11.09
19:00
ÄukariÄki
Vojvodina
2
0
|
11.09.2022 19:00 | ÄukariÄki | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
11.09
19:30
Partizan
Mladost (L)
6
0
|
11.09.2022 19:30 | Partizan | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
11.09
17:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
1
2
|
11.09.2022 17:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.09
17:00
Mladost GAT
Spartak ŽK
1
0
|
11.09.2022 17:00 | Mladost GAT | 1 : 0 | Spartak ŽK |
11.09
16:30
OFK VrŔac
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
11.09.2022 16:30 | OFK VrŔac | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.09
19:00
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
3
1
|
11.09.2022 19:00 | GFK Sloboda | 3 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.09
18:00
Metalac
IMT
1
2
|
11.09.2022 18:00 | Metalac | 1 : 2 | IMT | |||||
11.09
18:00
MaÄva
Loznica
1
3
|
11.09.2022 18:00 | MaÄva | 1 : 3 | Loznica |
11.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Podunavac
0
1
|
11.09.2022 16:00 | StaniÅ”iÄ | 0 : 1 | Podunavac |
11.09
10:00
Borac
BASK TEK
1
4
|
11.09.2022 10:00 | Borac | 1 : 4 | BASK TEK | |||||
11.09
16:00
Zvezdara
OFK Beograd
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Zvezdara | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
11.09
10:00
Torlak
RadniÄki (O)
3
0
|
11.09.2022 10:00 | Torlak | 3 : 0 | RadniÄki (O) |
11.09
16:00
Sloga (BB)
OFK Mihajlovac
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (BB) | 4 : 0 | OFK Mihajlovac |
11.09
16:00
Vlasina
RadniÄki (P)
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Vlasina | 0 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
11.09
11:00
Car Konstantin
OFK TopliÄanin
0
2
|
11.09.2022 11:00 | Car Konstantin | 0 : 2 | OFK TopliÄanin | |||||
11.09
16:00
OFK Brzi Brod
SFS Borac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 3 | SFS Borac |
11.09
16:00
ObiliÄ
Sloga
0
3
|
11.09.2022 16:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Mladost (T)
Senta
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (T) | 4 : 3 | Senta | |||||
11.09
16:00
Hercegovac
OFK Vrbas
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Hercegovac | 1 : 0 | OFK Vrbas | |||||
11.09
16:00
RadniÄki 1905
Bratstvo 2019
0
1
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 1 | Bratstvo 2019 | |||||
11.09
16:00
Preporod
BajŔa
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Preporod | 2 : 2 | BajŔa | |||||
11.09
16:00
RadniÄki 1918
Vojvodina
3
2
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki 1918 | 3 : 2 | Vojvodina |
11.09
16:00
Jedinstvo
Hajduk
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Hajduk | |||||
11.09
16:00
Dunav
Sloga (T)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
11.09
10:00
Index
Donji Srem 2015
3
1
|
11.09.2022 10:00 | Index | 3 : 1 | Donji Srem 2015 |
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo SteviÄ
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
11.09
16:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | Sloboda | |||||
11.09
16:00
Crvena Zvezda
Omladinac FAM
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Omladinac FAM |
11.09
11:00
Hajduk
ŠuŔnjar
0
1
|
11.09.2022 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | ŠuŔnjar | |||||
11.09
16:00
PKB
Zuce 2019
2
0
|
11.09.2022 16:00 | PKB | 2 : 0 | Zuce 2019 | |||||
11.09
10:00
OFK Žarkovo
BoleÄ
3
1
|
11.09.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 3 : 1 | BoleÄ | |||||
11.09
16:00
Kosmaj
Napredak
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Kosmaj | 0 : 3 | Napredak |
11.09
16:00
Sloga
Svetlost
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Svetlost | |||||
11.09
16:00
Radan
Gracko
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Radan | 2 : 1 | Gracko | |||||
11.09
16:00
Lugina
Pusta Reka
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Lugina | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
11.09
16:00
Plantaža
Jablanica
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Plantaža | 1 : 0 | Jablanica |
11.09
16:00
NaŔa krila 1936
Jedinstvo
1
1
|
11.09.2022 16:00 | NaŔa krila 1936 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Orljane | 1 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
11.09
16:00
Mladost (B)
Bukovik
5
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Bukovik | |||||
11.09
16:00
Mladost (M)
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (M) | 0 : 0 | OFK SinÄeliÄ | |||||
11.09
16:00
OFK NiÅ”
Palilulac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | OFK NiÅ” | 0 : 3 | Palilulac | |||||
11.09
16:00
Pukovac
Rudar
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Pukovac | 4 : 0 | Rudar | |||||
11.09
16:00
MaloŔiŔte
Morava
5
4
|
11.09.2022 16:00 | MaloŔiŔte | 5 : 4 | Morava |
11.09
16:00
LevaÄ
Jedinstvo (M)
3
2
|
11.09.2022 16:00 | LevaÄ | 3 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
11.09
16:00
Majdevo-Kupci
Rembas
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Majdevo-Kupci | 1 : 2 | Rembas |
11.09
16:00
Hajduk Veljko
OFK Knjaz
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.09
16:00
OFK Slatina
Rajko MitiÄ
0
3
|
11.09.2022 16:00 | OFK Slatina | 0 : 3 | Rajko MitiÄ | |||||
11.09
11:00
Jedinstvo
Ozren
7
0
|
11.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Ozren | |||||
11.09
16:00
Tanasko RajiÄ
Brodoremont
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Tanasko RajiÄ | 3 : 0 | Brodoremont |
11.09
16:00
TrepÄa
Å umadija 1903
4
2
|
11.09.2022 16:00 | TrepÄa | 4 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
11.09
16:00
Polet (R)
KoriÄani
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Polet (R) | 0 : 0 | KoriÄani | |||||
11.09
16:00
Bane 1931
Napredak (G)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Bane 1931 | 2 : 0 | Napredak (G) | |||||
11.09
16:00
Mokra Gora
Gruža
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Mokra Gora | 2 : 1 | Gruža |
11.09
16:00
Kej
Sevojno
1
4
|
11.09.2022 16:00 | Kej | 1 : 4 | Sevojno | |||||
11.09
16:00
Lazarica
Sloboda (Ä)
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Lazarica | 1 : 3 | Sloboda (Ä) | |||||
11.09
16:00
Polet (T)
Jedinstvo (K)
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Polet (T) | 2 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
11.09
16:00
Savinac 1933
Spartak 1976
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Savinac 1933 | 4 : 0 | Spartak 1976 | |||||
11.09
16:00
Zlatar
Omladinac (Z)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Zlatar | 0 : 3 | Omladinac (Z) | |||||
11.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
5
0
|
11.09.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Crnokosa | |||||
11.09
16:00
Polimlje
Jasen
3
2
|
11.09.2022 16:00 | Polimlje | 3 : 2 | Jasen |
11.09
16:00
Sloga 1924
KaraÄorÄe
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Sloga 1924 | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
11.09
16:00
RSK
OFK AranÄelovac 1979
1
0
|
11.09.2022 16:00 | RSK | 1 : 0 | OFK AranÄelovac 1979 |
11.09
16:00
Borac
OFK OseÄina
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Borac | 0 : 0 | OFK OseÄina | |||||
11.09
16:00
Vrelo Sport
RadniÄki (V)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Vrelo Sport | 1 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
11.09
16:00
OFK Divci
ŽelezniÄar
2
0
|
11.09.2022 16:00 | OFK Divci | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.09
16:00
RadniÄki (K)
KaÄer
0
1
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | KaÄer |
11.09
16:00
HajduÄica
Potporanj
5
1
|
11.09.2022 16:00 | HajduÄica | 5 : 1 | Potporanj | |||||
11.09
16:00
Vulturul
Unirea
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Vulturul | 3 : 1 | Unirea | |||||
11.09
16:00
Dolina
Glogonj
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Dolina | 2 : 2 | Glogonj | |||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Partizan (G) |
11.09
16:00
Iskra
Jadran
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Iskra | 2 : 2 | Jadran | |||||
11.09
16:00
Tavankut
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Tavankut | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Sutjeska
BuduÄnost
5
1
|
11.09.2022 16:00 | Sutjeska | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.09
16:00
AFK
ÄurÄin
2
0
|
11.09.2022 16:00 | AFK | 2 : 0 | ÄurÄin |
11.09
16:00
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (G)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | BuduÄnost (M) | 3 : 1 | BuduÄnost (G) | |||||
11.09
16:00
Hajduk
Polet
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Polet | |||||
11.09
16:00
Lipar
Borac (BG)
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Lipar | 2 : 1 | Borac (BG) | |||||
11.09
16:00
NaŔa Zvezda
Borac 46
4
0
|
11.09.2022 16:00 | NaŔa Zvezda | 4 : 0 | Borac 46 |
11.09
16:00
Rusanda
Napredak
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Rusanda | 2 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:00
ASK
Vojvodina
0
2
|
11.09.2022 16:00 | ASK | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
11.09
16:00
2. Oktobar
Mladost
4
2
|
11.09.2022 16:00 | 2. Oktobar | 4 : 2 | Mladost | |||||
11.09
16:00
MSK
ŽFK Banat
2
0
|
11.09.2022 16:00 | MSK | 2 : 0 | ŽFK Banat |
11.09
16:00
Sloga
Sremac (D)
2
4
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 4 | Sremac (D) | |||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
RadniÄki
1
0
|
11.09.2022 16:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
11.09
16:00
Napredak Meridian
Hajduk (B)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Napredak Meridian | 1 : 0 | Hajduk (B) | |||||
11.09
16:00
GraniÄar (K)
Jadran
1
1
|
11.09.2022 16:00 | GraniÄar (K) | 1 : 1 | Jadran | |||||
11.09
16:00
Srem
Podrinje
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Srem | 2 : 1 | Podrinje | |||||
11.09
16:00
Sremac (V)
BuduÄnost
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Sremac (V) | 1 : 1 | BuduÄnost |
11.09
16:30
JugoviÄ
ŽSK
3
1
|
11.09.2022 16:30 | JugoviÄ | 3 : 1 | ŽSK | |||||
11.09
16:30
BaÄka 1923
Petrovaradin
6
1
|
11.09.2022 16:30 | BaÄka 1923 | 6 : 1 | Petrovaradin | |||||
11.09
16:30
Tatra
OFK Futog
1
0
|
11.09.2022 16:30 | Tatra | 1 : 0 | OFK Futog | |||||
11.09
16:30
TSK
Cement
1
1
|
11.09.2022 16:30 | TSK | 1 : 1 | Cement | |||||
11.09
16:30
FruŔkogorac
Jedinstvo
6
1
|
11.09.2022 16:30 | FruŔkogorac | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
OFK Sirig
BaÄka (B)
1
1
|
11.09.2022 16:30 | OFK Sirig | 1 : 1 | BaÄka (B) |
11.09
16:00
Siti Sport Klub
Busije
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | Busije | |||||
11.09
16:00
Dunav
BSK 1925
5
1
|
11.09.2022 16:00 | Dunav | 5 : 1 | BSK 1925 | |||||
11.09
10:00
Heroj Polet
Å eÄeranac Ada
4
2
|
11.09.2022 10:00 | Heroj Polet | 4 : 2 | Å eÄeranac Ada | |||||
11.09
16:00
Bratstvo
KFK Ravna gora
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Bratstvo | 2 : 1 | KFK Ravna gora | |||||
11.09
16:00
Beograd Karaburma
Posavac TiŔma
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Beograd Karaburma | 1 : 3 | Posavac TiŔma | |||||
11.09
16:00
Umka
PoŔtar Zvezdara
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Umka | 4 : 0 | PoŔtar Zvezdara |
11.09
16:00
Strelac
VraniÄ
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Strelac | 4 : 1 | VraniÄ | |||||
11.09
16:00
Omladinac
BSK 1926
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | BSK 1926 | |||||
11.09
16:00
BuduÄnost
OFK BuduÄnost
0
5
|
11.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 0 : 5 | OFK BuduÄnost | |||||
11.09
16:00
OFK Zabrežje
LisoviÄ 1977
2
1
|
11.09.2022 16:00 | OFK Zabrežje | 2 : 1 | LisoviÄ 1977 | |||||
11.09
10:00
RadniÄki
Turbina
2
2
|
11.09.2022 10:00 | RadniÄki | 2 : 2 | Turbina | |||||
11.09
16:00
RuŔanj
Krtinska
1
0
|
11.09.2022 16:00 | RuŔanj | 1 : 0 | Krtinska |
11.09
11:00
VinÄa
GroÄanski fudbalski klub
6
1
|
11.09.2022 11:00 | VinÄa | 6 : 1 | GroÄanski fudbalski klub | |||||
11.09
11:00
Vis
Rabrovac
2
2
|
11.09.2022 11:00 | Vis | 2 : 2 | Rabrovac | |||||
11.09
16:00
Velika Krsna
KovaÄevac 1956
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Velika Krsna | 2 : 0 | KovaÄevac 1956 | |||||
11.09
16:00
VrÄin
Hajduk
1
1
|
11.09.2022 16:00 | VrÄin | 1 : 1 | Hajduk | |||||
11.09
16:00
Pudarci
Å umadija 1962
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Pudarci | 1 : 1 | Å umadija 1962 | |||||
11.09
11:00
KaluÄerica 1969
ZaklopaÄa
5
1
|
11.09.2022 11:00 | KaluÄerica 1969 | 5 : 1 | ZaklopaÄa |
11.09
16:00
Äitluk
Sloga (L)
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Äitluk | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
11.09
16:00
Gornji StepoÅ”
MaÄkovac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Gornji StepoÅ” | 2 : 1 | MaÄkovac | |||||
11.09
16:00
Gradina
TemniÄ 1924
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Gradina | 0 : 2 | TemniÄ 1924 | |||||
11.09
16:00
13. April
Trudbenik
1
3
|
11.09.2022 16:00 | 13. April | 1 : 3 | Trudbenik | |||||
11.09
16:00
Sloga (D)
FUD
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | FUD | |||||
11.09
20:00
Jastrebac
Rubin
3
2
|
11.09.2022 20:00 | Jastrebac | 3 : 2 | Rubin | |||||
11.09
16:00
Polet 57
BoŔnjane
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Polet 57 | 2 : 0 | BoŔnjane |
11.09
11:00
Proleter
Toplica
0
5
|
11.09.2022 11:00 | Proleter | 0 : 5 | Toplica | |||||
11.09
16:00
Iskra
OFK BrÄanac
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Iskra | 0 : 3 | OFK BrÄanac | |||||
11.09
11:00
Žabari
ÄuÄuge
4
4
|
11.09.2022 11:00 | Žabari | 4 : 4 | ÄuÄuge | |||||
11.09
16:00
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
3
3
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
11.09
16:00
OFK Senjak
TrliÄ
1
1
|
11.09.2022 16:00 | OFK Senjak | 1 : 1 | TrliÄ |
11.09
16:30
Mladi rudar
Banja
4
2
|
11.09.2022 16:30 | Mladi rudar | 4 : 2 | Banja | |||||
11.09
16:30
Plaskovac
BSK (Bo)
3
2
|
11.09.2022 16:30 | Plaskovac | 3 : 2 | BSK (Bo) | |||||
11.09
16:30
Å umadinac (N)
Trnava
3
1
|
11.09.2022 16:30 | Å umadinac (N) | 3 : 1 | Trnava | |||||
11.09
16:30
Grizli ML
Marjan
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Grizli ML | 1 : 1 | Marjan | |||||
11.09
16:30
Å umadinac (S)
BSK (Be)
5
0
|
11.09.2022 16:30 | Å umadinac (S) | 5 : 0 | BSK (Be) | |||||
11.09
16:30
Å umadija
ŽSK
7
0
|
11.09.2022 16:30 | Šumadija | 7 : 0 | ŽSK | |||||
11.09
16:30
Sloga
VinÄa
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Sloga | 1 : 2 | VinÄa | |||||
11.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
0
1
|
11.09.2022 16:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | Lokomotiva |
11.09
16:00
Moravac (Ä)
Toplica
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Moravac (Ä) | 1 : 3 | Toplica | |||||
11.09
16:00
BaliÄevac
Borac
2
4
|
11.09.2022 16:00 | BaliÄevac | 2 : 4 | Borac | |||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Moravac (ZT)
3
3
|
11.09.2022 16:00 | Zemljoradnik | 3 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
11.09
16:00
Naisus 1977
TaskoviÄi
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Naisus 1977 | 0 : 2 | TaskoviÄi | |||||
11.09
16:00
Polet
Rad
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Polet | 2 : 2 | Rad | |||||
11.09
16:00
RadniÄki 1924
Jastrebac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki 1924 | 3 : 3 | Jastrebac |
11.09
16:00
BSK
ZloÄudovo
3
2
|
11.09.2022 16:00 | BSK | 3 : 2 | ZloÄudovo | |||||
11.09
11:00
Donja Lomnica
Mladost
7
3
|
11.09.2022 11:00 | Donja Lomnica | 7 : 3 | Mladost | |||||
11.09
11:00
Lemind 1953
BuduÄnost
3
3
|
11.09.2022 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.09
16:00
VuÄje
Sloga
3
2
|
11.09.2022 16:00 | VuÄje | 3 : 2 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Äekmin
OFK Morava
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Äekmin | 1 : 0 | OFK Morava | |||||
11.09
16:00
Milanovo
Jedinstvo (G)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Milanovo | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
11
0
|
11.09.2022 16:00 | Jedinstvo (B) | 11 : 0 | Moravac Orion | |||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar
Polet
2
1
|
11.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Polet |
11.09
16:00
Sloga
Mladost (NS)
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Mladost (NS) | |||||
11.09
16:00
Pobeda
OFK Napredak
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | OFK Napredak | |||||
11.09
16:00
Mladi borac
Proleter 1947
0
4
|
11.09.2022 16:00 | Mladi borac | 0 : 4 | Proleter 1947 | |||||
11.09
16:00
SASK
ŽelezniÄar Kusadak
3
0
|
11.09.2022 16:00 | SASK | 3 : 0 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
11.09
16:00
Podunavac
Mladost 1948
2
4
|
11.09.2022 16:00 | Podunavac | 2 : 4 | Mladost 1948 | |||||
11.09
16:00
PetliÄ SD 2006
Polet
3
5
|
11.09.2022 16:00 | PetliÄ SD 2006 | 3 : 5 | Polet | |||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Mladi radnik 1940
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Mladi radnik 1940 |
11.09
16:00
Polom
Brestovac
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Polom | 3 : 1 | Brestovac | |||||
11.09
16:00
Blizna
RadniÄki (K)
5
2
|
11.09.2022 16:00 | Blizna | 5 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
11.09
16:00
Polet
Nemetali
