XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 55 utakmica za dan
Sreda, 3 Oktobar 2012

Fudbal

03.10.2012 15:30 Javor 1 : 2 Crvena zvezda
03.10.2012 16:30 Metalac 0 : 0 Šumadija 1903
03.10.2012 16:00 Trajal 3 : 1 Sloga (Ć)
03.10.2012 16:00 Blagotin 3 : 2 Gradina
03.10.2012 16:00 Naupare 1 : 0 Poljoprivrednik
03.10.2012 16:00 Sloga (D) 2 : 2 Šanac
03.10.2012 16:00 Mladost 5 : 1 FUD
03.10.2012 16:00 Jedinstvo 1936 1 : 3 Jastrebac
03.10.2012 16:00 Trudbenik 3 : 1 Jasika
03.10.2012 15:00 Strelac 2 : 2 Borac (O)
03.10.2012 15:00 Komgrap 1 : 0 PKB Kovilovo
03.10.2012 15:00 Borac (L) 3 : 0 Vrčin
03.10.2012 15:00 Poštar Zvezdara 0 : 0 Zmaj 1953
03.10.2012 15:00 Selo Mladenovac 0 : 0 Baćevac
03.10.2012 15:00 Milutinac 0 : 0 OFK Zabrežje
03.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Rudar
03.10.2012 15:00 13. Maj 0 : 1 Šumadija
03.10.2012 15:00 Brodarac 2 : 1 Prva Iskra
03.10.2012 15:30 Mladost 1954 (DM) 2 : 4 Vulkan 1936
03.10.2012 15:30 Moravac 1948 3 : 0 Supovac
03.10.2012 15:30 Radnički 1936 2 : 3 Sečanica
03.10.2012 15:30 Sloga 0 : 3 Čegar 1946
03.10.2012 17:00 Mladost 1 : 2 Deli Jovan
03.10.2012 16:30 Miloševo 1 : 0 Urovica
03.10.2012 15:30 Dunav 4 : 0 Dizel
03.10.2012 15:30 Zemljoradnik 2 : 2 Napredak (P)
03.10.2012 15:30 Sopot 1 : 2 Mlava
03.10.2012 15:30 Stig 2 : 1 Napredak (N)
03.10.2012 15:30 Vojvoda Milenko 2 : 1 Napredak (B)
03.10.2012 15:30 Mip Majdan 3 : 2 Pobeda
03.10.2012 15:30 Proleter 2 : 1 Metalac
03.10.2012 15:30 Sloga (L) 3 : 1 Borac
03.10.2012 17:00 Mladost 0 : 1 Rujišnik
03.10.2012 13:30 Šumadija 4 : 0 Železničar
03.10.2012 15:30 Sloga (L) 0 : 4 Smederevo
03.10.2012 13:30 Šumadija 12 : 1 Železničar
03.10.2012 16:00 Šumadija 1903 II 1 : 2 Karađorđe (T)
03.10.2012 16:00 Arsenal 1 : 0 Sušica
03.10.2012 16:00 Apolon 4 5 : 4 Slavija
03.10.2012 16:00 Sloga (D) 1 : 6 Kraguj
03.10.2012 16:00 Borac 3 : 6 Azbest
03.10.2012 16:00 Karađorđe (R) 1 : 3 Šumadija
03.10.2012 16:00 Duljaj 1 : 5 Apolon 4 I
03.10.2012 16:00 Feniks 0 : 13 Radnicki 1923 I
03.10.2012 16:00 Šumadija 1903 3 : 1 Sušica

Košarka

03.10.2012 18:00 Cedevita 86 : 68 Radnički
03.10.2012 18:00 Igokea 70 : 61 Budućnost VOLI
03.10.2012 20:15 MZT Skopje 63 : 59 Široki WWin
03.10.2012 18:00 Szolnoki Olaj 75 : 71 Cibona
03.10.2012 18:00 Partizan mts 79 : 60 Krka

Rukomet

03.10.2012 17:00 Zaječar 32 : 27 Napredak

Vaterpolo

03.10.2012 20:00 ŽAK 4 : 4 Banjica
03.10.2012 19:00 Vojvodina 9 : 12 Radnički
03.10.2012 16:00 Singidunum 5 : 7 Dunav
03.10.2012 20:00 Beograd 0 : 19 Partizan
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu