFK Polet | 5 : 0 | Petka | |||||
23.05
17:30
Proleter
Strmovo
3
2
|
23.05.2021 17:30 | Proleter | 3 : 2 | Strmovo | |||||
23.05
17:30
Bistrica
Sloga
0
5
|
23.05.2021 17:30 | Bistrica | 0 : 5 | Sloga | |||||
23.05
17:30
Å umadinac
Vreoci
5
2
|
23.05.2021 17:30 | Å umadinac | 5 : 2 | Vreoci | |||||
23.05
17:30
Dimitrije TucoviÄ
BSK
3
2
|
23.05.2021 17:30 | Dimitrije TucoviÄ | 3 : 2 | BSK |
23.05
17:30
Lipar
PSS-192
1
2
|
23.05.2021 17:30 | Lipar | 1 : 2 | PSS-192 |
23.05
17:00
Krupa
Olimpik
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Krupa | 3 : 0 | Olimpik | |||||
23.05
17:00
Sarajevo
Radnik
3
0
|
23.05.2021 17:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Radnik | |||||
23.05
17:00
Å iroki Brijeg
Mladost
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.05
17:00
Velež
Sloboda
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Velež | 2 : 0 | Sloboda | |||||
23.05
17:00
Borac
Tuzla City
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Borac | 2 : 0 | Tuzla City | |||||
23.05
17:00
Zrinjski
ŽeljezniÄar
4
2
|
23.05.2021 17:00 | Zrinjski | 4 : 2 | ŽeljezniÄar |
23.05
17:00
Arsenal
Jedinstvo
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Arsenal | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.05
17:00
Kom
Igalo
2
5
|
23.05.2021 17:00 | Kom | 2 : 5 | Igalo | |||||
23.05
17:00
Grbalj
Ibar
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Grbalj | 2 : 0 | Ibar | |||||
23.05
17:00
Berane
Drezga
4
1
|
23.05.2021 17:00 | Berane | 4 : 1 | Drezga | |||||
23.05
17:00
Bokelj
Mornar
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Bokelj | 2 : 1 | Mornar |
23.05
17:00
Arsenal
Brighton
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Brighton | |||||
23.05
17:00
Aston Villa
Chelsea
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Aston Villa | 2 : 1 | Chelsea | |||||
23.05
17:00
Fulham
Newcastle United
0
2
|
23.05.2021 17:00 | Fulham | 0 : 2 | Newcastle United | |||||
23.05
17:00
Leeds United
West Bromwich Albion
3
1
|
23.05.2021 17:00 | Leeds United | 3 : 1 | West Bromwich Albion | |||||
23.05
17:00
Leicester City
Tottenham Hotspur
2
4
|
23.05.2021 17:00 | Leicester City | 2 : 4 | Tottenham Hotspur | |||||
23.05
17:00
Liverpool
Crystal Palace
2
0
|
23.05.2021 17:00 | Liverpool | 2 : 0 | Crystal Palace | |||||
23.05
17:00
Manchester City
Everton
5
0
|
23.05.2021 17:00 | Manchester City | 5 : 0 | Everton | |||||
23.05
17:00
Sheffield United
Burnley
1
0
|
23.05.2021 17:00 | Sheffield United | 1 : 0 | Burnley | |||||
23.05
17:00
West Ham United
Southampton
3
0
|
23.05.2021 17:00 | West Ham United | 3 : 0 | Southampton | |||||
23.05
17:00
Wolverhampton
Manchester United
1
2
|
23.05.2021 17:00 | Wolverhampton | 1 : 2 | Manchester United |
23.05
18:30
Granada
Getafe
0
0
|
23.05.2021 18:30 | Granada | 0 : 0 | Getafe | |||||
23.05
21:00
Sevilla
Deportivo AlavƩs
1
0
|
23.05.2021 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Deportivo AlavƩs |
23.05
21:00
Angers SCO
Lille
1
2
|
23.05.2021 21:00 | Angers SCO | 1 : 2 | Lille | |||||
23.05
21:00
Brest
PSG
0
2
|
23.05.2021 21:00 | Brest | 0 : 2 | PSG | |||||
23.05
21:00
Lens
Monaco
0
0
|
23.05.2021 21:00 | Lens | 0 : 0 | Monaco | |||||
23.05
21:00
Olympique Lyonnais
Nice
2
3
|
23.05.2021 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 3 | Nice | |||||
23.05
21:00
Metz
Olympique Marseille
1
1
|
23.05.2021 21:00 | Metz | 1 : 1 | Olympique Marseille | |||||
23.05
21:00
Nantes
Montpellier
1
2
|
23.05.2021 21:00 | Nantes | 1 : 2 | Montpellier | |||||
23.05
21:00
Reims
Bordeaux
1
2
|
23.05.2021 21:00 | Reims | 1 : 2 | Bordeaux | |||||
23.05
21:00
Rennes
NƮmes
2
0
|
23.05.2021 21:00 | Rennes | 2 : 0 | NƮmes | |||||
23.05
21:00
Saint-Etienne
Dijon
0
1
|
23.05.2021 21:00 | Saint-Etienne | 0 : 1 | Dijon | |||||
23.05
21:00
Strasbourg
Lorient
1
1
|
23.05.2021 21:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Lorient |
23.05
20:45
Torino
Benevento
1
1
|
23.05.2021 20:45 | Torino | 1 : 1 | Benevento | |||||
23.05
20:45
Bologna
Juventus
1
4
|
23.05.2021 20:45 | Bologna | 1 : 4 | Juventus | |||||
23.05
20:45
Sassuolo
Lazio
2
0
|
23.05.2021 20:45 | Sassuolo | 2 : 0 | Lazio | |||||
23.05
20:45
Atalanta
Milan
0
2
|
23.05.2021 20:45 | Atalanta | 0 : 2 | Milan | |||||
23.05
20:45
Spezia
Roma
2
2
|
23.05.2021 20:45 | Spezia | 2 : 2 | Roma | |||||
23.05
15:00
Internazionale
Udinese
5
1
|
23.05.2021 15:00 | Internazionale | 5 : 1 | Udinese | |||||
23.05
20:45
Napoli
Hellas Verona
1
1
|
23.05.2021 20:45 | Napoli | 1 : 1 | Hellas Verona |
23.05
16:00
Crvena zvezda
Sloga
6
1
|
23.05.2021 16:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Sloga |
23.05
17:00
TSC
Požarevac
2
8
|
23.05.2021 17:00 | TSC | 2 : 8 | Požarevac |
23.05
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki 1912
5
2
|
23.05.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 5 : 2 | RadniÄki 1912 | |||||
23.05
10:00
Vojvodina
OFK BaÄka
3
1
|
23.05.2021 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | OFK BaÄka | |||||
23.05
12:00
Spartak ŽK
Omladinac
3
1
|
23.05.2021 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Omladinac | |||||
23.05
12:00
Proleter (NS)
InÄija
0
2
|
23.05.2021 12:00 | Proleter (NS) | 0 : 2 | InÄija |
23.05
10:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
23.05.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
23.05
10:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki (NP)
5
0
|
23.05.2021 10:00 | Jedinstvo (V) | 5 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
23.05
10:00
RadniÄki (ZR)
RadniÄki (SM)
4
1
|
23.05.2021 10:00 | RadniÄki (ZR) | 4 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
23.05
10:00
Podrinje
GFK Sloven
5
2
|
23.05.2021 10:00 | Podrinje | 5 : 2 | GFK Sloven |
23.05
12:30
Jedinstvo (Ub)
Morava (VP)
3
0
|
23.05.2021 12:30 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Morava (VP) | |||||
23.05
17:00
RadniÄki (V)
Sloboda
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki (V) | : | Sloboda | |||||
23.05
13:00
Javor Matis
Metalac
0
1
|
23.05.2021 13:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Metalac | |||||
23.05
17:00
Loznica
MaÄva
2
1
|
23.05.2021 17:00 | Loznica | 2 : 1 | MaÄva | |||||
23.05
13:30
Sloga (P)
Novi Pazar
4
2
|
23.05.2021 13:30 | Sloga (P) | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
23.05
12:30
Borac 1926
Å umadija (A)
8
0
|
23.05.2021 12:30 | Borac 1926 | 8 : 0 | Å umadija (A) | |||||
23.05
10:00
BIP
Sloga (K)
1
1
|
23.05.2021 10:00 | BIP | 1 : 1 | Sloga (K) |
23.05
Bor 1919
Dinamo
3
0
|
23.05.2021 | Bor 1919 | 3 : 0 | Dinamo |
23.05
10:00
OFK Žarkovo
BASK
7
2
|
23.05.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 7 : 2 | BASK | |||||
23.05
11:00
Lokomotiva
Bežanija
0
0
|
23.05.2021 11:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Bežanija |
23.05
11:00
Mladenovac
Siti Sport Klub
2
2
|
23.05.2021 11:00 | Mladenovac | 2 : 2 | Siti Sport Klub |
23.05
12:30
Zvezdara
Rojkovac
4
1
|
23.05.2021 12:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Rojkovac |
23.05
10:00
MaÄva 1929
OFK Divci
3
0
|
23.05.2021 10:00 | MaÄva 1929 | 3 : 0 | OFK Divci |
23.05
10:00
Rad
Voždovac
1
2
|
23.05.2021 10:00 | Rad | 1 : 2 | Voždovac | |||||
23.05
16:00
IMT
Brodarac
2
4
|
23.05.2021 16:00 | IMT | 2 : 4 | Brodarac |
23.05
11:00
SinÄeliÄ
Borac
6
1
|
23.05.2021 11:00 | SinÄeliÄ | 6 : 1 | Borac |
23.05
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
0
4
|
23.05.2021 11:00 | Teleoptik | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
23.05
14:00
OFK VrŔac
RadniÄki (N)
2
1
|
23.05.2021 14:00 | OFK VrÅ”ac | 2 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
23.05
15:00
Real NiÅ”
Zemun
4
3
|
23.05.2021 15:00 | Real NiÅ” | 4 : 3 | Zemun |
23.05
13:00
RadniÄki (ZR)
Petrika
2
4
|
23.05.2021 13:00 | RadniÄki (ZR) | 2 : 4 | Petrika | |||||
23.05
12:00
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
23.05.2021 12:00 | Vojvodina | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
23.05
14:00
Proleter (NS)
InÄija
2
1
|
23.05.2021 14:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | InÄija |
23.05
12:00
Hajduk 1912
OFK BaÄka
1
1
|
23.05.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | OFK BaÄka |
23.05
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (NP)
3
0
|
23.05.2021 12:00 | OFK VrÅ”ac | 3 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
23.05
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (SM)
1
1
|
23.05.2021 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
23.05
12:00
Podrinje
Omladinac
3
3
|
23.05.2021 12:00 | Podrinje | 3 : 3 | Omladinac |
23.05
13:30
Kolubara
RadniÄki (O)
3
2
|
23.05.2021 13:30 | Kolubara | 3 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
23.05
17:00
RadniÄki (NB)
SinÄeliÄ
2
2
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
23.05
10:00
Studenski grad
DIF
1
1
|
23.05.2021 10:00 | Studenski grad | 1 : 1 | DIF |
23.05
11:00
Palilulac
Balkan
3
0
|
23.05.2021 11:00 | Palilulac | 3 : 0 | Balkan |
23.05
12:00
OFK Vrbas
RFK Novi Sad 1921
|
23.05.2021 12:00 | OFK Vrbas | : | RFK Novi Sad 1921 |
23.05
12:00
Å abac Sunrise
ŽelezniÄar
7
1
|
23.05.2021 12:00 | Å abac Sunrise | 7 : 1 | ŽelezniÄar |
23.05
15:00
011
OLE
1
3
|
23.05.2021 15:00 | 011 | 1 : 3 | OLE | |||||
23.05
15:00
OFK Beograd
Internacional
4
3
|
23.05.2021 15:00 | OFK Beograd | 4 : 3 | Internacional | |||||
23.05
13:30
Partizan
ÄukariÄki
0
0
|
23.05.2021 13:30 | Partizan | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
23.05
12:30
Brodarac
IMT
3
0
|
23.05.2021 12:30 | Brodarac | 3 : 0 | IMT |
23.05
10:00
OFK BaÄka
RadniÄki 1912
0
3
|
23.05.2021 10:00 | OFK BaÄka | 0 : 3 | RadniÄki 1912 | |||||
23.05
10:00
Kabel
BeÄej 1918
9
2
|
23.05.2021 10:00 | Kabel | 9 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
23.05
10:00
Spartak ŽK
Arena Su
9
1
|
23.05.2021 10:00 | Spartak ŽK | 9 : 1 | Arena Su |
23.05
10:00
Kikinda 1909
Sporto 023
2
5
|
23.05.2021 10:00 | Kikinda 1909 | 2 : 5 | Sporto 023 | |||||
23.05
10:00
Derby 2015
OFK VrŔac
1
4
|
23.05.2021 10:00 | Derby 2015 | 1 : 4 | OFK VrŔac | |||||
23.05
10:00
One team
BeÄkerek 023
8
0
|
23.05.2021 10:00 | One team | 8 : 0 | BeÄkerek 023 |
23.05
10:00
Petar PuaÄa
Index
13
0
|
23.05.2021 10:00 | Petar PuaÄa | 13 : 0 | Index | |||||
23.05
17:00
Vojvodina
Petrika
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Petrika |
23.05
10:00
Zadrugar
RadniÄki
0
4
|
23.05.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 4 | RadniÄki | |||||
23.05
11:00
Mladost
Senjak
3
0
|
23.05.2021 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Senjak | |||||
23.05
10:00
Sunrise Å abac
MaÄva
0
3
|
23.05.2021 10:00 | Sunrise Å abac | 0 : 3 | MaÄva |
23.05
13:00
TEK Sloga
Stepojevac Vaga
4
0
|
23.05.2021 13:00 | TEK Sloga | 4 : 0 | Stepojevac Vaga |
23.05
10:00
Äantavir
CFK
9
1
|
23.05.2021 10:00 | Äantavir | 9 : 1 | CFK | |||||
23.05
10:00
RadniÄki 1905
Spartak ŽK
1
5
|
23.05.2021 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 5 | Spartak ŽK |
23.05
11:00
Granit
Novi Pazar
1
3
|
