XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 23 Mart 2013

Fudbal

23.03.2013 14:30 Sloboda Point 1 : 1 Jagodina
23.03.2013 14:30 Novi Sad 0 : 0 Teleoptik
23.03.2013 14:30 Bežanija 1 : 1 Timok
23.03.2013 14:30 Mladenovac 0 : 1 Jedinstvo Putevi
23.03.2013 14:30 Mladost (L) 0 : 1 Napredak
23.03.2013 14:30 Inđija 2 : 2 Čukarički
23.03.2013 14:30 Voždovac 2 : 1 Metalac (GM)
23.03.2013 14:30 Borac 0 : 0 Sloga (K)
23.03.2013 14:30 Kolubara 3 : 1 Radnički (NP)
23.03.2013 14:30 Banat 4 : 0 Proleter
23.03.2013 14:30 Trepča 0 : 1 Polet (T)
23.03.2013 14:30 Metalac 0 : 0 Mokra Gora
23.03.2013 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Miloš Pocerac
23.03.2013 14:30 Sloga (BB) 0 : 1 Sevojno
23.03.2013 14:30 Borac (Š) 3 : 1 Ribnica
23.03.2013 14:30 Budućnost 1 : 0 Loznica 1919
23.03.2013 14:30 Sloga (P) 5 : 0 Kačer
23.03.2013 15:00 Napredak 2 : 1 Lužnica
23.03.2013 15:00 Vučje 1 : 2 Rudar Alpos
23.03.2013 15:00 Sloga 1 : 0 Pukovac
23.03.2013 15:00 Pusta Reka 4 : 3 Malošište
23.03.2013 15:00 SFK Moravac 1 : 0 BSK Bujanovac
23.03.2013 15:00 Balkanski 3 : 1 Vlasina
23.03.2013 14:30 Proleter 1 : 0 Radnički (B)
23.03.2013 14:30 Bilećanin 1 : 3 Jedinstvo (NB)
23.03.2013 14:30 Radnički (K) 4 : 1 Jedinstvo (BK)
23.03.2013 14:30 OFK Kikinda 2 : 0 Bačka 1901
23.03.2013 14:30 Budućnost 5 : 1 Kolonija
23.03.2013 14:30 AFK 0 : 2 Borac
23.03.2013 14:30 Kozara 0 : 0 Vršac
23.03.2013 14:30 Stanišić 0 : 1 Mladost (BP)
23.03.2013 14:30 Crvenka 1 : 1 Borac
23.03.2013 14:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Budućnost
23.03.2013 14:30 OFK Bačka 2 : 0 Index
23.03.2013 14:30 Jugović 1 : 0 1. Maj Agroruma
23.03.2013 14:30 Sloga 0 : 0 Srbobran
23.03.2013 16:00 Lepušnica 0 : 2 Lokomotiva
23.03.2013 16:00 IMR 4 : 1 Slavija
23.03.2013 16:00 Palilulac 0 : 2 Bulbulderac
23.03.2013 15:30 Goč 1 : 1 Ibar
23.03.2013 15:30 Rudar 0 : 0 Radnik
23.03.2013 15:00 Erdoglija 1931 1 : 3 Sušica
23.03.2013 14:30 Spartak 1 : 0 Jedinstvo (GG)
23.03.2013 14:30 Železničar 2 : 0 Mlava
23.03.2013 14:30 Selevac 3 : 1 Železničar
23.03.2013 14:30 Glavaš 1 : 1 Sloboda
23.03.2013 14:30 Bresje Superior 3 : 1 Omladinac
23.03.2013 14:30 Bare 1 : 2 Junkovac
23.03.2013 14:30 Lokomotiva 0 : 2 Šatornja
23.03.2013 15:00 Sindjelić 1 : 2 Mačva 2005
23.03.2013 15:00 Jedinstvo (V) 0 : 2 Antimon
23.03.2013 15:00 Radnički 3 : 2 Mladost (P)
23.03.2013 14:30 Zadrugar 0 : 0 Sovljak
23.03.2013 14:30 Pepeljevac 2 : 0 Mladost
23.03.2013 15:00 Zlatibor voda 5 : 3 Jasen
23.03.2013 15:00 Borac 5 : 0 Radnički 1924 (K)
23.03.2013 15:00 Rasovača 3 : 2 Bukovik
23.03.2013 15:00 Polet 3 : 2 Jastrebac
23.03.2013 15:00 Moravica 3 : 0 Morava
23.03.2013 14:00 As 0 : 5 Alakince
23.03.2013 14:00 Vranjska Banja 2 : 1 Ternoci
23.03.2013 14:00 Čelik 1 : 4 Mladost (B)
23.03.2013 15:00 Vladimir Durković 2 : 0 Gnjilan
23.03.2013 15:00 Napredak 0 : 1 Spartak
23.03.2013 15:00 Trbunje 8 : 1 Polet
23.03.2013 15:00 Aluminjum 0 : 4 Brzi Brod
23.03.2013 15:00 OFK Niš 2 : 1 Rudar
23.03.2013 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 0 Gradac
23.03.2013 15:00 Budućnost 1 : 3 Umac
23.03.2013 15:00 Poreč 1 : 0 Krivelj
23.03.2013 15:00 Rudar 1 : 0 Brestovac
23.03.2013 15:00 Rtanj 2 : 1 Osnić
23.03.2013 15:00 Midžor 0 : 1 Rudar
23.03.2013 15:00 Sloga 1 : 2 Bučje
23.03.2013 14:30 FUD 1 : 0 Gradina
23.03.2013 15:30 Krivaja 2 : 0 Preporod
23.03.2013 15:30 Bajša 2 : 1 Čantavir
23.03.2013 15:30 Obilić 0 : 9 Tisa
23.03.2013 15:30 Jadran 3 : 1 Vinogradar
23.03.2013 15:30 Čoka 2 : 1 Panonija IM Topola
23.03.2013 15:30 Potisje 0 : 1 Proleter
23.03.2013 15:00 Krajina 0 : 0 Radnički (Z)
23.03.2013 15:00 Naftagas 2 : 0 Radnički (S)
23.03.2013 15:00 Borac 1 : 1 Zadrugar
23.03.2013 15:00 Mladost (K) 0 : 0 Sloga
23.03.2013 15:00 OFK Mladost 2 : 0 Polet
23.03.2013 14:30 Metalac AV 2 : 0 Tvrdjava
23.03.2013 14:30 Partizan 0 : 3 Sloven
23.03.2013 10:00 Milutinac 2 : 4 Borac (O)
23.03.2013 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 13. Maj
23.03.2013 11:00 Komgrap 0 : 1 Prva Iskra
23.03.2013 15:30 Mlada krila 5 : 0 Tavnik
23.03.2013 15:30 Magnohrom 1 : 1 Napredak
23.03.2013 Trgovački 7 : 2 Budućnost (V)
23.03.2013 OFK Homolje 1 : 1 Omladinac (B)
23.03.2013 14:30 Maskar 3 : 1 Mladost
23.03.2013 14:30 Plaskovac 5 : 2 B 2000
23.03.2013 14:30 Omladinac 3 : 3 Kopljari
23.03.2013 15:00 Crnča 1 : 0 Gučevo
23.03.2013 15:00 Milicionar 3 : 1 Budućnost
23.03.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Lemind 1953
23.03.2013 15:30 Zrinjski 1932 1 : 2 Subotica
23.03.2013 15:00 ŽAK 1 : 2 Rastina 1918
23.03.2013 14:30 Slavija 2 : 1 Sremac
23.03.2013 14:30 Mladost 1 : 4 OFK Futog
23.03.2013 14:30 Fruškogorski partizan 0 : 2 Vinogradar
23.03.2013 11:00 Barajevo 1 : 2 Krtinska
23.03.2013 16:00 OFK Burovo 2 : 4 Mladost (Č)
23.03.2013 16:00 Popović 2 : 1 Radnički PDM
23.03.2013 15:00 Srbovo 1 : 2 Kovilovo
23.03.2013 13:30 Goblen 1 : 1 Bratstvo
23.03.2013 Omladinac (M) 3 : 0 Bratstvo
23.03.2013 OFK Rogača 2 : 3 Nemenikuće
23.03.2013 Mladost 5 : 1 Sloga 2012
23.03.2013 Đurinci 1 : 3 Drlupa
23.03.2013 Rudar 2012 0 : 3 Ropočevo
23.03.2013 Vis 1 : 1 Mladost
23.03.2013 OFK Slatina 1 : 4 Crvena zvezda
23.03.2013 Sibnica 2 : 0 Denim
23.03.2013 13:00 Lemind Lavice 0 : 4 LASK Crvena zvezda
23.03.2013 14:30 Požarevac 0 : 0 Mašinac PZP
23.03.2013 15:00 Sloga 3 : 1 Nives
23.03.2013 13:00 Jagodina 2 : 0 Novi Bečej
23.03.2013 13:30 Šabac 0 : 3 Napredak
23.03.2013 12:00 Pančevo 1 : 1 Metalmania
23.03.2013 15:00 Rubin 0 : 12 Kalemegdan
23.03.2013 15:00 Ravangrad 4 : 0 Kikinda
