XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 118 utakmica za dan
Sreda, 5 Jun 2013

Fudbal

05.06.2013 17:00 Teleoptik 0 : 0 Bežanija
05.06.2013 17:00 Mladenovac 0 : 1 Novi Sad
05.06.2013 17:00 Mladost (L) 0 : 0 Timok
05.06.2013 17:00 Inđija 0 : 1 Jedinstvo Putevi
05.06.2013 17:00 Voždovac 4 : 1 Napredak
05.06.2013 17:00 Borac 1 : 0 Čukarički
05.06.2013 17:00 Kolubara 3 : 0 Metalac (GM)
05.06.2013 17:00 Banat 2 : 2 Sloga (K)
05.06.2013 17:00 Proleter 5 : 3 Radnički (NP)
05.06.2013 17:00 Mladi Borac 2 : 3 Polet
05.06.2013 17:00 Železničar 2 : 1 Beli Orao
05.06.2013 17:00 Integral 2 : 1 Napredak
05.06.2013 17:00 Omladinac 2 : 0 Mladost
05.06.2013 17:00 Borac 3 : 1 Petar Dobrnjac
05.06.2013 17:00 Sloga (B) 3 : 2 Mlava
05.06.2013 17:00 Makce 8 : 1 Sloga (D)
05.06.2013 17:00 Vihor 3 : 0 Crni Vrh
05.06.2013 16:30 Levosoje 0 : 3 Alakince
05.06.2013 17:30 Bobište 4 : 1 Sloga
05.06.2013 17:30 Jedinstvo (B) 2 : 2 OFK Morava
05.06.2013 17:30 Jedinstvo (GS) 1 : 1 Radan
05.06.2013 17:30 Mladost 1 : 2 Čekmin
05.06.2013 17:30 Progres 3 : 2 Plantaža
05.06.2013 17:30 Budućnost 2 : 1 Gradac
05.06.2013 17:30 Umac 0 : 1 Mladi Borac
05.06.2013 17:30 Jablanica 4 : 1 Šumadija
05.06.2013 18:00 Mladost (D) 3 : 0 Napredak (S)
05.06.2013 18:00 Jedinstvo 12 : 0 Sindjelić
05.06.2013 18:00 Morava 3 : 1 OFK Tekstilac
05.06.2013 18:00 Vinorača 2 : 1 Lugomir
05.06.2013 18:00 Mladost (J) 1 : 4 Levač
05.06.2013 18:00 Bratstvo 6 : 2 Buducnost
05.06.2013 18:00 Vinogradar 3 : 2 Kušiljevo
05.06.2013 18:00 SFS Borac 3 : 0 Mladost (K)
05.06.2013 17:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Radnički (S)
05.06.2013 17:30 Napredak 1 : 0 Rusanda
05.06.2013 17:30 Borac (Z) 1 : 7 Jedinstvo
05.06.2013 17:30 Borac (A) 2 : 2 Naftagas
05.06.2013 17:30 Begej 2 : 4 Crvena zvezda (RS)
05.06.2013 17:30 Radnički (Z) 2 : 1 Vojvodina (P)
05.06.2013 17:30 Vojvodina (NM) 3 : 0 OFK Gradnulica
05.06.2013 17:30 Krajina 3 : 0 Mladost
05.06.2013 17:30 Hajduk (V) 2 : 0 Donji Petrovci
05.06.2013 17:30 Jadran 0 : 1 Ljukovo
05.06.2013 17:30 LSK Laćarak 2 : 1 Graničar
05.06.2013 17:30 Partizan 0 : 2 Kupinovo
05.06.2013 17:30 Radnički 1 : 0 Sloven (S)
05.06.2013 17:30 Hajduk 1932 2 : 0 Podrinje
05.06.2013 17:30 Šumar 2 : 1 Rudar
05.06.2013 17:30 Sremac 2 : 2 Sloven
05.06.2013 17:00 Moša 1 : 5 Zvečan
05.06.2013 18:00 Kolare 3 : 2 Medveđa
05.06.2013 18:00 Istok 63 3 : 1 Javor
05.06.2013 18:00 BSK 2 : 0 Polet
05.06.2013 18:00 Kupinovac 8 : 1 Mladost
05.06.2013 18:00 Sloga 4 : 0 Crni Vrh
05.06.2013 18:00 Šumadinac 3 : 1 Napredak
05.06.2013 18:00 OFK Tabane 2 : 0 Ursule
05.06.2013 17:30 Graničar (G) 0 : 1 Železničar
05.06.2013 17:30 Napredak (P) 3 : 1 Hrtkovci
05.06.2013 17:30 Napredak (V) 0 : 2 Jedinstvo (P)
05.06.2013 17:30 Dunav 1 : 1 Borac
05.06.2013 17:30 Budućnost 7 : 0 Lovac
05.06.2013 17:30 Sloboda 4 : 2 Sloga
05.06.2013 17:30 Graničar (K) 3 : 2 OFK Zeka Buljubaša
05.06.2013 17:30 Jedinstvo (R) 1 : 2 Podunavac
05.06.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 5 Kovilovo
05.06.2013 17:30 Deli Jovan 3 : 2 Polet
05.06.2013 17:30 Graničar 3 : 0 Čubra
05.06.2013 17:30 Slatina 1 : 2 Miloševo
05.06.2013 17:30 Ratar 0 : 1 Srbovo
05.06.2013 17:30 Vidrovac 2 : 2 Samarinovac
05.06.2013 17:30 Mladost 3 : 1 Smedovac
05.06.2013 17:30 Rečka 2 : 2 Urovica
05.06.2013 17:30 Zemljoradnik 3 : 1 Stig
05.06.2013 17:30 Dunav 0 : 2 Vojvoda Milenko
05.06.2013 17:30 Sloga (D) 3 : 4 Mip Majdan
05.06.2013 17:30 Dizel 6 : 2 Proleter
05.06.2013 17:30 Napredak (P) 0 : 0 Sloga (L)
05.06.2013 17:30 Mlava 6 : 1 Borac
05.06.2013 17:30 Napredak (N) 3 : 1 Metalac
05.06.2013 17:30 Napredak (B) 2 : 1 Pobeda
05.06.2013 Mladost 1 : 1 Čobanče
05.06.2013 Grabovica 3 : 0 Lonjin
05.06.2013 Sloboda Piont 0 : 1 Crvena zvezda
05.06.2013 BSK Borča 0 : 0 Jagodina
05.06.2013 Radnički 1 : 1 Partizan
05.06.2013 Sloga 0 : 0 Vojvodina
05.06.2013 18:00 Proleter (BK) 0 : 1 Vršac United
05.06.2013 Brodarac 0 : 2 Crvena zvezda
05.06.2013 BSK Borča 1 : 0 ČSK Pivara
05.06.2013 Partizan 0 : 3 OFK Beograd
05.06.2013 Borac 0 : 3 Vojvodina
05.06.2013 Rad 8 : 1 Loznica 1919
05.06.2013 12:00 Bačka 1901 1 : 1 ČSK Pivara
05.06.2013 12:00 Vojvodina 1 : 0 Inđija
05.06.2013 12:00 Indeks 1 : 1 Banat
05.06.2013 12:00 Crvenka 0 : 3 Novi Sad
05.06.2013 12:00 Spartak ZV 3 : 1 Vršac
05.06.2013 12:00 Hajduk 1 : 1 Radnički (S)
05.06.2013 12:00 Bečej 1918 1 : 5 Proleter 2006
05.06.2013 12:00 Dinamo 2 : 2 Bačka Topola
05.06.2013 17:30 Tavankut 1 : 1 Potisje
05.06.2013 17:30 Tisa 2 : 6 Bačka (P)
05.06.2013 Loznica 1919 3 : 2 OFK Beograd
05.06.2013 Zemun 6 : 3 Smederevo
05.06.2013 Crvena zvezda 4 : 0 Savacijum
05.06.2013 10:00 Bačka 1901 2 : 1 ČSK Pivara
05.06.2013 10:00 Vojvodina 4 : 1 Inđija
05.06.2013 10:00 Indeks 1 : 4 Banat
05.06.2013 10:00 Crvenka 0 : 3 Novi Sad
05.06.2013 10:00 Spartak ZV 11 : 0 Vršac
05.06.2013 10:00 Hajduk 2 : 0 Radnički (S)
05.06.2013 10:00 Bečej 1918 0 : 2 Proleter 2006
05.06.2013 10:00 Dinamo 4 : 1 Bačka Topola
05.06.2013 16:00 Potisje 2 : 3 Tavankut
05.06.2013 17:00 Bačka Topola 1 : 0 Senta

Košarka

05.06.2013 19:00 Partizan 82 : 54 Crvena zvezda 1:0
Kao kreator Gradske lige Novi Sad, molim administratora da izbaci ekipu FK Faraon iz Futoga iz takmičenja zato što je istupio.
Vasin i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu