XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 384 utakmica za dan
Subota, 27 April 2013

Fudbal

27.04.2013 16:30 Spartak ZV 0 : 0 Hajduk
27.04.2013 16:30 Smederevo 2 : 0 BSK Borča
27.04.2013 19:00 Crvena zvezda 1 : 0 Donji Srem
27.04.2013 16:30 Radnički 1923 0 : 0 Jagodina
27.04.2013 16:30 Radnički (N) 1 : 2 OFK Beograd
27.04.2013 16:30 Rad 2 : 0 Sloboda Point
27.04.2013 16:30 Javor 0 : 4 Vojvodina
27.04.2013 16:30 Teleoptik 1 : 1 Voždovac
27.04.2013 16:30 Borac 1 : 0 Inđija
27.04.2013 16:30 Kolubara 0 : 0 Mladost (L)
27.04.2013 16:30 Banat 2 : 0 Mladenovac
27.04.2013 16:30 Proleter 1 : 0 Bežanija
27.04.2013 16:30 Radnički (NP) 3 : 0 Novi Sad
27.04.2013 16:30 Sloga (K) 1 : 2 Timok
27.04.2013 20:00 Metalac (GM) 2 : 0 Jedinstvo Putevi
27.04.2013 16:30 Čukarički 0 : 0 Napredak
27.04.2013 16:00 Trepča 1 : 3 Jošanica ND 2011
27.04.2013 16:00 Metalac 2 : 0 Prijevor
27.04.2013 16:00 Sloga (B) 0 : 0 Morava
27.04.2013 16:00 Radnički (V) 2 : 1 Miloš Pocerac
27.04.2013 16:00 Sevojno 0 : 1 Ribnica
27.04.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 1 FAP
27.04.2013 16:00 Sloga (BB) 0 : 0 Sloga (P)
27.04.2013 16:00 Borac (Š) 1 : 0 Budućnost
27.04.2013 16:30 Lužnica 1 : 0 Zloćudovo
27.04.2013 16:30 Napredak 2 : 1 Vlasina
27.04.2013 16:30 Vučje 1 : 0 Balkanski
27.04.2013 16:30 Sloga 1 : 2 SFK Moravac
27.04.2013 16:30 Pusta Reka 1 : 3 Zaplanjac
27.04.2013 16:30 Bošnjane 1 : 2 Župa
27.04.2013 16:30 Đerdap 5 : 1 Rembas
27.04.2013 16:00 Jedinstvo (BK) 1 : 0 Radnički (B)
27.04.2013 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Bačka 1901
27.04.2013 16:00 Sloboda 4 : 3 Kolonija
27.04.2013 16:00 Proleter 4 : 1 Borac
27.04.2013 16:00 Bilećanin 1 : 1 Kozara
27.04.2013 16:00 Radnički (K) 6 : 0 AFK
27.04.2013 16:00 OFK Kikinda 0 : 2 Budućnost
27.04.2013 16:00 Omladinac 0 : 0 Budućnost
27.04.2013 16:00 Stanišić 2 : 0 Srbobran
27.04.2013 16:00 Crvenka 1 : 0 Jugović
27.04.2013 16:00 Crvena Zvezda 2 : 1 OFK Bačka
27.04.2013 17:00 Vinča 0 : 2 IMR
27.04.2013 17:00 Radnički (NB) 0 : 0 Lepušnica
27.04.2013 17:00 Palilulac 4 : 3 Crvena zvezda
27.04.2013 11:00 Slavija 1 : 5 Posavac
27.04.2013 17:00 Rudar 2 : 1 Borac
27.04.2013 17:00 Pazar Juniors 2011 2 : 2 Braća Vuković
27.04.2013 17:00 Grdica 4 : 2 Ibar
27.04.2013 16:00 Erdoglija 1931 2 : 1 Jedinstvo
27.04.2013 16:00 Partizan 2 : 0 Jadran
27.04.2013 16:00 Slatina 2 : 0 Kotraža Franc Komerc
27.04.2013 16:00 Bare 2 : 0 Karađorđe
27.04.2013 16:00 Marjan 1 : 2 Šatornja
27.04.2013 17:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo (V)
27.04.2013 17:00 Jadar 1 : 2 Mladost (DD)
27.04.2013 16:00 Banjani 1 : 1 OFK Jabučje
27.04.2013 16:00 Zadrugar 1 : 2 Pepeljevac
27.04.2013 16:00 Crnokosa 3 : 0 Zlatibor voda
27.04.2013 16:30 Moravica 4 : 0 Borac
27.04.2013 16:30 Morava 1 : 3 Radnički 1924 (K)
27.04.2013 16:30 Jastrebac 0 : 4 Bukovik
27.04.2013 16:30 Orljane 0 : 1 Naša krila 1936
27.04.2013 15:30 Alakince 3 : 0 Pavlovac
27.04.2013 15:30 Mladost (S) 1 : 1 Čelik
27.04.2013 15:30 Morava 2 : 0 Vranjska Banja
27.04.2013 15:30 Levosoje 0 : 3 As
27.04.2013 16:30 Napredak 1 : 1 Vladimir Durković
27.04.2013 16:30 Spartak 0 : 4 Tanasko Rajić
27.04.2013 16:30 Trbunje 1 : 1 Dunđerski
27.04.2013 16:30 Polet 0 : 6 Topličanin
27.04.2013 16:30 Aluminjum 2 : 1 OFK Niš
27.04.2013 16:30 Budućnost 0 : 2 Jedinstvo (B)
27.04.2013 16:30 Gradac 3 : 1 Plantaža
27.04.2013 17:00 OFK Tekstilac 3 : 2 Kušiljevo
27.04.2013 16:00 Krivelj 7 : 0 Branik
27.04.2013 16:00 Zlot 1 : 2 Rudna Glava
27.04.2013 16:00 Poreč 7 : 0 Radnički
27.04.2013 16:30 Rtanj 4 : 1 Rudar
27.04.2013 16:30 BSK 3 : 1 Midžor
27.04.2013 16:30 Bučje 2 : 0 ŠSK
27.04.2013 16:30 Rgotina 7 : 4 Rudar
27.04.2013 16:30 Blagotin 1 : 6 Poljoprivrednik
27.04.2013 17:00 Čoka 3 : 2 Obilić
27.04.2013 17:00 Potisje 1 : 5 Bačka (P)
27.04.2013 17:00 Njegoš 1 : 1 Čantavir
27.04.2013 16:00 Naftagas 0 : 3 Vojvodina (P)
27.04.2013 16:00 Rusanda 2 : 0 Mladost
27.04.2013 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Krajina
27.04.2013 17:00 BAK 3 : 1 Sloga (P)
27.04.2013 16:30 PIK 1 : 0 Polet
27.04.2013 16:30 Borac 2 : 3 Kula
27.04.2013 15:30 Veternik 2 : 4 Tvrdjava
27.04.2013 16:30 Podrinje 7 : 1 Sloven (S)
27.04.2013 11:00 Milutinac 2 : 1 Rudar
27.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 Baćevac
27.04.2013 11:00 Komgrap 1 : 3 Vrčin
27.04.2013 Rudar 6 : 0 Poneš
27.04.2013 Sloga (R) 3 : 0 Morava
27.04.2013 17:00 Mlada krila 1 : 4 OFK Ras
27.04.2013 17:00 Magnohrom 4 : 0 Zvezda
27.04.2013 17:00 Čibukovac 2 : 3 Šumadija
27.04.2013 16:00 Parmenac 1 : 0 Strelac
27.04.2013 16:30 Sloga 1 : 1 Dedinje Junajted
27.04.2013 16:00 Ozremica 2 : 2 Ozrem
27.04.2013 16:00 OFK Homolje 1 : 4 Rudar (K)
27.04.2013 16:00 Bečevica 3 : 0 Mladost MG
27.04.2013 16:00 Žabare 1 : 1 BSK
27.04.2013 16:00 Radoje Domanović 2 : 0 Kopljari
27.04.2013 16:00 Maskar 1 : 0 Omladinac
27.04.2013 16:00 Plaskovac 3 : 2 Proleter
27.04.2013 17:00 Milicionar 7 : 0 Omladinac
27.04.2013 17:00 Partizan 6 : 2 Drina
27.04.2013 17:00 Mladost (PP) 4 : 1 Dobrava
27.04.2013 17:00 Cerić 8 : 3 Pocerina
27.04.2013 16:00 Kalenić 5 : 0 Jedinstvo
27.04.2013 16:30 Borac 3 : 1 Temac
27.04.2013 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Omladinac
27.04.2013 16:30 Gornje Krajince 1 : 3 Železničar
27.04.2013 17:00 Hajduk 5 : 0 Zrinjski 1932
27.04.2013 17:00 Dušan Silni 3 : 1 Elektrovojvodina
27.04.2013 16:00 Tomislavci 0 : 1 Mićunovo
27.04.2013 16:00 Olimpija 2 : 1 Sloboda
27.04.2013 16:30 ŽAK 6 : 0 Jedinstvo (R)
27.04.2013 16:30 OFK Odžaci 11 : 0 Jedinstvo (K)
27.04.2013 16:00 Mladost 1 : 0 Fruškogorac
27.04.2013 16:00 Fruškogorski partizan 2 : 1 Slavija
27.04.2013 16:00 OFK Futog 6 : 0 Sremac
27.04.2013 16:30 Krila Krajine 1 : 1 Karađorđevo
27.04.2013 16:30 Soko 4 : 3 Budućnost
27.04.2013 17:00 OFK Meljak 1 : 2 Barajevo
27.04.2013 17:00 Rvati 0 : 2 Napredak
27.04.2013 17:00 Mladost (Č) 1 : 2 Krtinska
27.04.2013 17:00 Popović 2 : 2 Dunavac
27.04.2013 10:00 Radnički PDM 2 : 1 Mladost
27.04.2013 16:30 Baličevac 5 : 0 NS Tatko
27.04.2013 16:30 Koprijan 2 : 1 Jastrebac
27.04.2013 16:30 Aleksandrovo 1 : 4 Naisus
27.04.2013 16:00 Rtkovo 0 : 2 Mala Vrbica 1958
27.04.2013 16:00 Kladušnica 9 : 2 Lokomotiva
27.04.2013 16:00 Napredak 6 : 2 Egeta
27.04.2013 16:00 Omladinac 0 : 0 Koča Andjelković
27.04.2013 Polet 3 : 0 Proleter
27.04.2013 16:00 Bukovik 3 : 2 Palilulac
27.04.2013 16:00 Mladost 2 : 0 Rtanj
27.04.2013 16:30 OFK 019 Zaječar 1 : 0 Kosovo
27.04.2013 16:30 Pobeda 1 : 2 Moravac
27.04.2013 16:30 Vukašinovac 1 : 1 Jedinstvo
27.04.2013 16:30 Polet 2 : 1 Pobeda 1976
27.04.2013 17:00 Srbovo 2 : 2 Urovica
27.04.2013 17:00 Bogutovačka Banja 3 : 0 Kablar
27.04.2013 17:00 Proleter 3 : 0 Real
27.04.2013 16:00 Žeželj 6 : 0 Velika Sugubina
27.04.2013 16:00 Radnik 4 : 3 Soko
27.04.2013 16:00 Čokordin 4 : 2 Laolac
27.04.2013 16:00 B.S.K. 1 : 1 Burovac
27.04.2013 16:00 Sloga 1952 2 : 0 Busur
27.04.2013 16:00 Dobrnje 1 : 2 7 juli
27.04.2013 16:00 Omladinac B 5 : 1 Rade Milošević
27.04.2013 16:00 Mlava 3 : 1 Mladost (L)
27.04.2013 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Vukan
27.04.2013 16:00 22 Februar 0 : 1 Venčani
27.04.2013 17:00 Mladost (L) 3 : 0 Granit
27.04.2013 17:00 Napredak 2 : 1 Zadrugar
27.04.2013 17:00 Cer 0 : 4 Budućnost
27.04.2013 17:00 Fortuna Miki 2 : 2 Culjkovic
27.04.2013 17:00 Sloga 2 : 1 Omladinac
27.04.2013 17:00 Bojić 2 : 0 Sava
27.04.2013 11:00 Dušan Silni 1 : 0 Jedinstvo
27.04.2013 16:30 Bratstvo 1 : 2 Milanovo
27.04.2013 16:30 BSK 2 : 2 Mladost (K)
27.04.2013 16:30 Moravac 3 : 2 Jašunja
27.04.2013 16:30 Mladost (DL) 3 : 1 Turekovac
27.04.2013 16:30 Sušica 2012 3 : 0 Goblen
27.04.2013 16:30 Moravac 4 : 2 Real
27.04.2013 16:30 Brza 4 : 0 Bratstvo
27.04.2013 Hum 0 : 6 Mladi Radnik
27.04.2013 Mladi borac 0 : 3 Resavac
27.04.2013 16:30 Sindjelic 1 : 0 Rudar
27.04.2013 16:30 Rudar 3 : 0 Resava
27.04.2013 16:30 Resavac 1 : 0 Beljanica
27.04.2013 17:00 Partizan (G) 1 : 3 Napredak
27.04.2013 16:30 Stara Čaršija 4 : 2 Rujišnik
27.04.2013 16:30 Jugovići 1 : 0 Topoljak
27.04.2013 16:30 Mladost 0 : 4 Ribnik
27.04.2013 16:30 Trmčari 2 : 2 Zmajevac
27.04.2013 17:00 Barice 3 : 0 Lokve
27.04.2013 17:00 Solunac 1 : 4 Banat
27.04.2013 17:00 Naša Krajina 2 : 3 Vojvodina
27.04.2013 17:00 Gaj 6 : 2 Crvena Zvezda
27.04.2013 Fruškogorac 0 : 1 ČSK Čortanovci
27.04.2013 17:00 Mladi Radnik 4 : 1 Šumadinac
27.04.2013 17:00 Šumadija 3 : 0 Proleter
27.04.2013 OFK Rogača 4 : 1 Ropočevo
27.04.2013 Drlupa 0 : 2 Mladost
27.04.2013 Sloga 2012 1 : 5 Crvena zvezda
27.04.2013 Nemenikuće 2 : 0 Denim
27.04.2013 Đurinci 1 : 3 4 Juli
27.04.2013 Rudar 2012 0 : 2 Sibnica
27.04.2013 Vis 3 : 2 OFK Slatina
27.04.2013 17:00 Gorki 1 : 0 Napredak
27.04.2013 16:00 Stig (C) 6 : 1 Šapine B
27.04.2013 16:00 BSK 1 : 1 Sinđelić
27.04.2013 16:00 Kobilje 1 : 3 Napredak
27.04.2013 17:00 Budućnost 0 : 6 Napredak
27.04.2013 17:00 Radnik 1 : 3 Heroj
27.04.2013 17:00 Lazarevac 4 : 2 Strmovo
27.04.2013 17:00 Oniks 1 : 4 Trnava
27.04.2013 17:00 Morava 5 : 0 Šantarovac
27.04.2013 17:00 Dražmirovac 2 : 1 Belica
27.04.2013 17:00 Omladinac 2 : 2 Hajduk
27.04.2013 17:00 ISK Izvor 4 : 3 Moravac
27.04.2013 17:00 Sloboda 2 : 0 Železničar
27.04.2013 17:00 Karađorđe 2 : 3 Vihor
27.04.2013 16:00 Šabac 2 : 4 Sloga
27.04.2013 16:00 Napredak 11 : 0 Požarevac
27.04.2013 16:00 Nives 0 : 2 Lemind Lavice
27.04.2013 Vojvodina 5 : 0 Inđija
27.04.2013 Radnički 2 : 1 Radnički 1923
27.04.2013 ČSK Pivara 8 : 2 Hajduk
27.04.2013 Vojvodina 0 : 0 Spartak Zlatibor Voda
27.04.2013 11:00 Car Konstantin 5 : 2 Žitoradja
27.04.2013 11:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Borac
27.04.2013 11:00 Vrežina 2009 1 : 5 Radnički (N)
27.04.2013 11:00 Moravac Orion 4 : 0 Sinđelić
27.04.2013 11:00 Bor 2 : 0 Dinamo
27.04.2013 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Radnički (P)
27.04.2013 11:00 Jedinstvo Putevi 5 : 0 Bane
27.04.2013 16:00 Udarnik 3 : 1 Omladinac
27.04.2013 16:00 Napredak 5 : 1 Glavaš
27.04.2013 11:30 Bresje-Superior 1 : 2 Šumadija
27.04.2013 16:00 Budućnost 1 : 3 Pobeda
27.04.2013 16:00 Polet 3 : 4 Selevac
27.04.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Mladi borac
27.04.2013 16:00 Sloga 1 : 5 Radnik
27.04.2013 10:00 Vulturul 1 : 4 Radnički (K)
27.04.2013 10:00 C.zvezda 5 : 0 Partizan (G)
27.04.2013 13:00 Dobrica 4 : 0 Polet
27.04.2013 14:00 Jugoslavija 2 : 5 Železničar
27.04.2013 14:00 Borac (S) 1 : 3 Slavija
27.04.2013 14:00 Dinamo 11 : 1 Sloga (BNS)
27.04.2013 14:00 Radnički (B) 1 : 6 Mladost (O)
27.04.2013 14:00 Budućnost (BB) 1 : 0 Tempo
27.04.2013 Mladi radnik (R) 2 : 2 Železničar
27.04.2013 Stig 0 : 4 Smederevo
27.04.2013 16:00 Radjevac 1 : 6 Jedinstvo
27.04.2013 16:00 Letnjikovac 2 : 0 Krušik
27.04.2013 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Loznica
27.04.2013 Vojvodina 2 : 1 Zemun
27.04.2013 Crvena zvezda 3 : 0 ČSK Pivara
27.04.2013 12:00 Crvenka 0 : 3 ČSK Pivara
27.04.2013 12:00 Bečej 1918 1 : 2 Bačka 1901
27.04.2013 12:00 Dinamo 2 : 0 Inđija
27.04.2013 15:00 Čoka 2 : 4 Obilić
27.04.2013 15:00 Njegoš 2 : 1 Čantavir
27.04.2013 11:30 AFK 0 : 5 Olimpija
27.04.2013 Seljak 3 : 0 Pinkum
27.04.2013 11:00 Badnjevac 3 : 6 Smederevo
27.04.2013 Sloga 4 : 1 Morava
27.04.2013 10:00 Mladost 1 : 3 Sloboda
27.04.2013 11:00 Sušica 2 : 0 FAP
27.04.2013 12:00 Borac 3 : 1 Dolina
27.04.2013 12:00 Spartak 1 : 3 Mika Antić
27.04.2013 12:00 Loznica 2 : 2 Krušik
27.04.2013 12:00 Radnicki Stobex 0 : 6 Mačva
27.04.2013 Nacional 3 : 2 Rudar (B)
27.04.2013 Napredak 2 : 2 Radnički
27.04.2013 Zemun 0 : 2 Rad
27.04.2013 Borac 1 : 0 Radnički 1923
27.04.2013 10:00 Spartak ZV 3 : 0 Indeks
27.04.2013 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Bačka 1901
27.04.2013 10:00 Dinamo 0 : 4 Inđija
27.04.2013 10:00 Bačka Topola 1 : 1 Banat
