XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 538 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2013

Fudbal

09.06.2013 17:00 Bane 0 : 0 Sloboda (Č)
09.06.2013 17:00 Radnički Stobeks 5 : 1 Pobeda
09.06.2013 17:00 Rudar 3 : 2 Železničar
09.06.2013 11:00 Polet (LJ) 6 : 1 Seljak
09.06.2013 17:00 Vujić Valjevo 0 : 3 Mačva
09.06.2013 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Partizan (BB)
09.06.2013 17:00 Jasenica 1911 1 : 3 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Krušik 1 : 3 Sloga (PM)
09.06.2013 17:30 Trgovački 2 : 1 Žitorađa
09.06.2013 17:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Hajduk Veljko
09.06.2013 17:30 Moravac Orion 8 : 0 Borac (B)
09.06.2013 17:30 Trstenik PPT 3 : 1 Sloga
09.06.2013 17:30 Dinamo 0 : 2 Radnik
09.06.2013 17:30 Morava (Ć) 3 : 2 Car Konstantin
09.06.2013 17:30 Radnički (P) 4 : 1 Dubočica 1923
09.06.2013 17:30 Kopaonik 3 : 2 Radnički (S)
09.06.2013 17:00 Cement 3 : 4 Senta
09.06.2013 17:00 Dinamo 2 : 0 Radnički (SM)
09.06.2013 17:00 Radnički (S) 4 : 3 Dolina
09.06.2013 17:00 Mladost 2 : 1 Dunav
09.06.2013 17:00 Tekstilac 3 : 0 Bačka Topola
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 Sloga
09.06.2013 17:00 ČSK Pivara 0 : 2 Palić
09.06.2013 17:00 Srem 0 : 3 Radnički (Š)
09.06.2013 17:30 BASK 1 : 2 Turbina
09.06.2013 17:30 Železnik 0 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Balkan 3 : 2 Zemun
09.06.2013 17:30 Hajduk 2 : 1 Žarkovo
09.06.2013 17:30 Kovačevac 4 : 2 Šumadija
09.06.2013 17:30 Radnički 1 : 1 Sindjelić
09.06.2013 17:30 Srem 4 : 2 PKB
09.06.2013 17:30 Dorćol 2 : 1 Sopot
09.06.2013 17:00 Slavija 2 : 2 Vodojaža
09.06.2013 13:00 Tutin 1 : 2 Karađorđe
09.06.2013 17:00 Trepča 0 : 0 Orlovac
09.06.2013 17:00 Metalac 4 : 2 Takovo
09.06.2013 17:00 Prijevor 2 : 1 Polet (T)
09.06.2013 17:00 Jošanica ND 2011 3 : 0 Mokra Gora
09.06.2013 17:00 Omladinac (Z) 2 : 2 Sloboda (G)
09.06.2013 17:00 Šumadija 1903 5 : 2 Omladinac
09.06.2013 17:00 Morava 3 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Šumadinac 1913 1 : 1 VGSK
09.06.2013 17:00 Homoljac 2 : 1 Zvižd
09.06.2013 17:00 Obilić 5 : 4 Sloga (B)
09.06.2013 17:00 Crvena zvezda 0 : 3 Gruža
09.06.2013 17:00 Mladi radnik 0 : 2 Karađorđe (T)
09.06.2013 17:00 Šumadinac (B) 1 : 3 Šapine
09.06.2013 17:00 Miloš Pocerac 3 : 1 Sloga (S)
09.06.2013 17:00 Sloga (BB) 2 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Zlatar 3 : 2 OFK Osečina
09.06.2013 17:00 Borac (Š) 3 : 1 Sevojno
09.06.2013 17:00 Budućnost 2 : 0 Radnički (V)
09.06.2013 17:00 GP Zlatibor 2 : 0 Ribnica
09.06.2013 17:00 Sloga (P) 2 : 2 Loznica 1919
09.06.2013 17:00 Kačer 1 : 2 FAP
09.06.2013 17:00 Polet 5 : 0 Stanišić
09.06.2013 17:00 Hajduk 2 : 1 Mladost (T)
09.06.2013 17:00 Crvenka 0 : 3 Mladost (BP)
09.06.2013 17:00 Crvena Zvezda 0 : 2 Omladinac
09.06.2013 17:00 OFK Bačka 3 : 1 Borac
09.06.2013 17:00 Jugović 1 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 0 Index
09.06.2013 17:00 Srbobran 0 : 1 1. Maj Agroruma
09.06.2013 18:00 Vrnjci 3 : 0 Kraljevo Hajduk
09.06.2013 18:00 Borac 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 18:00 Goč 1 : 4 Ribnica
09.06.2013 18:00 Granit 0 : 5 Braća Vuković
09.06.2013 18:00 Radnički 4 : 3 Ibar
09.06.2013 18:00 Rudar 2 : 0 Grdica
09.06.2013 18:00 Mataruge 3 : 1 Pazar Juniors 2011
09.06.2013 18:00 Polet 1 : 1 Radnik
09.06.2013 17:00 Dragačevo 1 : 0 Vujan
09.06.2013 17:00 Napredak 2 : 1 Ovčar
09.06.2013 17:00 Spartak 5 : 6 Morava
09.06.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 3 : 1 Slatina
09.06.2013 17:00 Lunjevica 1 : 3 Jedinstvo (GG)
09.06.2013 17:00 Brezak 4 : 2 Kotraža Franc Komerc
09.06.2013 17:00 Mladost 0 : 2 Miokovci
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (K) 6 : 1 Donja Vrbava
09.06.2013 17:00 Vihor 3 : 3 Mladi Borac
09.06.2013 17:00 Crni Vrh 3 : 1 Makce
09.06.2013 17:00 Sloga (D) 1 : 5 Sloga (B)
09.06.2013 17:00 Mlava 3 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Petar Dobrnjac 1 : 6 Omladinac
09.06.2013 17:00 Mladost 5 : 3 Integral
09.06.2013 17:00 Napredak 1 : 2 Železničar
09.06.2013 17:00 Beli Orao 0 : 5 Polet
09.06.2013 17:00 Šumadinac 5 : 3 Železničar
09.06.2013 17:00 Budućnost 2 : 3 Polet
09.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 2 Borac
09.06.2013 17:00 Radnik 0 : 3 Proleter
09.06.2013 17:00 Sloboda 0 : 2 Napredak
09.06.2013 17:00 Pobeda 4 : 2 Bresje Superior
09.06.2013 17:00 Selevac 2 : 0 Šumadija
09.06.2013 17:00 Osipaonica 3 : 1 Glavaš
09.06.2013 17:30 Bare 0 : 2 Šatornja
09.06.2013 17:30 Banja 1 : 1 Bokanja
09.06.2013 17:30 Lepenica 2 : 0 Lokomotiva
09.06.2013 17:30 Karađorđe 1 : 2 Šumadija
09.06.2013 17:30 Aranđelovac 2 : 1 Vinča
09.06.2013 17:30 Borac 4 : 3 Šumadinac
09.06.2013 17:30 Junkovac 2 : 0 Partizan
09.06.2013 17:30 Marjan 3 : 2 Beli orlovi
09.06.2013 18:00 Hajduk Stanko 0 : 1 Radjevac
09.06.2013 18:00 Mladi Borac 1 : 3 Mladost (DD)
09.06.2013 18:00 Jedinstvo (Š) 2 : 3 Mačva 2005
09.06.2013 18:00 Mladost (P) 4 : 1 Jadar
09.06.2013 18:00 Lipolist 1 : 3 Podrinje
09.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 4 Crnokosa
09.06.2013 17:00 Zlatibor 5 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Perućac 1 : 1 Železničar
09.06.2013 17:00 Polet 4 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:00 Polimlje 11 : 0 Lauš
09.06.2013 17:30 Orljane 3 : 0 Palilula
09.06.2013 17:30 Naša krila 1936 2 : 3 Moravica
09.06.2013 17:30 Radnički 1924 (K) 3 : 2 Mladost (B)
09.06.2013 17:30 Rasovača 3 : 3 Zemljoradnik
09.06.2013 17:00 Besa 3 : 0 As
09.06.2013 17:00 Pavlovac 2 : 1 Ternoci
09.06.2013 17:00 Biljača 2 : 5 Mladost (B)
09.06.2013 17:00 Trešnjevka 3 : 3 Kondiva
09.06.2013 17:30 Tanasko Rajić 6 : 0 Vladimir Durković
09.06.2013 17:30 Svetlost 3 : 3 Jastrebac
09.06.2013 17:30 Polet 3 : 3 Kosanica
09.06.2013 17:30 Partizanski put 4 : 2 Trbunje
09.06.2013 17:30 Borac 3 : 0 Omladinac
09.06.2013 17:30 Jug Bogdan 1 : 0 Dunđerski
09.06.2013 17:30 Dobrič 2 : 2 Kosovac
09.06.2013 17:30 Topličanin 3 : 0 Pobeda
09.06.2013 17:30 Mladost 2 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 17:30 Mladost 9 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Aluminjum 3 : 2 Vrtište
09.06.2013 17:30 Sloboda 3 : 0 Proleter
09.06.2013 17:30 Omladinac 1 : 5 Brzi Brod
09.06.2013 17:30 OFK Niš 5 : 1 Morava
09.06.2013 17:30 Budućnost 1 : 0 Rudar
09.06.2013 17:30 Šumadija 6 : 1 Umac
09.06.2013 17:30 Mladi Borac 1 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:30 Gradac 5 : 3 Progres
09.06.2013 17:30 Plantaža 0 : 1 Mladost
09.06.2013 17:30 Čekmin 3 : 2 Jedinstvo (GS)
09.06.2013 17:30 Radan 1 : 1 Jedinstvo (B)
09.06.2013 17:30 OFK Morava 3 : 2 Sloga
09.06.2013 18:00 Napredak (S) 1 : 7 SFS Borac
09.06.2013 18:00 Mladost (K) 4 : 0 Vinogradar
09.06.2013 18:00 Kušiljevo 1 : 1 Bratstvo
09.06.2013 18:00 Buducnost 3 : 2 Mladost (J)
09.06.2013 18:00 Levač 5 : 1 Vinorača
09.06.2013 18:00 Lugomir 2 : 1 Morava
09.06.2013 18:00 OFK Tekstilac 1 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Sindjelić 4 : 5 Mladost (D)
09.06.2013 11:00 Ključ 3 : 0 Rudna Glava
09.06.2013 17:00 Branik 4 : 2 Radnički
09.06.2013 17:00 Radujevac 0 : 1 Nemetali
09.06.2013 17:00 Rajac 2 : 2 Poreč
09.06.2013 17:30 Velika Jasikova 3 : 0 BSK
09.06.2013 17:30 Rudar 8 : 3 Omladinac
09.06.2013 17:30 ŠSK 3 : 1 Sloga
09.06.2013 17:30 Osnić 7 : 1 Mladost
09.06.2013 17:30 Borac 2 : 1 Midžor
09.06.2013 17:00 Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
09.06.2013 17:00 Jasika 2 : 3 Gradina
09.06.2013 17:00 Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
09.06.2013 17:00 Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
09.06.2013 17:00 Mladost 3 : 0 Naupare
09.06.2013 17:00 Jovan Kursula 7 : 4 Sloga (D)
09.06.2013 17:30 Tavankut 1 : 0 Panonija IM Topola
09.06.2013 17:30 Vinogradar 3 : 0 Proleter
09.06.2013 17:30 Tisa 3 : 0 Potisje
09.06.2013 17:30 Njegoš 0 : 0 Čoka
09.06.2013 17:30 Čantavir 3 : 1 Jadran
09.06.2013 17:30 Preporod 4 : 1 Obilić
09.06.2013 17:30 Bačka (M) 1 : 5 Bačka (P)
09.06.2013 17:30 Bajša 2 : 1 Krivaja
09.06.2013 17:30 Krajina 1 : 4 Crvena zvezda (VS)
09.06.2013 17:30 Mladost 3 : 2 Vojvodina (NM)
09.06.2013 17:30 OFK Gradnulica 3 : 5 Radnički (Z)
09.06.2013 17:30 Vojvodina (P) 2 : 6 Begej
09.06.2013 17:30 Crvena zvezda (RS) 3 : 1 Borac (A)
09.06.2013 17:30 Naftagas 1 : 0 Borac (Z)
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 5 : 3 Napredak
09.06.2013 17:30 Rusanda 1 : 3 Radnički (S)
09.06.2013 18:00 Sloga (BNS) 2 : 2 Borac
09.06.2013 18:00 Slavija (K) 1 : 0 Polet
09.06.2013 18:00 Vojvodina 1 : 2 Partizan (G)
09.06.2013 18:00 Vršac United 3 : 1 BAK
09.06.2013 18:00 Tempo 2 : 1 Radnički (B)
09.06.2013 18:00 Budućnost (BB) 3 : 1 Sloga (P)
09.06.2013 18:00 Jugoslavija 2 : 0 Vulturul
09.06.2013 18:00 Dobrica 2 : 8 Mladost
09.06.2013 17:00 Omladinac (D) 4 : 0 Kordun
09.06.2013 17:00 Borac 1 : 5 PIK
09.06.2013 17:00 Graničar (R) 3 : 2 BSK
09.06.2013 17:00 Omladinac (B) 3 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 Mladost (K) 3 : 1 Radnički
09.06.2013 17:00 OFK Mladost 1 : 2 Hajduk
09.06.2013 17:00 Kula 6 : 0 Sloga
09.06.2013 17:00 Graničar (G) 3 : 4 Polet
09.06.2013 17:00 Bačka 5 : 3 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Metalac AV 0 : 2 Vojvodina
09.06.2013 17:00 Petrovaradin 3 : 0 Obilić
09.06.2013 17:00 Hercegovac 3 : 2 Tvrdjava
09.06.2013 17:00 Stari Grad 0 : 6 Veternik
09.06.2013 17:00 Borac 4 : 1 Omladinac
09.06.2013 17:00 TSK 2 : 1 Kabel
09.06.2013 17:30 Sremac 2 : 0 Hajduk (V)
09.06.2013 17:30 Sloven 5 : 2 Šumar
09.06.2013 17:30 Rudar 2 : 0 Hajduk 1932
09.06.2013 17:30 Podrinje 2 : 0 Radnički
09.06.2013 17:30 Sloven (S) 2 : 5 Partizan
09.06.2013 17:30 Kupinovo 4 : 2 LSK Laćarak
09.06.2013 17:30 Graničar 3 : 4 Jadran
09.06.2013 17:30 Ljukovo 2 : 0 Donji Petrovci
09.06.2013 17:30 OFK Zabrežje 4 : 2 Borac (O)
09.06.2013 17:30 Rudar 3 : 7 Baćevac
09.06.2013 17:30 Šumadija 4 : 3 Zmaj 1953
09.06.2013 17:30 Prva Iskra 1 : 2 Vrčin
09.06.2013 17:30 Brodarac 0 : 0 PKB Kovilovo
09.06.2013 17:30 13. Maj 2 : 0 Strelac
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Komgrap
09.06.2013 17:30 Milutinac 2 : 1 Borac (L)
09.06.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Poštar Zvezdara
09.06.2013 17:00 Mladost 1 : 2 OFK Bagremar
09.06.2013 17:00 Dobrača 1 : 3 Borac
09.06.2013 17:00 Seljak 5 : 1 Botunje
09.06.2013 17:00 Azbest 1 : 3 Sloga
09.06.2013 17:00 Srbija 4 : 0 Kremenac
09.06.2013 17:00 Kutlovo 2 : 2 Hajduk
09.06.2013 17:00 Mladost Teferič 7 : 0 Košutnjak
09.06.2013 17:00 21. oktobar 3 : 0 Šumarice 2008
09.06.2013 17:00 Parmenac 2 : 1 Čačak 94
09.06.2013 17:00 Malba 0 : 2 Planinac
09.06.2013 17:00 Premeća 2 : 6 Mladost
09.06.2013 17:00 Strelac 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 17:00 Rakova 2 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 Omladinac 2 : 0 Takovski Ustanak
09.06.2013 17:00 Ozremica 1 : 6 Šumadija
09.06.2013 17:00 Šilopaj 1 : 2 Velereč 94
09.06.2013 17:00 Ozrem 2 : 4 Baćkovac Junajted
09.06.2013 17:00 Jablanica 1 : 2 Mladi Rudar
09.06.2013 17:00 RSK 3 : 1 Dunavac (K)
09.06.2013 17:00 OFK Vinci 1 : 1 Žitkovica
09.06.2013 17:00 Đerdap 3 : 2 Polet
09.06.2013 17:00 Dunavac (P) 0 : 1 Jedinstvo (LJ)
09.06.2013 17:00 Napredak 2 : 3 Basarac
09.06.2013 17:00 Desine 2 : 6 Jedinstvo (D)
09.06.2013 17:00 Sloga 4 : 1 Borac
09.06.2013 17:00 Omladinac (S) 2 : 1 Rudar (K)
09.06.2013 17:00 Trgovački 2 : 1 Rudar (S)
09.06.2013 17:00 Polet 0 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 OFK Homolje 0 : 3 Budućnost (V)
09.06.2013 17:00 Budućnost (A) 4 : 1 Dragoš
09.06.2013 17:00 Radnički 2 : 1 Omladinac (B)
09.06.2013 17:00 Mladost 3 : 2 Krilaš
09.06.2013 17:00 Omladinac 3 : 2 Sloga
09.06.2013 17:00 Mladost MG 4 : 1 Šumadija
09.06.2013 17:00 Bečevica 0 : 4 Grivac
09.06.2013 17:00 BSK 1 : 0 Pobeda
09.06.2013 17:00 ŽSK 2 : 2 Karađorđe
09.06.2013 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Pobeda 1938
09.06.2013 18:00 Velika Reka 1 : 2 Jadar 1961
09.06.2013 18:00 Sloga (K) 4 : 3 Jedinstvo (MZ)
09.06.2013 18:00 Borac (K) 1 : 0 Borac (L)
09.06.2013 11:00 Studenac 6 : 0 Cerova
09.06.2013 18:00 Stolice 1 : 0 Mladost (B)
09.06.2013 18:00 Sloga (LŠ) 0 : 3 Jedinstvo (Z)
09.06.2013 18:00 Cer 8 : 2 Crnča
09.06.2013 18:00 Omladinac 0 : 2 BMR Petlovača
09.06.2013 18:00 Budućnost 1 : 1 Sloga
09.06.2013 18:00 Napredak (BP) 7 : 5 Premijer
09.06.2013 18:00 Proleter 1 : 0 Milicionar
09.06.2013 18:00 Drina 1 : 0 Napredak (MB)
09.06.2013 18:00 Napredak (R) 3 : 2 Torpedo 1924
09.06.2013 18:00 Mrovska 1 : 3 OFK Varna
09.06.2013 18:00 Sloga 6 : 0 Mladost (Z)
09.06.2013 18:00 Borac 5 : 0 Mladost (PP)
09.06.2013 18:00 Pocerina 0 : 0 Dumača
09.06.2013 18:00 Karađorđe 3 : 1 Galeb
09.06.2013 18:00 Pričinović 2 : 0 Dobrava
09.06.2013 18:00 Vlašić 5 : 6 Korman
09.06.2013 18:00 Jedinstvo 7 : 0 Mionica
09.06.2013 18:00 Dučić 3 : 0 Gornji Lajkovac
09.06.2013 18:00 Liplje 4 : 1 Veliševac
09.06.2013 18:00 Borac 2 : 1 Toplica
09.06.2013 18:00 Spartak 1924 9 : 2 Komanice
09.06.2013 18:00 Orao 1 : 2 Mladost
09.06.2013 17:00 OFK Stublenica 0 : 1 Radnik
09.06.2013 17:00 Omladinac 3 : 2 Čučuge
09.06.2013 17:00 OFK Paljuvi 1 : 1 Joševa
09.06.2013 17:00 Brgule 1 : 2 Kalenić
09.06.2013 17:00 Vrelo 2 : 2 Crvena Jabuka
09.06.2013 17:00 Tvrdojevac 6 : 0 Sloga
09.06.2013 17:00 Gunjevac 3 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Mladost 2 : 0 Polet
09.06.2013 17:00 Mladost (VK) 3 : 2 Lukavac
09.06.2013 17:00 Junior Novo Naselje 4 : 3 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Gradac 2 : 4 Iskra
09.06.2013 17:00 Zadrugar 2 : 2 Milenko Pavlović
09.06.2013 17:00 Kotešica 3 : 0 Kolubara 2
09.06.2013 17:30 Pobeda 1 : 4 Željuša
09.06.2013 17:30 Mladost 5 : 0 Provalija
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 3 : 1 Temac
09.06.2013 17:30 Radnički 1936 7 : 1 Mladost 1954 (DM)
09.06.2013 17:30 Moravac 1948 2 : 0 Stevan Nešticki
09.06.2013 17:30 Mladost (DK) 0 : 1 Proleter
09.06.2013 17:30 Supovac 3 : 2 Čegar 1946
09.06.2013 17:30 Navalin 3 : 4 Radnički
09.06.2013 17:30 Polet 3 : 0 Sloboda
09.06.2013 17:30 Omladinac 4 : 2 Marjan MB
09.06.2013 17:30 Napredak 0 : 2 Železničar
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Gornje Krajince
09.06.2013 17:30 Morava 1 : 1 Veternica 1926
09.06.2013 17:30 Kumarevo 65 2 : 1 Lemind 1953
09.06.2013 17:00 Mladost (DK) 4 : 4 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Baštovan 0 : 3 Mladost (T)
09.06.2013 17:00 Vinogradar 10 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Župski biseri 1 : 2 Donji Kopaonik
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 0 Beli Orlovi
09.06.2013 14:00 Ušće 3 : 1 Rubin
09.06.2013 17:00 OFK Ribare 2 : 1 Mudrakovac
09.06.2013 17:00 Dvorane 3 : 0 Belović
09.06.2013 17:00 Kapidžija 2 : 3 Dušan Ristić
09.06.2013 17:00 Kupci 5 : 4 Čitluk
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 1 Gornji Stepoš
09.06.2013 17:00 Rasina 2 : 1 13. April
09.06.2013 17:00 Dedina 5 : 2 Mačkovac
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 1 : 3 Zrinjski 1932
09.06.2013 17:30 Solid 2 : 2 Subotica
09.06.2013 17:30 Bratstvo 0 : 6 Elektrovojvodina
09.06.2013 17:30 Hajduk 3 : 0 Bačka 1901 B
09.06.2013 17:30 Žednik 0 : 2 Mala Bosna
09.06.2013 17:30 Đurđin 1 : 4 Dušan Silni
09.06.2013 17:30 Udarnik 2 : 2 Poljoprivrednik
09.06.2013 17:30 Hajduk 3 : 3 Šampion
09.06.2013 17:30 Slavija 1 : 0 Olimpija
09.06.2013 17:30 Tromedja 0 : 5 Graničar
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 2 : 4 Sloga
09.06.2013 17:30 Delija 3 : 1 Polet
09.06.2013 17:30 Vojvodina 7 : 0 Borac
09.06.2013 17:30 ŽAK 1 : 0 2. Oktobar
09.06.2013 18:00 Stari Tamiš 3 : 2 Jedinstvo Stević
09.06.2013 18:00 BSK Bavanište 7 : 1 Glogonj
09.06.2013 18:00 Strela 2 : 3 Proleter
09.06.2013 18:00 Omladinac (O) 4 : 1 Omladinac (D)
09.06.2013 18:00 Borac 3 : 2 Plavi Dunav
09.06.2013 18:00 Pobeda 0 : 4 Železničar
09.06.2013 18:00 Dolovo 5 : 0 Mladost
09.06.2013 18:00 Polet 5 : 1 Spartak
09.06.2013 18:00 Vitorul 3 : 4 Hajduk
09.06.2013 18:00 Borac (VG) 5 : 1 Crvena zvezda
09.06.2013 18:00 Karaš (Ј) 2 : 2 Ševac
09.06.2013 18:00 Potporanj 3 : 2 Ratar
09.06.2013 18:00 Partizan (U) 2 : 3 Budućnost (A)
09.06.2013 18:00 Vinogradar 0 : 1 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Borac (VS) 2 : 4 Dunav
09.06.2013 18:00 Hajdučica 0 : 1 Karaš (K)
09.06.2013 17:00 Lipar 2 : 3 Aleksa Šantić
09.06.2013 17:00 Panonija 2 : 3 Dunav
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (R) 2 : 3 OFK Metalac
09.06.2013 17:00 Dinamo 2 : 0 Jedinstvo (K)
09.06.2013 17:00 ŽAK 2 : 3 OFK Odžaci
09.06.2013 17:00 Rusin 0 : 1 Terekveš
09.06.2013 17:00 OFK Šikara 0 : 4 Rastina 1918
09.06.2013 17:00 Susek 4 : 0 Bačka
09.06.2013 17:00 Vinogradar 2 : 1 Dinamo
09.06.2013 17:00 OFK Futog 2 : 0 Fruškogorski partizan
09.06.2013 17:00 OFK Sirig 5 : 1 Mladost
09.06.2013 17:00 Železničar 1 : 1 Tatra
09.06.2013 17:00 Sremac 0 : 11 Fruškogorac
09.06.2013 17:00 Proleter 8 : 0 Slavija
09.06.2013 17:00 Čenej 2 : 1 Borac
09.06.2013 18:00 Krila Krajine 4 : 0 Maglić
09.06.2013 18:00 Krivanj 4 : 0 Bačka
09.06.2013 18:00 Budućnost 2 : 1 Kulpin
09.06.2013 18:00 Karađorđevo 1 : 1 Slavija
09.06.2013 18:00 Soko 4 : 3 Bački Hajduk
09.06.2013 18:00 Vojvodina 1 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Graničar (G)
09.06.2013 17:30 Podunavac 1 : 0 Graničar (K)
09.06.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 0 Sloboda
09.06.2013 17:30 Sloga 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 17:30 Lovac 3 : 0 Dunav
09.06.2013 17:30 Borac 3 : 0 Napredak (V)
09.06.2013 17:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Napredak (P)
09.06.2013 17:30 Hrtkovci 3 : 0 Železničar
09.06.2013 17:30 Dunavac 2 : 0 Pudarci
09.06.2013 17:30 Rabrovac 4 : 1 Ivanča
09.06.2013 17:30 Napredak 1 : 1 OFK Leštane
09.06.2013 17:30 Podunavac 3 : 1 Velika Krsna
09.06.2013 17:30 Policajac 3 : 2 Torlak
09.06.2013 17:30 Sindjelić 2 : 1 Pionir
09.06.2013 17:30 Studenski Grad 1 : 0 Institut
09.06.2013 17:30 Šećeranac Ada 2 : 0 Rušanj
09.06.2013 17:30 Borac 2 : 0 Banja
09.06.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Crvenka
09.06.2013 17:30 Šumadinac 3 : 1 Dunav
09.06.2013 17:30 Rtkovo 1 : 3 Koča Andjelković
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 6 : 5 Pontes
09.06.2013 17:30 Mala Vrbica 1958 2 : 0 Omladinac
09.06.2013 17:30 Kladušnica 1 : 3 Napredak
09.06.2013 17:00 Mladost 1 : 2 Trgovište
09.06.2013 17:00 Gorica 4 : 1 Drugarstvo
09.06.2013 17:30 Pobeda 3 : 0 Toplica
09.06.2013 15:30 Knežica 3 : 2 Moravac
09.06.2013 17:30 Mekiš 7 : 2 Doljevac
09.06.2013 17:30 Polet 4 : 0 Rečka
09.06.2013 17:30 Urovica 2 : 0 Mladost
09.06.2013 17:30 Smedovac 1 : 4 Malajnica
09.06.2013 17:30 Samarinovac 4 : 0 Ratar
09.06.2013 17:30 Srbovo 3 : 4 Slatina
09.06.2013 17:30 Miloševo 1 : 0 Graničar
09.06.2013 17:30 Čubra 1 : 5 Kovilovo
09.06.2013 17:30 Deli Jovan 7 : 1 OFK Tamnič
09.06.2013 17:00 Divostin 2 : 4 Stari momci
09.06.2013 17:00 Velika Sugubina 1 : 4 Šumadija 1934
09.06.2013 17:00 Trmbas 1 : 8 Zastava
09.06.2013 17:30 Pobeda 0 : 2 Napredak (N)
09.06.2013 17:30 Metalac 3 : 2 Mlava
09.06.2013 17:30 Sloga (L) 6 : 1 Dizel
09.06.2013 17:30 Proleter 4 : 3 Sloga (D)
09.06.2013 17:30 Vojvoda Milenko 3 : 0 Zemljoradnik
09.06.2013 17:30 Stig 4 : 1 Sopot
09.06.2013 17:00 Barič 4 : 3 Polet
09.06.2013 17:00 Kurjače 6 : 1 Kumane
09.06.2013 17:00 Sloga TOP 10 : 2 Radnički
09.06.2013 17:00 Električar 2 : 1 Žika Marković Uča
09.06.2013 17:00 Pek 4 : 3 Carevac
09.06.2013 17:30 Polet 1 : 3 Sloga
09.06.2013 17:30 Granit 2 : 5 TE Gučevo
09.06.2013 17:30 Jelav 0 : 1 Mladost (B)
09.06.2013 17:30 Prva Iskra 2 : 1 Luk
09.06.2013 11:00 Bojić 2 : 1 Zablaće
09.06.2013 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Volujac
09.06.2013 11:00 Rankovac 1 : 1 Metlić
09.06.2013 11:00 Sava 0 : 0 Žabar
09.06.2013 11:00 Mladost (SL) 5 : 0 Mladost 2011
09.06.2013 11:00 Dušan Silni 3 : 0 Mladost (SV)
09.06.2013 11:00 Sloga .R. 4 : 0 Mladost
09.06.2013 11:00 Krnule 09 3 : 0 Sloga Trgosped .M.
09.06.2013 11:00 Torpedo 6 : 0 Bobovik Skupljen
09.06.2013 18:00 Sloga 1949 .Mat. 3 : 1 Polet
09.06.2013 18:00 Dragojevac 1 : 8 Petrovac 74
09.06.2013 18:00 Tresnjevka 4 : 1 Hajduk
09.06.2013 18:30 Bresje 1 : 4 Juhor
09.06.2013 18:30 Napredak 3 : 1 Sloga
09.06.2013 18:30 Ribnik 5 : 0 Sloboda
09.06.2013 18:30 Kolonija 3 : 0 Lipar
09.06.2013 18:30 Partizan (M) 1 : 5 Morava
09.06.2013 18:30 Partizan (G) 2 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Vojvodina 4 : 2 Graničar
09.06.2013 18:00 Banat 0 : 0 Sloga
09.06.2013 Borac 1 : 2 Sinđelić
09.06.2013 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 OFK Bingula
09.06.2013 Sremac 1 : 0 Jedinstvo (M)
09.06.2013 Jednota 1 : 1 OFK Bačinci
09.06.2013 Graničar 1 : 0 Fruškogorac
09.06.2013 Omladinac (M) 4 : 1 Omladinac (B)
09.06.2013 Bratstvo 0 : 3 OFK Bikić
09.06.2013 17:30 Mladi Radnik 1 : 2 Budućnost
09.06.2013 17:30 Šumadija 5 : 4 Sloboda
09.06.2013 17:30 Mladi Borac 0 : 2 Sloga
09.06.2013 17:30 Bistrica 2 : 0 Mladost
09.06.2013 17:30 Proleter 2 : 4 Polet
09.06.2013 17:30 Šumadinac 5 : 1 OFK Radnički
09.06.2013 17:30 Vukićevica 1 : 1 Posavina
09.06.2013 17:30 Zadrugar 0 : 4 Omladinac
09.06.2013 17:30 Urovci 3 : 3 Jedinstvo
09.06.2013 17:30 Belo Polje 3 : 3 Poljane
09.06.2013 17:30 Trstenica 3 : 0 Skela
