XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 603 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2022


Fudbal

Loznica
Loznica
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
17.09.2022 16:00
Loznica
0 : 1
OFK Vršac
Trayal
Kruševac
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
17.09.2022 16:00
Trayal
2 : 1
GFK Sloboda
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
17.09.2022 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 2
RFK Grafičar
Bečej 1918
Bečej
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
17.09.2022 16:00
Bečej 1918
3 : 2
Tekstilac
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
Naftagas
Elemir
17.09.2022 16:00
Hajduk 1912
3 : 2
Naftagas
Stanišić
Stanišić
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
17.09.2022 16:00
Stanišić
0 : 0
Omladinac
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
17.09.2022 16:00
Budućnost
1 : 0
Radnički (O)
BSK Borča
Borča
2 : 1
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
17.09.2022 16:00
BSK Borča
2 : 1
Ušće Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 1
Borac
Lazarevac
17.09.2022 10:00
Sinđelić
0 : 1
Borac
Budućnost (A)
Arilje
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
17.09.2022 16:00
Budućnost (A)
1 : 3
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Real
Podunavci
17.09.2022 16:00
Mladi radnik 1926
3 : 0
Real
Mačva 1929
Bogatić
1 : 2
Tutin
Tutin
17.09.2022 16:00
Mačva 1929
1 : 2
Tutin
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
17.09.2022 16:00
Borac 1926
2 : 1
Sloga (K)
FAP
Priboj
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.09.2022 16:00
FAP
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
GFK Dubočica
Leskovac
8 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.09.2022 16:00
GFK Dubočica
8 : 0
OFK Brzi Brod
Timok 1919
Zaječar
1 : 2
Meševo
Meševo
17.09.2022 16:00
Timok 1919
1 : 2
Meševo
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Pčinja
Trgovište
17.09.2022 16:00
OFK Topličanin
3 : 2
Pčinja
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
Car Konstantin
Niš
17.09.2022 16:00
GFK Jagodina
4 : 1
Car Konstantin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Dunav
Prahovo
17.09.2022 16:00
Radnički (S)
3 : 1
Dunav
Sloga
Čonoplja
5 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
17.09.2022 16:00
Sloga
5 : 2
Mladost (BP)
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
17.09.2022 16:00
Bačka 1901
2 : 0
OFK Mladost APA
Bajša
Bajša
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
17.09.2022 16:00
Bajša
4 : 0
Radnički 1918
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
17.09.2022 16:00
Bratstvo 2019
3 : 0
Preporod
OFK Vrbas
Vrbas
6 : 2
Radnički 1905
Bajmok
17.09.2022 16:00
OFK Vrbas
6 : 2
Radnički 1905
Senta
Senta
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
17.09.2022 16:00
Senta
2 : 1
Hercegovac
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
17.09.2022 16:00
Sloga (E)
3 : 0
Šajkaš 1908
Veternik
Veternik
1 : 1
Index
Novi Sad
17.09.2022 16:00
Veternik
1 : 1
Index
Sloga (T)
Temerin
5 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
17.09.2022 16:00
Sloga (T)
5 : 1
Mladost (BJ)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
17.09.2022 16:00
Radnički (NP)
1 : 0
Jedinstvo
GFK Sloven
Ruma
5 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
17.09.2022 16:00
GFK Sloven
5 : 2
Sloboda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
17.09.2022 16:00
Jedinstvo (BK)
3 : 1
Crvena Zvezda
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Begej
Žitište
17.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 0
Begej
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
17.09.2022 16:00
Jedinstvo Stević
0 : 4
Vojvodina 1928
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Mladost
Omoljica
17.09.2022 16:00
Kozara
2 : 0
Mladost
Šušnjar
Šušnjar
3 : 2
Napredak
Medoševac
17.09.2022 16:00
Šušnjar
3 : 2
Napredak
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
17.09.2022 16:00
Crvena zvezda
0 : 0
Lokomotiva
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 3
Leštane
Leštane
17.09.2022 16:00
OFK Mladenovac
3 : 3
Leštane
Zuce 2019
Zuce
2 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
17.09.2022 16:00
Zuce 2019
2 : 3
OFK Žarkovo
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
17.09.2022 16:00
Nebeski Andjeli
1 : 1
Plantaža
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
17.09.2022 16:00
Pusta Reka
3 : 1
Jedinstvo
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
17.09.2022 16:00
Gracko
2 : 0
SFK Morava
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
OFK Niš
Niš
17.09.2022 16:00
OFK Sinđelić
3 : 0
OFK Niš
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Mladi borac
Sedlare
17.09.2022 14:00
Jedinstvo 1936
3 : 2
Mladi borac
Blagotin
Poljna
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
17.09.2022 16:00
Blagotin
3 : 1
Sloga (D)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 1
Lužnica
Babušnica
17.09.2022 16:00
OFK Knjaz
1 : 1
Lužnica
Brodoremont
Kladovo
2 : 4
Rtanj
Boljevac
17.09.2022 16:00
Brodoremont
2 : 4
Rtanj
Ozren
Sokobanja
3 : 5
Tanasko Rajić
Pirot
17.09.2022 16:00
Ozren
3 : 5
Tanasko Rajić
BSK
Bogovina
0 : 5
Jedinstvo
Pirot
17.09.2022 16:00
BSK
0 : 5
Jedinstvo
Napredak (G)
Gračac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
17.09.2022 16:00
Napredak (G)
2 : 1
Mokra Gora
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
17.09.2022 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
Karađorđe
Crnokosa
Kosjerić
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
17.09.2022 16:00
Crnokosa
0 : 0
Polimlje
Spartak 1976
Trnava
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
17.09.2022 16:00
Spartak 1976
0 : 3
Zlatar
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Lazarica
Prilipac
17.09.2022 16:00
Sevojno
1 : 1
Lazarica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
17.09.2022 16:00
Sloga 33
1 : 3
VGSK
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
17.09.2022 16:00
Šumadija (A)
3 : 0
Sloboda
Karađorđe
Topola
5 : 2
RSK
Rabrovo
17.09.2022 16:00
Karađorđe
5 : 2
RSK
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 2
Cer
Petkovica
17.09.2022 16:00
Strmovo 1968
6 : 2
Cer
Ribnica
Mionica
0 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
17.09.2022 16:00
Ribnica
0 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
17.09.2022 16:00
Radnički (V)
0 : 0
Zadrugar
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
17.09.2022 16:00
Glogonj
3 : 0
Partizan (U)
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
17.09.2022 16:00
BAK
3 : 1
Hajdučica
Jadran
Feketić
2 : 3
Đurđin
Đurđin
17.09.2022 16:00
Jadran
2 : 3
Đurđin
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 1
AFK
Ada
17.09.2022 16:00
Udarnik Višnjevac
2 : 1
AFK
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Napredak
Nadalj
17.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Napredak
Tornjoš
Tornjoš
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
17.09.2022 16:00
Tornjoš
1 : 2
Sutjeska
Proleter
Ravno Selo
0 : 1
Srbobran
Srbobran
17.09.2022 16:00
Proleter
0 : 1
Srbobran
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
17.09.2022 16:00
Borac (BG)
3 : 1
Naša Zvezda
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Lipar
Lipar
17.09.2022 16:00
Crvenka
1 : 1
Lipar
Polet
Karavukovo
2 : 0
Tvrđava
Bač
17.09.2022 16:00
Polet
2 : 0
Tvrđava
Soko
Nova Gajdobra
2 : 1
ŽAK
Sombor
17.09.2022 16:00
Soko
2 : 1
ŽAK
Delija
Mokrin
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
17.09.2022 15:30
Delija
1 : 1
Budućnost
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Sremac (V)
Vojka
17.09.2022 16:00
Podrinje
1 : 1
Sremac (V)
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Partizan
Vitojevci
17.09.2022 16:00
Hajduk (B)
3 : 2
Partizan
Cement
Beočin
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
17.09.2022 16:30
Cement
1 : 1
Fruškogorac
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 6
TSK
Temerin
17.09.2022 16:30
Omladinac
1 : 6
TSK
OFK Futog
Futog
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
17.09.2022 16:30
OFK Futog
2 : 2
Fruškogorski partizan
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
17.09.2022 18:15
Šećeranac Ada
0 : 1
Balkan Mirijevo
Borac
Ostružnica
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
17.09.2022 16:00
Borac
2 : 0
Dunav
BSK 1926
Baćevac
5 : 0
Budućnost
Zvečka
17.09.2022 16:00
BSK 1926
5 : 0
Budućnost
Temnić 1924
Varvarin
9 : 1
Dedina
Dedina
17.09.2022 16:00
Temnić 1924
9 : 1
Dedina
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
17.09.2022 16:00
Spartak 1924
0 : 2
Žabari
Rubribreza
Rubribreza
8 : 0
Proleter
Bajevac
17.09.2022 16:00
Rubribreza
8 : 0
Proleter
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Grizli ML
Saranovo
17.09.2022 20:00
Trnava
0 : 0
Grizli ML
Taskovići
Taskovići
0 : 2
Polet
Radevac
17.09.2022 16:00
Taskovići
0 : 2
Polet
Pobeda
Rusna
4 : 1
Baličevac
Baličevac
17.09.2022 16:00
Pobeda
4 : 1
Baličevac
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
17.09.2022 16:00
Mladost 1948
1 : 0
Petlić SD 2006
OFK Napredak
Markovac
8 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
17.09.2022 16:00
OFK Napredak
8 : 0
Mladi borac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
17.09.2022 16:00
Rudna Glava
2 : 2
Sloga (K)
Poreč
Donji milanovac
3 : 3
Polet
Jabukovac
17.09.2022 16:00
Poreč
3 : 3
Polet
Krivelj
Krivelj
4 : 1
Polom
Leskovo
17.09.2022 16:00
Krivelj
4 : 1
Polom
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Šapine
Šapine
17.09.2022 16:00
Zvižd
2 : 0
Šapine
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Kolare
Kolare
17.09.2022 15:30
Mladost (D)
5 : 1
Kolare
Rudar
Brasina
11 : 0
Drina (B)
Badovinci
17.09.2022 15:30
Rudar
11 : 0
Drina (B)
Jevremovac
Jevremovac
1 : 3
Lipolist
Lipolist
17.09.2022 15:30
Jevremovac
1 : 3
Lipolist
Sloboda
Rasnica
1 : 1
Željuša
Željuša
17.09.2022 16:00
Sloboda
1 : 1
Željuša
Senjak
Pirot
3 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
17.09.2022 16:00
Senjak
3 : 4
Vladimir Durković
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
17.09.2022 16:00
Bratstvo 1975
3 : 1
Kolonija
Sloga 1934
Desimirovac
3 : 3
Košutnjak
Kragujevac
17.09.2022 16:00
Sloga 1934
3 : 3
Košutnjak
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 2
Šumadija 1934
Drača
17.09.2022 16:00
Stanovo 1941
1 : 2
Šumadija 1934
Sloga
Minićevo
1 : 0
Osnić
Osnić
17.09.2022
Sloga
1 : 0
Osnić
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 0
Kosovo
Zvezdan
17.09.2022
Rudar Vrška Čuka
1 : 0
Kosovo
Rudar
Podvis
0 : 5
Trebič
Sokobanja
17.09.2022
Rudar
0 : 5
Trebič
Šljivar
Šljivar
0 : 6
FSU Kraljevica
Zaječar
17.09.2022
Šljivar
0 : 6
FSU Kraljevica
Midžor
Kalna
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
17.09.2022
Midžor
2 : 0
Graničar
Hajduk
Rujevica
1 : 6
OFK 019
Zaječar
17.09.2022
Hajduk
1 : 6
OFK 019
Omladinac
Grezna
1 : 2
Malinik
Podgorac
17.09.2022
Omladinac
1 : 2
Malinik
Jedinstvo
Kalenić
2 : 0
Sloga
Sjenica
17.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Sloga
Slatina
Slatina
3 : 0
Morava
Katrga
17.09.2022 16:30
Slatina
3 : 0
Morava
Sloga
Kaona
4 : 2
Čačak 94
Čačak
17.09.2022 16:30
Sloga
4 : 2
Čačak 94
Parmenac
Parmenac
3 : 2
Gorušica
Viča
17.09.2022 16:30
Parmenac
3 : 2
Gorušica
Mladost 1977
Garevina
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
17.09.2022 16:00
Mladost 1977
3 : 0
Stari Trstenik
Jezero 2017
Zlatari
3 : 0
Garevina
Garevina
17.09.2022 16:00
Jezero 2017
3 : 0
Garevina
OFK Kopaonik 1931
Brus
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
17.09.2022 16:00
OFK Kopaonik 1931
2 : 1
Velika Drenova
Naftagas
Boka
5 : 2
OFK Klek
Klek
17.09.2022 16:00
Naftagas
5 : 2
OFK Klek
Partizan
Tomaševac
2 : 2
Potisje
Knićanin
17.09.2022 16:00
Partizan
2 : 2
Potisje
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 5
Bilećanin
Sečanj
17.09.2022 16:00
Mladost (L)
0 : 5
Bilećanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 1
Borac
Zrenjanin
17.09.2022 16:00
OFK Gradnulica
3 : 1
Borac
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Mladost (BB)
Belo Blato
17.09.2022 16:00
Tamiš
3 : 1
Mladost (BB)
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Lehel
Mužlja
17.09.2022 16:00
Zadrugar
2 : 1
Lehel
Sloga
Margita
2 : 0
Banat (I)
Ilandža
17.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Banat (I)
Sofeks
Futog
10 : 0
Slanobarac
Budisava
17.09.2022 16:30
Sofeks
10 : 0
Slanobarac
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
2 : 6
Kraljevo
Selo Kraljevo
17.09.2022 16:00
Jastrebac 2022
2 : 6
Kraljevo
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Beljanica
Strmosten
17.09.2022 15:30
Omladinac
1 : 1
Beljanica
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
Mladost
Bukovče
17.09.2022 15:30
Pomoravlje
3 : 1
Mladost
Šumadinac
Dragovo
0 : 0
GFK Strelište
Jagodina
17.09.2022 15:30
Šumadinac
0 : 0
GFK Strelište
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
17.09.2022 15:30
Vinogradar
1 : 0
Mladost (G)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
17.09.2022 16:30
Bogutovačka Banja
2 : 0
Popovići Vrnjci
Morava (M)
Mrsać
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
17.09.2022 16:30
Morava (M)
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
Slavija (B)
Bođani
17.09.2022 16:00
Maglić
4 : 2
Slavija (B)
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 3
Mladost
Donja Borina
17.09.2022
TE Gučevo
0 : 3
Mladost
Makrešane
Makrešane
1 : 2
Gaglovo
Gaglovo
17.09.2022 16:00
Makrešane
1 : 2
Gaglovo
Bežanija
Beograd
3 : 1
Borac
Progar
17.09.2022 16:00
Bežanija
3 : 1
Borac
Miljakovac
Beograd
3 : 0
BUSK
Beograd
17.09.2022 13:00
Miljakovac
3 : 0
BUSK
Kelti
Novi Beograd
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
17.09.2022 14:00
Kelti
2 : 0
Mladi proleter
Zmaj Novi grad
Zemun
3 : 1
Rakovica
Beograd
17.09.2022 16:00
Zmaj Novi grad
3 : 1
Rakovica
Jedinstvo
Gornja Toponica
2 : 3
Mramor
Mramor
17.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 3
Mramor
Jedinstvo
Novi Bečej
4 : 0
Proleter
Međa
17.09.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 0
Proleter
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 2
Vojvodina
Bašaid
17.09.2022 16:00
Omladinac
1 : 2
Vojvodina
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Šampion
Orom
17.09.2022 16:00
Horgoš 1911
2 : 0
Šampion
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Jadran
Sanad
17.09.2022 16:00
Potisje
3 : 0
Jadran
Mladost (P)
Pretoke
1 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
17.09.2022 16:30
Mladost (P)
1 : 0
Kruševica 1980
Mladost
Mali Suvodol
8 : 4
Padež
Petrovac
17.09.2022 16:00
Mladost
8 : 4
Padež
Rongo Siti
Pirot
3 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
17.09.2022 16:00
Rongo Siti
3 : 4
Lokomotiva
Borac
Barje Čiflik
3 : 2
Napredak
Izvor
17.09.2022 16:00
Borac
3 : 2
Napredak
Lepaja 2018
Lepaja
2 : 5
Jastrebac
Krajkovac
17.09.2022 16:00
Lepaja 2018
2 : 5
Jastrebac
Rvati
Obrenovac
4 : 1
Proleter
Jasenak
17.09.2022 15:30
Rvati
4 : 1
Proleter
Belo Polje
Belo Polje
4 : 2
Rekreativo
Zabrežje
17.09.2022 15:30
Belo Polje
4 : 2
Rekreativo
Pobednik
Piroman
5 : 1
Jedinstvo
Dren
17.09.2022 15:30
Pobednik
5 : 1
Jedinstvo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Kelebijska šuma
Kelebija
17.09.2022 16:30
Vinogradar
3 : 1
Kelebijska šuma
Sport
Bezdan
4 : 4
Dinamo
Sonta
17.09.2022 16:00
Sport
4 : 4
Dinamo
Šampion 2013
Bošnjane
3 : 0
Ratajac
Donje Rataje
17.09.2022 16:00
Šampion 2013
3 : 0
Ratajac
Mladost
Mala Drenova
5 : 0
Bresno Polje
Bresno Polje
17.09.2022 16:00
Mladost
5 : 0
Bresno Polje
Borac
Kozjak
4 : 1
Stolice
Krupanj
17.09.2022 16:00
Borac
4 : 1
Stolice
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Provo 2015
Provo
17.09.2022 16:00
Sloga 1949
2 : 1
Provo 2015
Zvizdar
Zvizdar
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
17.09.2022 16:00
Zvizdar
2 : 1
Gunjevac
Belica
Belica
1 : 7
Bratstvo
Međureč
17.09.2022 15:30
Belica
1 : 7
Bratstvo
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
5 : 0
Lipar
Donji Račnik
17.09.2022 15:30
Domaćin
5 : 0
Lipar
Metaloplastika 2006
Šabac
2 : 0
Sloga
Duvanište
17.09.2022 15:30
Metaloplastika 2006
2 : 0
Sloga
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Proleter 1936
Svetlić
17.09.2022 16:30
Junkovac
3 : 0
Proleter 1936
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Pomoravlje
Manojlovce
17.09.2022 16:00
ŠFU Derbi 2016
4 : 1
Pomoravlje
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
4 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
17.09.2022 16:00
Mladost (DL)
4 : 0
Marjan MB
Morava
Gložane
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
17.09.2022 16:00
Morava
3 : 0
Atletiko
Zemljoradnik
Striža
0 : 0
Železničar
Klačevica
17.09.2022 16:00
Zemljoradnik
0 : 0
Železničar
Radnik
Davidovac
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
17.09.2022 16:00
Radnik
3 : 1
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
17.09.2022 16:00
Tuzla City
0 : 1
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
17.09.2022 16:00
Slavija
1 : 0
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 1
Drina
Zvornik
17.09.2022 16:00
Rudar Prijedor
3 : 1
Drina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Radnik
Bijeljina
17.09.2022 16:00
Zvijezda 09
3 : 0
Radnik
Podrinje
Janja
0 : 1
Famos
Vojkovići
17.09.2022 16:00
Podrinje
0 : 1
Famos
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 0
Sutjeska
Foča
17.09.2022 16:00
Sloboda (NG)
2 : 0
Sutjeska
Modriča
Modriča
0 : 3
Tekstilac
Derventa
17.09.2022 16:00
Modriča
0 : 3
Tekstilac
Kozara
Gradiška
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.09.2022 16:00
Kozara
2 : 2
Krupa
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
17.09.2022 17:00
Iskra
1 : 2
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Mornar
Bar
17.09.2022 19:00
Budućnost
2 : 0
Mornar
Dečić
Tuzi
1 : 1
Jezero
Plav
17.09.2022 19:00
Dečić
1 : 1
Jezero
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
17.09.2022 16:00
Rudar
0 : 3
Jedinstvo
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Arsenal
Tivat
17.09.2022 16:00
Sutjeska
2 : 1
Arsenal
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 3
Manchester City
Manchester
17.09.2022 13:30
Wolverhampton
0 : 3
Manchester City
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
17.09.2022
16:00
Crystal Palace
London
17.09.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
:
Crystal Palace
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
17.09.2022 16:00
Newcastle United
1 : 1
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
London
6 : 2
Leicester City
Leicester
17.09.2022 18:30
Tottenham Hotspur
6 : 2
Leicester City
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
Werder Bremen
Bremen
17.09.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
1 : 1
Werder Bremen
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
17.09.2022 15:30
Borussia Dortmund
1 : 0
FC Schalke 04
FC Augsburg
Augsburg
1 : 0
Bayern München
München
17.09.2022 15:30
FC Augsburg
1 : 0
Bayern München
VfB Stuttgart
Stuttgart
1 : 3
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
17.09.2022 15:30
VfB Stuttgart
1 : 3
Eintracht Frankfurt
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
3 : 0
RB Leipzig
Leipzig
17.09.2022 18:30
Borussia M'gladbach
3 : 0
RB Leipzig
Lille OSC
2 : 1
Toulouse
Toulouse
17.09.2022 21:00
Lille OSC
2 : 1
Toulouse
Montpellier
Montpellier
2 : 1
RC Strasbourg
17.09.2022 17:00
Montpellier
2 : 1
RC Strasbourg
Bologna
Bologna
0 : 1
Empoli
Empoli
17.09.2022 15:00
Bologna
0 : 1
Empoli
Spezia
La Spezia
2 : 1
Sampdoria
Genova
17.09.2022 18:00
Spezia
2 : 1
Sampdoria
Torino
Torino
0 : 1
Sassuolo
Sassuolo
17.09.2022 20:45
Torino
0 : 1
Sassuolo
Athletic Club
Bilbao
3 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
17.09.2022 21:00
Athletic Club
3 : 2
Rayo Vallecano
Barcelona
Barcelona
3 : 0
Elche CF
Elche
17.09.2022 16:15
Barcelona
3 : 0
Elche CF
RCD Mallorca
Palma
1 : 0
UD Almería
Almeria
17.09.2022 14:00
RCD Mallorca
1 : 0
UD Almería
Valencia
Valencia
3 : 0
Celta Vigo
17.09.2022 18:30
Valencia
3 : 0
Celta Vigo
Borac 1935
Maršić
0 : 5
Borba
Cvetojevac
17.09.2022 16:00
Borac 1935
0 : 5
Borba
Bjelica
Milatovići
1 : 4
Vrelo
Gornja Kravarica
17.09.2022 16:30
Bjelica
1 : 4
Vrelo
Omladinac
Vučkovica
0 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
17.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 4
Kotlenik
Grivac
Grivac
1 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
17.09.2022 16:30
Grivac
1 : 3
Beli Orlovi
Tigrovi Mija Gold
Preljina
3 : 1
Gaučosi
Čačak
17.09.2022 16:30
Tigrovi Mija Gold
3 : 1
Gaučosi
Slavija
Novo Orahovo
0 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
17.09.2022 16:00
Slavija
0 : 3
Jedinstvo
Sloboda
Stara Moravica
1 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
17.09.2022 16:00
Sloboda
1 : 2
Eđšeg
Mladost
Radičević
1 : 5
Proleter
Njegoševo
17.09.2022 16:00
Mladost
1 : 5
Proleter
Bačka
Pačir
1 : 3
Tomislavci
Tomislavci
17.09.2022 16:00
Bačka
1 : 3
Tomislavci
Crvena zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Mladost
Velika Greda
17.09.2022 16:00
Crvena zvezda
3 : 0
Mladost
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Dobrica
Dobrica
17.09.2022 16:00
Vojvodina
3 : 0
Dobrica
Naša Krajina
Kupinik
3 : 6
Rapid
Nikolinci
17.09.2022 16:00
Naša Krajina
3 : 6
Rapid
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 3
Janošik
Janošik
17.09.2022 16:00
Solunac
1 : 3
Janošik
Dunav
Ostrovo
4 : 3
Margum
Dubravica
17.09.2022 16:00
Dunav
4 : 3
Margum
Feniks
Rača
3 : 5
Mladost 1936
Saranovo
17.09.2022 16:30
Feniks
3 : 5
Mladost 1936
Goražde
Goražde
3 : 0
Radnik
Hadžići
17.09.2022 00:00
Goražde
3 : 0
Radnik
Simm-Bau
Kosova
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
17.09.2022 00:00
Simm-Bau
0 : 1
Mladost
Budućnost
Banovići
3 : 3
Radnički
Lukavac
17.09.2022 00:00
Budućnost
3 : 3
Radnički
GOŠK
Gabela
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
17.09.2022 00:00
GOŠK
3 : 0
Jedinstvo
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 3
Stupčanica
Olovo
17.09.2022 00:00
Tomislav
1 : 3
Stupčanica
Tošk
Tešanj
1 : 0
Travnik
Travnik
17.09.2022 00:00
Tošk
1 : 0
Travnik
Rudar
Kakanj
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
17.09.2022 00:00
Rudar
1 : 0
Zvijezda
Bratstvo
Gračanica
2 : 2
Gradina
Srebrenik
17.09.2022 00:00
Bratstvo
2 : 2
Gradina
Bokelj
Kotor
2 : 1
Zeta
Golubovci
17.09.2022 00:00
Bokelj
2 : 1
Zeta
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Grbalj
Radanovići
17.09.2022 00:00
Podgorica
2 : 1
Grbalj
Kom
Podgorica
0 : 0
OFK Nikšić
Nikšić
17.09.2022 00:00
Kom
0 : 0
OFK Nikšić
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
17.09.2022 00:00
Otrant Olympic
1 : 1
Igalo
OFK Mladost DG
Podgorica
3 : 2
Berane
Berane
17.09.2022 00:00
OFK Mladost DG
3 : 2
Berane
Polet Stars
Nikšić
3 : 1
Čelik
Nikšić
17.09.2022 00:00
Polet Stars
3 : 1
Čelik
Ribnica
Podgorica
1 : 3
Zora
Spuž
17.09.2022 00:00
Ribnica
1 : 3
Zora
Drezga
Piperi
10 : 1
Adria
Podgorica
17.09.2022 00:00
Drezga
10 : 1
Adria
Ilarion
Golubovci
0 : 3
Crvena stijena
Podgorica
17.09.2022 00:00
Ilarion
0 : 3
Crvena stijena
Olympico
Zeta
0 : 10
Internacional
Podgorica
17.09.2022 00:00
Olympico
0 : 10
Internacional
Zabjelo
Podgorica
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
17.09.2022 00:00
Zabjelo
1 : 2
OFK Titograd
Radnički
Knežica
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
17.09.2022 16:00
Radnički
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dragoš
Oreškovica
1 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
17.09.2022 16:00
Dragoš
1 : 4
Jedinstvo
Soko
Krvije
6 : 1
Vukan
Ždrelo
17.09.2022 16:00
Soko
6 : 1
Vukan
Burovac
Burovac
1 : 1
Melnica
Melnica
17.09.2022 16:00
Burovac
1 : 1
Melnica
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 0
Bistrica
Bistrica
17.09.2022 16:00
Mladost (Č)
4 : 0
Bistrica
OFK Polet
Mirosaljci
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
17.09.2022 16:00
OFK Polet
0 : 1
Mladost (C)
OFK Borac
Arapovac
0 : 0
Šumadinac
Kruševica
17.09.2022 16:00
OFK Borac
0 : 0
Šumadinac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 2
Mladi borac
Županjac
17.09.2022 16:00
TEK Sloga
4 : 2
Mladi borac
Mladi radnik
Junkovac
1 : 2
Petka
Petka
17.09.2022 16:00
Mladi radnik
1 : 2
Petka
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 4
Sloga
Lukavica
17.09.2022 16:00
20. Oktobar
2 : 4
Sloga
Sloboda
Stubica
0 : 1
Strmovo
Strmovo
17.09.2022 16:00
Sloboda
0 : 1
Strmovo
OFK Burovo
Burovo
3 : 1
BSK
Brajkovac
17.09.2022 16:00
OFK Burovo
3 : 1
BSK
Homoljac
Žagubica
9 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
17.09.2022 15:00
Homoljac
9 : 0
Budućnost
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 1
SFU Osanica
Osanica
17.09.2022 15:00
Vrelo 1971
1 : 1
SFU Osanica
Napredak (T)
Toponica
0 : 6
Stig (C)
Crljenac
17.09.2022 16:00
Napredak (T)
0 : 6
Stig (C)
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 1
Radnik
Salakovac
17.09.2022 11:00
Stig (MC)
4 : 1
Radnik
Crni Vitez
Kalište
5 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
17.09.2022 16:00
Crni Vitez
5 : 0
Napredak (VC)
Rad
Beograd
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2022 15:00
Rad
0 : 4
Radnički 1923
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 1
Radnički 2012
Niš
17.09.2022 16:00
Napredak Junior 2018
5 : 1
Radnički 2012
