XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:00 Šatornja - Lokomotiva 0:0
2 08.09.2012 16:30 Lokomotiva - Bokanja 1:0
4 16.09.2012 16:00 Bare - Lokomotiva 1:0
5 19.09.2012 16:00 Lokomotiva - Šumadija 0:1
6 23.09.2012 16:00 Vinča - Lokomotiva 1:0
7 29.09.2012 15:30 Lokomotiva - Šumadinac 5:0
8 07.10.2012 15:30 Partizan - Lokomotiva 1:2
9 13.10.2012 15:00 Lokomotiva - Beli orlovi 3:2
10 17.10.2012 15:00 Marjan - Lokomotiva 2:2
11 20.10.2012 15:00 Lokomotiva - Junkovac 2:1
12 28.10.2012 14:30 Borac - Lokomotiva 2:1
13 03.11.2012 13:30 Lokomotiva - Aranđelovac 3:0
14 10.11.2012 13:30 Karađorđe - Lokomotiva 2:3
15 20.03.2013 14:30 Lokomotiva - Lepenica 0:2
16 18.11.2012 13:00 Sloga - Lokomotiva 0:2
17 24.11.2012 13:00 Lokomotiva - Banja 1:0
18 23.03.2013 14:30 Lokomotiva - Šatornja 0:2
19 31.03.2013 15:00 Bokanja - Lokomotiva 1:2
21 17.04.2013 15:30 Lokomotiva - Bare 2:0
22 14.04.2013 15:30 Šumadija - Lokomotiva 1:0
23 20.04.2013 16:00 Lokomotiva - Vinča 5:1
24 28.04.2013 10:00 Šumadinac - Lokomotiva 3:4
25 01.05.2013 16:00 Lokomotiva - Partizan 4:1
26 04.05.2013 16:00 Beli orlovi - Lokomotiva 4:1
27 11.05.2013 16:30 Lokomotiva - Marjan 5:2
28 19.05.2013 16:30 Junkovac - Lokomotiva 0:0
29 22.05.2013 16:30 Lokomotiva - Borac 4:1
30 26.05.2013 17:00 Aranđelovac - Lokomotiva 0:0
31 01.06.2013 17:00 Lokomotiva - Karađorđe 1:0
32 09.06.2013 17:30 Lepenica - Lokomotiva 2:0
33 16.06.2013 17:30 Lokomotiva - Sloga 4:1
34 23.06.2013 17:30 Banja - Lokomotiva 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 32 20 5 7 65
2 Lepenica 32 19 5 8 62
3 Lokomotiva 32 18 4 10 58
4 Šatornja 32 14 7 11 49
5 Bokanja 32 14 4 14 46
6 Banja 32 13 6 13 45
7 Junkovac 32 12 8 12 44
8 Borac 32 14 2 16 44
9 Beli orlovi 32 14 1 17 43
10 Vinča 32 11 10 11 43
11 Partizan (-1) 32 13 5 14 43
12 Marjan 32 13 4 15 43
13 Karađorđe 32 13 3 16 42
14 Aranđelovac 32 13 3 16 42
15 Šumadinac 32 13 3 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Sloga 32 7 6 19 27
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu