XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 855 utakmica za dan
Nedelja, 18 Oktobar 2020


Fudbal

Borac
Sakule
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
18.10.2020 15:00
Borac
2 : 1
1. Maj Ruma
Tisa
Adorjan
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
18.10.2020 15:00
Tisa
1 : 2
Sloga (Č)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (SP)
1 : 1
Omladinac
Bane 1931
Raška
0 : 3
Mačva 1929
Bogatić
18.10.2020 14:30
Bane 1931
0 : 3
Mačva 1929
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
18.10.2020 14:30
Železničar (L)
1 : 1
Šumadija (A)
Zvezdara
Beograd
1 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
18.10.2020 13:30
Zvezdara
1 : 3
Stepojevac Vaga
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
18.10.2020 11:00
Radnički (S)
0 : 1
Vlasina
Kablovi
Zaječar
5 : 2
Moravac Orion
Mrštane
18.10.2020 15:00
Kablovi
5 : 2
Moravac Orion
Mladost
Medoševac
2 : 1
Rembas
Resavica
18.10.2020 15:00
Mladost
2 : 1
Rembas
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Radan
Lebane
18.10.2020 15:00
Timočanin
0 : 0
Radan
Budućnost
Resnik
3 : 2
Proleter
Pečenog
18.10.2020 14:30
Budućnost
3 : 2
Proleter
Korićani
Korićani
5 : 2
Borac
Drenovac
18.10.2020 14:30
Korićani
5 : 2
Borac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Radnik
Ušće
18.10.2020 14:30
Novi Pazar 1928
3 : 2
Radnik
Šumadija (T)
Toponica
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
18.10.2020 14:30
Šumadija (T)
3 : 2
Vodojaža
RSK
Rabrovo
0 : 3
OFK Napredak
Markovac
18.10.2020 14:30
RSK
0 : 3
OFK Napredak
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
18.10.2020 14:30
OFK Aranđelovac 1979
3 : 0
Jasenica 2017
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
18.10.2020 14:30
Rudar (S)
1 : 1
Pomoravlje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
Sloboda
Lipe
18.10.2020 14:30
Petar Dobrnjac
0 : 2
Sloboda
Sloga (M)
Milatovac
1 : 4
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
18.10.2020 14:30
Sloga (M)
1 : 4
OFK Mihajlovac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 3
Đerdap
Golubac
18.10.2020 14:30
Borac (Ž)
1 : 3
Đerdap
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 5
Sevojno
Sevojno
18.10.2020 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 5
Sevojno
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Jasen
Brodarevo
18.10.2020 14:30
Omladinac
2 : 1
Jasen
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Rampa
Požega
18.10.2020 11:00
Polet (Lj)
2 : 1
Rampa
Polimlje
Prijepolje
1 : 6
Prijevor
Prijevor
18.10.2020 14:30
Polimlje
1 : 6
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
4 : 2
Crnokosa
Kosjerić
18.10.2020 14:30
Zlatar
4 : 2
Crnokosa
Rubribreza
Rubribreza
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
18.10.2020 14:30
Rubribreza
0 : 0
Spartak 1924
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
18.10.2020 14:30
Mladost (P)
1 : 1
Sloga (B)
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 0
Mladost (Dr)
Dračić
18.10.2020 14:30
Vrelo Sport
4 : 0
Mladost (Dr)
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
18.10.2020 14:30
Rađevac
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
18.10.2020 14:30
Mladost (DD)
2 : 1
Zadrugar
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički (K)
Klupci
18.10.2020 14:30
OFK Divci
1 : 0
Radnički (K)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
18.10.2020 15:00
Mladost (BP)
1 : 0
ČSK Pivara
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Srbobran
Srbobran
18.10.2020 15:00
Mladost (T)
3 : 1
Srbobran
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Crvenka
Crvenka
18.10.2020 15:00
Bačka (P)
1 : 0
Crvenka
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
18.10.2020 15:00
Hercegovac
1 : 1
OFK Vrbas
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Banat
Čenta
18.10.2020 15:00
ŽAK
0 : 0
Banat
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
18.10.2020 15:00
Radnički (K)
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Omladinac FAM
Botoš
2 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
18.10.2020 15:00
Omladinac FAM
2 : 0
OFK Kikinda 1909
Jadran
Golubinci
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
18.10.2020 15:00
Jadran
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
18.10.2020 15:00
Budućnost
0 : 0
Sloboda
Hajduk
Divoš
3 : 1
Jugović
Kać
18.10.2020 15:00
Hajduk
3 : 1
Jugović
Borac
Šajkaš
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
18.10.2020 15:00
Borac
2 : 1
Mladost
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Sremac Vojka
Index
Novi Sad
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
18.10.2020 10:00
Index
0 : 2
Sloga (E)
Levač
Rekovac
0 : 0
Kopaonik
Brus
18.10.2020 15:00
Levač
0 : 0
Kopaonik
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (M)
2 : 1
Blagotin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
18.10.2020 15:00
Jastrebac
3 : 0
Temnić 1924
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
18.10.2020 15:00
Kušiljevo
3 : 1
Bošnjane
Juhor
Obrež
2 : 1
Moravac 2015
Krušar
18.10.2020 15:00
Juhor
2 : 1
Moravac 2015
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Meševo
Meševo
18.10.2020 15:00
Sloga (M)
1 : 0
Meševo
Lužnica
Babušnica
0 : 0
OFK Slatina
Bor
18.10.2020 15:00
Lužnica
0 : 0
OFK Slatina
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 5
Hajduk Veljko
Negotin
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (P)
2 : 5
Hajduk Veljko
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Polom
Leskovo
18.10.2020 15:00
OFK 019
3 : 1
Polom
Branik
Štubik
2 : 2
Đerdap
Kladovo
18.10.2020 15:00
Branik
2 : 2
Đerdap
Malošište
Malošište
2 : 3
Rudar
Jelašnica
18.10.2020 15:00
Malošište
2 : 3
Rudar
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Bukovik
Razanj
18.10.2020 15:00
OFK Brzi Brod
5 : 0
Bukovik
Morava
Žitkovac
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
18.10.2020 15:00
Morava
1 : 1
Jedinstvo (GM)
OFK Niš
Niš
2 : 3
Orljane
Orljane
18.10.2020 15:00
OFK Niš
2 : 3
Orljane
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 2
Pusta Reka
Jablanica
Medveđa
5 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
18.10.2020 15:00
Jablanica
5 : 1
OFK Kosanica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
18.10.2020 15:00
Svetlost
3 : 3
Vranjska Banja
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
18.10.2020 15:00
Dobrič
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Komgrap
Beograd
2 : 0
BSK 1926
Baćevac
18.10.2020 13:30
Komgrap
2 : 0
BSK 1926
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Torlak
Beograd
18.10.2020 13:30
Mladost (C)
0 : 1
Torlak
Prva iskra
Barič
0 : 0
Kosmaj
Ralja
18.10.2020 11:00
Prva iskra
0 : 0
Kosmaj
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Srem
Jakovo
18.10.2020 13:30
Dunav
1 : 2
Srem
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
Napredak
Medoševac
18.10.2020 13:30
Budućnost (Z)
0 : 3
Napredak
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Turbina
Vreoci
18.10.2020 13:30
Vrčin
0 : 4
Turbina
Graničar
Veliki Izvor
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
18.10.2020 14:00
Graničar
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Trebič
Sokobanja
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
18.10.2020 14:00
Trebič
2 : 0
OFK Rtanj
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Šljivar
Šljivar
18.10.2020 14:00
Velika Jasikova
2 : 1
Šljivar
Osnić
Osnić
5 : 1
Hajduk
Rujevica
18.10.2020 14:00
Osnić
5 : 1
Hajduk
Sloga
Minićevo
1 : 6
Kosovo
Zvezdan
18.10.2020 14:00
Sloga
1 : 6
Kosovo
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Trudbenik
Stalać
18.10.2020 15:00
Sebečevac
3 : 0
Trudbenik
Žabare
Žabare
2 : 3
Gradina
Pejovac
18.10.2020 15:00
Žabare
2 : 3
Gradina
Mladost (T)
Toljevac
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
18.10.2020 15:00
Mladost (T)
4 : 0
Donji Kopaonik
13. April
Lomnica
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
18.10.2020 15:00
13. April
2 : 1
Sloga (Ć)
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
18.10.2020 15:00
Mladost (DK)
2 : 1
Gornji Stepoš
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
18.10.2020 15:00
Vinogradar
3 : 2
Sloga (L)
Sremac
Dobrinci
0 : 4
GFK Sloven
Ruma
18.10.2020 15:00
Sremac
0 : 4
GFK Sloven
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
18.10.2020 15:00
Donji Srem 2015
3 : 0
Borac (M)
BSK
Bešenovo
3 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
18.10.2020 15:00
BSK
3 : 1
Hajduk (V)
Napredak
Popinci
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
18.10.2020 15:00
Napredak
3 : 2
Ljukovo
Sloga
Voganj
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
18.10.2020 15:00
Sloga
1 : 0
Hajduk (B)
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
18.10.2020 15:00
Jugoslavija
0 : 2
Spartak 1911
Banat (I)
Ilandža
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
18.10.2020 15:00
Banat (I)
0 : 0
Partizan (G)
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Potporanj
Potporanj
18.10.2020 15:00
Hajdučica
2 : 0
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
18.10.2020 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
Sloga (BNS)
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
18.10.2020 15:00
Radnički (B)
2 : 3
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
18.10.2020 15:00
Strela
2 : 1
BAK
Dolina
Padina
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
18.10.2020 15:00
Dolina
3 : 0
Budućnost (A)
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
ŽAK
Sombor
18.10.2020 15:00
Kordun
0 : 1
ŽAK
Budućnost (P)
Parage
5 : 0
Borac 46
Obrovac
18.10.2020 15:00
Budućnost (P)
5 : 0
Borac 46
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
18.10.2020 15:00
Zadrugar
1 : 1
Budućnost (G)
SU Stanišić 1920
Stanišić
4 : 2
Rusin
Ruski Krstur
18.10.2020 15:00
SU Stanišić 1920
4 : 2
Rusin
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Omladinac
Bukovac
18.10.2020 15:00
Radnički 1918
3 : 1
Omladinac
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
18.10.2020 15:00
BSK
2 : 2
Borac (BG)
Budućnost (M)
Mladenovo
7 : 1
Kulpin
Kulpin
18.10.2020 15:00
Budućnost (M)
7 : 1
Kulpin
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
18.10.2020 15:00
Proleter (Nj)
3 : 2
Radnički 1905
Iskra
Kucura
0 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
18.10.2020 15:00
Iskra
0 : 2
Eđšeg
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
18.10.2020 15:00
Sutjeska
0 : 1
Tornjoš
Senta
Senta
2 : 1
Obilić
Zmajevo
18.10.2020 15:00
Senta
2 : 1
Obilić
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
18.10.2020 15:00
Đurđin
4 : 1
Budućnost
Jadran
Feketić
2 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.10.2020 15:00
Jadran
2 : 2
Proleter (RS)
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
18.10.2020 14:00
MSK
1 : 1
Radnički 1911
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 2
Polet
Nakovo
18.10.2020 14:00
