XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 115 utakmica za dan
Subota, 15 Jun 2013

Fudbal

15.06.2013 17:30 Vinča 3 : 3 Grafičar
15.06.2013 17:30 Crvena zvezda 1 : 2 GSP Polet
15.06.2013 17:30 Lepušnica 0 : 3 IMT
15.06.2013 17:30 Sremčica 1 : 2 Posavac
15.06.2013 17:30 IMR 0 : 1 Lokomotiva
15.06.2013 17:30 Radnički (R) 4 : 0 Resnik
15.06.2013 17:30 Radnički (NB) 0 : 3 Slavija
15.06.2013 17:30 Palilulac 1 : 3 Železničar
15.06.2013 17:00 Šumadinac 2 : 1 Erdoglija 1931
15.06.2013 17:00 Kolonija 3 : 0 Korićani
15.06.2013 17:00 Šumadija 2 : 3 Sušica
15.06.2013 17:00 Partizan 0 : 2 Sloga
15.06.2013 17:00 Jadran 1 : 2 Vinogradi DB
15.06.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Seljak
15.06.2013 17:00 Ćava 4 : 3 Arsenal
15.06.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Maršić
15.06.2013 17:00 Glavaš 1 : 2 Selevac
15.06.2013 18:00 Jadar 4 : 2 Radnički
15.06.2013 18:00 Mačva 2005 4 : 0 Mladi Borac
15.06.2013 17:00 Ribnikar 0 : 0 Vrujci
15.06.2013 17:00 Mladost 2 : 1 Tešnjar
15.06.2013 17:00 OFK Jabučje 2 : 4 Pepeljevac
15.06.2013 17:00 Rubribreza 3 : 3 OFK Divci
15.06.2013 17:00 Sovljak 4 : 2 Trlić
15.06.2013 17:00 Tulari 3 : 2 Zadrugar
15.06.2013 17:00 Banjani 2 : 1 ZSK
15.06.2013 17:00 Brezovica 2 : 1 Polet
15.06.2013 17:00 Zlatibor voda 4 : 2 Omladinac
15.06.2013 17:00 Sečica 0 : 5 Polimlje
15.06.2013 17:00 Lauš 1 : 3 Jasen
15.06.2013 17:00 Ariljska rampa 1 : 3 Polet
15.06.2013 17:00 Budućnost 2 : 0 Perućac
15.06.2013 17:00 Železničar 2 : 1 Višesava
15.06.2013 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Crnokosa
15.06.2013 18:00 Rasovača 2 : 3 Borac
15.06.2013 18:00 Zemljoradnik 4 : 3 Radnički 1924 (K)
15.06.2013 18:00 Mladost (B) 2 : 1 Bukovik
15.06.2013 18:00 Polet 5 : 2 Naša krila 1936
15.06.2013 18:00 Moravica 5 : 3 Orljane
15.06.2013 18:00 Palilula 4 : 3 Jastrebac
15.06.2013 18:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Morava
15.06.2013 18:00 Rutevac 0 : 1 Rad
15.06.2013 17:30 Morava 3 : 0 Omladinac
15.06.2013 17:30 Rtanj 3 : 1 BSK
15.06.2013 17:30 Trebič 6 : 0 Polet
15.06.2013 17:30 Velika Jasikova 5 : 4 Rudar (VČ)
15.06.2013 17:30 Bučje 7 : 3 Omladinac
15.06.2013 17:30 Rgotina 5 : 1 Sloga
15.06.2013 17:30 Rudar 5 : 2 Mladost
15.06.2013 17:30 ŠSK 0 : 1 Midžor
15.06.2013 17:30 Osnić 2 : 0 Borac
15.06.2013 18:00 OFK Ras 2 : 1 Čibukovac
15.06.2013 18:00 Morava(S) 1 : 3 Gruža
15.06.2013 18:00 Napredak 2 : 2 Stubal
15.06.2013 18:00 Tavnik 1 : 3 Magnohrom
15.06.2013 18:00 Jedinstvo 1 : 0 Mlada krila
15.06.2013 18:00 Žiča 0 : 3 Zvezda
15.06.2013 18:00 Morava(M) 2 : 1 Partizan
15.06.2013 18:00 Šumadija 1 : 1 Lazac
15.06.2013 17:00 Baćkovac Junajted 3 : 0 Mladost 09
15.06.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Crvena zvezda
15.06.2013 17:00 Šumadija 0 : 1 ŽSK
15.06.2013 17:00 BSK 0 : 6 Omladinac
15.06.2013 17:00 B 2000 6 : 1 Proleter
15.06.2013 17:00 Mladost 3 : 2 Plaskovac
15.06.2013 17:00 Mladi rudar 2 : 1 Maskar
15.06.2013 17:00 Žabare 3 : 3 Jasenica
15.06.2013 17:00 Radoje Domanović 2 : 1 Prvi srpski ustanak
15.06.2013 18:00 Crnča 0 : 2 Sloga (LŠ)
15.06.2013 18:00 Mladost (PP) 7 : 1 Sloga
15.06.2013 18:00 Mionica 2 : 4 Rajac
15.06.2013 17:30 Rvati 1 : 2 Vranić
15.06.2013 17:30 Mladost (Č) 7 : 1 Beljina
15.06.2013 17:30 Krtinska 6 : 0 OFK Burovo
15.06.2013 17:30 Napredak 5 : 1 Barajevo
15.06.2013 17:30 TEK Sloga 1 : 5 Mladost (B)
15.06.2013 18:00 Rudar 4 : 3 Prva Iskra
15.06.2013 18:00 Luk 0 : 2 Mladost (L)
15.06.2013 18:00 TE Gučevo 9 : 1 Polet
15.06.2013 17:30 Polet 57 3 : 0 Vinogradar
15.06.2013 17:30 Jugovići 5 : 3 Stara Čaršija
15.06.2013 17:30 Mladost 3 : 0 Omašnica
15.06.2013 17:30 Ribnik 6 : 0 Rujišnik
15.06.2013 17:30 Omladinac 3 : 3 Moravac-C 74
15.06.2013 Denim 0 : 1 4 Juli
15.06.2013 Crvena zvezda 5 : 2 Sibnica
15.06.2013 Mladost 5 : 2 OFK Slatina
15.06.2013 Ropočevo 0 : 3 Vis
15.06.2013 Drlupa 3 : 6 Rudar 2012
15.06.2013 Sloga 2012 7 : 3 Đurinci
15.06.2013 Nemenikuće 6 : 0 Mladost
15.06.2013 Sloboda Piont 1 : 2 Radnički 1923
15.06.2013 Jagodina 2 : 0 Timok
15.06.2013 Inđija 1 : 2 BSK Borča
15.06.2013 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički
15.06.2013 11:00 Radan 2 : 2 Vrežina 2009
15.06.2013 11:00 Bor 3 : 0 Car Konstantin
15.06.2013 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Vlasina
15.06.2013 11:00 Radnički (P) 3 : 0 Žitoradja
15.06.2013 11:00 Dinamo 2 : 2 Borac
15.06.2013 Sinđelić 0 : 3 Radnički (N)
15.06.2013 18:00 Sloga (P) 3 : 0 Proleter (BK)
15.06.2013 ČSK Pivara 5 : 1 Loznica 1919
15.06.2013 Borac 1 : 5 Napredak
15.06.2013 Partizan 4 : 0 Raadnički 1923
15.06.2013 Crvena zvezda 6 : 1 Teleoptik
15.06.2013 09:30 Bačka 1901 16 : 1 Potisje
15.06.2013 10:00 Rudar 0 : 6 Jasenica 1911
15.06.2013 10:00 Pinkum 3 : 0 Mladi Radnik
15.06.2013 11:00 Rudar 1 : 6 Jasenica 1911
15.06.2013 11:00 Pinkum 3 : 0 Mladi radnik

Rukomet

15.06.2013 19:00 Proleter Agroživ 31 : 31 Planinka PV
15.06.2013 19:00 Bask Soko 25 : 20 Novi Pazar
15.06.2013 19:00 Vojput 27 : 28 Morava

Američki fudbal

15.06.2013 Panthers Pančevo 21 : 22 Royal Crowns Kraljevo
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.