27.04.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 1 Novi Sad
27.04.2013 Sloga 1 : 4 Borac
27.04.2013 Sloboda 12 : 0 Skobalj
27.04.2013 Slavija 0 : 3 SASK
27.04.2013 Skobalj 0 : 3 Šumadinac
27.04.2013 09:00 Mladost Radost 5 : 1 Bačka Topola
27.04.2013 10:00 Tavankut 0 : 14 Spartak Zlatibor voda
27.04.2013 Udarnik 1 : 4 Omladinac
27.04.2013 Napredak 7 : 0 Glavaš
27.04.2013 09:30 Bresje-Superior 0 : 9 Šumadija
27.04.2013 14:00 Budućnost 3 : 1 Pobeda
27.04.2013 14:00 Polet 1 : 7 Selevac
27.04.2013 14:00 Jedinstvo 0 : 5 Mladi borac
27.04.2013 Sloga 2 : 1 Radnik
27.04.2013 Železničar 0 : 7 Pinkum
27.04.2013 Smederevo 2 : 4 Rudar
27.04.2013 Kolonija Sveti Sava 1 : 6 Badnjevac
27.04.2013 Homoljac 5 : 0 Panter
27.04.2013 09:30 Sloga 4 : 0 AF Duljaj
27.04.2013 10:00 Borac 1 : 3 Dolina
27.04.2013 10:00 Spartak 7 : 4 Mika Antić
27.04.2013 09:00 Sloga (B) 2 : 3 Karađorđe (T)
27.04.2013 09:00 Lokomotiva 5 : 1 Pobeda
27.04.2013 09:00 Karađorđe (R) 3 : 2 Azbest
27.04.2013 09:00 Apolon 4 3 : 1 Sušica
27.04.2013 09:00 Arsenal 3 : 1 Šumadija 1903 II
27.04.2013 10:00 Ribnica 0 : 3 Radnički
27.04.2013 10:00 Železničar 2 : 0 Drina
27.04.2013 10:00 Loznica 0 : 0 Krušik
27.04.2013 Rudar (KM) 2 : 0 Jošanica
27.04.2013 Kosmet 8 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
27.04.2013 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 11 : 0 Dribling
27.04.2013 10:00 Vinogradar 0 : 8 Bačka Topola
27.04.2013 10:00 AFK 2 : 2 Subotica '01
27.04.2013 09:30 Bačka 1901 4 : 0 Senta
27.04.2013 10:00 Radnicki 1923 II 1 : 3 Apolon 4 II
27.04.2013 10:00 Karađorđe (T) 1 : 7 Karađorđe (R)
27.04.2013 10:00 Panter 1 : 1 Trgovački
27.04.2013 10:00 Presing 4 : 0 Pinkum
27.04.2013 10:00 Obilić 1 : 6 Jasenica 1911
27.04.2013 Šampion 2 : 0 Krušik
27.04.2013 Budućnost 2 : 4 Radnički
27.04.2013 Železničar 7 : 1 OFK Osečina
27.04.2013 Polet 1 : 1 Jedinstvo
27.04.2013 Krušik 2 0 : 1 Spartak
27.04.2013 Ibar 0 : 3 Bane 2
27.04.2013 OFK Lešak 3 : 0 OFK As
27.04.2013 Rudar 2 : 1 Nacional
27.04.2013 11:00 Panter 9 : 0 Trgovački
27.04.2013 11:00 Presing 0 : 2 Pinkum
27.04.2013 11:00 Obilić 1 : 4 Jasenica 1911

Košarka

27.04.2013 13:00 BKK Radnički 77 : 70 Tamiš
27.04.2013 Vojvodina 87 : 78 Vojvodina Srb Gas MT
27.04.2013 Topola 71 : 64 Sveti Đorđe
27.04.2013 Vrbas 104 : 69 Nova Pazova
27.04.2013 Dunav 111 : 61 Odžaci
