XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2013

Fudbal

26.05.2013 17:00 Hajduk 2 : 0 Novi Pazar
26.05.2013 17:00 Rad 3 : 1 Radnički (N)
26.05.2013 17:00 Javor 1 : 1 Radnički 1923
26.05.2013 17:00 Vojvodina 3 : 0 Crvena zvezda
26.05.2013 17:00 Sloboda Point 4 : 1 Smederevo
26.05.2013 19:00 Partizan 5 : 0 Spartak ZV
26.05.2013 17:00 OFK Beograd 1 : 1 BSK Borča
26.05.2013 17:00 Jagodina 2 : 0 Donji Srem
26.05.2013 17:00 Teleoptik 1 : 0 Mladenovac
26.05.2013 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Bežanija
26.05.2013 17:00 Inđija 4 : 2 Novi Sad
26.05.2013 17:00 Voždovac 4 : 1 Timok
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo Putevi
26.05.2013 17:00 Kolubara 2 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Banat 1 : 0 Čukarički
26.05.2013 17:00 Proleter 2 : 1 Metalac (GM)
26.05.2013 17:00 Radnički (NP) 2 : 2 Sloga (K)
26.05.2013 17:00 Bane 2 : 0 Radnički Stobeks
26.05.2013 17:00 Rudar 3 : 3 Sloboda (Č)
26.05.2013 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Pobeda
26.05.2013 17:00 Vujić Valjevo 0 : 1 Železničar
26.05.2013 17:00 Šumadija (A) 0 : 0 Seljak
26.05.2013 17:00 Jasenica 1911 1 : 2 Mačva
26.05.2013 17:00 Krušik 1 : 0 Partizan (BB)
26.05.2013 11:00 Sloga (PM) 3 : 1 Mladi radnik
26.05.2013 17:30 Trgovački 3 : 1 OFK Sinđelić
26.05.2013 17:30 Moravac Orion 3 : 0 Žitorađa
26.05.2013 17:30 Trstenik PPT 0 : 0 Hajduk Veljko
26.05.2013 17:30 Dinamo 4 : 2 Borac (B)
26.05.2013 17:30 Radnički (P) 1 : 0 Radnik
26.05.2013 17:30 Kopaonik 3 : 1 Car Konstantin
26.05.2013 17:30 Radnički (S) 3 : 2 Dubočica 1923
26.05.2013 16:30 Cement 2 : 1 Dinamo
26.05.2013 16:30 Radnički (S) 1 : 0 Senta
26.05.2013 16:30 Mladost 2 : 1 Radnički (SM)
26.05.2013 16:30 Tekstilac 1 : 5 Dolina
26.05.2013 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Dunav
26.05.2013 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Bačka Topola
26.05.2013 16:30 Srem 1 : 4 Sloga
26.05.2013 16:30 Radnički (Š) 1 : 0 Palić
26.05.2013 17:30 Balkan 1 : 1 Turbina
26.05.2013 11:00 Hajduk 2 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:30 Kovačevac 1 : 0 Zemun
26.05.2013 17:30 Radnički 2 : 1 Žarkovo
26.05.2013 17:30 Srem 3 : 0 Šumadija
26.05.2013 17:30 Dorćol 2 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Sopot 0 : 1 PKB
26.05.2013 17:00 Slavija 3 : 0 Tutin
26.05.2013 17:00 Prijevor 2 : 1 Orlovac
26.05.2013 17:00 Jošanica ND 2011 4 : 0 Takovo
26.05.2013 17:00 Omladinac (Z) 1 : 1 Polet (T)
26.05.2013 11:00 Šumadija 1903 1 : 2 Mokra Gora
26.05.2013 17:00 Šumadinac 1913 5 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Obilić 1 : 1 VGSK
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda 0 : 3 Zvižd
26.05.2013 17:00 Mladi radnik 2 : 0 Sloga (B)
26.05.2013 17:00 Šumadinac (B) 1 : 1 Gruža
26.05.2013 17:00 Šapine 1 : 0 Karađorđe (T)
26.05.2013 17:00 Miloš Pocerac 1 : 0 Sloga (BB)
26.05.2013 17:00 Zlatar 1 : 0 Sloga (S)
26.05.2013 17:00 GP Zlatibor 2 : 0 Sevojno
26.05.2013 17:00 Zaplanjac 3 : 1 Lužnica
26.05.2013 17:00 Vlasina 2 : 1 Malošište
26.05.2013 17:00 BSK Bujanovac 3 : 0 Zloćudovo
26.05.2013 17:00 Župa 3 : 0 Ozren
26.05.2013 17:00 Juhor 1 : 0 Dragocvet
26.05.2013 17:00 Timočanin 0 : 1 Majdanpek
26.05.2013 17:00 OFK Bor 1 : 0 Đerdap
26.05.2013 17:00 Radnički (L) 2 : 1 Kablovi
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 9 : 0 Bošnjane
26.05.2013 17:00 Pepeljevac 0 : 2 Rembas
26.05.2013 16:30 Borac 1 : 0 Kolonija
26.05.2013 10:00 Železničar 4 : 2 Vinča
26.05.2013 17:30 Resnik 3 : 1 Bulbulderac
26.05.2013 17:30 Posavac 2 : 1 Radnički (NB)
26.05.2013 10:00 GSP Polet 1 : 3 IMR
26.05.2013 10:00 Grafičar 1 : 2 Sremčica
26.05.2013 17:30 Crvena zvezda 1 : 2 Lepušnica
26.05.2013 17:30 Borac 3 : 0 Kraljevo Hajduk
26.05.2013 17:30 Granit 2 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:30 Radnički 2 : 0 Ribnica
26.05.2013 17:30 Mataruge 2 : 3 Ibar
26.05.2013 17:30 Polet 2 : 1 Grdica
26.05.2013 17:30 Radnik 0 : 3 Pazar Juniors 2011
26.05.2013 17:00 Arsenal 3 : 2 Šumadinac
26.05.2013 17:00 Seljak 3 : 1 Maršić
26.05.2013 17:00 Vinogradi DB 1 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloga 6 : 1 Ćava
26.05.2013 17:00 Sušica 3 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:00 Korićani 1 : 0 Jadran
26.05.2013 17:00 Kolonija 2 : 1 Šumadija
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Vujan
26.05.2013 17:00 Spartak 1 : 3 Dragačevo
26.05.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 2 : 0 Ovčar
26.05.2013 17:00 Brezak 1 : 0 Slatina
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Jedinstvo (GG)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 3 Kotraža Franc Komerc
26.05.2013 17:00 Donja Vrbava 4 : 3 Miokovci
26.05.2013 17:00 Mladi Borac 2 : 5 Železničar
26.05.2013 17:00 Integral 0 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Omladinac 1 : 1 Beli Orao
26.05.2013 17:00 Borac 0 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Sloga (B) 1 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Makce 2 : 0 Petar Dobrnjac
26.05.2013 17:00 Vihor 3 : 2 Mlava
26.05.2013 17:00 Crni Vrh 5 : 0 Sloga (D)
26.05.2013 16:30 Budućnost 2 : 0 Železničar
26.05.2013 16:30 Omladinac 0 : 2 Šumadinac
26.05.2013 16:30 Radnik 2 : 1 Polet
26.05.2013 16:30 Sloboda 1 : 1 Borac
26.05.2013 16:30 Pobeda 2 : 1 Proleter
26.05.2013 16:30 Osipaonica 3 : 3 Bresje Superior
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Šatornja
26.05.2013 17:00 Aranđelovac 0 : 0 Lokomotiva
26.05.2013 17:00 Borac 1 : 0 Šumadija
26.05.2013 17:00 Junkovac 1 : 1 Vinča
26.05.2013 10:00 Beli orlovi 0 : 1 Partizan
26.05.2013 17:30 Hajduk Stanko 1 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Mladi Borac 3 : 3 Drina
26.05.2013 17:30 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Radjevac
26.05.2013 17:30 Mladost (P) 3 : 2 Mačva 2005
26.05.2013 17:30 Lipolist 4 : 2 Antimon
26.05.2013 17:30 Podrinje 2 : 1 Jadar
26.05.2013 16:30 ZSK 2 : 1 Ribnikar
26.05.2013 16:30 Trlić 0 : 4 Brezovica
26.05.2013 16:30 OFK Divci 3 : 1 Banjani
26.05.2013 16:30 Tešnjar 1 : 0 Sovljak
26.05.2013 16:30 Vrujci 0 : 3 Rubribreza
26.05.2013 17:00 Orljane 3 : 0 Rutevac
26.05.2013 17:00 Radnički 1924 (K) 3 : 0 Moravica
26.05.2013 17:00 Rasovača 3 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Zemljoradnik 2 : 3 Mladost (B)
26.05.2013 16:30 Besa 0 : 1 Čelik
26.05.2013 16:30 Pavlovac 3 : 2 Vranjska Banja
26.05.2013 16:30 Biljača 0 : 2 As
26.05.2013 16:30 Trešnjevka 0 : 1 Ternoci
26.05.2013 17:00 Mladost (PR) 0 : 0 Jedinstvo (BP)
26.05.2013 17:00 Dragoš 5 : 0 Spartak
26.05.2013 17:00 Sloga 5 : 3 Napredak
26.05.2013 17:00 Gnjilan 1 : 1 Padež
26.05.2013 17:00 Svetlost 4 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Partizanski put 1 : 3 Jastrebac
26.05.2013 17:00 Borac 0 : 0 Kosanica
26.05.2013 17:00 Dobrič 5 : 0 Omladinac
26.05.2013 17:00 Pobeda 2 : 2 Kosovac
26.05.2013 17:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloboda 4 : 0 Budućnost
26.05.2013 17:00 Crvena zastava 1 : 2 Brzi Brod
26.05.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Morava
26.05.2013 17:00 Bobište 3 : 5 Jedinstvo (B)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (GS) 4 : 1 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost 5 : 3 OFK Morava
26.05.2013 17:00 Progres 0 : 2 Radan
26.05.2013 17:00 Umac 1 : 1 Plantaža
26.05.2013 17:00 Jablanica 4 : 1 Gradac
26.05.2013 17:00 Šumadija 1 : 0 Mladi Borac
26.05.2013 17:30 Jedinstvo 7 : 3 Napredak (S)
26.05.2013 17:30 Morava 0 : 0 Mladost (D)
26.05.2013 17:30 Vinorača 6 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Mladost (J) 5 : 4 OFK Tekstilac
26.05.2013 17:30 Bratstvo 1 : 4 Lugomir
26.05.2013 17:30 Vinogradar 1 : 1 Levač
26.05.2013 17:30 Mladost (K) 3 : 1 Kušiljevo
26.05.2013 11:00 Ključ 3 : 0 Brestovac
26.05.2013 17:00 Branik 1 : 3 Rudna Glava
26.05.2013 17:00 Krivelj 1 : 0 Radnički
26.05.2013 17:00 Radujevac 0 : 3 Brodoremont
26.05.2013 17:00 Rajac 2 : 1 Nemetali
26.05.2013 17:00 Rudar 7 : 4 Polet
26.05.2013 17:00 Osnić 3 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:00 Borac 1 : 0 Sloga
26.05.2013 17:00 Naupare 2 : 3 Trajal
26.05.2013 17:00 Sloga (Ć) 8 : 2 Jovan Kursula
26.05.2013 17:00 Gradina 1 : 2 Mladost
26.05.2013 17:00 Poljoprivrednik 4 : 1 Jedinstvo 1936
26.05.2013 17:00 Šanac 2 : 0 Trudbenik
26.05.2013 17:30 Vinogradar 2 : 1 Tavankut
26.05.2013 17:30 Tisa 1 : 0 Panonija IM Topola
26.05.2013 17:30 Čantavir 6 : 1 Potisje
26.05.2013 17:30 Preporod 2 : 0 Čoka
26.05.2013 17:30 Bačka (M) 1 : 5 Jadran
26.05.2013 17:30 Bajša 2 : 1 Bačka (P)
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda (VS) 3 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Borac (Z) 0 : 5 Radnički (S)
26.05.2013 17:00 Borac (A) 2 : 0 Rusanda
26.05.2013 17:00 Vojvodina (NM) 1 : 2 Crvena zvezda (RS)
26.05.2013 17:00 Mladost 5 : 2 OFK Gradnulica
26.05.2013 17:30 Slavija (K) 1 : 3 Borac
26.05.2013 17:30 Vojvodina 0 : 1 Sloga (BNS)
26.05.2013 17:30 Vršac United 4 : 0 Polet
26.05.2013 17:30 Tempo 4 : 0 Partizan (G)
26.05.2013 17:30 Budućnost (BB) 4 : 2 BAK
26.05.2013 17:30 Jugoslavija 0 : 2 Radnički (B)
26.05.2013 17:30 Dobrica 0 : 5 Sloga (P)
26.05.2013 17:30 Mladost 1 : 0 Vulturul
26.05.2013 17:00 Graničar (R) 2 : 1 Omladinac (D)
26.05.2013 17:00 Omladinac (B) 0 : 3 PIK
26.05.2013 17:00 Kula 2 : 2 Radnički
26.05.2013 17:00 Petrovaradin 2 : 1 Bačka
26.05.2013 17:00 Hercegovac 3 : 2 Vojvodina
26.05.2013 17:00 Stari Grad 2 : 3 Obilić
26.05.2013 17:00 Borac 2 : 0 Tvrdjava
26.05.2013 17:00 TSK 1 : 1 Veternik
26.05.2013 17:00 Sutjeska 2 : 1 Kabel
26.05.2013 17:00 LSK Laćarak 1 : 0 Donji Petrovci
26.05.2013 17:00 Radnički 1 : 0 Graničar
26.05.2013 17:00 Hajduk 1932 5 : 0 Kupinovo
26.05.2013 17:00 Šumar 2 : 0 Sloven (S)
26.05.2013 17:00 Sremac 4 : 0 Podrinje
26.05.2013 17:30 Borac (O) 1 : 1 Borac (L)
26.05.2013 17:30 Strelac 3 : 1 Selo Mladenovac
26.05.2013 17:30 PKB Kovilovo 3 : 0 Milutinac
26.05.2013 17:30 Vrčin 3 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Zmaj 1953 1 : 0 13. Maj
26.05.2013 17:30 Baćevac 3 : 0 Brodarac
26.05.2013 17:30 Rudar 1 : 3 Šumadija
26.05.2013 Polet 1 : 2 Čaglavica
26.05.2013 17:30 Partizan 1 : 5 OFK Ras
26.05.2013 17:30 Zvezda 0 : 3 Lazac
26.05.2013 17:30 Stubal 5 : 1 Žiča
26.05.2013 16:00 Gruža 5 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Morava(S) 0 : 0 Napredak
26.05.2013 17:00 Dobrača 1 : 3 OFK Bagremar
26.05.2013 17:00 Seljak 3 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Azbest 6 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Srbija 2 : 0 Botunje
26.05.2013 17:00 Kutlovo 4 : 1 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost Teferič 2 : 4 Kremenac
26.05.2013 17:00 21. oktobar 1 : 1 Hajduk
26.05.2013 17:00 Šumarice 2008 0 : 3 Košutnjak
26.05.2013 17:00 Premeća 2 : 2 Čačak 94
26.05.2013 17:00 Strelac 1 : 0 Planinac
26.05.2013 17:00 Morava 0 : 2 Mladost
26.05.2013 17:00 Rakova 1 : 3 Budućnost
26.05.2013 11:00 Jelica 2 : 3 Brezova
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Bratstvo
26.05.2013 17:00 Radnički 3 : 1 Gorušica
26.05.2013 17:00 Bjelica 2 : 1 Dedinje Junajted
26.05.2013 11:00 Gradina 2 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Prilike 3 : 2 Vrelo
26.05.2013 17:00 Šilopaj 3 : 1 Takovski Ustanak
26.05.2013 17:00 Mladost 09 4 : 2 Šumadija
26.05.2013 17:00 Ozrem 1 : 4 Velereč 94
26.05.2013 17:00 Jablanica 3 : 2 Majdan
26.05.2013 17:00 OFK Vinci 1 : 0 Dunavac (K)
26.05.2013 17:00 Dunavac (P) 0 : 3 Žitkovica
26.05.2013 17:00 Napredak 5 : 3 Polet
26.05.2013 17:00 Desine 0 : 2 Jedinstvo (LJ)
26.05.2013 17:00 Sloga 2 : 3 Basarac
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo (D)
26.05.2013 17:00 Polet 2 : 1 Omladinac (S)
26.05.2013 17:00 Budućnost (A) 2 : 0 Zadrugar
26.05.2013 17:00 Radnički 2 : 1 Budućnost (V)
26.05.2013 17:00 Mladost 7 : 0 Dragoš
26.05.2013 17:00 Krilaš 1 : 1 Omladinac (B)
26.05.2013 Udarnik 1 : 0 Vodice
26.05.2013 Proleter 3 : 1 Bačinac
26.05.2013 17:00 Radnički 0 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost MG 3 : 0 Pobeda 1938
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda 1 : 0 ŽSK
26.05.2013 17:00 BSK 2 : 1 Karađorđe
26.05.2013 17:00 Bečevica 1 : 1 Šumadija
26.05.2013 17:00 Omladinac 0 : 2 Pobeda
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Grivac
26.05.2013 17:00 Plaskovac 3 : 2 Radoje Domanović
26.05.2013 17:00 Proleter 2 : 0 Žabare
26.05.2013 17:00 Kopljari 1 : 2 BSK
26.05.2013 17:00 Velika Reka 4 : 0 Sloga (K)
26.05.2013 17:00 Borac (K) 1 : 3 Jadar 1961
26.05.2013 11:00 Studenac 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
26.05.2013 17:00 Stolice 0 : 2 Cerova
26.05.2013 17:00 Sloga (LŠ) 6 : 0 Hajduk
26.05.2013 17:00 Cer 3 : 1 Mladost (B)
26.05.2013 17:30 Omladinac 3 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:30 Napredak (BP) 0 : 1 Sloga
26.05.2013 17:30 Proleter 5 : 1 Sloboda
26.05.2013 17:30 Drina 4 : 3 Premijer
26.05.2013 17:30 Napredak (R) 3 : 2 Napredak (MB)
26.05.2013 17:30 Torpedo 1924 4 : 0 Duško
26.05.2013 17:30 Mrovska 4 : 3 Sloga
26.05.2013 17:30 Borac 4 : 2 OFK Varna
26.05.2013 17:30 Pocerina 1 : 0 Mladost (PP)
26.05.2013 17:30 Karađorđe 1 : 1 OFK Jelen
26.05.2013 17:30 Pričinović 2 : 0 Dumača
26.05.2013 17:30 Vlašić 2 : 0 Galeb
26.05.2013 17:30 Korman 1 : 2 Dobrava
26.05.2013 17:30 Dučić 5 : 4 Rajac
26.05.2013 17:30 Liplje 7 : 2 Mionica
26.05.2013 17:30 Borac 2 : 1 Gornji Lajkovac
26.05.2013 17:30 Spartak 1924 6 : 0 Veliševac
26.05.2013 17:30 Orao 3 : 5 Toplica
26.05.2013 17:30 Mladost 0 : 1 Komanice
26.05.2013 16:30 Brgule 2 : 2 Radnik
26.05.2013 16:30 Vrelo 4 : 2 Čučuge
26.05.2013 16:30 Sloga 1 : 7 Joševa
26.05.2013 16:30 Tvrdojevac 2 : 0 Kalenić
26.05.2013 16:30 Gunjevac 1 : 0 Crvena Jabuka
26.05.2013 16:30 OFK Stublenica 3 : 1 Omladinac
26.05.2013 16:30 OFK Paljuvi 0 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 16:30 Mladost 9 : 0 Mladost (VK)
26.05.2013 16:30 Junior Novo Naselje 0 : 1 Polet
26.05.2013 11:00 Gradac 2 : 1 Lukavac
26.05.2013 11:00 Zadrugar 2 : 3 Mladi radnik
26.05.2013 16:30 Kotešica 2 : 3 Iskra
26.05.2013 16:30 Kolubara 2 3 : 3 Milenko Pavlović
26.05.2013 17:30 Pobeda 0 : 0 Trešnjica
26.05.2013 17:30 Lazarica 3 : 3 Gorobilje
26.05.2013 17:30 Savinac 1 : 3 Blagaja
26.05.2013 15:00 Ježevica 2 : 2 Luna Avijatičar
26.05.2013 17:30 Dobrinjac 3 : 0 Borac (SD)
26.05.2013 17:30 Plavi tok 4 : 2 Borac (O)
26.05.2013 17:30 Glumač 2 : 1 Napredak
26.05.2013 17:00 Pobeda 0 : 4 Borac
26.05.2013 17:00 Lokomotiva 1 : 4 Željuša
26.05.2013 17:00 Temac 1 : 3 Provalija
26.05.2013 17:00 Moravac 1948 5 : 2 Mladost 1954 (DM)
26.05.2013 17:00 Vulkan 1936 3 : 0 Stevan Nešticki
26.05.2013 17:00 Mladost (DK) 5 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Sečanica 0 : 2 Proleter
26.05.2013 17:00 Polet 2 : 0 Radnički
26.05.2013 17:00 Omladinac 3 : 0 Navalin
26.05.2013 17:00 Napredak 0 : 4 Sloboda
26.05.2013 17:00 Morava 3 : 4 Železničar
26.05.2013 17:00 Kumarevo 65 3 : 0 Gornje Krajince
26.05.2013 11:00 Lemind 1953 2 : 1 Veternica 1926
26.05.2013 17:30 Istok 63 3 : 0 Medveđa
26.05.2013 17:30 BSK 4 : 1 Kolare
26.05.2013 17:30 Kupinovac 3 : 2 Javor
26.05.2013 17:30 Sloga 7 : 0 Polet
26.05.2013 17:30 Šumadinac 3 : 1 Crni Vrh
26.05.2013 17:30 OFK Tabane 2 : 0 Mladi radnik
26.05.2013 17:00 Mladost (DK) 3 : 0 Baštovan
26.05.2013 17:00 Vinogradar 4 : 4 Mladi radnik
26.05.2013 17:00 Župski biseri 3 : 2 Mladost (T)
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Omladinac 1 : 0 Donji Kopaonik
26.05.2013 17:00 Ušće 1 : 2 Beli Orlovi
26.05.2013 17:00 OFK Ribare 2 : 1 Dvorane
26.05.2013 17:00 Kapidžija 3 : 0 Mudrakovac
26.05.2013 17:00 Kupci 9 : 0 Belović
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 1 Dušan Ristić
26.05.2013 17:00 Rasina 1 : 4 Čitluk
26.05.2013 17:00 Dedina 1 : 0 Gornji Stepoš
26.05.2013 17:00 Mačkovac 2 : 1 13. April
26.05.2013 17:30 Solid 5 : 1 Zrinjski 1932
26.05.2013 17:30 Bratstvo 2 : 11 Lokomotiva
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 3 Subotica
26.05.2013 17:30 Žednik 3 : 1 Elektrovojvodina
26.05.2013 17:30 Đurđin 1 : 5 Bačka 1901 B
26.05.2013 17:30 Udarnik 1 : 1 Mala Bosna
26.05.2013 17:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Dušan Silni
26.05.2013 16:30 Mladost 0 : 3 Mićunovo
26.05.2013 16:30 Pobeda 2 : 1 Sloboda
26.05.2013 16:30 Udarnik 2012 1 : 4 Olimpija
26.05.2013 16:30 Eđšeg 3 : 0 Tomislavci
26.05.2013 17:00 Slavija 0 : 1 Šampion
26.05.2013 17:00 Tisa 1 : 2 Olimpija
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Graničar
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 2 Borac
26.05.2013 17:00 Vojvodina 4 : 1 ŽAK
26.05.2013 17:00 Roham 3 : 0 Progresul
26.05.2013 17:00 Terekves 0 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:00 Bega 2 : 1 Proleter
26.05.2013 17:00 Olimpija 1 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:30 Železničar 3 : 0 Unirea
26.05.2013 17:30 Plavi Dunav 1 : 2 Polet
26.05.2013 17:30 Omladinac (D) 0 : 2 Dolovo
26.05.2013 17:30 Proleter 1 : 3 Pobeda
26.05.2013 17:30 Stari Tamiš 0 : 2 Omladinac (O)
26.05.2013 17:30 BSK Bavanište 0 : 3 Strela
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 2 Dunav
26.05.2013 17:30 Jedinstvo 2 : 0 Karaš (K)
26.05.2013 17:30 Budućnost (A) 3 : 0 Hajdučica
26.05.2013 17:30 Ratar 4 : 2 Borac (VS)
26.05.2013 17:30 Ševac 6 : 0 Vinogradar
26.05.2013 17:30 Crvena zvezda 2 : 0 Partizan (U)
26.05.2013 17:30 Vitorul 0 : 2 Potporanj
26.05.2013 17:30 Borac (VG) 4 : 1 Karaš (Ј)
26.05.2013 17:00 Panonija 7 : 3 Aleksa Šantić
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Lipar
26.05.2013 17:00 Dinamo 1 : 6 Dunav
26.05.2013 17:00 Rusin 4 : 1 Jedinstvo (K)
26.05.2013 17:00 OFK Šikara 0 : 9 OFK Odžaci
26.05.2013 17:00 Rastina 1918 1 : 2 Terekveš
26.05.2013 17:00 Susek 3 : 1 Vinogradar
26.05.2013 17:00 OFK Sirig 1 : 2 Dinamo
26.05.2013 17:00 Sremac 0 : 3 Mladost
26.05.2013 17:00 Proleter 3 : 3 Tatra
26.05.2013 17:00 Čenej 0 : 4 Fruškogorac
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 0 Slavija
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Mladost
26.05.2013 17:00 Bečej 4 : 0 Proleter
26.05.2013 17:00 Budućnost 2 : 1 Iskra
26.05.2013 17:00 Mladost Radost 0 : 2 Napredak
26.05.2013 17:30 Miletić 0 : 3 Hajduk (G)
26.05.2013 17:30 ŽSK 2 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Titel 0 : 2 Hajduk (Č)
26.05.2013 17:30 Sloga 2 : 2 Obilić
26.05.2013 17:30 Budućnost 6 : 1 Maglić
26.05.2013 17:30 Karađorđevo 2 : 1 Bačka
26.05.2013 17:30 Vojvodina 4 : 0 Slavija
26.05.2013 17:30 Budućnost 5 : 3 Bački Hajduk
26.05.2013 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 2 Graničar (G)
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Podunavac
26.05.2013 17:00 Lovac 1 : 1 Jedinstvo (R)
26.05.2013 17:00 Borac 2 : 1 Graničar (K)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (P) 2 : 6 Sloboda
26.05.2013 17:00 Hrtkovci 1 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:00 Železničar 1 : 0 Dunav
26.05.2013 17:00 Napredak (P) 7 : 0 Napredak (V)
26.05.2013 17:30 Beljina 3 : 3 TEK Sloga
26.05.2013 17:30 Vranić 2 : 0 Napredak
26.05.2013 17:30 OFK Meljak 1 : 5 Krtinska
26.05.2013 17:30 Stepojevac VAGA 6 : 0 Rvati
26.05.2013 17:30 Rabrovac 3 : 2 Mladost
26.05.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Pudarci
26.05.2013 17:30 Podunavac 1 : 2 Ivanča
26.05.2013 17:30 Boleč 2 : 1 Kosmaj
26.05.2013 17:30 Sindjelić 5 : 1 Torlak
26.05.2013 17:30 Studenski Grad 2 : 4 Policajac
26.05.2013 10:00 Šećeranac Ada 1 : 3 Pionir
26.05.2013 17:30 Borac 4 : 0 Institut
26.05.2013 17:30 Napredak 6 : 0 Rušanj
26.05.2013 17:30 Šumadinac 3 : 4 Banja
26.05.2013 17:30 Dunav 1 : 1 Crvenka
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 4 Dobrič
26.05.2013 17:00 NS Tatko 4 : 3 Jastrebac
26.05.2013 17:00 Padina 2 : 3 Naisus
26.05.2013 17:00 Baličevac 0 : 1 Aleksandrovo
26.05.2013 17:00 Mladost 2 : 3 Koprijan
26.05.2013 17:00 Rtkovo 1 : 1 Egeta
26.05.2013 17:00 Lokomotiva 2 : 8 Koča Andjelković
26.05.2013 17:00 Kladušnica 1 : 1 Pontes
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Omladinac
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 1 Lehel
26.05.2013 17:00 Omladinac 3 : 0 Naftagas
26.05.2013 17:00 MSK 0 : 1 Proleter 2006
26.05.2013 17:00 ŽFK Banat 1 : 0 OFK Klek
26.05.2013 17:00 Potisje 2 : 0 Radnički Ratar
26.05.2013 17:00 Mladost 3 : 0 Gorica
26.05.2013 17:00 Drugarstvo 3 : 1 Borac
26.05.2013 Sloga 0 : 3 Kolubara
26.05.2013 Ratkovac 2 : 1 Proleter
26.05.2013 Stepanje 2 : 1 Polet
26.05.2013 Dimitrije Tucović 3 : 0 Nepričava
26.05.2013 Kolubara 3 : 2 Dimitrije Tucović
26.05.2013 Polet 2 : 1 Ratkovac
26.05.2013 Proleter 3 : 0 Sloga
26.05.2013 17:00 Napredak 1 : 3 Sloga
26.05.2013 17:00 Palilulac 2 : 1 Rtanj
26.05.2013 17:00 Malinik 3 : 0 Nacional
26.05.2013 17:00 Kosovo 5 : 0 Graničar
26.05.2013 17:00 Moravac 2 : 0 Toplica
26.05.2013 17:00 Pobeda 4 : 2 Doljevac
26.05.2013 11:00 Kraljevo 3 : 0 Gredetin
26.05.2013 17:00 Vukašinovac 2 : 0 Borac
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Napredak 2012
26.05.2013 17:00 Crvena Zvezda 1 : 9 Draževac
26.05.2013 11:00 Pobeda 1976 3 : 1 Ratar
26.05.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 2 Graničar
26.05.2013 17:30 Slatina 5 : 1 Kovilovo
26.05.2013 17:30 Ratar 3 : 0 Čubra
26.05.2013 17:30 Vidrovac 0 : 1 Miloševo
26.05.2013 11:00 Malajnica 2 : 2 Srbovo
26.05.2013 17:30 Mladost 0 : 3 Samarinovac
26.05.2013 17:30 Smedovac 0 : 4 Deli Jovan
26.05.2013 17:30 Polet 1 : 0 Urovica
26.05.2013 17:00 Velika Sugubina 3 : 1 Divostin
26.05.2013 17:00 Trmbas 3 : 1 Studenac
26.05.2013 17:00 Đuriselac 2 : 4 Zastava
26.05.2013 17:00 Dunav 3 : 1 Sopot
26.05.2013 17:00 Sloga (D) 3 : 4 Stig
26.05.2013 17:00 Dizel 1 : 4 Vojvoda Milenko
26.05.2013 17:00 Napredak (P) 6 : 0 Mip Majdan
26.05.2013 17:00 Mlava 8 : 0 Proleter
26.05.2013 17:00 Napredak (N) 0 : 2 Sloga (L)
26.05.2013 17:00 Napredak (B) 0 : 2 Borac
26.05.2013 17:00 Pobeda 6 : 0 Metalac
26.05.2013 17:00 Barič 5 : 4 Ram
26.05.2013 17:00 Kurjače 8 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Električar 1 : 0 Kumane
26.05.2013 17:00 Pek 0 : 2 Radnički
26.05.2013 17:00 Carevac 0 : 0 Žika Marković Uča
26.05.2013 17:00 Pomoravlje 7 : 2 Udarnik
26.05.2013 17:00 Budućnost 4 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 BSK 5 : 1 Napredak
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 6 Omladinac
26.05.2013 17:00 Proleter 3 : 0 Mladost
26.05.2013 10:00 Šamot 3 : 1 Venčani
26.05.2013 17:00 Misača 2 : 1 Ranilović
26.05.2013 17:30 Polet 3 : 6 Rudar
26.05.2013 17:30 Jelav 1 : 2 Sloga
26.05.2013 17:30 Prva Iskra 1 : 4 Mladost (B)
26.05.2013 11:00 Budućnost 3 : 0 Omladinac
26.05.2013 11:00 Sava 1 : 4 Volujac
26.05.2013 11:00 Mladost (SL) 4 : 3 Metlić
26.05.2013 11:00 Mladost (SV) 0 : 4 Mladost 2011
26.05.2013 15:00 Dragojevac 4 : 1 Sloga Trgosped .M.
