30.05
17:30
Sloga 33
Jedinstvo
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Sloga 33 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.05
17:30
GFK Sloboda
Budućnost Krušik 2014
3
1
|
30.05.2021 17:30 | GFK Sloboda | 3 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
30.05
17:30
Mladi radnik 1926
Tutin
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Tutin | |||||
30.05
17:30
Sušica
Takovo
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Sušica | 1 : 0 | Takovo | |||||
30.05
17:30
Trepča
Bane 1931
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Trepča | 0 : 0 | Bane 1931 | |||||
30.05
17:30
Sloga (P)
Smederevo 1924
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (P) | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
30.05
17:30
Jošanica
Železničar (L)
6
4
|
30.05.2021 17:30 | Jošanica | 6 : 4 | Železničar (L) | |||||
30.05
17:30
Gruža
Šumadija (A)
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Gruža | 4 : 2 | Šumadija (A) | |||||
30.05
17:30
Mačva 1929
Budućnost (A)
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Budućnost (A) |
30.05
17:30
Župa
Vlasina
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Župa | 0 : 1 | Vlasina | |||||
30.05
17:30
Rembas
Moravac Orion
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Rembas | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
30.05
17:30
Radan
Car Konstantin
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Radan | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
30.05
17:30
Timočanin
SFK Morava
6
0
|
30.05.2021 17:30 | Timočanin | 6 : 0 | SFK Morava | |||||
30.05
17:30
Mladost
OFK Topličanin
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
30.05
17:30
Kablovi
SFS Borac
1
4
|
30.05.2021 17:30 | Kablovi | 1 : 4 | SFS Borac | |||||
30.05
17:30
Trstenik PPT
Radnički (S)
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
30.05
17:30
Pčinja
OFK Sinđelić
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Pčinja | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
30.05
17:30
Timok 1919
Dunav
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Timok 1919 | 1 : 0 | Dunav |
30.05
17:30
OFK Ras
Radnik
3
4
|
30.05.2021 17:30 | OFK Ras | 3 : 4 | Radnik | |||||
30.05
17:30
Šumadija (T)
Proleter
6
2
|
30.05.2021 17:30 | Šumadija (T) | 6 : 2 | Proleter | |||||
30.05
17:30
Novi Pazar 1928
Real
0
4
|
30.05.2021 17:30 | Novi Pazar 1928 | 0 : 4 | Real | |||||
30.05
17:30
Budućnost
Polet
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Polet |
30.05
17:30
OFK Napredak
Rudar (S)
3
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Napredak | 3 : 1 | Rudar (S) | |||||
30.05
17:30
OFK Aranđelovac 1979
Petar Dobrnjac
5
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 5 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
30.05
17:30
RSK
Morava (VP)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | RSK | 2 : 1 | Morava (VP) | |||||
30.05
17:30
Pomoravlje
Sloga (M)
6
0
|
30.05.2021 17:30 | Pomoravlje | 6 : 0 | Sloga (M) | |||||
30.05
17:30
Sloboda
Borac (Ž)
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Borac (Ž) | |||||
30.05
17:30
Borac 1932
Karađorđe
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac 1932 | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
30.05
17:30
OFK Mihajlovac
Đerdap
2
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Mihajlovac | 2 : 0 | Đerdap |
30.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
3
1
|
30.05.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | Crnokosa | |||||
30.05
17:30
Zlatar
Rampa
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Zlatar | 3 : 0 | Rampa | |||||
30.05
17:30
Polimlje
Jasen
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Polimlje | 1 : 0 | Jasen | |||||
30.05
11:00
Polet (Lj)
Sevojno
6
2
|
30.05.2021 11:00 | Polet (Lj) | 6 : 2 | Sevojno | |||||
30.05
17:30
Omladinac
Parmenac
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Parmenac |
30.05
17:30
Radnički (K)
Zadrugar
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Radnički (K) | 4 : 3 | Zadrugar | |||||
30.05
17:30
OFK Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
5
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Divci | 5 : 0 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
30.05
17:30
Mladost (DD)
Mladost (Dr)
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (DD) | 1 : 2 | Mladost (Dr) | |||||
30.05
17:30
Rađevac
Sloga (B)
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Rađevac | 1 : 1 | Sloga (B) | |||||
30.05
17:30
Vrelo Sport
Mladost (P)
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Vrelo Sport | 0 : 0 | Mladost (P) |
30.05
17:30
Podrinje
Podunavac
2
3
|
30.05.2021 17:30 | Podrinje | 2 : 3 | Podunavac | |||||
30.05
17:30
Sremac Vojka
Mladost
3
3
|
30.05.2021 17:30 | Sremac Vojka | 3 : 3 | Mladost | |||||
30.05
17:30
Sloga (E)
Cement
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (E) | 3 : 0 | Cement | |||||
30.05
17:30
Index
Jugović
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Index | 4 : 0 | Jugović | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Sloboda
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
30.05
17:30
Crvena Zvezda
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.05
17:30
Borac
Radnički
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac | 5 : 1 | Radnički | |||||
30.05
17:30
Sloga (T)
Jadran
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (T) | 4 : 1 | Jadran | |||||
30.05
17:30
Hajduk
Budućnost
2
4
|
30.05.2021 17:30 | Hajduk | 2 : 4 | Budućnost |
30.05
17:30
Jastrebac
Levač
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Jastrebac | 1 : 3 | Levač | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (M)
Kušiljevo
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Kušiljevo | |||||
30.05
17:30
Kopaonik
Sloga (D)
1
5
|
30.05.2021 17:30 | Kopaonik | 1 : 5 | Sloga (D) | |||||
30.05
17:30
Blagotin
Juhor
6
1
|
30.05.2021 17:30 | Blagotin | 6 : 1 | Juhor | |||||
30.05
17:30
Temnić 1924
Sloga (M)
2
3
|
30.05.2021 17:30 | Temnić 1924 | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
30.05
17:30
Bošnjane
Jedinstvo 1936
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Bošnjane | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
30.05
17:30
Morava 1918
OFK Lugomir
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Morava 1918 | 4 : 0 | OFK Lugomir | |||||
30.05
17:30
Moravac 2015
Meševo
0
4
|
30.05.2021 17:30 | Moravac 2015 | 0 : 4 | Meševo |
30.05
17:30
Brodoremont
Lužnica
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Lužnica | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (P)
Balkanski
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Balkanski | |||||
30.05
17:30
OFK Slatina
OFK 019
4
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Slatina | 4 : 1 | OFK 019 | |||||
30.05
17:30
Hajduk Veljko
OFK Knjaz
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | OFK Knjaz | |||||
30.05
17:30
Senjak
Branik
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Senjak | 3 : 0 | Branik | |||||
30.05
17:30
BSK
Bor 1919
1
0
|
30.05.2021 17:30 | BSK | 1 : 0 | Bor 1919 | |||||
30.05
17:30
Polom
Tanasko Rajić
0
4
|
30.05.2021 17:30 | Polom | 0 : 4 | Tanasko Rajić | |||||
30.05
17:30
Rajko Mitić
Đerdap
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Đerdap |
30.05
17:30
Naisus 1977
Malošište
4
9
|
30.05.2021 17:30 | Naisus 1977 | 4 : 9 | Malošište | |||||
30.05
17:30
Pukovac
Morava
2
5
|
30.05.2021 17:30 | Pukovac | 2 : 5 | Morava | |||||
30.05
17:30
Delijski Vis
OFK Niš
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Delijski Vis | 1 : 3 | OFK Niš | |||||
30.05
17:30
Rudar
OFK Napredak 1929
6
3
|
30.05.2021 17:30 | Rudar | 6 : 3 | OFK Napredak 1929 | |||||
30.05
17:30
Bukovik
Zemljoradnik
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Bukovik | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (GM)
Orljane
6
0
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (GM) | 6 : 0 | Orljane |
30.05
17:30
Jedinstvo (G)
Gracko
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 3 | Gracko | |||||
30.05
17:30
Sloga
Nebeski Andjeli
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Nebeski Andjeli | |||||
30.05
17:30
Žitorađa
Čekmin
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Žitorađa | 3 : 2 | Čekmin | |||||
30.05
17:30
Budućnost
Jablanica
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost | 0 : 1 | Jablanica | |||||
30.05
17:30
Pusta Reka
Svetlost
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Pusta Reka | 1 : 2 | Svetlost | |||||
30.05
17:30
Alakince
Dobrič
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Alakince | 2 : 1 | Dobrič | |||||
30.05
17:30
OFK Kosanica
Vranjska Banja
0
2
|
30.05.2021 17:30 | OFK Kosanica | 0 : 2 | Vranjska Banja |
30.05
11:00
Prva iskra
Komgrap
4
1
|
30.05.2021 11:00 | Prva iskra | 4 : 1 | Komgrap | |||||
30.05
17:00
Mladost (C)
Milutinac
1
2
|
30.05.2021 17:00 | Mladost (C) | 1 : 2 | Milutinac | |||||
30.05
17:00
BSK 1926
Dunav
3
1
|
30.05.2021 17:00 | BSK 1926 | 3 : 1 | Dunav | |||||
30.05
17:00
Torlak
Budućnost (Z)
8
0
|
30.05.2021 17:00 | Torlak | 8 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
30.05
17:00
Kosmaj
Šumadija
4
0
|
30.05.2021 17:00 | Kosmaj | 4 : 0 | Šumadija | |||||
30.05
17:00
Srem
Vrčin
1
1
|
30.05.2021 17:00 | Srem | 1 : 1 | Vrčin | |||||
30.05
17:00
Napredak
Turbina
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Turbina | |||||
30.05
17:00
Borac (L)
Vinča
4
1
|
30.05.2021 17:00 | Borac (L) | 4 : 1 | Vinča |
30.05
17:30
Gornji Stepoš
Mačkovac
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
30.05
17:30
Sloga (L)
Sloga (Ć)
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (L) | 4 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
30.05
17:30
Sloga (D)
Donji Kopaonik
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (D) | 3 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
30.05
17:30
Čitluk
Kupci
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Čitluk | 0 : 1 | Kupci | |||||
30.05
17:30
Vinogradar
Gradina
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Gradina | |||||
30.05
17:30
Mladost (DK)
Trudbenik
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (DK) | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
30.05
17:30
13. April
FUD
1
4
|
30.05.2021 17:30 | 13. April | 1 : 4 | FUD | |||||
30.05
17:30
Žabare
Sebečevac
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Žabare | 2 : 2 | Sebečevac |
30.05
17:30
Železničar
Sremac
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Železničar | 1 : 1 | Sremac | |||||
30.05
17:30
Rudar
Donji Srem 2015
0
4
|
30.05.2021 17:30 | Rudar | 0 : 4 | Donji Srem 2015 | |||||
30.05
17:30
GFK Sloven
BSK
1
2
|
30.05.2021 17:30 | GFK Sloven | 1 : 2 | BSK | |||||
30.05
17:30
Mitros
Napredak
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Mitros | 2 : 1 | Napredak | |||||
30.05
17:30
PSK
Sloga
0
3
|
30.05.2021 17:30 | PSK | 0 : 3 | Sloga | |||||
30.05
17:30
Borac (M)
Radnički
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac (M) | 5 : 1 | Radnički | |||||
30.05
17:30
Hajduk (V)
Partizan
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Hajduk (V) | 0 : 0 | Partizan | |||||
30.05
17:30
Ljukovo
LSK
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Ljukovo | 4 : 1 | LSK | |||||
30.05
17:30
Hajduk (B)
Borac (K)
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Hajduk (B) | 3 : 0 | Borac (K) |
30.05
17:30
Jugoslavija
BAK
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Jugoslavija | 0 : 2 | BAK | |||||
30.05
17:30
Budućnost (A)
Stari Tamiš
4
5
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost (A) | 4 : 5 | Stari Tamiš | |||||
30.05
17:30
Dolina
Sloga (BNS)
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Dolina | 0 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
30.05
17:30
Strela
Potporanj
2
3
|
30.05.2021 17:30 | Strela | 2 : 3 | Potporanj | |||||
30.05
17:30
Radnički (B)
Polet (Id)
0
3
|
30.05.2021 17:30 | Radnički (B) | 0 : 3 | Polet (Id) | |||||
30.05
17:30
Crvena zvezda
Partizan (G)
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
30.05
17:30
Hajdučica
Spartak 1911
7
3
|
30.05.2021 17:30 | Hajdučica | 7 : 3 | Spartak 1911 |
30.05
17:30
Budućnost (P)
SU Stanišić 1920
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost (P) | 0 : 2 | SU Stanišić 1920 | |||||
30.05
17:30
Kordun
Radnički 1918
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Kordun | 4 : 1 | Radnički 1918 | |||||
30.05
17:30
Borac 46
BSK
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Borac 46 | 1 : 0 | BSK | |||||
30.05
17:30
Budućnost (G)
Tvrđava
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost (G) | 1 : 2 | Tvrđava | |||||
30.05
17:30
Rusin
Budućnost (M)
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Rusin | 1 : 0 | Budućnost (M) | |||||
30.05
17:30
Omladinac
Polet
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Polet | |||||
30.05
17:30
Maglić
Kulpin
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Maglić | 1 : 3 | Kulpin |
30.05
17:00
Jadran
Tornjoš
2
2
|
30.05.2021 17:00 | Jadran | 2 : 2 | Tornjoš | |||||
30.05
17:00
Đurđin
Preporod
3
2
|
30.05.2021 17:00 | Đurđin | 3 : 2 | Preporod | |||||
30.05
17:00
Senta
Napredak
3
2
|
30.05.2021 17:00 | Senta | 3 : 2 | Napredak | |||||
30.05
17:00
Sutjeska
Eđšeg
5
2
|
30.05.2021 17:00 | Sutjeska | 5 : 2 | Eđšeg | |||||
30.05
17:00
Iskra
Sloga
2
2
|
30.05.2021 17:00 | Iskra | 2 : 2 | Sloga |
30.05
17:30
MSK
Mladost (BD)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | MSK | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
30.05
17:30
OFK Klek
Vojvodina (NM)
3
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Klek | 3 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
30.05
17:30
Rusanda
Borac
7
2
|
30.05.2021 17:30 | Rusanda | 7 : 2 | Borac | |||||
30.05
17:30
Lehel
Tamiš
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Lehel | 1 : 2 | Tamiš | |||||
30.05
17:30
Crvena zvezda
Polet
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Polet | |||||
30.05
17:30
Potisje
Radnički 1911
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Potisje | 3 : 1 | Radnički 1911 | |||||
30.05
17:30
Vojvodina (B)
ASK
7
1
|
30.05.2021 17:30 | Vojvodina (B) | 7 : 1 | ASK |
30.05
17:30
Pobeda
Sloga (M)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Pobeda | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
30.05
17:30
Budućnost
Podunavac
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Podunavac | |||||
30.05
17:30
Obilić
Mladost 1948
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Obilić | 2 : 0 | Mladost 1948 | |||||
30.05
17:30
Radnik (SP)
Crvena zvezda
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Radnik (SP) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.05
17:30
SASK
Sloga (L)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | SASK | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
30.05
17:30
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Železničar Kusadak | 2 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
30.05
17:30
Bresje Superior
Mladi borac
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Bresje Superior | 0 : 1 | Mladi borac | |||||
30.05
17:30
Osipaonica
Bačinac
8
0
|
30.05.2021 17:30 | Osipaonica | 8 : 0 | Bačinac |
30.05
17:30
Sloga (Z)
Prvi srpski ustanak
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
30.05
17:30
Lokomotiva
Šumadinac (S)
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
30.05
17:30
Marjan (K)
Partizan (BB)
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Marjan (K) | 3 : 1 | Partizan (BB) | |||||
30.05
17:30
Plaskovac
Vinča
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Plaskovac | 4 : 1 | Vinča | |||||
30.05
17:30
ŽSK
Grizli ML
2
2
|
30.05.2021 17:30 | ŽSK | 2 : 2 | Grizli ML | |||||
30.05
17:30
Trnava
Šumadinac 1913
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Trnava | 1 : 1 | Šumadinac 1913 | |||||
30.05
17:30
Jasenica (B)
BSK
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Jasenica (B) | 4 : 3 | BSK | |||||
30.05
17:30
Banja 1957
Borac (P)
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Banja 1957 | 3 : 0 | Borac (P) |
30.05
17:00
SUF Kovačevac 1956
SUF Dubona
0
1
|
30.05.2021 17:00 | SUF Kovačevac 1956 | 0 : 1 | SUF Dubona | |||||
30.05
17:00
Šumadija 1962
Boleč
6
2
|
30.05.2021 17:00 | Šumadija 1962 | 6 : 2 | Boleč | |||||
30.05
17:00
Dunavac
Kosmajac
10
0
|
30.05.2021 17:00 | Dunavac | 10 : 0 | Kosmajac | |||||
30.05
17:00
Zuce 2019
Pudarci
4
0
|
30.05.2021 17:00 | Zuce 2019 | 4 : 0 | Pudarci | |||||
30.05
17:00
Ivanča
Velika Krsna
2
3
|
30.05.2021 17:00 | Ivanča | 2 : 3 | Velika Krsna | |||||
30.05
17:00
Rabrovac
Kaluđerica 1969
2
5
|
30.05.2021 17:00 | Rabrovac | 2 : 5 | Kaluđerica 1969 |
30.05
17:30
Jedinstvo
Titel
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Titel | |||||
30.05
17:30
Hajduk
Susek
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Hajduk | 2 : 1 | Susek | |||||
30.05
17:30
Tatra
Šajkaš 1908
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Tatra | 1 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
30.05
17:30
Bačka 1923
OFK Sirig
5
0
|
30.05.2021 17:30 | Bačka 1923 | 5 : 0 | OFK Sirig | |||||
30.05
17:30
Petrovaradin
Fruškogorac
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Petrovaradin | 3 : 2 | Fruškogorac |
30.05
17:30
Blizna
Zlot
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Blizna | 0 : 2 | Zlot | |||||
30.05
17:30
Mladost
Sloga
2
4
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 2 : 4 | Sloga | |||||
30.05
11:00
Ključ
Nemetali
6
2
|
30.05.2021 11:00 | Ključ | 6 : 2 | Nemetali | |||||
30.05
17:30
Radnički
Šarbanovac
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Radnički | 4 : 1 | Šarbanovac |
30.05
17:00
Maršić
Kutlovo
3
2
|
30.05.2021 17:00 | Maršić | 3 : 2 | Kutlovo | |||||
30.05
17:00
Šumadija 1934
Sloga (D)
2
1
|
30.05.2021 17:00 | Šumadija 1934 | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
30.05
17:00
21. oktobar
Zastava
2
6
|
30.05.2021 17:00 | 21. oktobar | 2 : 6 | Zastava | |||||
30.05
17:00
Mladost (P)
Šumadinac KG
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Šumadinac KG | |||||
30.05
17:00
Sloboda (G)
Pobeda 1926
0
1
|
30.05.2021 17:00 | Sloboda (G) | 0 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
30.05
17:00
Slavija
Srbija
2
4
|
30.05.2021 17:00 | Slavija | 2 : 4 | Srbija |
30.05
17:30
Mladost (L)
Radnički 1936
6
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (L) | 6 : 1 | Radnički 1936 | |||||
30.05
17:30
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
0
3
|
30.05.2021 17:30 | Vulkan 1963 | 0 : 3 | Stevan Nešticki | |||||
30.05
17:30
Planinac 1933
Mladost (DK)
5
3
|
30.05.2021 17:30 | Planinac 1933 | 5 : 3 | Mladost (DK) | |||||
30.05
17:30
Palilulac
Sloboda
8
1
|
30.05.2021 17:30 | Palilulac | 8 : 1 | Sloboda | |||||
30.05
17:30
Aluminjum
Omladinac
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Aluminjum | 4 : 1 | Omladinac | |||||
30.05
17:30
Čegar 2013
Morava
5
4
|
30.05.2021 17:30 | Čegar 2013 | 5 : 4 | Morava | |||||
30.05
17:30
Crvena zastava
Čegar 1946
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Crvena zastava | 1 : 3 | Čegar 1946 |
30.05
17:30
Napredak 1936
Mlava (ML)
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Napredak 1936 | 3 : 0 | Mlava (ML) | |||||
30.05
17:30
Sirakovo
Borac (K)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
30.05
17:30
Sloga (L)
Rudar (Kr)
2
3
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (L) | 2 : 3 | Rudar (Kr) | |||||
30.05
17:30
Obilić
Trgovački
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Obilić | 4 : 0 | Trgovački | |||||
30.05
17:30
Napredak Simićevo
Integral
5
0
|
30.05.2021 17:30 | Napredak Simićevo | 5 : 0 | Integral | |||||
30.05
17:30
Omladinac (Š)
Vihor
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac (Š) | 1 : 3 | Vihor | |||||
30.05
17:30
Budućnost (V)
Manastirica
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost (V) | 4 : 0 | Manastirica |
30.05
17:30
Mladost
Doljevac
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 4 : 1 | Doljevac | |||||
30.05
14:00
Moravac (Č)
Sloga
5
1
|
30.05.2021 14:00 | Moravac (Č) | 5 : 1 | Sloga | |||||
30.05
17:30
Baličevac
Rasovača
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Baličevac | 5 : 1 | Rasovača |
30.05
17:30
Jovo Kursula
Karađorđe
4
7
|
30.05.2021 17:30 | Jovo Kursula | 4 : 7 | Karađorđe | |||||
30.05
17:30
Granit
Rudar
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Granit | 1 : 2 | Rudar | |||||
30.05
17:30
Mladi radnik 1925
Budućnost
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladi radnik 1925 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
30.05
17:30
Mataruge
Mladost (V)
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Mataruge | 2 : 2 | Mladost (V) | |||||
30.05
17:30
Popovići Vrnjci
Gruža
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Popovići Vrnjci | 5 : 1 | Gruža | |||||
30.05
17:30
Tavnik
Ibar
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Tavnik | 4 : 0 | Ibar | |||||
30.05
17:00
Jedinstvo 2017
Ribnica
0
0
|
30.05.2021 17:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 0 | Ribnica | |||||
30.05
17:30
Napredak
Kraljevo Hajduk
5
2
|
30.05.2021 17:30 | Napredak | 5 : 2 | Kraljevo Hajduk |
30.05
17:30
Budućnost (M)
Juhor (G)
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost (M) | 2 : 2 | Juhor (G) | |||||
30.05
17:30
Morava (R)
Resavac
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Morava (R) | 3 : 1 | Resavac | |||||
30.05
17:30
Kolare
Mladost (K)
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Kolare | 1 : 2 | Mladost (K) | |||||
30.05
17:30
Partizan
Budućnost (Đ)
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Partizan | 4 : 3 | Budućnost (Đ) | |||||
30.05
17:30
Orlovi
Javor
6
2
|
30.05.2021 17:30 | Orlovi | 6 : 2 | Javor | |||||
30.05
17:30
Napredak
Mladost (J)
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Napredak | 4 : 2 | Mladost (J) | |||||
30.05
17:30
OFK Juhor 2016
Dragocvet
3
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Juhor 2016 | 3 : 1 | Dragocvet |
30.05
17:00
Joks Junajted
Pepeljevac
0
3
|
30.05.2021 17:00 | Joks Junajted | 0 : 3 | Pepeljevac | |||||
30.05
17:00
Iskra
OFK Senjak
4
0
|
30.05.2021 17:00 | Iskra | 4 : 0 | OFK Senjak | |||||
30.05
17:00
ZSK
Dimitrije Tucović
2
0
|
30.05.2021 17:00 | ZSK | 2 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
30.05
17:00
Banjani
Tvrdojevac
2
0
|
30.05.2021 17:00 | Banjani | 2 : 0 | Tvrdojevac |
30.05
17:30
Zloćudovo
Vučje
7
1
|
30.05.2021 17:30 | Zloćudovo | 7 : 1 | Vučje | |||||
30.05
17:30
Kumarevo 65
Gradac
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Kumarevo 65 | 5 : 1 | Gradac | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Progres
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Progres | |||||
30.05
17:30
Bratstvo
Donja Lomnica
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Donja Lomnica | |||||
30.05
17:30
Bobište
Polet
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Bobište | 1 : 0 | Polet | |||||
30.05
17:30
Umac
OFK Brza
3
4
|
30.05.2021 17:30 | Umac | 3 : 4 | OFK Brza |
30.05
17:30
Milanovo
BSK
2
6
|
30.05.2021 17:30 | Milanovo | 2 : 6 | BSK | |||||
30.05
17:30
Šumadija
Sloboda
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Šumadija | 4 : 3 | Sloboda | |||||
30.05
17:30
OFK Morava
Železničar
5
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Morava | 5 : 0 | Železničar | |||||
30.05
17:30
Real
Mladi borac
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Real | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
30.05
17:30
Plantaža
Mladost 1959
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Plantaža | 3 : 1 | Mladost 1959 | |||||
30.05
17:30
Moravac
Sloga
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Moravac | 3 : 2 | Sloga |
30.05
17:00
Ježevica
Prvi partizan
4
2
|
30.05.2021 17:00 | Ježevica | 4 : 2 | Prvi partizan | |||||
30.05
17:00
Omladinac
Savinac
0
1
|
30.05.2021 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | Savinac | |||||
30.05
17:00
Sečica
Višesava
0
4
|
30.05.2021 17:00 | Sečica | 0 : 4 | Višesava | |||||
30.05
17:00
Avijatičar Vranjani
Perućac
4
1
|
30.05.2021 17:00 | Avijatičar Vranjani | 4 : 1 | Perućac | |||||
30.05
17:00
Čajetina
Polet
5
0
|
30.05.2021 17:00 | Čajetina | 5 : 0 | Polet | |||||
30.05
17:00
Kotroman
Jedinstvo
8
2
|
30.05.2021 17:00 | Kotroman | 8 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.05
17:00
Bakionica
Lazarica
4
5
|
30.05.2021 17:00 | Bakionica | 4 : 5 | Lazarica |
30.05
17:00
Prilike
Morava
2
2
|
30.05.2021 17:00 | Prilike | 2 : 2 | Morava | |||||
30.05
17:00
Dragačevo
Spartak
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Dragačevo | 1 : 0 | Spartak | |||||
30.05
17:00
Jedinstvo
Ozremica
4
1
|
30.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Ozremica | |||||
30.05
17:00
Slatina
Voćar
5
1
|
30.05.2021 17:00 | Slatina | 5 : 1 | Voćar | |||||
30.05
11:00
Rakova
Ovčar
1
6
|
30.05.2021 11:00 | Rakova | 1 : 6 | Ovčar |
30.05
17:00
Mladost (P)
Backovac Junajted
3
1
|
30.05.2021 17:00 | Mladost (P) | 3 : 1 | Backovac Junajted | |||||
30.05
17:00
Jedinstvo (K)
Orlovac
0
7
|
30.05.2021 17:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 7 | Orlovac | |||||
30.05
17:00
Donja Vrbava
Rudar
2
5
|
30.05.2021 17:00 | Donja Vrbava | 2 : 5 | Rudar | |||||
30.05
17:00
Ozrem PMH
Jedinstvo (GG)
2
0
|
30.05.2021 17:00 | Ozrem PMH | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
30.05
17:00
Zadrugar
Napredak
2
2
|
30.05.2021 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Napredak |
30.05
17:00
Sloga
Gnjilan
1
3
|
30.05.2021 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Gnjilan | |||||
30.05
17:00
Napredak
Željuša
2
4
|
30.05.2021 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Željuša | |||||
30.05
17:00
Pobeda
Spartak
2
4
|
30.05.2021 17:00 | Pobeda | 2 : 4 | Spartak |
30.05
17:30
Karađorđe
Drina
0
3
|
30.05.2021 17:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Drina | |||||
30.05
17:30
Duško
Milan Orlić
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Duško | 3 : 1 | Milan Orlić | |||||
30.05
17:30
Majur
Mladost
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Majur | 4 : 2 | Mladost | |||||
30.05
17:30
Sloga (LŠ)
Hajduk Stanko
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (LŠ) | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
30.05
17:30
Mladi borac
Gučevo 1929
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Mladi borac | 1 : 2 | Gučevo 1929 | |||||
30.05
17:30
Cer (JL)
Cer (PE)
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Cer (JL) | 3 : 1 | Cer (PE) | |||||
30.05
11:00
Vidojevica
Jedinstvo
2
0
|
30.05.2021 11:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.05
17:30
Sloga (KR)
Podrinje
5
0
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (KR) | 5 : 0 | Podrinje |
30.05
17:00
Mineralac
BSK Bujanovac
0
2
|
30.05.2021 17:00 | Mineralac | 0 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
30.05
17:00
FSU Južna pruga
Mladost (B)
3
0
|
30.05.2021 17:00 | FSU Južna pruga | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
30.05
17:00
Vihor
Mladost (S)
5
4
|
30.05.2021 17:00 | Vihor | 5 : 4 | Mladost (S) | |||||
30.05
17:00
Pavlovac
Lugina
3
1
|
30.05.2021 17:00 | Pavlovac | 3 : 1 | Lugina | |||||
30.05
17:00
Trnovac
Levosoje
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Trnovac | 3 : 0 | Levosoje |
30.05
16:00
Radnički
Polet 1980
0
3
|
30.05.2021 16:00 | Radnički | 0 : 3 | Polet 1980 |
30.05
17:30
Polet
Omladinac
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Polet | 2 : 2 | Omladinac | |||||
30.05
17:30
Borac (VG)
Dunav
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac (VG) | 3 : 1 | Dunav | |||||
30.05
17:30
Karaš (J)
Banat (D)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Karaš (J) | 2 : 1 | Banat (D) | |||||
30.05
17:30
Vulturul
Ratar
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Vulturul | 4 : 1 | Ratar | |||||
30.05
17:30
Partizan (K)
Borac (VS)
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Partizan (K) | 4 : 1 | Borac (VS) | |||||
30.05
17:30
Karaš (K)
Graničar
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Karaš (K) | 2 : 1 | Graničar |
30.05
17:30
Polet
ČSK
6
2
|
30.05.2021 17:30 | Polet | 6 : 2 | ČSK | |||||
30.05
17:30
Fruškogorac
Krušedol
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Krušedol | |||||
30.05
17:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.05
17:30
OFK Brestač
Srem
5
3
|
30.05.2021 17:30 | OFK Brestač | 5 : 3 | Srem | |||||
30.05
17:30
Kameni
Graničar
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Kameni | 4 : 1 | Graničar | |||||
30.05
17:30
Sremac
Šumar
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Sremac | 2 : 1 | Šumar | |||||
30.05
17:30
Mladost
Hrtkovci
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Hrtkovci | |||||
30.05
17:30
Dunav
Radnički
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Dunav | 1 : 3 | Radnički |
30.05
17:30
Jednota
Graničar 1924
1
6
|
30.05.2021 17:30 | Jednota | 1 : 6 | Graničar 1924 | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Erdevik 2017
5
2
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
30.05
17:30
OFK Zeka Buljubaša
OFK Bikić
1
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 0 | OFK Bikić | |||||
30.05
17:30
Zmaj
Obilić 1993
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Zmaj | 4 : 1 | Obilić 1993 | |||||
30.05
17:30
Fruškogorac
Sloga
4
0
|
30.05.2021 17:30 | Fruškogorac | 4 : 0 | Sloga | |||||
30.05
17:30
Sremac (B)
Sloboda
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Sremac (B) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
30.05
17:30
Sremac (J)
Trgovački
3
3
|
30.05.2021 17:30 | Sremac (J) | 3 : 3 | Trgovački | |||||
30.05
17:30
Graničar (K)
Fruška Gora
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Graničar (K) | 1 : 0 | Fruška Gora |
30.05
17:30
Mladost
Zlatica
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 4 : 1 | Zlatica | |||||
30.05
17:30
Bilećanin
ŽFK Banat Bagljaš
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Bilećanin | 1 : 3 | ŽFK Banat Bagljaš | |||||
30.05
17:30
OFK Gradnulica
Naftagas
5
1
|
30.05.2021 17:30 | OFK Gradnulica | 5 : 1 | Naftagas | |||||
30.05
17:30
Zadrugar
Tisa 1933
10
0
|
30.05.2021 17:30 | Zadrugar | 10 : 0 | Tisa 1933 |
30.05
17:30
Mladost (R)
Kopljari
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (R) | 4 : 1 | Kopljari | |||||
30.05
17:30
Mladi rudar
Trešnjevica
6
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladi rudar | 6 : 0 | Trešnjevica | |||||
30.05
17:30
Venčani
Šamot
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Venčani | 3 : 2 | Šamot | |||||
30.05
17:30
Radoje Domanović
Borac
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Radoje Domanović | 1 : 1 | Borac | |||||
30.05
11:00
Mladost (J)
Brezovac
2
1
|
30.05.2021 11:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Brezovac | |||||
30.05
11:00
Budućnost
B 2000
2
1
|
30.05.2021 11:00 | Budućnost | 2 : 1 | B 2000 | |||||
30.05
11:00
Gorski Car
Vrbica
4
0
|
30.05.2021 11:00 | Gorski Car | 4 : 0 | Vrbica |
30.05
17:30
Mladi radnik (D)
Mladost (R)
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladi radnik (D) | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
30.05
11:00
Čestin
Kruševica 1980
2
1
|
30.05.2021 11:00 | Čestin | 2 : 1 | Kruševica 1980 | |||||
30.05
17:30
BSK
Omladinac-Šumadinac (V)
4
0
|
30.05.2021 17:30 | BSK | 4 : 0 | Omladinac-Šumadinac (V) | |||||
30.05
11:00
Karađorđe (V)
Jedinstvo (O)
6
1
|
30.05.2021 11:00 | Karađorđe (V) | 6 : 1 | Jedinstvo (O) | |||||
30.05
17:30
Badnjevac
Šumadija (S)
9
1
|
30.05.2021 17:30 | Badnjevac | 9 : 1 | Šumadija (S) |
30.05
17:30
OFK Odžaci
Bratstvo 2019
0
4
|
30.05.2021 17:30 | OFK Odžaci | 0 : 4 | Bratstvo 2019 | |||||
30.05
17:30
Aleksa Šantić
Lipar
0
6
|
30.05.2021 17:30 | Aleksa Šantić | 0 : 6 | Lipar | |||||
30.05
17:30
Kula
Terekveš
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Kula | 2 : 0 | Terekveš | |||||
30.05
17:30
Mladost
Omladinac
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Hajduk
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Hajduk | |||||
30.05
17:30
Dinamo 1923
Dunav
1
4
|
30.05.2021 17:30 | Dinamo 1923 | 1 : 4 | Dunav |
30.05
10:00
OFK Hajduk
Železničar
1
2
|
30.05.2021 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 2 | Železničar | |||||
30.05
17:30
Vinogradar
Hajduk (G)
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Vinogradar | 0 : 1 | Hajduk (G) | |||||
30.05
17:30
Dinamo
Čenej
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Dinamo | 3 : 2 | Čenej | |||||
30.05
17:30
Borac (R)
Obilić
7
2
|
30.05.2021 17:30 | Borac (R) | 7 : 2 | Obilić | |||||
30.05
17:30
Proleter
Slanobarac
5
4
|
30.05.2021 17:30 | Proleter | 5 : 4 | Slanobarac |
30.05
17:00
Dobrača
Košutnjak
3
5
|
30.05.2021 17:00 | Dobrača | 3 : 5 | Košutnjak | |||||
30.05
17:00
OFK Žeželj
Ćava
1
1
|
30.05.2021 17:00 | OFK Žeželj | 1 : 1 | Ćava | |||||
30.05
17:00
Jadran
Divostin
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Divostin |
30.05
17:30
Sloga (M)
Napredak (B)
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | Napredak (B) | |||||
30.05
17:30
Polet (V)
Mladi Borac
5
2
|
30.05.2021 17:30 | Polet (V) | 5 : 2 | Mladi Borac | |||||
30.05
17:30
Borac 2016
Stig 1955
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Borac 2016 | 1 : 2 | Stig 1955 | |||||
30.05
17:30
Ljubičevo
BSK 1931
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Ljubičevo | 4 : 2 | BSK 1931 | |||||
30.05
17:30
Baštovan 2015
Barič
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Baštovan 2015 | 0 : 2 | Barič | |||||
30.05
17:30
Pek
Napredak (P)
1
4
|
30.05.2021 17:30 | Pek | 1 : 4 | Napredak (P) | |||||
30.05
17:30
Dizel
Batovac
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Dizel | 2 : 1 | Batovac |
30.05
11:00
13. maj
Velika Moštanica
2
3
|
30.05.2021 11:00 | 13. maj | 2 : 3 | Velika Moštanica | |||||
30.05
17:00
Bežanija
Železnik 1930
4
0
|
30.05.2021 17:00 | Bežanija | 4 : 0 | Železnik 1930 | |||||
30.05
17:00
Dedinje
Novi Beograd
1
6
|
30.05.2021 17:00 | Dedinje | 1 : 6 | Novi Beograd | |||||
30.05
17:00
Zmaj 1953
BUSK
0
1
|
30.05.2021 17:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | BUSK | |||||
30.05
17:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
6
0
|
30.05.2021 17:00 | Šećeranac Ada | 6 : 0 | Rekreativo 011 |
30.05
17:00
OFK Crvenka
Lepušnica
3
5
|
30.05.2021 17:00 | OFK Crvenka | 3 : 5 | Lepušnica | |||||
30.05
17:00
Resnik
Minel
1
1
|
30.05.2021 17:00 | Resnik | 1 : 1 | Minel | |||||
30.05
17:00
Pinosava
Palilulac
3
3
|
30.05.2021 17:00 | Pinosava | 3 : 3 | Palilulac | |||||
30.05
17:00
Sveti Stefan
Pionir
2
1
|
30.05.2021 17:00 | Sveti Stefan | 2 : 1 | Pionir | |||||
30.05
17:00
Mladi proleter
Avala 1939
0
4
|
30.05.2021 17:00 | Mladi proleter | 0 : 4 | Avala 1939 | |||||
30.05
17:00
Siti Sport Klub
Boka Seniors
4
0
|
30.05.2021 17:00 | Siti Sport Klub | 4 : 0 | Boka Seniors |
30.05
17:30
Sloga Obrva
Jedinstvo (D)
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloga Obrva | 3 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
30.05
17:30
Mladost 1981
Mineral 2015
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Mineral 2015 | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (G)
Miločajac
3
3
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 3 | Miločajac | |||||
30.05
17:30
Lazac
Borac (V)
1
4
|
30.05.2021 17:30 | Lazac | 1 : 4 | Borac (V) | |||||
30.05
17:30
Zvezda
Mladost 1925
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Zvezda | 3 : 1 | Mladost 1925 |
30.05
17:30
Zadrugar 1947
Polet S.D.
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Zadrugar 1947 | 1 : 3 | Polet S.D. | |||||
30.05
17:30
Radnički (K)
Sloga 1952
0
3
|
30.05.2021 17:30 | Radnički (K) | 0 : 3 | Sloga 1952 | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo (K)
Bata Bulić
2
3
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 3 | Bata Bulić | |||||
30.05
17:30
Borac (V)
Zabrđe 1936
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac (V) | 5 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
30.05
17:30
Krilaš
Rade Milošević
6
4
|
30.05.2021 17:30 | Krilaš | 6 : 4 | Rade Milošević | |||||
30.05
17:30
Mladost (R)
Pobeda 1953
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Pobeda 1953 |
30.05
17:30
Ursule
Mladost (G)
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Ursule | 3 : 2 | Mladost (G) | |||||
30.05
17:30
Sloboda
Vinorača
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | Vinorača | |||||
30.05
17:30
Partizan
Bratstvo
4
1
|
30.05.2021 17:30 | Partizan | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Mladi Borac
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
30.05
17:30
Mladost (T)
Mladost (D)
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (T) | 1 : 1 | Mladost (D) |
30.05
17:30
Ljubinić
Partizan
0
5
|
30.05.2021 17:30 | Ljubinić | 0 : 5 | Partizan | |||||
30.05
17:30
Skela
Borac
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Skela | 2 : 2 | Borac | |||||
30.05
17:30
Proleter
OFK Urovci
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Proleter | 1 : 1 | OFK Urovci | |||||
30.05
17:30
Belo Polje
Munja
0
5
|
30.05.2021 17:30 | Belo Polje | 0 : 5 | Munja | |||||
30.05
17:30
Rvati
Sloga
6
3
|
30.05.2021 17:30 | Rvati | 6 : 3 | Sloga |
30.05
17:00
OFK Paljuvi
Kolubara (J)
6
2
|
30.05.2021 17:00 | OFK Paljuvi | 6 : 2 | Kolubara (J) | |||||
30.05
17:00
Zvizdar 2012
Mladost (V)
1
5
|
30.05.2021 17:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 5 | Mladost (V) | |||||
30.05
17:00
Čučuge
Ratkovac
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Čučuge | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
30.05
17:00
Joševa
Šarbane
2
3
|
30.05.2021 17:00 | Joševa | 2 : 3 | Šarbane | |||||
30.05
17:00
Polet (DL)
Polet (T)
4
2
|
30.05.2021 17:00 | Polet (DL) | 4 : 2 | Polet (T) |
30.05
17:30
Terekves
Roham
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Terekves | 1 : 1 | Roham | |||||
30.05
17:30
Proleter
Omladinac
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Proleter | 1 : 2 | Omladinac | |||||
30.05
17:30
Napredak (BT)
Napredak (Č)
1
6
|
30.05.2021 17:30 | Napredak (BT) | 1 : 6 | Napredak (Č) |
30.05
11:00
Lukavac
Stari drugari
0
3
|
30.05.2021 11:00 | Lukavac | 0 : 3 | Stari drugari | |||||
30.05
11:00
Mali korak
Toplica
1
3
|
30.05.2021 11:00 | Mali korak | 1 : 3 | Toplica | |||||
30.05
11:00
Tešnjar
Dračić 2018
5
0
|
30.05.2021 11:00 | Tešnjar | 5 : 0 | Dračić 2018 | |||||
30.05
11:00
Mladost (L)
Komanice
2
2
|
30.05.2021 11:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | Komanice | |||||
30.05
11:00
Žabari
Rakac Stave
2
0
|
30.05.2021 11:00 | Žabari | 2 : 0 | Rakac Stave | |||||
30.05
11:00
Popadić
Milenko Pavlović
3
0
|
30.05.2021 11:00 | Popadić | 3 : 0 | Milenko Pavlović |
30.05
17:30
MB
Badince
1
4
|
30.05.2021 17:30 | MB | 1 : 4 | Badince | |||||
30.05
17:30
Mladost (DL)
Mladost (B)
2
4
|
30.05.2021 17:30 | Mladost (DL) | 2 : 4 | Mladost (B) | |||||
30.05
17:30
Sušica 2012
Lemind 1953
2
5
|
30.05.2021 17:30 | Sušica 2012 | 2 : 5 | Lemind 1953 | |||||
30.05
17:30
Radnički
Turekovac
5
0
|
30.05.2021 17:30 | Radnički | 5 : 0 | Turekovac | |||||
30.05
17:30
Navalin
Todorovce
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Navalin | 1 : 1 | Todorovce |
30.05
17:30
Tempo
Rutevac
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Tempo | 1 : 3 | Rutevac | |||||
30.05
11:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
4
3
|
30.05.2021 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.05
11:00
Borac
OFK Sloga
4
5
|
30.05.2021 11:00 | Borac | 4 : 5 | OFK Sloga | |||||
30.05
11:00
Napredak 2012
Polet (R)
2
6
|
30.05.2021 11:00 | Napredak 2012 | 2 : 6 | Polet (R) |
30.05
17:30
Čoka
Graničar
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Čoka | 1 : 0 | Graničar | |||||
30.05
17:30
Tromedja
Slavija
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Tromedja | 1 : 3 | Slavija | |||||
30.05
17:30
Bačka
Potisje
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Bačka | 3 : 2 | Potisje | |||||
30.05
17:30
Tisa
Hajduk
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Tisa | 2 : 1 | Hajduk | |||||
30.05
17:30
Šampion
Jadran
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Šampion | 3 : 0 | Jadran | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Horgoš 1911
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Horgoš 1911 |
30.05
17:30
Jezava
Petlić SD 026
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Jezava | 4 : 2 | Petlić SD 026 |
30.05
11:00
Mladost (Z)
Torpedo
5
0
|
30.05.2021 11:00 | Mladost (Z) | 5 : 0 | Torpedo | |||||
30.05
18:00
Sloga 1949
Polet
1
1
|
30.05.2021 18:00 | Sloga 1949 | 1 : 1 | Polet | |||||
30.05
11:00
Hajduk
Skupljen 2013
5
2
|
30.05.2021 11:00 | Hajduk | 5 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
30.05
18:00
Verko
Belpos
2
1
|
30.05.2021 18:00 | Verko | 2 : 1 | Belpos | |||||
30.05
18:00
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
3
1
|
30.05.2021 18:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Mladost 2013 | |||||
30.05
11:00
Bobovik
Sparta
7
0
|
30.05.2021 11:00 | Bobovik | 7 : 0 | Sparta |
30.05
17:00
Gladijator
Budućnost
0
3
|
30.05.2021 17:00 | Gladijator | 0 : 3 | Budućnost | |||||
30.05
17:00
Malba
Lugovi
2
1
|
30.05.2021 17:00 | Malba | 2 : 1 | Lugovi | |||||
30.05
17:00
Mršinci
Vujan
0
5
|
30.05.2021 17:00 | Mršinci | 0 : 5 | Vujan | |||||
30.05
17:00
Čačak 94
Kej
0
1
|
30.05.2021 17:00 | Čačak 94 | 0 : 1 | Kej | |||||
30.05
17:00
OFK Remont 1959
Prijatelji
1
4
|
30.05.2021 17:00 | OFK Remont 1959 | 1 : 4 | Prijatelji | |||||
30.05
17:00
Planinac
Gavrilo Princip
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Planinac | 1 : 0 | Gavrilo Princip |
30.05
18:00
Borac (V)
Orlovi (BP)
0
4
|
30.05.2021 18:00 | Borac (V) | 0 : 4 | Orlovi (BP) | |||||
30.05
18:00
Mladost (MB)
Bački Hajduk
3
0
|
30.05.2021 18:00 | Mladost (MB) | 3 : 0 | Bački Hajduk | |||||
30.05
18:00
Naša Zvezda
Krivanj
5
2
|
30.05.2021 18:00 | Naša Zvezda | 5 : 2 | Krivanj | |||||
30.05
18:00
Slavija
Bačka (D)
0
7
|
30.05.2021 18:00 | Slavija | 0 : 7 | Bačka (D) | |||||
30.05
18:00
Proleter
Soko
0
3
|
30.05.2021 18:00 | Proleter | 0 : 3 | Soko | |||||
30.05
18:00
Neštin
Bačka 1945
0
2
|
30.05.2021 18:00 | Neštin | 0 : 2 | Bačka 1945 |
30.05
17:30
Šipurske livade
Radnički
0
4
|
30.05.2021 17:30 | Šipurske livade | 0 : 4 | Radnički | |||||
30.05
17:30
Mrovska
Jevremovac
3
3
|
30.05.2021 17:30 | Mrovska | 3 : 3 | Jevremovac | |||||
30.05
17:30
Dobrava
PSK
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Dobrava | 4 : 2 | PSK | |||||
30.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 1 | Pričinović | |||||
30.05
17:30
OFK Varna
OFK Jelen
1
4
|
30.05.2021 17:30 | OFK Varna | 1 : 4 | OFK Jelen | |||||
30.05
17:30
Vlašić
Trešnjevka
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Vlašić | 1 : 1 | Trešnjevka | |||||
30.05
17:30
Rankovac
OFK Letnjikovac 1983
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Rankovac | 3 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 |
30.05
Brezak
Jablanica
3
0
|
30.05.2021 | Brezak | 3 : 0 | Jablanica | |||||
30.05
17:30
FC Stella Rossa
Omladinac
7
1
|
30.05.2021 17:30 | FC Stella Rossa | 7 : 1 | Omladinac | |||||
30.05
Šilopaj
Takovski Ustanak
|
30.05.2021 | Šilopaj | : | Takovski Ustanak | |||||
30.05
Velereč 94
Lunjevica
6
0
|
30.05.2021 | Velereč 94 | 6 : 0 | Lunjevica | |||||
30.05
Šumadija
Majdan
9
1
|
30.05.2021 | Šumadija | 9 : 1 | Majdan |
30.05
17:30
7. Juli
Velika Reka
3
1
|
30.05.2021 17:30 | 7. Juli | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
30.05
17:30
Mladost
Jelav
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Jelav | |||||
30.05
17:30
Antimon
Prva Iskra
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Antimon | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
30.05
17:30
Borac
Hajduk
2
2
|
30.05.2021 17:30 | Borac | 2 : 2 | Hajduk | |||||
30.05
17:30
Sloga
Studenac
5
3
|
30.05.2021 17:30 | Sloga | 5 : 3 | Studenac |
30.05
17:00
Gradina
Brezova
4
4
|
30.05.2021 17:00 | Gradina | 4 : 4 | Brezova | |||||
30.05
17:00
Sloga
Bjelica
0
4
|
30.05.2021 17:00 | Sloga | 0 : 4 | Bjelica | |||||
30.05
17:00
Bratstvo
Radnički
2
6
|
30.05.2021 17:00 | Bratstvo | 2 : 6 | Radnički | |||||
30.05
17:00
Jelica
Vrelo
5
4
|
30.05.2021 17:00 | Jelica | 5 : 4 | Vrelo |
30.05
17:30
Omladinac 2013 (SL)
Mladost
0
0
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac 2013 (SL) | 0 : 0 | Mladost | |||||
30.05
17:30
Omladinac (BO)
Lipolist
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac (BO) | 1 : 2 | Lipolist | |||||
30.05
17:30
Torpedo 1924
Napredak
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Torpedo 1924 | 1 : 1 | Napredak | |||||
30.05
17:30
Partizan
Zadrugar Milkivit
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Partizan | 3 : 2 | Zadrugar Milkivit |
30.05
14:30
Gorobilje
Trešnjica
3
2
|
30.05.2021 14:30 | Gorobilje | 3 : 2 | Trešnjica | |||||
30.05
14:30
Dobrinjac
Duškovci
0
2
|
30.05.2021 14:30 | Dobrinjac | 0 : 2 | Duškovci | |||||
30.05
17:30
Plavi Tok
Knjaz
6
1
|
30.05.2021 17:30 | Plavi Tok | 6 : 1 | Knjaz | |||||
30.05
17:30
Napredak
Glumač
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Napredak | 1 : 3 | Glumač |
30.05
17:00
Jedinstvo
Pobeda
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Pobeda | |||||
30.05
17:00
Mladost (R)
Slavija
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Mladost (R) | 1 : 0 | Slavija | |||||
30.05
17:00
Mladost Radost
Tomislavci
4
4
|
30.05.2021 17:00 | Mladost Radost | 4 : 4 | Tomislavci |
30.05
17:00
Bukovac
Palanka
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Bukovac | 3 : 0 | Palanka | |||||
30.05
17:00
Udarnik
Glavaš
2
2
|
30.05.2021 17:00 | Udarnik | 2 : 2 | Glavaš | |||||
30.05
17:00
Beli Orlovi
Šumadija
0
0
|
30.05.2021 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Šumadija |
30.05
14:00
Lepaja 2018
Dobrič 1974
4
1
|
30.05.2021 14:00 | Lepaja 2018 | 4 : 1 | Dobrič 1974 | |||||
30.05
11:00
Balajnac
Arbanasce
2
4
|
30.05.2021 11:00 | Balajnac | 2 : 4 | Arbanasce | |||||
30.05
11:00
Sloga 1980
Rad 1974
2
4
|
30.05.2021 11:00 | Sloga 1980 | 2 : 4 | Rad 1974 | |||||
30.05
11:00
Jugovići 1976
Jastrebac 1979
2
3
|
30.05.2021 11:00 | Jugovići 1976 | 2 : 3 | Jastrebac 1979 |
30.05
11:00
Naupare
Polet
2
0
|
30.05.2021 11:00 | Naupare | 2 : 0 | Polet | |||||
30.05
17:30
Konjuh
Bukovica
4
4
|
30.05.2021 17:30 | Konjuh | 4 : 4 | Bukovica | |||||
30.05
17:30
Gaglovo
Zmajevac
5
0
|
30.05.2021 17:30 | Gaglovo | 5 : 0 | Zmajevac | |||||
30.05
17:30
Makrešane
Borac
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Makrešane | 4 : 2 | Borac |
30.05
11:00
Toplica
Zaplanjac
8
0
|
30.05.2021 11:00 | Toplica | 8 : 0 | Zaplanjac | |||||
30.05
11:00
Knežica
10. februar
2
1
|
30.05.2021 11:00 | Knežica | 2 : 1 | 10. februar |
30.05
17:00
OFK Mladost
Gročanski fudbalski klub
2
1
|
30.05.2021 17:00 | OFK Mladost | 2 : 1 | Gročanski fudbalski klub | |||||
30.05
17:00
Umčari
Hajduk
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Umčari | 3 : 0 | Hajduk |
30.05
17:30
Proleter
Partizan
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Proleter | 0 : 1 | Partizan | |||||
30.05
17:30
Borac
Sloga
3
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac | 3 : 1 | Sloga |
30.05
17:30
Šumadija
BSK 2014
5
2
|
30.05.2021 17:30 | Šumadija | 5 : 2 | BSK 2014 | |||||
30.05
17:30
Morava
Biljanovac
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Morava | 2 : 1 | Biljanovac | |||||
30.05
17:30
Zgodačica
Magnohrom
0
7
|
30.05.2021 17:30 | Zgodačica | 0 : 7 | Magnohrom | |||||
30.05
17:30
Koštam Polje
Budućnost
9
2
|
30.05.2021 17:30 | Koštam Polje | 9 : 2 | Budućnost | |||||
30.05
11:00
Studen Vitez
Milakovac 2018
1
0
|
30.05.2021 11:00 | Studen Vitez | 1 : 0 | Milakovac 2018 | |||||
30.05
17:30
Partizan
Omladinac
0
2
|
30.05.2021 17:30 | Partizan | 0 : 2 | Omladinac |
30.05
17:30
Sloga (K)
Planinac
7
1
|
30.05.2021 17:30 | Sloga (K) | 7 : 1 | Planinac | |||||
30.05
17:30
27. Oktobar
Polet
0
7
|
30.05.2021 17:30 | 27. Oktobar | 0 : 7 | Polet | |||||
30.05
17:30
Vojvodina
Car Uroš
1
3
|
30.05.2021 17:30 | Vojvodina | 1 : 3 | Car Uroš | |||||
30.05
17:30
Donji Petrovci
Sloga (S)
3
0
|
30.05.2021 17:30 | Donji Petrovci | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
30.05
17:30
Borac (J)
Borac (S)
5
1
|
30.05.2021 17:30 | Borac (J) | 5 : 1 | Borac (S) | |||||
30.05
17:30
Fruškogorac
Graničar
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Fruškogorac | 0 : 1 | Graničar |
30.05
11:00
Murgaš 2012
Tamnava
3
0
|
30.05.2021 11:00 | Murgaš 2012 | 3 : 0 | Tamnava | |||||
30.05
11:00
Dokmir
Sloga (V)
4
2
|
30.05.2021 11:00 | Dokmir | 4 : 2 | Sloga (V) | |||||
30.05
11:00
Brgule
OFK Takovo
3
2
|
30.05.2021 11:00 | Brgule | 3 : 2 | OFK Takovo | |||||
30.05
11:00
Sovljak
Vrelo
4
1
|
30.05.2021 11:00 | Sovljak | 4 : 1 | Vrelo | |||||
30.05
11:00
Gunjevac
Jedinstvo (M)
1
0
|
30.05.2021 11:00 | Gunjevac | 1 : 0 | Jedinstvo (M) |
30.05
17:30
Razvitak
Potočac
2
1
|
30.05.2021 17:30 | Razvitak | 2 : 1 | Potočac | |||||
30.05
17:30
Jedinstvo
Hajduk
6
2
|
30.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Hajduk | |||||
30.05
17:30
Budućnost
Moravac
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Budućnost | 1 : 0 | Moravac | |||||
30.05
17:30
Istok 63
Heroj
2
0
|
30.05.2021 17:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Heroj |
30.05
18:00
Mladi radnik
Oniks
7
0
|
30.05.2021 18:00 | Mladi radnik | 7 : 0 | Oniks | |||||
30.05
18:00
OFK Dragoševac
Dobra Voda
5
1
|
30.05.2021 18:00 | OFK Dragoševac | 5 : 1 | Dobra Voda | |||||
30.05
18:00
Napredak
Trnava
3
5
|
30.05.2021 18:00 | Napredak | 3 : 5 | Trnava | |||||
30.05
18:00
Omladinac
Dražmirovac
8
1
|
30.05.2021 18:00 | Omladinac | 8 : 1 | Dražmirovac | |||||
30.05
18:00
Domaćin
Belica
3
1
|
30.05.2021 18:00 | Domaćin | 3 : 1 | Belica | |||||
30.05
18:00
Mladost
GFK Strelište
1
5
|
30.05.2021 18:00 | Mladost | 1 : 5 | GFK Strelište |
30.05
17:30
Vladimirovac
Rapid
1
2
|
30.05.2021 17:30 | Vladimirovac | 1 : 2 | Rapid | |||||
30.05
17:30
Banatul
Sloga
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Banatul | 1 : 1 | Sloga |
30.05
17:30
Udarnik 2015
Soko
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Udarnik 2015 | 1 : 1 | Soko | |||||
30.05
17:30
Omladinac
BSK
0
1
|
30.05.2021 17:30 | Omladinac | 0 : 1 | BSK | |||||
30.05
11:00
Melnica
Radnik
4
2
|
30.05.2021 11:00 | Melnica | 4 : 2 | Radnik |
30.05
10:30
Mladost
ŠFU Derbi 2016
6
1
|
30.05.2021 10:30 | Mladost | 6 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
30.05
10:30
Napredak
Radnik 2013
5
1
|
30.05.2021 10:30 | Napredak | 5 : 1 | Radnik 2013 |
30.05
17:00
Jovanovac
Kragujevac
1
2
|
30.05.2021 17:00 | Jovanovac | 1 : 2 | Kragujevac | |||||
30.05
17:00
Kremenac
Bukorovac
1
3
|
30.05.2021 17:00 | Kremenac | 1 : 3 | Bukorovac | |||||
30.05
17:00
Stanovo 1941
Hajduk 1936
2
3
|
30.05.2021 17:00 | Stanovo 1941 | 2 : 3 | Hajduk 1936 |
30.05
17:00
Sloga Gorić
Mladost
6
1
|
30.05.2021 17:00 | Sloga Gorić | 6 : 1 | Mladost | |||||
30.05
17:00
Kotešica
OFK Povlen
1
0
|
30.05.2021 17:00 | Kotešica | 1 : 0 | OFK Povlen | |||||
30.05
17:00
Bujačić
Omladinac
2
3
|
30.05.2021 17:00 | Bujačić | 2 : 3 | Omladinac | |||||
30.05
17:00
Zadrugar
Beloševac
1
4
|
30.05.2021 17:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Beloševac |
30.05
10:03
Beli Orlovi
Grivac
5
1
|
