XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 381 utakmica za dan
Subota, 18 Maj 2013

Fudbal

18.05.2013 17:00 Hajduk 2 : 0 Rad
18.05.2013 17:00 Javor 3 : 2 Novi Pazar
18.05.2013 17:00 Vojvodina 3 : 2 Radnički (N)
18.05.2013 17:00 Sloboda Point 0 : 2 Radnički 1923
18.05.2013 19:30 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
18.05.2013 17:00 OFK Beograd 4 : 3 Smederevo
18.05.2013 17:00 Jagodina 1 : 1 Spartak ZV
18.05.2013 17:00 Teleoptik 1 : 0 Mladost (L)
18.05.2013 17:00 Inđija 2 : 1 Mladenovac
18.05.2013 17:00 Voždovac 1 : 1 Bežanija
18.05.2013 17:00 Borac 7 : 0 Novi Sad
18.05.2013 17:00 Kolubara 2 : 3 Timok
18.05.2013 17:00 Banat 0 : 1 Jedinstvo Putevi
18.05.2013 17:00 Proleter 0 : 2 Napredak
18.05.2013 17:00 Radnički (NP) 1 : 2 Čukarički
18.05.2013 17:00 Sloga (K) 2 : 0 Metalac (GM)
18.05.2013 16:30 Mokra Gora 4 : 0 Omladinac
18.05.2013 16:30 Gruža 1 : 2 Šapine
18.05.2013 16:30 Sloga (B) 1 : 0 Šumadinac (B)
18.05.2013 16:30 Loznica 1919 3 : 0 Miloš Pocerac
18.05.2013 16:30 Radnički (V) 6 : 0 Kačer
18.05.2013 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
18.05.2013 16:30 Sloga (BB) 1 : 2 Zlatar
18.05.2013 16:30 Lužnica 3 : 2 SFK Moravac
18.05.2013 16:30 Napredak 3 : 2 Pusta Reka
18.05.2013 16:30 Vučje 1 : 4 Sloga
18.05.2013 17:00 Bošnjane 0 : 0 Dunav
18.05.2013 17:00 Đerdap 5 : 0 Radnički (L)
18.05.2013 16:30 Kolonija 8 : 0 Radnički (B)
18.05.2013 16:30 Bačka 1901 5 : 0 Borac
18.05.2013 16:30 Jedinstvo (BK) 1 : 0 Vršac
18.05.2013 16:30 Jedinstvo (NB) 3 : 0 Kozara
18.05.2013 16:30 Sloboda 3 : 0 AFK
18.05.2013 16:30 Proleter 2 : 1 Budućnost
18.05.2013 16:30 Bilećanin 0 : 1 Radnički (K)
18.05.2013 16:30 Omladinac 2 : 0 Sloga
18.05.2013 16:30 Stanišić 3 : 1 Crvena Zvezda
18.05.2013 17:30 Vinča 0 : 0 Lepušnica
18.05.2013 17:30 IMR 2 : 0 Grafičar
18.05.2013 17:30 Radnički (NB) 0 : 0 IMT
18.05.2013 17:30 Palilulac 3 : 4 Posavac
18.05.2013 17:30 Grdica 1 : 4 Radnik
18.05.2013 16:30 Partizan 3 : 5 Kolonija
18.05.2013 16:30 Maršić 3 : 0 Vinogradi DB
18.05.2013 17:00 Slatina 3 : 1 Mladost
18.05.2013 16:30 Železničar 4 : 0 Integral
18.05.2013 16:30 Bresje Superior 4 : 1 Glavaš
18.05.2013 16:30 Bare 0 : 0 Sloga
18.05.2013 16:30 Lepenica 4 : 1 Banja
18.05.2013 16:30 Karađorđe 3 : 2 Šatornja
18.05.2013 16:30 Marjan 2 : 1 Šumadija
18.05.2013 17:00 Mačva 2005 3 : 0 Lipolist
18.05.2013 17:00 Sindjelić 3 : 0 Mladi Borac
18.05.2013 17:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Hajduk Stanko
18.05.2013 16:30 Rubribreza 1 : 1 Mladost
18.05.2013 16:30 Banjani 3 : 0 Pepeljevac
18.05.2013 16:30 Jasen 0 : 3 Jedinstvo
18.05.2013 16:30 Zlatibor voda 2 : 1 Železničar
18.05.2013 17:00 Polet 3 : 1 Zemljoradnik
18.05.2013 17:00 Moravica 2 : 1 Rasovača
18.05.2013 17:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 5 Bukovik
18.05.2013 17:00 Morava 5 : 1 Jastrebac
18.05.2013 16:00 Čelik 3 : 0 Pavlovac
18.05.2013 16:00 Pčinja 3 : 0 Besa
18.05.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Gnjilan
18.05.2013 17:00 Spartak 2 : 1 Sloga
18.05.2013 17:00 Kosovac 3 : 1 Svetlost
18.05.2013 17:00 Trbunje 0 : 1 Dobrič
18.05.2013 17:00 Polet 1 : 1 Partizanski put
18.05.2013 17:00 Brzi Brod 0 : 3 Budućnost
18.05.2013 Gradac 2 : 6 Šumadija
18.05.2013 Jedinstvo (B) 4 : 2 Jedinstvo (GS)
18.05.2013 17:30 OFK Tekstilac 2 : 0 Bratstvo
18.05.2013 16:30 Rudar 3 : 2 Rajac
18.05.2013 16:30 Rudna Glava 5 : 1 Bučje
18.05.2013 16:30 Brestovac 7 : 0 Branik
18.05.2013 17:00 Sloga 3 : 2 Midžor
18.05.2013 17:00 BSK 1 : 0 Rudar
18.05.2013 17:00 Sloga (D) 0 : 3 Sloga (Ć)
18.05.2013 17:00 Obilić 1 : 4 Bajša
18.05.2013 17:00 Jadran 4 : 3 Krivaja
18.05.2013 17:00 Čoka 5 : 1 Bačka (M)
18.05.2013 17:00 Potisje 0 : 3 Preporod
18.05.2013 17:00 Naftagas 0 : 0 Vojvodina (NM)
18.05.2013 17:00 Rusanda 2 : 1 Begej
18.05.2013 17:00 Radnički (S) 1 : 1 Borac (A)
18.05.2013 17:00 Radnički 7 : 1 Graničar (G)
18.05.2013 17:00 Borac 2 : 3 Graničar (R)
18.05.2013 16:30 Veternik 0 : 2 Vrbas
18.05.2013 16:30 Tvrdjava 3 : 1 TSK
18.05.2013 16:30 Metalac AV 2 : 0 Petrovaradin
18.05.2013 17:00 Rudar 1 : 0 Hajduk (V)
18.05.2013 17:00 Podrinje 3 : 2 Sloven
18.05.2013 17:30 Šumadija 3 : 1 Borac (O)
18.05.2013 11:00 Milutinac 0 : 1 Vrčin
18.05.2013 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 0 Strelac
18.05.2013 Morava 2 : 2 Mineralac
18.05.2013 Oskar 3 : 1 Sloga (B)
18.05.2013 17:30 Žiča 3 : 4 Gruža
18.05.2013 16:00 Sloga 0 : 1 Prilike
18.05.2013 17:00 Bratstvo 3 : 0 Radnički
18.05.2013 16:30 Polet 3 : 0 Desine
18.05.2013 16:30 Žitkovica 5 : 0 Napredak
18.05.2013 16:30 RSK 5 : 0 Dunavac (P)