26.05.2013 17:30 Sloga 1949 .Mat. 4 : 1 Sloga .R.
26.05.2013 11:00 Krnule 09 5 : 1 Polet
26.05.2013 11:00 Torpedo 3 : 0 Mladost
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 1 Petrovac 74
26.05.2013 17:30 Tresnjevka 8 : 0 Bobovik Skupljen
26.05.2013 16:30 Borac 0 : 11 Rakac Stave
26.05.2013 16:30 Beloševac 5 : 3 Paune
26.05.2013 16:30 OFK Povlen 1 : 1 Dupljaj
26.05.2013 10:00 Jašunja 3 : 1 Mladost (K)
26.05.2013 11:00 Vrhunac 3 : 3 Moravac
26.05.2013 17:00 Bratstvo 6 : 0 Nomanica
26.05.2013 Mladost 3 : 0 Hum
26.05.2013 Mladi borac 0 : 3 Morava
26.05.2013 Mladi Radnik 2 : 5 Radnički
26.05.2013 18:00 Partizan (M) 2 : 0 Lipar
26.05.2013 18:00 Bresje 0 : 2 Napredak
26.05.2013 18:00 Kolonija 2 : 5 Juhor
26.05.2013 18:00 Ribnik 1 : 2 Sloga
26.05.2013 18:00 Partizan (G) 3 : 1 Sloboda
26.05.2013 18:00 Jedinstvo 0 : 7 Morava
26.05.2013 17:00 Omladinac 2 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Polet 57 1 : 2 Jugovići
26.05.2013 17:00 14. Oktobar 2 : 0 Gradac
26.05.2013 17:00 Sebečevac 5 : 1 Bukovica
26.05.2013 17:00 Lipovac 4 : 0 Polet (K)
26.05.2013 17:00 Polet (Š) 3 : 1 Grkljane
26.05.2013 17:00 Štitari 10 : 1 Jablanica
26.05.2013 17:00 Drugari 1 : 3 Rasinac
26.05.2013 17:00 Proleter 1 : 3 Banat
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 1 Tamiš
26.05.2013 17:00 OFK Stajicevo 4 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Zlatica 4 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Banat 2 : 3 Crvena Zvezda
26.05.2013 17:30 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Pobeda 3 : 1 Partizan
26.05.2013 17:30 Banat 2 : 2 Vojvodina
26.05.2013 Noćaj 4 : 2 Hajduk
26.05.2013 Sremac 2 : 1 Fruškogorac
26.05.2013 Sloga (Č) 3 : 1 Sloga (Z)
26.05.2013 Borac (R) 0 : 4 Mitros
26.05.2013 Borac (VR) 3 : 0 OFK Bosut
26.05.2013 Sloga 0 : 0 Mladost
26.05.2013 OFK Kraljevci 3 : 7 Napredak
26.05.2013 Fruškogorac 2 : 0 Fruška Gora
26.05.2013 PSK Putinci 3 : 0 Sremac
26.05.2013 Krušedol 3 : 0 Borac
26.05.2013 ČSK Čortanovci 2 : 0 Polet
26.05.2013 Borac (J) 3 : 3 Borac (S)
26.05.2013 Jedinstvo (Lj) 6 : 2 Sinđelić
26.05.2013 Sremac 1 : 1 Borac
26.05.2013 Jednota 1 : 1 OFK Bingula
26.05.2013 Graničar 2 : 3 Jedinstvo (M)
26.05.2013 Omladinac (M) 3 : 1 OFK Bačinci
26.05.2013 Bratstvo 1 : 3 Fruškogorac
26.05.2013 OFK Bikić 7 : 1 Omladinac (B)
26.05.2013 Mladost 1 : 3 Graničar
26.05.2013 Sremac 7 : 4 Kameni
26.05.2013 OFK Brestač 8 : 0 Sloboda
26.05.2013 Vitez 1 : 2 Srem
26.05.2013 17:30 BSK 2012 5 : 1 Mladi proleter
26.05.2013 17:30 GAK 3 : 0 OFK Petrovčić
26.05.2013 17:30 Novi Beograd 3 : 1 Pobednik
26.05.2013 17:30 Kozara 0 : 3 Borac
26.05.2013 17:30 Busije 0 : 1 BUSK
26.05.2013 11:00 Bair 3 : 0 Napredak
26.05.2013 11:00 Šumice 1 : 7 Gorki
26.05.2013 11:00 Radnik 1 : 0 Stojan Lazarac
26.05.2013 11:00 Mladost (O) 3 : 0 Mladost (MM)
26.05.2013 Kusovac 1 : 1 Kotlenik (L)
26.05.2013 Mladi Radnik 1 : 1 Polet (LJ)
26.05.2013 Kotlenik (G) 5 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 0 Pionir Zelenik
26.05.2013 17:00 Neresnica 0 : 5 Radenka
26.05.2013 17:00 Kaona 5 : 0 Homolje
26.05.2013 17:00 7. Juli 1 : 2 Bratstvo
26.05.2013 17:00 Senaja 3 : 2 Sloga
26.05.2013 17:30 Budućnost 1 : 2 Heroj
26.05.2013 17:30 Napredak 4 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:30 Hajduk 0 : 3 Popovac
26.05.2013 17:30 Radnik 2 : 2 Mladost (GM)
26.05.2013 17:30 Šumadija 6 : 2 Polet
26.05.2013 17:30 Mladost (R) 0 : 4 Radnicki
26.05.2013 Meteor 3 : 0 Mladost
26.05.2013 Vrhpolje 3 : 4 Čobanče
26.05.2013 Mladost 9 : 1 Lonjin
26.05.2013 17:00 Vražogrnci 0 : 3 Mladost (G)
26.05.2013 17:00 Garevina 1 : 0 Mladost (R)
26.05.2013 17:00 Obilić 1 : 7 Rubin
26.05.2013 Planinac 2 : 4 Mladost
26.05.2013 Borac 3 : 0 Car Uroš
26.05.2013 27. Oktobar 1 : 3 Polet
26.05.2013 17:00 LASK Crvena zvezda 4 : 1 Požarevac
26.05.2013 16:00 Novi Bečej 7 : 1 Nives
26.05.2013 17:00 Timok 0 : 6 Slatke male
26.05.2013 16:00 Kolibri 1 : 0 Mačva
26.05.2013 16:00 Majdanpek 0 : 7 Trijumf
26.05.2013 Borac 1 : 0 Radnički
26.05.2013 Rad 4 : 3 Vojvodina
26.05.2013 BSK Borča 4 : 0 Napredak
26.05.2013 Timok 1 : 7 Partizan
26.05.2013 Jagodina 2 : 0 Inđija
26.05.2013 Polet 0 : 3 Hajduk
26.05.2013 Proleter 3 : 0 Omladinac
26.05.2013 11:00 Moravac Orion 0 : 0 Bor
26.05.2013 14:30 Javor 1 : 2 Šumadija 1903
26.05.2013 14:00 FAP 4 : 0 Sloga
26.05.2013 10:00 Radnički (K) 15 : 0 Polet
26.05.2013 Šumadija 0 : 1 Rudar
26.05.2013 Smederevo 1 : 0 Mladi radnik (P)
26.05.2013 BSK Borča 2 : 6 Rad
26.05.2013 Loznica 1919 0 : 4 Partizan
26.05.2013 ČSK Pivara 1 : 0 Zemun
26.05.2013 12:00 Indeks 2 : 4 Bačka 1901
26.05.2013 12:00 Crvenka 0 : 3 Inđija
26.05.2013 12:00 Spartak ZV 1 : 1 Banat
26.05.2013 12:00 Hajduk 3 : 1 Novi Sad
26.05.2013 12:00 Bačka Topola 0 : 0 Proleter 2006
26.05.2013 15:30 Vinogradar 1 : 2 Tavankut
26.05.2013 15:30 Tisa 0 : 3 Panonija IM Topola
26.05.2013 15:30 Čantavir 3 : 0 Potisje
26.05.2013 15:30 Preporod 0 : 3 Čoka
26.05.2013 15:30 Bačka (M) 9 : 2 Jadran
26.05.2013 15:30 Bajša 3 : 2 Bačka (P)
26.05.2013 10:00 Senta 12 : 3 Radnički
26.05.2013 Šumadija 2 : 0 Sloga
26.05.2013 12:30 Javor 3 : 0 Sušica
26.05.2013 Novi Pazar 3 : 1 Bane
26.05.2013 12:00 FAP 1 : 0 Sloga (BB)
26.05.2013 Čukarički 2 : 1 AS
26.05.2013 Rad 1 : 0 Napredak
26.05.2013 10:00 Crvenka 1 : 4 Inđija
26.05.2013 Osipaonica 1 : 2 Sloboda
26.05.2013 11:00 Subotica 0 : 15 Mladost Radost
26.05.2013 11:00 Potisje 0 : 7 Senta
26.05.2013 Pinkum 3 : 1 GFK Jasenica 1911
26.05.2013 Plana 1 : 4 Badnjevac
26.05.2013 10:00 Šumadija 6 : 0 Panter
26.05.2013 Smederevo 3 : 3 AF Duljaj
26.05.2013 Seljak 1 : 9 Sloga
26.05.2013 09:00 Borac 4 : 1 Arsenal
26.05.2013 09:00 Sloga (D) 6 : 2 Apolon 4
26.05.2013 09:30 Subotica '00 5 : 1 Bačka Topola
26.05.2013 09:30 Potisje 0 : 5 Senta
26.05.2013 10:00 Sušica 1 : 8 Apolon 4 I
26.05.2013 10:00 Feniks 1 : 13 Duljaj
26.05.2013 16:00 Mladi Radnik 2 : 1 Obilić
26.05.2013 17:00 Mladi radnik 0 : 10 Obilić

Košarka

26.05.2013 18:00 Smederevo 1953 79 : 92 Mega Vizura MT

Rukomet

26.05.2013 19:00 Bela Palanka 36 : 28 Radan
26.05.2013 19:00 Pirot 30 : 30 Hisar
26.05.2013 19:00 Morava 25 : 40 Vranje 1957
26.05.2013 20:30 Kolubara 2 33 : 39 Jedinstvo
26.05.2013 19:00 Udarnik 43 : 35 Kosmaj
26.05.2013 16:00 Partizan 2 36 : 26 Ub
26.05.2013 18:30 Studentski grad 32 : 16 Rudar 2

Američki fudbal

26.05.2013 Knights Klek 28 : 0 Celtis Sombor
26.05.2013 Hunters Vrbas 20 : 10 Mammoths Kikinda
26.05.2013 Golden Bears Bor 16 : 39 Pastuvi Požarevac
26.05.2013 Angel Warriors Čačak 68 : 2 Pirates Zemun
26.05.2013 Indians Inđija 27 : 12 Forestlanders Mladenovac
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.