02.06
17:30
Mokra Gora
GoÄ
0
0
|
02.06.2021 17:30 | Mokra Gora | 0 : 0 | GoÄ |
02.06
17:30
Proleter (RS)
ObiliÄ
2
3
|
02.06.2021 17:30 | Proleter (RS) | 2 : 3 | ObiliÄ |
02.06
17:30
Osipaonica
Polet
2
2
|
02.06.2021 17:30 | Osipaonica | 2 : 2 | Polet | |||||
02.06
17:30
BaÄinac
Bresje Superior
0
2
|
02.06.2021 17:30 | BaÄinac | 0 : 2 | Bresje Superior | |||||
02.06
17:30
Mladi borac
ŽelezniÄar Kusadak
2
1
|
02.06.2021 17:30 | Mladi borac | 2 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
02.06
17:30
Mladi radnik 1940
SASK
3
1
|
02.06.2021 17:30 | Mladi radnik 1940 | 3 : 1 | SASK | |||||
02.06
17:30
Sloga (L)
Radnik (SP)
3
0
|
02.06.2021 17:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Radnik (SP) | |||||
02.06
17:30
Crvena zvezda
ObiliÄ
2
1
|
02.06.2021 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
02.06
17:30
Mladost 1948
BuduÄnost
4
0
|
02.06.2021 17:30 | Mladost 1948 | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
02.06
17:30
Podunavac
Pobeda
1
0
|
02.06.2021 17:30 | Podunavac | 1 : 0 | Pobeda |
02.06
17:30
Juhor (G)
OFK Juhor 2016
2
0
|
02.06.2021 17:30 | Juhor (G) | 2 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
02.06
17:30
Dragocvet
Napredak
3
2
|
02.06.2021 17:30 | Dragocvet | 3 : 2 | Napredak | |||||
02.06
17:30
Mladost (J)
Morava (KS)
0
1
|
02.06.2021 17:30 | Mladost (J) | 0 : 1 | Morava (KS) | |||||
02.06
17:30
Rudar
Orlovi
2
2
|
02.06.2021 17:30 | Rudar | 2 : 2 | Orlovi | |||||
02.06
17:30
Javor
Partizan
2
1
|
02.06.2021 17:30 | Javor | 2 : 1 | Partizan | |||||
02.06
17:30
BuduÄnost (Ä)
Kolare
3
3
|
02.06.2021 17:30 | BuduÄnost (Ä) | 3 : 3 | Kolare | |||||
02.06
17:30
Mladost (K)
Morava (R)
2
1
|
02.06.2021 17:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
02.06
17:30
Resavac
BuduÄnost (M)
0
2
|
02.06.2021 17:30 | Resavac | 0 : 2 | BuduÄnost (M) |
02.06
17:30
Mladost (G)
Mladost (T)
3
2
|
02.06.2021 17:30 | Mladost (G) | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
02.06
17:30
Mladost (D)
Jedinstvo
7
2
|
02.06.2021 17:30 | Mladost (D) | 7 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.06
17:30
Mladi Borac
Osaonica
3
0
|
02.06.2021 17:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Osaonica | |||||
02.06
17:30
Kupinovac
Crni Vrh
16
0
|
02.06.2021 17:30 | Kupinovac | 16 : 0 | Crni Vrh | |||||
02.06
17:30
GFK Tabane
Partizan
2
2
|
02.06.2021 17:30 | GFK Tabane | 2 : 2 | Partizan | |||||
02.06
17:30
Bratstvo
Sloboda
3
2
|
02.06.2021 17:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Sloboda | |||||
02.06
17:30
VinoraÄa
SinÄeliÄ 1934
4
1
|
02.06.2021 17:30 | VinoraÄa | 4 : 1 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
02.06
17:30
Zenit
Ursule
3
1
|
02.06.2021 17:30 | Zenit | 3 : 1 | Ursule |
02.06
17:30
Rasina
Naupare
1
0
|
02.06.2021 17:30 | Rasina | 1 : 0 | Naupare | |||||
02.06
17:30
Modrica
Pepeljevac 1947
3
1
|
02.06.2021 17:30 | Modrica | 3 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
02.06
17:30
Mudrakovac
MakreŔane
3
4
|
02.06.2021 17:30 | Mudrakovac | 3 : 4 | MakreŔane | |||||
02.06
17:30
Borac
Gaglovo
5
3
|
02.06.2021 17:30 | Borac | 5 : 3 | Gaglovo | |||||
02.06
17:30
Zmajevac
Konjuh
2
1
|
02.06.2021 17:30 | Zmajevac | 2 : 1 | Konjuh | |||||
02.06
17:30
Bukovica
Kapidžija
2
5
|
02.06.2021 17:30 | Bukovica | 2 : 5 | Kapidžija |
02.06
11:00
Grkinja
Knežica
1
4
|
02.06.2021 11:00 | Grkinja | 1 : 4 | Knežica |
02.06
10:00
Sloboda
Morava (VP)
|
02.06.2021 10:00 | Sloboda | : | Morava (VP) | |||||
02.06
12:30
Jedinstvo (Ub)
Metalac
2
0
|
02.06.2021 12:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Metalac | |||||
02.06
17:30
RadniÄki (V)
MaÄva
2
1
|
02.06.2021 17:30 | RadniÄki (V) | 2 : 1 | MaÄva | |||||
02.06
13:00
Javor Matis
Novi Pazar
1
2
|
02.06.2021 13:00 | Javor Matis | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
02.06
17:30
Loznica
GFK Sloboda
3
1
|
02.06.2021 17:30 | Loznica | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
02.06
13:30
Sloga (P)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
3
|
02.06.2021 13:30 | Sloga (P) | 3 : 3 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
02.06
13:00
Å abac Sunrise
Å umadija (A)
2
1
|
02.06.2021 13:00 | Å abac Sunrise | 2 : 1 | Å umadija (A) | |||||
02.06
13:30
Å umadija 1903
Sloga (K)
0
0
|
02.06.2021 13:30 | Å umadija 1903 | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
02.06
13:30
Borac 1926
BIP
5
0
|
02.06.2021 13:30 | Borac 1926 | 5 : 0 | BIP |
02.06
10:30
RadniÄki (NB) 2
Lokomotiva
1
3
|
02.06.2021 10:30 | RadniÄki (NB) 2 | 1 : 3 | Lokomotiva |
02.06
11:00
Rad
SinÄeliÄ
2
1
|
02.06.2021 11:00 | Rad | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
02.06
11:00
Partizan
OFK Beograd
3
1
|
02.06.2021 11:00 | Partizan | 3 : 1 | OFK Beograd |
02.06
17:00
BASK
RFK GrafiÄar
0
3
|
02.06.2021 17:00 | BASK | 0 : 3 | RFK GrafiÄar |
02.06
09:00
Rad
Lokomotiva
4
0
|
02.06.2021 09:00 | Rad | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.06
13:00
Rad
OLE
1
1
|
02.06.2021 13:00 | Rad | 1 : 1 | OLE | |||||
02.06
14:30
Voždovac
Brodarac
1
1
|
02.06.2021 14:30 | Voždovac | 1 : 1 | Brodarac |
02.06
18:30
Subotica
CFK
0
11
|
02.06.2021 18:30 | Subotica | 0 : 11 | CFK | |||||
02.06
18:00
Spartak ŽK
Äantavir
11
0
|
02.06.2021 18:00 | Spartak ŽK | 11 : 0 | Äantavir |