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Levač
Rekovac
17.09.2022 16:00
Jagodina
0 : 0
Levač
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 5
Vučice
Vučje
17.09.2022 13:00
Knjaževac 2015
1 : 5
Vučice
Budućnost
Podgorica
17.09.2022
00:00
Ekonomist
Nikšić
17.09.2022 00:00
Budućnost
:
Ekonomist
Cvetex
Berane
17.09.2022
00:00
Zora
Spuž
17.09.2022 00:00
Cvetex
:
Zora
Mladost 2015
Podgorica
17.09.2022
00:00
Breznica
Pljevlja
17.09.2022 00:00
Mladost 2015
:
Breznica
Fortuna
Živinice
5 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
17.09.2022
Fortuna
5 : 0
Lokomotiva
Iskra
Bugojno
0 : 3
SFK 2000
Sarajevo
17.09.2022
Iskra
0 : 3
SFK 2000
Libero
Goražde
2 : 1
Borac
Banja Luka
17.09.2022
Libero
2 : 1
Borac
Emina
Mostar
2 : 1
Radnik Bumerang
Bijeljina
17.09.2022
Emina
2 : 1
Radnik Bumerang
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Inđija
Inđija
17.09.2022 10:00
Radnički (SM)
1 : 0
Inđija
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Železničar
Pančevo
17.09.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 1
Železničar
Spartak ŽK
Subotica
5 : 0
Radnički 1912
Sombor
17.09.2022 10:00
Spartak ŽK
5 : 0
Radnički 1912
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
17.09.2022 13:30
Radnički 1923
3 : 1
Sunrise Šabac
Borac 1932
Ralja
2 : 2
Sušica
Kragujevac
17.09.2022 16:00
Borac 1932
2 : 2
Sušica
Šumadija 1934
Stanovo
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
17.09.2022 11:00
Šumadija 1934
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Stanišić
Stanišić
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
17.09.2022 11:00
Stanišić
4 : 1
Rusin
IMT 2
Beograd
7 : 0
011
Beograd
17.09.2022 14:00
IMT 2
7 : 0
011
Brodarac 2
Beograd
5 : 2
Lokomotiva
Beograd
17.09.2022 16:00
Brodarac 2
5 : 2
Lokomotiva
DIF
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
17.09.2022 09:00
DIF
4 : 0
BSK Borča
Budućnost
Popovac
1 : 2
Radnički (N)
Niš
17.09.2022
Budućnost
1 : 2
Radnički (N)
Real
Niš
8 : 0
Dinamo Jug SU
Vranje
17.09.2022
Real
8 : 0
Dinamo Jug SU
OFK Radnički
Niš
0 : 0
Knez 2022
Niš
17.09.2022
OFK Radnički
0 : 0
Knez 2022
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
17.09.2022
Radnički (P)
3 : 0
Vlasina
Železničar
Inđija
2 : 2
Voja Gačić
Pančevo
17.09.2022 12:00
Železničar
2 : 2
Voja Gačić
Petrika
Novi Sad
4 : 0
Naftagas
Elemir
17.09.2022 10:00
Petrika
4 : 0
Naftagas
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
17.09.2022 11:00
ČSK Pivara
0 : 2
Tisa Njerš
Mladost GAT
Novi Sad
3 : 1
Derby 2015
Novi Sad
17.09.2022 12:30
Mladost GAT
3 : 1
Derby 2015
Hajduk 1912
Kula
3 : 4
OFK Kikinda
Kikinda
17.09.2022 10:00
Hajduk 1912
3 : 4
OFK Kikinda
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 5
Proleter 1951
Novi Sad
17.09.2022 13:00
Vinogradar
1 : 5
Proleter 1951
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
17.09.2022 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 1
Župa
Bor 1919
Bor
0 : 6
Trayal
Kruševac
17.09.2022 11:00
Bor 1919
0 : 6
Trayal
Železničar
Pančevo
17.09.2022
Dolovo
Dolovo
17.09.2022
Železničar
:
Dolovo
Mladost
Omoljica
17.09.2022
Omladinac 1927
Opovo
17.09.2022
Mladost
:
Omladinac 1927
Jedinstvo Stević
Kačarevo
17.09.2022
Radnički
Baranda
17.09.2022
Jedinstvo Stević
:
Radnički
Borac
Starčevo
17.09.2022
Proleter
Mramorak
17.09.2022
Borac
:
Proleter
Ševac
Kusić
17.09.2022
Budućnost
Alibunar
17.09.2022
Ševac
:
Budućnost
Radnički
Kovin
17.09.2022
Vulturul
Grebenac
17.09.2022
Radnički
:
Vulturul
Partizan
Gaj
2 : 6
Sloga
Plandište
17.09.2022 00:00
Partizan
2 : 6
Sloga
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
BAK
Bela Crkva
17.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
BAK
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
4 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
17.09.2022
Crvena zvezda (NS)
4 : 1
OFK Bečej 1918
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
17.09.2022
Bačka
5 : 0
Fruškogorac
Borac
Šajkaš
17.09.2022
Mladost
Bački Jarak
17.09.2022
Borac
:
Mladost
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
17.09.2022
Armija SK
Novi Sad
17.09.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Armija SK
Železnik 1930
Železnik
0 : 4
OLE
Borča
17.09.2022 00:00
Železnik 1930
0 : 4
OLE
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
17.09.2022 00:00
Budućnost
1 : 1
Beograd Karaburma
Zvezdara
Beograd
3 : 2
Prva Iskra
Barič
17.09.2022 00:00
Zvezdara
3 : 2
Prva Iskra
Siti Sport Klub
Palilula
4 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
17.09.2022 00:00
Siti Sport Klub
4 : 3
OFK Žarkovo
Mladenovac
Mladenovac
17.09.2022
BSK 1925
Beograd
17.09.2022
Mladenovac
:
BSK 1925
Teleoptik
Zemun
22 : 0
Dunav
Veliko Selo
17.09.2022 00:00
Teleoptik
22 : 0
Dunav
Zmaj
Novi grad
17.09.2022
Borac
Lazarevac
17.09.2022
Zmaj
:
Borac
Barajevo
Barajevo
4 : 1
Napredak
Medoševac
17.09.2022 10:00
Barajevo
4 : 1
Napredak
Sinđelić
Beograd
17.09.2022
Omladinac
Veliko Polje
17.09.2022
Sinđelić
:
Omladinac
Rad
Beograd
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
17.09.2022 13:00
Rad
3 : 1
RFK Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
TSC
Bačka Topola
17.09.2022 13:00
Radnički (NB)
3 : 1
TSC
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Voždovac
Beograd
17.09.2022 11:00
Vojvodina
2 : 1
Voždovac
Napredak
Kruševac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
17.09.2022 12:30
Napredak
2 : 1
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
17.09.2022 00:00
Rad
2 : 1
OFK Beograd
IMT
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
17.09.2022 00:00
IMT
5 : 1
Zemun
Voždovac
Beograd
6 : 2
Sinđelić
Beograd
17.09.2022 00:00
Voždovac
6 : 2
Sinđelić
ADA
Beograd
6 : 1
011
Beograd
17.09.2022 00:00
ADA
6 : 1
011
Rakovica
Beograd
3 : 4
OLE
Borča
17.09.2022 00:00
Rakovica
3 : 4
OLE
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
Brodarac
Beograd
17.09.2022 00:00
RFK Grafičar
0 : 1
Brodarac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
17.09.2022 00:00
Radnički (NB)
2 : 0
Lokomotiva
Rad 2
Beograd
6 : 2
Sinđelić 2
Beograd
17.09.2022 00:00
Rad 2
6 : 2
Sinđelić 2
GSP Polet
Dorcol
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
17.09.2022 00:00
GSP Polet
2 : 1
Crvena zvezda
Zmaj Novi Grad
Zemun
2 : 3
BSK Borča
Borča
17.09.2022 00:00
Zmaj Novi Grad
2 : 3
BSK Borča
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Inđija
Inđija
17.09.2022 10:00
Mladost (L)
2 : 1
Inđija
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Železničar
Pančevo
17.09.2022 16:30
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
Železničar
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
17.09.2022 12:00
Spartak ŽK
1 : 1
Radnički 1912
Savacijum
Šabac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
17.09.2022 11:00
Savacijum
2 : 0
Šumadija 1903
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
17.09.2022 11:00
Radnički 1923
4 : 3
Mladi radnik 1926
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
17.09.2022 10:00
VGSK
5 : 0
Smederevo 1924
Morava
Velika Plana
3 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
17.09.2022 10:00
Morava
3 : 0
OPK Rudar 1933
Rudar
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Karađorđe
Ribnica
17.09.2022 10:30
Rudar
4 : 0
Karađorđe
Tutin
Tutin
1 : 4
Bane 1931
Raška
17.09.2022 11:00
Tutin
1 : 4
Bane 1931
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
17.09.2022 13:00
Jedinstvo 2017
2 : 3
Novi Pazar
Rađevac
Krupanj
25 : 0
Kačer
Belanovica
17.09.2022 13:00
Rađevac
25 : 0
Kačer
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 3
Respekt
Loznica
17.09.2022 11:00
Vrelo Sport
0 : 3
Respekt
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Mačva
Šabac
17.09.2022 10:00
Železničar
0 : 2
Mačva
Real Niš
Niš
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
17.09.2022
Real Niš
3 : 0
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
17.09.2022
Timočanin
2 : 2
Radnički (P)
Trayal
Kruševac
4 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
17.09.2022
Trayal
4 : 4
GFK Dubočica
Filip Filipović
Niš
4 : 0
Meševo
Meševo
17.09.2022
Filip Filipović
4 : 0
Meševo
Budućnost
Popovac
2 : 7
Radnički (N)
Niš
17.09.2022
Budućnost
2 : 7
Radnički (N)
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 1
Petrika
Novi Sad
17.09.2022 12:00
Tisa Njerš
0 : 1
Petrika
AFK
Ada
2 : 5
Stanišić
Stanišić
17.09.2022 00:00
AFK
2 : 5
Stanišić
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 2
TSC
Bačka Topola
17.09.2022
Mladost GAT
0 : 2
TSC
Derby 2015
Novi Sad
2 : 0
Arena Su
Subotica
17.09.2022 10:00
Derby 2015
2 : 0
Arena Su
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
17.09.2022 00:00
OFK Vrbas
3 : 1
OFK Kikinda
Sloven
Ruma
6 : 1
Železničar
Inđija
17.09.2022
Sloven
6 : 1
Železničar
Partizan
Uljma
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
17.09.2022
Partizan
1 : 2
Radnički (NP)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
17.09.2022
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Dinamo 1945
Voja Gačić
Pančevo
4 : 0
Podunavac
Belegiš
17.09.2022 00:00
Voja Gačić
4 : 0
Podunavac
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
17.09.2022
Omladinac (NB)
3 : 3
OFK Stajićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
9 : 1
1. Maj
Ruma
17.09.2022
Proleter 2006
9 : 1
1. Maj
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
OFK Jugović
Kać
17.09.2022 13:00
OFK Bačka
2 : 1
OFK Jugović
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 2
Spartak 1976
Trnava
17.09.2022 10:00
Sloboda (Č)
3 : 2
Spartak 1976
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
17.09.2022 11:45
Kolubara
2 : 3
Radnički (NB)
Voždovac
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
17.09.2022 00:00
Voždovac
1 : 1
Zemun
Sinđelić
Beograd
4 : 0
Prva Iskra
Barič
17.09.2022 12:30
Sinđelić
4 : 0
Prva Iskra
Beograd
Beograd
7 : 0
Zvezdara
Beograd
17.09.2022 10:00
Beograd
7 : 0
Zvezdara
Dunavac
Grocka
5 : 0
Omladinac
Veliko Polje
17.09.2022 13:00
Dunavac
5 : 0
Omladinac
Bežanija
Beograd
12 : 1
OFK Balkan
Beograd
17.09.2022 16:00
Bežanija
12 : 1
OFK Balkan
OFK Crvenka
Borča
3 : 4
DIF
Beograd
17.09.2022 10:00
OFK Crvenka
3 : 4
DIF
Milutinac
Zemun
11 : 0
Budućnost
Dobanovci
17.09.2022 10:00
Milutinac
11 : 0
Budućnost
Borac
Lazarevac
1 : 0
Sremčica
Beograd
17.09.2022 14:00
Borac
1 : 0
Sremčica
Hajduk
Beograd
0 : 10
OFK Budućnost
Dudovica
17.09.2022 15:00
Hajduk
0 : 10
OFK Budućnost
Rad
Beograd
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
17.09.2022 11:00
Rad
1 : 1
RFK Grafičar
Kiker
Kraljevo
2 : 0
TSC
Bačka Topola
17.09.2022 13:00
Kiker
2 : 0
TSC
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
OLE
Borča
17.09.2022 13:00
Vojvodina
2 : 2
OLE
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
17.09.2022 15:00
Crvena zvezda
0 : 3
Čukarički
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
17.09.2022 13:00
Teleoptik
3 : 2
Sloga (K)
Napredak
Kruševac
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
17.09.2022 10:00
Napredak
0 : 3
Spartak ŽK
Tempo
Sefkerin
1 : 4
Potporanj
Potporanj
17.09.2022 16:00
Tempo
1 : 4
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 1
Hajdučica
Hajdučica
17.09.2022 11:30
Crvena zvezda
5 : 1
Hajdučica
Pobeda
Samoš
4 : 3
Jugoslavija
Jabuka
17.09.2022 11:00
Pobeda
4 : 3
Jugoslavija
Polet
Idvor
3 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
17.09.2022 16:00
Polet
3 : 3
Budućnost
Armija SK
Novi Sad
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
17.09.2022
Armija SK
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Veternik
Veternik
17.09.2022
OFK Bečej 1918
Bečej
17.09.2022
Veternik
:
OFK Bečej 1918
Sloga
Temerin
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
17.09.2022
Sloga
2 : 0
Sutjeska
TSK
Temerin
5 : 2
ŽSK
Žabalj
17.09.2022
TSK
5 : 2
ŽSK
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 0
Borac
Šajkaš
17.09.2022
Bačka 1923
3 : 0
Borac
Majur
Majur
0 : 3
Jedinstvo (V)
Vladimirci
17.09.2022 09:30
Majur
0 : 3
Jedinstvo (V)
TSC
Kanjiža
9 : 0
Heroj
Jajinci
17.09.2022 11:00
TSC
9 : 0
Heroj
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
17.09.2022 00:00
Radnički (NB)
0 : 1
Voždovac
Brodarac
Beograd
3 : 2
ADA
Beograd
17.09.2022 00:00
Brodarac
3 : 2
ADA
Čukarički
Beograd
8 : 0
Zemun
Zemun
17.09.2022 00:00
Čukarički
8 : 0
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
17.09.2022 00:00
RFK Grafičar
2 : 2
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
0 : 6
Partizan
Beograd
17.09.2022 00:00
OFK Beograd
0 : 6
Partizan
011
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
17.09.2022 00:00
011
3 : 0
IMT
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
17.09.2022 00:00
Crvena zvezda
1 : 0
Rad
Sinđelić
Beograd
1 : 0
OLE
Borča
17.09.2022 00:00
Sinđelić
1 : 0
OLE
Rad - B
Beograd
7 : 0
Vrčin
Vrčin
17.09.2022 00:00
Rad - B
7 : 0
Vrčin
Rakovica
Beograd
8 : 0
Sinđelić - B
Beograd
17.09.2022 00:00
Rakovica
8 : 0
Sinđelić - B
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
17.09.2022 00:00
Kolubara
2 : 1
Lokomotiva
BSK Borča
Borča
1 : 1
OFK Beograd - B
Beograd
17.09.2022 00:00
BSK Borča
1 : 1
OFK Beograd - B
Sinđelić 2012
Ugrinovci
4 : 0
Kolubara - B
Lazarevac
17.09.2022 00:00
Sinđelić 2012
4 : 0
Kolubara - B
PFK Žarkovo 2000
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
17.09.2022 00:00
PFK Žarkovo 2000
1 : 1
Borac
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 3
OFK Beograd - C
Beograd
17.09.2022 00:00
Obrenovac 1905
4 : 3
OFK Beograd - C
Rad - C
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
17.09.2022 00:00
Rad - C
3 : 0
Srem
Inđija
Inđija
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
17.09.2022 10:00
Inđija
4 : 1
Proleter 2006
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
17.09.2022 12:00
Radnički (SM)
2 : 3
Radnički (Z)
Hajduk 1912
Kula
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
17.09.2022 12:00
Hajduk 1912
0 : 4
Radnički 1912
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Spartak ŽK
Subotica
17.09.2022 10:30
TSC
6 : 1
Spartak ŽK
Arena Su
Subotica
1 : 2
CFK
Vrbas
17.09.2022 10:00
Arena Su
1 : 2
CFK
Petar Puača
Novi Sad
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
17.09.2022 10:00
Petar Puača
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
17.09.2022 13:00
Rudar (KM)
3 : 0
Sloga (K)
Sport Klub 99
Novi Pazar
9 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
17.09.2022 11:00
Sport Klub 99
9 : 1
Šumadija 1903
Kosmet
Leposavić
1 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
17.09.2022 16:00
Kosmet
1 : 1
Apolon 2018
Bubamara 91
Kraljevo
9 : 0
Bane 1931
Raška
17.09.2022 11:00
Bubamara 91
9 : 0
Bane 1931
Gaučosi
Čačak
6 : 0
Zlatibor
Čajetina
17.09.2022 13:00
Gaučosi
6 : 0
Zlatibor
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Spartak 1976
Trnava
17.09.2022 10:00
Sloga (P)
3 : 0
Spartak 1976
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 2
Javor Matis
Ivanjica
17.09.2022 12:00
Metalac
3 : 2
Javor Matis
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
17.09.2022 10:00
Polimlje
2 : 0
Sloga (BB)
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
17.09.2022 11:00
Smederevo 1924
0 : 2
Jasenica 2017
Jedinstvo
Ub
0 : 3
OFK Senjak
Valjevo
17.09.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
OFK Senjak
Rađevac
Krupanj
1 : 2
SFU Fenix
Šabac
17.09.2022 10:00
Rađevac