Vojvodina (B)
0 : 2
Polet
Potisje
Knićanin
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
18.10.2020 14:00
Potisje
4 : 0
Tamiš
Crvena zvezda
Rusko Selo
6 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
18.10.2020 14:00
Crvena zvezda
6 : 1
Vojvodina (NM)
Lehel
Mužlja
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
18.10.2020 14:00
Lehel
1 : 3
2. Oktobar
Rusanda
Melenci
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
18.10.2020 14:00
Rusanda
1 : 2
Mladost (BD)
OFK Klek
Klek
3 : 1
Delija
Mokrin
18.10.2020 14:00
OFK Klek
3 : 1
Delija
Polet
Trnovče
3 : 2
Bačinac
Bačinac
18.10.2020
Polet
3 : 2
Bačinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
18.10.2020
Osipaonica
2 : 5
Mladi borac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
18.10.2020
Bresje Superior
2 : 1
Mladi radnik 1940
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
18.10.2020
Železničar Kusadak
4 : 1
Sloga (L)
SASK
Saraorci
2 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
18.10.2020
SASK
2 : 0
Crvena zvezda
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 4
Mladost 1948
Donja Livadica
18.10.2020
Radnik (SP)
2 : 4
Mladost 1948
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Podunavac
Udovice
18.10.2020
Obilić
2 : 2
Podunavac
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Sloga (M)
Miloševac
18.10.2020
Budućnost
2 : 2
Sloga (M)
BSK
Belosavci
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
18.10.2020 14:30
BSK
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Banja 1957
Banja
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
18.10.2020 14:30
Banja 1957
3 : 0
Partizan 1945
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 5
Grizli ML
Saranovo
18.10.2020 14:30
Jasenica (B)
1 : 5
Grizli ML
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
18.10.2020 14:30
Trnava
1 : 1
Vinča
Omladinac
Donja Rača
5 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
18.10.2020 14:30
Omladinac
5 : 1
Partizan (BB)
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
18.10.2020 14:30
ŽSK
2 : 0
Šumadinac (S)
Plaskovac
Plaskovac
1 : 3
Sloga (Z)
Zagorica
18.10.2020 14:30
Plaskovac
1 : 3
Sloga (Z)
Marjan (K)
Knić
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
18.10.2020 14:30
Marjan (K)
2 : 1
Lokomotiva
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 2
011
Beograd
18.10.2020 13:30
Sinđelić 2012
2 : 2
011
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
18.10.2020 13:30
Šumadinac
1 : 0
PKB Kovilovo
Borac (P)
Progar
0 : 2
Umka
Umka
18.10.2020 13:30
Borac (P)
0 : 2
Umka
Postar 1930
Beograd
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
18.10.2020 14:30
Postar 1930
2 : 1
Heroj Polet
Institut
Zemun Polje
3 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
18.10.2020 13:30
Institut
3 : 2
Posavac Tišma
Hajduk
Beograd
0 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
18.10.2020 11:00
Hajduk
0 : 0
Balkan Mirijevo
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 2
DIF
Beograd
18.10.2020 13:30
PKB (PS)
3 : 2
DIF
Mladi borac
Županjac
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
18.10.2020 13:30
Mladi borac
0 : 4
Omladinac
Strelac
Mislođin
4 : 1
Jedinstvo
Dren
18.10.2020 13:30
Strelac
4 : 1
Jedinstvo
Vranić
Vranić
0 : 1
Zvezda
Konatice
18.10.2020 13:30
Vranić
0 : 1
Zvezda
Radnički
Rudovci
6 : 0
OFK Borac
Arnajevo
18.10.2020 10:00
Radnički
6 : 0
OFK Borac
Polet
Grabovac
1 : 7
OFK Zabrežje
Zabrežje
18.10.2020 13:30
Polet
1 : 7
OFK Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
4 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
18.10.2020 13:30
Rojkovac
4 : 2
OFK Budućnost
Lisović 1977
Lisović
3 : 1
Barajevo
Barajevo
18.10.2020 13:30
Lisović 1977
3 : 1
Barajevo
Duboko
Mala Moštanica
2 : 3
Mladost
Čibutkovica
18.10.2020 13:30
Duboko
2 : 3
Mladost
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
SUF Dubona
Dubona
18.10.2020 13:30
Velika Krsna
3 : 1
SUF Dubona
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 2
Pudarci
Pudarci
18.10.2020 10:00
Kaluđerica 1969
3 : 2
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Zaklopača
Zaklopača
18.10.2020 13:30
Rabrovac
0 : 2
Zaklopača
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
18.10.2020 13:30
Ivanča
0 : 1
Kosmajac
Zuce 2019
Zuce
2 : 1
Boleč
Grocka
18.10.2020 13:30
Zuce 2019
2 : 1
Boleč
Titel
Titel
4 : 1
Hajduk
Čurug
18.10.2020 15:00
Titel
4 : 1
Hajduk
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 2
Bačka (B)
Begeč
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
4 : 2
Bačka (B)
Susek
Susek
4 : 4
Tatra
Kisač
18.10.2020 15:00
Susek
4 : 4
Tatra
TSK
Temerin
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
18.10.2020 15:00
TSK
0 : 0
Omladinac
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 0
OFK Futog
Futog
18.10.2020 15:00
Šajkaš 1908
1 : 0
OFK Futog
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
18.10.2020 15:00
OFK Sirig
1 : 0
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
ŽSK
Žabalj
18.10.2020 15:00
Fruškogorac
5 : 1
ŽSK
Polet
Jabukovac
2 : 4
Mladost
Karbulovo
18.10.2020 15:00
Polet
2 : 4
Mladost
Sloga
Kobišnica
10 : 0
Krivelj
Krivelj
18.10.2020 11:00
Sloga
10 : 0
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
BSK
Bukovče
18.10.2020 15:00
Nemetali
3 : 1
BSK
Urovica
Urovica
4 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
18.10.2020 15:00
Urovica
4 : 1
Šarbanovac
Maršić
Maršić
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
18.10.2020 15:00
Maršić
1 : 0
Pobeda 1926
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
18.10.2020 15:00
Srbija
2 : 0
Šumadinac KG
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
18.10.2020 15:00
Slavija
3 : 0
Zastava
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
18.10.2020 15:00
Mladost (P)
2 : 3
Sloga (D)
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
18.10.2020 15:00
21. oktobar
3 : 0
Jedinstvo
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
18.10.2020 15:00
OFK Bagremar
1 : 0
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
18.10.2020 15:00
Šumadija 1934
2 : 1
Kolonija
Vulkan 1963
Brenica
5 : 0
Mladost (L)
Lalinac
18.10.2020 15:00
Vulkan 1963
5 : 0
Mladost (L)
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
18.10.2020 15:00
Radnički 1936
3 : 0
Planinac 1933
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 3
Palilulac
Niš
18.10.2020 15:00
Stevan Nešticki
1 : 3
Palilulac
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 4
Aluminjum
Niš
18.10.2020 15:00
Mladost (DK)
0 : 4
Aluminjum
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
18.10.2020 15:00
Sloboda
2 : 0
Čegar 2013
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Crvena zastava
Hum
18.10.2020 15:00
Omladinac
1 : 1
Crvena zastava
Morava
Krušce
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
18.10.2020 15:00
Morava
0 : 1
Čegar 1946
Manastirica
Manastirica
1 : 3
Vihor
Маljurevac
18.10.2020 14:30
Manastirica
1 : 3
Vihor
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 0
Integral
Batuša
18.10.2020 14:30
Budućnost (V)
2 : 0
Integral
Železničar
Požarevac
1 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
18.10.2020 14:30
Železničar
1 : 1
Mladost (B)
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
18.10.2020 14:30
Omladinac (Š)
2 : 1
Trgovački
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
18.10.2020 14:30
Napredak Simićevo
1 : 3
Rudar (Kr)
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
18.10.2020 14:30
Rudar 2001
3 : 0
Borac (K)
Obilić
Živica
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
18.10.2020 14:30
Obilić
2 : 0
Mlava (ML)
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Sirakovo
Sirakovo
18.10.2020 14:30
Sloga (L)
3 : 1
Sirakovo
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 6
Pobeda
Rusna
18.10.2020 15:00
Moravac (ZT)
2 : 6
Pobeda
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
18.10.2020 15:00
OFK Rutevac 1908
2 : 0
Rasovača
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Palilula
Aleksinac
18.10.2020 11:00
Baličevac
1 : 2
Palilula
Moravac (Č)
Čečina
1 : 2
Doljevac
Doljevac
18.10.2020 15:00
Moravac (Č)
1 : 2
Doljevac
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Borac
Azbresnica
18.10.2020 15:00
Radnički 1947
3 : 2
Borac
Ribnica
Jovac
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
18.10.2020 15:00
Ribnica
0 : 1
Karađorđe
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 5
Ibar
Mataruška Banja
18.10.2020 15:00
Kraljevo Hajduk
0 : 5
Ibar
Napredak
Gračac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
18.10.2020 15:00
Napredak
3 : 1
Gruža
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
18.10.2020 15:00
Jedinstvo 2017
1 : 0
Mladost (V)
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Budućnost
Konarevo
18.10.2020 15:00
Tavnik
0 : 1
Budućnost
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Rudar
Baljevac
18.10.2020 15:00
Popovići Vrnjci
3 : 2
Rudar
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
18.10.2020 15:00
Mataruge
0 : 0
Jovo Kursula
Juhor (G)
Glavinci
0 : 1
Kolare
Kolare
18.10.2020 14:30
Juhor (G)
0 : 1
Kolare
Morava (R)
Ribare
0 : 0
Partizan
Majur
18.10.2020 14:30
Morava (R)
0 : 0
Partizan
Budućnost (M)
Miliva
2 : 4
Orlovi
Jasenovo
18.10.2020 14:30
Budućnost (M)
2 : 4
Orlovi
Mladost (K)
Končarevo
2 : 5
Morava (KS)
Kočino Selo
18.10.2020 14:30
Mladost (K)
2 : 5
Morava (KS)
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Napredak
Drenovac
18.10.2020 14:30
Budućnost (Đ)
1 : 0
Napredak
Javor
Sladaja
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
18.10.2020 14:30
Javor
3 : 2
OFK Juhor 2016
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
18.10.2020 14:30
Rudar
1 : 1
Dragocvet
Sloga
Voljavče
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
18.10.2020 14:30
Sloga
3 : 0
Mladost (J)
Pambukovica
Pambukovica
3 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
18.10.2020 14:30
Pambukovica
3 : 3
Pepeljevac
Trlić
Trlić
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
18.10.2020 14:30
Trlić
1 : 1
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
18.10.2020 14:30
Banjani
2 : 0
Kolubara 2
ZSK
Valjevo
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
18.10.2020 14:30
ZSK
2 : 1
OFK Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
18.10.2020 14:30
Iskra
1 : 0
OFK Osečina
Vučje
Vučje
0 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
18.10.2020 15:00
Vučje
0 : 3
Kumarevo 65
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Jedinstvo
Šišava
18.10.2020 15:00
Zloćudovo
2 : 1
Jedinstvo
Gradac
Konopnica
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
18.10.2020 15:00
Gradac
2 : 1
Bratstvo
Progres
Ladovica
2 : 5
Bobište
Bobište
18.10.2020 15:00
Progres
2 : 5
Bobište
Donja Lomnica
Donja Lomnica
6 : 1
Umac
Miroševce
18.10.2020 15:00
Donja Lomnica
6 : 1
Umac
Polet
Stajkovce
3 : 1
OFK Brza
Brza
18.10.2020 15:00
Polet
3 : 1
OFK Brza
BSK
Belanovce