30.05.2021 10:03 | Beli Orlovi | 5 : 1 | Grivac |
30.05
10:00
Best Sige
Budućnost (M)
1
2
|
30.05.2021 10:00 | Best Sige | 1 : 2 | Budućnost (M) |
30.05
17:00
Kačer
Proleter
18
2
|
30.05.2021 17:00 | Kačer | 18 : 2 | Proleter | |||||
30.05
17:00
Nepričava
Stepanje
2
1
|
30.05.2021 17:00 | Nepričava | 2 : 1 | Stepanje | |||||
30.05
17:00
Babajić
Sloga
3
3
|
30.05.2021 17:00 | Babajić | 3 : 3 | Sloga |
30.05
17:30
Ram
Dunavac 1929
4
2
|
30.05.2021 17:30 | Ram | 4 : 2 | Dunavac 1929 | |||||
30.05
17:30
Stiški Kurjak
Mirko Tomić
0
5
|
30.05.2021 17:30 | Stiški Kurjak | 0 : 5 | Mirko Tomić |
30.05
17:30
Napredak
Mladi radnik
2
4
|
30.05.2021 17:30 | Napredak | 2 : 4 | Mladi radnik | |||||
30.05
17:30
Vinogradar
Planinac
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Planinac |
30.05
11:00
Dedina
Polet
6
0
|
30.05.2021 11:00 | Dedina | 6 : 0 | Polet | |||||
30.05
11:00
Kruševica
Grkljane
1
0
|
30.05.2021 11:00 | Kruševica | 1 : 0 | Grkljane | |||||
30.05
11:00
Vratare
Mladost 2015
3
1
|
30.05.2021 11:00 | Vratare | 3 : 1 | Mladost 2015 |
30.05
17:00
Polet
Žika Marković Uča
1
1
|
30.05.2021 17:00 | Polet | 1 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
30.05
17:00
OFK Braničevo
Mladost
2
0
|
30.05.2021 17:00 | OFK Braničevo | 2 : 0 | Mladost |
30.05
11:00
Misača
Ranilović 1970
1
1
|
30.05.2021 11:00 | Misača | 1 : 1 | Ranilović 1970 | |||||
30.05
11:00
Prvi srpski Ustanak II
Tulež
2
3
|
30.05.2021 11:00 | Prvi srpski Ustanak II | 2 : 3 | Tulež |
30.05
16:30
Napredak
Borac
9
1
|
30.05.2021 16:30 | Napredak | 9 : 1 | Borac | |||||
30.05
16:30
Graničar
Omladinac
2
1
|
30.05.2021 16:30 | Graničar | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.05
16:30
Jedinstvo (Lj)
Sinđelić
2
3
|
30.05.2021 16:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 3 | Sinđelić | |||||
30.05
16:30
OFK Bačinci
Jedinstvo (M)
2
3
|
30.05.2021 16:30 | OFK Bačinci | 2 : 3 | Jedinstvo (M) |
30.05
17:30
Mladost 1935
Kupinovo
4
3
|
30.05.2021 17:30 | Mladost 1935 | 4 : 3 | Kupinovo | |||||
30.05
17:30
Sloven
Hajduk 1932
1
5
|
30.05.2021 17:30 | Sloven | 1 : 5 | Hajduk 1932 | |||||
30.05
17:30
Lovac
Vitez
6
3
|
30.05.2021 17:30 | Lovac | 6 : 3 | Vitez |
30.05
17:30
OFK Radnički
Sloboda
3
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Radnički | 3 : 0 | Sloboda | |||||
30.05
17:30
Sloga
Bistrica
1
0
|
30.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Bistrica | |||||
30.05
17:30
Mladost
OFK Borac
1
1
|
30.05.2021 17:30 | Mladost | 1 : 1 | OFK Borac |
30.05
17:30
PSS-192
Kolonija
0
0
|
30.05.2021 17:30 | PSS-192 | 0 : 0 | Kolonija |
30.05
17:00
Željezničar
Krupa
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Željezničar | 3 : 0 | Krupa | |||||
30.05
17:00
Tuzla City
Zrinjski
1
2
|
30.05.2021 17:00 | Tuzla City | 1 : 2 | Zrinjski | |||||
30.05
17:00
Sloboda
Borac
0
0
|
30.05.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Borac | |||||
30.05
17:00
Mladost
Velež
0
1
|
30.05.2021 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Velež | |||||
30.05
17:00
Radnik
Široki Brijeg
0
2
|
30.05.2021 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Široki Brijeg | |||||
30.05
17:00
Olimpik
Sarajevo
0
3
|
30.05.2021 17:00 | Olimpik | 0 : 3 | Sarajevo |
30.05
17:00
Spartak
Crvena zvezda
3
0
|
30.05.2021 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.05
17:00
Mašinac
Sloga
7
0
|
30.05.2021 17:00 | Mašinac | 7 : 0 | Sloga |
30.05
10:00
Radnički 1912
Vojvodina
2
1
|
30.05.2021 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
30.05
10:00
Omladinac
Proleter (NS)
3
4
|
30.05.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 4 | Proleter (NS) |
30.05
10:00
Bačka 1901
Hajduk 1912
0
2
|
30.05.2021 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Hajduk 1912 |
30.05
10:00
Radnički (NP)
GFK Sloven
0
4
|
30.05.2021 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 4 | GFK Sloven | |||||
30.05
10:00
Dinamo 1945
Radnički (ZR)
1
3
|
30.05.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 3 | Radnički (ZR) | |||||
30.05
10:00
Jedinstvo (V)
Index
3
2
|
30.05.2021 10:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 2 | Index |
30.05
17:30
Morava (VP)
BIP
3
2
|
30.05.2021 17:30 | Morava (VP) | 3 : 2 | BIP | |||||
30.05
13:30
Sloga (K)
Borac 1926
2
1
|
30.05.2021 13:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Borac 1926 | |||||
30.05
13:30
Šumadija (A)
Šumadija 1903
0
1
|
30.05.2021 13:30 | Šumadija (A) | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
30.05
13:00
Budućnost Krušik 2014
Šabac Sunrise
2
1
|
30.05.2021 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Šabac Sunrise | |||||
30.05
13:30
GFK Sloboda
Sloga (P)
1
3
|
30.05.2021 13:30 | GFK Sloboda | 1 : 3 | Sloga (P) | |||||
30.05
11:00
Metalac
Radnički (V)
5
1
|
30.05.2021 11:00 | Metalac | 5 : 1 | Radnički (V) |
30.05
Dinamo
Radnički (P)
3
0
|
30.05.2021 | Dinamo | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
30.05
Radnik
OFK Topličanin
3
0
|
30.05.2021 | Radnik | 3 : 0 | OFK Topličanin |
30.05
11:00
Smederevo 1924
Zvižd
6
0
|
30.05.2021 11:00 | Smederevo 1924 | 6 : 0 | Zvižd | |||||
30.05
12:00
Sloga 33
OPK Rudar 2001
1
0
|
30.05.2021 12:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | OPK Rudar 2001 |
30.05
09:30
BSK 1925
BSK Borča
0
1
|
30.05.2021 09:30 | BSK 1925 | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
30.05
12:00
Radnički (NB) 2
OFK Žarkovo
0
1
|
30.05.2021 12:00 | Radnički (NB) 2 | 0 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
30.05
17:00
BASK
DIF
2
0
|
30.05.2021 17:00 | BASK | 2 : 0 | DIF |
30.05
10:00
Poštar 1930
GSP Polet Dorćol
6
3
|
30.05.2021 10:00 | Poštar 1930 | 6 : 3 | GSP Polet Dorćol |
30.05
11:00
Mladost
Spartak
0
5
|
30.05.2021 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Spartak |
30.05
12:15
Brodarac
Rad
2
1
|
30.05.2021 12:15 | Brodarac | 2 : 1 | Rad |
30.05
13:00
Mačva
Napredak
4
1
|
30.05.2021 13:00 | Mačva | 4 : 1 | Napredak | |||||
30.05
16:00
Zemun
OFK Vršac
2
1
|
30.05.2021 16:00 | Zemun | 2 : 1 | OFK Vršac |
30.05
10:00
Petrika
Vojvodina
0
2
|
30.05.2021 10:00 | Petrika | 0 : 2 | Vojvodina |
30.05
10:00
Spartak ŽK
Tisa Njerš
|
30.05.2021 10:00 | Spartak ŽK | : | Tisa Njerš | |||||
30.05
10:00
OFK Bačka
Petar Puača
0
5
|
30.05.2021 10:00 | OFK Bačka | 0 : 5 | Petar Puača | |||||
30.05
12:00
Radnički 1912
Hajduk 1912
3
3
|
30.05.2021 12:00 | Radnički 1912 | 3 : 3 | Hajduk 1912 |
30.05
12:00
Radnički (NP)
Omladinac
1
1
|
30.05.2021 12:00 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Omladinac | |||||
30.05
12:30
OFK Vršac
Index
1
1
|
30.05.2021 12:30 | OFK Vršac | 1 : 1 | Index |
30.05
11:30
BSK 1925
Radnički (NB)
1
8
|
30.05.2021 11:30 | BSK 1925 | 1 : 8 | Radnički (NB) |
30.05
17:30
OFK Mladenovac
Palilulac
6
0
|
30.05.2021 17:30 | OFK Mladenovac | 6 : 0 | Palilulac | |||||
30.05
10:00
Prva Iskra
Jedinstvo
2
1
|
30.05.2021 10:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.05
14:00
Vinča
RFK Grafičar
3
7
|
30.05.2021 14:00 | Vinča | 3 : 7 | RFK Grafičar |
30.05
10:00
Budućnost
Borac
0
3
|
30.05.2021 10:00 | Budućnost | 0 : 3 | Borac | |||||
30.05
10:00
Rojkovac
Posavina
11
2
|
30.05.2021 10:00 | Rojkovac | 11 : 2 | Posavina |
30.05
15:00
Kiker
Sloga
1
4
|
30.05.2021 15:00 | Kiker | 1 : 4 | Sloga |
30.05
09:30
Radnički (NB)
011
2
1
|
30.05.2021 09:30 | Radnički (NB) | 2 : 1 | 011 | |||||
30.05
10:00
Rad
Brodarac
3
0
|
30.05.2021 10:00 | Rad | 3 : 0 | Brodarac | |||||
30.05
09:00
IMT
ADA
2
0
|
30.05.2021 09:00 | IMT | 2 : 0 | ADA | |||||
30.05
17:00
Teleoptik
Partizan
3
3
|
30.05.2021 17:00 | Teleoptik | 3 : 3 | Partizan |
30.05
10:00
Stepojevac Vaga
Borac
2
0
|
30.05.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 0 | Borac |
30.05
10:00
Arena Su
Radnički 1905
8
2
|
30.05.2021 10:00 | Arena Su | 8 : 2 | Radnički 1905 | |||||
30.05
10:00
Tavankut
Bajša
0
33
|
30.05.2021 10:00 | Tavankut | 0 : 33 | Bajša |
30.05
11:00
Novi Pazar
Sport Klub 99
|