27.04.2013 Veternik 0 : 20 Mladost Teletehnika
27.04.2013 Akademik 77 : 72 Srem
27.04.2013 Stara Pazova 89 : 69 Jedinstvo

Odbojka

27.04.2013 Jedinstvo 3 : 2 Rudar
27.04.2013 VGSK 3 : 0 Loznica
27.04.2013 Zaslon 0 : 3 Sterija
27.04.2013 Radnički 2 3 : 2 Obrenovac

Rukomet

27.04.2013 19:00 Partizan 30 : 28 Jugović Unimet
27.04.2013 19:00 PKB 25 : 24 Metaloplastika
27.04.2013 19:00 Napredak 27 : 26 Rudar
27.04.2013 19:00 Železničar 1949 30 : 23 Crvena Zvezda
27.04.2013 19:00 Radnički 24 : 21 Vrbas Carnex
27.04.2013 19:00 Kolubara 35 : 43 Vojvodina
27.04.2013 19:00 Crvenka Jafa 27 : 32 Zaječar
27.04.2013 19:00 Novi Pazar 19 : 20 Planinka PV
27.04.2013 20:00 Morava 27 : 19 Mokra Gora
27.04.2013 19:30 Vojput 28 : 23 Bask Soko
27.04.2013 Mladost 28 : 22 Dubočica 54 2
27.04.2013 Pirot 34 : 40 Bela Palanka
27.04.2013 Železničar 2 22 : 24 Progres
27.04.2013 Morava 28 : 37 Radan
27.04.2013 Vranje 1957 35 : 15 Niška Banja
27.04.2013 19:00 Aleksinac 20 : 25 Hisar
27.04.2013 Hajduk Veljko 29 : 28 Bor 2
27.04.2013 19:00 Paraćin 21 : 32 Radnički
27.04.2013 16:30 Rtanj 44 : 18 Rembas
27.04.2013 Sloga 29 : 33 Železničar
27.04.2013 Ub 23 : 19 Kosmaj
27.04.2013 Napredak 27 : 28 Hercegovina
27.04.2013 Radnički-Cement 36 : 25 Ruma
27.04.2013 Dalmatinac 30 : 24 Crvenka II
27.04.2013 Apatin 28 : 27 Jedinstvo (K)
27.04.2013 Hajduk 19 : 21 Jabuka
27.04.2013 Banatski Karlovac 37 : 20 Potisje Pleteks
27.04.2013 Jedinstvo (NB) 35 : 23 Radnički
27.04.2013 20:00 Radnički Svilajnac 42 : 25 Radnički 1949
27.04.2013 19:00 Radnički (K) 29 : 24 BMS Milenijum
27.04.2013 19:00 Jagodina 35 : 19 Železnicar
27.04.2013 17:00 Crvena Zvezda 25 : 31 Zaječar
27.04.2013 17:00 Naisa 29 : 20 Max Sport
27.04.2013 Topličanin 39 : 27 Zaječar 2
27.04.2013 Mladi Radnik 26 : 32 Sloga
27.04.2013 Mladost 25 : 29 Crveni krst
27.04.2013 Kučevo 37 : 24 Pirot
27.04.2013 Đerdap 21 : 21 RTB Bor
27.04.2013 Vranje 23 : 11 Knjaževac
27.04.2013 Kikinda 34 : 29 Proleter Superprotein
27.04.2013 Halas Jožef 39 : 12 Jabuka 95
27.04.2013 Spartak 27 : 26 Temerin
27.04.2013 Mladost 11 : 36 Vojvodina
27.04.2013 Radnički 36 : 31 Pančevo
27.04.2013 Srem 26 : 27 Dolovo
27.04.2013 Vlasotince 18 : 25 Morava Han
27.04.2013 Niška Banja 19 : 20 Radan

Futsal

27.04.2013 19:00 Smederevo 3 : 0 Pirot
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.