XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 619 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2022


Fudbal

OFK Vršac
Vršac
24.09.2022
17:00
RFK Grafičar
Beograd
24.09.2022 17:00
OFK Vršac
:
RFK Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Trayal
Kruševac
24.09.2022 16:00
Radnički (NB)
0 : 0
Trayal
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.09.2022 16:00
Inđija Toyo Tires
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
24.09.2022 18:00
Metalac
0 : 0
Zlatibor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Železničar
Pančevo
24.09.2022 16:00
Radnički (SM)
0 : 0
Železničar
Mačva
Šabac
0 : 0
IMT
Beograd
24.09.2022 18:00
Mačva
0 : 0
IMT
Loznica
Loznica
2 : 5
Rad
Beograd
24.09.2022 16:00
Loznica
2 : 5
Rad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Podunavac
Belegiš
24.09.2022 15:30
Omladinac
1 : 0
Podunavac
Jedinstvo
Stara Pazova
4 : 0
Stanišić
Stanišić
24.09.2022 15:30
Jedinstvo
4 : 0
Stanišić
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Tisa
Adorjan
24.09.2022 15:30
OFK Bačka
1 : 3
Tisa
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Kabel
Novi Sad
24.09.2022 15:30
Dinamo 1945
1 : 2
Kabel
Naftagas
Elemir
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
24.09.2022 15:30
Naftagas
1 : 0
Borac (Š)
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
24.09.2022 15:30
Tekstilac
1 : 0
Hajduk 1912
Radnički 1912
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
24.09.2022 15:30
Radnički 1912
3 : 1
Bečej 1918
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
24.09.2022 15:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Radnički (Zr)
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Rađevac
Krupanj
24.09.2022 15:00
Sloga (P)
0 : 0
Rađevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
24.09.2022 15:30
Jedinstvo (P)
0 : 1
Radnički (P)
Dunav
Prahovo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
24.09.2022 15:30
Dunav
1 : 2
Vlasina
Pčinja
Trgovište
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
24.09.2022 15:30
Pčinja
1 : 2
GFK Jagodina
Timočanin
Knjaževac
4 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
24.09.2022 15:30
Timočanin
4 : 2
OFK Topličanin
Meševo
Meševo
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
24.09.2022 15:30
Meševo
1 : 3
Budućnost (P)
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 4
Bajša
Bajša
24.09.2022 15:30
Krila Krajine
0 : 4
Bajša
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
24.09.2022 15:30
OFK Mladost APA
1 : 0
Vojvodina
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Slavija
Novi Sad
24.09.2022 15:30
Sloboda
1 : 0
Slavija
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Hajduk
Divoš
24.09.2022 15:30
Mladost (BJ)
0 : 2
Hajduk
Železničar
Inđija
3 : 0
Veternik
Veternik
24.09.2022 15:30
Železničar
3 : 0
Veternik
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
24.09.2022 15:30
Šajkaš 1908
0 : 1
Donji Srem 2015
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
24.09.2022 15:30
Radnički (Š)
0 : 2
Sloga (E)
Begej
Žitište
6 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
24.09.2022 15:30
Begej
6 : 2
Jedinstvo Stević
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
24.09.2022 15:30
Proleter
1 : 3
Sloboda
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
24.09.2022 15:30
OFK Kikinda
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Omladinac FAM
Botoš
24.09.2022 15:30
Jedinstvo (V)
1 : 0
Omladinac FAM
Radnički
Kovin
2 : 0
Borac
Starčevo
24.09.2022 15:30
Radnički
2 : 0
Borac
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
Zuce 2019
Zuce
24.09.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
Zuce 2019
Barajevo
Barajevo
6 : 3
Boleč
Boleč
24.09.2022 15:30
Barajevo
6 : 3
Boleč
Leštane
Leštane
1 : 2
Komgrap
Beograd
24.09.2022 11:00
Leštane
1 : 2
Komgrap
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
24.09.2022 15:30
Lokomotiva
1 : 1
OFK Mladenovac
Napredak
Medoševac
3 : 1
Sremčica
Sremčica
24.09.2022 15:30
Napredak
3 : 1
Sremčica
SFK Morava
Vladičin Han
4 : 1
Sloga
Leskovac
24.09.2022 15:30
SFK Morava
4 : 1
Sloga
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 4
Nebeski Andjeli
Vranje
24.09.2022 15:30
OFK Kosanica
0 : 4
Nebeski Andjeli
Svrljig
Svrljig
1 : 3
Palilulac
Niš
24.09.2022 15:30
Svrljig
1 : 3
Palilulac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
24.09.2022 15:30
Sloga (D)
2 : 0
OFK Lugomir
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Blagotin
Poljna
24.09.2022 15:30
Trstenik PPT
1 : 0
Blagotin
Mladi borac
Sedlare
3 : 2
Orlovi
Jasenovo
24.09.2022 15:30
Mladi borac
3 : 2
Orlovi
Morava 1918
Ćuprija
5 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
24.09.2022 15:30
Morava 1918
5 : 2
Jedinstvo (M)
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
24.09.2022 15:30
Đerdap
2 : 0
Hajduk Veljko
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
24.09.2022 15:30
Balkanski
4 : 3
Rajko Mitić
OFK Zlot
Zlot
1 : 2
Bor 1919
Bor
24.09.2022 15:30
OFK Zlot
1 : 2
Bor 1919
Rtanj
Boljevac
7 : 0
Ozren
Sokobanja
24.09.2022 15:30
Rtanj
7 : 0
Ozren
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Unirea
Uzdin
24.09.2022 15:30
Partizan (U)
1 : 3
Unirea
Sloga (P)
Plandište
0 : 1
Glogonj
Glogonj
24.09.2022 15:30
Sloga (P)
0 : 1
Glogonj
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Dolovo
Dolovo
24.09.2022 15:30
Karaš (J)
2 : 1
Dolovo
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
5 : 0
Iskra
Kucura
24.09.2022 15:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
5 : 0
Iskra
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
24.09.2022 15:30
Srbobran
3 : 0
Jedinstvo
Njegoš
Lovćenac
10 : 1
Tornjoš
Tornjoš
24.09.2022 15:30
Njegoš
10 : 1
Tornjoš
Napredak
Nadalj
4 : 3
Budućnost
Savino Selo
24.09.2022 15:30
Napredak
4 : 3
Budućnost
AFK
Ada
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
24.09.2022 15:30
AFK
4 : 1
Sloga
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
24.09.2022 15:30
Kordun
2 : 1
Budućnost (G)
ŽAK
Sombor
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
24.09.2022 15:30
ŽAK
2 : 0
Budućnost (M)
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Soko
Nova Gajdobra
24.09.2022 15:30
ČSK Pivara
0 : 0
Soko
Tvrđava
Bač
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
24.09.2022 15:30
Tvrđava
1 : 0
Budućnost (P)
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
24.09.2022 15:30
Budućnost
2 : 0
Radnički 1911
Krajina
Krajišnik
5 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
24.09.2022 15:30
Krajina
5 : 3
Vojvodina
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
24.09.2022 15:30
Crvena zvezda
1 : 1
ŽFK Banat
Partizan
Vitojevci
4 : 1
Radnički
Irig
24.09.2022 15:30
Partizan
4 : 1
Radnički
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Borac 1925
Martinci
24.09.2022 15:30
Hajduk (V)
2 : 0
Borac 1925
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
24.09.2022 16:00
Crvena zvezda
1 : 0
Jugović
Fruškogorski partizan
Bukovac
7 : 1
Dinamo
Budisava
24.09.2022 16:00
Fruškogorski partizan
7 : 1
Dinamo
Balkan Mirijevo
Beograd
5 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
24.09.2022 15:30
Balkan Mirijevo
5 : 1
Poštar Zvezdara
Šumadija
Šopić
1 : 2
Strelac
Mislođin
24.09.2022 15:30
Šumadija
1 : 2
Strelac
Zaklopača
Zaklopača
6 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
24.09.2022 16:00
Zaklopača
6 : 0
Gročanski fudbalski klub
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Temnić 1924
Varvarin
24.09.2022 15:30
Sebečevac
0 : 2
Temnić 1924
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
24.09.2022 15:00
OFK Jabučje
2 : 1
Toplica
Radnik
Ub
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
24.09.2022 15:00
Radnik
1 : 1
Spartak 1924
Budućnost
Orašje
4 : 0
Milanovo
Milanovo
24.09.2022 15:30
Budućnost
4 : 0
Milanovo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 3
Proleter 1947
Vranovo
24.09.2022 15:00
Jasenica 2017
1 : 3
Proleter 1947
Sloga (K)
Kobišnica
4 : 1
Polom
Leskovo
24.09.2022 15:30
Sloga (K)
4 : 1
Polom
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Urovica
Urovica
24.09.2022 15:30
Šarbanovac
1 : 0
Urovica
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
24.09.2022 15:30
Rudna Glava
1 : 0
Mala Vrbica
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Sirakovo
Sirakovo
24.09.2022 15:30
Zvižd
1 : 1
Sirakovo
Rudar
Baljevac
0 : 1
Radnik
Ušće
24.09.2022 16:00
Rudar
0 : 1
Radnik
Mladost
Vrdila
3 : 1
Koštampolje
Delimeđe
24.09.2022 16:00
Mladost
3 : 1
Koštampolje
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
GFK Tabane
Jagodina
24.09.2022 15:00
Mladost (D)
1 : 0
GFK Tabane
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
24.09.2022 15:00
Lipolist
3 : 2
Vidojevica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
2 : 3
Jevremovac
Jevremovac
24.09.2022 15:00
Gučevo 1929
2 : 3
Jevremovac
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 5
Pobeda
Držina
24.09.2022 15:30
Vladimir Durković
0 : 5
Pobeda
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Mladost
Poljska Ržana
24.09.2022 15:30
Zadrugar
2 : 2
Mladost
Sloboda
Rasnica
0 : 4
Spartak
Pirot
24.09.2022 15:30
Sloboda
0 : 4
Spartak
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Maršić
Maršić
24.09.2022 16:00
Kolonija
0 : 3
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
0 : 0
Zastava 1973
Kragujevac
24.09.2022 16:00
Košutnjak
0 : 0
Zastava 1973
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 2
Slavija
Kragujevac
24.09.2022 16:00
Bratstvo 1975
2 : 2
Slavija
Osnić
Osnić
3 : 3
Malinik
Podgorac
24.09.2022
Osnić
3 : 3
Malinik
OFK 019
Zaječar
6 : 0
Omladinac
Grezna
24.09.2022
OFK 019
6 : 0
Omladinac
Graničar
Veliki Izvor
2 : 3
Hajduk
Rujevica
24.09.2022
Graničar
2 : 3
Hajduk
FSU Kraljevica
Zaječar
5 : 0
Midžor
Kalna
24.09.2022 00:00
FSU Kraljevica
5 : 0
Midžor
Trebič
Sokobanja
6 : 2
Šljivar
Šljivar
24.09.2022
Trebič
6 : 2
Šljivar
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Rudar
Podvis
24.09.2022
Kosovo
2 : 1
Rudar
Sloga
Minićevo
1 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
24.09.2022
Sloga
1 : 1
Rudar Vrška Čuka
Ovčar
Markovica
2 : 2
Slatina
Slatina
24.09.2022 16:00
Ovčar
2 : 2
Slatina
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Polet (R)
Rastina
24.09.2022 15:30
Radnički (S)
1 : 0
Polet (R)
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
OFK Kopaonik 1931
Brus
24.09.2022 15:30
Omladinac
2 : 1
OFK Kopaonik 1931
Garevina
Garevina
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
24.09.2022 15:30
Garevina
6 : 0
Ribnik
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 3
Mladost 1977
Garevina
24.09.2022 15:30
Poljoprivrednik
0 : 3
Mladost 1977
Crvena Jabuka
Ub
3 : 1
Polet (T)
Takovo
24.09.2022 15:00
Crvena Jabuka
3 : 1
Polet (T)
Junior Novo Naselje
Valjevo
5 : 1
Rakac Stave
Stave
24.09.2022 15:00
Junior Novo Naselje
5 : 1
Rakac Stave
Sloga
Margita
3 : 1
Omladinac
Zagajica
24.09.2022 15:30
Sloga
3 : 1
Omladinac
Slanobarac
Budisava
5 : 0
Obilić
Vilovo
24.09.2022 16:00
Slanobarac
5 : 0
Obilić
Proleter 1951
Novi Sad
11 : 0
Sloga
Lok
24.09.2022 16:00
Proleter 1951
11 : 0
Sloga
Mladost 1955
Moravac
2 : 4
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
24.09.2022 15:00
Mladost 1955
2 : 4
Jastrebac 2022
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Istok 63
Plana
24.09.2022 15:00
Beljanica
3 : 1
Istok 63
Mladost
Bukovče
5 : 3
Radnički
Tekija
24.09.2022 15:00
Mladost
5 : 3
Radnički
GFK Strelište
Jagodina
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
24.09.2022 15:00
GFK Strelište
3 : 1
Sloboda
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
24.09.2022 15:00
Morava (KS)
3 : 0
Šumadinac
Mlada krila
Metikoši
2 : 6
Omladinac
Drakčići
24.09.2022 16:00
Mlada krila
2 : 6
Omladinac
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Mladost (K)
Krupaja
24.09.2022 15:30
Jasenovac
2 : 1
Mladost (K)
Žitkovica 2017
Žitkovica
6 : 0
Mladi Borac
Majilovac
24.09.2022 15:30
Žitkovica 2017
6 : 0
Mladi Borac
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Labudnjača
Vajska
24.09.2022 15:30
Vojvodina
2 : 1
Labudnjača
Milicionar
Bogatić
2 : 3
Petlovača
Petlovača
24.09.2022
Milicionar
2 : 3
Petlovača
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
6 : 3
Mrovska
Mrovska
24.09.2022 15:00
Mladost (PP)
6 : 3
Mrovska
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
3 : 1
Makrešane
Makrešane
24.09.2022 15:30
Pepeljevac 1947
3 : 1
Makrešane
BSK
Bela Voda
24.09.2022
15:30
Kapidžija
Kapidžija
24.09.2022 15:30
BSK
:
Kapidžija
Železnik 1930
Železnik
2 : 1
Rekreativo 011
Beograd
24.09.2022 15:30
Železnik 1930
2 : 1
Rekreativo 011
Borac
Progar
4 : 1
Miljakovac
Beograd
24.09.2022 15:30
Borac
4 : 1
Miljakovac
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
2 : 0
Borac (D)
Drenovac
24.09.2022 16:00
Hajduk Jovanovac
2 : 0
Borac (D)
Vodojaža
Grošnica
3 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
24.09.2022 16:00
Vodojaža
3 : 3
OFK Žeželj
Real Niš
Niš
3 : 0
Mezgraja
Mezgraja
24.09.2022 15:30
Real Niš
3 : 0
Mezgraja
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
24.09.2022 15:30
Obilić
3 : 2
Horgoš 1911
Napredak
Izvor
2 : 1
Temac
Temska
24.09.2022 15:30
Napredak
2 : 1
Temac
Budućnost
Veliki Jovanovac
4 : 7
Rongo Siti
Pirot
24.09.2022 15:30
Budućnost
4 : 7
Rongo Siti
Nišavac
Staničenje
2 : 3
Mladost
Mali Suvodol
24.09.2022 15:30
Nišavac
2 : 3
Mladost
SU Balajnac
Balajnac
0 : 5
Omladinac
Arbanasce
24.09.2022 15:00
SU Balajnac
0 : 5
Omladinac
Zvezda
Konatice
6 : 2
Torpedo
Draževac
24.09.2022 15:30
Zvezda
6 : 2
Torpedo
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
24.09.2022 15:30
Rvati
0 : 2
Duboko
Polet
Grabovac
3 : 3
Borac
Ušće
24.09.2022 15:30
Polet
3 : 3
Borac
Lunjevica
Lunjevica
5 : 0
Omladinac
Kalimanići
24.09.2022 16:00
Lunjevica
5 : 0
Omladinac
Landol
Landol
4 : 1
Skobalj
Skobalj
24.09.2022
Landol
4 : 1
Skobalj
Kelebijska šuma
Kelebija
3 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
24.09.2022 16:00
Kelebijska šuma
3 : 2
Elektrovojvodina
Ratajac
Donje Rataje
2 : 4
Mladost
Mala Drenova
24.09.2022 15:30
Ratajac
2 : 4
Mladost
OFK Orašje 1960
Orašje
2 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
24.09.2022 15:30
OFK Orašje 1960
2 : 1
Šampion 2013
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 7
Jedinstvo 2014
Beljin
24.09.2022 15:30
Mladost 2013
0 : 7
Jedinstvo 2014
Rudar
Radljevo
7 : 2
Brgule
Brgule
24.09.2022 15:00
Rudar
7 : 2
Brgule
Mlaka
Kalenić
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
24.09.2022 15:00
Mlaka
0 : 3
Kolubara
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
24.09.2022 15:00
OFK Dragoševac
2 : 0
Napredak
OFK Borac
Lovci
2 : 5
Belica
Belica
24.09.2022 15:00
OFK Borac
2 : 5
Belica
Varna
Varna
4 : 1
Jelen
Jelenča
24.09.2022 15:30
Varna
4 : 1
Jelen
Proleter 1936
Svetlić
1 : 2
Krćevac 04
Krćevac
24.09.2022 19:00
Proleter 1936
1 : 2
Krćevac 04
Šumadinac
Šume
4 : 2
Budućnost (B)
Blaznava
24.09.2022 16:00
Šumadinac
4 : 2
Budućnost (B)
Marjan MB
Mala Biljanica
5 : 0
Napredak
Bogojevce
24.09.2022 15:30
Marjan MB
5 : 0
Napredak
Pomoravlje
Manojlovce
2 : 1
Jašunja
Jašunja
24.09.2022 15:30
Pomoravlje
2 : 1
Jašunja
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 5
Partizan
Vrba
24.09.2022 16:00
Mladi radnik 1925
1 : 5
Partizan
Budućnost
Samaila
1 : 4
Granit
Jošanička banja
24.09.2022 16:00
Budućnost
1 : 4
Granit
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 2
Šumadija
Šumarice
24.09.2022 16:00
Vrnjačka Banja
0 : 2
Šumadija
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 2
Morava
Sirča
24.09.2022 16:00
Milakovac 2018
1 : 2
Morava
Potočac
Potočac
3 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
24.09.2022 15:30
Potočac
3 : 2
Mladost (GM)
Heroj
Busilovac
3 : 1
BSK
Buljane
24.09.2022 15:30
Heroj
3 : 1
BSK
Železničar
Klačevica
3 : 3
Radnik
Davidovac
24.09.2022 15:30
Železničar
3 : 3
Radnik
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
24.09.2022 16:00
Krupa
3 : 1
Slavija
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Kozara
Gradiška
24.09.2022 16:00
Laktaši
2 : 0
Kozara
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Omarska
Omarska
24.09.2022 16:00
Tekstilac
3 : 1
Omarska
Sutjeska
Foča
3 : 0
Modriča
Modriča
24.09.2022 18:00
Sutjeska
3 : 0
Modriča
Famos
Vojkovići
0 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
24.09.2022 16:00
Famos
0 : 1
Sloboda (NG)
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
24.09.2022 16:00
Ljubić
0 : 3
Zvijezda 09
Drina
Zvornik
4 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
24.09.2022 16:00
Drina
4 : 1
Sloboda (MG)
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
24.09.2022 16:00
Željezničar
1 : 0
Rudar Prijedor
Morava
Mojsinje
2 : 6
Remont
Čačak
24.09.2022 16:00
Morava
2 : 6
Remont
Budućnost
Stančići
0 : 0
Planinac
Vujetinci
24.09.2022 13:30
Budućnost
0 : 0
Planinac
Mršinci
Mršinci
1 : 0
Malba
Žaočani
24.09.2022 11:00
Mršinci
1 : 0
Malba
Gaučosi
Čačak
2 : 3
Lugovi
Čačak
24.09.2022 16:00
Gaučosi
2 : 3
Lugovi
Vujan
Prislonica
0 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
24.09.2022 16:00
Vujan
0 : 2
Tigrovi Mija Gold
Proleter
Njegoševo
5 : 2
Bačka
Pačir
24.09.2022
Proleter
5 : 2
Bačka
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Mladost
Radičević
24.09.2022
Eđšeg
2 : 2
Mladost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Sloboda
Stara Moravica
24.09.2022
Jedinstvo
0 : 1
Sloboda
Pobeda
Pobeda
0 : 2
Slavija
Novo Orahovo
24.09.2022
Pobeda
0 : 2
Slavija
Janošik
Janošik
3 : 2
Crvena zvezda
Novi Kozjak
24.09.2022 15:30
Janošik
3 : 2
Crvena zvezda
Rapid
Nikolinci
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
24.09.2022 15:30
Rapid
1 : 2
Solunac
Dobrica
Dobrica
4 : 3
Naša Krajina
Kupinik
24.09.2022 15:30
Dobrica
4 : 3
Naša Krajina
Mladost
Velika Greda
0 : 7
Vojvodina
Seleuš
24.09.2022 15:30
Mladost
0 : 7
Vojvodina
Hajduk
Šušara
4 : 6
Banat
Vršac
24.09.2022 15:30
Hajduk
4 : 6
Banat
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Vitorul
Straža
24.09.2022 15:30
Vojvodina
3 : 0
Vitorul
Pobeda
Parta
2 : 4
Borac
Vračev Gaj
24.09.2022 15:30
Pobeda
2 : 4
Borac
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Goražde
Goražde
24.09.2022 00:00
Gradina
2 : 1
Goražde
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 00:00
Zvijezda
3 : 1
Bratstvo
Travnik
Travnik
0 : 3
Rudar
Kakanj
24.09.2022 00:00
Travnik
0 : 3
Rudar
Stupčanica
Olovo
24.09.2022
00:00
Tošk
Tešanj
24.09.2022 00:00
Stupčanica
:
Tošk
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
24.09.2022 00:00
Jedinstvo
1 : 2
Tomislav
Radnički
Lukavac
0 : 2
GOŠK
Gabela
24.09.2022 00:00
Radnički
0 : 2
GOŠK
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Budućnost
Banovići
24.09.2022 00:00
Mladost
0 : 0
Budućnost
Radnik
Hadžići
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
24.09.2022 00:00
Radnik
0 : 1
Simm-Bau
Berane
Berane
1 : 0
Bokelj
Kotor
24.09.2022 00:00
Berane
1 : 0
Bokelj
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
OFK Mladost DG
Podgorica
24.09.2022 00:00
Igalo
0 : 0
OFK Mladost DG
OFK Nikšić
Nikšić
2 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
24.09.2022 00:00
OFK Nikšić
2 : 0
Otrant Olympic
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Kom
Podgorica
24.09.2022 00:00
Grbalj
1 : 0
Kom
Zeta
Golubovci
2 : 3
Podgorica
Podgorica
24.09.2022 00:00
Zeta
2 : 3
Podgorica
Internacional
Podgorica
24.09.2022
00:00
Zabjelo
Podgorica
24.09.2022 00:00
Internacional
:
Zabjelo
Crvena stijena
Podgorica
24.09.2022
00:00
Olympico
Zeta
24.09.2022 00:00
Crvena stijena
:
Olympico
Adria
Podgorica
24.09.2022
00:00
Ilarion
Golubovci
24.09.2022 00:00
Adria
:
Ilarion
Zora
Spuž
24.09.2022
00:00
Drezga
Piperi
24.09.2022 00:00
Zora
:
Drezga
Čelik
Nikšić
24.09.2022
00:00
Ribnica
Podgorica
24.09.2022 00:00
Čelik
:
Ribnica
Karioke
Podgorica
24.09.2022
00:00
Polet Stars
Nikšić
24.09.2022 00:00
Karioke
:
Polet Stars
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
BSK
Bošnjak
24.09.2022 15:30
Petar Dobrnjac
3 : 0
BSK
Radnik
Pankovo
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
24.09.2022 15:30
Radnik
3 : 2
Sloga 1952
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Manastirica
Manastirica
24.09.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 0
Manastirica
Radnički
Knežica
5 : 2
Dragoš
Oreškovica
24.09.2022 15:30
Radnički
5 : 2
Dragoš
Rudar 1947
Stamnica
2 : 0
Melnica
Melnica
24.09.2022 15:30
Rudar 1947
2 : 0
Melnica
Vukan
Ždrelo
7 : 0
Burovac
Burovac
24.09.2022 15:30
Vukan
7 : 0
Burovac
Borac
Veliko Laole
1 : 1
Soko
Krvije
24.09.2022 15:30
Borac
1 : 1
Soko
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 2
Omladinac
Busur
24.09.2022 11:00
Udarnik 2015
2 : 2
Omladinac
Mladi borac
Županjac
3 : 6
Mladost (Č)
Čibutkovica
24.09.2022 16:00
Mladi borac
3 : 6
Mladost (Č)
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.09.2022 16:00
Šumadinac
3 : 2
TEK Sloga
Mladost (C)
Cvetovac
5 : 1
OFK Borac
Arapovac
24.09.2022 16:00
Mladost (C)
5 : 1
OFK Borac
Bistrica
Bistrica
0 : 5
OFK Radnički
Dren
24.09.2022 16:00
Bistrica
0 : 5
OFK Radnički
Strmovo
Strmovo
2 : 0
OFK Burovo
Burovo
24.09.2022 16:00
Strmovo
2 : 0
OFK Burovo
Sloga
Lukavica
5 : 3
Sloboda
Stubica
24.09.2022 16:00
Sloga
5 : 3
Sloboda
Petka
Petka
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
24.09.2022 16:00
Petka
6 : 0
20. Oktobar
Mladost
Baroševac
2 : 0
Mladi radnik
Junkovac
24.09.2022 16:00
Mladost
2 : 0
Mladi radnik
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
24.09.2022
15:30
SFU Osanica
Osanica
24.09.2022 15:30
Budućnost
:
SFU Osanica
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
24.09.2022 15:30
Homoljac
5 : 0
Vrelo 1971
Stig (C)
Crljenac
7 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
24.09.2022 15:30
Stig (C)
7 : 0
Napredak (VC)
Radnik
Salakovac
0 : 3
Crni Vitez
Kalište
24.09.2022 11:00
Radnik
0 : 3
Crni Vitez
Napredak (T)
Toponica
2 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
24.09.2022 15:30
Napredak (T)
2 : 3
Stig (MC)
Vihor
Žbevac
11 : 2
FSU Južna pruga
Stubla
24.09.2022 15:30
Vihor
11 : 2
FSU Južna pruga
OFK AS
Bujanovac
0 : 8
SU Dinamo Jug
Vranje
24.09.2022 15:30
OFK AS
0 : 8
SU Dinamo Jug
Radnički 2021
Vranje
0 : 1
Torpedo 1973
Vranje
24.09.2022 15:30
Radnički 2021
0 : 1
Torpedo 1973
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
24.09.2022 15:30
Mladost (S)
4 : 3
BSK Bujanovac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
24.09.2022 15:30
Čelik
3 : 0
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
0 : 5
Mineralac
Vranjska Banja
24.09.2022 15:30
Levosoje
0 : 5
Mineralac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 1
Dinamo (V)
Vranje
24.09.2022 15:30
Mladost (B)
1 : 1
Dinamo (V)
Ratajac
Donje Rataje
2 : 0
Mladost (MD)
Mala Drenova
24.09.2022
Ratajac
2 : 0
Mladost (MD)
Mašinac
Niš
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
24.09.2022 16:00
Mašinac
1 : 2
Crvena zvezda
Spartak
Subotica
6 : 0
TSC
Kanjiža
24.09.2022 14:00
Spartak
6 : 0
TSC
Zemun
Zemun
4 : 1
Rad
Beograd
24.09.2022 17:00
Zemun
4 : 1
Rad
Radnički 2012
Niš
5 : 3
Moskva
Novi Sad
24.09.2022 15:00
Radnički 2012
5 : 3
Moskva
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
ŽGFK Borac
Čačak
24.09.2022 16:00
Radnički 1923
3 : 1
ŽGFK Borac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
24.09.2022
Jagodina
3 : 0
Knjaževac 2015
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 9
Loznica
Loznica
24.09.2022 13:00
Jedinstvo Putevi
0 : 9
Loznica
Kraljica Marija
Novo Selo
6 : 5
Karađorđe
Topola
24.09.2022 15:00
Kraljica Marija
6 : 5
Karađorđe
Prave Dame
Stari Banovci
5 : 1
Miljakovac
Beograd
24.09.2022 15:00
Prave Dame
5 : 1
Miljakovac
Breznica
Pljevlja
8 : 0
Zora
Spuž
24.09.2022 00:00
Breznica
8 : 0
Zora
Cvetex
Berane
0 : 14
Budućnost
Podgorica
24.09.2022 00:00
Cvetex
0 : 14
Budućnost
Mladost 2015
Podgorica
24.09.2022
00:00
Ekonomist
Nikšić
24.09.2022 00:00
Mladost 2015
:
Ekonomist
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 6
Radnik Bumerang
Bijeljina
24.09.2022
Lokomotiva
0 : 6
Radnik Bumerang
Borac
Banja Luka
1 : 3
Emina
Mostar
24.09.2022
Borac
1 : 3
Emina
SFK 2000
Sarajevo
24.09.2022
Libero
Goražde
24.09.2022
SFK 2000
:
Libero
Fortuna
Živinice
1 : 1
Iskra
Bugojno
24.09.2022
Fortuna
1 : 1
Iskra
Železničar
Pančevo
2 : 3
Spartak ŽK
Subotica
24.09.2022 11:00
Železničar
2 : 3
Spartak ŽK
Inđija
Inđija
4 : 2
Kabel
Novi Sad
24.09.2022 10:00
Inđija
4 : 2
Kabel
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
GFK Sloven
Ruma
24.09.2022 10:00
Vojvodina
6 : 0
GFK Sloven
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 0
Sloga (P)
Požega
24.09.2022 13:00
Sunrise Šabac
3 : 0
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
24.09.2022 13:30
Šumadija 1903
1 : 0
Novi Pazar
Loznica
Loznica
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
24.09.2022 13:30
Loznica
0 : 2
Sloga (K)
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 2
Mačva 1929
Bogatić
24.09.2022 11:00
Polet (Lj)
2 : 2
Mačva 1929
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 2
FAP
Priboj
24.09.2022 11:00
Takovo
4 : 2
FAP
Hajduk
Stapar
1 : 4
OFK Bačka
Bačka Palanka
24.09.2022
Hajduk
1 : 4
OFK Bačka
Rusin
Ruski Krstur
24.09.2022
Mladost (BP)
Bački Petrovac
24.09.2022
Rusin
:
Mladost (BP)
Radnički
Sombor
24.09.2022
Tekstilac
Odžaci
24.09.2022
Radnički
:
Tekstilac
Stanišić
Stanišić
24.09.2022
Borac (BG)
Bački Gračac
24.09.2022
Stanišić
:
Borac (BG)
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
24.09.2022 11:00
OFK Beograd
3 : 1
Studentski Grad
BSK Borča
Borča
0 : 4
Sinđelić
Beograd
24.09.2022 13:30
BSK Borča
0 : 4
Sinđelić
BASK TEK
Beograd
1 : 2
Brodarac 2
Beograd
24.09.2022 16:30
BASK TEK
1 : 2
Brodarac 2
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Radnički
Obrenovac
24.09.2022 09:30
Kolubara
4 : 0
Radnički
011
Beograd
2 : 4
Bežanija
Beograd
24.09.2022 11:00
011
2 : 4
Bežanija
Knez 2022
Niš
0 : 4
Radnički (P)
Pirot
24.09.2022 00:00
Knez 2022
0 : 4
Radnički (P)
Dinamo Jug SU
Vranje
0 : 3
OFK Radnički
Niš
24.09.2022 00:00
Dinamo Jug SU
0 : 3
OFK Radnički
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Real
Niš
24.09.2022 00:00
Radnički (N)
3 : 0
Real
Radnik
Surdulica
2 : 10
Budućnost
Popovac
24.09.2022 00:00
Radnik
2 : 10
Budućnost
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
24.09.2022 00:00
GFK Dubočica
2 : 0
OFK Topličanin
ODR
Petrovaradin
2 : 0
1. Maj
Ruma
24.09.2022 13:00
ODR
2 : 0
1. Maj
Sporto 023
Zrenjanin
1 : 3
Petrika
Novi Sad
24.09.2022 10:00
Sporto 023
1 : 3
Petrika
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
24.09.2022 10:00
Tisa Njerš
2 : 2
Mladost GAT
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Meševo
Meševo
24.09.2022 11:00
Župa
3 : 1
Meševo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
24.09.2022 11:00
Morava 1918
1 : 0
Hajduk Veljko
Proleter
Mramorak
24.09.2022
Železničar
Pančevo
24.09.2022
Proleter
:
Železničar
Radnički
Baranda
24.09.2022
Borac
Starčevo
24.09.2022
Radnički
:
Borac
Omladinac 1927
Opovo
3 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
24.09.2022 00:00
Omladinac 1927
3 : 5
Jedinstvo Stević
Dolovo
Dolovo
24.09.2022
Mladost
Omoljica
24.09.2022
Dolovo
:
Mladost
BAK
Bela Crkva
24.09.2022
Ševac
Kusić
24.09.2022
BAK
:
Ševac
Sloga
Plandište
2 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
24.09.2022 00:00
Sloga
2 : 4
Jedinstvo
Vulturul
Grebenac
24.09.2022
Partizan
Gaj
24.09.2022
Vulturul
:
Partizan
Budućnost
Alibunar
24.09.2022
Radnički
Kovin
24.09.2022
Budućnost
:
Radnički
OFK Bečej 1918
Bečej
4 : 2
Armija SK
Novi Sad
24.09.2022
OFK Bečej 1918
4 : 2
Armija SK
Mladost
Bački Jarak
24.09.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.09.2022
Mladost
:
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
Sremska Kamenica
24.09.2022
Borac
Šajkaš
24.09.2022
Fruškogorac
:
Borac
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
24.09.2022
Bačka
Đurđevo
24.09.2022
Crvena zvezda (NS)
:
Bačka
Dunav
Veliko Selo
24.09.2022
11:00
Železnik 1930
Železnik
24.09.2022 11:00
Dunav
:
Železnik 1930
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
24.09.2022 09:00
BSK 1925
1 : 0
Teleoptik
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
24.09.2022 11:00
OFK Žarkovo
2 : 0
Mladenovac
Rakovica
Beograd
5 : 0
Siti Sport Klub
Palilula
24.09.2022 11:00
Rakovica
5 : 0
Siti Sport Klub
Borac
Lazarevac
24.09.2022
Omladinac
Veliko Polje
24.09.2022
Borac
:
Omladinac
Napredak
Medoševac
24.09.2022
Sinđelić
Beograd
24.09.2022
Napredak
:
Sinđelić
Zmaj
Novi grad
24.09.2022
Barajevo
Barajevo
24.09.2022
Zmaj
:
Barajevo
Lokomotiva
Beograd
24.09.2022
Rad
Beograd
24.09.2022
Lokomotiva
:
Rad
Brodarac
Beograd
24.09.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.09.2022
Brodarac
:
Radnički (NB)
OLE
Borča
24.09.2022
RFK Grafičar
Beograd
24.09.2022
OLE
:
RFK Grafičar
011
Beograd
24.09.2022
Rakovica
Beograd
24.09.2022
011
:
Rakovica
Sinđelić
Beograd
24.09.2022
ADA
Beograd
24.09.2022
Sinđelić
:
ADA
Zemun
Zemun
24.09.2022
Voždovac
Beograd
24.09.2022
Zemun
:
Voždovac
OFK Beograd
Beograd
24.09.2022
IMT
Beograd
24.09.2022
OFK Beograd
:
IMT
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
24.09.2022
Zmaj Novi Grad
Zemun
24.09.2022
Crvena zvezda
:
Zmaj Novi Grad
Sinđelić 2
Beograd
24.09.2022
GSP Polet
Dorcol
24.09.2022
Sinđelić 2
:
GSP Polet
Boleč
Boleč
24.09.2022
Rad 2
Beograd
24.09.2022
Boleč
:
Rad 2
Železničar
Pančevo
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
24.09.2022 13:00
Železničar
1 : 1
Spartak ŽK
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.09.2022 09:00
Radnički (Z)
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Inđija
Inđija
1 : 0
Kabel
Novi Sad
24.09.2022 12:00
Inđija
1 : 0
Kabel
Petrika
Novi Sad
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
24.09.2022 14:00
Petrika
3 : 2
Mladost (L)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
24.09.2022 12:00
Vojvodina
1 : 1
OFK Vršac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
24.09.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Apolon 4
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
24.09.2022 11:00
Šumadija 1903
0 : 2
Novi Pazar
Sloga 1924
Batočina
1 : 4
OPK Rudar 1933
Kostolac
24.09.2022 10:00
Sloga 1924
1 : 4
OPK Rudar 1933
AF Duljaj
Topola
10 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.09.2022 15:00
AF Duljaj
10 : 1
Sloga 33
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
24.09.2022 13:00
Radnički 1923
1 : 0
Sušica
Bane 1931
Raška
1 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
24.09.2022 14:00
Bane 1931
1 : 2
Jedinstvo 2017
Kiker
Kraljevo
14 : 0
Tutin
Tutin
24.09.2022 13:00
Kiker
14 : 0
Tutin
Karađorđe
Ribnica
5 : 1
Jošanica
Novi Pazar
24.09.2022 13:30
Karađorđe
5 : 1
Jošanica
Bubamara 91
Kraljevo
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
24.09.2022 13:00
Bubamara 91
2 : 2
Rudar
OFK Senjak
Valjevo
7 : 0
Železničar
Lajkovac
24.09.2022 15:30
OFK Senjak
7 : 0
Železničar
Respekt
Loznica
3 : 4
Radnički (V)
Valjevo
24.09.2022 10:00
Respekt
3 : 4
Radnički (V)
Loznica
Loznica
3 : 0
Rađevac
Krupanj
24.09.2022 11:00
Loznica
3 : 0
Rađevac
OFK Radnički
Niš
1 : 6
Real Niš
Niš
24.09.2022
OFK Radnički
1 : 6
Real Niš
Radnički (N)
Niš
7 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
24.09.2022
Radnički (N)
7 : 0
Kopernikus Želežničar
Meševo
Meševo
2 : 0
Budućnost
Popovac
24.09.2022
Meševo
2 : 0
Budućnost
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Filip Filipović
Niš
24.09.2022
GFK Dubočica
0 : 1
Filip Filipović
Lider MGM
Leskovac
1 : 1
Trayal
Kruševac
24.09.2022
Lider MGM
1 : 1
Trayal
Mineralac
Vranje
2 : 1
Dinamo
Vranje
24.09.2022
Mineralac
2 : 1
Dinamo
Radnički (P)
Pirot
7 : 2
Radnik
Surdulica
24.09.2022
Radnički (P)
7 : 2
Radnik
Timok 1919
Zaječar
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
24.09.2022
Timok 1919
2 : 2
Timočanin
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
24.09.2022 11:30
OFK Kikinda
1 : 1
Tisa Njerš
Arena Su
Subotica
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
24.09.2022 10:00
Arena Su
1 : 2
OFK Vrbas
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Hajduk 1912
Kula
24.09.2022 13:00
TSC
7 : 0
Hajduk 1912
Stanišić
Stanišić
5 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
24.09.2022 12:00
Stanišić