30.05.2021 11:00 | Novi Pazar | : | Sport Klub 99 |
30.05
13:00
Partizan
Radnički (NB)
7
0
|
30.05.2021 13:00 | Partizan | 7 : 0 | Radnički (NB) | |||||
30.05
11:00
Teleoptik
Čukarički
1
6
|
30.05.2021 11:00 | Teleoptik | 1 : 6 | Čukarički |
30.05
11:00
Sinđelić
011
2
5
|
30.05.2021 11:00 | Sinđelić | 2 : 5 | 011 | |||||
30.05
11:30
IMT
Lokomotiva
2
3
|
30.05.2021 11:30 | IMT | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
30.05
12:00
BSK
Kolubara
1
3
|
30.05.2021 12:00 | BSK | 1 : 3 | Kolubara |
30.05
11:00
Sutjeska
Jadran
4
2
|
30.05.2021 11:00 | Sutjeska | 4 : 2 | Jadran |
30.05
11:30
Šabac Sunrise
POFK Čivija
9
0
|
30.05.2021 11:30 | Šabac Sunrise | 9 : 0 | POFK Čivija |
30.05
GFK Jagodina
Real
2
1
|
30.05.2021 | GFK Jagodina | 2 : 1 | Real | |||||
30.05
Car Konstantin
Radnički (S)
4
1
|
30.05.2021 | Car Konstantin | 4 : 1 | Radnički (S) |
30.05
10:00
Partizan
ŠF Čanković
6
2
|
30.05.2021 10:00 | Partizan | 6 : 2 | ŠF Čanković | |||||
30.05
10:00
BSK Borča
Obrenovac 1905
0
0
|
30.05.2021 10:00 | BSK Borča | 0 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
30.05
10:00
Brodarac
Ole
3
0
|
30.05.2021 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Ole |
30.05
10:00
DIF
Heroj Polet
11
0
|
30.05.2021 10:00 | DIF | 11 : 0 | Heroj Polet |
30.05
11:00
Šampion
Mačva
1
5
|
30.05.2021 11:00 | Šampion | 1 : 5 | Mačva | |||||
30.05
13:00
Karađorđe
Piksi 036
3
0
|
30.05.2021 13:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Piksi 036 |
30.05
11:00
Voša AS
TSC
1
1
|
30.05.2021 11:00 | Voša AS | 1 : 1 | TSC |
30.05
10:00
Zadrugar
TEK Sloga
3
2
|
30.05.2021 10:00 | Zadrugar | 3 : 2 | TEK Sloga | |||||
30.05
13:30
Radnički
Šumadija
5
0
|
30.05.2021 13:30 | Radnički | 5 : 0 | Šumadija |
30.05
09:00
Spartak ŽK '09
Spartak ŽK '08
0
2
|
30.05.2021 09:00 | Spartak ŽK '09 | 0 : 2 | Spartak ŽK '08 | |||||
30.05
09:00
TSC
Bajša
12
0
|
30.05.2021 09:00 | TSC | 12 : 0 | Bajša |
30.05
10:00
Tešnjar
OFK Osečina
1
0
|
30.05.2021 10:00 | Tešnjar | 1 : 0 | OFK Osečina |
30.05
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
Sport Club 99
2
5
|
30.05.2021 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 5 | Sport Club 99 | |||||
30.05
10:00
Bane 1931
Kosmet
2
2
|
30.05.2021 10:00 | Bane 1931 | 2 : 2 | Kosmet | |||||
30.05
10:30
AF Popović
Pazar Juniors B
|
30.05.2021 10:30 | AF Popović | : | Pazar Juniors B |
30.05
10:00
Mladost
POFK Savacium
2
1
|
30.05.2021 10:00 | Mladost | 2 : 1 | POFK Savacium | |||||
30.05
11:00
OFK Atletiko
Tika taka
3
0
|
30.05.2021 11:00 | OFK Atletiko | 3 : 0 | Tika taka | |||||
30.05
09:30
POFK Čivija
Fenix 2
0
5
|
30.05.2021 09:30 | POFK Čivija | 0 : 5 | Fenix 2 | |||||
30.05
10:00
Šabac Sunrise 1
Mačva 2
3
0
|
30.05.2021 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 3 : 0 | Mačva 2 |
30.05
10:00
Omladinac
Borac
8
0
|
30.05.2021 10:00 | Omladinac | 8 : 0 | Borac | |||||
30.05
09:15
Borac
Kolubara 2
0
1
|
30.05.2021 09:15 | Borac | 0 : 1 | Kolubara 2 | |||||
30.05
11:30
Mladi borac
ŽFK Borac
6
0
|
30.05.2021 11:30 | Mladi borac | 6 : 0 | ŽFK Borac |
30.05
10:45
Kolubara 2
Akademija fudbala
0
3
|
30.05.2021 10:45 | Kolubara 2 | 0 : 3 | Akademija fudbala | |||||
30.05
08:30
Turbina
Kolubara 1
0
10
|
30.05.2021 08:30 | Turbina | 0 : 10 | Kolubara 1 | |||||
30.05
12:15
Mladost
Akademija fudbala
0
3
|
30.05.2021 12:15 | Mladost | 0 : 3 | Akademija fudbala | |||||
30.05
10:45
Omladinac
Zadrugar
1
4
|
30.05.2021 10:45 | Omladinac | 1 : 4 | Zadrugar |
30.05
10:00
Real 28 - 1
Turbina
8
2
|
30.05.2021 10:00 | Real 28 - 1 | 8 : 2 | Turbina | |||||
30.05
12:15
Real 28 -2
Real 28 - 1
1
4
|
30.05.2021 12:15 | Real 28 -2 | 1 : 4 | Real 28 - 1 | |||||
30.05
11:30
Akademija fudbala 2
Turbina
2
2
|
30.05.2021 11:30 | Akademija fudbala 2 | 2 : 2 | Turbina |
30.05
17:30
Milano
CSKA Moscow
83
73
|
30.05.2021 17:30 | Milano | 83 : 73 | CSKA Moscow | |||||
30.05
20:30
Barcelona
Anadolu Efes
81
86
|
30.05.2021 20:30 | Barcelona | 81 : 86 | Anadolu Efes |
30.05
19:00
Dubočica 54
Partizan
27
32
|
30.05.2021 19:00 | Dubočica 54 | 27 : 32 | Partizan | |||||
30.05
19:00
Vojvodina
Metaloplastika
35
33
|
30.05.2021 19:00 | Vojvodina | 35 : 33 | Metaloplastika |
30.05
17:30
Lavovi BP
Ub
27
27
|
30.05.2021 17:30 | Lavovi BP | 27 : 27 | Ub | |||||
30.05
19:30
Morava
Smederevo
30
28
|
30.05.2021 19:30 | Morava | 30 : 28 | Smederevo |
30.05
15:00
Bela Palanka
Mokra Gora
30
35
|
30.05.2021 15:00 | Bela Palanka | 30 : 35 | Mokra Gora | |||||
30.05
17:00
Jagodina
Metalac
24
27
|
30.05.2021 17:00 | Jagodina | 24 : 27 | Metalac |
30.05
16:30
Dolovo
Jabuka
31
27
|
30.05.2021 16:30 | Dolovo | 31 : 27 | Jabuka |
30.05
17:00
PKB
Metalac
37
35
|
30.05.2021 17:00 | PKB | 37 : 35 | Metalac | |||||
30.05
18:30
Rakovica
Novi Beograd
33
33
|
30.05.2021 18:30 | Rakovica | 33 : 33 | Novi Beograd | |||||
30.05
18:00
Loznica
Rekreativo
37
28
|
30.05.2021 18:00 | Loznica | 37 : 28 | Rekreativo | |||||
30.05
19:00
Partizan 2
RSU Akademija Lečić
33
36
|
30.05.2021 19:00 | Partizan 2 | 33 : 36 | RSU Akademija Lečić |
30.05
19:00
Knjaz 1957
Paraćin
41
32
|
30.05.2021 19:00 | Knjaz 1957 | 41 : 32 | Paraćin | |||||
30.05
12:00
Majdanpek
Rtanj
22
23
|
30.05.2021 12:00 | Majdanpek | 22 : 23 | Rtanj |
30.05
16:00
Dubočica 54 2
Železničar 1949 - 2
40
29
|
30.05.2021 16:00 | Dubočica 54 2 | 40 : 29 | Železničar 1949 - 2 | |||||
30.05
14:00
Mladost (V)
Pirot
31
27
|
30.05.2021 14:00 | Mladost (V) | 31 : 27 | Pirot | |||||
30.05
12:00
Nišava
Vlasotince
15
43
|
30.05.2021 12:00 | Nišava | 15 : 43 | Vlasotince | |||||
30.05
14:30
Niška Banja
Aleksinac
21
35
|
30.05.2021 14:30 | Niška Banja | 21 : 35 | Aleksinac |
30.05
18:00
Osipaonica
Udarnik
36
30
|
30.05.2021 18:00 | Osipaonica | 36 : 30 | Udarnik | |||||
30.05
20:00
Sloga
Smederevo 2
35
25
|
30.05.2021 20:00 | Sloga | 35 : 25 | Smederevo 2 |
30.05
19:00
Arilje
Trepča
30
29
|
30.05.2021 19:00 | Arilje | 30 : 29 | Trepča |
30.05
14:00
Crepaja
Dalmatinac
27
27
|
30.05.2021 14:00 | Crepaja | 27 : 27 | Dalmatinac | |||||
30.05
18:00
Budućnost
Metalac
28
29
|
30.05.2021 18:00 | Budućnost | 28 : 29 | Metalac |
30.05
19:00
Umčari
Mačva 2
36
25
|
30.05.2021 19:00 | Umčari | 36 : 25 | Mačva 2 | |||||
30.05
20:30
Gučevo
Loznica 2
30
33
|
30.05.2021 20:30 | Gučevo | 30 : 33 | Loznica 2 |
30.05
17:30
Obilić
Borac
18
22
|
30.05.2021 17:30 | Obilić | 18 : 22 | Borac |
30.05
18:00
Laki
Mladost (SC)
28
25
|
30.05.2021 18:00 | Laki | 28 : 25 | Mladost (SC) | |||||
30.05
20:00
Sloven
Ravangrad
31
11
|
30.05.2021 20:00 | Sloven | 31 : 11 | Ravangrad |
30.05
15:30
Pazar 2003
Košutnjak
26
23
|
30.05.2021 15:30 | Pazar 2003 | 26 : 23 | Košutnjak |
30.05
19:30
Remesiana
Vlasotince
28
24
|
30.05.2021 19:30 | Remesiana | 28 : 24 | Vlasotince |
30.05
16:00
Mladost
Osice
26
33
|
30.05.2021 16:00 | Mladost | 26 : 33 | Osice | |||||
30.05
13:00
Radan
Naisa 2
18
28
|
30.05.2021 13:00 | Radan | 18 : 28 | Naisa 2 | |||||
30.05
17:00
Morava
Hajduk Veljko
21
32
|
30.05.2021 17:00 | Morava | 21 : 32 | Hajduk Veljko | |||||
30.05
19:00
Aleksinac
Bor - RTB 2
19
32
|
30.05.2021 19:00 | Aleksinac | 19 : 32 | Bor - RTB 2 |
30.05
18:00
Sloga
Crvena zvezda
28
32
|
30.05.2021 18:00 | Sloga | 28 : 32 | Crvena zvezda | |||||
30.05
17:00
Topličanin
Petrovaradin
28
28
|
30.05.2021 17:00 | Topličanin | 28 : 28 | Petrovaradin |
30.05
18:30
BSK
Pirgos
7
2
|
30.05.2021 18:30 | BSK | 7 : 2 | Pirgos | |||||
30.05
18:00
Pirot
Bele crkve
5
0
|
30.05.2021 18:00 | Pirot | 5 : 0 | Bele crkve |
30.05
19:00
Novi Pazar
FON
5
4
|
30.05.2021 19:00 | Novi Pazar | 5 : 4 | FON |
30.05
17:00
Pastuvi Požarevac
Black Hornets
14
34
|
30.05.2021 17:00 | Pastuvi Požarevac | 14 : 34 | Black Hornets |
30.05
16:00
Knights Klek
Belgrade Gladiators
0
42
|
30.05.2021 16:00 | Knights Klek | 0 : 42 | Belgrade Gladiators |
30.05
15:00
Wild Boars
Royal Crowns
14
26
|
30.05.2021 15:00 | Wild Boars | 14 : 26 | Royal Crowns |
30.05
15:00
Vukovi
Orlovi
60
18
|
30.05.2021 15:00 | Vukovi | 60 : 18 | Orlovi |