XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Subota, 15 Septembar 2012

Fudbal

15.09.2012 21:00 Partizan 5 : 2 Hajduk
15.09.2012 16:30 Sloboda Point 4 : 3 OFK Beograd
15.09.2012 16:30 Javor 0 : 1 Donji Srem
15.09.2012 16:30 Rad 3 : 0 BSK Borča
15.09.2012 16:30 Novi Pazar 1 : 1 Spartak ZV
15.09.2012 16:30 Radnički (N) 1 : 0 Smederevo
15.09.2012 16:30 Teleoptik 0 : 0 Jedinstvo Putevi
15.09.2012 19:00 Napredak 2 : 0 Timok
15.09.2012 16:30 Čukarički 1 : 2 Novi Sad
15.09.2012 19:00 Metalac (GM) 1 : 1 Bežanija
15.09.2012 16:30 Radnički (NP) 1 : 1 Mladost (L)
15.09.2012 16:30 Proleter 0 : 0 Inđija
15.09.2012 16:30 Banat 0 : 4 Voždovac
15.09.2012 16:30 Kolubara 1 : 1 Borac
15.09.2012 16:00 Šumadija (A) 3 : 0 Bane
15.09.2012 16:00 Vujić Valjevo 0 : 1 Jasenica 1911
15.09.2012 16:00 Rudar 0 : 1 Sloga (PM)
15.09.2012 16:00 Pobeda 1 : 1 Mačva
15.09.2012 16:00 Mokra Gora 1 : 0 Karađorđe
15.09.2012 16:00 Omladinac 1 : 1 Tutin
15.09.2012 16:00 Morava 2 : 1 Zvižd
15.09.2012 16:00 Sloga (B) 3 : 1 VGSK
15.09.2012 16:00 Radnički (V) 2 : 1 OFK Osečina
15.09.2012 16:00 Loznica 1919 3 : 0 Sloga (S)
15.09.2012 16:00 FAP 4 : 0 Sloga (BB)
15.09.2012 16:00 Kačer 3 : 0 Zlatar
15.09.2012 16:00 Sloga (P) 0 : 1 Borac (Š)
15.09.2012 16:00 AFK 2 : 8 Radnički (B)
15.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 1 Kozara
15.09.2012 16:00 OFK Kikinda 1 : 1 Vršac
15.09.2012 16:00 Radnički (K) 1 : 1 Borac
15.09.2012 16:00 Bilećanin 1 : 0 Kolonija
15.09.2012 16:00 Proleter 4 : 0 Jedinstvo (BK)
15.09.2012 16:00 Sloboda 0 : 1 Jedinstvo (NB)
15.09.2012 16:00 Jugović 2 : 0 Polet
15.09.2012 16:00 OFK Bačka 1 : 1 Sloga
15.09.2012 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Srbobran
15.09.2012 16:00 Crvenka 4 : 2 1. Maj Agroruma
15.09.2012 16:00 Stanišić 3 : 0 Budućnost
15.09.2012 16:00 Mladost (T) 5 : 2 Borac
15.09.2012 16:00 Mladost (BP) 0 : 0 Omladinac
15.09.2012 Grdica 2 : 1 Budućnost
15.09.2012 16:30 Rudar 2 : 1 Radnički
15.09.2012 16:30 Lunjevica 1 : 3 Mladost
15.09.2012 16:00 Železničar 3 : 1 Vihor
15.09.2012 16:00 Glavaš 0 : 0 Budućnost
15.09.2012 16:00 Marjan 1 : 3 Lepenica
15.09.2012 16:00 Mačva 2005 7 : 0 Provo
15.09.2012 16:00 Jadar 0 : 5 Radjevac
15.09.2012 16:00 Radnički 1 : 1 Hajduk Stanko
15.09.2012 16:30 Zadrugar 3 : 1 Mladost
15.09.2012 16:30 Banjani 1 : 0 Tulari
15.09.2012 16:00 Zlatibor voda 1 : 1 Crnokosa
15.09.2012 16:00 Jasen 8 : 1 Višesava
15.09.2012 16:00 Naša krila 1936 2 : 3 Borac
15.09.2012 16:00 Jastrebac 0 : 2 Radnički 1924 (K)
15.09.2012 16:00 Rad 1 : 0 Zemljoradnik
15.09.2012 16:00 Palilula 5 : 3 Moravica
15.09.2012 16:30 Alakince 1 : 0 As
15.09.2012 16:30 Nebeski Andjeli 2 : 0 Besa
15.09.2012 16:30 Levosoje 2 : 1 Pavlovac
15.09.2012 16:30 Mladost (S) 3 : 1 Trešnjevka
15.09.2012 16:00 Jedinstvo (BP) 0 : 0 Zadrugar
15.09.2012 16:00 Spartak 1 : 2 Jedinstvo (P)
15.09.2012 16:00 Napredak 1 : 0 Padež
15.09.2012 16:00 Jug Bogdan 1 : 3 Topličanin
15.09.2012 16:00 Borac 4 : 3 Pobeda
15.09.2012 16:00 Partizanski put 1 : 2 Kosovac
15.09.2012 16:00 Polet 0 : 1 Dunđerski
15.09.2012 16:00 OFK Niš 4 : 1 Omladinac
15.09.2012 16:00 Jedinstvo (B) 2 : 0 Jablanica
15.09.2012 16:00 Radan 9 : 0 Gradac
15.09.2012 16:30 Krivelj 6 : 0 Ključ
15.09.2012 16:30 Bučje 3 : 1 Radujevac
15.09.2012 16:30 Brestovac 3 : 0 Rajac
15.09.2012 16:30 Rudna Glava 0 : 1 Poreč
15.09.2012 16:00 Sloga 2 : 1 BSK
15.09.2012 16:00 Midžor 1 : 3 Velika Jasikova
15.09.2012 16:30 FUD 4 : 0 Naupare
15.09.2012 16:30 Njegoš 2 : 0 Preporod
15.09.2012 16:30 Panonija IM Topola 0 : 0 Bajša
15.09.2012 16:30 Potisje 2 : 0 Obilić
15.09.2012 16:30 Čoka 5 : 3 Jadran
15.09.2012 16:30 Begej 3 : 0 Crvena zvezda (VS)
15.09.2012 16:30 Borac (Z) 0 : 0 Vojvodina (NM)
15.09.2012 16:30 Radnički (S) 2 : 0 Mladost
15.09.2012 16:30 Rusanda 3 : 0 OFK Gradnulica
15.09.2012 16:30 Naftagas 2 : 1 Crvena zvezda (RS)
15.09.2012 16:30 BAK 1 : 1 Borac
15.09.2012 16:30 Sloga (P) 2 : 1 Polet
15.09.2012 16:30 Radnički 1 : 3 BSK
15.09.2012 16:30 Sloga 1 : 0 Omladinac (D)
15.09.2012 16:30 Polet 2 : 2 Borac
15.09.2012 16:30 Graničar (G) 3 : 0 Graničar (R)
15.09.2012 16:30 OFK Mladost 0 : 0 Mladost (K)
15.09.2012 16:00 Tvrdjava 4 : 2 Jedinstvo
15.09.2012 16:00 Veternik 1 : 0 Obilić
15.09.2012 16:00 Vrbas 1 : 1 Petrovaradin
15.09.2012 16:00 Borac 2 : 0 Stari Grad
15.09.2012 Hajduk (V) 3 : 2 Sloven (S)
15.09.2012 Podrinje 1 : 1 Kupinovo
15.09.2012 Rudar 2 : 2 Graničar
15.09.2012 Sloven 4 : 0 Ljukovo
15.09.2012 16:30 Parmenac 2 : 1 Mladost
15.09.2012 16:00 Bratstvo 4 : 0 Sloga
15.09.2012 16:30 Ozremica 1 : 4 Jablanica
15.09.2012 16:00 Đerdap 1 : 0 Sloga
15.09.2012 16:00 Žitkovica 3 : 2 Basarac
15.09.2012 16:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo (LJ)
15.09.2012 16:00 OFK Homolje 1 : 2 Radnički
15.09.2012 16:00 Trgovački 2 : 2 Krilaš
15.09.2012 16:00 Badljevica 3 : 1 Lunjevac
15.09.2012 16:00 Mladost 0 : 2 ŽSK
15.09.2012 16:00 Grivac 9 : 1 Šumadija
15.09.2012 16:30 Žabare 2 : 1 Sloga
15.09.2012 16:30 Mladost 2 : 1 Prvi srpski ustanak
15.09.2012 16:00 Gučevo 5 : 1 Velika Reka
15.09.2012 16:00 Mladost (PP) 2 : 0 Galeb
15.09.2012 16:30 Mionica 2 : 1 Toplica
15.09.2012 16:30 Radnik 2 : 1 Čučuge
15.09.2012 16:30 Kalenić 1 : 0 Omladinac
15.09.2012 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 3 Kolubara 2
15.09.2012 16:00 JERMA 1 : 1 Temac
15.09.2012 16:00 Borac 2 : 0 Provalija
15.09.2012 16:00 Omladinac 0 : 1 Kumarevo 65
15.09.2012 16:00 Navalin 2 : 1 Veternica 1926
15.09.2012 16:00 Sloboda 3 : 0 Gornje Krajince
15.09.2012 16:00 Marjan MB 1 : 0 Železničar
15.09.2012 16:30 Lokomotiva 2 : 3 Dušan Silni
15.09.2012 16:30 Subotica 1 : 0 Mala Bosna
15.09.2012 16:30 Delija 6 : 1 Polet
15.09.2012 16:30 Budućnost 4 : 0 Progresul
15.09.2012 16:30 Jedinstvo Stević 8 : 0 Pobeda
15.09.2012 16:30 Glogonj 0 : 0 Mladost
15.09.2012 16:30 Karaš (K) 1 : 1 Borac (VG)
15.09.2012 Železničar 2 : 3 Proleter
15.09.2012 16:00 Fruškogorski partizan 1 : 2 Mladost
15.09.2012 16:00 Krila Krajine 1 : 1 Kulpin
15.09.2012 16:00 Soko 3 : 1 Karađorđevo
15.09.2012 15:30 Barajevo 0 : 5 Stepojevac VAGA
15.09.2012 15:30 Napredak 0 : 1 Krtinska
15.09.2012 15:30 Pudarci 1 : 1 Velika Krsna
15.09.2012 15:30 Policajac 0 : 0 Crvenka
15.09.2012 16:00 Mladost 0 : 1 Sloga
15.09.2012 16:00 Bukovik 1 : 0 Omladinac
15.09.2012 16:00 Borac 2 : 1 Draževac
15.09.2012 16:00 Sloga 3 : 0 Mladi Radnik
15.09.2012 16:00 Polet 4 : 2 Pobeda 1976
15.09.2012 16:30 Rečka 3 : 0 Slatina
15.09.2012 16:30 Bogutovačka Banja 3 : 0 Mladost
15.09.2012 16:00 7 juli 2 : 0 Soko
15.09.2012 16:00 Dobrnje 3 : 4 Busur
15.09.2012 16:00 Sloga 1952 1 : 2 Burovac
15.09.2012 16:00 B.S.K. 0 : 0 Laolac
15.09.2012 16:00 Čokordin 1 : 1 Radnik
15.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Mladost (L)
15.09.2012 16:00 Mlava 1 : 0 Mladost (R)
15.09.2012 16:00 Napredak 1 : 0 Rade Milošević
15.09.2012 16:00 Omladinac B 1 : 3 Bata Bulić
15.09.2012 16:00 Rudar 6 : 1 Jelav
15.09.2012 16:00 TE Gučevo 3 : 0 Mladost (B)
15.09.2012 16:00 Zadrugar 3 : 0 Napredak
15.09.2012 16:00 Omladinac 1 : 2 Sloga
15.09.2012 16:00 Maovi MH 4 : 1 POFK Letnjikovac
15.09.2012 16:00 Rankovac 11 : 0 Mladost (SV)
15.09.2012 13:30 Rudar 7 : 0 Zvizdar
15.09.2012 Šarbane 3 : 0 Dokmir
15.09.2012 16:00 Bratstvo 4 : 4 Moravac
15.09.2012 16:00 Mladost (DL) 3 : 1 Turekovac
15.09.2012 16:00 Milanovo 1 : 1 Mladost (K)
15.09.2012 16:00 Goblen 1 : 7 Brza
15.09.2012 16:00 Real 3 : 2 Vrhunac
15.09.2012 16:00 Rudar 2 : 1 Rudar
15.09.2012 16:30 Ribnik 1 : 0 Omladinac
15.09.2012 16:30 Mladost 3 : 4 Moravac-C 74
15.09.2012 16:30 Jugovići 1 : 0 Stari Trstenik
15.09.2012 16:30 Polet 57 3 : 2 Rujišnik
15.09.2012 16:30 Omladinac 2 : 2 Omašnica
15.09.2012 16:30 Vinogradar 1 : 2 Stara Čaršija
15.09.2012 16:00 Varvarin 0 : 3 14. Oktobar
15.09.2012 16:00 Gaglovo 8 : 1 Zdravinje
15.09.2012 16:00 Budućnost 5 : 3 Modrica
15.09.2012 16:00 Parunovac 4 : 0 Zmajevac
15.09.2012 16:00 Trmčari 0 : 3 Pasjak
15.09.2012 16:00 Padež 5 : 2 Kruševica
15.09.2012 16:00 Srnje 2 : 2 BSK
15.09.2012 16:00 Pakašnica 2 : 4 Globoder
15.09.2012 16:00 Sokolovi 1 : 1 Meševo
15.09.2012 16:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Janošik
15.09.2012 16:30 Mladost 2 : 0 Sloboda
15.09.2012 16:30 Polet 3 : 1 Mladi Radnik
15.09.2012 OFK Rogača 0 : 5 Sibnica
15.09.2012 OFK Slatina 0 : 1 4 Juli
15.09.2012 Rudar 2012 1 : 1 Denim
15.09.2012 Đurinci 1 : 4 Crvena zvezda
15.09.2012 Mladost 0 : 3 Mladost
15.09.2012 Nemenikuće 0 : 0 Ropočevo
15.09.2012 Sloga 2012 2 : 3 Drlupa
15.09.2012 16:00 Napredak 0 : 4 Mladost (MM)
15.09.2012 Kotlenik (G) 5 : 0 Polet (LJ)
15.09.2012 16:30 BSK 3 : 1 OFK Sokolovo
15.09.2012 16:30 Petka 2 : 1 Strmovo
15.09.2012 15:30 Pobeda 1 : 2 Crvena Zastava
15.09.2012 16:00 Oniks 0 : 3 Osaonica
15.09.2012 16:00 Mladost 1 : 3 Hajduk
15.09.2012 16:00 Omladinac 4 : 1 Belica
15.09.2012 16:00 Dražmirovac 4 : 1 Šantarovac
15.09.2012 16:00 Morava 5 : 0 Trnava
15.09.2012 16:00 ISK Izvor 4 : 2 Budućnost
15.09.2012 16:00 Sloboda 2 : 0 Vihor
15.09.2012 16:00 Moravac 1 : 1 Železničar
15.09.2012 13:00 Kalemegdan 1 : 0 Rubin
15.09.2012 16:00 Fruškogorac 4 : 0 Radnički 1919
15.09.2012 16:00 Bukovička Banja 0 : 9 Mačva
15.09.2012 16:00 Trijumf 3 : 0 Slatke male
15.09.2012 16:00 Majdanpek 1 : 5 Una Fortuna
15.09.2012 Napredak 1 : 0 Sloboda Piont
15.09.2012 Partizan 0 : 1 Vojvodina
15.09.2012 Sloga 1 : 0 Crvena zvezda
15.09.2012 Inđija 2 : 1 Radnički
15.09.2012 11:00 Jagodina 0 : 1 OFK Beograd
15.09.2012 11:00 Radnički 1923 3 : 2 Borac
15.09.2012 Timok 0 : 1 Banat
15.09.2012 10:00 BSK Borča 3 : 2 Rad
15.09.2012 Omladinac 1 : 3 Hajduk
15.09.2012 Vojvodina 0 : 0 Donji Srem
15.09.2012 ČSK Pivara 7 : 0 Radnički
15.09.2012 Slavija 1 : 0 Polet
15.09.2012 Proleter 1 : 2 Novi Sad
15.09.2012 11:00 Radan 2 : 3 Car Konstantin
15.09.2012 11:00 Vlasina 4 : 0 Hajduk Veljko
15.09.2012 11:00 Žitoradja 0 : 1 Vrežina 2009
15.09.2012 11:00 Borac 0 : 3 Moravac Orion
15.09.2012 11:00 Sinđelić 1 : 2 Jedinstvo
15.09.2012 11:00 Dinamo 0 : 1 Radnički (P)
15.09.2012 10:00 Arsenal 2 : 3 Šumadija 1903
15.09.2012 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 3 Novi Pazar
15.09.2012 Udarnik 6 : 0 Mladi borac
15.09.2012 Radnik 7 : 0 Selevac
15.09.2012 Sloga 1 : 5 Pobeda
15.09.2012 Jedinstvo 5 : 0 Šumadija
15.09.2012 Polet 0 : 3 Glavaš
15.09.2012 16:00 Budućnost 0 : 3 Omladinac
15.09.2012 11:30 Bresje-Superior 1 : 3 Napredak
15.09.2012 10:00 Partizan (G) 10 : 3 Sloga (P)
15.09.2012 14:00 Vojvodina 10 : 0 Borac (S)
15.09.2012 12:00 Železničar 0 : 0 Dinamo
15.09.2012 14:30 Slavija 7 : 0 Radnički (B)
15.09.2012 14:00 Sloga (BNS) 8 : 1 Budućnost (BB)
15.09.2012 14:00 Mladost (O) 9 : 1 Tempo
15.09.2012 16:00 Sloga (L) 0 : 3 Železničar
15.09.2012 Osipaonica 1 : 6 Smederevo
15.09.2012 Stig 0 : 6 Mladi radnik (R)
15.09.2012 16:00 Radjevac 0 : 0 Jedinstvo
15.09.2012 16:00 Krušik 0 : 0 Savacijum
15.09.2012 16:00 Mačva 3 : 0 Budućnost
15.09.2012 10:00 Rad 3 : 0 Brodarac
15.09.2012 Partizan 1 : 1 Vojvodina
15.09.2012 Borac 1 : 2 Crvena zvezda
15.09.2012 16:00 Zemun 0 : 0 Teleoptik
15.09.2012 11:00 ČSK Pivara 2 : 2 OFK Beograd
15.09.2012 Sloboda Point 3 : 0 Sloga
15.09.2012 13:00 Loznica 1919 0 : 2 Raadnički 1923
15.09.2012 BSK Borča 2 : 0 Napredak
15.09.2012 12:00 Novi Sad 2 : 2 ČSK Pivara
15.09.2012 12:00 Dinamo 4 : 0 Indeks
15.09.2012 12:00 Bečej 1918 1 : 2 Crvenka
15.09.2012 14:30 Panonija IM Topola 4 : 2 Bajša
15.09.2012 14:30 Potisje 4 : 1 Obilić
15.09.2012 14:30 Čoka 12 : 0 Jadran
15.09.2012 11:00 AFK 1 : 6 Subotica '97
15.09.2012 11:00 AF Duljaj 3 : 0 Seljak
15.09.2012 Mladi radnik 8 : 0 Rudar
15.09.2012 Smederevo 1 : 1 Sloga
15.09.2012 16:00 Mladost 0 : 2 Sloga (K)
15.09.2012 16:00 Sevojno 2 : 1 Sušica
15.09.2012 16:00 Metalac (GM) 0 : 1 Metalac (K)
15.09.2012 16:00 Budućnost 2 : 2 Novi Pazar
15.09.2012 16:00 Šumadija 1903 0 : 2 Sloboda
15.09.2012 12:00 Dolina 3 : 7 Radnički
15.09.2012 12:00 Mika Antić 6 : 1 Proleter
15.09.2012 12:00 Borac 3 : 3 Kolonija
15.09.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 0 Jedinstvo
15.09.2012 12:00 Rađevac 2 : 3 Železničar
15.09.2012 12:00 Krušik 0 : 3 Mačva
15.09.2012 Rad 2 : 2 Čukarički
15.09.2012 15:00 Radnički 1923 1 : 1 OFK Beograd
15.09.2012 Borac 0 : 6 Crvena zvezda
15.09.2012 Zemun 6 : 0 Savacijum
15.09.2012 13:00 AS 11 : 1 Bežanija
15.09.2012 Župa 3 : 3 Radnički
15.09.2012 11:00 Smederevo 1 : 2 Napredak
15.09.2012 10:00 Novi Sad 1 : 0 ČSK Pivara
15.09.2012 10:00 Dinamo 5 : 1 Indeks
