XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 311 utakmica za dan
Subota, 8 Septembar 2012

Fudbal

08.09.2012 16:30 Mačva 0 : 0 Sloboda (Č)
08.09.2012 16:00 BASK 0 : 1 Zemun
08.09.2012 11:00 Žarkovo 0 : 4 Budućnost
08.09.2012 16:30 Mokra Gora 1 : 1 Tutin
08.09.2012 16:30 Omladinac 2 : 0 Metalac
08.09.2012 16:30 Morava 2 : 0 VGSK
08.09.2012 16:30 Sloga (B) 2 : 1 Borac
08.09.2012 16:30 Gruža 3 : 2 Udarnik
08.09.2012 16:30 Radnički (V) 1 : 0 Sloga (S)
08.09.2012 16:30 Loznica 1919 3 : 0 Zlatar
08.09.2012 16:30 FAP 0 : 0 Borac (Š)
08.09.2012 16:30 Kačer 1 : 2 Budućnost
08.09.2012 16:30 Sloga (P) 2 : 0 GP Zlatibor
08.09.2012 16:30 Radnički (B) 0 : 1 Sloboda
08.09.2012 16:30 Jedinstvo (NB) 3 : 3 Proleter
08.09.2012 16:30 Jedinstvo (BK) 3 : 0 Zadrugar
08.09.2012 16:30 Bačka 1901 1 : 1 Bilećanin
08.09.2012 16:30 Kolonija 1 : 0 Radnički (K)
08.09.2012 16:30 Borac 1 : 1 OFK Kikinda
08.09.2012 16:30 Vršac 3 : 1 Budućnost
08.09.2012 16:30 Kozara 4 : 0 AFK
08.09.2012 16:30 Polet 4 : 0 Mladost (BP)
08.09.2012 16:30 Borac 2 : 0 Stanišić
08.09.2012 16:30 1. Maj Agroruma 0 : 1 Crvena Zvezda
08.09.2012 16:30 Srbobran 0 : 1 OFK Bačka
08.09.2012 16:30 Sloga 2 : 0 Jugović
08.09.2012 17:00 Goč 1 : 0 Radnik
08.09.2012 Vrnjci 1 : 3 Grdica
08.09.2012 17:00 Slatina 2 : 1 Ovčar
08.09.2012 17:00 Mladost 3 : 2 Brezak
08.09.2012 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Bokanja
08.09.2012 16:30 Marjan 3 : 0 Aranđelovac
08.09.2012 16:00 Jedinstvo (V) 1 : 0 Lipolist
08.09.2012 16:00 Sindjelić 0 : 0 Podrinje
08.09.2012 16:30 Banjani 3 : 0 Ribnikar
08.09.2012 16:30 Rubribreza 1 : 0 ZSK
08.09.2012 16:30 OFK Jabučje 2 : 0 Zadrugar
08.09.2012 16:30 Mladost 2 : 1 Trlić
08.09.2012 16:30 Zlatibor voda 0 : 0 Višesava
08.09.2012 16:30 Jasen 0 : 1 Polet
08.09.2012 16:30 Borac 1 : 0 Palilula
08.09.2012 16:30 Moravica 1 : 2 Radnički 1947 (Č)
08.09.2012 16:30 Polet 2 : 2 Rutevac
08.09.2012 16:30 Mladost (B) 3 : 1 Rad
08.09.2012 16:30 Mladost (S) 2 : 2 Alakince
08.09.2012 16:30 Pčinja 3 : 0 Mladost (B)
08.09.2012 16:30 Čelik 0 : 2 Ternoci
08.09.2012 16:30 Padež 3 : 3 Spartak
08.09.2012 16:30 Vladimir Durković 1 : 1 Sloga
08.09.2012 16:30 Tanasko Rajić 4 : 1 Gnjilan
08.09.2012 16:30 Trbunje 1 : 5 Jastrebac
08.09.2012 16:30 Topličanin 9 : 0 Dobrič
08.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 0 OFK Niš
08.09.2012 16:30 Omladinac 1 : 1 Crvena zastava
08.09.2012 16:30 Aluminjum 2 : 1 Rudar
08.09.2012 16:30 Gradac 2 : 0 OFK Morava
08.09.2012 16:30 Umac 4 : 0 Mladost
08.09.2012 17:00 Krivelj 1 : 1 Zlot
08.09.2012 17:00 Bučje 4 : 1 Rajac
08.09.2012 17:00 Brestovac 0 : 1 Slatina
08.09.2012 17:00 Rudna Glava 4 : 2 Nemetali
08.09.2012 16:30 Rgotina 2 : 0 Borac
08.09.2012 16:30 Bučje 4 : 0 Midžor
08.09.2012 16:30 BSK 7 : 0 Omladinac
08.09.2012 16:30 Blagotin 2 : 2 FUD
08.09.2012 17:00 Čoka 1 : 0 Tavankut
08.09.2012 17:00 Jadran 3 : 0 Potisje
08.09.2012 17:00 Obilić 0 : 0 Proleter
08.09.2012 17:00 Bajša 6 : 0 Vinogradar
08.09.2012 17:00 Krivaja 3 : 2 Tisa
08.09.2012 17:00 Preporod 2 : 2 Čantavir
08.09.2012 16:30 Krajina 5 : 1 Borac (Z)
08.09.2012 16:30 Mladost (K) 1 : 0 Kula
08.09.2012 16:30 Borac 3 : 0 Sloga
08.09.2012 17:00 Metalac AV 1 : 0 Kabel
08.09.2012 Partizan 2 : 0 Hajduk 1932
08.09.2012 17:00 Magnohrom 0 : 3 Gruža
08.09.2012 17:00 Mlada krila 3 : 1 Čibukovac
08.09.2012 16:00 Sloga 1 : 0 Jelica
08.09.2012 16:30 Mladi Rudar 3 : 2 Ozremica
08.09.2012 16:30 Polet 1 : 0 Dunavac (K)
08.09.2012 16:30 Bečevica 1 : 1 Crvena zvezda
08.09.2012 16:30 Pobeda 1938 0 : 0 Sloga
08.09.2012 16:30 Sloga 1 : 1 Trešnjevica
08.09.2012 16:30 Plaskovac 0 : 4 BSK
08.09.2012 16:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Mladi rudar
08.09.2012 16:00 Crnča 3 : 3 Sloga (K)
08.09.2012 16:00 Milicionar 3 : 0 Sloboda
08.09.2012 16:30 Crvena Jabuka 1 : 1 Radnik
08.09.2012 16:30 Kolubara 2 0 : 0 Gradac
08.09.2012 17:00 Trešnjica 0 : 3 Lazarica
08.09.2012 17:00 Borac (O) 2 : 1 Glumač
08.09.2012 16:30 Željuša 1 : 1 Borac
08.09.2012 16:30 Marjan MB 2 : 3 Radnički
08.09.2012 16:30 Železničar 0 : 0 Sloboda
08.09.2012 16:30 Morava 1 : 0 Jedinstvo
08.09.2012 16:00 Kupinovac 1 : 0 OFK Tabane
08.09.2012 16:30 Donji Kopaonik 1 : 0 Mladost (T)
08.09.2012 17:00 Dušan Silni 2 : 0 Solid
08.09.2012 17:00 Sloboda 1 : 4 Sokolac
08.09.2012 17:00 Olimpija 8 : 0 Mladost
08.09.2012 16:30 Partizan (U) 2 : 2 Borac (VS)
08.09.2012 Jedinstvo (K) 2 : 2 Dunav
08.09.2012 16:30 Mladost 2 : 1 Dinamo
08.09.2012 16:30 Slavija 2 : 1 OFK Futog
08.09.2012 16:30 Soko 3 : 1 Krila Krajine
08.09.2012 16:00 Napredak 0 : 4 Budućnost
08.09.2012 16:00 Krtinska 8 : 1 TEK Sloga
08.09.2012 16:00 Mladost (Č) 1 : 2 Mladost (B)
08.09.2012 16:00 Rvati 1 : 0 Barajevo
08.09.2012 16:00 OFK Meljak 0 : 7 Vranić
08.09.2012 10:00 Radnički PDM 1 : 0 Napredak
08.09.2012 16:00 Popović 5 : 1 Podunavac
08.09.2012 16:00 Bukovik 6 : 1 Napredak
08.09.2012 16:00 Omladinac 5 : 1 Slemen
08.09.2012 16:30 Gredetin 0 : 3 Vukašinovac
08.09.2012 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Kraljevo
08.09.2012 16:30 Crvena Zvezda 1 : 4 Borac
08.09.2012 16:30 Mladi Radnik 8 : 0 Feniks 2012
08.09.2012 16:30 OFK Sloga 3 : 3 Polet
08.09.2012 16:30 Pobeda 1976 0 : 3 Tempo
08.09.2012 17:00 Rečka 2 : 2 Vidrovac
08.09.2012 17:00 Kablar 1 : 6 Progorelica
08.09.2012 17:00 Proleter 2 : 4 Mladost 1925
08.09.2012 16:30 Borac 1 : 3 Sopot
08.09.2012 16:30 Soko 2 : 2 Čokordin
08.09.2012 16:30 Radnik 5 : 0 B.S.K.
08.09.2012 16:30 Laolac 2 : 0 Sloga 1952
08.09.2012 16:30 Burovac 3 : 2 Dobrnje
08.09.2012 16:30 Busur 1 : 2 7 juli
08.09.2012 16:30 Bata Bulić 2 : 0 Napredak
08.09.2012 16:30 Rade Milošević 0 : 4 Mlava
08.09.2012 16:30 Mladost (R) 0 : 2 Jedinstvo
08.09.2012 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Vukan
08.09.2012 16:00 TE Gučevo 4 : 0 Rudar
08.09.2012 16:00 Luk 5 : 0 Polet
08.09.2012 16:00 Mladost (L) 4 : 1 Jelav
08.09.2012 16:00 Napredak 2 : 0 Maovi MH
08.09.2012 16:00 Sloga 3 : 1 Culjkovic
08.09.2012 16:00 Fortuna Miki 3 : 6 Budućnost
08.09.2012 16:00 Cer 1 : 2 Zadrugar
08.09.2012 16:00 Bojić 1 : 3 Volujac
08.09.2012 16:00 Metlić 2 : 2 Zablaće
08.09.2012 16:30 Moravac 2 : 1 Milanovo
08.09.2012 16:30 Turekovac 6 : 0 Jašunja
08.09.2012 16:30 BSK 4 : 1 Bratstvo
08.09.2012 16:30 Nomanica 3 : 5 Real
08.09.2012 16:30 Brza 4 : 0 Bratstvo
08.09.2012 16:30 Mladi Radnik 3 : 2 Mladost
08.09.2012 16:30 Hum 0 : 0 Morava
08.09.2012 16:30 Rudar 8 : 0 OFK Dvorište
08.09.2012 16:00 Stara Čaršija 0 : 2 Omladinac
08.09.2012 16:30 Omašnica 2 : 1 Polet 57
08.09.2012 16:30 Rujišnik 0 : 3 Jugovići
08.09.2012 16:30 Stari Trstenik 4 : 2 Mladost
08.09.2012 16:30 Moravac-C 74 1 : 1 Ribnik
08.09.2012 16:30 Omladinac 3 : 0 Topoljak
08.09.2012 16:30 Parcane 0 : 3 Varvarin
08.09.2012 17:00 Zmajevac 0 : 2 Budućnost
08.09.2012 17:00 Meševo 2 : 2 Pakašnica
08.09.2012 17:00 Globoder 1 : 0 Srnje
08.09.2012 17:00 BSK 3 : 0 Padež
08.09.2012 17:00 Kruševica 0 : 2 Žabare
08.09.2012 16:30 Barice 1 : 2 Graničar
08.09.2012 16:30 Sloga 7 : 0 Crvena Zvezda
08.09.2012 16:30 Gaj 0 : 4 Lokve
08.09.2012 16:30 Naša Krajina 3 : 1 Solunac
08.09.2012 17:00 Šumadija 0 : 3 Polet
08.09.2012 17:00 Mladi Radnik 0 : 2 Mladost
08.09.2012 17:00 Sloboda 2 : 0 Sloga
08.09.2012 OFK Slatina 1 : 1 Denim
08.09.2012 Đurinci 2 : 2 Ropočevo
08.09.2012 16:30 Morava 4 : 0 Oniks
08.09.2012 16:30 Trnava 2 : 1 Dražmirovac
08.09.2012 16:30 Šantarovac 2 : 2 Omladinac
08.09.2012 16:30 Belica 4 : 1 Mladost
08.09.2012 16:30 Hajduk 2 : 1 Osaonica
08.09.2012 16:30 Moravac 1 : 0 ISK Izvor
08.09.2012 16:30 Železničar 0 : 0 Sloboda
08.09.2012 16:30 Vihor 5 : 2 Karađorđe
08.09.2012 13:00 Mašinac PZP 3 : 0 Lemind Lavice
08.09.2012 16:00 Napredak 18 : 0 Sloga
08.09.2012 16:30 Šabac 0 : 0 Jagodina
08.09.2012 16:30 Timok 0 : 2 Majdanpek
08.09.2012 16:30 Una Fortuna 1 : 7 Trijumf
08.09.2012 16:30 Slatke male 1 : 0 Mačva
08.09.2012 13:00 Sloboda Piont 1 : 0 BSK Borča
08.09.2012 13:00 Rad 8 : 0 Timok
08.09.2012 13:00 Banat 2 : 0 Radnički 1923
08.09.2012 00:00 OFK Beograd 1 : 1 Inđija
