XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Subota, 27 Oktobar 2012

Fudbal

27.10.2012 13:30 Hajduk 0 : 1 Spartak ZV
27.10.2012 13:30 BSK Borča 1 : 1 Smederevo
27.10.2012 19:00 Donji Srem 1 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 13:30 OFK Beograd 5 : 1 Radnički (N)
27.10.2012 13:30 Sloboda Point 1 : 0 Rad
27.10.2012 13:30 Teleoptik 2 : 1 Metalac (GM)
27.10.2012 13:30 Radnički (NP) 0 : 0 Napredak
27.10.2012 13:30 Proleter 2 : 1 Jedinstvo Putevi
27.10.2012 13:30 Banat 0 : 0 Timok
27.10.2012 13:30 Kolubara 4 : 0 Novi Sad
27.10.2012 13:30 Borac 2 : 1 Bežanija
27.10.2012 13:30 Voždovac 1 : 0 Mladenovac
27.10.2012 13:30 Inđija 2 : 2 Mladost (L)
27.10.2012 13:30 Rudar 0 : 0 Bane
27.10.2012 13:30 Omladinac 0 : 1 Mokra Gora
27.10.2012 11:00 Metalac 2 : 0 Vodojaža
27.10.2012 13:30 Trepča 0 : 1 Tutin
27.10.2012 13:30 Morava 1 : 2 Karađorđe (T)
27.10.2012 13:30 FAP 2 : 1 Ribnica
27.10.2012 13:30 Kačer 2 : 1 Radnički (V)
27.10.2012 13:30 Sloga (P) 1 : 0 Sevojno
27.10.2012 13:30 Budućnost 0 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 13:30 Borac (Š) 4 : 0 Sloga (S)
27.10.2012 14:00 Sloga 3 : 2 Svrljig
27.10.2012 14:00 Napredak 0 : 3 Zaplanjac
27.10.2012 14:00 Đerdap 2 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Bošnjane 3 : 0 Pepeljevac
27.10.2012 14:00 Radnički (K) 4 : 0 Radnički (B)
27.10.2012 14:00 Bilećanin 0 : 0 OFK Kikinda
27.10.2012 14:00 Sloboda 0 : 1 Kozara
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Vršac
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (BK) 0 : 2 Borac
27.10.2012 14:00 Bačka 1901 5 : 3 Kolonija
27.10.2012 14:00 Crvenka 0 : 1 Polet
27.10.2012 14:00 Stanišić 0 : 0 OFK Bačka
27.10.2012 14:00 Mladost (T) 0 : 0 Jugović
27.10.2012 14:00 Mladost (BP) 1 : 0 Sloga
27.10.2012 14:00 Omladinac 2 : 2 Srbobran
27.10.2012 14:00 Borac 3 : 0 1. Maj Agroruma
27.10.2012 14:00 Budućnost 0 : 1 Index
27.10.2012 14:00 IMT 1 : 2 Radnički (NB)
27.10.2012 11:00 Slavija 3 : 0 Železničar
27.10.2012 14:00 Grdica 4 : 1 Polet
27.10.2012 14:00 Maršić 4 : 3 Seljak
27.10.2012 14:00 Partizan 1 : 1 Erdoglija 1931
27.10.2012 13:30 Mladost 0 : 1 Slatina
27.10.2012 13:30 Lunjevica 0 : 3 Ovčar
27.10.2012 13:30 Železničar 5 : 1 Mladi Borac
27.10.2012 14:00 Glavaš 3 : 2 Bresje Superior
27.10.2012 14:30 Marjan 1 : 1 Vinča
27.10.2012 14:30 Karađorđe 1 : 0 Bokanja
27.10.2012 14:30 Lepenica 1 : 1 Šatornja
27.10.2012 14:00 Radnički 1 : 0 Mačva 2005
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Sindjelić
27.10.2012 14:00 Banjani 1 : 0 OFK Divci
27.10.2012 14:00 Rubribreza 0 : 2 Vrujci
27.10.2012 14:00 OFK Jabučje 3 : 0 Mladost
27.10.2012 13:30 Crnokosa 3 : 0 Omladinac
27.10.2012 14:00 Morava 1 : 0 Borac
27.10.2012 14:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Naša krila 1936
27.10.2012 14:00 Palilula 1 : 3 Bukovik
27.10.2012 14:00 Moravica 1 : 5 Radnički 1924 (K)
27.10.2012 15:00 Alakince 2 : 1 Kondiva
27.10.2012 15:00 Levosoje 3 : 5 Ternoci
27.10.2012 15:00 Mladost (S) 4 : 1 Vranjska Banja
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (BP) 3 : 1 Mladost (PR)
27.10.2012 14:00 Spartak 0 : 2 Dragoš
27.10.2012 14:00 Napredak 4 : 3 Sloga
27.10.2012 14:00 Partizanski put 2 : 3 Svetlost
27.10.2012 14:00 Polet 1 : 1 Borac
27.10.2012 14:00 Trbunje 1 : 2 Topličanin
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (B) 2 : 1 Bobište
27.10.2012 14:00 Gradac 0 : 2 Jablanica
27.10.2012 14:00 SFS Borac 1 : 1 Levač
27.10.2012 14:00 Vinorača 3 : 1 Mladost (D)
27.10.2012 14:00 Brestovac 8 : 4 Ključ
27.10.2012 14:00 Rudna Glava 3 : 0 Branik
27.10.2012 14:00 Rudar 3 : 0 Zlot
27.10.2012 14:00 Slatina 3 : 1 Poreč
27.10.2012 14:00 Rtanj 11 : 0 Mladost
27.10.2012 14:00 Midžor 3 : 0 Sloga
27.10.2012 14:00 Rgotina 3 : 3 Trebič
27.10.2012 14:00 Bučje 0 : 1 Velika Jasikova
27.10.2012 14:30 Panonija IM Topola 0 : 4 Tisa
27.10.2012 14:30 Potisje 0 : 1 Čantavir
27.10.2012 14:30 Jadran 4 : 0 Bačka (M)
27.10.2012 14:30 Obilić 2 : 1 Krivaja
27.10.2012 14:00 Krajina 0 : 2 OFK Gradnulica
27.10.2012 14:00 Begej 2 : 1 Naftagas
27.10.2012 14:00 Borac (Z) 1 : 1 Rusanda
27.10.2012 14:00 Sloga 1 : 1 Kordun
27.10.2012 14:00 Polet 0 : 1 Hajduk
27.10.2012 14:00 Graničar (G) 3 : 1 Radnički
27.10.2012 14:00 OFK Mladost 1 : 0 BSK
27.10.2012 14:00 Mladost (K) 1 : 2 PIK
27.10.2012 14:00 Vrbas 2 : 1 Veternik
27.10.2012 Hajduk (V) 3 : 1 Sloven
27.10.2012 Partizan 4 : 0 Graničar
27.10.2012 14:00 Morava 0 : 1 Sloga (R)
27.10.2012 13:30 Parmenac 2 : 0 Zadrugar
27.10.2012 13:30 Bratstvo 0 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 13:30 Sloga 1 : 3 Gradina
27.10.2012 13:30 Ozremica 1 : 3 Takovski Ustanak
27.10.2012 13:30 Žitkovica 4 : 0 Dunavac (P)
27.10.2012 13:30 Polet 2 : 1 Napredak
27.10.2012 13:30 BSK 3 : 0 Sloga
27.10.2012 13:30 Trešnjevica 2 : 3 Mladi rudar
27.10.2012 13:30 Plaskovac 0 : 3 Prvi srpski ustanak
27.10.2012 13:30 Maskar 0 : 1 Jasenica
27.10.2012 14:00 Milicionar 1 : 0 Majur
27.10.2012 14:00 Mladost (PP) 2 : 0 Pocerina
27.10.2012 14:00 Mionica 2 : 0 Liplje
27.10.2012 14:00 Željuša 3 : 1 Pobeda
27.10.2012 14:00 Navalin 2 : 1 Omladinac
27.10.2012 14:00 Sloboda 6 : 0 Napredak
27.10.2012 14:00 Marjan MB 3 : 2 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Železničar 0 : 0 Morava
27.10.2012 14:00 Ursule 3 : 1 Mladi radnik
27.10.2012 14:00 Kupinovac 5 : 1 Kolare
27.10.2012 14:30 Baštovan 3 : 0 Mladost (DK)
