Sloga (Ć)
Gradina
Prva rasinska liga: Jovan Kursula - Sloga (D) 7:4
11.06.2013 S. Blagojević

Prava goleada na rastanku u Varvarinu, čak 11 golova a moglo ih je biti i mnogo više pogotovo u prvom delu kada se domaći samo u prvih 15 minuta promašili čak pet takozvanih zicera i to preko Mihajlovića (2) , Anđelkovića, Blagojevića i Tomića da bi seriju domaćih otvorio Nikola Savić evro golom u 15. minutu utakmice sa 25 metara u nastavku poluvremena domaći su još pet puta savladali danas nemoćnog Cvetića pa se na poluvreme otišlo sa čak 6:0 za domaće. U nastavku je pao tempo pa su gosti smanjili na 7:4 pre svega zahvaljujući odličnom Miliću.

Strelci: 1:0 Nikola Savić u 15, 2:0 Blagojević u 20, 3:0 Blagojević u 24, 4:0 Mihajlović u 30, 5:0 Mihajlović u 35, 6:0 Aleksandar Avramović u 40, 6:1 Milić u 50, 7:1 Tomić u 60, 7:2 Ćirić u 65, 7:3 Milić u 70, 7:4 Knežević u 75. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 150. Sudija Marko Đorđević (Kruševac) 8. Opomenuti igrači: Petković (Jovan Kursula) i Milić i Toskić (Sloga). IGRAČ UTAKMICE: Slaviša Blagojević (Jovan Kursula).

JOVAN KURSULA: Zoran Avramović 7, Petković 7, Nikola Savić 7 (Krstić 7), Veljić 7, Popović 7, Blagojević 7, 5, Anđelković 7, Aleksandar Avramović 7, Mihajlović 7, 5(Marjanović 7), Tomić 7, Marko Savić 7.

SLOGA: Cvetić 6, Simić 6, Blažić 5, 5, Obradović 5, 5, Milićević 6, Milić 7, Knežević 6, 5, Toskić 6, 5, Savković 6, Pavlović 6, 5 (Marković-), Ćirić 6, 5.

Na slici: Miloš Mihajlović i Miloš Popović udarne igle Varvarinaca igraće u sredu i protiv prvaka Trajala za reprezentaciju Prve lige Rasinskog okruga

Fudbal Fudbal Prva rasinska okružna liga Jovan Kursula Sloga (D)