08.09.2012 Radnički 1 : 1 Sloga
08.09.2012 Crvena zvezda 3 : 2 Partizan
08.09.2012 10:00 Radnički 3 : 3 Vojvodina
08.09.2012 10:00 Kabel 0 : 1 Omladinac
08.09.2012 11:00 Dinamo 6 : 0 Radan
08.09.2012 11:00 Radnički (P) 2 : 0 Sinđelić
08.09.2012 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Radnički (N)
08.09.2012 11:00 Bor 3 : 0 Borac
08.09.2012 11:00 Moravac Orion 4 : 0 Žitoradja
08.09.2012 11:00 Vrežina 2009 2 : 4 Vlasina
08.09.2012 11:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Car Konstantin
08.09.2012 11:00 Sloboda 1 : 0 Jedinstvo Putevi
08.09.2012 16:30 Novi Pazar 1 : 0 FAP
08.09.2012 11:00 Bane 2 : 4 Metalac (GM)
08.09.2012 16:30 Zlatar 0 : 1 Sloga
08.09.2012 11:30 Bresje-Superior 4 : 1 Udarnik
08.09.2012 16:30 Napredak 5 : 0 Budućnost
08.09.2012 Omladinac 1 : 0 Polet
08.09.2012 11:30 Šumadija 3 : 0 Sloga
08.09.2012 Pobeda 3 : 0 Radnik
08.09.2012 11:30 Selevac 3 : 0 Mladi borac
08.09.2012 10:00 BAK 9 : 1 Polet
08.09.2012 10:00 Sloga (P) 0 : 3 Radnički (K)
08.09.2012 10:00 C.zvezda 5 : 3 Vulturul
08.09.2012 14:00 Tempo 0 : 3 Sloga (BNS)
08.09.2012 16:30 Budućnost (BB) 3 : 1 Slavija
08.09.2012 14:00 Radnički (B) 0 : 11 Železničar
08.09.2012 14:00 Dinamo 1 : 0 Vojvodina
08.09.2012 17:00 Borac (S) 0 : 4 Jugoslavija
08.09.2012 Železničar 4 : 2 Karađorđe
08.09.2012 Mladi radnik (R) 0 : 2 GFK Jasenica 1911
08.09.2012 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Letnjikovac
08.09.2012 Brodarac 1 : 1 BSK Borča
08.09.2012 01:00 Napredak 1 : 1 Loznica 1919
08.09.2012 11:00 Raadnički 1923 4 : 0 Sloboda Point
08.09.2012 Sloga 0 : 1 ČSK Pivara
08.09.2012 OFK Beograd 5 : 3 Zemun
08.09.2012 Teleoptik 5 : 0 Borac
08.09.2012 Crvena zvezda 0 : 1 Partizan
08.09.2012 Vojvodina 3 : 2 Rad
08.09.2012 12:00 ČSK Pivara 4 : 1 Hajduk
08.09.2012 12:00 Crvenka 1 : 1 Dinamo
08.09.2012 12:00 Vojvodina 3 : 0 Proleter 2006
08.09.2012 12:00 Inđija 2 : 3 Vršac
08.09.2012 12:00 Banat 3 : 0 Novi Sad
08.09.2012 15:00 Čoka 1 : 1 Tavankut
08.09.2012 15:00 Jadran 0 : 7 Potisje
08.09.2012 15:00 Obilić 5 : 2 Proleter
08.09.2012 15:00 Bajša 2 : 1 Vinogradar
08.09.2012 15:00 Krivaja 3 : 2 Tisa
08.09.2012 15:00 Preporod 1 : 4 Čantavir
08.09.2012 11:00 Subotica '96 13 : 0 AFK
08.09.2012 11:00 Olimpija 0 : 1 Senta
08.09.2012 Sloga 1 : 3 Mladi radnik
08.09.2012 Badnjevac 1 : 3 Pinkum
08.09.2012 16:30 Šumadija 1903 2 : 0 Mladost
08.09.2012 16:30 Sloboda 5 : 0 Budućnost
08.09.2012 16:30 Sušica 1 : 1 Sloga (BB)
08.09.2012 12:00 Borac 2 : 0 Dolina
08.09.2012 12:00 Spartak 3 : 7 Mika Antić
08.09.2012 12:00 Proleter 9 : 1 Radnički