27.10.2012 14:30 Mladost (T) 9 : 2 Župski biseri
27.10.2012 14:30 Donji Kopaonik 3 : 2 Omladinac
27.10.2012 14:30 Lokomotiva 2 : 1 Bratstvo
27.10.2012 14:30 Subotica 3 : 0 Hajduk
27.10.2012 14:30 Elektrovojvodina 5 : 2 Žednik
27.10.2012 14:30 Dušan Silni 2 : 1 Poljoprivrednik
27.10.2012 14:00 Sloboda 4 : 1 Pobeda
27.10.2012 14:00 Sokolac 1 : 1 Olimpija
27.10.2012 14:00 Karaš (K) 2 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Partizan (U) 1 : 5 Crvena zvezda
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (K) 0 : 7 Rusin
27.10.2012 Fruškogorski partizan 6 : 1 Proleter
27.10.2012 14:00 Mladost 4 : 0 Čenej
27.10.2012 14:00 Krila Krajine 1 : 2 Budućnost
27.10.2012 14:00 Soko 4 : 0 Slavija
27.10.2012 14:00 Napredak 2 : 1 Vranić
27.10.2012 14:00 Krtinska 10 : 0 OFK Meljak
27.10.2012 14:00 Rvati 0 : 1 Stepojevac VAGA
27.10.2012 14:00 Pudarci 1 : 1 Napredak
27.10.2012 14:00 Kosmaj 0 : 4 Boleč
27.10.2012 14:00 Policajac 5 : 0 Studenski Grad
27.10.2012 14:00 Pionir 3 : 0 Šećeranac Ada
27.10.2012 14:00 OFK 019 Zaječar 0 : 2 Graničar
27.10.2012 15:00 Borac 4 : 2 Crvena Zvezda
27.10.2012 15:00 Polet 1 : 0 OFK Sloga
27.10.2012 14:30 Srbovo 2 : 1 Malajnica
27.10.2012 14:00 Žeželj 2 : 1 Stari momci
27.10.2012 13:30 Borac 4 : 1 Napredak (B)
27.10.2012 14:30 B.S.K. 1 : 2 Soko
27.10.2012 14:30 Čokordin 1 : 1 Sloga 1952
27.10.2012 14:30 Radnik 5 : 0 Dobrnje
27.10.2012 14:30 Laolac 1 : 3 7 juli
27.10.2012 14:30 Burovac 1 : 0 Busur
27.10.2012 14:30 Omladinac B 1 : 2 Mlava
27.10.2012 14:30 Bata Bulić 1 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 14:30 Rade Milošević 3 : 1 Vukan
27.10.2012 14:30 Mladost (R) 2 : 0 Mladost (L)
27.10.2012 14:00 TE Gučevo 3 : 0 Granit
27.10.2012 14:00 Luk 0 : 3 Prva Iskra
27.10.2012 15:00 Omladinac 4 : 2 Napredak
27.10.2012 15:00 Maovi MH 2 : 3 Culjkovic
27.10.2012 15:00 Fortuna Miki 1 : 9 Cer
27.10.2012 15:00 Metlić 3 : 1 Mladost (SL)
27.10.2012 Zvizdar 1 : 4 Kolubara
27.10.2012 14:00 Šarbane 3 : 1 Murgaš
27.10.2012 14:00 Milanovo 4 : 2 Moravac
27.10.2012 14:00 Mladost (DL) 1 : 2 Mladost (K)
27.10.2012 14:00 Bratstvo 1 : 1 BSK
27.10.2012 14:00 Sušica 2012 2 : 0 Moravac
27.10.2012 14:00 Goblen 1 : 0 Vrhunac
27.10.2012 14:00 Rudar 1 : 0 Rudar Stenjevac
27.10.2012 14:00 Kolonija 1 : 3 Sloga
27.10.2012 14:30 Polet 57 0 : 0 Mladost
27.10.2012 14:30 Omladinac 1 : 3 Ribnik
27.10.2012 14:30 Vinogradar 0 : 7 Topoljak
27.10.2012 14:30 Stara Čaršija 3 : 1 Omladinac
27.10.2012 14:30 Omašnica 1 : 1 Moravac-C 74
27.10.2012 14:30 Rujišnik 0 : 0 Stari Trstenik
27.10.2012 14:00 Trmčari 4 : 1 Budućnost
27.10.2012 14:00 Sokolovi 2 : 2 Srnje
27.10.2012 14:00 Meševo 1 : 3 Padež
27.10.2012 14:00 Globoder 1 : 5 Žabare
27.10.2012 14:00 BSK 3 : 0 Kruševica
27.10.2012 14:00 Crvena Zvezda 0 : 2 Banat
27.10.2012 14:00 Šumadija 1 : 1 Mladi Radnik
27.10.2012 Crvena zvezda 7 : 1 OFK Rogača
27.10.2012 Denim 1 : 0 Mladost
27.10.2012 4 Juli 2 : 3 Drlupa
27.10.2012 Sibnica 1 : 4 Sloga 2012
27.10.2012 OFK Slatina 2 : 4 Nemenikuće
27.10.2012 Vis 3 : 0 Mladost
27.10.2012 Rudar 2012 3 : 0 Đurinci
27.10.2012 14:00 Napredak 3 : 0 Bair
27.10.2012 14:00 Mladost (MM) 1 : 1 Mladost (O)
27.10.2012 14:00 Gorki 4 : 1 Šumice
27.10.2012 14:00 DB Junajted 5 : 0 7. Juli
27.10.2012 13:30 Šapine B 0 : 5 Sinđelić
27.10.2012 13:30 Radnik 0 : 5 Stig (C)
27.10.2012 13:30 Napredak 2 : 0 BSK
27.10.2012 13:30 Kobilje 7 : 2 Stig (MC)
27.10.2012 14:00 BSK 2 : 0 20. Oktobar
27.10.2012 14:00 Strmovo 4 : 2 Borac
27.10.2012 14:00 Lazarevac 5 : 1 OFK Sokolovo
27.10.2012 Oniks 3 : 0 Dražmirovac
27.10.2012 Morava 4 : 0 Omladinac
27.10.2012 Trnava 2 : 0 Mladost
27.10.2012 Šantarovac 1 : 3 Osaonica
27.10.2012 Belica 6 : 2 Hajduk
27.10.2012 13:30 Novi Bečej 1 : 4 Mašinac PZP
27.10.2012 13:30 Jagodina 0 : 3 Spartak
27.10.2012 13:30 Sloga 1 : 2 Požarevac
27.10.2012 15:00 Ravangrad 0 : 3 Fruškogorac
27.10.2012 12:00 Rubin 4 : 2 Metalmania
27.10.2012 13:00 Inđija 2 : 1 Sloboda Piont
27.10.2012 11:00 Jagodina 0 : 0 Sloga
27.10.2012 12:00 Radnički 1923 0 : 0 Partizan
27.10.2012 11:00 BSK Borča 0 : 4 Vojvodina
27.10.2012 10:00 Rad 2 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 11:00 Banat 1 : 1 Radnički
27.10.2012 11:00 Borac 0 : 0 OFK Beograd
27.10.2012 10:00 ČSK Pivara 2 : 1 Indeks
27.10.2012 10:00 Slavija 1 : 1 Omladinac
27.10.2012 Proleter 0 : 1 Spartak Zlatibor Voda
27.10.2012 Novi Sad 0 : 0 Hajduk
27.10.2012 Polet 1 : 1 Kabel
27.10.2012 Radnički 4 : 1 Donji Srem
27.10.2012 11:00 Sinđelić 1 : 2 Vlasina
27.10.2012 11:00 Dinamo 3 : 0 Car Konstantin
27.10.2012 11:00 Radnički (P) 1 : 1 Hajduk Veljko
27.10.2012 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Vrežina 2009
27.10.2012 11:00 Bor 1 : 2 Moravac Orion
27.10.2012 10:00 Arsenal 2 : 2 Mladost
27.10.2012 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 3 Šumadija 1903
27.10.2012 11:00 Sloboda 2 : 2 Jadran
27.10.2012 13:30 Novi Pazar 8 : 0 Zlatar
27.10.2012 11:00 Bane 2 : 0 Metalac (K)
27.10.2012 Udarnik 0 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 Polet 0 : 4 Sloga
27.10.2012 14:00 Budućnost 5 : 1 Radnik
27.10.2012 11:30 Bresje-Superior 3 : 1 Mladi borac
27.10.2012 Napredak 5 : 0 Selevac
27.10.2012 Omladinac 0 : 3 Pobeda
27.10.2012 10:00 BAK 2 : 2 Vulturul
27.10.2012 13:00 Sloga (P) 2 : 4 Dobrica
27.10.2012 14:30 Sloga (BNS) 0 : 2 Železničar
27.10.2012 12:00 Mladost (O) 3 : 0 Vojvodina
27.10.2012 14:00 Tempo 1 : 4 Jugoslavija
27.10.2012 14:00 Budućnost (BB) 8 : 2 Borac (S)
27.10.2012 14:00 Radnički (B) 1 : 12 Dinamo
27.10.2012 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Osipaonica
27.10.2012 Mladi radnik (R) 1 : 3 Smederevo
27.10.2012 13:30 Mačva 3 : 1 Krušik
27.10.2012 10:00 Zemun 1 : 0 Brodarac
27.10.2012 ČSK Pivara 1 : 1 Borac
27.10.2012 Sloboda Point 2 : 2 Partizan
27.10.2012 Loznica 1919 0 : 5 Rad
27.10.2012 BSK Borča 0 : 1 Vojvodina
27.10.2012 11:00 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 14:00 Raadnički 1923 0 : 1 Teleoptik
27.10.2012 Sloga 0 : 1 OFK Beograd
27.10.2012 12:00 Dinamo 1 : 1 Vršac
27.10.2012 12:00 Bečej 1918 1 : 1 Novi Sad
27.10.2012 12:30 Panonija IM Topola 3 : 4 Tisa
27.10.2012 12:30 Potisje 2 : 1 Čantavir
27.10.2012 12:30 Jadran 1 : 3 Bačka (M)
27.10.2012 12:30 Obilić 3 : 4 Krivaja
27.10.2012 10:00 AFK 2 : 7 Subotica '96
27.10.2012 Mladi radnik 2 : 0 Seljak
27.10.2012 11:30 Sloga 0 : 1 Šumadija
27.10.2012 13:30 Mladost 0 : 0 Sevojno
27.10.2012 13:30 Metalac (GM) 0 : 0 Sloga (BB)
27.10.2012 10:00 Budućnost 0 : 3 Sloga (K)
27.10.2012 13:30 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo Putevi
27.10.2012 13:30 Sloboda 6 : 1 Bane
27.10.2012 12:00 Dolina 3 : 1 Borac
27.10.2012 12:00 Mika Antić 3 : 2 Spartak
27.10.2012 12:00 Mačva 1 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 12:00 Radnicki Stobex 3 : 1 Železničar
27.10.2012 12:00 Loznica 3 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 Zemun 2 : 1 Čukarički
27.10.2012 AS 6 : 1 Borac
27.10.2012 11:00 Župa 0 : 1 Radnički 1923
27.10.2012 13:00 Loznica 1919 1 : 3 Rad
27.10.2012 Smederevo 0 : 4 OFK Beograd
27.10.2012 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 13:00 Radnički 3 : 0 Bežanija
27.10.2012 10:00 Dinamo 1 : 1 Vršac
27.10.2012 10:00 Bečej 1918 1 : 1 Novi Sad
27.10.2012 12:00 Skobalj 0 : 9 Borac
27.10.2012 Slavija 2 : 0 Sloga
27.10.2012 Proleter 3 : 3 Šumadinac
27.10.2012 12:00 SASK 3 : 2 Sloboda
27.10.2012 10:00 Subotica 12 : 1 Tavankut
27.10.2012 11:00 Bačka Topola 3 : 0 Obilić
27.10.2012 11:00 Spartak Zlatibor voda 0 : 0 Olimpija
27.10.2012 10:00 Senta 3 : 2 Mladost Radost
27.10.2012 Udarnik 0 : 2 Jedinstvo
27.10.2012 Polet 0 : 6 Sloga
27.10.2012 12:00 Budućnost 1 : 6 Radnik
27.10.2012 Napredak 7 : 1 Selevac
27.10.2012 Omladinac 4 : 2 Pobeda
27.10.2012 Mladi radnik 7 : 0 Železničar
27.10.2012 Rudar 2 : 2 MIP Presing
27.10.2012 Badnjevac 7 : 1 Plana
27.10.2012 AF Duljaj 3 : 0 Smederevo
27.10.2012 Sloga 6 : 0 Seljak
27.10.2012 Homoljac 3 : 0 Kolonija Sveti Sava
27.10.2012 10:00 Dolina 4 : 1 Borac
27.10.2012 10:00 Železničar 4 : 0 Kolonija
27.10.2012 09:00 Apolon 4 1 : 2 Karađorđe (T)
27.10.2012 09:00 Karađorđe (R) 3 : 0 Sušica
27.10.2012 09:00 Lokomotiva 1 : 8 Slavija
27.10.2012 09:00 Sloga (B) 2 : 4 Kraguj
27.10.2012 09:00 Pobeda 6 : 3 Azbest
27.10.2012 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Rađevac
27.10.2012 10:00 Drina 0 : 2 Savacijum
27.10.2012 10:00 Mačva 3 : 0 Ribnica
27.10.2012 10:00 Loznica 0 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 10:00 Vinogradar 0 : 11 Bačka 1901
27.10.2012 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 2 : 0 Spartak Zlatibor voda '01
27.10.2012 09:30 Bačka Topola 6 : 0 Subotica '01
27.10.2012 10:00 Šumadija 1903 4 : 3 Apolon 4 I
27.10.2012 10:00 Presing 0 : 3 Sloga
27.10.2012 10:00 Panter 1 : 4 Jasenica 1911
27.10.2012 OFK Osečina 1 : 1 Šampion
27.10.2012 Jedinstvo 1 : 2 Radnički
27.10.2012 Spartak 0 : 4 Krušik
27.10.2012 Krušik 2 7 : 1 Budućnost
27.10.2012 Polet 1 : 2 Železničar
27.10.2012 12:30 Bane 2 5 : 0 Tutin
27.10.2012 12:30 OFK As 0 : 0 Ibar
27.10.2012 12:30 Bane 1 0 : 1 Sočanica
27.10.2012 12:30 Pazar Juniors '01 2 : 4 Pazar Juniors '00
27.10.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 0 Rudar
27.10.2012 11:00 Presing 2 : 0 Sloga
27.10.2012 10:00 Panter 3 : 1 Jasenica 1911

Košarka

27.10.2012 17:00 MZT Skopje 60 : 75 Crvena zvezda Telekom
27.10.2012 19:00 Szolnoki Olaj 75 : 67 Split
27.10.2012 19:00 Krka 51 : 66 Budućnost VOLI
27.10.2012 17:00 Cibona 69 : 63 Široki WWin
27.10.2012 19:00 Borac Mozzart Sport 69 : 39 Metalac
27.10.2012 20:30 OKK Beograd 92 : 88 Sloboda
27.10.2012 18:30 Tamiš 76 : 69 BKK Radnički
27.10.2012 20:00 Vojvodina Srbijagas 101 : 70 Jagodina
27.10.2012 18:00 Vršac 72 : 71 Konstantin
27.10.2012 18:00 Meridiana 74 : 60 Spartak
27.10.2012 17:00 Železničar 84 : 65 Crnokosa
27.10.2012 17:00 Plana 79 : 72 Napredak Rubin
27.10.2012 17:00 Beovuk 72 83 : 85 Mladost (Z)
27.10.2012 19:00 Zlatar 88 : 73 Svilajnac Kompo
27.10.2012 19:30 Mašinac 0 : 20 Železničar
27.10.2012 18:00 Zlatibor 95 : 87 Novi Pazar
27.10.2012 19:30 Priboj 99 : 73 Radnički Student
27.10.2012 Jablanica 92 : 59 Dimitrovgrad
27.10.2012 OKK Junior 74 : 73 Knjaževac
27.10.2012 Rtanj 77 : 80 Niš
27.10.2012 Mladost 85 : 82 Prokuplje
27.10.2012 Bor RTB 86 : 74 Kuršumlija
27.10.2012 Pirot 84 : 81 Zdravlje 09
27.10.2012 Akademik 58 : 71 Vojvodina
27.10.2012 Veternik 0 : 20 Stara Pazova
27.10.2012 Dunav 75 : 76 Jedinstvo
27.10.2012 Vrbas 71 : 76 Srem
27.10.2012 Topola 66 : 58 Mladost Teletehnika
27.10.2012 Vojvodina Srb Gas MT 81 : 65 Odžaci
27.10.2012 Sveti Đorđe 68 : 61 Nova Pazova
27.10.2012 15:00 Paraćin 72 : 69 Mladost
27.10.2012 Vladimirci 73 : 83 Loznica
27.10.2012 Student BB 88 : 71 Mionica
27.10.2012 Železničar 102 : 92 Ivanjica
27.10.2012 Play off 57 : 66 Mileševac
27.10.2012 Klik 80 : 81 Čačak 94
27.10.2012 Mladost Vesna 91 : 69 Hajduk Veljko
27.10.2012 Zone Boys 62 : 93 Naisus
27.10.2012 Radan 67 : 48 Negotin
27.10.2012 Jastrebac 63 : 67 Vlasotince
27.10.2012 Radnik 64 : 61 Nibak
27.10.2012 17:00 Subrina Ilirija 64 : 72 Peac-Pecs
27.10.2012 18:00 Partizan 78 : 74 Radivoj Korać
27.10.2012 18:00 Čelik 68 : 62 Vojvodina
27.10.2012 20:30 Vršac 65 : 70 Sloboda
27.10.2012 18:30 Stara Pazova 90 : 64 Šumadija
27.10.2012 16:30 Student 73 : 64 Srbobran Reahem
27.10.2012 19:00 Čelarevo 70 : 74 Beočin

Odbojka

27.10.2012 19:00 Spartak (LJ) 3 : 1 Spartak (S)
27.10.2012 18:00 Đerdap 3 : 1 Ribnica
27.10.2012 20:00 Sloven 0 : 3 Borac
27.10.2012 19:00 Smederevo 3 : 0 Klek Srbijašume
27.10.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Obilić
27.10.2012 17:00 Jagodina 1 : 3 Kosovska Mitrovica
27.10.2012 20:00 Metalac Takovo 3 : 1 Brezovica
27.10.2012 13:00 Ribnica 2 3 : 2 FAP Livnica
27.10.2012 18:00 Knjaževac 0 : 3 Niš
27.10.2012 20:00 Timok 3 : 0 Pirot
27.10.2012 20:00 Milenijum 3 : 0 Ozren
27.10.2012 19:00 Sterija 3 : 1 VA 014
27.10.2012 20:00 FOK 2 : 3 Vrbas
27.10.2012 17:30 Srem Iton 3 : 1 Mladost Ekspans
27.10.2012 13:00 Vojvodina 2 3 : 0 Bavanište
27.10.2012 19:00 Inđija 3 : 0 Novi Sad
27.10.2012 16:00 Proleter 3 : 0 Futog
27.10.2012 20:00 Tent 3 : 2 Jedinstvo (U)
27.10.2012 20:00 Kolubara 3 : 1 Dinamo
27.10.2012 19:00 Železničar 0 : 3 Vizura Wall Art
27.10.2012 19:00 Obilić 1 : 3 Smeč 5
27.10.2012 19:00 Crnokosa Artos 3 : 1 Kraguj
27.10.2012 19:00 Radnički (K) 3 : 2 Lazarevac
27.10.2012 20:00 Radnički (B) 3 : 2 Poštar
27.10.2012 17:00 Tutin Stil Jasen 0 : 3 Borac
27.10.2012 14:00 Ivanjica 3 : 0 Tajm
27.10.2012 19:00 Gimnazijalac 3 : 1 Putevi Trendteks
27.10.2012 19:00 Tara 3 : 0 Lučani
27.10.2012 17:00 Mali Zvornik 0 : 3 Spas
27.10.2012 14:30 Imlek 3 : 1 Spartak
27.10.2012 19:00 VGSK 0 : 3 Smederevo
27.10.2012 20:00 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik
27.10.2012 17:15 Vršac 0 : 3 Vrbas
27.10.2012 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 NS Volej tim
27.10.2012 18:00 Iton Srem Tempo 3 : 2 KI 0230
27.10.2012 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Topličanin
27.10.2012 18:00 Student 3 : 0 Leskovac 98
27.10.2012 18:00 Bor 0 : 3 Vranje
27.10.2012 18:00 Milenijum 3 : 0 Paraćin

Rukomet

27.10.2012 19:00 Napredak 25 : 27 Partizan
27.10.2012 18:30 PKB 29 : 21 Železničar 1949
27.10.2012 19:00 Jugović Unimet 35 : 25 Radnički
27.10.2012 18:30 Metaloplastika 31 : 25 Kolubara
27.10.2012 18:00 Crvena Zvezda 33 : 31 Zaječar
27.10.2012 19:00 Vrbas Carnex 23 : 22 Vojvodina
27.10.2012 20:30 Dinamo 25 : 23 Titel Džon Dir
27.10.2012 18:00 Mladost 30 : 26 Crvena Zvezda
27.10.2012 19:00 Sombor 30 : 26 Železničar
27.10.2012 19:00 Jastrebac 38 : 33 BSK Heba
27.10.2012 19:30 ORK Bor 23 : 17 Đerdap
27.10.2012 18:00 Loznica 21 : 31 BASK Soko
27.10.2012 20:00 Morava 32 : 24 Smederevo
27.10.2012 19:00 Župa 54 21 : 21 Zlatar
27.10.2012 17:30 Priboj 20 : 27 Sloga
27.10.2012 17:00 15 oktobar 39 : 32 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
27.10.2012 15:30 Mladost 19 : 37 Hisar
27.10.2012 19:00 Aleksinac 25 : 24 Niška Banja
27.10.2012 19:00 Vranje 1957 26 : 22 Radan
27.10.2012 13:30 Železničar 2 22 : 35 Bela Palanka
27.10.2012 16:00 Pirot 48 : 31 Dubočica 54 2
27.10.2012 Knjaževac 29 : 26 Rembas
27.10.2012 20:00 Rtanj 31 : 29 Radnički
27.10.2012 Brestovac 24 : 39 Bor 2
27.10.2012 19:00 Hajduk Veljko 45 : 30 Zaječar 2
27.10.2012 Hercegovina 26 : 21 Crvenka II
27.10.2012 Jedinstvo (K) 36 : 20 Ruma
27.10.2012 Jabuka 25 : 34 Napredak
27.10.2012 Potisje Pleteks 28 : 30 Radnički-Cement
27.10.2012 Radnički 31 : 27 Dalmatinac
27.10.2012 Jedinstvo (NB) 24 : 23 Apatin
27.10.2012 Banatski Karlovac 26 : 22 Hajduk
27.10.2012 17:00 Radnički 1949 26 : 42 Naisa
27.10.2012 19:00 BMS Milenijum 15 : 15 Max Sport
27.10.2012 19:30 Železnicar 23 : 35 Zaječar
27.10.2012 16:30 Milenium 36 : 16 Crvena Zvezda 2
27.10.2012 17:00 Knjaz Miloš 2 32 : 25 Čačak
27.10.2012 18:00 Pirot 33 : 18 Zaječar 2
27.10.2012 19:00 Knjaževac 25 : 27 Sloga
27.10.2012 16:00 Vranje 25 : 19 Topličanin
27.10.2012 15:30 Đerdap 16 : 31 Mladi Radnik
27.10.2012 18:00 Kučevo 31 : 17 Mladost
27.10.2012 Proleter Superprotein 24 : 26 Spartak
27.10.2012 Halas Jožef 27 : 24 Mladost
27.10.2012 Kikinda 25 : 21 Radnički
27.10.2012 Jabuka 95 26 : 24 Srem
27.10.2012 Temerin 35 : 15 Dolovo
27.10.2012 Vojvodina 32 : 17 Pančevo
27.10.2012 Dubočica 25 : 16 Morava Han
27.10.2012 Niška Banja 19 : 28 Naisa 2
27.10.2012 Vlasotince 16 : 24 Radan
27.10.2012 Vrbas 19 : 25 Obilić
27.10.2012 Laki 22 : 22 Jadran Lider
27.10.2012 Želja 20 : 19 Ravangrad
27.10.2012 Unirea 33 : 26 Miletić
27.10.2012 Apatin 23 : 19 Spartak
27.10.2012 Sloven 30 : 19 Topola

Vaterpolo

27.10.2012 Singidunum 9 : 7 ŽAK
27.10.2012 Beograd 3 : 16 BVK Crvena zvezda
27.10.2012 Partizan 12 : 5 Banjica
27.10.2012 19:00 Dunav 2 : 18 Radnički

Futsal

27.10.2012 20:20 Fontana 5 : 2 Metalac Kolorado
27.10.2012 Kikinda 1 : 4 Leteći Holandjanin
27.10.2012 KMF Deus futsal 5 : 4 Forum
27.10.2012 Hajduk 3 : 2 Kraljevićevo
27.10.2012 Tvrdjava 2 : 6 SAS
27.10.2012 19:00 Fleš 3 : 3 Aranđelovac Fortuna
27.10.2012 16:00 Krčagovo 2 5 : 3 Raška
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.