23.03.2013 Radnički 0 : 1 Spartak Zlatibor Voda
23.03.2013 Radan 0 : 3 Sinđelić
23.03.2013 Borac 0 : 3 Radnički (P)
23.03.2013 Žitoradja 0 : 0 Jedinstvo
23.03.2013 Vlasina 2 : 0 Bor
23.03.2013 Car Konstantin 3 : 3 Moravac Orion
23.03.2013 Hajduk Veljko 2 : 0 Vrežina 2009
23.03.2013 Jadran 1 : 3 Arsenal
23.03.2013 11:00 Metalac (K) 1 : 0 Šumadija 1903
23.03.2013 11:00 Bane 3 : 1 Goč
23.03.2013 Novi Pazar 5 : 1 Sloga
23.03.2013 11:00 Sloboda 2 : 2 Mladost
23.03.2013 14:30 Javor 0 : 1 Metalac (GM)
23.03.2013 Jedinstvo Putevi 2 : 0 FAP
23.03.2013 14:30 Pobeda 4 : 0 Mladi borac
23.03.2013 11:30 Šumadija 1 : 4 Radnik
23.03.2013 14:30 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo
23.03.2013 14:30 Napredak 4 : 1 Polet
23.03.2013 Železničar 0 : 3 Šumadija
23.03.2013 ČSK Pivara 1 : 0 Napredak
23.03.2013 11:00 ČSK Pivara 0 : 3 Inđija
23.03.2013 12:00 Vojvodina 2 : 1 Novi Sad
23.03.2013 12:00 Bečej 1918 1 : 0 Dinamo
23.03.2013 13:30 Krivaja 3 : 0 Preporod
23.03.2013 13:30 Bajša 3 : 0 Čantavir
23.03.2013 13:30 Jadran 0 : 0 Vinogradar
23.03.2013 13:30 Potisje 1 : 1 Proleter
23.03.2013 11:00 Smederevo 4 : 1 Seljak
23.03.2013 AF Duljaj 1 : 3 Rudar
23.03.2013 11:00 Sušica 3 : 1 Jedinstvo Putevi
23.03.2013 13:30 Sloboda 1 : 1 Sevojno
23.03.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Metalac (GM)
23.03.2013 10:00 Budućnost 5 : 2 FAP
23.03.2013 12:00 Loznica 0 : 1 Savacijum
23.03.2013 12:00 Radnicki Stobex 0 : 0 Jedinstvo
23.03.2013 12:00 Mačva 5 : 1 Rađevac
23.03.2013 12:00 Krušik 0 : 1 Radnički
23.03.2013 Župa 0 : 1 Smederevo
23.03.2013 09:00 ČSK Pivara 0 : 4 Inđija
23.03.2013 10:00 Vojvodina 2 : 0 Novi Sad
23.03.2013 10:00 Bečej 1918 3 : 0 Dinamo
23.03.2013 Šumadinac 0 : 1 Osipaonica
23.03.2013 Sloboda 2 : 1 Sloga
23.03.2013 Proleter 0 : 0 Borac
23.03.2013 Slavija 0 : 8 Mladi radnik
23.03.2013 Podunavac 3 : 0 Skobalj
23.03.2013 12:30 Pobeda 6 : 0 Mladi borac
23.03.2013 09:30 Šumadija 4 : 0 Radnik
23.03.2013 12:30 Omladinac 0 : 4 Jedinstvo
23.03.2013 12:30 Napredak 3 : 1 Polet
23.03.2013 Badnjevac 3 : 0 Železničar
23.03.2013 Rudar 1 : 0 AF Duljaj
23.03.2013 Mladi radnik 1 : 0 Sloga
23.03.2013 MIP Presing 2 : 0 Homoljac
23.03.2013 09:00 Karađorđe (T) 2 : 1 Kraguj
23.03.2013 09:00 Azbest 3 : 1 Slavija
23.03.2013 09:00 Pobeda 3 : 1 Sušica
23.03.2013 09:00 Sloga (B) 4 : 3 Šumadija 1903 II
23.03.2013 09:00 Lokomotiva 0 : 7 Arsenal
23.03.2013 09:00 Karađorđe (R) 0 : 3 Apolon 4
23.03.2013 10:00 Ribnica 2 : 0 Jedinstvo
23.03.2013 10:00 Loznica 3 : 1 Savacijum
23.03.2013 10:00 Mačva 2 : 0 Rađevac
23.03.2013 10:00 Krušik 2 : 0 Radnički
23.03.2013 10:00 Šumadija 0 : 0 Radnicki 1923 I
23.03.2013 10:00 Apolon 4 II 2 : 2 Apolon 4 I
23.03.2013 10:00 Šumadija 1903 8 : 0 Karađorđe (T)

