XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 73 utakmica za dan
Sreda, 19 Septembar 2012

Fudbal

19.09.2012 16:00 Trepča 2 : 0 Omladinac
19.09.2012 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Radnički
19.09.2012 Granit 3 : 0 Rudar
19.09.2012 19:50 Goč 3 : 0 Mataruge
19.09.2012 Borac 4 : 1 Polet
19.09.2012 19:45 Vrnjci 2 : 4 Radnik
19.09.2012 Budućnost 1 : 0 Pazar Juniors 2011
19.09.2012 Ribnica 1 : 4 Grdica
19.09.2012 Braća Vuković 2 : 0 Ibar
19.09.2012 16:00 Aranđelovac 1 : 0 Bare
19.09.2012 16:00 Karađorđe 3 : 2 Borac
19.09.2012 16:00 Lepenica 4 : 1 Junkovac
19.09.2012 16:00 Sloga 1 : 1 Marjan
19.09.2012 16:00 Banja 2 : 1 Beli orlovi
19.09.2012 16:00 Šatornja 2 : 1 Partizan
19.09.2012 16:00 Bokanja 1 : 0 Šumadinac
19.09.2012 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Šumadija
19.09.2012 16:30 Tulari 4 : 0 Ribnikar
19.09.2012 16:30 Sovljak 3 : 2 Banjani
19.09.2012 16:30 Rubribreza 1 : 3 Brezovica
19.09.2012 16:30 OFK Jabučje 0 : 0 Polet
19.09.2012 16:30 Mladost 1 : 4 ZSK
19.09.2012 16:30 Vrujci 0 : 1 Zadrugar
19.09.2012 16:30 Tešnjar 1 : 2 Trlić
19.09.2012 16:30 Pepeljevac 1 : 0 OFK Divci
19.09.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Omladinac
19.09.2012 16:00 Sloboda 0 : 1 OFK Niš
19.09.2012 16:00 Aluminjum 0 : 2 Crvena zastava
19.09.2012 16:00 Mladost 0 : 3 Budućnost
19.09.2012 16:00 Mladost 1 : 0 Rudar
19.09.2012 16:00 Vrtište 4 : 0 Morava
19.09.2012 16:00 Proleter 2 : 3 Brzi Brod
19.09.2012 16:30 Majdan 1 : 0 Šumadija
19.09.2012 16:30 Baćkovac Junajted 3 : 0 Takovski Ustanak
19.09.2012 16:30 Jablanica 1 : 1 Omladinac
19.09.2012 16:30 Ozrem 7 : 0 Ozremica
19.09.2012 16:30 Mladost 09 1 : 3 Šilopaj
19.09.2012 16:00 Sečanica 1 : 1 Vulkan 1936
19.09.2012 16:00 Supovac 4 : 2 Mladost (DK)
19.09.2012 16:00 Plavi Dunav 0 : 1 Jedinstvo Stević
19.09.2012 16:00 Železničar 7 : 0 Omladinac (D)
19.09.2012 16:00 Mladost 4 : 1 Proleter
19.09.2012 16:00 Spartak 2 : 0 Glogonj
19.09.2012 16:00 Unirea 3 : 1 BSK Bavanište
19.09.2012 16:00 Polet 1 : 2 Strela
19.09.2012 16:00 Dolovo 3 : 0 Omladinac (O)
19.09.2012 16:00 Pobeda 0 : 1 Borac
19.09.2012 16:30 Vidrovac 5 : 0 OFK Tamnič
19.09.2012 16:30 Ratar 3 : 0 Malajnica
19.09.2012 16:30 Slatina 3 : 1 Mladost
19.09.2012 16:30 Graničar 0 : 0 Rečka
19.09.2012 16:30 Kovilovo 2 : 1 Deli Jovan
19.09.2012 16:30 Čubra 1 : 4 Polet
19.09.2012 16:30 Srbovo 4 : 6 Smedovac
19.09.2012 16:00 Sloga (L) 4 : 3 Mip Majdan
19.09.2012 16:00 Borac 1 : 0 Vojvoda Milenko
19.09.2012 16:00 Metalac 0 : 5 Stig
19.09.2012 16:00 Pobeda 1 : 0 Sopot
19.09.2012 16:00 Napredak (B) 2 : 1 Zemljoradnik
19.09.2012 16:00 Napredak (N) 3 : 2 Dunav
19.09.2012 16:00 Mlava 4 : 0 Sloga (D)
19.09.2012 16:00 Napredak (P) 5 : 0 Dizel
19.09.2012 16:00 Venčani 1 : 3 22 Februar
19.09.2012 16:00 Sušica 2012 0 : 3 Nomanica
19.09.2012 Drlupa 0 : 1 OFK Rogača
19.09.2012 Ropočevo 8 : 3 Sloga 2012
19.09.2012 Mladost 5 : 3 Nemenikuće
19.09.2012 Crvena zvezda 5 : 2 Mladost
19.09.2012 Denim 2 : 1 Đurinci
19.09.2012 4 Juli 1 : 2 Vis
19.09.2012 Sibnica 6 : 0 OFK Slatina
19.09.2012 16:00 Smederevo 6 : 2 Železničar
19.09.2012 16:00 Šumadija 8 : 2 Seljak
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.