XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 08.09.2012 16:30 Lokomotiva - Bokanja 1:0
3 12.09.2012 16:30 Bokanja - Šumadija 1:2
4 16.09.2012 16:00 Vinča - Bokanja 3:0
5 19.09.2012 16:00 Bokanja - Šumadinac 1:0
6 23.09.2012 16:00 Partizan - Bokanja 1:0
7 30.09.2012 15:30 Bokanja - Beli orlovi 2:1
8 06.10.2012 15:30 Marjan - Bokanja 1:0
9 14.10.2012 15:00 Bokanja - Junkovac 1:2
10 17.10.2012 15:00 Borac - Bokanja 1:0
11 21.10.2012 15:00 Bokanja - Aranđelovac 1:1
12 27.10.2012 14:30 Karađorđe - Bokanja 1:0
13 04.11.2012 13:30 Bokanja - Lepenica 0:1
14 11.11.2012 13:30 Sloga - Bokanja 3:1
15 14.11.2012 13:30 Bokanja - Banja 4:2
16 18.11.2012 13:00 Šatornja - Bokanja 1:1
17 25.11.2012 13:00 Bokanja - Bare 2:0
19 31.03.2013 15:00 Bokanja - Lokomotiva 1:2
20 07.04.2013 15:30 Šumadija - Bokanja 1:2
21 17.04.2013 15:30 Bokanja - Vinča 1:1
22 14.04.2013 10:00 Šumadinac - Bokanja 5:2
23 21.04.2013 16:00 Bokanja - Partizan 1:0
24 28.04.2013 10:00 Beli orlovi - Bokanja 1:4
25 01.05.2013 16:00 Bokanja - Marjan 6:1
26 15.05.2013 16:30 Junkovac - Bokanja 2:3
27 12.05.2013 16:30 Bokanja - Borac 2:0
28 19.05.2013 16:30 Aranđelovac - Bokanja 2:1
29 22.05.2013 16:30 Bokanja - Karađorđe 5:3
30 25.05.2013 17:00 Lepenica - Bokanja 6:1
31 02.06.2013 17:00 Bokanja - Sloga 5:1
32 09.06.2013 17:30 Banja - Bokanja 1:1
33 16.06.2013 17:30 Bokanja - Šatornja 2:0
34 23.06.2013 17:30 Bare - Bokanja 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 32 20 5 7 65
2 Lepenica 32 19 5 8 62
3 Lokomotiva 32 18 4 10 58
4 Šatornja 32 14 7 11 49
5 Bokanja 32 14 4 14 46
6 Banja 32 13 6 13 45
7 Junkovac 32 12 8 12 44
8 Borac 32 14 2 16 44
9 Beli orlovi 32 14 1 17 43
10 Vinča 32 11 10 11 43
11 Partizan (-1) 32 13 5 14 43
12 Marjan 32 13 4 15 43
13 Karađorđe 32 13 3 16 42
14 Aranđelovac 32 13 3 16 42
15 Šumadinac 32 13 3 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Sloga 32 7 6 19 27
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.