08.09.2012 12:00 Mačva 5 : 0 Budućnost
08.09.2012 12:00 Loznica 1 : 0 Radnički
08.09.2012 12:00 Železničar 4 : 0 Jedinstvo
08.09.2012 12:30 Čukarički 2 : 4 Smederevo
08.09.2012 Napredak 3 : 0 Loznica 1919
08.09.2012 13:00 Partizan 11 : 0 Župa
08.09.2012 Radnički 1 : 1 AS
08.09.2012 Bežanija 0 : 3 Zemun
08.09.2012 11:00 Savacijum 2 : 0 Borac
08.09.2012 14:00 Crvena zvezda 0 : 0 Radnički 1923
08.09.2012 OFK Beograd 1 : 0 Rad
08.09.2012 10:00 ČSK Pivara 0 : 1 Hajduk
08.09.2012 10:00 Crvenka 2 : 2 Dinamo
08.09.2012 10:00 Vojvodina 6 : 0 Proleter 2006
08.09.2012 10:00 Inđija 5 : 2 Vršac
08.09.2012 10:00 Banat 1 : 1 Novi Sad
08.09.2012 Podunavac 3 : 1 Osipaonica
08.09.2012 Slavija 3 : 0 Skobalj
08.09.2012 Proleter 5 : 2 Mladi radnik
08.09.2012 SASK 3 : 0 Borac
08.09.2012 Šumadinac 13 : 2 Sloga
08.09.2012 11:00 Spartak Zlatibor voda 8 : 1 Subotica
08.09.2012 11:00 Bačka Topola 8 : 1 Tavankut
08.09.2012 Bresje-Superior 1 : 3 Udarnik
08.09.2012 14:30 Napredak 8 : 0 Budućnost
08.09.2012 Omladinac 5 : 1 Polet
08.09.2012 Šumadija 3 : 0 Sloga
08.09.2012 Pobeda 3 : 5 Radnik
08.09.2012 Selevac 0 : 0 Mladi borac
08.09.2012 Železničar 4 : 1 Panter
08.09.2012 AF Duljaj 4 : 1 Badnjevac
08.09.2012 Sloga 4 : 3 GFK Jasenica 1911
08.09.2012 Homoljac 1 : 4 Rudar
08.09.2012 Kolonija Sveti Sava 0 : 1 Mladi radnik
08.09.2012 10:00 Borac 2 : 1 Dolina
08.09.2012 10:00 Spartak 0 : 8 Mika Antić
08.09.2012 10:00 Proleter 6 : 2 Radnički
08.09.2012 09:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Borac
08.09.2012 09:00 Karađorđe (R) 6 : 2 Sloga (D)
08.09.2012 09:00 Lokomotiva 0 : 8 Apolon 4
08.09.2012 09:00 Sloga (B) 0 : 1 Arsenal
08.09.2012 09:00 Pobeda 2 : 1 Šumadija 1903 II
08.09.2012 09:00 Azbest 0 : 4 Sušica
08.09.2012 09:00 Kraguj 2 : 0 Slavija
08.09.2012 10:00 Krušik 6 : 1 Jedinstvo
08.09.2012 10:00 Mačva 3 : 0 Budućnost
08.09.2012 10:00 Loznica 0 : 3 Radnički
08.09.2012 10:00 Železničar 2 : 0 Spartak
08.09.2012 10:00 Ribnica 2 : 2 Savacijum
08.09.2012 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 1 : 2 Subotica '00
08.09.2012 09:30 Bačka Topola 1 : 4 Bačka 1901
08.09.2012 12:30 Spartak Zlatibor voda '01 16 : 0 Subotica '01
08.09.2012 10:00 Radnicki 1923 II 10 : 0 Feniks
08.09.2012 10:00 Šumadija 1903 2 : 2 Duljaj
08.09.2012 12:30 Bane 1 0 : 3 Bane 2
08.09.2012 12:30 Nacional 3 : 0 OFK As
08.09.2012 12:30 Pazar Juniors '01 2 : 1 Tutin
08.09.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 6 : 1 Ibar
08.09.2012 12:30 Rudar 8 : 4 Sočanica
08.09.2012 12:30 Pazar Juniors '00 7 : 0 OFK Lešak
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.