09.06.2013 17:30 BSK 2012 9 : 1 Sparta
09.06.2013 17:30 Mladi proleter 1 : 3 OFK Petrovčić
09.06.2013 17:30 Olimpija 1 : 2 Pobednik
09.06.2013 17:30 GAK 8 : 0 Borac
09.06.2013 17:30 Novi Beograd 1 : 2 BUSK
09.06.2013 17:30 Kozara 1 : 0 Busije
09.06.2013 Kotlenik (G) 3 : 2 Kusovac
09.06.2013 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
09.06.2013 17:00 Neresnica 3 : 0 Pionir Zelenik
09.06.2013 17:00 Kaona 3 : 4 Sloga
09.06.2013 17:00 Homolje 3 : 2 Radenka
09.06.2013 17:30 Dedinje 3 : 2 Senaja
09.06.2013 17:30 Omladinac 3 : 0 Markovac
09.06.2013 17:30 Sloga 4 : 1 Kosmajac
09.06.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Šepšin
09.06.2013 18:00 Heroj 0 : 2 Omladinac
09.06.2013 18:00 Hajduk 5 : 0 Polet
09.06.2013 18:00 Šumadija 4 : 0 Mladost (R)
09.06.2013 17:30 Pobeda 3 : 0 Sloga
09.06.2013 17:30 Baljevac 1 : 0 Duboko
09.06.2013 17:30 Proleter 0 : 1 Partizan Draževac
09.06.2013 17:30 Polet Grabovac 9 : 1 Crvena Zastava
09.06.2013 17:30 Ljubinić 0 : 3 Borac
09.06.2013 17:30 LASK Crvena zvezda 0 : 5 Spartak
09.06.2013 11:00 Jagodina 0 : 1 Mašinac PZP
09.06.2013 16:00 Bukovička Banja 1 : 0 Slatke male
09.06.2013 16:00 Una Fortuna 1 : 3 Mačva
09.06.2013 16:00 Timok 0 : 11 Trijumf
09.06.2013 16:00 Kolibri 11 : 0 Majdanpek
09.06.2013 Radnički 2 : 2 Sloboda Piont
09.06.2013 Banat 5 : 0 Napredak
09.06.2013 Rad 1 : 3 Partizan
09.06.2013 BSK Borča 6 : 1 Sloga
09.06.2013 Timok 1 : 2 Inđija
09.06.2013 11:00 Metalac (K) 3 : 1 Jadran
09.06.2013 14:30 Javor 3 : 0 Sloga
09.06.2013 10:00 Radnički (K) 11 : 0 Proleter (BK)
09.06.2013 OFK Beograd 2 : 3 Crvena zvezda
09.06.2013 Napredak 1 : 4 Partizan
09.06.2013 BSK Borča 6 : 0 Borac
09.06.2013 Loznica 1919 0 : 1 Zemun
09.06.2013 Sloboda Point 3 : 0 ČSK Pivara
09.06.2013 12:00 Bačka Topola 0 : 0 Bečej 1918
09.06.2013 12:00 Proleter 2006 0 : 3 Hajduk
09.06.2013 12:00 Radnički (S) 3 : 1 Spartak ZV
09.06.2013 12:00 Vršac 3 : 0 Crvenka
09.06.2013 15:30 Tavankut 4 : 1 Panonija IM Topola
09.06.2013 15:30 Vinogradar 1 : 3 Proleter
09.06.2013 15:30 Tisa 0 : 1 Potisje
09.06.2013 15:30 Njegoš 0 : 3 Čoka
09.06.2013 15:30 Čantavir 15 : 0 Jadran
09.06.2013 15:30 Preporod 5 : 1 Obilić
09.06.2013 15:30 Bačka (M) 4 : 5 Bačka (P)
09.06.2013 15:30 Bajša 1 : 1 Krivaja
09.06.2013 14:00 Metalac (K) 4 : 0 Bane
09.06.2013 12:30 Javor 5 : 1 Jedinstvo Putevi
09.06.2013 12:00 FAP 2 : 2 Metalac (GM)
09.06.2013 12:00 Železničar 4 : 0 Borac
09.06.2013 11:30 Potisje 3 : 0 Obilić
09.06.2013 10:00 Železničar 0 : 1 Borac
09.06.2013 09:30 Dribling 0 : 6 Bačka 1901
09.06.2013 10:00 Subotica '00 11 : 0 Subotica '01
09.06.2013 10:00 Potisje 0 : 13 Spartak Zlatibor voda '01

Rukomet

09.06.2013 19:00 Morava 39 : 28 Mladost Palanački Kiseljak

Američki fudbal

09.06.2013 Celtis Sombor 0 : 42 Hunters Vrbas
09.06.2013 Grofovi Novi Kneževac 22 : 40 Knights Klek
09.06.2013 Forestlanders Mladenovac 68 : 6 Golden Bears Bor
09.06.2013 Pirates Zemun 0 : 74 Indians Inđija
09.06.2013 Pastuvi Požarevac 0 : 48 Angel Warriors Čačak
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.