XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:00 Borac - Marjan 3:1
2 09.09.2012 16:30 Junkovac - Borac 0:2
3 12.09.2012 16:30 Borac - Bare 0:0
4 16.09.2012 16:00 Borac - Aranđelovac 2:1
5 19.09.2012 16:00 Karađorđe - Borac 3:2
6 23.09.2012 16:00 Borac - Lepenica 0:1
7 30.09.2012 15:30 Sloga - Borac 2:0
8 07.10.2012 15:30 Borac - Banja 2:2
9 14.10.2012 15:00 Šatornja - Borac 3:0
10 17.10.2012 15:00 Borac - Bokanja 1:0
12 28.10.2012 14:30 Borac - Lokomotiva 2:1
13 04.11.2012 10:00 Šumadija - Borac 8:0
14 11.11.2012 13:30 Borac - Vinča 2:1
15 14.11.2012 13:30 Šumadinac - Borac 1:0
16 18.11.2012 13:00 Borac - Partizan 1:0
17 25.11.2012 13:00 Beli orlovi - Borac 2:0
18 03.04.2013 15:00 Marjan - Borac 2:1
19 31.03.2013 15:00 Borac - Junkovac 1:0
20 06.04.2013 15:30 Bare - Borac 0:2
21 17.04.2013 15:30 Aranđelovac - Borac 2:1
22 14.04.2013 15:30 Borac - Karađorđe 4:1
23 20.04.2013 16:00 Lepenica - Borac 0:1
24 28.04.2013 16:00 Borac - Sloga 2:0
25 01.05.2013 16:00 Banja - Borac 4:2
26 04.05.2013 16:00 Borac - Šatornja 0:3
27 12.05.2013 16:30 Bokanja - Borac 2:0
29 22.05.2013 16:30 Lokomotiva - Borac 4:1
30 26.05.2013 17:00 Borac - Šumadija 1:0
31 02.06.2013 17:00 Vinča - Borac 4:3
32 09.06.2013 17:30 Borac - Šumadinac 4:3
33 16.06.2013 17:30 Partizan - Borac 2:0
34 23.06.2013 17:30 Borac - Beli orlovi 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Šumadija 32 20 5 7 65
2 Lepenica 32 19 5 8 62
3 Lokomotiva 32 18 4 10 58
4 Šatornja 32 14 7 11 49
5 Bokanja 32 14 4 14 46
6 Banja 32 13 6 13 45
7 Junkovac 32 12 8 12 44
8 Borac 32 14 2 16 44
9 Beli orlovi 32 14 1 17 43
10 Vinča 32 11 10 11 43
11 Partizan (-1) 32 13 5 14 43
12 Marjan 32 13 4 15 43
13 Karađorđe 32 13 3 16 42
14 Aranđelovac 32 13 3 16 42
15 Šumadinac 32 13 3 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 32 10 6 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Sloga 32 7 6 19 27
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.