18.05.2013 16:30 Trgovački 5 : 0 Polet
18.05.2013 16:30 Badljevica 2 : 2 Podunavac
18.05.2013 17:00 Žabare 2 : 1 Omladinac
18.05.2013 17:00 Jasenica 2 : 1 Maskar
18.05.2013 17:00 Mladost (PP) 1 : 1 Karađorđe
18.05.2013 17:30 Mionica 5 : 1 Borac
18.05.2013 16:30 Crvena Jabuka 4 : 0 Brgule
18.05.2013 16:30 Kalenić 7 : 0 Sloga
18.05.2013 17:30 Borac (O) 1 : 5 Dobrinjac
18.05.2013 17:00 Borac 6 : 0 Mladost
18.05.2013 17:00 Sloga 1 : 3 Supovac
18.05.2013 17:30 Ursule 0 : 1 Crni Vrh
18.05.2013 17:00 Donji Kopaonik 5 : 1 Ušće
18.05.2013 17:00 Baštovan 4 : 3 Vinogradar
18.05.2013 17:00 Zrinjski 1932 2 : 6 Dušan Silni
18.05.2013 17:00 Elektrovojvodina 14 : 0 Đurđin
18.05.2013 17:00 Subotica 8 : 1 Žednik
18.05.2013 16:30 Olimpija 8 : 1 Eđšeg
18.05.2013 16:30 Sloboda 7 : 0 Udarnik 2012
18.05.2013 16:30 Mićunovo 3 : 1 Pobeda
18.05.2013 17:00 Budućnost 0 : 3 Bega
18.05.2013 17:30 Partizan (U) 3 : 4 Vitorul
18.05.2013 17:00 OFK Odžaci 4 : 0 Rastina 1918
18.05.2013 17:00 Jedinstvo (K) 4 : 1 OFK Šikara
18.05.2013 16:30 Železničar 0 : 1 Bačka
18.05.2013 16:30 Slavija 2 : 6 Fruškogorac
18.05.2013 17:30 Napredak 6 : 0 OFK Meljak
18.05.2013 17:30 TEK Sloga 2 : 5 Vranić
18.05.2013 17:30 Barajevo 4 : 2 OFK Burovo
18.05.2013 17:30 Pudarci 1 : 0 Podunavac
18.05.2013 17:30 Pionir 1 : 2 Borac
18.05.2013 17:30 Policajac 3 : 0 Šećeranac Ada
18.05.2013 16:30 Egeta 4 : 2 Lokomotiva
18.05.2013 17:00 OFK Klek 3 : 4 Potisje
18.05.2013 17:00 Proleter 2006 0 : 0 ŽFK Banat
18.05.2013 Polet 2 : 2 Dimitrije Tucović
18.05.2013 Sloga 0 : 4 Ratkovac
18.05.2013 17:00 Mladost 1 : 1 Bukovik
18.05.2013 17:00 Rtanj 0 : 4 Omladinac
18.05.2013 17:00 Nacional 0 : 4 Kosovo
18.05.2013 17:00 Vratarnica 2 : 0 Malinik
18.05.2013 17:00 Gredetin 1 : 2 Crvena Zvezda
18.05.2013 17:00 Tempo 2 : 1 Polet
18.05.2013 17:00 Srbovo 3 : 0 Mladost
18.05.2013 17:30 Budućnost 4 : 3 Omladinac
18.05.2013 17:30 Progorelica 3 : 4 Bogutovačka Banja
18.05.2013 17:30 Stara Čaršija 0 : 7 Mladost
18.05.2013 17:30 Musina reka 0 : 3 Kablar
18.05.2013 17:30 Borac 0 : 1 Proleter
18.05.2013 17:30 Popovići 0 : 3 Mladost 1925
18.05.2013 17:30 Jovo Kursula 4 : 0 Miločajac
18.05.2013 17:30 Real 3 : 0 Zgodačica
18.05.2013 16:30 Šumadija 1934 2 : 0 Đuriselac
18.05.2013 17:00 Borac 3 : 0 Pobeda
18.05.2013 16:30 Dobrnje 4 : 2 B.S.K.
18.05.2013 16:30 7 juli 2 : 4 Čokordin
18.05.2013 16:30 Busur 3 : 0 Radnik
18.05.2013 16:30 Burovac 2 : 2 Laolac
18.05.2013 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Napredak
18.05.2013 16:30 Vukan 3 : 0 Omladinac B
18.05.2013 16:30 Mladost (L) 0 : 5 Bata Bulić
18.05.2013 16:30 Mladost (R) 5 : 1 Rade Milošević
18.05.2013 16:30 Venčani 5 : 2 Ranilović
18.05.2013 17:00 Rudar 1 : 2 Milan Orlić
18.05.2013 17:00 TE Gučevo 4 : 2 Prva Iskra
18.05.2013 17:00 Sloga 7 : 1 Napredak
18.05.2013 17:00 Maovi MH 3 : 2 Cer
18.05.2013 17:00 Omladinac 7 : 0 Zadrugar
18.05.2013 17:00 Metlić 1 : 1 Dušan Silni
18.05.2013 17:00 Volujac 5 : 1 Mladost (SL)
18.05.2013 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Rankovac
18.05.2013 16:30 Rudar 2 : 0 Šarbane
18.05.2013 16:30 Dokmir 0 : 2 Kolubara
18.05.2013 16:30 Sloga 2 : 2 Murgaš
18.05.2013 16:30 Vukona 2 : 2 Pambukovica
18.05.2013 17:00 Milanovo 1 : 2 Mladost (DL)
18.05.2013 17:00 BSK 3 : 0 Moravac
18.05.2013 17:00 Real 5 : 1 Vrhunac
18.05.2013 17:00 Goblen 2 : 3 Bratstvo
18.05.2013 17:00 Nomanica 0 : 4 Brza
18.05.2013 17:00 Sušica 2012 6 : 3 Moravac
18.05.2013 Hum 0 : 0 Mladi borac
18.05.2013 17:30 Resavac 2 : 3 Rudar Stenjevac
18.05.2013 17:00 Topoljak 6 : 1 Vinogradar
18.05.2013 17:00 Omladinac 4 : 3 Stara Čaršija
18.05.2013 17:00 Moravac-C 74 2 : 1 Omašnica
18.05.2013 17:00 Čukarički 0 : 3 14. Oktobar
18.05.2013 17:00 Gaglovo 2 : 2 Parunovac
18.05.2013 17:00 Padež 3 : 0 Pakašnica
18.05.2013 17:00 Žabare 6 : 1 Sokolovi
18.05.2013 17:00 Kruševica 3 : 1 Meševo
18.05.2013 17:00 BSK 1 : 0 Globoder
18.05.2013 17:30 Sloga 5 : 1 Naša Krajina
18.05.2013 17:30 Graničar 3 : 0 Solunac
18.05.2013 17:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Lokve
18.05.2013 17:30 Šumadija 1 : 0 Budućnost
18.05.2013 OFK Rogača 2 : 3 Crvena zvezda
18.05.2013 Mladost 2 : 3 Denim
18.05.2013 Drlupa 2 : 1 4 Juli
18.05.2013 Sloga 2012 2 : 5 Sibnica
18.05.2013 Nemenikuće 3 : 0 OFK Slatina
18.05.2013 Mladost 3 : 3 Vis
18.05.2013 Đurinci 4 : 0 Rudar 2012
18.05.2013 17:00 Gorki 4 : 0 Bair
18.05.2013 17:00 Mladost (MM) 1 : 3 Radnik
18.05.2013 17:00 Napredak 3 : 0 Mladost (O)
18.05.2013 Mladost 2 : 7 Kusovac
18.05.2013 17:00 DB Junajted 0 : 4 Bratstvo
18.05.2013 17:00 Krasava 2 : 1 7. Juli
18.05.2013 17:30 OFK Student 8 : 3 Senaja
18.05.2013 17:30 Sloga 0 : 3 Markovac
18.05.2013 16:30 Šapine B 2 : 1 Stig (MC)
18.05.2013 16:30 Kobilje 0 : 3 BSK
18.05.2013 16:30 Napredak 1 : 0 Stig (C)
18.05.2013 16:30 Radnik 1 : 2 Sinđelić
18.05.2013 16:30 Borac 0 : 0 Budućnost
18.05.2013 16:30 Zadrugar 1 : 1 Mladost
18.05.2013 16:30 Laznica 1 : 4 Vrelo
18.05.2013 17:30 BSK 2 : 5 Dimitrije Tucovic
18.05.2013 17:30 Lazarevac 5 : 0 Mladost
18.05.2013 17:30 Strmovo 8 : 0 OFK Sokolovo
18.05.2013 17:30 Petka 1 : 1 Borac
18.05.2013 18:00 Omladinac 3 : 1 Oniks
18.05.2013 18:00 Osaonica 0 : 0 Morava
18.05.2013 18:00 Hajduk 1 : 3 Trnava
18.05.2013 18:00 Belica 1 : 1 Šantarovac
18.05.2013 17:30 Budućnost 2 : 4 Sloboda
18.05.2013 17:30 Vihor 3 : 7 Železničar
18.05.2013 17:00 Mašinac PZP 4 : 1 Novi Bečej
18.05.2013 17:00 Spartak 12 : 1 Jagodina
18.05.2013 17:00 Požarevac 1 : 1 Sloga
18.05.2013 17:30 Pančevo 4 : 1 Kikinda
18.05.2013 17:00 Fruškogorac 2 : 0 Ravangrad
18.05.2013 17:00 Metalmania 8 : 2 Rubin
18.05.2013 17:00 Mačva 17 : 0 Majdanpek
18.05.2013 17:00 Una Fortuna 13 : 0 Timok
18.05.2013 15:00 ŽFK Jerina 3 : 0 ŽFK Mačvanka
18.05.2013 15:00 ŽFK Karađorđe 0 : 3 Gradac
18.05.2013 11:00 Partizan 2 : 2 Radnički 1923
18.05.2013 Vojvodina 1 : 2 BSK Borča
18.05.2013 Spartak Zlatibor Voda 0 : 1 Proleter
18.05.2013 Kabel 3 : 0 Polet
18.05.2013 Jedinstvo 3 : 0 Moravac Orion
18.05.2013 Radnički (P) 4 : 1 Vrežina 2009
18.05.2013 Sinđelić 0 : 3 Car Konstantin
18.05.2013 Radnički (N) 2 : 4 Vlasina
18.05.2013 Borac 1 : 0 Žitoradja
18.05.2013 10:00 Arsenal 2 : 0 Bane
18.05.2013 11:00 Sloboda 4 : 0 Zlatar
18.05.2013 16:30 Udarnik 3 : 0 Šumadija
18.05.2013 16:30 Omladinac 2 : 3 Selevac
18.05.2013 16:30 Napredak 1 : 0 Mladi borac
18.05.2013 11:30 Bresje-Superior 3 : 1 Radnik
18.05.2013 16:30 Budućnost 2 : 1 Sloga
18.05.2013 16:30 Polet 4 : 2 Jedinstvo
18.05.2013 10:00 Vršac United 8 : 1 Vulturul
18.05.2013 10:00 Partizan (G) 0 : 6 Radnički (K)
18.05.2013 14:00 Budućnost (BB) 1 : 11 Dinamo
18.05.2013 14:00 Tempo 3 : 0 Borac (S)
18.05.2013 14:00 Mladost (O) 8 : 1 Jugoslavija
18.05.2013 17:00 Sloga (BNS) 3 : 5 Vojvodina
18.05.2013 15:00 Slavija 0 : 5 Železničar
18.05.2013 Osipaonica 5 : 1 GFK Jasenica 1911
18.05.2013 Sloga (L) 6 : 1 Karađorđe
18.05.2013 16:30 Mačva 6 : 4 Radjevac
18.05.2013 Brodarac 2 : 1 Zemun
18.05.2013 Vojvodina 1 : 0 BSK Borča
18.05.2013 12:00 ČSK Pivara 1 : 2 Proleter 2006
18.05.2013 12:00 Novi Sad 3 : 1 Bečej 1918
18.05.2013 12:00 Banat 0 : 3 Hajduk
18.05.2013 12:00 Inđija 0 : 3 Spartak ZV
18.05.2013 12:00 Vojvodina 5 : 2 Indeks
18.05.2013 15:00 Obilić 0 : 5 Bajša
18.05.2013 15:00 Jadran 1 : 2 Krivaja
18.05.2013 15:00 Čoka 2 : 3 Bačka (M)
18.05.2013 15:00 Potisje 1 : 5 Preporod
18.05.2013 11:00 Subotica '96 2 : 4 Subotica '97
18.05.2013 10:00 Palić 0 : 13 Senta
18.05.2013 Sloga 2 : 1 Badnjevac
18.05.2013 Smederevo 2 : 1 Pinkum
18.05.2013 10:00 Mladost 1 : 0 Javor
18.05.2013 13:30 Sloboda 4 : 0 Sušica
18.05.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Bane
18.05.2013 10:00 Budućnost 2 : 6 Jedinstvo Putevi
18.05.2013 11:00 Metalac (GM) 1 : 0 Čačak 94
18.05.2013 10:00 Sevojno 1 : 1 Sloga (BB)
18.05.2013 14:30 Dolina 1 : 4 Mika Antić
18.05.2013 12:00 Borac 3 : 0 Proleter
18.05.2013 12:00 Loznica 4 : 3 Železničar
18.05.2013 12:00 Radnicki Stobex 2 : 0 Jedinstvo
18.05.2013 12:00 Krušik 1 : 0 Šabac
18.05.2013 13:00 Radnički 2 : 0 Savacijum
18.05.2013 Smederevo 0 : 5 Rad
18.05.2013 AS 3 : 2 Zemun
18.05.2013 10:00 ČSK Pivara 3 : 0 Proleter 2006
18.05.2013 10:00 Radnički (S) 3 : 2 Bačka Topola
18.05.2013 10:00 Vršac 1 : 1 Dinamo
18.05.2013 10:00 Novi Sad 1 : 2 Bečej 1918
18.05.2013 10:00 Banat 2 : 4 Hajduk
18.05.2013 10:00 Inđija 0 : 2 Spartak ZV
18.05.2013 10:00 Bačka 1901 4 : 2 Crvenka
18.05.2013 10:00 Vojvodina 0 : 0 Indeks
18.05.2013 Proleter 1 : 4 Sloboda
18.05.2013 11:00 Mladi radnik 2 : 4 Borac
18.05.2013 Sloga 6 : 1 Slavija
18.05.2013 Šumadinac 1 : 1 Proleter
18.05.2013 Sloboda 0 : 4 SASK
18.05.2013 10:00 Olimpija 11 : 0 Tavankut
18.05.2013 11:00 Senta 5 : 2 Bačka Topola
18.05.2013 10:00 Spartak Zlatibor voda 3 : 1 Potisje
18.05.2013 14:30 Udarnik 0 : 3 Šumadija
18.05.2013 14:00 Omladinac 0 : 1 Selevac
18.05.2013 14:00 Napredak 2 : 1 Mladi borac
18.05.2013 Bresje-Superior 2 : 3 Radnik
18.05.2013 14:30 Budućnost 2 : 11 Sloga
18.05.2013 14:30 Polet 1 : 6 Jedinstvo
18.05.2013 Homoljac 3 : 0 Železničar
18.05.2013 10:00 Sloga 5 : 1 Kolonija Sveti Sava
18.05.2013 AF Duljaj 3 : 0 Seljak
18.05.2013 10:00 Badnjevac 2 : 2 Šumadija
18.05.2013 Mladi radnik 1 : 2 MIP Presing
18.05.2013 12:30 Dolina 5 : 1 Mika Antić
18.05.2013 10:00 Borac 2 : 2 Proleter
18.05.2013 09:00 Karađorđe (T) 3 : 1 Apolon 4
18.05.2013 09:00 Arsenal 7 : 1 Sloga (D)
18.05.2013 09:00 Šumadija 1903 II 10 : 0 Borac
18.05.2013 09:00 Sušica 3 : 2 Karađorđe (R)
18.05.2013 09:00 Slavija 3 : 1 Lokomotiva
18.05.2013 09:00 Kraguj 6 : 0 Sloga (B)
18.05.2013 09:00 Azbest 3 : 3 Pobeda
18.05.2013 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Jedinstvo
18.05.2013 10:00 Loznica 1 : 0 Železničar
18.05.2013 10:00 Krušik 1 : 0 Šabac
18.05.2013 10:00 Drina 3 : 0 Spartak
18.05.2013 Tutin 6 : 1 Granit
18.05.2013 09:30 Bačka 1901 0 : 4 Subotica '00
18.05.2013 09:30 Senta 0 : 5 Spartak Zlatibor voda '00
18.05.2013 09:30 Subotica '01 0 : 11 Potisje
18.05.2013 10:00 Bačka Topola 10 : 0 Dribling
18.05.2013 10:00 Šumadija 1 : 1 Duljaj
18.05.2013 10:00 Karađorđe (T) 6 : 0 Feniks
18.05.2013 10:00 Trgovački 1 : 7 Pinkum
18.05.2013 10:00 Panter 1 : 2 Mladi Radnik
18.05.2013 10:00 Presing 3 : 2 Obilić
18.05.2013 Polet 0 : 3 Šampion
18.05.2013 Krušik 2 0 : 1 Železničar
18.05.2013 Spartak 4 : 1 Budućnost
18.05.2013 Jedinstvo 3 : 0 Krušik
18.05.2013 OFK Osečina 3 : 0 Radnički
18.05.2013 Bane 2 1 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
18.05.2013 Pazar Juniors '01 1 : 4 Rudar
18.05.2013 Nacional 0 : 3 Pazar Juniors '00
18.05.2013 Bane 1 3 : 0 OFK Lešak
18.05.2013 OFK As 0 : 3 Sočanica
18.05.2013 Tutin 3 : 0 Ibar
18.05.2013 11:00 Trgovački 0 : 4 Pinkum
18.05.2013 11:00 Panter 2 : 1 Mladi radnik
18.05.2013 11:00 Kostolac 2008 0 : 1 Sloga
18.05.2013 11:00 Presing 3 : 0 Obilić

Košarka

18.05.2013 19:30 Metalac 62 : 88 Partizan mt:s
18.05.2013 18:00 Vojvodina Srbijagas 78 : 85 Radnički

Rukomet

18.05.2013 19:00 Planinka PV 26 : 24 Proleter Agroživ
18.05.2013 19:00 Novi Pazar 27 : 25 Bask Soko
18.05.2013 20:00 Morava 26 : 28 Vojput
18.05.2013 19:00 Vranje 1957 40 : 25 Mladost
18.05.2013 16:00 Hisar 30 : 16 Železničar 2
18.05.2013 18:00 Radan 10 : 0 Dubočica 54 2
18.05.2013 Knjaževac 30 : 25 Paraćin
18.05.2013 18:30 Majdanpek 46 : 32 Brestovac
18.05.2013 18:00 Rembas 21 : 32 Hajduk Veljko
18.05.2013 Radnički 10 : 0 Zaječar 2
18.05.2013 Kosmaj 25 : 34 Partizan 2
18.05.2013 16:30 Čukarički 32 : 26 Udarnik

Ragbi 13

18.05.2013 Vojna akademija 34 : 20 Voždovac
18.05.2013 Vojvoda 30 : 16 Zmaj
18.05.2013 Radnički 14 : 24 Bijeli Zečevi

Američki fudbal

18.05.2013 Royal Crowns Kraljevo 20 : 16 Sirmium Legionaries SM
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.