23.05.2021 11:00 | Granit | 1 : 3 | Novi Pazar |
23.05
14:30
Rad
Zemun
1
1
|
23.05.2021 14:30 | Rad | 1 : 1 | Zemun | |||||
23.05
14:30
RadniÄki (NB)
Ada
2
3
|
23.05.2021 14:30 | RadniÄki (NB) | 2 : 3 | Ada |
23.05
10:00
BSK
SinÄeliÄ
4
2
|
23.05.2021 10:00 | BSK | 4 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
23.05
17:00
Studentski grad
IMT
4
0
|
23.05.2021 17:00 | Studentski grad | 4 : 0 | IMT |
23.05
16:00
BuduÄnost
Borac
2
0
|
23.05.2021 16:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Borac |
23.05
10:00
Ole
RFK GrafiÄar
0
5
|
23.05.2021 10:00 | Ole | 0 : 5 | RFK GrafiÄar |
23.05
08:30
PFK Žarkovo 2000
SremÄica
1
6
|
23.05.2021 08:30 | PFK Žarkovo 2000 | 1 : 6 | SremÄica | |||||
23.05
10:00
Heroj Polet
Torlak
0
10
|
23.05.2021 10:00 | Heroj Polet | 0 : 10 | Torlak |
23.05
14:00
Kraljica Marija
Å ampion
3
4
|
23.05.2021 14:00 | Kraljica Marija | 3 : 4 | Å ampion |
23.05
13:00
TSC
Moskva
3
1
|
23.05.2021 13:00 | TSC | 3 : 1 | Moskva |
23.05
15:30
Kolubara 2
Zadrugar
2
0
|
23.05.2021 15:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
23.05
10:00
Stepojevac Vaga
Kolubara 1
0
5
|
23.05.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 5 | Kolubara 1 | |||||
23.05
10:00
TEK Sloga
RadniÄki
5
2
|
23.05.2021 10:00 | TEK Sloga | 5 : 2 | RadniÄki |
23.05
13:00
Rvati
Deluks
3
0
|
23.05.2021 13:00 | Rvati | 3 : 0 | Deluks |
23.05
10:00
Bane 1931
Sport Club 99
1
5
|
23.05.2021 10:00 | Bane 1931 | 1 : 5 | Sport Club 99 | |||||
23.05
10:30
AF PopoviÄ
Tutin
0
3
|
23.05.2021 10:30 | AF PopoviÄ | 0 : 3 | Tutin | |||||
23.05
10:00
Pazar Juniors B
Jedinstvo 2017
2
5
|
23.05.2021 10:00 | Pazar Juniors B | 2 : 5 | Jedinstvo 2017 |
23.05
12:00
MaÄva 1929
Fenix 2
1
3
|
23.05.2021 12:00 | MaÄva 1929 | 1 : 3 | Fenix 2 |
23.05
10:45
Mladi borac
Kolubara 1
0
14
|
23.05.2021 10:45 | Mladi borac | 0 : 14 | Kolubara 1 | |||||
23.05
12:15
ŽFK Borac
Borac
3
0
|
23.05.2021 12:15 | ŽFK Borac | 3 : 0 | Borac | |||||
23.05
10:45
Borac
Lazarevac
0
7
|
23.05.2021 10:45 | Borac | 0 : 7 | Lazarevac | |||||
23.05
11:30
Akademija fudbala
Mladost
3
1
|
23.05.2021 11:30 | Akademija fudbala | 3 : 1 | Mladost |
23.05
12:15
Mladost
Real 28
0
3
|
23.05.2021 12:15 | Mladost | 0 : 3 | Real 28 | |||||
23.05
11:30
Real 28
Turbina
11
0
|
23.05.2021 11:30 | Real 28 | 11 : 0 | Turbina | |||||
23.05
10:00
Akademija fudbala
Real 28
1
3
|
23.05.2021 10:00 | Akademija fudbala | 1 : 3 | Real 28 | |||||
23.05
09:15
Kolubara 1
Omladinac
5
2
|
23.05.2021 09:15 | Kolubara 1 | 5 : 2 | Omladinac | |||||
23.05
10:00
Zadrugar
Turbina
8
1
|
23.05.2021 10:00 | Zadrugar | 8 : 1 | Turbina | |||||
23.05
08:30
Kolubara 2
Mladost
0
1
|
23.05.2021 08:30 | Kolubara 2 | 0 : 1 | Mladost |
23.05
08:30
Real 28 -2
Akademija fudbala 1
0
8
|
23.05.2021 08:30 | Real 28 -2 | 0 : 8 | Akademija fudbala 1 | |||||
23.05
09:15
Akademija fudbala 2
Real 28 - 1
1
1
|
23.05.2021 09:15 | Akademija fudbala 2 | 1 : 1 | Real 28 - 1 |
23.05
14:00
BuduÄnost VOLI
Igokea
83
56
|
23.05.2021 14:00 | BuduÄnost VOLI | 83 : 56 | Igokea | |||||
23.05
18:00
Sloboda
Mega Soccerbet
75
101
|
23.05.2021 18:00 | Sloboda | 75 : 101 | Mega Soccerbet |
23.05
15:00
Ras
Radivoj KoraÄ
56
64
|
23.05.2021 15:00 | Ras | 56 : 64 | Radivoj KoraÄ | |||||
23.05
17:30
Crvena zvezda
Art Basket
86
53
|
23.05.2021 17:30 | Crvena zvezda | 86 : 53 | Art Basket |
23.05
18:30
Dinamo
DuboÄica 54
43
32
|
23.05.2021 18:30 | Dinamo | 43 : 32 | DuboÄica 54 |
23.05
16:00
Voždovac 2012
Morava
39
38
|
23.05.2021 16:00 | Voždovac 2012 | 39 : 38 | Morava |
23.05
20:00
Jastrebac
Jagodina
25
25
|
23.05.2021 20:00 | Jastrebac | 25 : 25 | Jagodina |
23.05
18:00
Jabuka
Banatski Karlovac
31
31
|
23.05.2021 18:00 | Jabuka | 31 : 31 | Banatski Karlovac |
23.05
17:00
RadniÄki (O)
SinÄeliÄ
17
29
|
23.05.2021 17:00 | RadniÄki (O) | 17 : 29 | SinÄeliÄ | |||||
23.05
18:30
Rakovica
Crvena zvezda 2
33
34
|
23.05.2021 18:30 | Rakovica | 33 : 34 | Crvena zvezda 2 | |||||
23.05
20:00
Partizan 2
Novi Beograd
35
33
|
23.05.2021 20:00 | Partizan 2 | 35 : 33 | Novi Beograd |
23.05
20:30
ParaÄin
Rtanj
26
26
|
23.05.2021 20:30 | ParaÄin | 26 : 26 | Rtanj | |||||
23.05
17:00
Äerdap
Majdanpek
33
31
|
23.05.2021 17:00 | Äerdap | 33 : 31 | Majdanpek | |||||
23.05
18:00
Knjaz 1957
ORK Bor
27
28
|
23.05.2021 18:00 | Knjaz 1957 | 27 : 28 | ORK Bor |
23.05
19:00
ŽelezniÄar 1949 - 2
Mladost (V)
33
24
|
23.05.2021 19:00 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | 33 : 24 | Mladost (V) | |||||
23.05
19:00
Pirot
NiŔava
41
36
|
23.05.2021 19:00 | Pirot | 41 : 36 | NiŔava | |||||
23.05
19:00
Vlasotince
NiŔka Banja
44
21
|
23.05.2021 19:00 | Vlasotince | 44 : 21 | NiŔka Banja |
23.05
14:00
Å amot 65 2
Sloga
32
33
|
23.05.2021 14:00 | Å amot 65 2 | 32 : 33 | Sloga | |||||
23.05
19:00
Lokomotiva
Jedinstvo 1974
34
27
|
23.05.2021 19:00 | Lokomotiva | 34 : 27 | Jedinstvo 1974 | |||||
23.05
18:00
Udarnik
Mladi radnik
20
35
|
23.05.2021 18:00 | Udarnik | 20 : 35 | Mladi radnik | |||||
23.05
11:00
Rudar 2
Osipaonica
37
32
|
23.05.2021 11:00 | Rudar 2 | 37 : 32 | Osipaonica |
23.05
17:00
Užice
Bane
33
30
|
23.05.2021 17:00 | Užice | 33 : 30 | Bane |
23.05
16:00
Naftagas
BuduÄnost
21
32
|
23.05.2021 16:00 | Naftagas | 21 : 32 | BuduÄnost | |||||
23.05
20:00
Senta
RadniÄki
36
28
|
23.05.2021 20:00 | Senta | 36 : 28 | RadniÄki | |||||
23.05
19:00
Mladost
Sombor
27
20
|
23.05.2021 19:00 | Mladost | 27 : 20 | Sombor |
23.05
18:00
Loznica 2
Ub 2
27
31
|
23.05.2021 18:00 | Loznica 2 | 27 : 31 | Ub 2 | |||||
23.05
12:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