15.09.2012 10:00 Bečej 1918 8 : 1 Crvenka
15.09.2012 Borac 0 : 3 Sloboda
15.09.2012 Skobalj 0 : 9 Proleter
15.09.2012 Podunavac 6 : 0 Slavija
15.09.2012 11:00 Olimpija 1 : 0 Senta
15.09.2012 10:00 Tavankut 3 : 12 Mladost Radost
15.09.2012 11:00 Spartak Zlatibor voda 3 : 3 Bačka Topola
15.09.2012 Udarnik 2 : 3 Mladi borac
15.09.2012 Radnik 4 : 0 Selevac
15.09.2012 Sloga 4 : 1 Pobeda
15.09.2012 14:30 Jedinstvo 0 : 6 Šumadija
15.09.2012 Polet 2 : 2 Glavaš
15.09.2012 14:00 Budućnost 0 : 1 Omladinac
15.09.2012 Bresje-Superior 0 : 3 Napredak
15.09.2012 MIP Presing 1 : 0 Smederevo
15.09.2012 Mladi radnik 21 : 0 Seljak
15.09.2012 Rudar 1 : 0 Kolonija Sveti Sava
15.09.2012 Badnjevac 6 : 0 Sloga
15.09.2012 10:00 Dolina 7 : 1 Radnički
15.09.2012 10:00 Mika Antić 6 : 2 Proleter
15.09.2012 10:00 Borac 6 : 1 Kolonija
15.09.2012 09:00 Slavija 3 : 0 Karađorđe (T)
15.09.2012 09:00 Sušica 3 : 2 Kraguj
15.09.2012 09:00 Šumadija 1903 II 4 : 3 Azbest
15.09.2012 09:00 Arsenal 1 : 0 Pobeda
15.09.2012 09:00 Apolon 4 5 : 2 Sloga (B)
15.09.2012 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Šabac
15.09.2012 10:00 Spartak 4 : 1 Ribnica
15.09.2012 10:00 Rađevac 0 : 2 Železničar
15.09.2012 10:00 Drina 1 : 2 Loznica
15.09.2012 10:00 Krušik 2 : 1 Mačva
15.09.2012 10:00 Bačka 1901 6 : 0 Subotica '01
15.09.2012 09:30 AFK 1 : 4 Bačka Topola
15.09.2012 10:00 Vinogradar 0 : 8 Dribling
15.09.2012 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 13 : 0 Potisje
15.09.2012 10:00 Karađorđe (R) 4 : 3 Apolon 4 II
15.09.2012 Budućnost 0 : 3 Šampion
15.09.2012 Krušik 4 : 1 Železničar
15.09.2012 Radnički 4 : 1 Polet
15.09.2012 OFK Osečina 0 : 8 Krušik 2
15.09.2012 Jedinstvo 1 : 1 Spartak
15.09.2012 12:30 Bane 2 6 : 1 OFK Lešak
15.09.2012 12:30 Sočanica 0 : 13 Pazar Juniors '00
15.09.2012 12:30 Ibar 0 : 3 Rudar
15.09.2012 12:30 Tutin 4 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
15.09.2012 12:30 OFK As 0 : 3 Pazar Juniors '01
15.09.2012 12:30 Bane 1 3 : 0 Nacional

Rukomet

15.09.2012 19:30 Kolubara 29 : 32 Partizan
15.09.2012 19:00 Radnički 26 : 21 Crvenka Jafa
15.09.2012 19:30 Železničar 1949 29 : 31 Zaječar
15.09.2012 17:00 Napredak 21 : 29 Vojvodina
15.09.2012 18:30 PKB 23 : 21 Vrbas Carnex
15.09.2012 18:30 Metaloplastika 25 : 22 Rudar
15.09.2012 19:00 Železnicar 28 : 27 Radnički Svilajnac
15.09.2012 19:00 Zaječar 30 : 24 Radnički (K)
15.09.2012 17:30 Naisa 32 : 28 Crvena Zvezda
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.