XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2012 17:00 Aranđelovac - Beli orlovi 1:2
2 08.09.2012 16:30 Marjan - Aranđelovac 3:0
3 12.09.2012 16:30 Aranđelovac - Junkovac 6:1
4 16.09.2012 16:00 Borac - Aranđelovac 2:1
5 19.09.2012 16:00 Aranđelovac - Bare 1:0
6 23.09.2012 16:00 Aranđelovac - Karađorđe 3:2
7 29.09.2012 15:30 Lepenica - Aranđelovac 5:0
8 07.10.2012 15:30 Aranđelovac - Sloga 3:1
9 14.10.2012 15:00 Banja - Aranđelovac 1:0
10 17.10.2012 15:00 Aranđelovac - Šatornja 1:0
11 21.10.2012 15:00 Bokanja - Aranđelovac 1:1
13 03.11.2012 13:30 Lokomotiva - Aranđelovac 3:0
14 11.11.2012 13:30 Aranđelovac - Šumadija 1:5
15 14.11.2012 13:30 Vinča - Aranđelovac 4:3
16 18.11.2012 13:00 Aranđelovac - Šumadinac 0:2
17 25.11.2012 13:00 Partizan - Aranđelovac 2:1
18 24.03.2013 10:00 Beli orlovi - Aranđelovac 2:1
19 31.03.2013 15:00 Aranđelovac - Marjan 5:1
20 07.04.2013 15:30 Junkovac - Aranđelovac 0:0
21 17.04.2013 15:30 Aranđelovac - Borac 2:1
22 13.04.2013 15:30 Bare - Aranđelovac 3:2
23 20.04.2013 16:00 Karađorđe - Aranđelovac 1:3
24 28.04.2013 16:00 Aranđelovac - Lepenica 2:5
25 01.05.2013 16:00 Sloga - Aranđelovac 0:2
26 05.05.2013 16:00 Aranđelovac - Banja 4:2
27 12.05.2013 16:30 Šatornja - Aranđelovac 2:1
28 19.05.2013 16:30 Aranđelovac - Bokanja 2:1
30 26.05.2013 17:00 Aranđelovac - Lokomotiva 0:0
31 02.06.2013 14:00 Šumadija - Aranđelovac 7:0
32 09.06.2013 17:30 Aranđelovac - Vinča 2:1
33 16.06.2013 17:30 Šumadinac - Aranđelovac 0:3
34 23.06.2013 17:30 Aranđelovac - Partizan 3:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 32 20 5 7 65
2 Lepenica 32 19 5 8 62
3 Lokomotiva 32 18 4 10 58
4 Šatornja 32 14 7 11 49
5 Bokanja 32 14 4 14 46
6 Banja 32 13 6 13 45
7 Junkovac 32 12 8 12 44
8 Borac 32 14 2 16 44
9 Beli orlovi 32 14 1 17 43
10 Vinča 32 11 10 11 43
11 Partizan (-1) 32 13 5 14 43
12 Marjan 32 13 4 15 43
13 Karađorđe 32 13 3 16 42
14 Aranđelovac 32 13 3 16 42
15 Šumadinac 32 13 3 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Sloga 32 7 6 19 27
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu