26.09
11:00
Trayal
Radnički (S)
8
0
|
26.09.2022 11:00 | Trayal | 8 : 0 | Radnički (S) |
26.09
15:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost (A)
3
0
|
26.09.2022 15:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Budućnost (A) |
26.09
16:30
Hajduk
OFK Bačka
1
4
|
26.09.2022 16:30 | Hajduk | 1 : 4 | OFK Bačka |
26.09
17:00
Radnički
Omladinac
4
2
|
26.09.2022 17:00 | Radnički | 4 : 2 | Omladinac | |||||
26.09
17:00
Borac
Vučak-Lipe
7
2
|
26.09.2022 17:00 | Borac | 7 : 2 | Vučak-Lipe | |||||
26.09
17:00
BSK
Crvena zvezda
4
3
|
26.09.2022 17:00 | BSK | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
26.09
17:00
Podunavac
Dunav Osiguranje
4
2
|
26.09.2022 17:00 | Podunavac | 4 : 2 | Dunav Osiguranje |
26.09
17:30
Radnički (O)
Policajac
6
3
|
26.09.2022 17:30 | Radnički (O) | 6 : 3 | Policajac | |||||
26.09
16:30
Taurunum
PKB
1
3
|
26.09.2022 16:30 | Taurunum | 1 : 3 | PKB | |||||
26.09
16:30
Beograd
Sveti Stefan
4
0
|
26.09.2022 16:30 | Beograd | 4 : 0 | Sveti Stefan | |||||
26.09
16:30
Mladenovac
BUSK
9
0
|
26.09.2022 16:30 | Mladenovac | 9 : 0 | BUSK |
26.09
16:30
Bubamara 2010
Železnik
3
1
|
26.09.2022 16:30 | Bubamara 2010 | 3 : 1 | Železnik | |||||
26.09
18:00
Adanex
TENT 1994
0
0
|
26.09.2022 18:00 | Adanex | 0 : 0 | TENT 1994 | |||||
26.09
18:00
Duga
Boleč
6
1
|
26.09.2022 18:00 | Duga | 6 : 1 | Boleč | |||||
26.09
16:30
Hajduk
Kovilovo
1
3
|
26.09.2022 16:30 | Hajduk | 1 : 3 | Kovilovo | |||||
26.09
16:30
Jedinstvo
Plavi 2000
1
1
|
26.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Plavi 2000 | |||||
26.09
16:30
Dunav
Dorćol
3
2
|
26.09.2022 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Dorćol |
26.09
16:30
Pola pola
Veterani 78
3
2
|
26.09.2022 16:30 | Pola pola | 3 : 2 | Veterani 78 | |||||
26.09
16:30
Sinđelić 2012
Old Tajmeri
4
3
|
26.09.2022 16:30 | Sinđelić 2012 | 4 : 3 | Old Tajmeri | |||||
26.09
17:30
Slavija
Batajnica
7
0
|
26.09.2022 17:30 | Slavija | 7 : 0 | Batajnica | |||||
26.09
16:30
13. Maj
Palilulac
3
2
|
26.09.2022 16:30 | 13. Maj | 3 : 2 | Palilulac | |||||
26.09
18:00
Borusija
Budućnost
1
1
|
26.09.2022 18:00 | Borusija | 1 : 1 | Budućnost | |||||
26.09
17:00
Kvantum sport
BSV
1
1
|
26.09.2022 17:00 | Kvantum sport | 1 : 1 | BSV |
26.09
16:30
Vrčin
Beljina
0
1
|
26.09.2022 16:30 | Vrčin | 0 : 1 | Beljina | |||||
26.09
16:30
Umka
Torlak
1
4
|
26.09.2022 16:30 | Umka | 1 : 4 | Torlak | |||||
26.09
16:30
Lokomotiva
Sinđelić
0
1
|
26.09.2022 16:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
26.09
16:30
Dunavac
Leštane
3
6
|
26.09.2022 16:30 | Dunavac | 3 : 6 | Leštane | |||||
26.09
16:30
Borac
Lavirint Company
3
0
|
26.09.2022 16:30 | Borac | 3 : 0 | Lavirint Company | |||||
26.09
16:30
Posavina
Sremčica
0
5
|
26.09.2022 16:30 | Posavina | 0 : 5 | Sremčica |
26.09
16:30
Republički organi
Kaluđerica
0
6
|
26.09.2022 16:30 | Republički organi | 0 : 6 | Kaluđerica | |||||
26.09
17:30
Rakovica
Peks
2
1
|
26.09.2022 17:30 | Rakovica | 2 : 1 | Peks | |||||
26.09
16:30
Soccer
Institut
2
4
|
26.09.2022 16:30 | Soccer | 2 : 4 | Institut |
26.09
16:30
Obrenovac
TEK Sloga
3
4
|
26.09.2022 16:30 | Obrenovac | 3 : 4 | TEK Sloga | |||||
26.09
16:30
Pin 2022
Polet
2
1
|
26.09.2022 16:30 | Pin 2022 | 2 : 1 | Polet | |||||
26.09
16:30
Belo Polje
Strelac
2
0
|
26.09.2022 16:30 | Belo Polje | 2 : 0 | Strelac | |||||
26.09
16:30
Minel
Krajišnik
2
1
|
26.09.2022 16:30 | Minel | 2 : 1 | Krajišnik | |||||
26.09
16:30
Div
Rušanj
0
2
|
26.09.2022 16:30 | Div | 0 : 2 | Rušanj |
26.09
20:00
Dubočica 54 - 2
Jastrebac
25
27
|
26.09.2022 20:00 | Dubočica 54 - 2 | 25 : 27 | Jastrebac |
26.09
19:00
Kalča
Ekonomist
4
3
|
26.09.2022 19:00 | Kalča | 4 : 3 | Ekonomist |
26.09
20:00
Zlatar 033
MB Namenska
5
1
|
26.09.2022 20:00 | Zlatar 033 | 5 : 1 | MB Namenska | |||||
26.09
20:00
Kareli
Zlatibor
2
6
|
26.09.2022 20:00 | Kareli | 2 : 6 | Zlatibor |
26.09
19:00
Karanovac
Sjenica
1
2
|
26.09.2022 19:00 | Karanovac | 1 : 2 | Sjenica | |||||
26.09
16:30
92
Raška
4
7
|
26.09.2022 16:30 | 92 | 4 : 7 | Raška |
26.09
21:00
Margus
Flash
7
2
|
26.09.2022 21:00 | Margus | 7 : 2 | Flash | |||||
26.09
21:30
Zenon
Braća Nedić
1
2
|
26.09.2022 21:30 | Zenon | 1 : 2 | Braća Nedić |