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 3 | Nemetali | |||||
11.09
16:00
Branik
Mala Vrbica
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Branik | 1 : 1 | Mala Vrbica |
11.09
16:30
KrilaÅ”
Rudar (Kr)
5
2
|
11.09.2022 16:30 | KrilaÅ” | 5 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
11.09
16:30
Batovac
Zvižd
1
3
|
11.09.2022 16:30 | Batovac | 1 : 3 | Zvižd | |||||
11.09
16:30
Å apine
Vihor
4
0
|
11.09.2022 16:30 | Å apine | 4 : 0 | Vihor | |||||
11.09
16:30
Borac (K)
BSK 1931
0
3
|
11.09.2022 16:30 | Borac (K) | 0 : 3 | BSK 1931 | |||||
11.09
16:30
Sirakovo
Napredak (S)
0
1
|
11.09.2022 16:30 | Sirakovo | 0 : 1 | Napredak (S) | |||||
11.09
16:30
BuduÄnost (V)
ObiliÄ
3
6
|
11.09.2022 16:30 | BuduÄnost (V) | 3 : 6 | ObiliÄ |
11.09
11:00
Proleter
BuduÄnost
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Proleter | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.09
16:30
OFK Progorelica
Tavnik
1
2
|
11.09.2022 16:30 | OFK Progorelica | 1 : 2 | Tavnik | |||||
11.09
16:30
Ibar
Radnik
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Ibar | 2 : 1 | Radnik | |||||
11.09
16:30
Omladinac
Ribnica
2
0
|
11.09.2022 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Ribnica | |||||
11.09
16:30
Borac (V)
KoŔtampolje
6
1
|
11.09.2022 16:30 | Borac (V) | 6 : 1 | KoŔtampolje | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo 2017
Mladost
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Mladost |
11.09
16:00
Osaonica
Sloga
0
6
|
11.09.2022 16:00 | Osaonica | 0 : 6 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Napredak
Donja Mutnica
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Napredak | 0 : 3 | Donja Mutnica | |||||
11.09
16:00
Moravac 2015
Mladost (D)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Moravac 2015 | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
11.09
16:00
Kolare
BuduÄnost (M)
2
3
|
11.09.2022 16:00 | Kolare | 2 : 3 | BuduÄnost (M) | |||||
11.09
16:00
GFK Tabane
Juhor
1
1
|
11.09.2022 16:00 | GFK Tabane | 1 : 1 | Juhor | |||||
11.09
16:00
Partizan
Mladost (T)
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Partizan | 1 : 3 | Mladost (T) | |||||
11.09
16:00
BuduÄnost (Ä)
Mladost (J)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | BuduÄnost (Ä) | 1 : 0 | Mladost (J) |
11.09
16:00
Mladost
Äegar 1946
6
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 6 : 0 | Äegar 1946 | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Proleter
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Proleter | |||||
11.09
16:00
Novoselac
Aluminijum
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Novoselac | 2 : 1 | Aluminijum | |||||
11.09
16:00
RadniÄki 1936
Omladinac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki 1936 | 3 : 3 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Stevan NeŔticki
Morava
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Stevan NeŔticki | 3 : 0 | Morava | |||||
11.09
16:00
Planinac 1933
RadniÄki 2020
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Planinac 1933 | 0 : 2 | RadniÄki 2020 | |||||
11.09
16:00
Vulkan 1963
Sloga
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Vulkan 1963 | 0 : 1 | Sloga |
11.09
16:00
Mladi borac
Sloga
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladi borac | 2 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:00
KaraÄorÄe
Rudar
1
1
|
11.09.2022 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 1 | Rudar | |||||
11.09
16:00
Drina (B)
Jedinstvo (Å )
2
14
|
11.09.2022 16:00 | Drina (B) | 2 : 14 | Jedinstvo (Å ) | |||||
11.09
16:00
Hajduk Stanko
Podrinje
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Podrinje | |||||
11.09
16:00
Drina (Lj)
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Drina (Lj) | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
11.09
16:00
ŽeljuŔa
Pobeda
1
1
|
11.09.2022 16:00 | ŽeljuŔa | 1 : 1 | Pobeda |
11.09
17:00
MarÅ”iÄ
Stanovo 1941
3
1
|
11.09.2022 17:00 | MarÅ”iÄ | 3 : 1 | Stanovo 1941 | |||||
11.09
17:00
Å umadija 1934
Zastava 1973
1
1
|
11.09.2022 17:00 | Å umadija 1934 | 1 : 1 | Zastava 1973 | |||||
11.09
17:00
Jedinstvo
Sloga 1934
1
1
|
11.09.2022 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga 1934 | |||||
11.09
17:00
Divostin
Slavija
3
2
|
11.09.2022 17:00 | Divostin | 3 : 2 | Slavija | |||||
11.09
17:00
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
1
1
|
11.09.2022 17:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Bratstvo 1975 |
11.09
16:00
PeruÄac
ViŔesava
0
4
|
11.09.2022 16:00 | PeruÄac | 0 : 4 | ViÅ”esava | |||||
11.09
16:00
Kotroman
Tara
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Kotroman | 2 : 1 | Tara | |||||
11.09
16:00
Ježevica
Prvi partizan
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Ježevica | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
11.09
16:00
Gorobilje
SeÄica
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Gorobilje | 4 : 3 | SeÄica | |||||
11.09
16:00
Rampa
Bakionica
3
3
|
11.09.2022 16:00 | Rampa | 3 : 3 | Bakionica | |||||
11.09
16:00
AvijatiÄar Vranjani
Jedinstvo
3
0
|
11.09.2022 16:00 | AvijatiÄar Vranjani | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Sloga
Äajetina
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Äajetina | |||||
11.09
11:00
Omladinac
Polet
0
2
|
11.09.2022 11:00 | Omladinac | 0 : 2 | Polet |
11.09
16:30
Orlovac 1932
VelereÄ 94
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Orlovac 1932 | 3 : 0 | VelereÄ 94 | |||||
11.09
16:30
Mladost
Donja Vrbava
0
0
|
11.09.2022 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Donja Vrbava | |||||
11.09
16:30
Prijevor
Zadrugar
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Prijevor | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
11.09
16:30
Rudar
Jedinstvo
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Jedinstvo |
11.09
16:30
DragaÄevo
Parmenac
5
0
|
11.09.2022 16:30 | DragaÄevo | 5 : 0 | Parmenac | |||||
11.09
16:30
GoruŔica
Sloga
5
4
|
11.09.2022 16:30 | GoruŔica | 5 : 4 | Sloga | |||||
11.09
16:30
ÄaÄak 94
Slatina
1
7
|
11.09.2022 16:30 | ÄaÄak 94 | 1 : 7 | Slatina | |||||
11.09
16:30
Morava
Prilike
3
2
|
11.09.2022 16:30 | Morava | 3 : 2 | Prilike |
11.09
16:00
Polet (R)
BSK
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Polet (R) | 0 : 2 | BSK | |||||
11.09
16:00
Kula
TeleÄka
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Kula | 4 : 0 | TeleÄka | |||||
11.09
16:00
Dinamo 1923
Omladinac (B)
5
2
|
11.09.2022 16:00 | Dinamo 1923 | 5 : 2 | Omladinac (B) | |||||
11.09
16:00
Zadrugar
Omladinac (D)
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
11.09
16:00
TerekveÅ”
OFK Odžaci
2
1
|
11.09.2022 16:00 | TerekveŔ | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
11.09
16:00
Polet (S)
Mladost
7
0
|
11.09.2022 16:00 | Polet (S) | 7 : 0 | Mladost |
11.09
16:00
Velika Drenova
Borac
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Velika Drenova | 1 : 1 | Borac | |||||
11.09
16:00
Mladost (T)
Jezero 2017
2
5
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (T) | 2 : 5 | Jezero 2017 | |||||
11.09
16:00
Mladost (DK)
Donji Kopaonik
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (DK) | 4 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
11.09
16:00
Vinogradar
Mladost 1977
2
3
|
11.09.2022 16:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Mladost 1977 |
11.09
16:00
RadniÄki
Omladinac (D)
4
0
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Omladinac (D) | |||||
11.09
16:00
Mundial
Stari TamiÅ”
5
1
|
11.09.2022 16:00 | Mundial | 5 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
11.09
16:00
Proleter
BuduÄnost
6
2
|
11.09.2022 16:00 | Proleter | 6 : 2 | BuduÄnost | |||||
11.09
16:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (O)
4
2
|
11.09.2022 16:00 | BSK BavaniŔte | 4 : 2 | Omladinac (O) | |||||
11.09
16:00
Mladost
Jugoslavija
0
4
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Jugoslavija |
11.09
16:00
JoŔeva
Å arbane
0
2
|
11.09.2022 16:00 | JoŔeva | 0 : 2 | Šarbane | |||||
11.09
16:00
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
3
0
|
11.09.2022 16:00 | OFK Paljuvi | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
11.09
16:00
Sovljak
Ratkovac
5
1
|
11.09.2022 16:00 | Sovljak | 5 : 1 | Ratkovac | |||||
11.09
16:00
Polet (DL)
Polet (T)
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Polet (DL) | 4 : 3 | Polet (T) | |||||
11.09
11:00
Omladinac (K)
Tulari
2
1
|
11.09.2022 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 1 | Tulari | |||||
11.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
3
0
|
11.09.2022 16:00 | OFK Stublenica | 3 : 0 | Tvrdojevac |
11.09
11:00
ZSK
Stari drugari
1
3
|
11.09.2022 11:00 | ZSK | 1 : 3 | Stari drugari | |||||
11.09
11:00
Milenko PavloviÄ
Ribnikar
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Milenko PavloviÄ | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
11.09
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
2
8
|
11.09.2022 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 8 | Kolubara 2 | |||||
11.09
11:00
Napredak
Rakac Stave
3
0
|
11.09.2022 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Rakac Stave | |||||
11.09
11:00
Polet
KoteŔica
1
2
|
11.09.2022 11:00 | Polet | 1 : 2 | KoteŔica | |||||
11.09
11:00
TeŔnjar
Mali korak
2
0
|
11.09.2022 11:00 | TeŔnjar | 2 : 0 | Mali korak |
11.09
16:00
Banat (I)
Polet
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Banat (I) | 3 : 1 | Polet | |||||
11.09
16:00
Å evac
Banat (D)
8
0
|
11.09.2022 16:00 | Å evac | 8 : 0 | Banat (D) | |||||
11.09
16:00
Vladimirovac
Ratar
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Vladimirovac | 0 : 1 | Ratar | |||||
11.09
16:00
Vinogradar
Dunav
1
4
|
11.09.2022 16:00 | Vinogradar | 1 : 4 | Dunav | |||||
11.09
16:00
Partizan
KaraÅ” (K)
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Partizan | 0 : 3 | KaraÅ” (K) | |||||
11.09
16:00
Banatul
Omladinac
5
0
|
11.09.2022 16:00 | Banatul | 5 : 0 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Borac (VS)
Sloga
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Sloga |
11.09
16:00
Ljukovo
Car UroÅ”
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Ljukovo | 4 : 3 | Car UroÅ” | |||||
11.09
16:00
Sremac
KruŔedol
0
6
|
11.09.2022 16:00 | Sremac | 0 : 6 | KruŔedol | |||||
11.09
16:00
Polet (NK)
GraniÄar
10
0
|
11.09.2022 16:00 | Polet (NK) | 10 : 0 | GraniÄar | |||||
11.09
16:00
Kameni
Polet (N)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Kameni | 1 : 0 | Polet (N) | |||||
11.09
16:00
Rudar
Napredak
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Hajduk 1932
ÄSK Äortanovci
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk 1932 | 1 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
Mladost
2
1
|
11.09.2022 16:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Mladost |
11.09
16:30
MiletiÄ
Sofeks
1
1
|
11.09.2022 16:30 | MiletiÄ | 1 : 1 | Sofeks | |||||
11.09
16:30
Hajduk (G)
Sloga
4
2
|
11.09.2022 16:30 | Hajduk (G) | 4 : 2 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Borac (R)
Äenej
2
2
|
11.09.2022 16:30 | Borac (R) | 2 : 2 | Äenej | |||||
11.09
16:30
Susek
Borac (NS)
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Susek | 3 : 0 | Borac (NS) | |||||
11.09
16:30
ŽelezniÄar NS
Titel
2
2
|
11.09.2022 16:30 | ŽelezniÄar NS | 2 : 2 | Titel |
11.09
16:00
Jastrebac 2022
Ratar
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Jastrebac 2022 | 1 : 0 | Ratar | |||||
11.09
11:00
Kraljevo
OFK Sloga
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Kraljevo | 2 : 0 | OFK Sloga | |||||
11.09
11:00
Mladost 1955
Crvena zvezda
1
1
|
11.09.2022 11:00 | Mladost 1955 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.09
11:00
Å kriljac
Polet
3
1
|
11.09.2022 11:00 | Å kriljac | 3 : 1 | Polet | |||||
11.09
11:00
Jedinstvo
VukaŔinovac
0
3
|
11.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | VukaŔinovac |
11.09
16:00
Istok 63
Pomoravlje
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
11.09
16:00
15. Avgust 1950
Napredak
1
0
|
11.09.2022 16:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:00
SinÄeliÄ
Å umadija
3
0
|
11.09.2022 16:00 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Å umadija | |||||
11.09
16:00
Resavski Despoti
Kolonija
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Resavski Despoti | 1 : 3 | Kolonija | |||||
11.09
16:00
Rudar
Omladinac
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Omladinac |
11.09
16:00
Mladost (G)
Mladost (K)
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
11.09
16:00
Å antarovac
Jedinstvo
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Å antarovac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Morava (R)
Sloboda
2
3
|
11.09.2022 16:00 | Morava (R) | 2 : 3 | Sloboda |
11.09
16:30
Omladinac
Jovo Kursula
0
2
|
11.09.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Jovo Kursula | |||||
11.09
16:30
Mataruge
PopoviÄi Vrnjci
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Mataruge | 1 : 1 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
11.09
16:30
Apolon 2018
Jedinstvo (G)
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Apolon 2018 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo (D)
Zvezda
4
3
|
11.09.2022 16:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 3 | Zvezda | |||||
11.09
16:30
Magnohrom
Mlada krila
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Magnohrom | 3 : 0 | Mlada krila | |||||
11.09
16:30
Lazac
Gruža
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Lazac | 1 : 2 | Gruža |
11.09
11:00
TrgovaÄki
Jedinstvo (S)
3
1
|
11.09.2022 11:00 | TrgovaÄki | 3 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
11.09
16:30
Integral
Zadrugar 1947
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Integral | 2 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
11.09
16:30
Borac (V)
Mladost (K)
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Borac (V) | 2 : 1 | Mladost (K) | |||||
11.09
16:30
ZabrÄe 1936
BSK 1924
0
0
|
11.09.2022 16:30 | ZabrÄe 1936 | 0 : 0 | BSK 1924 | |||||
11.09
16:30
Bata BuliÄ
Pobeda 1953
1
3
|
11.09.2022 16:30 | Bata BuliÄ | 1 : 3 | Pobeda 1953 | |||||
11.09
16:30
Polet (SD)
Mlava (ML)
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Polet (SD) | 1 : 1 | Mlava (ML) |
11.09
16:30
Napredak (P)
Beli Orao
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Napredak (P) | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
11.09
16:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
1
|
11.09.2022 16:30 | Napredak (B) | 3 : 1 | Napredak 1934 | |||||
11.09
16:30
Polet (V)
Vojvoda Milenko
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
11.09
16:30
BariÄ
Kumane
1
5
|
11.09.2022 16:30 | BariÄ | 1 : 5 | Kumane | |||||
11.09
16:30
Sloga (L)
Mladi Borac
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
11.09
16:30
Dizel
OFK BraniÄevo
3
0
|
11.09.2022 16:30 | Dizel | 3 : 0 | OFK BraniÄevo |
11.09
16:30
Krivanj
MagliÄ
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Krivanj | 2 : 1 | MagliÄ | |||||
11.09
16:30
Slavija (B)
Slavija (P)
1
4
|
11.09.2022 16:30 | Slavija (B) | 1 : 4 | Slavija (P) | |||||
11.09
16:30
Borac
LabudnjaÄa
2
0
|
11.09.2022 16:30 | Borac | 2 : 0 | LabudnjaÄa | |||||
11.09
16:30
Mladost
OFK Stari Grad
3
2
|
11.09.2022 16:30 | Mladost | 3 : 2 | OFK Stari Grad | |||||
11.09
16:30
Kulpin
BaÄka
4
1
|
11.09.2022 16:30 | Kulpin | 4 : 1 | BaÄka |
11.09
16:00
Mladost (MM)
Omladinac
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Mladost (MM) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Stojan Lazarac
Sloga
6
0
|
11.09.2022 16:00 | Stojan Lazarac | 6 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Torpedo
Napredak
3
2
|
11.09.2022 16:00 | Torpedo | 3 : 2 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Bair
PetlovaÄa
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Bair | 2 : 1 | PetlovaÄa | |||||
11.09
16:00
DuŔko
Zadrugar
5
2
|
11.09.2022 16:00 | DuŔko | 5 : 2 | Zadrugar | |||||
11.09
16:00
BuduÄnost (Z)
Sloboda
1
2
|
11.09.2022 16:00 | BuduÄnost (Z) | 1 : 2 | Sloboda |
11.09
16:00
Veliko Trnjane
Moravac (P)
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 1 | Moravac (P) | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Å umadija
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Å umadija | |||||
11.09
OFK Brza
Umac
3
3
|
11.09.2022 | OFK Brza | 3 : 3 | Umac | |||||
11.09
16:00
Progres
Bratstvo
6
0
|
11.09.2022 16:00 | Progres | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
11.09
16:00
Real
Gradac
2
3
|
11.09.2022 16:00 | Real | 2 : 3 | Gradac |
11.09
16:00
Dobrava Žabar 2020
RadniÄki (K)
2
3
|
11.09.2022 16:00 | Dobrava Žabar 2020 | 2 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
11.09
16:00
VlaÅ”iÄ
PriÄinoviÄ
4
0
|
11.09.2022 16:00 | VlaÅ”iÄ | 4 : 0 | PriÄinoviÄ | |||||
11.09
16:00
Bobovik
MiŔar
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Bobovik | 1 : 0 | MiŔar | |||||
11.09
16:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mrovska
7
3
|
11.09.2022 16:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 7 : 3 | Mrovska | |||||
11.09
16:00
Å ipurske Livade
TreŔnjevka
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Šipurske Livade | 1 : 3 | TreŔnjevka |
11.09
16:00
Velika Reka
Jedinstvo
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Velika Reka | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
7. Juli
Prva Iskra
3
0
|
11.09.2022 16:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
11.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Milan OrliÄ
TE GuÄevo
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Milan OrliÄ | 2 : 0 | TE GuÄevo | |||||
11.09
16:00
Mladost
Studenac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Studenac | |||||
11.09
16:00
Jelav
Cer
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Jelav | 4 : 0 | Cer |
11.09
11:00
Modrica
Kaonik
2
3
|
11.09.2022 11:00 | Modrica | 2 : 3 | Kaonik | |||||
11.09
11:00
Konjuh
Gaglovo
2
3
|
11.09.2022 11:00 | Konjuh | 2 : 3 | Gaglovo | |||||
11.09
16:00
Kapidžija
MakreŔane
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Kapidžija | 1 : 3 | MakreŔane | |||||
11.09
16:00
Borac
Rasina
5
0
|
11.09.2022 16:00 | Borac | 5 : 0 | Rasina | |||||
11.09
16:00
Padež
Bukovica
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Padež | 4 : 1 | Bukovica | |||||
11.09
16:00
Mudrakovac
Naupare
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Mudrakovac | 1 : 3 | Naupare |
11.09
11:00
13. maj
Rekreativo 011
0
1
|
11.09.2022 11:00 | 13. maj | 0 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
11.09
16:00
SinÄeliÄ 2012
Velika MoŔtanica
1
2
|
11.09.2022 16:00 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 2 | Velika MoÅ”tanica | |||||
11.09
16:00
BUSK
Bežanija
4
3
|
11.09.2022 16:00 | BUSK | 4 : 3 | Bežanija | |||||
11.09
16:00
Borac
Dedinje
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Borac | 2 : 2 | Dedinje | |||||
11.09
12:00
Å umadinac
Srem
4
2
|
11.09.2022 12:00 | Å umadinac | 4 : 2 | Srem |
11.09
11:00
OFK Lug 2020
Avala 1939
0
2
|
11.09.2022 11:00 | OFK Lug 2020 | 0 : 2 | Avala 1939 | |||||
11.09
16:00
Palilulac
Kelti
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Palilulac | 2 : 0 | Kelti | |||||
11.09
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
2
2
|
11.09.2022 11:00 | Mladi proleter | 2 : 2 | Sveti Stefan |
11.09
16:00
GlavaÅ”
BuduÄnost 1948
2
1
|
11.09.2022 16:00 | GlavaÅ” | 2 : 1 | BuduÄnost 1948 | |||||
11.09
16:00
Novi Mladi borac
Beli Orlovi
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Novi Mladi borac | 2 : 2 | Beli Orlovi | |||||
11.09
16:00
Cerovac 2013
Selevac 1919
6
0
|
11.09.2022 16:00 | Cerovac 2013 | 6 : 0 | Selevac 1919 | |||||
11.09
16:00
Udarnik
Bukovac
1
5
|
11.09.2022 16:00 | Udarnik | 1 : 5 | Bukovac | |||||
11.09
16:00
Proleter
BaÄinac
4
3
|
11.09.2022 16:00 | Proleter | 4 : 3 | BaÄinac |
11.09
17:00
Mladost (P)
Äava
2
0
|
11.09.2022 17:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | Äava | |||||
11.09
11:00
Kragujevac
Borac (D)
1
2
|
11.09.2022 11:00 | Kragujevac | 1 : 2 | Borac (D) | |||||
11.09
17:00
Azbest 1927
OFK Žeželj
1
1
|
11.09.2022 17:00 | Azbest 1927 | 1 : 1 | OFK Žeželj | |||||
11.09
17:00
Vodojaža
21. oktobar
1
0
|
11.09.2022 17:00 | Vodojaža | 1 : 0 | 21. oktobar |
11.09
16:00
Minel
OFK Boždarevac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Minel | 4 : 1 | OFK Boždarevac | |||||
11.09
11:00
OFK Borac
Pinosava
2
1
|
11.09.2022 11:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Pinosava |
11.09
16:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
4
2
|
11.09.2022 16:00 | Standard 2021 | 4 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
OFK Morava 2022
Mezgraja
3
0
|
11.09.2022 16:00 | OFK Morava 2022 | 3 : 0 | Mezgraja | |||||
11.09
16:00
Sloga 1948
Spartak
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga 1948 | 1 : 0 | Spartak | |||||
11.09
16:00
Supovac
VrtiŔte
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Supovac | 2 : 1 | VrtiŔte |
11.09
16:00
Roham
SU PodgrmeÄ
2
2
|
11.09.2022 16:00 | Roham | 2 : 2 | SU PodgrmeÄ | |||||
11.09
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
0
5
|
11.09.2022 16:00 | Vojvodina | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Proleter
Napredak
0
5
|
11.09.2022 16:00 | Proleter | 0 : 5 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Borac
1. Oktobar
1
3
|
11.09.2022 16:00 | Borac | 1 : 3 | 1. Oktobar | |||||
11.09
16:00
TerekveÅ”
Omladinac
1
1
|
11.09.2022 16:00 | TerekveÅ” | 1 : 1 | Omladinac |
11.09
16:00
Jadran
HorgoÅ” 1911
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Jadran | 1 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
11.09
16:00
Å ampion
BaÄka
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Å ampion | 0 : 3 | BaÄka | |||||
11.09
16:00
Hajduk
Äoka
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Äoka | |||||
11.09
16:00
GraniÄar
Slavija
5
1
|
11.09.2022 16:00 | GraniÄar | 5 : 1 | Slavija |
11.09
11:00
Kalipolje
B 2000
0
1
|
11.09.2022 11:00 | Kalipolje | 0 : 1 | B 2000 | |||||
11.09
16:30
Mladost
TreŔnjevica
2
3
|
11.09.2022 16:30 | Mladost | 2 : 3 | TreŔnjevica | |||||
11.09
16:30
VenÄani
Gorski Car
0
0
|
11.09.2022 16:30 | VenÄani | 0 : 0 | Gorski Car | |||||
11.09
16:30
Gornja Trnava 1938
Borac
4
0
|
11.09.2022 16:30 | Gornja Trnava 1938 | 4 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Partizan 1945
Tulež
5
0
|
11.09.2022 16:30 | Partizan 1945 | 5 : 0 | Tulež | |||||
11.09
16:30
Kopljari
Jasenica
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Kopljari | 1 : 2 | Jasenica |
11.09
16:00
Gnjilan
Borac
6
0
|
11.09.2022 16:00 | Gnjilan | 6 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:00
Sloga
Rongo Siti
7
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 7 : 0 | Rongo Siti | |||||
11.09
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Veliki Suvodol |
11.09
10:00
Omladinac
DobriÄ 1974
3
0
|
11.09.2022 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | DobriÄ 1974 | |||||
11.09
10:00
SU Balajnac
Lepaja 2018
2
6
|
11.09.2022 10:00 | SU Balajnac | 2 : 6 | Lepaja 2018 | |||||
11.09
13:00
Jastrebac
Arbanasce
5
1
|
11.09.2022 13:00 | Jastrebac | 5 : 1 | Arbanasce |
11.09
11:00
Rekreativo
Torpedo
0
4
|
11.09.2022 11:00 | Rekreativo | 0 : 4 | Torpedo |
11.09
16:30
Jedinstvo
Borac
2
3
|
11.09.2022 16:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Borac | |||||
11.09
11:00
Polet
Skela
1
1
|
11.09.2022 11:00 | Polet | 1 : 1 | Skela | |||||
11.09
16:30
OFK Urovci
Posavina
0
0
|
11.09.2022 16:30 | OFK Urovci | 0 : 0 | Posavina |
11.09
16:30
Ozremica
Backovac Junajted
6
2
|
11.09.2022 16:30 | Ozremica | 6 : 2 | Backovac Junajted | |||||
11.09
16:30
Jablanica
Majdan
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Jablanica | 2 : 1 | Majdan | |||||
11.09
16:30
Å umadija
Å ilopaj
7
0
|
11.09.2022 16:30 | Å umadija | 7 : 0 | Å ilopaj | |||||
11.09
13:00
Semedraž
Omladinac
3
0
|
11.09.2022 13:00 | Semedraž | 3 : 0 | Omladinac | |||||
11.09
16:30
Brezak
Lunjevica
4
0
|
11.09.2022 16:30 | Brezak | 4 : 0 | Lunjevica |
11.09
16:00
Godomin
Stari Hrast 2018
3
2
|
11.09.2022 16:00 | Godomin | 3 : 2 | Stari Hrast 2018 | |||||
11.09
16:00
Jezava
Lunjevac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Jezava | 2 : 1 | Lunjevac | |||||
11.09
16:00
ŽelezniÄar 1930
Ravni Gaj
1
2
|
11.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar 1930 | 1 : 2 | Ravni Gaj | |||||
11.09
16:00
Osipaonica
Vožd 2020
8
1
|
11.09.2022 16:00 | Osipaonica | 8 : 1 | Vožd 2020 |
11.09
16:30
Äantavir
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2022 16:30 | Äantavir | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.09
16:30
Solid
Hajduk 1950
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Solid | 2 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
11.09
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
1
1
|
11.09.2022 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Bikovo | |||||
11.09
16:30
PaliÄ
Žednik
2
4
|
11.09.2022 16:30 | PaliÄ | 2 : 4 | Žednik |
11.09
16:30
RadniÄki
DeviÄi
1
5
|
11.09.2022 16:30 | RadniÄki | 1 : 5 | DeviÄi | |||||
11.09
16:30
Gradina
Bjelica
7
4
|
11.09.2022 16:30 | Gradina | 7 : 4 | Bjelica | |||||
11.09
16:30
Vrelo
VoÄar
2
2
|
11.09.2022 16:30 | Vrelo | 2 : 2 | VoÄar | |||||
11.09
16:30
Brezova
Bratstvo
1
2
|
11.09.2022 16:30 | Brezova | 1 : 2 | Bratstvo |
11.09
16:30
Planinac
Remont
0
3
|
11.09.2022 16:30 | Planinac | 0 : 3 | Remont | |||||
11.09
16:30
Morava
Malba
2
3
|
11.09.2022 16:30 | Morava | 2 : 3 | Malba | |||||
11.09
16:30
BuduÄnost
Lugovi
2
4
|
11.09.2022 16:30 | BuduÄnost | 2 : 4 | Lugovi | |||||
11.09
11:00
MrŔinci
Tigrovi Mija Gold
3
1
|
11.09.2022 11:00 | MrŔinci | 3 : 1 | Tigrovi Mija Gold | |||||
11.09
16:30
GauÄosi
Vujan
2
1
|
11.09.2022 16:30 | GauÄosi | 2 : 1 | Vujan |
11.09
Napredak
Dobrinjac
1
3
|
11.09.2022 | Napredak | 1 : 3 | Dobrinjac | |||||
11.09
Knjaz
GlumaÄ
2
2
|
11.09.2022 | Knjaz | 2 : 2 | GlumaÄ | |||||
11.09
DuŔkovci
Plavi Tok
0
0
|
11.09.2022 | DuŔkovci | 0 : 0 | Plavi Tok | |||||
11.09
15:00
TreŔnjica
Pobeda
4
3
|
11.09.2022 15:00 | TreŔnjica | 4 : 3 | Pobeda |
11.09
16:00
Dinamo
Jedinstvo LemeÅ”
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Dinamo | 1 : 2 | Jedinstvo LemeÅ” | |||||
11.09
16:00
GraniÄar
Jedinstvo
7
0
|
11.09.2022 16:00 | GraniÄar | 7 : 0 | Jedinstvo |
11.09
13:30
Omladinac
Mladost
3
1
|
11.09.2022 13:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost | |||||
11.09
11:00
Bresno Polje
Å ampion 2013
1
7
|
11.09.2022 11:00 | Bresno Polje | 1 : 7 | Å ampion 2013 |
11.09
16:00
Sloga
Jedinstvo 2014
0
3
|
11.09.2022 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
11.09
16:00
Proleter 2006
Zlatica
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Zlatica | |||||
11.09
16:00
RadniÄki
Proleter
2
3
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki | 2 : 3 | Proleter |
11.09
11:00
SinÄeliÄ
Jadar (S)
2
0
|
11.09.2022 11:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Jadar (S) | |||||
11.09
11:00
Granit
Mladost (DD)
0
4
|
11.09.2022 11:00 | Granit | 0 : 4 | Mladost (DD) | |||||
11.09
11:00
GradiliŔte (L)
Sloga
0
4
|
11.09.2022 11:00 | GradiliŔte (L) | 0 : 4 | Sloga | |||||
11.09
11:00
Vuk
Borac
1
0
|
11.09.2022 11:00 | Vuk | 1 : 0 | Borac | |||||
11.09
11:00
Stolice
Jadar 07
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Stolice | 2 : 0 | Jadar 07 | |||||
11.09
11:00
Mladost (B)
Mladost (L)
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Mladost (L) |
11.09
11:00
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
1
1
|
11.09.2022 11:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
11.09
11:00
Hajduk
Verko
1
1
|
11.09.2022 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Verko | |||||
11.09
16:00
Polet
Belpos
4
2
|
11.09.2022 16:00 | Polet | 4 : 2 | Belpos |
11.09
11:00
Brezovica
Vrelo
1
0
|
11.09.2022 11:00 | Brezovica | 1 : 0 | Vrelo | |||||
11.09
11:00
Strelac 001
Zvizdar
2
1
|
11.09.2022 11:00 | Strelac 001 | 2 : 1 | Zvizdar | |||||
11.09
11:00
Gunjevac
BuduÄnost 1995
4
0
|
11.09.2022 11:00 | Gunjevac | 4 : 0 | BuduÄnost 1995 | |||||
11.09
11:00
Vukona
OFK Takovo
2
4
|
11.09.2022 11:00 | Vukona | 2 : 4 | OFK Takovo |
11.09
11:00
Trnjaci 2021
Sloga
3
3
|
11.09.2022 11:00 | Trnjaci 2021 | 3 : 3 | Sloga | |||||
11.09
11:00
Tamnava
Kolubara
2
1
|
11.09.2022 11:00 | Tamnava | 2 : 1 | Kolubara | |||||
11.09
11:00
KaleniÄ
Mlaka
2
2
|
11.09.2022 11:00 | KaleniÄ | 2 : 2 | Mlaka |
11.09
11:00
CrnÄa
Selanac
1
3
|
11.09.2022 11:00 | CrnÄa | 1 : 3 | Selanac |
11.09
16:00
DomaÄin
Mladi radnik
0
1
|
11.09.2022 16:00 | DomaÄin | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
11.09
16:00
Lipar
Morava
1
2
|
11.09.2022 16:00 | Lipar | 1 : 2 | Morava | |||||
11.09
16:00
OFK DragoŔevac
Belica
6
3
|
11.09.2022 16:00 | OFK DragoŔevac | 6 : 3 | Belica | |||||
11.09
16:00
Omladinac
OFK Borac
9
0
|
11.09.2022 16:00 | Omladinac | 9 : 0 | OFK Borac |
11.09
16:00
Kolonija
Vojvodina
4
2
|
11.09.2022 16:00 | Kolonija | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
11.09
16:00
Slavia
Borac (P)
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Slavia | 2 : 1 | Borac (P) | |||||
11.09
16:00
Pobeda
Jedinstvo
0
9
|
11.09.2022 16:00 | Pobeda | 0 : 9 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Borac (S)
Voja GaÄiÄ
2
0
|
11.09.2022 16:00 | Borac (S) | 2 : 0 | Voja GaÄiÄ |
11.09
11:00
Sloga
Savacium
3
2
|
11.09.2022 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Savacium | |||||
11.09
11:00
Partizan
Jelen
1
3
|
11.09.2022 11:00 | Partizan | 1 : 3 | Jelen |
11.09
11:00
Borac BTG
BojiÄ
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Borac BTG | 2 : 0 | BojiÄ | |||||
11.09
11:00
ZablaÄe
Rudar
3
2
|
11.09.2022 11:00 | ZablaÄe | 3 : 2 | Rudar | |||||
11.09
11:00
Galeb
Jedinstvo
4
3
|
11.09.2022 11:00 | Galeb | 4 : 3 | Jedinstvo |
11.09
10:00
KrÄevac 04
BuduÄnost MI
1
3
|
11.09.2022 10:00 | KrÄevac 04 | 1 : 3 | BuduÄnost MI | |||||
11.09
10:00
Radoje DomanoviÄ
ZT GoroviÄ
2
4
|
11.09.2022 10:00 | Radoje DomanoviÄ | 2 : 4 | ZT GoroviÄ | |||||
11.09
10:00
Maskar
Junkovac
0
0
|
11.09.2022 10:00 | Maskar | 0 : 0 | Junkovac |
11.09
16:30
Markovac
Napredak
5
0
|
11.09.2022 16:30 | Markovac | 5 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:30
VlaŔka
Borac
0
2
|
11.09.2022 16:30 | VlaŔka | 0 : 2 | Borac | |||||
11.09
16:30
Sloga
Selo Mladenovac
2
0
|
11.09.2022 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
11.09
16:30
Kosmajac
IvanÄa
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Kosmajac | 1 : 1 | IvanÄa |
11.09
11:00
Mladost (DB)
Morava
1
1
|
11.09.2022 11:00 | Mladost (DB) | 1 : 1 | Morava | |||||
11.09
11:00
Turekovac
Napredak
3
1
|
11.09.2022 11:00 | Turekovac | 3 : 1 | Napredak | |||||
11.09
11:00
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
2
2
|
11.09.2022 11:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 2 | Mladost (DL) | |||||
11.09
11:00
Marjan MB
JaŔunja
6
2
|
11.09.2022 11:00 | Marjan MB | 6 : 2 | JaŔunja | |||||
11.09
11:00
Todorovce
Å FU Derbi 2016
1
3
|
11.09.2022 11:00 | Todorovce | 1 : 3 | Å FU Derbi 2016 | |||||
11.09
11:00
Pomoravlje
Rudar 1973
2
1
|
11.09.2022 11:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Rudar 1973 |
11.09
16:00
Sloga (M)
Vojvodina
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (M) | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
11.09
16:00
Planinac
Dunav
0
1
|
11.09.2022 16:00 | Planinac | 0 : 1 | Dunav | |||||
11.09
16:00
Sloga (K)
Borac
2
1
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Borac |
11.09
16:00
GraniÄar
Donji Petrovci
1
5
|
11.09.2022 16:00 | GraniÄar | 1 : 5 | Donji Petrovci | |||||
11.09
16:00
Hrtkovci
Jedinstvo (P)
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Hrtkovci | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.09
16:00
FruŔkogorac
Borac
3
3
|
11.09.2022 16:00 | FruŔkogorac | 3 : 3 | Borac |
11.09
11:00
Drugari
Polet
2
5
|
11.09.2022 11:00 | Drugari | 2 : 5 | Polet | |||||
11.09
11:00
Mladost VPD
Dvorane
1
4
|
11.09.2022 11:00 | Mladost VPD | 1 : 4 | Dvorane | |||||
11.09
11:00
Doljane MeŔevo
Å anac
0
0
|
11.09.2022 11:00 | Doljane MeŔevo | 0 : 0 | Šanac | |||||
11.09
16:00
KruŔevica
Grkljane
3
3
|
11.09.2022 16:00 | KruŔevica | 3 : 3 | Grkljane |
11.09
11:00
Studen Vitez
Partizan
5
2
|
11.09.2022 11:00 | Studen Vitez | 5 : 2 | Partizan | |||||
11.09
11:00
Biljanovac
Granit
3
1
|
11.09.2022 11:00 | Biljanovac | 3 : 1 | Granit |
11.09
16:30
Mladost 1925
Å umadija
3
1
|
11.09.2022 16:30 | Mladost 1925 | 3 : 1 | Å umadija | |||||
11.09
16:30
Stubal
Mladost 1981
4
2
|
11.09.2022 16:30 | Stubal | 4 : 2 | Mladost 1981 | |||||
11.09
16:30
Sloga Obrva
Milakovac 2018
2
3
|
11.09.2022 16:30 | Sloga Obrva | 2 : 3 | Milakovac 2018 |
11.09
16:30
Å umadinac
Zeppelin 026
0
2
|
11.09.2022 16:30 | Å umadinac | 0 : 2 | Zeppelin 026 | |||||
11.09
16:30
Vrbovac
Omladinac Seone
2
1
|
11.09.2022 16:30 | Vrbovac | 2 : 1 | Omladinac Seone | |||||
11.09
16:30
Drugovac
Petrijevac
3
1
|
11.09.2022 16:30 | Drugovac | 3 : 1 | Petrijevac | |||||
11.09
16:30
Kolarac
VuÄak
4
0
|
11.09.2022 16:30 | Kolarac | 4 : 0 | VuÄak |
11.09
16:00
OFK BrestaÄ
Sloven
3
0
|
11.09.2022 16:00 | OFK BrestaÄ | 3 : 0 | Sloven | |||||
11.09
16:00
Lovac
Mladost 1935
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Lovac | 3 : 0 | Mladost 1935 |
11.09
16:00
ŽelezniÄar
PotoÄac
1
2
|
11.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | PotoÄac | |||||
11.09
16:00
Razvitak
Sloboda
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Razvitak | 3 : 1 | Sloboda | |||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Popovac
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Popovac | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Heroj
1
1
|
11.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Heroj | |||||
11.09
16:00
BuduÄnost
Mladost (GM)
1
5
|
11.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 1 : 5 | Mladost (GM) | |||||
11.09
16:00
ISK Izvor
BSK
2
0
|
11.09.2022 16:00 | ISK Izvor | 2 : 0 | BSK |
11.09
16:00
Jednota
Borac
3
0
|
11.09.2022 16:00 | Jednota | 3 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:00
Omladinac
GraniÄar
3
3
|
11.09.2022 16:00 | Omladinac | 3 : 3 | GraniÄar | |||||
11.09
16:00
Bratstvo
Sremac
1
9
|
11.09.2022 16:00 | Bratstvo | 1 : 9 | Sremac | |||||
11.09
16:00
OFK Bingula
SinÄeliÄ
3
5
|
11.09.2022 16:00 | OFK Bingula | 3 : 5 | SinÄeliÄ |
11.09
17:00
Apolon 4
OFK Bagremar
2
1
|
11.09.2022 17:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
11.09
17:00
Bukorovac
Napredak MainiÄ
2
1
|
11.09.2022 17:00 | Bukorovac | 2 : 1 | Napredak MainiÄ | |||||
11.09
17:00
Seljak
Arsenal 1930
3
2
|
11.09.2022 17:00 | Seljak | 3 : 2 | Arsenal 1930 | |||||
11.09
17:00
DobraÄa
Borac 1935
0
4
|
11.09.2022 17:00 | DobraÄa | 0 : 4 | Borac 1935 | |||||
11.09
17:00
Borba
Å umadija
5
3
|
11.09.2022 17:00 | Borba | 5 : 3 | Å umadija |
11.09
16:00
Sloboda
Planinac
2
4
|
11.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 4 | Planinac | |||||
11.09
16:00
TrgovaÄki
OFK Sparta
4
3
|
11.09.2022 16:00 | TrgovaÄki | 4 : 3 | OFK Sparta | |||||
11.09
16:00
Sloga (Ä)
Napredak 2021
1
0
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Napredak 2021 | |||||
11.09
16:00
Sloga (Z)
Mitros
4
4
|
11.09.2022 16:00 | Sloga (Z) | 4 : 4 | Mitros | |||||
11.09
16:00
OFK Bosut
Srem
6
3
|
11.09.2022 16:00 | OFK Bosut | 6 : 3 | Srem |
11.09
Zadrugar
OFK Povlen
0
4
|
11.09.2022 | Zadrugar | 0 : 4 | OFK Povlen | |||||
11.09
Sloga
DraÄiÄ 2018
3
1
|
11.09.2022 | Sloga | 3 : 1 | DraÄiÄ 2018 | |||||
11.09
Mladost
BujaÄiÄ
|
11.09.2022 | Mladost | : | BujaÄiÄ | |||||
11.09
BraÄa NediÄ 1804
BeloŔevac
1
1
|
11.09.2022 | BraÄa NediÄ 1804 | 1 : 1 | BeloÅ”evac |
11.09
11:00
Napredak
Mladost
1
4
|
11.09.2022 11:00 | Napredak | 1 : 4 | Mladost | |||||
11.09
11:00
Omladinac
OFK Napredak 1933
5
2
|
11.09.2022 11:00 | Omladinac | 5 : 2 | OFK Napredak 1933 | |||||
11.09
11:00
Radnik
Gorki
2
0
|
11.09.2022 11:00 | Radnik | 2 : 0 | Gorki |
11.09
16:00
Vitorul
Banat
4
2
|
11.09.2022 16:00 | Vitorul | 4 : 2 | Banat | |||||
11.09
16:00
Hajduk
Borac
3
2
|
11.09.2022 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Borac | |||||
11.09
16:00
Vojvodina
Pobeda
4
1
|
11.09.2022 16:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Pobeda |
11.09
19:00
Sarajevo
Å iroki Brijeg
0
0
|
11.09.2022 19:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | |||||
11.09
16:00
PosuŔje
Zrinjski
0
1
|
11.09.2022 16:00 | PosuŔje | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
11.09
16:00
Igman
Leotar
3
1
|
11.09.2022 16:00 | Igman | 3 : 1 | Leotar |
11.09
19:00
Arsenal
Rudar
0
2
|
11.09.2022 19:00 | Arsenal | 0 : 2 | Rudar | |||||
11.09
18:00
Jedinstvo
DeÄiÄ
1
2
|
11.09.2022 18:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | DeÄiÄ | |||||
11.09
16:00
Jezero
BuduÄnost
0
0
|
11.09.2022 16:00 | Jezero | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.09
19:00
Mornar
Iskra
0
0
|
11.09.2022 19:00 | Mornar | 0 : 0 | Iskra |
11.09
18:00
OFK Mladost DG
Bokelj
0
3
|
11.09.2022 18:00 | OFK Mladost DG | 0 : 3 | Bokelj | |||||
11.09
16:30
Igalo
Kom
1
1
|
11.09.2022 16:30 | Igalo | 1 : 1 | Kom | |||||
11.09
16:30
Grbalj
Zeta
0
1
|
11.09.2022 16:30 | Grbalj | 0 : 1 | Zeta |
11.09
15:30
1. FC Kƶln
1. FC Union Berlin
0
1
|
11.09.2022 15:30 | 1. FC Kƶln | 0 : 1 | 1. FC Union Berlin | |||||
11.09
17:30
SC Freiburg
Borussia M'gladbach
0
0
|
11.09.2022 17:30 | SC Freiburg | 0 : 0 | Borussia M'gladbach |
11.09
15:00
AC Ajaccio
OGC Nice
0
1
|
11.09.2022 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 1 | OGC Nice | |||||
11.09
15:00
Angers
Montpellier
2
1
|
11.09.2022 15:00 | Angers | 2 : 1 | Montpellier | |||||
11.09
20:45
AS Monaco
Olympique Lyonnais
2
1
|
11.09.2022 20:45 | AS Monaco | 2 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
11.09
15:00
Lorient
FC Nantes
3
2
|
11.09.2022 15:00 | Lorient | 3 : 2 | FC Nantes | |||||
11.09
13:00
RC Strasbourg
Clermont Foot 63
0
0
|
11.09.2022 13:00 | RC Strasbourg | 0 : 0 | Clermont Foot 63 | |||||
11.09
17:05
Stade Rennais
AJ Auxerre
5
0
|
11.09.2022 17:05 | Stade Rennais | 5 : 0 | AJ Auxerre | |||||
11.09
15:00
Toulouse
Stade de Reims
1
0
|
11.09.2022 15:00 | Toulouse | 1 : 0 | Stade de Reims |
11.09
12:30
Atalanta
Cremonese
1
1
|
11.09.2022 12:30 | Atalanta | 1 : 1 | Cremonese | |||||
11.09
15:00
Bologna
Fiorentina
2
1
|
11.09.2022 15:00 | Bologna | 2 : 1 | Fiorentina | |||||
11.09
20:45
Juventus
Salernitana
2
2
|
11.09.2022 20:45 | Juventus | 2 : 2 | Salernitana | |||||
11.09
18:00
Lazio
Hellas Verona
2
0
|
11.09.2022 18:00 | Lazio | 2 : 0 | Hellas Verona | |||||
11.09
15:00
Lecce
Monza
1
1
|
11.09.2022 15:00 | Lecce | 1 : 1 | Monza | |||||
11.09
15:00
Sassuolo
Udinese
1
3
|
11.09.2022 15:00 | Sassuolo | 1 : 3 | Udinese |
11.09
14:00
Real Madrid
RCD Mallorca
4
1
|
11.09.2022 14:00 | Real Madrid | 4 : 1 | RCD Mallorca | |||||
11.09
18:30
Getafe
Real Sociedad
2
1
|
11.09.2022 18:30 | Getafe | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
11.09
16:15
Elche CF
Athletic Club
1
4
|
11.09.2022 16:15 | Elche CF | 1 : 4 | Athletic Club | |||||
11.09
21:00
Real Betis BalompiƩ
Villarreal
1
0
|
11.09.2022 21:00 | Real Betis BalompiƩ | 1 : 0 | Villarreal |
11.09
16:00
Kolibri
Knjaževac 2015
4
0
|
11.09.2022 16:00 | Kolibri | 4 : 0 | Knjaževac 2015 |
11.09
12:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo
0
3
|
11.09.2022 12:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 3 | Jedinstvo |
11.09
15:00
Breznica
Cvetex
18
0
|
11.09.2022 15:00 | Breznica | 18 : 0 | Cvetex | |||||
11.09
17:00
Zora
Ekonomist
0
4
|
11.09.2022 17:00 | Zora | 0 : 4 | Ekonomist |
11.09
10:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
11.09.2022 10:00 | RadniÄki 1912 | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.09
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (SM)
1
0
|
11.09.2022 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
11.09
12:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
1
|
11.09.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 1 | Vojvodina |
11.09
13:30
Borac 1926
RadniÄki (V)
4
0
|
11.09.2022 13:30 | Borac 1926 | 4 : 0 | RadniÄki (V) |
11.09
10:00
Lokomotiva
RadniÄki
3
0
|
11.09.2022 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
11.09
12:15
Ada
Zemun
0
3
|
11.09.2022 12:15 | Ada | 0 : 3 | Zemun |
11.09
GFK DuboÄica
RadniÄki (N)
1
3
|
11.09.2022 | GFK DuboÄica | 1 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
11.09
Real
Vlasina
3
1
|
11.09.2022 | Real | 3 : 1 | Vlasina |
11.09
13:00
Takovo
RaÄevac
0
0
|
11.09.2022 13:00 | Takovo | 0 : 0 | RaÄevac |
11.09
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
2
5
|
11.09.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 5 | Smederevo 1924 |
11.09
12:00
Podunavac
Omladinac (NB)
1
7
|
11.09.2022 12:00 | Podunavac | 1 : 7 | Omladinac (NB) | |||||
11.09
10:00
ODR
ŽelezniÄar
4
0
|
11.09.2022 10:00 | ODR | 4 : 0 | ŽelezniÄar |
11.09
10:00
BaÄka 1901
Petrika
0
5
|
11.09.2022 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 5 | Petrika | |||||
11.09
10:00
Proleter 1951
Hajduk 1912
6
0
|
11.09.2022 10:00 | Proleter 1951 | 6 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
11.09
12:00
OFK Kikinda
Mladost GAT
2
3
|
11.09.2022 12:00 | OFK Kikinda | 2 : 3 | Mladost GAT | |||||
11.09
10:00
Derby 2015
ÄSK Pivara
1
3
|
11.09.2022 10:00 | Derby 2015 | 1 : 3 | ÄSK Pivara |
11.09
11:00
Prva Iskra
BuduÄnost
1
2
|
11.09.2022 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | BuduÄnost |
11.09
16:00
ŽAK
Mladost (BP)
1
0
|
11.09.2022 16:00 | ŽAK | 1 : 0 | Mladost (BP) |
11.09
11:00
Sloga
RadniÄki
2
2
|
11.09.2022 11:00 | Sloga | 2 : 2 | RadniÄki |
11.09
09:00
Omladinac
Barajevo
4
1
|
11.09.2022 09:00 | Omladinac | 4 : 1 | Barajevo |
11.09
13:00
RFK GrafiÄar
Napredak
1
0
|
11.09.2022 13:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 0 | Napredak | |||||
11.09
11:00
Novi Pazar
OFK VrŔac
2
2
|
11.09.2022 11:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | OFK VrŔac | |||||
11.09
12:00
IMT
Mladost (L)
2
1
|
11.09.2022 12:00 | IMT | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.09
11:00
TSC
Rad
3
1
|
11.09.2022 11:00 | TSC | 3 : 1 | Rad |
11.09
12:00
RadniÄki 1912
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
11.09.2022 12:00 | RadniÄki 1912 | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
11.09
11:00
Borac 1926
Apolon 4
1
3
|
11.09.2022 11:00 | Borac 1926 | 1 : 3 | Apolon 4 | |||||
11.09
13:00
Mladi radnik 1926
Novi Pazar
3
5
|
11.09.2022 13:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 5 | Novi Pazar | |||||
11.09
13:00
Apolon 2018
MaÄva
3
0
|
11.09.2022 13:00 | Apolon 2018 | 3 : 0 | MaÄva |
11.09
10:00
OPK Rudar 1933
VGSK
2
4
|
11.09.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 4 | VGSK | |||||
11.09
10:00
Jasenica 2017
Å umadija (A)
2
2
|
11.09.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 2 : 2 | Å umadija (A) | |||||
11.09
11:00
Å umadija 1934
RadniÄki 1923
0
6
|
11.09.2022 11:00 | Å umadija 1934 | 0 : 6 | RadniÄki 1923 |
11.09
13:30
Kiker
Rudar
1
4
|
11.09.2022 13:30 | Kiker | 1 : 4 | Rudar | |||||
11.09
16:00
KaraÄorÄe
Bubamara 91
2
0
|
11.09.2022 16:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Bubamara 91 |
11.09
10:00
Respekt
MaÄva 1929
7
0
|
11.09.2022 10:00 | Respekt | 7 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
11.09
11:00
Sunrise Å abac
RaÄevac
4
0
|
11.09.2022 11:00 | Sunrise Å abac | 4 : 0 | RaÄevac | |||||
11.09
12:00
KaÄer
Loznica
0
10
|
11.09.2022 12:00 | KaÄer | 0 : 10 | Loznica |
11.09
Kopernikus ŽeležniÄar
Real NiÅ”
1
5
|
11.09.2022 | Kopernikus ŽeležniÄar | 1 : 5 | Real NiÅ” | |||||
11.09
OFK RadniÄki
BuduÄnost
2
3
|
11.09.2022 | OFK RadniÄki | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.09
Mineralac
TimoÄanin
4
0
|
11.09.2022 | Mineralac | 4 : 0 | TimoÄanin | |||||
11.09
RadniÄki (P)
Timok 1919
4
1
|
11.09.2022 | RadniÄki (P) | 4 : 1 | Timok 1919 |
11.09
12:00
TrgovaÄki
RadniÄki (SM)
0
6
|
11.09.2022 12:00 | TrgovaÄki | 0 : 6 | RadniÄki (SM) | |||||
11.09
12:00
Petar PuaÄa
Podrinje
3
2
|
11.09.2022 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 2 | Podrinje | |||||
11.09
15:00
Armija SK
Krila Krajine
4
1
|
11.09.2022 15:00 | Armija SK | 4 : 1 | Krila Krajine |
11.09
11:00
BuduÄnost
Zlatibor
2
5
|
11.09.2022 11:00 | BuduÄnost | 2 : 5 | Zlatibor |
11.09
15:00
RFK GrafiÄar
Napredak
2
2
|
11.09.2022 15:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.09
10:00
Sloga (K)
Mladost (L)
2
2
|
11.09.2022 10:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
11.09
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
4
|
11.09.2022 10:00 | Brodarac | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
11.09
16:30
OLE
GFK Jagodina
4
3
|
11.09.2022 16:30 | OLE | 4 : 3 | GFK Jagodina | |||||
11.09
13:00
Partizan
Kiker
7
0
|
11.09.2022 13:00 | Partizan | 7 : 0 | Kiker | |||||
11.09
13:30
TSC
Rad
0
3
|
11.09.2022 13:30 | TSC | 0 : 3 | Rad |
11.09
10:00
ObiliÄ
ŽAK
5
0
|
11.09.2022 10:00 | ObiliÄ | 5 : 0 | ŽAK |
11.09
09:30
Jedinstvo (V)
Savacium
1
3
|
11.09.2022 09:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 3 | Savacium |
11.09
11:00
Sloga
Rampa
0
2
|
11.09.2022 11:00 | Sloga | 0 : 2 | Rampa |
11.09
10:30
TornjoÅ”
AFK
3
2
|
11.09.2022 10:30 | TornjoÅ” | 3 : 2 | AFK |
11.09
16:00
Lavice DuboÄica
ŽGFK Borac
0
2
|
11.09.2022 16:00 | Lavice DuboÄica | 0 : 2 | ŽGFK Borac | |||||
11.09
14:30
RadniÄki 1923
RadniÄki 2012
6
1
|
11.09.2022 14:30 | RadniÄki 1923 | 6 : 1 | RadniÄki 2012 |
11.09
00:00
Loznica
Spartak DOO
3
0
|
11.09.2022 00:00 | Loznica | 3 : 0 | Spartak DOO | |||||
11.09
18:00
ŽFU Zvezda B 2018
Vojvodina
2
0
|
11.09.2022 18:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 2 : 0 | Vojvodina |
11.09
16:00
RadniÄki (Z)
ODR
6
2
|
11.09.2022 16:00 | RadniÄki (Z) | 6 : 2 | ODR | |||||
11.09
10:00
Sporto 023
InÄija
2
4
|
11.09.2022 10:00 | Sporto 023 | 2 : 4 | InÄija | |||||
11.09
11:00
Voja GaÄiÄ
RadniÄki (Å )
1
3
|
11.09.2022 11:00 | Voja GaÄiÄ | 1 : 3 | RadniÄki (Å ) | |||||
11.09
12:00
1. maj
Jedinstvo (SP)
0
1
|
11.09.2022 12:00 | 1. maj | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) |
11.09
10:00
Derby 2015
Petar PuaÄa
2
1
|
11.09.2022 10:00 | Derby 2015 | 2 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
11.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
OFK BaÄka
0
0
|
11.09.2022 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | OFK BaÄka | |||||
11.09
10:00
Krila Krajine
Arena Su
2
0
|
11.09.2022 10:00 | Krila Krajine | 2 : 0 | Arena Su | |||||
11.09
10:00
CFK
TSC
1
4
|
11.09.2022 10:00 | CFK | 1 : 4 | TSC | |||||
11.09
10:00
OFK Kikinda
Hajduk 1912
6
1
|
11.09.2022 10:00 | OFK Kikinda | 6 : 1 | Hajduk 1912 |
11.09
10:00
SuŔica
Kiker
1
1
|
11.09.2022 10:00 | SuŔica | 1 : 1 | Kiker | |||||
11.09
12:00
RadniÄki 1923
Rudar (KM)
4
0
|
11.09.2022 12:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 0 | Rudar (KM) | |||||
11.09
11:00
Sloga (K)
AS Novi Pazar
1
3
|
11.09.2022 11:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | AS Novi Pazar |
11.09
12:30
Sloga (BB)
Metalac
0
2
|
11.09.2022 12:30 | Sloga (BB) | 0 : 2 | Metalac | |||||
11.09
10:00
Javor Matis
Sloboda (Ä)
1
4
|
11.09.2022 10:00 | Javor Matis | 1 : 4 | Sloboda (Ä) | |||||
11.09
10:00
Spartak 1976
GFK Sloboda
1
2
|
11.09.2022 10:00 | Spartak 1976 | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
11.09
10:00
Mladost (L)
GauÄosi
0
2
|
11.09.2022 10:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | GauÄosi | |||||
11.09
10:00
Zlatibor
Borac 1926
0
3
|
11.09.2022 10:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Borac 1926 |
11.09
10:00
ŽelezniÄar
Soko 2015
2
1
|
11.09.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Soko 2015 | |||||
11.09
11:00
AF Duljaj
Smederevo 1924
2
0
|
11.09.2022 11:00 | AF Duljaj | 2 : 0 | Smederevo 1924 |
11.09
10:00
RadniÄki (K)
Sunrise Å abac
1
4
|
11.09.2022 10:00 | RadniÄki (K) | 1 : 4 | Sunrise Å abac | |||||
11.09
10:00
MaÄva
OFK OseÄina
18
0
|
11.09.2022 10:00 | MaÄva | 18 : 0 | OFK OseÄina |
11.09
11:30
RadniÄki (NB)
Kolubara
4
0
|
11.09.2022 11:30 | RadniÄki (NB) | 4 : 0 | Kolubara | |||||
11.09
14:30
Brodarac
OFK Beograd
3
0
|
11.09.2022 14:30 | Brodarac | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
11.09
10:30
011
Crvena zvezda
0
4
|
11.09.2022 10:30 | 011 | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
11.09
17:00
Teleoptik
IMT
3
1
|
11.09.2022 17:00 | Teleoptik | 3 : 1 | IMT |
11.09
10:30
Spartak 1911
Bubamara 2010
6
2
|
11.09.2022 10:30 | Spartak 1911 | 6 : 2 | Bubamara 2010 |
11.09
12:00
Potporanj
Ratar
2
3
|
11.09.2022 12:00 | Potporanj | 2 : 3 | Ratar | |||||
11.09
10:00
Polet
Banatul
10
2
|
11.09.2022 10:00 | Polet | 10 : 2 | Banatul |
11.09
11:00
Posavina
Omladinac
0
11
|
11.09.2022 11:00 | Posavina | 0 : 11 | Omladinac |
11.09
10:00
Äerdap
Pomoravlje 1946
5
1
|
11.09.2022 10:00 | Äerdap | 5 : 1 | Pomoravlje 1946 |
11.09
15:00
Pazar Juniors
Tutin
5
1
|
11.09.2022 15:00 | Pazar Juniors | 5 : 1 | Tutin | |||||
11.09
14:00
JoŔanica
Jedinstvo 2017
0
5
|
11.09.2022 14:00 | JoŔanica | 0 : 5 | Jedinstvo 2017 |
11.09
14:00
ŠuŔnjar
Zuce 2019
3
0
|
11.09.2022 14:00 | ŠuŔnjar | 3 : 0 | Zuce 2019 | |||||
11.09
12:00
Lokomotiva
Zmaj Novi Grad
2
0
|
11.09.2022 12:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Zmaj Novi Grad |
11.09
12:00
KaraÄorÄe
Kraljica Marija
0
3
|
11.09.2022 12:00 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | Kraljica Marija | |||||
11.09
12:00
Plana
Požarevac
8
1
|
11.09.2022 12:00 | Plana | 8 : 1 | Požarevac | |||||
11.09
14:00
Pazar
Požega
5
1
|
11.09.2022 14:00 | Pazar | 5 : 1 | Požega |
11.09
Dinamo
Ozren
3
0
|
11.09.2022 | Dinamo | 3 : 0 | Ozren | |||||
11.09
LevaÄ
Jagodina
0
8
|
11.09.2022 | LevaÄ | 0 : 8 | Jagodina | |||||
11.09
PB 2022
Kolibri
6
0
|
11.09.2022 | PB 2022 | 6 : 0 | Kolibri | |||||
11.09
Napredak junior 2018
RadniÄki 2012
4
0
|
11.09.2022 | Napredak junior 2018 | 4 : 0 | RadniÄki 2012 | |||||
11.09
VuÄice
Majdanpek
5
0
|
11.09.2022 | VuÄice | 5 : 0 | Majdanpek | |||||
11.09
MaŔinac
Lavice DuboÄica
1
1
|
11.09.2022 | MaÅ”inac | 1 : 1 | Lavice DuboÄica | |||||
11.09
Rosulja 2014
RadniÄki 2014
0
6
|
11.09.2022 | Rosulja 2014 | 0 : 6 | RadniÄki 2014 |
11.09
11:00
Zvezda B 2018
Kolubara
8
1
|
11.09.2022 11:00 | Zvezda B 2018 | 8 : 1 | Kolubara | |||||
11.09
09:00
Crvena zvezda
Rad
5
0
|
11.09.2022 09:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Rad |
11.09
11:00
ModoÅ”
Moskva
0
16
|
11.09.2022 11:00 | ModoÅ” | 0 : 16 | Moskva | |||||
11.09
13:00
Ruma
Prave Dame
1
8
|
11.09.2022 13:00 | Ruma | 1 : 8 | Prave Dame | |||||
11.09
16:00
Proleter
Voja GaÄiÄ
1
8
|
11.09.2022 16:00 | Proleter | 1 : 8 | Voja GaÄiÄ |
11.09
Timok 1919
GFK Jagodina
0
2
|
11.09.2022 | Timok 1919 | 0 : 2 | GFK Jagodina | |||||
11.09
TimoÄanin
Lider MGM
5
2
|
11.09.2022 | TimoÄanin | 5 : 2 | Lider MGM |
11.09
Omladinac 2014
OFK Divci
3
0
|
11.09.2022 | Omladinac 2014 | 3 : 0 | OFK Divci | |||||
11.09
OFK Senjak
Zadrugar
1
0
|
11.09.2022 | OFK Senjak | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
11.09
OFK OseÄina
RadniÄki (V)
0
13
|
11.09.2022 | OFK OseÄina | 0 : 13 | RadniÄki (V) | |||||
11.09
Jedinstvo (Ub)
Vojvode
1
3
|
11.09.2022 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 3 | Vojvode |
11.09
09:00
Bežanija
BuduÄnost
9
1
|
11.09.2022 09:00 | Bežanija | 9 : 1 | BuduÄnost |
11.09
15:00
Obrenovac 1905
Skela
8
1
|
11.09.2022 15:00 | Obrenovac 1905 | 8 : 1 | Skela |
11.09
09:00
Tika-taka
MaÄva
0
6
|
11.09.2022 09:00 | Tika-taka | 0 : 6 | MaÄva | |||||
11.09
11:00
MaÄva 1929
Mladost
4
3
|
11.09.2022 11:00 | MaÄva 1929 | 4 : 3 | Mladost | |||||
11.09
10:00
Fenix
Sunrise Å abac
1
5
|
11.09.2022 10:00 | Fenix | 1 : 5 | Sunrise Å abac |
11.09
20:00
Spartak GP
SAS
1
5
|
11.09.2022 20:00 | Spartak GP | 1 : 5 | SAS |
11.09
15:00
Torpedo Mlava
Rad Mozzart
3
109
|
11.09.2022 15:00 | Torpedo Mlava | 3 : 109 | Rad Mozzart |