5 : 1
Šumadija
Razgojna
18.10.2020 15:00
BSK
5 : 1
Šumadija
Milanovo
Milanovo
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
18.10.2020 15:00
Milanovo
2 : 0
OFK Morava
Železničar
Brestovac
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
18.10.2020 15:00
Železničar
0 : 0
Plantaža
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
18.10.2020 15:00
Mladi borac
2 : 0
Moravac
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
Sloga
Lipovica
18.10.2020 15:00
Mladost 1959
2 : 0
Sloga
Prilike
Prilike
1 : 1
Ovčar
Markovica
18.10.2020 15:00
Prilike
1 : 1
Ovčar
Rakova
Rakova
1 : 2
Voćar
Kotraža
18.10.2020 11:00
Rakova
1 : 2
Voćar
Jedinstvo
Puhovo
1 : 1
Spartak
Trnava
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Spartak
Dragačevo
Guča
3 : 1
Morava
Katrga
18.10.2020 15:00
Dragačevo
3 : 1
Morava
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Napredak
Svračkovci
18.10.2020 15:00
Mladost (P)
1 : 1
Napredak
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
18.10.2020 15:00
Zadrugar
2 : 4
Jedinstvo (GG)
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 0
Rudar
Bresnica
18.10.2020 15:00
Ozrem PMH
4 : 0
Rudar
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 3
Orlovac
Mrčajevci
18.10.2020 15:00
Donja Vrbava
3 : 3
Orlovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (K)
5 : 0
Backovac Junajted
Mladost
Poljska Ržana
1 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
18.10.2020 14:30
Mladost
1 : 1
Sloga
Gnjilan
Gnjilan
5 : 2
Zvezda
Blato
18.10.2020 14:30
Gnjilan
5 : 2
Zvezda
Željuša
Željuša
3 : 0
Pobeda
Držina
18.10.2020 14:30
Željuša
3 : 0
Pobeda
Majur
Majur
3 : 3
Karađorđe
Mišar
18.10.2020 15:00
Majur
3 : 3
Karađorđe
Duško
Klenje
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
18.10.2020 15:00
Duško
3 : 0
Sinđelić
Drina
Badovinci
5 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
18.10.2020 15:00
Drina
5 : 0
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Mladi borac
Dublje
18.10.2020 15:00
Milan Orlić
2 : 0
Mladi borac
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 5
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
18.10.2020 15:00
Mladost
5 : 5
Cer (JL)
Rudar
Brasina
5 : 0
Vidojevica
Lešnica
18.10.2020 15:00
Rudar
5 : 0
Vidojevica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Sloga (KR)
Krnić
18.10.2020 15:00
Hajduk Stanko
2 : 1
Sloga (KR)
Mineralac
Vranjska Banja
6 : 1
Vihor
Žbevac
18.10.2020 14:30
Mineralac
6 : 1
Vihor
Čelik
Belo polje
1 : 3
Pavlovac
Pavlovac
18.10.2020 14:30
Čelik
1 : 3
Pavlovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 6
Trnovac
Trnovac
18.10.2020 14:30
BSK Bujanovac
2 : 6
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Levosoje
Levosoje
18.10.2020 14:30
Mladost (B)
3 : 0
Levosoje
Radnik
Prilužje
0 : 3
Zvečan
Zvečan
18.10.2020 15:00
Radnik
0 : 3
Zvečan
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
18.10.2020 15:00
OFK Dif
1 : 4
Rudar
Dunđerski
Voljčinac
1 : 1
Borac
Držanovac
18.10.2020 14:00
Dunđerski
1 : 1
Borac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 6
Kosovac
Prokuplje
18.10.2020 14:00
Pobeda
2 : 6
Kosovac
Akademija 10
Prokuplje
2 : 1
Polet
Samarinovac
18.10.2020 14:00
Akademija 10
2 : 1
Polet
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
18.10.2020 14:00
Jug Bogdan
2 : 1
Partizanski put
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 1
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
18.10.2020 14:00
Real
0 : 1
Spartak
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
18.10.2020 14:00
Mladost 1982
0 : 3
Kaćuša
Jastreb
Blace
0 : 3
Omladinac
Podina
18.10.2020 14:00
Jastreb
0 : 3
Omladinac
Jastrebac
Blace
2 : 1
NS Tatko
Stara Bozurna
18.10.2020 14:00
Jastrebac
2 : 1
NS Tatko
Mineralac
Klokot
2 : 0
Morava
Parteš
18.10.2020 14:00
Mineralac
2 : 0
Morava
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 0
Župski biseri
Lacisled
18.10.2020 15:00
Beli Orlovi
4 : 0
Župski biseri
Gradac
Pločnik
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
18.10.2020 15:00
Gradac
0 : 2
14. Oktobar
Rubin
Donji Stupanj
5 : 1
Vinogradar
Riljac
18.10.2020 15:00
Rubin
5 : 1
Vinogradar
Borac
Gornji Katun
5 : 2
Jezero
Zlatari
18.10.2020 15:00
Borac
5 : 2
Jezero
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 4
Polet
Izbište
18.10.2020 15:00
Borac (VG)
2 : 4
Polet
Omladinac
Zagajica
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
18.10.2020 15:00
Omladinac
4 : 1
Karaš (J)
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
18.10.2020 15:00
Banat (D)
3 : 2
Partizan (K)
Ratar
Kruščica
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
18.10.2020 15:00
Ratar
3 : 2
Karaš (K)
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Ševac
Kusić
18.10.2020 15:00
Borac (VS)
0 : 0
Ševac
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Dolovo
Dolovo
18.10.2020 15:00
Borac (P)
0 : 3
Dolovo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
18.10.2020 15:00
Mladost (V)
1 : 0
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
18.10.2020 15:00
Omladinac (D)
3 : 1
Jedinstvo (D)
ČSK
Čortanovci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
18.10.2020 15:00
ČSK
1 : 1
Napredak
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
18.10.2020 15:00
Fruškogorac
1 : 0
OFK Brestač
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Kameni
Ašanja
18.10.2020 15:00
Polet
4 : 1
Kameni
Krušedol
Krušedol
2 : 2
Sremac
Deč
18.10.2020 15:00
Krušedol
2 : 2
Sremac
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Mladost
Buđanovci
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Mladost
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
18.10.2020 15:00
Srem
4 : 0
Dunav
Graničar
Obrež
0 : 0
Radnički
Irig
18.10.2020 15:00
Graničar
0 : 0
Radnički
Šumar
Ogar
7 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
18.10.2020 15:00
Šumar
7 : 0
Hrtkovci
Graničar 1924
Adaševci
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
18.10.2020 15:00
Graničar 1924
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo
Ruma
3 : 1
Zmaj
Noćaj
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Zmaj
Jednota
Šid
0 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
18.10.2020 15:00
Jednota
0 : 3
Fruškogorac
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 2
Sremac (B)
Berkasovo
18.10.2020 15:00
Erdevik 2017
0 : 2
Sremac (B)
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Sremac (J)
Jarak
18.10.2020 15:00
OFK Bikić
5 : 1
Sremac (J)
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
18.10.2020 15:00
Obilić 1993
1 : 2
Graničar (K)
Sloga
Čalma
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
18.10.2020 15:00
Sloga
2 : 2
Fruška Gora
Sloboda
Šašinci
0 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
18.10.2020 15:00
Sloboda
0 : 0
Trgovački
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Naftagas
Boka
18.10.2020
Zadrugar
3 : 1
Naftagas
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
18.10.2020
OFK Gradnulica
2 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Bilećanin
Sečanj
6 : 1
Zlatica
Zlatica
18.10.2020
Bilećanin
6 : 1
Zlatica
Mladost
Belo Blato
4 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
18.10.2020
Mladost
4 : 0
OFK Stajićevo
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
18.10.2020 14:30
Mladi rudar
4 : 1
Mladost (R)
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Venčani
Venčani
18.10.2020 14:30
Kopljari
2 : 0
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
18.10.2020 11:00
Trešnjevica
2 : 1
Radoje Domanović
Šamot
Aranđelovac
0 : 3
Mladost (J)
Jelenac
18.10.2020 14:30
Šamot
0 : 3
Mladost (J)
Borac
Kloka
6 : 2
Budućnost
Blaznava
18.10.2020 14:30
Borac
6 : 2
Budućnost
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Gorski Car
Garaši
18.10.2020 11:00
Brezovac
0 : 3
Gorski Car
B 2000
Aranđelovac
6 : 3
Vrbica
Aranđelovac
18.10.2020 11:00
B 2000
6 : 3
Vrbica
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Čestin
Čestin
18.10.2020
Mladost (R)
3 : 1
Čestin
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
BSK
Borač
18.10.2020
Sloga (Z)
1 : 1
BSK
Kruševica 1980
Kneževac
4 : 0
Feniks
Rača
18.10.2020
Kruševica 1980
4 : 0
Feniks
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 3
Badnjevac
Badnjevac
18.10.2020
Napredak (MK)
1 : 3
Badnjevac
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 4
Šumadija (S)
Sipić
18.10.2020
Jedinstvo (O)
2 : 4
Šumadija (S)
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Omladinac
Deronje
18.10.2020 15:00
Dunav
1 : 2
Omladinac
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
18.10.2020 15:00
Dinamo 1923
3 : 1
Terekveš
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 4
Lipar
Lipar
18.10.2020 15:00
Jedinstvo
0 : 4
Lipar
Mladost
Kruščić
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
18.10.2020 15:00
Mladost
0 : 4
Bratstvo 2019
Kula
Kula
2 : 2
Polet
Sivac
18.10.2020 15:00
Kula
2 : 2
Polet
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
18.10.2020 15:00
Aleksa Šantić
1 : 1
OFK Odžaci
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
18.10.2020 15:00
Vinogradar
3 : 0
OFK Hajduk
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Miletić
Mošorin
18.10.2020 15:00
Hajduk (G)
2 : 1
Miletić
Čenej
Čenej
2 : 2
Borac (R)
Rakovac
18.10.2020 15:00
Čenej
2 : 2
Borac (R)
Moskva
Budisava
2 : 4
Proleter
Banoštor
18.10.2020 10:00
Moskva
2 : 4
Proleter
Obilić
Vilovo
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
18.10.2020 15:00
Obilić
0 : 0
Borac (NS)
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
18.10.2020 15:00
Jadran
2 : 2
Seljak
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
Partizan
Cerovac
18.10.2020 15:00
Košutnjak
4 : 1
Partizan
Sloga (M)
Mustapić
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
18.10.2020 14:30
Sloga (M)
2 : 2
Žitkovica
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Polet (V)
Voluja
18.10.2020 14:30
Mlava (B)
4 : 0
Polet (V)
Napredak (B)
Bubušinac
6 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
18.10.2020 14:30
Napredak (B)
6 : 1
Borac 2016
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
18.10.2020 14:30
Mladi Borac
1 : 0
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
18.10.2020 14:30
Stig 1955
1 : 0
Baštovan 2015
BSK 1931
Brežane
7 : 0
Pek
Kusiće
18.10.2020 14:30
BSK 1931
7 : 0
Pek
Barič
Barič
0 : 1
Dizel
Bare
18.10.2020 14:30
Barič
0 : 1
Dizel
Napredak (P)
Poljana
4 : 3
Batovac
Batovac
18.10.2020 14:30
Napredak (P)
4 : 3
Batovac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 0
Bežanija
Beograd
18.10.2020 13:30
Velika Moštanica
0 : 0
Bežanija
13. maj
Zemun
4 : 2
Dedinje
Beograd
18.10.2020 11:00
13. maj
4 : 2
Dedinje
Železnik 1930
Železnik
2 : 3
Zmaj 1953
Zemun
18.10.2020 13:30
Železnik 1930
2 : 3
Zmaj 1953
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
18.10.2020 13:30
Novi Beograd
3 : 3
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
Beograd
2 : 0
Busije