Košarka

23.03.2013 20:00 Radnički 80 : 75 Crvena zvezda Telekom
23.03.2013 20:00 Budućnost VOLI 79 : 75 Union Olimpija
23.03.2013 20:00 Široki WWin 75 : 77 Cedevita
23.03.2013 18:00 Cibona 78 : 87 Igokea
23.03.2013 20:00 Krka 68 : 80 MZT Skopje
23.03.2013 20:00 Partizan mts 83 : 69 Szolnoki Olaj
23.03.2013 18:00 Borac Mozzart Sport 99 : 77 Sloga
23.03.2013 19:00 BKK Radnički 64 : 74 Sloboda
23.03.2013 17:00 Jagodina 79 : 87 Metalac
23.03.2013 17:00 Smederevo 1953 91 : 96 OKK Beograd
23.03.2013 19:00 Konstantin 59 : 65 FMP
23.03.2013 18:00 Vršac 82 : 66 Tamiš
23.03.2013 17:00 Mega Vizura 76 : 77 Vojvodina Srbijagas
23.03.2013 19:30 Spartak 87 : 66 Plana
23.03.2013 18:30 Železničar 95 : 78 Partizan Mts MT
23.03.2013 17:00 Meridiana 83 : 88 Beovuk 72
23.03.2013 18:00 Crnokosa 75 : 47 Mladost (Č)
23.03.2013 20:00 Napredak Rubin 79 : 68 Radnički
23.03.2013 17:30 Mladost (Z) 102 : 96 Napredak (A)
23.03.2013 Svilajnac Kompo 20 : 0 Mašinac
23.03.2013 Temnić 102 : 81 Sloga
23.03.2013 Ub 93 : 79 Zlatibor
23.03.2013 Zlatar 74 : 80 Priboj
23.03.2013 Šabac 122 : 48 Radnički Student
23.03.2013 Polet 99 : 73 Novi Pazar
23.03.2013 Železničar 98 : 70 Prva Petoletka
23.03.2013 Jablanica 104 : 97 Prokuplje
23.03.2013 Kuršumlija 55 : 81 Niš
23.03.2013 Zdravlje 09 100 : 82 Knjaževac
23.03.2013 Pirot 102 : 80 Zdravlje Leskovac
23.03.2013 Bor RTB 83 : 66 Dimitrovgrad
23.03.2013 Mladost 89 : 93 Jug
23.03.2013 Rtanj 95 : 64 OKK Junior
23.03.2013 Mladost Teletehnika 87 : 107 Vojvodina
23.03.2013 Odžaci 98 : 83 Srem
23.03.2013 Nova Pazova 76 : 85 Jedinstvo
23.03.2013 Sveti Đorđe 60 : 70 Stara Pazova
23.03.2013 Vojvodina Srb Gas MT 79 : 91 Akademik
23.03.2013 Topola 20 : 0 Veternik
23.03.2013 Vrbas 74 : 72 Dunav
23.03.2013 Bane 71 : 75 Ušće
23.03.2013 Mladost 107 : 83 Šumarice
23.03.2013 Mokra Gora 53 : 78 Trepča
23.03.2013 Stari Ras 0 : 20 Sloga (PM)
23.03.2013 Paraćin 98 : 73 Starinski
23.03.2013 Župa 71 : 95 Korićani
23.03.2013 Sloga (D) 97 : 92 Požarevac
23.03.2013 Užice 65 : 72 Student BB
23.03.2013 Vladimirci 91 : 59 Železničar
23.03.2013 Loznica 66 : 73 Klik
23.03.2013 Mionica 79 : 63 Čačak 94
23.03.2013 Ivanjica 76 : 75 Mileševac
23.03.2013 17:00 Vlasotince 72 : 81 Naisus
23.03.2013 12:30 Nibak 96 : 57 Hajduk Veljko
plasman od 5. do 8. mesta
23.03.2013 Vojvodina 69 : 78 Radivoj Korać 0:2
23.03.2013 Crvena Zvezda 73 : 95 Partizan 0:2
23.03.2013 Šabac 68 : 57 Vršac 1:1
23.03.2013 Radnički 53 : 58 Jagodina 2001 0:2
23.03.2013 20:30 Palanka 2012 128 : 80 Gimnazijalac Partizan

Odbojka

23.03.2013 19:00 Novi Pazar Junior 3 : 0 Smederevo
23.03.2013 20:00 Sloven 0 : 3 Jedinstvo
23.03.2013 18:00 Topličanin 1 : 3 Jagodina
23.03.2013 19:00 Mladenovac 0 : 3 Kosovska Mitrovica
23.03.2013 16:00 Dunav Volley 3 : 2 Obilić
23.03.2013 17:00 Borac 3 : 0 Klek Srbijašume
23.03.2013 16:00 Brezovica 3 : 0 Ribnica 2
23.03.2013 16:00 Partizan 3 : 0 FAP Livnica
23.03.2013 16:00 Užice 3 : 1 Lučani
23.03.2013 18:00 Knjaževac 1 : 3 Toplički Vitezovi
23.03.2013 14:00 Radan 3 : 1 Milenijum
23.03.2013 12:00 Pirot 3 : 1 Mladost
23.03.2013 Sterija 3 : 1 Jedinstvo
23.03.2013 Šumadija 0 : 3 Radnički 2
23.03.2013 Rudar 3 : 1 Zaslon
23.03.2013 Vojvodina 2 3 : 2 FOK
23.03.2013 Srem Iton 1 : 3 Inđija
23.03.2013 Mladost Ekspans 1 : 3 Futog
23.03.2013 20:00 Takovo Zvezda Helios 0 : 3 Radnički (K)
23.03.2013 18:00 Vojvodina 3 : 0 Poštar
23.03.2013 19:00 Kraguj 3 : 0 Lazarevac
23.03.2013 14:00 Ivanjica 3 : 1 Sloboda S
23.03.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 3 : 2 Trstenik
23.03.2013 Sjenica 0 : 3 Tara
23.03.2013 Lučani 1 : 3 Zlatar
23.03.2013 Stars 1 : 3 Sloga
23.03.2013 VGSK 1 : 3 Mali Zvornik
23.03.2013 Imlek 3 : 0 Ribnica
23.03.2013 Iton Srem Tempo 0 : 3 Vršac
23.03.2013 Klek Srbijašume 3 : 0 Dunav
23.03.2013 Vrbas 0 : 3 Mladost
23.03.2013 NS Volej tim 3 : 0 Omladinac
23.03.2013 Student 3 : 0 Bor
23.03.2013 Topličanin 1 : 3 Milenijum
23.03.2013 Leskovac 98 3 : 0 Paraćin
23.03.2013 Pirot 0 : 3 Vranje

Rukomet

23.03.2013 18:30 Partizan 38 : 27 Napredak
23.03.2013 16:30 Železničar 1949 36 : 29 PKB
23.03.2013 19:30 Kolubara 20 : 20 Metaloplastika
23.03.2013 18:00 Crvenka Jafa 23 : 17 Rudar
23.03.2013 19:00 Zaječar 32 : 29 Crvena Zvezda
23.03.2013 19:30 Vojvodina 28 : 19 Vrbas Carnex
23.03.2013 19:00 Metalac Asko Vidak 26 : 21 Železničar
23.03.2013 20:00 Sombor 22 : 22 Crvena Zvezda
23.03.2013 18:00 Mladost 24 : 16 Proleter
23.03.2013 19:00 Lavovi BP 42 : 28 ŽSK
23.03.2013 19:30 Dinamo 29 : 29 Spartak Vojput
23.03.2013 Dubočica 54 31 : 21 Topličanin
23.03.2013 Radnički 1951 36 : 27 Vlasotince
23.03.2013 Žitorađa 33 : 26 Jagodina
23.03.2013 Planinka 29 : 21 ORK Bor
23.03.2013 BSK Heba 28 : 25 Đerdap
23.03.2013 19:00 Morava 32 : 18 Radnički
23.03.2013 19:00 Mokra Gora 39 : 18 Bane
23.03.2013 18:00 Priboj 24 : 22 Novi Pazar
23.03.2013 12:00 Radan 34 : 24 Mladost
23.03.2013 16:00 Progres 30 : 34 Niška Banja
23.03.2013 19:00 Bela Palanka 32 : 25 Hisar
23.03.2013 18:00 Dubočica 54 2 26 : 25 Aleksinac
23.03.2013 Pirot 25 : 30 Vranje 1957
23.03.2013 Železničar 2 32 : 32 Morava
23.03.2013 Bor 2 38 : 34 Majdanpek
23.03.2013 Zaječar 2 25 : 26 Knjaževac
23.03.2013 19:00 Hajduk Veljko 34 : 24 Rtanj
23.03.2013 Brestovac 32 : 31 Paraćin
23.03.2013 Železničar 27 : 24 Jedinstvo
23.03.2013 Metalac 26 : 24 Čukarički
23.03.2013 Kolubara 2 26 : 24 Kosmaj
23.03.2013 Sloga 32 : 21 Ub
23.03.2013 Udarnik 36 : 32 Rudar 2
23.03.2013 17:30 Zaječar 2 24 : 30 Pirot
23.03.2013 14:30 Crveni krst 32 : 24 RTB Bor
23.03.2013 Proleter Superprotein 33 : 40 Vojvodina
23.03.2013 Temerin 30 : 20 Pančevo
23.03.2013 Jabuka 95 23 : 26 Dolovo
23.03.2013 Kikinda 39 : 19 Srem
23.03.2013 Halas Jožef 25 : 24 Radnički
23.03.2013 Spartak 32 : 17 Mladost

Vaterpolo

23.03.2013 Radnički 8 : 8 BVK Crvena zvezda
23.03.2013 Dunav 9 : 7 ŽAK
23.03.2013 Partizan 11 : 3 Vojvodina
23.03.2013 Beograd 5 : 8 Singidunum
23.03.2013 Nais 21 : 9 Proleter
23.03.2013 Partizan 2 12 : 9 TENT
23.03.2013 Spartak Prozivka 12 : 7 Zemun
23.03.2013 Šabac 8 : 8 Bečejac

Futsal

23.03.2013 Metalac Kolorado 4 : 4 Partenon
23.03.2013 Novi Pazar 8 : 2 Župski Rubin
23.03.2013 Bajina Bašta 7 : 8 Fontana
23.03.2013 Mašinac 2 : 4 Ekonomac 2
23.03.2013 Krčagovo 2 : 1 Užice
23.03.2013 Kraljevićevo 1 : 7 Kikinda
23.03.2013 Tvrdjava 4 : 1 Hajduk

Ragbi 13

23.03.2013 Novi Beograd 22 : 28 Niš
23.03.2013 Crvena Zvezda 36 : 20 Radnički
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.