XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:00 Borac - Marjan 3:1
2 08.09.2012 16:30 Marjan - Aranđelovac 3:0
3 12.09.2012 16:30 Karađorđe - Marjan 3:1
4 15.09.2012 16:00 Marjan - Lepenica 1:3
5 19.09.2012 16:00 Sloga - Marjan 1:1
6 22.09.2012 16:00 Marjan - Banja 0:1
7 30.09.2012 15:30 Šatornja - Marjan 3:0
8 06.10.2012 15:30 Marjan - Bokanja 1:0
10 17.10.2012 15:00 Marjan - Lokomotiva 2:2
11 21.10.2012 10:00 Šumadija - Marjan 2:0
12 27.10.2012 14:30 Marjan - Vinča 1:1
13 04.11.2012 10:00 Šumadinac - Marjan 2:0
14 10.11.2012 13:30 Marjan - Partizan 3:0
15 14.11.2012 13:30 Beli orlovi - Marjan 0:1
16 18.11.2012 13:00 Bare - Marjan 2:1
17 24.11.2012 13:00 Marjan - Junkovac 2:4
18 03.04.2013 15:00 Marjan - Borac 2:1
19 31.03.2013 15:00 Aranđelovac - Marjan 5:1
20 06.04.2013 15:30 Marjan - Karađorđe 2:2
21 17.04.2013 15:30 Lepenica - Marjan 2:3
22 13.04.2013 15:30 Marjan - Sloga 2:1
23 21.04.2013 16:00 Banja - Marjan 0:3
24 27.04.2013 16:00 Marjan - Šatornja 1:2
25 01.05.2013 16:00 Bokanja - Marjan 6:1
27 11.05.2013 16:30 Lokomotiva - Marjan 5:2
28 18.05.2013 16:30 Marjan - Šumadija 2:1
29 22.05.2013 16:30 Vinča - Marjan 1:2
30 25.05.2013 17:00 Marjan - Šumadinac 1:0
31 02.06.2013 17:00 Partizan - Marjan 2:0
32 09.06.2013 17:30 Marjan - Beli orlovi 3:2
33 16.06.2013 17:30 Marjan - Bare 2:1
34 23.06.2013 17:30 Junkovac - Marjan 5:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 32 20 5 7 65
2 Lepenica 32 19 5 8 62
3 Lokomotiva 32 18 4 10 58
4 Šatornja 32 14 7 11 49
5 Bokanja 32 14 4 14 46
6 Banja 32 13 6 13 45
7 Junkovac 32 12 8 12 44
8 Borac 32 14 2 16 44
9 Beli orlovi 32 14 1 17 43
10 Vinča 32 11 10 11 43
11 Partizan (-1) 32 13 5 14 43
12 Marjan 32 13 4 15 43
13 Karađorđe 32 13 3 16 42
14 Aranđelovac 32 13 3 16 42
15 Šumadinac 32 13 3 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Sloga 32 7 6 19 27
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu