XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 762 utakmica za dan
Nedelja, 18 Septembar 2022


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
18.09.2022 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Napredak
Radnik
Surdulica
0 : 2
Partizan
Beograd
18.09.2022 19:00
Radnik
0 : 2
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
18.09.2022 17:00
Vojvodina
2 : 0
Javor Matis
Voždovac
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
18.09.2022 13:00
Voždovac
0 : 3
Čukarički
IMT
Beograd
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
18.09.2022 16:00
IMT
2 : 0
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
18.09.2022 16:00
Železničar
4 : 1
Metalac
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Inđija Toyo Tires
Inđija
18.09.2022 16:00
Zlatibor
2 : 3
Inđija Toyo Tires
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
18.09.2022 14:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Radnički (NB)
Podunavac
Belegiš
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
18.09.2022 16:00
Podunavac
0 : 0
1. Maj Ruma
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 4
Radnički 1912
Sombor
18.09.2022 10:00
Radnički (Zr)
2 : 4
Radnički 1912
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
18.09.2022 16:00
Borac (Š)
4 : 2
Dinamo 1945
Kabel
Novi Sad
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
18.09.2022 10:00
Kabel
1 : 0
OFK Bačka
Tisa
Adorjan
1 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
18.09.2022 16:00
Tisa
1 : 2
Jedinstvo
Zemun
Zemun
0 : 1
Torlak
Beograd
18.09.2022 16:00
Zemun
0 : 1
Torlak
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Brodarac
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
18.09.2022 16:00
OFK Beograd
2 : 1
Teleoptik
Polet (Lj)
Ljubić
5 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
18.09.2022 11:00
Polet (Lj)
5 : 1
Takovo
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
Sloga (P)
Požega
18.09.2022 16:00
OFK Mihajlovac
0 : 3
Sloga (P)
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
18.09.2022 16:00
Rađevac
1 : 1
Sloga (BB)
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
18.09.2022 16:00
Radnički (P)
1 : 0
SFS Borac
Budućnost (P)
Popovac
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
18.09.2022 16:00
Budućnost (P)
2 : 2
Timočanin
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
18.09.2022 16:00
Vlasina
0 : 0
Jedinstvo (P)
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
18.09.2022 16:00
Vojvodina
5 : 1
Krila Krajine
Obilić
Zmajevo
0 : 1
Mladost (T)
Turija
18.09.2022 16:00
Obilić
0 : 1
Mladost (T)
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
18.09.2022 10:00
Slavija
2 : 0
Radnički (Š)
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 3
Železničar
Inđija
18.09.2022 16:00
Donji Srem 2015
1 : 3
Železničar
Hajduk
Divoš
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
18.09.2022 16:00
Hajduk
2 : 0
Dunav
ŽAK
Kikinda
4 : 2
Radnički
Kovin
18.09.2022 16:00
ŽAK
4 : 2
Radnički
Borac
Starčevo
6 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
18.09.2022 16:00
Borac
6 : 0
Jedinstvo (V)
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
18.09.2022 16:00
Omladinac FAM
0 : 0
OFK Kikinda
Polet
Idvor
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
18.09.2022 16:00
Polet
4 : 1
Proleter
Sremčica
Sremčica
1 : 2
Kosmaj
Ralja
18.09.2022 16:00
Sremčica
1 : 2
Kosmaj
Komgrap
Beograd
3 : 3
Barajevo
Barajevo
18.09.2022 16:00
Komgrap
3 : 3
Barajevo
Boleč
Boleč
3 : 4
GSP Polet Dorćol
Beograd
18.09.2022 16:00
Boleč
3 : 4
GSP Polet Dorćol
Hajduk
Beograd
0 : 4
PKB
Padinska skela
18.09.2022 11:00
Hajduk
0 : 4
PKB
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 7
Žitorađa
Žitorađa
18.09.2022 16:00
Svetlost
0 : 7
Žitorađa
Jablanica
Medveđa
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
18.09.2022 16:00
Jablanica
2 : 0
OFK Kosanica
Ternoci
Trnovac
4 : 1
Lugina
Preševo
18.09.2022 16:00
Ternoci
4 : 1
Lugina
Mladost 1959
Vinarce
5 : 1
OFK Alakince
Alakince
18.09.2022 16:00
Mladost 1959
5 : 1
OFK Alakince
Sloga
Leskovac
2 : 1
Radan
Lebane
18.09.2022 16:00
Sloga
2 : 1
Radan
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 3
Morava
Žitkovac
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
3 : 3
Morava
Delijski Vis
Niš
5 : 0
Malošište
Malošište
18.09.2022 16:00
Delijski Vis
5 : 0
Malošište
Rudar
Jelašnica
5 : 6
Svrljig
Svrljig
18.09.2022 16:00
Rudar
5 : 6
Svrljig
Palilulac
Niš
1 : 0
Pukovac
Pukovac
18.09.2022 16:00
Palilulac
1 : 0
Pukovac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
18.09.2022 16:00
Bukovik
3 : 0
Mladost (M)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 0
Mladost (B)
Batušinac
18.09.2022 16:00
OFK Napredak 1929
4 : 0
Mladost (B)
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 0
Orljane
Orljane
18.09.2022 16:00
Naša krila 1936
4 : 0
Orljane
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Rembas
Resavica
18.09.2022 16:00
OFK Lugomir
0 : 2
Rembas
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Majdevo-Kupci
Majdevo
18.09.2022 16:00
Vinogradar
2 : 2
Majdevo-Kupci
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
18.09.2022 16:00
Župa
1 : 1
Morava 1918
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 3
Juhor
Obrež
18.09.2022 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 3
Juhor
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Levač
Rekovac
18.09.2022 16:00
Kušiljevo
2 : 3
Levač
Orlovi
Jasenovo
0 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
18.09.2022 16:00
Orlovi
0 : 3
Trstenik PPT
Radnički 1946
Lubnica
1 : 3
OFK Zlot
Zlot
18.09.2022 16:00
Radnički 1946
1 : 3
OFK Zlot
Bor 1919
Bor
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
18.09.2022 16:00
Bor 1919
0 : 0
Balkanski
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 1
Đerdap
Kladovo
18.09.2022 16:00
Rajko Mitić
1 : 1
Đerdap
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
OFK Slatina
Bor
18.09.2022 16:00
Hajduk Veljko
0 : 1
OFK Slatina
Gruža
Gruža
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
18.09.2022 16:00
Gruža
1 : 2
Jošanica
Korićani
Korićani
0 : 1
Bane 1931
Raška
18.09.2022 16:00
Korićani
0 : 1
Bane 1931
Budućnost (R)
Resnik
0 : 2
Polet (R)
Ratina
18.09.2022 16:00
Budućnost (R)
0 : 2
Polet (R)
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
18.09.2022 16:00
Srbija
1 : 1
Trepča
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
18.09.2022 16:00
OFK Ras
0 : 1
Goč
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Kej
Čačak
18.09.2022 16:00
Jasen
3 : 1
Kej
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
18.09.2022 16:00
Omladinac (Z)
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Savinac 1933
Visibaba
18.09.2022 16:00
Jedinstvo (K)
2 : 1
Savinac 1933
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
18.09.2022 16:00
Sloboda (Č)
0 : 0
Polet (T)
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
18.09.2022 16:00
Pomoravlje 1946
2 : 2
Morava (VP)
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 0
Đerdap
Golubac
18.09.2022 16:00
OFK Aranđelovac 1979
0 : 0
Đerdap
Borac 1932
Ralja
5 : 3
Sloga 1924
Batočina
18.09.2022 16:00
Borac 1932
5 : 3
Sloga 1924
Rudar
Stamnica
2 : 1
Omladinac
Šetonje
18.09.2022 16:00
Rudar
2 : 1
Omladinac
Kačer
Belanovica
0 : 3
Borac
Lešnica
18.09.2022 11:00
Kačer
0 : 3
Borac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Radnički (K)
Klupci
18.09.2022 16:00
Železničar
0 : 0
Radnički (K)
Mladost
Prnjavor
2 : 1
OFK Divci
Divci
18.09.2022 16:00
Mladost
2 : 1
OFK Divci
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
18.09.2022 16:00
OFK Osečina
1 : 2
Vrelo Sport
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
18.09.2022 16:00
Sloga (BNS)
0 : 1
Partizan (G)
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
18.09.2022 16:00
Spartak 1911
2 : 0
Crvena zvezda
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
18.09.2022 16:00
Budućnost (A)
3 : 0
Karaš (J)
Dolovo
Dolovo
2 : 3
Sloga (P)
Plandište
18.09.2022 16:00
Dolovo
2 : 3
Sloga (P)
Unirea
Uzdin
1 : 3
Dolina
Padina
18.09.2022 16:00
Unirea
1 : 3
Dolina
Potporanj
Potporanj
1 : 4
Vulturul
Grebenac
18.09.2022 16:00
Potporanj
1 : 4
Vulturul
Budućnost
Savino Selo
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
18.09.2022 16:00
Budućnost
1 : 3
Njegoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 3
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Iskra
Kucura
2 : 0
Tavankut
Tavankut
18.09.2022 16:00
Iskra
2 : 0
Tavankut
Budućnost (G)
Gložan
4 : 1
Borac 46
Obrovac
18.09.2022 16:00
Budućnost (G)
4 : 1
Borac 46
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Hajduk
Stapar
18.09.2022 16:00
Budućnost (P)
1 : 1
Hajduk
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
18.09.2022 16:00
Rusin
2 : 0
ČSK Pivara
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
18.09.2022 16:00
Budućnost (M)
5 : 0
Kordun
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
18.09.2022 15:30
Radnički 1911
1 : 0
Crvena zvezda
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
18.09.2022 15:30
ŽFK Banat
0 : 1
OFK Stajićevo
Banat
Čenta
1 : 0
MSK
Mihajlovo
18.09.2022 15:30
Banat
1 : 0
MSK
Mladost
Banatski Despotovac
8 : 0
Krajina
Krajišnik
18.09.2022 15:30
Mladost
8 : 0
Krajina
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
2. Oktobar
Kumane
18.09.2022 15:30
Vojvodina
2 : 1
2. Oktobar
Napredak
Čestereg
5 : 1
ASK
Aradac
18.09.2022 15:30
Napredak
5 : 1
ASK
Polet
Nakovo
4 : 1
Rusanda
Melenci
18.09.2022 15:30
Polet
4 : 1
Rusanda
Sremac (D)
Deč
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
18.09.2022 16:00
Sremac (D)
2 : 1
Budućnost
Šumar
Ogar
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
18.09.2022 16:00
Šumar
3 : 1
Srem
Jadran
Golubinci
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
18.09.2022 16:00
Jadran
3 : 0
Hajduk (V)
Borac 1925
Martinci
0 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
18.09.2022 16:00
Borac 1925
0 : 3
Graničar (K)
Radnički
Irig
0 : 1
Napredak Meridian
Popinci
18.09.2022 16:00
Radnički
0 : 1
Napredak Meridian
Sloga
Voganj
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
18.09.2022 16:00
Sloga
4 : 1
Fruškogorac
ŽSK
Žabalj
5 : 2
Bačka (B)
Begeč
18.09.2022 16:30
ŽSK
5 : 2
Bačka (B)
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
18.09.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 0
OFK Sirig
Dinamo
Budisava
0 : 0
Tatra
Kisač
18.09.2022 16:30
Dinamo
0 : 0
Tatra
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
18.09.2022 16:30
Petrovaradin
0 : 0
Crvena zvezda
Jugović
Kać
2 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
18.09.2022 16:30
Jugović
2 : 0
Bačka 1923
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
18.09.2022 16:00
Poštar Zvezdara
0 : 2
Heroj Polet
KFK Ravna gora
Zemun
1 : 4
Umka
Umka
18.09.2022 16:00
KFK Ravna gora
1 : 4
Umka
BSK 1925
Batajnica
4 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
18.09.2022 16:00
BSK 1925
4 : 1
Beograd Karaburma
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
18.09.2022 16:00
Posavac Tišma
2 : 4
Siti Sport Klub
Busije
Zemun
1 : 1
Bratstvo
Krnjača
18.09.2022 16:00
Busije
1 : 1
Bratstvo
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Šumadija
Šopić
18.09.2022 16:00
Krtinska
3 : 0
Šumadija
Turbina
Vreoci
0 : 2
Rušanj
Rušanj
18.09.2022 16:00
Turbina
0 : 2
Rušanj
Lisović 1977
Lisović
2 : 1
Radnički
Rudovci
18.09.2022 16:00
Lisović 1977
2 : 1
Radnički
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
18.09.2022 16:00
OFK Budućnost
2 : 0
OFK Zabrežje
Vranić
Vranić
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
18.09.2022 16:00
Vranić
4 : 0
Omladinac
Rojkovac
Obrenovac
1 : 4
Strelac
Mislođin
18.09.2022 16:00
Rojkovac
1 : 4
Strelac
Zaklopača
Zaklopača
6 : 0
Vis
Parcani
18.09.2022 16:00
Zaklopača
6 : 0
Vis
Dunavac
Grocka
0 : 0
Vinča
Vinča
18.09.2022 16:00
Dunavac
0 : 0
Vinča
Hajduk
Kamendo
1 : 1
Pudarci
Pudarci
18.09.2022 16:00
Hajduk
1 : 1
Pudarci
Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 0
Vrčin
Vrčin
18.09.2022 16:00
Kovačevac 1956
2 : 0
Vrčin
Gročanski fudbalski klub
Grocka
0 : 8
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
18.09.2022 16:00
Gročanski fudbalski klub
0 : 8
Kaluđerica 1969
Rabrovac
Rabrovac
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
18.09.2022 13:00
Rabrovac
2 : 2
Velika Krsna
Sloga (L)
Lozna
4 : 2
Bošnjane
Bošnjane
18.09.2022 16:00
Sloga (L)
4 : 2
Bošnjane
Rubin
Donji Stupanj
4 : 0
Polet 57
Milutovac
18.09.2022 16:00
Rubin
4 : 0
Polet 57
FUD
Brus
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
18.09.2022 16:00
FUD
2 : 1
Jastrebac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Sloga (D)
Dašnica
18.09.2022 16:00
Trudbenik
1 : 1
Sloga (D)
Parunovac
Parunovac
4 : 1
13. April
Lomnica
18.09.2022 16:00
Parunovac
4 : 1
13. April
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
18.09.2022 16:00
Sloga (Ć)
3 : 2
Sebečevac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 2
Gradina
Pejovac
18.09.2022 16:00
Mačkovac
1 : 2
Gradina
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
18.09.2022 16:00
Čitluk
2 : 1
Gornji Stepoš
Rajac
Kadina Luka
2 : 2
Trlić
Trlić
18.09.2022 16:00
Rajac
2 : 2
Trlić
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 4
OFK Senjak
Valjevo
18.09.2022 16:00
Dimitrije Tucović
5 : 4
OFK Senjak
Banjani
Banjani
1 : 0
Mladost
Dračić
18.09.2022 16:00
Banjani
1 : 0
Mladost
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Radnik
Ub
18.09.2022 16:00
Čučuge
2 : 1
Radnik
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
18.09.2022 16:00
OFK Brđanac
0 : 0
OFK Jabučje
Toplica
Donja Toplica
5 : 0
Iskra
Donja Bukovica
18.09.2022 16:00
Toplica
5 : 0
Iskra
Banja
Banja
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
18.09.2022 16:30
Banja
1 : 4
Lokomotiva
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
18.09.2022 16:30
Vinča
0 : 0
Prvi srpski ustanak
ŽSK
Žirovnica
6 : 1
Sloga
Milatovac
18.09.2022 16:30
ŽSK
6 : 1
Sloga
BSK (Be)
Belosavci
2 : 1
Šumadija
Toponica
18.09.2022 16:30
BSK (Be)
2 : 1
Šumadija
Marjan
Knić
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
18.09.2022 16:30
Marjan
3 : 0
Šumadinac (S)
BSK (Bo)
Borač
0 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
18.09.2022 16:30
BSK (Bo)
0 : 3
Šumadinac (N)
Mladi rudar
Bukovik
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
18.09.2022 16:30
Mladi rudar
2 : 0
Plaskovac
Toplica
Šarlinac
1 : 4
Jastrebac
Tešica
18.09.2022 16:00
Toplica
1 : 4
Jastrebac
Sloga (K)
Korman
0 : 1
Radnički 1924
Kočane
18.09.2022 16:00
Sloga (K)
0 : 1
Radnički 1924
Rad
Merošina
4 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
18.09.2022 16:00
Rad
4 : 1
Sloga 1980
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
18.09.2022 16:00
Moravac (ZT)
2 : 3
Naisus 1977
Borac
Azbresnica
2 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
18.09.2022 16:00
Borac
2 : 5
Zemljoradnik
BSK
Belanovce
2 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
18.09.2022 16:00
BSK
2 : 4
Donja Lomnica
Lemind 1953
Leskovac
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
18.09.2022 11:00
Lemind 1953
1 : 3
Zloćudovo
Vučje
Vučje
3 : 1
Mladost
Batulovce
18.09.2022 16:00
Vučje
3 : 1
Mladost
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Budućnost
Orašje
18.09.2022 16:00
Čekmin
3 : 2
Budućnost
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Sloga
Lipovica
18.09.2022 16:00
Milanovo
1 : 2
Sloga
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 2
OFK Morava
Leskovac
18.09.2022 16:00
Jedinstvo (B)
5 : 2
OFK Morava
Železničar
Brestovac
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
18.09.2022 16:00
Železničar
0 : 1
Jedinstvo (G)
Polet
Stajkovce
8 : 0
Moravac Orion
Mrštane
18.09.2022 16:00
Polet
8 : 0
Moravac Orion
Mladost (NS)
Novo Selo
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
18.09.2022 16:00
Mladost (NS)
2 : 1
Mladi radnik 1940
Polet
Trnovče
4 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
18.09.2022 16:00
Polet
4 : 3
Crvena zvezda
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 1
Podunavac
Udovice
18.09.2022 16:00
Radnik
4 : 1
Podunavac
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
18.09.2022 16:00
Železničar Kusadak
5 : 3
Jasenica 2017
Proleter 1947
Vranovo
3 : 1
SASK
Saraorci
18.09.2022 16:00
Proleter 1947
3 : 1
SASK
Sloga
Lugavčina
2 : 0
Pobeda
Golobok
18.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Pobeda
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Miloševo
Miloševo
18.09.2022 11:00
Mala Vrbica
2 : 0
Miloševo
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 2
Branik
Štubik
18.09.2022 16:00
Nemetali
1 : 2
Branik
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 5
Šarbanovac
Šarbanovac
18.09.2022 16:00
Radnički (K)
3 : 5
Šarbanovac
Urovica
Urovica
3 : 2
Blizna
Blizna
18.09.2022 16:00
Urovica
3 : 2
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Ključ
Podvrška
18.09.2022 16:00
Brestovac
2 : 1
Ključ
Obilić
Živica
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
18.09.2022 16:00
Obilić
1 : 1
Krilaš
Železničar
Požarevac
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
18.09.2022 16:00
Železničar
1 : 0
Budućnost (V)
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 2
Rudar 2001
Kostolac
18.09.2022 16:00
Sloga 1945
0 : 2
Rudar 2001
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
18.09.2022 16:00
Napredak (S)
2 : 1
Borac (Ž)
BSK 1931
Brežane
1 : 3
Sirakovo
Sirakovo
18.09.2022 16:00
BSK 1931
1 : 3
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
1 : 5
Borac (K)
Klenovnik
18.09.2022 16:00
Vihor
1 : 5
Borac (K)
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Batovac
Batovac
18.09.2022 16:00
Rudar (Kr)
3 : 2
Batovac
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Mladost
Vrdila
18.09.2022 16:30
Budućnost
1 : 1
Mladost
Koštampolje
Delimeđe
2 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
18.09.2022 16:30
Koštampolje
2 : 2
Jedinstvo 2017
Miločajac
Miločaj
0 : 4
Borac (V)
Vraneši
18.09.2022 11:00
Miločajac
0 : 4
Borac (V)
Ribnica
Jovac
0 : 3
Rudar
Baljevac
18.09.2022 16:30
Ribnica
0 : 3
Rudar
Radnik
Ušće
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
18.09.2022 16:30
Radnik
2 : 0
Omladinac
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Ibar
Mataruška Banja
18.09.2022 16:30
Tavnik
0 : 2
Ibar
Proleter
Pečenog
1 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
18.09.2022 11:00
Proleter
1 : 1
OFK Progorelica
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
18.09.2022 15:30
Mladost (J)
3 : 1
Osaonica
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 3
Budućnost (Đ)
Đurinac
18.09.2022 15:30
Rudar (St)
3 : 3
Budućnost (Đ)
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
18.09.2022 15:30
Mladost (T)
2 : 1
Rudar (SR)
Juhor
Glavinci
1 : 2
Partizan
Majur
18.09.2022 15:30
Juhor
1 : 2
Partizan
Dragocvet
Dragocvet
4 : 3
GFK Tabane
Jagodina
18.09.2022 15:30
Dragocvet
4 : 3
GFK Tabane
Budućnost (M)
Miliva
4 : 1
Borac 1950
Bošnjane
18.09.2022 15:30
Budućnost (M)
4 : 1
Borac 1950
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 6
Moravac 2015
Krušar
18.09.2022 15:30
Donja Mutnica
2 : 6
Moravac 2015
Sloga
Voljavče
2 : 0
Napredak
Drenovac
18.09.2022 15:30
Sloga
2 : 0
Napredak
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
18.09.2022 11:00
Vidojevica
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Drina (Lj)
Ljubovija
18.09.2022 15:30
Podrinje
1 : 0
Drina (Lj)
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
18.09.2022 15:30
Jedinstvo (Š)
0 : 0
Hajduk Stanko
Sloga
Lipnički Šor
3 : 0
Karađorđe
Mišar
18.09.2022 15:30
Sloga
3 : 0
Karađorđe
Antimon
Zajača
1 : 1
Mladi borac
Dublje
18.09.2022 15:30
Antimon
1 : 1
Mladi borac
Majur
Majur
3 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
18.09.2022 15:30
Majur
3 : 1
Gučevo 1929
Spartak
Pirot
1 : 2
Zadrugar
Krupac
18.09.2022 16:00
Spartak
1 : 2
Zadrugar
Mladost
Poljska Ržana
2 : 0
Dragoš
Pirot
18.09.2022 16:00
Mladost
2 : 0
Dragoš
Pobeda
Držina
2 : 1
Zvezda
Blato
18.09.2022 16:00
Pobeda
2 : 1
Zvezda
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
18.09.2022 16:00
Slavija
0 : 2
Pobeda 1926
Sloboda (G)
Grbice
3 : 2
Divostin
Kragujevac
18.09.2022 16:00
Sloboda (G)
3 : 2
Divostin
Zastava 1973
Kragujevac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
18.09.2022 16:00
Zastava 1973
2 : 0
Jedinstvo
Kutlovo
Kutlovo
0 : 0
Maršić
Maršić
18.09.2022 16:00
Kutlovo
0 : 0
Maršić
Polet
Rasna
5 : 0
Perućac
Perućac
18.09.2022 16:00
Polet
5 : 0
Perućac
Čajetina
Čajetina
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
18.09.2022 11:00
Čajetina
3 : 1
Omladinac
Bakionica
Bakionica
2 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
18.09.2022 16:00
Bakionica
2 : 0
Avijatičar Vranjani
Sečica
Seča reka
0 : 4
Rampa
Požega
18.09.2022 16:00
Sečica
0 : 4
Rampa
Prvi partizan
Užice
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
18.09.2022 11:00
Prvi partizan
2 : 0
Gorobilje
Tara
Kremna
1 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
18.09.2022 16:00
Tara
1 : 0
Ježevica
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Kotroman
Mokra Gora
18.09.2022 16:00
Višesava
0 : 1
Kotroman
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
2 : 1
Orlovac 1932
Mrčajevci
18.09.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Orlovac 1932
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 2
Rudar
Bresnica
18.09.2022 16:30
Zadrugar
3 : 2
Rudar
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 2
Prijevor
Prijevor
18.09.2022 16:30
Ozrem PMH
2 : 2
Prijevor
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Napredak
Svračkovci
18.09.2022 16:30
Donja Vrbava
1 : 1
Napredak
Velereč 94
Velereč
1 : 3
Mladost
Preljina
18.09.2022 16:30
Velereč 94
1 : 3
Mladost
Jedinstvo
Puhovo
3 : 1
Dragačevo
Guča
18.09.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Dragačevo
Prilike
Prilike
3 : 3
Ovčar
Markovica
18.09.2022 16:30
Prilike
3 : 3
Ovčar
Jug Bogdan
Đakus
18.09.2022
16:30
Polet
Samarinovac
18.09.2022 16:30
Jug Bogdan
:
Polet
Akademija 10
Prokuplje
18.09.2022
16:30
Borac
Držanovac
18.09.2022 16:30
Akademija 10
:
Borac
Jastrebac
Blace
18.09.2022
16:30
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
18.09.2022 16:30
Jastrebac
:
Spartak
Dobrič
Pejkovac
18.09.2022
16:30
Kosovac
Prokuplje
18.09.2022 16:30
Dobrič
:
Kosovac
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Mladost
Kruščić
18.09.2022 16:00
BSK
3 : 0
Mladost
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
Polet (S)
Sivac
18.09.2022 16:00
OFK Odžaci
1 : 2
Polet (S)
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Terekveš
Svilojevo
18.09.2022 16:00
Omladinac (D)
0 : 0
Terekveš
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
18.09.2022 16:00
Omladinac (B)
0 : 1
Zadrugar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 2
Dinamo 1923
Bački Breg
18.09.2022 16:00
Aleksa Šantić
3 : 2
Dinamo 1923
Telečka
Telečka
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
18.09.2022 16:00
Telečka
1 : 3
Radnički (S)
Polet (R)
Rastina
1 : 2
Kula
Kula
18.09.2022 16:00
Polet (R)
1 : 2
Kula
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 1
Župski biseri
Lacisled
18.09.2022 16:00
Beli Orlovi
5 : 1
Župski biseri
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
18.09.2022 16:00
Kamenorezac 76
3 : 0
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Vinogradar
Riljac
18.09.2022 16:00
Donji Kopaonik
4 : 2
Vinogradar
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 6
Mladost (T)
Toljevac
18.09.2022 13:00
Ribnik
2 : 6
Mladost (T)
Borac
Gornji Katun
0 : 2
Omladinac
Ugljarevo
18.09.2022 16:00
Borac
0 : 2
Omladinac
Jugoslavija
Jabuka
3 : 3
Radnički
Baranda
18.09.2022 16:00
Jugoslavija
3 : 3
Radnički
Omladinac (O)
Opovo
3 : 1
Mladost
Vojlovica
18.09.2022 16:00
Omladinac (O)
3 : 1
Mladost
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
18.09.2022 16:00
Budućnost
2 : 4
BSK Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 2
Proleter
Mramorak
18.09.2022 16:00
Stari Tamiš
2 : 2
Proleter
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Mundial
Pančevo
18.09.2022 16:00
Omladinac (D)
3 : 2
Mundial
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Pambukovica
Pambukovica
18.09.2022 16:00
Šarbane
2 : 1
Pambukovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Nepričava
Nepričava
18.09.2022 16:00
Tvrdojevac
2 : 0
Nepričava
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
18.09.2022 16:00
Pepeljevac
4 : 2
OFK Stublenica
Tulari
Tulari
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
18.09.2022 16:00
Tulari
2 : 1
Crvena Jabuka
Polet (T)
Takovo
3 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
18.09.2022 16:00
Polet (T)
3 : 2
Omladinac (K)
Ratkovac
Ratkovac
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
18.09.2022 16:00
Ratkovac
0 : 0
Polet (DL)
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 0
Sovljak
Sovljak
18.09.2022 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 0
Sovljak
Joševa
Joševa
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
18.09.2022 16:00
Joševa
3 : 2
OFK Paljuvi
Mali korak
Oglađenovac
3 : 1
ZSK
Valjevo
18.09.2022 11:00
Mali korak
3 : 1
ZSK
Popadić
Popadić
1 : 4
Tešnjar
Valjevo
18.09.2022 11:00
Popadić
1 : 4
Tešnjar
Kotešica
Kotešica
1 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
18.09.2022 11:00
Kotešica
1 : 3
Junior Novo Naselje
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Polet
Popučke
18.09.2022 11:00
Rakac Stave
0 : 0
Polet
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Napredak
Jajčić
18.09.2022 11:00
Kolubara 2
1 : 2
Napredak
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
18.09.2022 11:00
Ribnikar
1 : 2
Jadar 2013
Stari drugari
Ljig
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
18.09.2022 11:00
Stari drugari
4 : 0
Milenko Pavlović
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
18.09.2022 16:00
Omladinac
2 : 1
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Banatul
Lokve
18.09.2022 16:00
Karaš (K)
2 : 0
Banatul
Dunav
Banatska Palanka
6 : 0
Partizan
Kajtasovo
18.09.2022 16:00
Dunav
6 : 0
Partizan
Ratar
Kruščica
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
18.09.2022 16:00
Ratar
4 : 0
Vinogradar
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
18.09.2022 16:00
Banat (D)
2 : 1
Vladimirovac
Polet
Izbište
1 : 1
Ševac
Kusić
18.09.2022 16:00
Polet
1 : 1
Ševac
Mladost
Buđanovci
7 : 1
Ljukovo
Ljukovo
18.09.2022 16:00
Mladost
7 : 1
Ljukovo
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
18.09.2022 16:00
ČSK Čortanovci
1 : 0
Fruškogorac
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
18.09.2022 16:00
Napredak
2 : 1
Hajduk 1932
Polet (N)
Nikinci
4 : 0
Rudar
Vrdnik
18.09.2022 16:00
Polet (N)
4 : 0
Rudar
Graničar
Obrež
1 : 3
Kameni
Ašanja
18.09.2022 16:00
Graničar
1 : 3
Kameni
Krušedol
Krušedol
1 : 1
Polet (NK)
Novi Karlovci
18.09.2022 16:00
Krušedol
1 : 1
Polet (NK)
Car Uroš
Jazak
7 : 1
Sremac
Dobrinci
18.09.2022 16:00
Car Uroš
7 : 1
Sremac
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
Železničar NS
Novi Sad
18.09.2022 16:30
Borac (NS)
3 : 0
Železničar NS
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Susek
Susek
18.09.2022 16:30
Vinogradar
1 : 1
Susek
Čenej
Čenej
3 : 6
Proleter 1951
Novi Sad
18.09.2022 16:30
Čenej
3 : 6
Proleter 1951
Sloga
Lok
1 : 4
Borac (R)
Rakovac
18.09.2022 16:30
Sloga
1 : 4
Borac (R)
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
18.09.2022 16:30
Hajduk (Č)
2 : 2
Hajduk (G)
Obilić
Vilovo
0 : 3
Miletić
Mošorin
18.09.2022 16:30
Obilić
0 : 3
Miletić
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 0
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
18.09.2022 11:00
Vukašinovac
1 : 0
Rudar 2016
Polet
Vitoševac
2 : 0
Jedinstvo
Bobovište
18.09.2022 11:00
Polet
2 : 0
Jedinstvo
Borac
Trnjane
0 : 1
Škriljac
Bradarac
18.09.2022 11:00
Borac
0 : 1
Škriljac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 1
Rutevac
Rutevac
18.09.2022 16:00
Crvena zvezda
5 : 1
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 1
Mladost 1955
Moravac
18.09.2022 11:00
OFK Sloga
4 : 1
Mladost 1955
Kolonija
Jagodina
2 : 3
Rudar
Plazane
18.09.2022 15:30
Kolonija
2 : 3
Rudar
Šumadija
Trešnjevica
4 : 0
Resavski Despoti
Vitance
18.09.2022 15:30
Šumadija
4 : 0
Resavski Despoti
Napredak
Stubica
2 : 0
Sinđelić
Vojnik
18.09.2022 15:30
Napredak
2 : 0
Sinđelić
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
18.09.2022 15:30
OFK Batinac
3 : 0
15. Avgust 1950
Radnički
Tekija
2 : 0
Istok 63
Plana
18.09.2022 15:30
Radnički
2 : 0
Istok 63
Trnava
Trnava
2 : 6
Morava (KS)
Kočino Selo
18.09.2022 15:30
Trnava
2 : 6
Morava (KS)
Sloboda
Šuljkovac
18.09.2022
15:30
Ursule
Ursule
18.09.2022 15:30
Sloboda
:
Ursule
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 3
Morava (R)
Ribare
18.09.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 3
Morava (R)
Partizan
Glogovac
4 : 0
Šantarovac
Šantarovac
18.09.2022 15:30
Partizan
4 : 0
Šantarovac
Zenit
Oparić
1 : 4
Sinđelić
Grabovac
18.09.2022 15:30
Zenit
1 : 4
Sinđelić
Mladost (K)
Končarevo
1 : 2
Vinorača
Vinorača
18.09.2022 15:30
Mladost (K)
1 : 2
Vinorača
Omladinac
Drakčići
3 : 2
Mataruge
Mataruge
18.09.2022 16:30
Omladinac
3 : 2
Mataruge
Apolon 2018
Kovači
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
18.09.2022 16:30
Apolon 2018
2 : 2
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
18.09.2022 16:30
Jedinstvo (D)
0 : 2
Jedinstvo (G)
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
18.09.2022 16:30
Magnohrom
1 : 3
Zvezda
Lazac
Lazac
3 : 3
Mineral 2015
Rudno
18.09.2022 16:30
Lazac
3 : 3
Mineral 2015
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
18.09.2022 16:30
Gruža
3 : 2
Mlada krila
BSK
Bešenovo
5 : 0
Napredak
Vašica
18.09.2022 16:00
BSK
5 : 0
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
6 : 0
Zmaj
Noćaj
18.09.2022 16:00
OFK Zeka Buljubaša
6 : 0
Zmaj
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
18.09.2022 16:00
Erdevik 2017
0 : 2
OFK Bikić
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Fruška Gora
Graničar
Adaševci
6 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
18.09.2022 16:00
Graničar
6 : 1
Borac (VR)
LSK
Laćarak
2 : 1
Srem
Sremska Rača
18.09.2022 16:00
LSK
2 : 1
Srem
Borac (R)
Radenković
0 : 5
Obilić 1993
Kukujevci
18.09.2022 16:00
Borac (R)
0 : 5
Obilić 1993
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
18.09.2022 16:00
Jedinstvo (S)
3 : 1
Mlava (ML)
Pobeda 1953
Osanica
4 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
18.09.2022 16:00
Pobeda 1953
4 : 0
Polet (SD)
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
18.09.2022 16:00
Rade Milošević
3 : 1
Bata Bulić
BSK 1924
Boževac
4 : 1
Jasenovac
Krepoljin
18.09.2022 16:00
BSK 1924
4 : 1
Jasenovac
Mladost (K)
Krupaja
3 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
18.09.2022 16:00
Mladost (K)
3 : 0
Zabrđe 1936
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 0
Borac (V)
Vukovac
18.09.2022 16:00
Zadrugar 1947
4 : 0
Borac (V)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 4
Integral
Batuša
18.09.2022 11:00
Trgovački
1 : 4
Integral
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
18.09.2022 16:00
Beli Orao
1 : 2
Mlava (B)
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
18.09.2022 16:00
OFK Braničevo
1 : 2
Žitkovica 2017
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Dizel
Bare
18.09.2022 16:00
Mladi Borac
3 : 1
Dizel
Kumane
Kumane
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
18.09.2022 16:00
Kumane
1 : 1
Sloga (L)
Vojvoda Milenko
Kličevac
8 : 0
Barič
Barič
18.09.2022 16:00
Vojvoda Milenko
8 : 0
Barič
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Polet (V)
Voluja
18.09.2022 16:00
Napredak 1934
3 : 2
Polet (V)
Napredak (P)
Poljana
0 : 5
Napredak (B)
Bubušinac
18.09.2022 16:00
Napredak (P)
0 : 5
Napredak (B)
Neštin
Neštin
0 : 4
Kulpin
Kulpin
18.09.2022 16:00
Neštin
0 : 4
Kulpin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Vojvodina
Tovariševo
18.09.2022 16:00
OFK Stari Grad
0 : 2
Vojvodina
Labudnjača
Vajska
1 : 1
Mladost
Mali Bač
18.09.2022 16:00
Labudnjača
1 : 1
Mladost
Slavija (P)
Pivnice
3 : 0
Borac
Vizić
18.09.2022 16:00
Slavija (P)
3 : 0
Borac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 6
Krivanj
Selenča
18.09.2022 16:00
Bački Hajduk
3 : 6
Krivanj
Omladinac
Slepčević
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
18.09.2022 15:30
Omladinac
2 : 1
Sloboda
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
18.09.2022 15:30
Budućnost (PD)
6 : 0
Budućnost (Z)
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Milicionar
Bogatić
18.09.2022 15:30
Zadrugar
3 : 0
Milicionar
Petlovača
Petlovača
4 : 2
Duško
Klenje
18.09.2022 15:30
Petlovača
4 : 2
Duško
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
Bair
Bogatić
18.09.2022 15:30
Napredak
2 : 0
Bair
Sloga
Bogosavac
5 : 2
Torpedo
Tabanović
18.09.2022 15:30
Sloga
5 : 2
Torpedo
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
18.09.2022 15:30
Mladost (MM)
0 : 2
Stojan Lazarac
Gradac
Konopnica
4 : 2
Radnički
Pertate
18.09.2022 16:00
Gradac
4 : 2
Radnički
Bratstvo
Bratmilovce
6 : 1
Real
Donja Jajina
18.09.2022 16:00
Bratstvo
6 : 1
Real
Umac
Miroševce
0 : 3
Progres
Ladovica
18.09.2022 16:00
Umac
0 : 3
Progres
Šumadija
Razgojna
6 : 0
OFK Brza
Brza
18.09.2022 16:00
Šumadija
6 : 0
OFK Brza
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
18.09.2022 16:00
Moravac (P)
1 : 1
Sloboda
Bobište
Bobište
4 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
18.09.2022 16:00
Bobište
4 : 3
Veliko Trnjane
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
Jedinstvo
Šišava
18.09.2022 16:00
Kumarevo 65
1 : 1
Jedinstvo
Mladi borac
Živkovo
7 : 1
Moravac (G)
Guberevac
18.09.2022 16:00
Mladi borac
7 : 1
Moravac (G)
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
18.09.2022 15:30
Radnički (K)
3 : 1
Sloga (K)
Trešnjevka
Trbušac
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
18.09.2022 15:30
Trešnjevka
2 : 0
Mladost (PP)
Mrovska
Mrovska
1 : 2
Šipurske Livade
Šabac
18.09.2022 15:30
Mrovska
1 : 2
Šipurske Livade
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
18.09.2022 15:30
OFK Letnjikovac 1983
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Mišar
Mišar
9 : 1
Dumača
Pocerski Metković
18.09.2022 15:30
Mišar
9 : 1
Dumača
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Bobovik
Bobovik
18.09.2022 15:30
Pričinović
1 : 2
Bobovik
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
18.09.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 0
Cer
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Jelav
Jelav
18.09.2022 15:30
Studenac
3 : 0
Jelav
Sloga
Straža
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
18.09.2022 15:30
Sloga
0 : 2
Milan Orlić
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Hajduk
Ribarica
18.09.2022 15:30
Prva Iskra
2 : 2
Hajduk
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
18.09.2022 15:30
Jadar 1961
3 : 0
7. Juli
Velika Reka
Velika Reka
1 : 1
Luk
Voćnjak
18.09.2022 15:30
Velika Reka
1 : 1
Luk
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
18.09.2022 11:00
Bukovica
2 : 1
Mudrakovac
Polet
Šavrane
0 : 3
BSK
Bela Voda
18.09.2022 11:00
Polet
0 : 3
BSK
Rasina
Vitanovac
2 : 1
Padež
Padež
18.09.2022 16:00
Rasina
2 : 1
Padež
Kapidžija
Kapidžija
0 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
18.09.2022 16:00
Kapidžija
0 : 0
Pepeljevac 1947
Kaonik
Kaonik
1 : 1
Borac
Bivolje
18.09.2022 16:00
Kaonik
1 : 1
Borac
Naupare
Naupare
5 : 0
Konjuh
Konjuh
18.09.2022 16:00
Naupare
5 : 0
Konjuh
Žabare
Žabare
4 : 4
Modrica
Modrica
18.09.2022 16:00
Žabare
4 : 4
Modrica
Dedinje
Beograd
1 : 8
Šumadinac
Bečmen
18.09.2022 10:00
Dedinje
1 : 8
Šumadinac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 1
Železnik 1930
Železnik
18.09.2022 16:00
Velika Moštanica
1 : 1
Železnik 1930
Rekreativo 011
Beograd
5 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
18.09.2022 12:00
Rekreativo 011
5 : 3
Sinđelić 2012
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
13. maj
Zemun
18.09.2022 16:00
Novi Beograd
0 : 0
13. maj
OFK Crvenka
Borča
1 : 2
Bravo
Kotež
18.09.2022 16:00
OFK Crvenka
1 : 2
Bravo
Sveti Stefan
Slanci
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
18.09.2022 16:00
Sveti Stefan
4 : 0
Lepušnica
Avala 1939
Beli Potok
2 : 1
Palilulac
Beograd
18.09.2022 16:00
Avala 1939
2 : 1
Palilulac
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
OFK Lug 2020
Lug
18.09.2022 16:00
PKB Kovilovo
5 : 0
OFK Lug 2020
Budućnost 1948
Ratari
0 : 5
Bačinac
Bačinac
18.09.2022 16:00
Budućnost 1948
0 : 5
Bačinac
Bukovac
Mramorac
2 : 2
Proleter
Mala Plana
18.09.2022 16:00
Bukovac
2 : 2
Proleter
Selevac 1919
Selevac
6 : 1
Udarnik
Baničina
18.09.2022 16:00
Selevac 1919
6 : 1
Udarnik
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
18.09.2022 16:00
Beli Orlovi
0 : 0
Cerovac 2013
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Novi Mladi borac
Vodice
18.09.2022 16:00
Glavaš
3 : 2
Novi Mladi borac
Jadran
Kragujevac
4 : 2
Vodojaža
Grošnica
18.09.2022 16:00
Jadran
4 : 2
Vodojaža
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 4
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
18.09.2022 16:00
OFK Žeželj
0 : 4
Hajduk Jovanovac
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Azbest 1927
Stragari
18.09.2022 16:00
Borac (D)
0 : 3
Azbest 1927
Ćava
Grošnica
0 : 0
Kragujevac
Kragujevac
18.09.2022 16:00
Ćava
0 : 0
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
18.09.2022 16:00
Šumadinac KG
2 : 4
Mladost (P)
Pinosava
Pinosava
3 : 6
Minel
Ripanj
18.09.2022 10:00
Pinosava
3 : 6
Minel
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 1
Vrtište
Vrtište
18.09.2022 16:00
Jasenovik 2018
3 : 1
Vrtište
Moravac 1948
Gornje Međurovo
0 : 6
Supovac
Supovac
18.09.2022 16:00
Moravac 1948
0 : 6
Supovac
Mezgraja
Mezgraja
0 : 5
Sloga 1948
Malča
18.09.2022 16:00
Mezgraja
0 : 5
Sloga 1948
OFK Budućnost 2020
Niš
2 : 0
Mladost
Donji Komren
18.09.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
2 : 0
Mladost
Napredak
Banatska Topola
1 : 0
Roham
Nova Crnja
18.09.2022 16:00
Napredak
1 : 0
Roham
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 0
Terekveš
Hetin
18.09.2022 16:00
1. Oktobar
1 : 0
Terekveš
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 3
Borac
Aleksandrovo
18.09.2022 16:00
SU Podgrmeč
2 : 3
Borac
Tisa
Padej
2 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
18.09.2022 16:00
Tisa
2 : 2
Slavija
Čoka
Čoka
2 : 1
Graničar
Đala
18.09.2022 16:00
Čoka
2 : 1
Graničar
Tromeđa
Majdan
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
18.09.2022 16:00
Tromeđa
1 : 3
Hajduk
Bačka
Mol
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
18.09.2022 16:00
Bačka
3 : 0
Obilić
Omladinac 2013
Slepčević
18.09.2022
Sloboda
Salaš Crnobarski
18.09.2022
Omladinac 2013
:
Sloboda
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 0
Budućnost 1929
Zminjak
18.09.2022
Budućnost (PD)
6 : 0
Budućnost 1929
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Milicionar
Bogatić
18.09.2022
Zadrugar
3 : 0
Milicionar
Petlovača
Petlovača
4 : 2
Duško
Klenje
18.09.2022
Petlovača
4 : 2
Duško
OFK Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 0
Bair
Bogatić
18.09.2022 15:30
OFK Napredak MB
2 : 0
Bair
Sloga (B)
Bogosavac
5 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
18.09.2022
Sloga (B)
5 : 2
Torpedo 1924
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
18.09.2022
Mladost (MM)
0 : 2
Stojan Lazarac
Radnički (Ko)
Koceljeva
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
18.09.2022
Radnički (Ko)
3 : 1
Sloga (K)
Trešnjevka
Trbusac
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
18.09.2022
Trešnjevka
2 : 0
Mladost (PP)
Mrovska
Mrovska
1 : 2
Šipurske livade
Šabac
18.09.2022
Mrovska
1 : 2
Šipurske livade
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
18.09.2022
OFK Letnjikovac 1983
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
SFU Mišar
Mišar
9 : 1
Dumača
Pocerski Metković
18.09.2022
SFU Mišar
9 : 1
Dumača
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Bobovik
Bobovik
18.09.2022
Pričinović
1 : 2
Bobovik
Dobrava Žabar 2020
Žabar
1 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
18.09.2022
Dobrava Žabar 2020
1 : 3
Vlašić
Sloga
Zabojnica
3 : 0
Šumadija
Sipić
18.09.2022 16:30
Sloga
3 : 0
Šumadija
Bare
Bare
3 : 0
Jedinstvo
Oplanić
18.09.2022 16:30
Bare
3 : 0
Jedinstvo
Borac
Pajsijevići
2 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
18.09.2022 16:30
Borac
2 : 1
Partizan
Omladinac
Donja Rača
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
18.09.2022 16:30
Omladinac
3 : 1
Mladost (R)
Karađorđe
Vučić
7 : 1
Mladi radnik
Dragušica
18.09.2022 11:00
Karađorđe
7 : 1
Mladi radnik
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Kalipolje
Žabare
18.09.2022 16:30
Jasenica
3 : 2
Kalipolje
Tulež
Tulež
0 : 2
Kopljari
Kopljari
18.09.2022 16:30
Tulež
0 : 2
Kopljari
Borac
Kloka
2 : 3
Partizan 1945
Darosava
18.09.2022 16:30
Borac
2 : 3
Partizan 1945
Gorski Car
Garaši
3 : 4
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
18.09.2022 11:00
Gorski Car
3 : 4
Gornja Trnava 1938
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 3
Venčani
Venčani
18.09.2022 16:30
Trešnjevica
2 : 3
Venčani
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Mladost
Jelenac
18.09.2022 11:00
B 2000
1 : 3
Mladost
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
18.09.2022 16:00
Veliki Suvodol
1 : 0
Budućnost
Ponor SU
Ponor
1 : 6
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
18.09.2022 11:00
Ponor SU
1 : 6
Sloga
Temac
Temska
3 : 5
Gnjilan
Gnjilan
18.09.2022 16:00
Temac
3 : 5
Gnjilan
Dobrič 1974
Brest
0 : 2
Arbanasce
Arbanasce
18.09.2022 16:00
Dobrič 1974
0 : 2
Arbanasce
SU Gradište
Gradište
2 : 5
SU Balajnac
Balajnac
18.09.2022 10:00
SU Gradište
2 : 5
SU Balajnac
Omladinac
Arbanasce
2 : 4
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
18.09.2022 10:00
Omladinac
2 : 4
Jugovići 1976
Sibnica
Sibnica
0 : 1
Mladost
Guberevac
18.09.2022 16:30
Sibnica
0 : 1
Mladost
Popović
Popovići
2 : 4
Mali Požarevac
Mali Požarevac
18.09.2022 16:30
Popović
2 : 4
Mali Požarevac
Slatina
Slatina
2 : 2
OFK Rogača
Rogača
18.09.2022 16:30
Slatina
2 : 2
OFK Rogača
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Mladost
Mala Ivanča
18.09.2022 16:30
Nemenikuće
2 : 3
Mladost
Vojvoda
Dučina
4 : 2
Stojnik
Stojnik
18.09.2022 16:30
Vojvoda
4 : 2
Stojnik
Duboko
Mala Moštanica
3 : 6
Zvezda
Konatice
18.09.2022 11:00
Duboko
3 : 6
Zvezda
Torpedo
Draževac
5 : 0
Munja
Barič
18.09.2022 11:00
Torpedo
5 : 0
Munja
Skela
Skela
1 : 1
OFK Urovci
Urovci
18.09.2022 15:30
Skela
1 : 1
OFK Urovci
Sloga
Ratari
2 : 4
Polet
Grabovac
18.09.2022 15:30
Sloga
2 : 4
Polet
Omladinac
Kalimanići
0 : 6
Brezak
Pranjani
18.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 6
Brezak
Šilopaj
Šilopaj
18.09.2022
16:30
Semedraž
Semedraž
18.09.2022 16:30
Šilopaj
:
Semedraž
Majdan
Majdan
0 : 4
Šumadija
Brđani
18.09.2022 16:30
Majdan
0 : 4
Šumadija
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 6
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
18.09.2022 16:30
Backovac Junajted
2 : 6
Jablanica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 5
Ozremica
Beršići