XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 121 utakmica za dan
Sreda, 12 Maj 2021

Fudbal

12.05.2021 17:00 Krupa : Radnik
12.05.2021 17:00 Olimpik : Mladost
12.05.2021 17:00 Sarajevo : Sloboda
12.05.2021 17:00 Široki Brijeg : Tuzla City
12.05.2021 17:00 Velež : Željezničar
12.05.2021 17:00 Borac : Zrinjski
12.05.2021 17:00 Slavija : ŽAK
12.05.2021 17:00 Polet : Kulpin
12.05.2021 17:00 Budućnost (M) : Maglić
12.05.2021 17:00 Tvrđava : Borac (BG)
12.05.2021 17:00 BSK : Omladinac
12.05.2021 17:00 Radnički 1918 : Rusin
12.05.2021 17:00 Stanišić 1920 : Budućnost (G)
12.05.2021 17:00 Zadrugar : Borac 46
12.05.2021 17:00 Budućnost (P) : Kordun
12.05.2021 17:00 MSK : OFK Klek
12.05.2021 17:00 Rusanda : Delija
12.05.2021 17:00 Lehel : Mladost (BD)
12.05.2021 17:00 Crvena zvezda : 2. Oktobar
12.05.2021 17:00 Mladost (L) : Vojvodina (NM)
12.05.2021 17:00 Potisje : Borac
12.05.2021 17:00 Vojvodina (B) : Tamiš
12.05.2021 17:00 ASK : Polet
12.05.2021 16:30 Sinđelić 2012 : Rakovica
12.05.2021 16:30 Borac (O) : DIF
12.05.2021 16:30 PKB (PS) : Balkan Mirijevo
12.05.2021 11:00 Hajduk : Posavac Tišma
12.05.2021 16:30 Institut : Heroj Polet
12.05.2021 16:30 Postar 1930 : Umka
12.05.2021 16:30 Borac (P) : PKB Kovilovo
12.05.2021 16:30 Šumadinac : 011
12.05.2021 16:30 Mladi borac : Mladost
12.05.2021 16:30 Duboko : Barajevo
12.05.2021 16:30 Lisović 1977 : OFK Budućnost
12.05.2021 16:30 Rojkovac : OFK Zabrežje
12.05.2021 16:30 Polet : OFK Borac
12.05.2021 10:00 Radnički : Zvezda
12.05.2021 16:30 Vranić : Jedinstvo
12.05.2021 16:30 Strelac : Omladinac
12.05.2021 17:30 Titel : Fruškogorac
12.05.2021 17:30 OFK Sirig : ŽSK
12.05.2021 17:30 Slavija : Fruškogorski partizan
12.05.2021 17:30 Veternik : Petrovaradin
12.05.2021 17:30 Šajkaš 1908 : Bačka 1923
12.05.2021 17:30 TSK : OFK Futog
12.05.2021 17:30 Susek : Omladinac
12.05.2021 17:30 Jedinstvo : Tatra
12.05.2021 17:30 Hajduk : Bačka (B)
12.05.2021 17:00 Juhor (G) : Mladost (J)
12.05.2021 17:00 Sloga : Dragocvet
12.05.2021 17:00 Rudar : OFK Juhor 2016
12.05.2021 17:00 Javor : Napredak
12.05.2021 17:00 Budućnost (Đ) : Morava (KS)
12.05.2021 17:00 Resavac : Orlovi
12.05.2021 17:00 Budućnost (M) : Partizan
12.05.2021 17:00 Morava (R) : Kolare
12.05.2021 17:00 Garevina : Borac
12.05.2021 17:00 Rubin : Jezero
12.05.2021 17:00 Stari Trstenik : Vinogradar
12.05.2021 17:00 Gradac : Polet 57
12.05.2021 17:00 Beli Orlovi : 14. Oktobar
12.05.2021 17:00 Kamenorezac 76 : Župski biseri
12.05.2021 17:00 Velika Drenova : Poljoprivrednik
12.05.2021 17:00 Mladost (G) : Mladi Borac
12.05.2021 17:00 Kupinovac : Mladost (D)
12.05.2021 17:00 GFK Tabane : Mladost (T)
12.05.2021 17:00 Bratstvo : Jedinstvo
12.05.2021 17:00 Vinorača : Osaonica
12.05.2021 17:00 Šantarovac : Crni Vrh
12.05.2021 17:00 Zenit : Partizan
12.05.2021 17:00 Ursule : Sloboda
12.05.2021 17:00 Petlić SD 026 : Jezava
12.05.2021 17:00 Omladinac : Stari Hrast 2018
12.05.2021 17:00 Kom : Jedinstvo
12.05.2021 17:00 Grbalj : Arsenal
12.05.2021 17:00 Berane : Igalo
12.05.2021 17:00 Bokelj : Ibar
12.05.2021 17:00 Mornar : Drezga
12.05.2021 21:15 Chelsea : Arsenal
12.05.2021 Atletico Madrid : Real Sociedad
12.05.2021 Celta Vigo : Getafe
12.05.2021 Eibar : Real Betis
12.05.2021 Granada : Real Madrid
12.05.2021 Huesca : Athletic Club
12.05.2021 Levante : Barcelona
12.05.2021 Osasuna : Cádiz
12.05.2021 Sevilla : Valencia
12.05.2021 Real Valladolid : Villarreal
12.05.2021 Elche : Deportivo Alavés
12.05.2021 18:00 Schalke 04 : Hertha BSC
12.05.2021 20:45 Atalanta : Benevento
12.05.2021 18:30 Cagliari : Fiorentina
12.05.2021 20:45 Bologna : Genoa
12.05.2021 20:45 Sassuolo : Juventus
12.05.2021 20:45 Torino : Milan
12.05.2021 20:45 Lazio : Parma
12.05.2021 20:45 Internazionale : Roma
12.05.2021 20:45 Sampdoria : Spezia
12.05.2021 Real : Bor 1919
12.05.2021 12:00 CFK : Kabel
12.05.2021 Timok 1919 : GFK Jagodina
12.05.2021 OFK Paraćin : Radnički (S)
12.05.2021 Trayal Knez Lazar : Radnički Niš 2
12.05.2021 OFK Radnički : Kopernikus Železničar
12.05.2021 Radnički (P) : Radnik
12.05.2021 OFK Šampion : Radnički (N)
12.05.2021 Knjaževac : Duel Juniors 2
12.05.2021 Real Niš : Lider MGM
12.05.2021 GFK Dubočica : Duel Juniors

Košarka

12.05.2021 Split : Spars Realway

Rukomet

12.05.2021 18:30 Metaloplastika : Dubočica 54
12.05.2021 19:00 Rudar : Dinamo
12.05.2021 17:00 Partizan : Železničar 1949
12.05.2021 19:00 Radnički : Vojvodina
12.05.2021 18:00 Topličanin : Sloga
12.05.2021 Jadran Lider : Spartak
12.05.2021 19:00 Mokrin : Halas Jožef
12.05.2021 19:30 Proleter : Temerin
12.05.2021 Obilić : Jabuka

Vaterpolo

12.05.2021 KVK Radnički : Šabac
12.05.2021 Novi Beograd 11. april : BVK Crvena zvezda