Zemun
18.10.2020 10:00
Rekreativo 011
2 : 0
Busije
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Resnik
Resnik
18.10.2020 13:30
Lepušnica
0 : 0
Resnik
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Pinosava
Pinosava
18.10.2020 13:30
OFK Crvenka
1 : 0
Pinosava
Minel
Ripanj
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
18.10.2020 13:30
Minel
3 : 1
Sveti Stefan
Palilulac
Beograd
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
18.10.2020 15:00
Palilulac
1 : 0
Mladi proleter
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
18.10.2020 13:30
Pionir
1 : 3
Siti Sport Klub
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
18.10.2020 15:00
Borac (V)
0 : 0
Mlada krila
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
18.10.2020 15:00
Mladost 1925
2 : 0
Braća Vuković
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Borac (A)
Adrani
18.10.2020 15:00
Zvezda
1 : 1
Borac (A)
Lazac
Lazac
1 : 0
Miločajac
Miločaj
18.10.2020 15:00
Lazac
1 : 0
Miločajac
Stubal
Stubal
0 : 3
Mineral 2015
Rudno
18.10.2020 15:00
Stubal
0 : 3
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Progorelica
Progorelica
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (G)
1 : 2
Progorelica
Mladost 1981
Štulac
1 : 0
Sloga Obrva
Obrva
18.10.2020 15:00
Mladost 1981
1 : 0
Sloga Obrva
Radnički (K)
Knežica
1 : 3
Zadrugar 1947
Tabanovac
18.10.2020 14:30
Radnički (K)
1 : 3
Zadrugar 1947
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
18.10.2020 14:30
Sloga 1952
5 : 1
Jedinstvo (K)
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Mladost (R)
Ranovac
18.10.2020 14:30
Zabrđe 1936
0 : 1
Mladost (R)
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Udarnik (S)
Sibnica
18.10.2020 14:30
Pobeda 1953
3 : 0
Udarnik (S)
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
18.10.2020 14:30
Napredak (Sv)
2 : 1
Rudar (P)
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
18.10.2020 14:30
Sloga
1 : 0
Šumadija
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
18.10.2020 14:30
OFK Batinac
2 : 0
Pomoravlje
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
18.10.2020 14:30
Mladost (S)
0 : 3
15. Avgust 1950
Mladost (G)
Gložane
4 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
18.10.2020 14:30
Mladost (G)
4 : 3
Sinđelić 1934
Ursule
Ursule
0 : 1
Partizan
Glogovac
18.10.2020 14:30
Ursule
0 : 1
Partizan
Šantarovac
Šantarovac
4 : 1
Osaonica
Bagrdan
18.10.2020 14:30
Šantarovac
4 : 1
Osaonica
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
18.10.2020 14:30
Bratstvo
1 : 0
Mladost (T)
GFK Tabane
Jagodina
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
18.10.2020 14:30
GFK Tabane
1 : 0
Mladost (D)
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Sloga
Ratari
18.10.2020 15:00
Ljubinić
2 : 1
Sloga
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Borac
Ušće
18.10.2020 15:00
Rvati
1 : 2
Borac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Partizan
Draževac
18.10.2020 15:00
Belo Polje
0 : 1
Partizan
Proleter
Jasenak
0 : 1
Skela
Skela
18.10.2020 15:00
Proleter
0 : 1
Skela
Šarbane
Šarbane
0 : 2
Kolubara (J)
Jabučje
18.10.2020 14:30
Šarbane
0 : 2
Kolubara (J)
Polet (T)
Takovo
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
18.10.2020 14:30
Polet (T)
4 : 1
OFK Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 1
Proleter (B)
Bajevac
18.10.2020 14:30
Polet (DL)
2 : 1
Proleter (B)
Joševa
Joševa
0 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
18.10.2020 14:30
Joševa
0 : 2
Omladinac (K)
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
18.10.2020 14:30
Čučuge
4 : 1
Zvizdar 2012
Roham
Nova Crnja
2 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
18.10.2020 14:00
Roham
2 : 3
Omladinac
Terekves
Hetin
2 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
18.10.2020 14:00
Terekves
2 : 0
Napredak (BT)
Proleter
Međa
1 : 7
Napredak (Č)
Čestereg
18.10.2020 14:00
Proleter
1 : 7
Napredak (Č)
Polet
Popučke
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
18.10.2020 11:00
Polet
2 : 1
Stari drugari
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Rakac Stave
Stave
18.10.2020 11:00
Milenko Pavlović
2 : 2
Rakac Stave
Popadić
Popadić
5 : 0
Jadar 2013
Valjevo
18.10.2020 11:00
Popadić
5 : 0
Jadar 2013
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
18.10.2020 14:30
Žabari
2 : 1
Dračić 2018
Mladost (L)
Latković
5 : 3
Lukavac
Lukavac
18.10.2020 11:00
Mladost (L)
5 : 3
Lukavac
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
18.10.2020 11:00
Tešnjar
3 : 1
Mali korak
Tempo
Mozgovo
0 : 8
Škriljac
Bradarac
18.10.2020 11:00
Tempo
0 : 8
Škriljac
Borac
Trnjane
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
18.10.2020 11:00
Borac
3 : 1
Jedinstvo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
18.10.2020 15:00
Crvena zvezda
4 : 0
Vukašinovac
Graničar
Đala
5 : 2
Tromedja
Majdan
18.10.2020 15:00
Graničar
5 : 2
Tromedja
Čoka
Čoka
0 : 3
Bačka
Mol
18.10.2020 15:00
Čoka
0 : 3
Bačka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Tisa
Padej
18.10.2020 15:00
Slavija
4 : 0
Tisa
Hajduk
Podlokanj
0 : 6
Jedinstvo
Srpski Krstur
18.10.2020 15:00
Hajduk
0 : 6
Jedinstvo
Jadran
Sanad
4 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
18.10.2020 15:00
Jadran
4 : 3
Horgoš 1911
Vučak
Vučak
2 : 2
Kolarac
Kolari
18.10.2020 14:30
Vučak
2 : 2
Kolarac
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Godomin
Smederevo
18.10.2020 14:30
OFK Slavija
2 : 4
Godomin
Proleter 1947
Vranovo
0 : 1
Vrbovac
Vrbovac
18.10.2020 14:30
Proleter 1947
0 : 1
Vrbovac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
18.10.2020 11:00
Sloga 1949
3 : 0
Mladost (Z)
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Hajduk
Debrc
18.10.2020 15:00
Torpedo
1 : 1
Hajduk
Polet
Jalovik
1 : 1
Verko
Suvo Selo
18.10.2020 15:00
Polet
1 : 1
Verko
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
18.10.2020 15:00
Skupljen 2013
1 : 1
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
Jazovnik
6 : 1
Sparta
Kaona
18.10.2020 11:00
Mladost 2013
6 : 1
Sparta
Palilulac
Šarbanovac
7 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
18.10.2020 14:30
Palilulac
7 : 0
Sloboda 2013
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Slemen
Milušinac
18.10.2020 14:30
Sloga
0 : 3
Slemen
Pobeda
Samoš
0 : 0
Glogonj
Glogonj
18.10.2020 15:00
Pobeda
0 : 0
Glogonj
Omladinac 1927
Opovo
2 : 4
Mundial
Pančevo
18.10.2020 15:00
Omladinac 1927
2 : 4
Mundial
Malba
Žaočani
7 : 0
Gladijator
Čačak
18.10.2020 15:00
Malba
7 : 0
Gladijator
Budućnost
Stančići
2 : 5
Mršinci
Mršinci
18.10.2020 15:00
Budućnost
2 : 5
Mršinci
Lugovi
Čačak
3 : 0
Čačak 94
Čačak
18.10.2020 15:00
Lugovi
3 : 0
Čačak 94
Vujan
Prislonica
5 : 2
OFK Remont 1959
Čačak
18.10.2020 15:00
Vujan
5 : 2
OFK Remont 1959
Kej
Čačak
3 : 1
Planinac
Vujetinci
18.10.2020 15:00
Kej
3 : 1
Planinac
Prijatelji
Čačak
3 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
18.10.2020 11:00
Prijatelji
3 : 1
Gavrilo Princip
Temac
Temska
3 : 1
Mladost
Mali Suvodol
18.10.2020 14:30
Temac
3 : 1
Mladost
Palić
Palić
5 : 3
Solid
Subotica
18.10.2020 15:30
Palić
5 : 3
Solid
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
18.10.2020 15:00
Orlovi (BP)
0 : 1
Mladost (MB)
Borac (V)
Vizić
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
18.10.2020 15:00
Borac (V)
0 : 3
Naša Zvezda
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Slavija
Bođani
18.10.2020 15:00
Bački Hajduk
3 : 0
Slavija
Krivanj
Selenča
3 : 2
Proleter
Karađorđevo
18.10.2020 15:00
Krivanj
3 : 2
Proleter
Bačka (D)
Despotovo
5 : 1
Neštin
Neštin
18.10.2020 15:00
Bačka (D)
5 : 1
Neštin
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Radnički
Koceljeva
18.10.2020 15:00
OFK Jelen
3 : 1
Radnički
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
18.10.2020 15:00
Trešnjevka
3 : 0
Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 0
PSK
Provo
18.10.2020 15:00
OFK Letnjikovac 1983
6 : 0
PSK
Rankovac
Nakučani
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
18.10.2020 15:00
Rankovac
5 : 0
Jevremovac
OFK Varna
Varna
2 : 4
Šipurske livade
Šabac
18.10.2020 15:00
OFK Varna
2 : 4
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 2
Petrovac 74
Kujavica
18.10.2020 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
5 : 2
Petrovac 74
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Mrovska
Mrovska
18.10.2020 15:00
Dobrava
3 : 1
Mrovska
Majdan
Majdan
4 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
18.10.2020 14:30
Majdan
4 : 0
Takovski Ustanak
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
18.10.2020 14:30
Šumadija
2 : 0
Omladinac
Velereč 94
Velereč
7 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
18.10.2020 14:30
Velereč 94
7 : 1
Jablanica
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Semedraž
Semedraž
18.10.2020 14:30
Šilopaj
1 : 4
Semedraž
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
2 : 4
Brezak
Pranjani
18.10.2020 14:30
FC Stella Rossa
2 : 4
Brezak
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (ZA)
2 : 1
Prva Iskra
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 1
Jelav
Jelav
18.10.2020 15:00
Jedinstvo (MZ)
5 : 1
Jelav
Sloga
Straža
4 : 3
7. Juli
Bela Crkva
18.10.2020 15:00
Sloga
4 : 3
7. Juli
Borac
Kozjak
3 : 0
Mladost
Donja Borina
18.10.2020 15:00
Borac
3 : 0
Mladost
Antimon
Zajača
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
18.10.2020 15:00
Antimon
4 : 1
TE Gučevo
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
18.10.2020 15:00
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Pontes
Kostol
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
18.10.2020 15:00
Pontes
1 : 0
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 0
Omladinac
Vajuga
18.10.2020 15:00
Lokomotiva
3 : 0
Omladinac
Kladušnica
Kladušnica
18.10.2020
15:00
Koča Anđelković
Tekija
18.10.2020 15:00
Kladušnica
:
Koča Anđelković
Jelica
Goračići
3 : 0
Radnički
Turica
18.10.2020 14:30
Jelica
3 : 0
Radnički
Bratstvo
Dljin
7 : 2
Bjelica
Milatovići
18.10.2020 14:30
Bratstvo
7 : 2
Bjelica
Sloga
Kaona
4 : 4
Brezova
Brezova
18.10.2020 14:30
Sloga
4 : 4
Brezova
Gradina
Rti
2 : 2
Gorušica
Viča
18.10.2020 14:30
Gradina
2 : 2
Gorušica
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
18.10.2020 15:00
Zadrugar Milkivit
2 : 2
Mladost
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 3
Petlovača
Petlovača
18.10.2020 15:00
Sloboda
1 : 3
Petlovača
Partizan
Drenovac
4 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
18.10.2020 15:00
Partizan
4 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 0
Omladinac (BO)
Bogatić
18.10.2020 15:00
Budućnost (ZM)
1 : 0
Omladinac (BO)
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
18.10.2020 13:00
Plavi Tok
2 : 0
Trešnjica
Duškovci
Duškovci
6 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
18.10.2020 15:00
Duškovci
6 : 2
Dobrinjac
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 4
Knjaz
Srednja Dobrinja
18.10.2020