GuÄevo
39
34
|
23.05.2021 12:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 39 : 34 | GuÄevo | |||||
23.05
17:00
Lazarevac
MaÄva 2
31
26
|
23.05.2021 17:00 | Lazarevac | 31 : 26 | MaÄva 2 |
23.05
17:00
GrafiÄar
GraniÄar
12
23
|
23.05.2021 17:00 | GrafiÄar | 12 : 23 | GraniÄar | |||||
23.05
17:00
Rusin
Sivac 69/2
35
32
|
23.05.2021 17:00 | Rusin | 35 : 32 | Sivac 69/2 |
23.05
17:00
Spartak
Mokrin
39
25
|
23.05.2021 17:00 | Spartak | 39 : 25 | Mokrin |
23.05
20:00
Medicinar 2
Metalac 2015
34
29
|
23.05.2021 20:00 | Medicinar 2 | 34 : 29 | Metalac 2015 | |||||
23.05
18:00
Kosmaj
RadniÄki BG
32
30
|
23.05.2021 18:00 | Kosmaj | 32 : 30 | RadniÄki BG | |||||
23.05
16:00
ORK Loznica
Studentski Grad
26
35
|
23.05.2021 16:00 | ORK Loznica | 26 : 35 | Studentski Grad | |||||
23.05
19:00
RadniÄki
SU Hazena
32
28
|
23.05.2021 19:00 | RadniÄki | 32 : 28 | SU Hazena |
23.05
16:00
Mladost
Vlasotince
20
20
|
23.05.2021 16:00 | Mladost | 20 : 20 | Vlasotince |
23.05
12:30
Naisa 2
Pirot
34
44
|
23.05.2021 12:30 | Naisa 2 | 34 : 44 | Pirot | |||||
23.05
16:00
Hajduk Veljko
Remesiana
22
28
|
23.05.2021 16:00 | Hajduk Veljko | 22 : 28 | Remesiana | |||||
23.05
19:00
Rtanj
Osice
20
24
|
23.05.2021 19:00 | Rtanj | 20 : 24 | Osice |
23.05
15:00
Udarnik
RadniÄki
22
38
|
23.05.2021 15:00 | Udarnik | 22 : 38 | RadniÄki |
23.05
15:00
Metalac AD
Pazar 2003
32
26
|
23.05.2021 15:00 | Metalac AD | 32 : 26 | Pazar 2003 | |||||
23.05
18:00
Prijepolje
Sedmerac
34
8
|
23.05.2021 18:00 | Prijepolje | 34 : 8 | Sedmerac |
23.05
18:00
Crvena zvezda
ŽitoraÄa
54
21
|
23.05.2021 18:00 | Crvena zvezda | 54 : 21 | ŽitoraÄa | |||||
23.05
20:30
PanÄevo
Kikinda
26
28
|
23.05.2021 20:30 | PanÄevo | 26 : 28 | Kikinda | |||||
23.05
18:00
Sloga
Beograd
30
34
|
23.05.2021 18:00 | Sloga | 30 : 34 | Beograd |
23.05
20:45
Palilula
TaÅ” 2000
16
2
|
23.05.2021 20:45 | Palilula | 16 : 2 | TaÅ” 2000 | |||||
23.05
20:00
Vojvodina
Crvena zvezda
13
14
|
23.05.2021 20:00 | Vojvodina | 13 : 14 | Crvena zvezda |
23.05
20:00
Miners
Bor
5
10
|
23.05.2021 20:00 | Miners | 5 : 10 | Bor |
23.05
11:00
Dinamo 1954
Partizan
3
97
|
23.05.2021 11:00 | Dinamo 1954 | 3 : 97 | Partizan | |||||
23.05
16:00
Vojvodina
BRK Crvena Zvezda
25
0
|
23.05.2021 16:00 | Vojvodina | 25 : 0 | BRK Crvena Zvezda |
23.05
16:00
Novi Sad Wild Dogs
Wild Boars Kragujevac
7
64
|
23.05.2021 16:00 | Novi Sad Wild Dogs | 7 : 64 | Wild Boars Kragujevac |
23.05
16:00
Mammoths Kikinda
Belgrade Gladiators
15
28
|
23.05.2021 16:00 | Mammoths Kikinda | 15 : 28 | Belgrade Gladiators |
23.05
17:00
Black Hornets
Wild Boars
40
0
|
23.05.2021 17:00 | Black Hornets | 40 : 0 | Wild Boars |
23.05
15:00
Panters
Orlovi
34
7
|
23.05.2021 15:00 | Panters | 34 : 7 | Orlovi |