02.06
17:00
GrafiÄar
ÄukariÄki
1
1
|
02.06.2021 17:00 | GrafiÄar | 1 : 1 | ÄukariÄki |
02.06
13:00
RadniÄki (N)
Trayal Knez Lazar
7
0
|
02.06.2021 13:00 | RadniÄki (N) | 7 : 0 | Trayal Knez Lazar |
02.06
18:00
ObiliÄ
Tisa NjerÅ”
2
0
|
02.06.2021 18:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | Tisa NjerÅ” |
02.06
21:00
Rakovica
DorÄol
0
4
|
02.06.2021 21:00 | Rakovica | 0 : 4 | DorÄol |
02.06
19:00
Jedinstvo
Morava
35
40
|
02.06.2021 19:00 | Jedinstvo | 35 : 40 | Morava | |||||
02.06
19:00
Smederevo
Vrbas Petrol
35
33
|
02.06.2021 19:00 | Smederevo | 35 : 33 | Vrbas Petrol | |||||
02.06
19:00
Voždovac 2012
JugoviÄ
19
29
|
02.06.2021 19:00 | Voždovac 2012 | 19 : 29 | JugoviÄ | |||||
02.06
19:00
MaÄva
InÄija
31
29
|
02.06.2021 19:00 | MaÄva | 31 : 29 | InÄija | |||||
02.06
19:00
Kolubara
Lavovi BP
28
25
|
02.06.2021 19:00 | Kolubara | 28 : 25 | Lavovi BP | |||||
02.06
19:00
Ub
Sivac 69
34
31
|
02.06.2021 19:00 | Ub | 34 : 31 | Sivac 69 |
02.06
19:00
Priboj
Jagodina
29
28
|
02.06.2021 19:00 | Priboj | 29 : 28 | Jagodina | |||||
02.06
19:00
Metalac
ŽitoraÄa
30
23
|
02.06.2021 19:00 | Metalac | 30 : 23 | ŽitoraÄa | |||||
02.06
19:00
Jastrebac
Bela Palanka
35
31
|
02.06.2021 19:00 | Jastrebac | 35 : 31 | Bela Palanka |
02.06
19:00
Dolovo
Apatin
21
25
|
02.06.2021 19:00 | Dolovo | 21 : 25 | Apatin |
02.06
RSU Akademija LeÄiÄ
Metaloplastika 2
35
29
|
02.06.2021 | RSU Akademija LeÄiÄ | 35 : 29 | Metaloplastika 2 | |||||
02.06
Beograd
SinÄeliÄ
26
28
|
02.06.2021 | Beograd | 26 : 28 | SinÄeliÄ |
02.06
20:30
ŽelezniÄar 1949 - 2
BSK Heba
33
21
|
02.06.2021 20:30 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | 33 : 21 | BSK Heba | |||||
02.06
18:30
NiŔava
Aleksinac
27
44
|
02.06.2021 18:30 | NiŔava | 27 : 44 | Aleksinac |
02.06
20:00
Lokomotiva
Osipaonica
47
31
|
02.06.2021 20:00 | Lokomotiva | 47 : 31 | Osipaonica |
02.06
20:00
Jadran Lider
Ruma - 14 ALL
23
26
|
02.06.2021 20:00 | Jadran Lider | 23 : 26 | Ruma - 14 ALL | |||||
02.06
20:00
Ravangrad
Proleter
19
37
|
02.06.2021 20:00 | Ravangrad | 19 : 37 | Proleter |
02.06
18:00
NemanjiÄ
Sloga 2
22
29
|
02.06.2021 18:00 | NemanjiÄ | 22 : 29 | Sloga 2 |
02.06
21:00
Metalac
Prijepolje
25
34
|
02.06.2021 21:00 | Metalac | 25 : 34 | Prijepolje |
02.06
18:00
Pirot
Vranje
44
21
|
02.06.2021 18:00 | Pirot | 44 : 21 | Vranje | |||||
02.06
20:00
Vlasotince
Remesiana
18
24
|
02.06.2021 20:00 | Vlasotince | 18 : 24 | Remesiana |
02.06
20:00
KVK RadniÄki
Novi Beograd 11. april
13
9
|
02.06.2021 20:00 | KVK RadniÄki | 13 : 9 | Novi Beograd 11. april | 2:1 |
02.06
19:30
Novi Pazar
FON
8
5
|
02.06.2021 19:30 | Novi Pazar | 8 : 5 | FON |