5 : 2
Mladost GAT
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
24.09.2022 12:00
OFK Stajićevo
2 : 3
Proleter 2006
Podunavac
Belegiš
0 : 7
Omladinac (NB)
Novi Banovci
24.09.2022 12:00
Podunavac
0 : 7
Omladinac (NB)
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Voja Gačić
Pančevo
24.09.2022 10:00
Dinamo 1945
2 : 0
Voja Gačić
Spartak 1976
Trnava
24.09.2022
Polimlje
Prijepolje
24.09.2022
Spartak 1976
:
Polimlje
Budućnost
Arilje
1 : 5
Sloga (BB)
Bajina Bašta
24.09.2022 11:00
Budućnost
1 : 5
Sloga (BB)
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
FAP
Priboj
24.09.2022 13:30
Takovo
0 : 2
FAP
Sloboda (Č)
Čačak
10 : 0
Zlatibor
Čajetina
24.09.2022 10:00
Sloboda (Č)
10 : 0
Zlatibor
BSK Borča
Borča
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
24.09.2022 00:00
BSK Borča
1 : 5
Kolubara
Prva Iskra
Barič
1 : 0
011
Beograd
24.09.2022 00:00
Prva Iskra
1 : 0
011
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
24.09.2022 00:00
OFK Beograd
1 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
14 : 0
Internacional
Beograd
24.09.2022 00:00
Zemun
14 : 0
Internacional
IMT
Beograd
0 : 5
Voždovac
Beograd
24.09.2022 00:00
IMT
0 : 5
Voždovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 2
Ada
Beograd
24.09.2022 00:00
Radnički (NB)
5 : 2
Ada
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Beograd
Beograd
24.09.2022 00:00
Lokomotiva
4 : 0
Beograd
DIF
Beograd
1 : 2
Žarkovo 2000
Beograd
24.09.2022 00:00
DIF
1 : 2
Žarkovo 2000
Radnički (O)
Obrenovac
24.09.2022
OFK Crvenka
Borča
24.09.2022
Radnički (O)
:
OFK Crvenka
Železnik 1930
Železnik
0 : 2
Bežanija
Beograd
24.09.2022 00:00
Železnik 1930
0 : 2
Bežanija
Omladinac
Veliko Polje
5 : 3
OFK Mladenovac
Mladenovac
24.09.2022 00:00
Omladinac
5 : 3
OFK Mladenovac
Zvezdara
Beograd
1 : 5
Dunavac
Grocka
24.09.2022 00:00
Zvezdara
1 : 5
Dunavac
Sremčica
Beograd
6 : 0
Hajduk
Beograd
24.09.2022 00:00
Sremčica
6 : 0
Hajduk
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Borac
Lazarevac
24.09.2022 00:00
Budućnost
0 : 3
Borac
Torlak
Beograd
2 : 3
Milutinac
Zemun
24.09.2022 13:00
Torlak
2 : 3
Milutinac
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 3
Tempo
Sefkerin
24.09.2022 16:30
Budućnost
3 : 3
Tempo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Polet
Idvor
24.09.2022 16:00
Jugoslavija
1 : 0
Polet
Hajdučica
Hajdučica
3 : 2
Pobeda
Samoš
24.09.2022 11:00
Hajdučica
3 : 2
Pobeda
Potporanj
Potporanj
24.09.2022
Crvena zvezda
Pavliš
24.09.2022
Potporanj
:
Crvena zvezda
ŽSK
Žabalj
0 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
24.09.2022
ŽSK
0 : 0
Bačka 1923
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 4
TSK
Temerin
24.09.2022
Sutjeska
2 : 4
TSK
OFK Bečej 1918
Bečej
4 : 2
Sloga
Temerin
24.09.2022
OFK Bečej 1918
4 : 2
Sloga
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 7
Veternik
Veternik
24.09.2022
RFK Novi Sad 1921
0 : 7
Veternik
Index
Novi sad
7 : 0
Armija SK
Novi Sad
24.09.2022
Index
7 : 0
Armija SK
Savacium
Šabac
5 : 1
Majur
Majur
24.09.2022 12:00
Savacium
5 : 1
Majur
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Jasen
Brodarevo
24.09.2022 15:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Jasen
OLE
Borča
24.09.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.09.2022
OLE
:
Radnički (NB)
Rad
Beograd
24.09.2022
Sinđelić
Beograd
24.09.2022
Rad
:
Sinđelić
IMT
Novi Beograd
24.09.2022
Crvena zvezda
Beograd
24.09.2022
IMT
:
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
24.09.2022
011
Beograd
24.09.2022
Partizan
:
011
Teleoptik
Zemun
24.09.2022
OFK Beograd
Beograd
24.09.2022
Teleoptik
:
OFK Beograd
Zemun
Zemun
24.09.2022
RFK Grafičar
Beograd
24.09.2022
Zemun
:
RFK Grafičar
ADA
Beograd
24.09.2022
Čukarički
Beograd
24.09.2022
ADA
:
Čukarički
Voždovac
Beograd
24.09.2022
Brodarac
Beograd
24.09.2022
Voždovac
:
Brodarac
Vrčin
Vrčin
24.09.2022
OFK Beograd - B
Beograd
24.09.2022
Vrčin
:
OFK Beograd - B
Lokomotiva
Beograd
24.09.2022
BSK Borča
Borča
24.09.2022
Lokomotiva
:
BSK Borča
Sinđelić - B
Beograd
24.09.2022
Kolubara
Lazarevac
24.09.2022
Sinđelić - B
:
Kolubara
Rad - B
Beograd
24.09.2022
Rakovica
Beograd
24.09.2022
Rad - B
:
Rakovica
Kolubara - B
Lazarevac
24.09.2022
Srem
Jakovo
24.09.2022
Kolubara - B
:
Srem
OFK Beograd - C
Beograd
24.09.2022
Rad - C
Beograd
24.09.2022
OFK Beograd - C
:
Rad - C
Borac
Ostružnica
24.09.2022
Obrenovac 1905
Obrenovac
24.09.2022
Borac
:
Obrenovac 1905
Sinđelić 2012
Ugrinovci
24.09.2022
PFK Žarkovo 2000
Beograd
24.09.2022
Sinđelić 2012
:
PFK Žarkovo 2000
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
ODR
Petrovaradin
24.09.2022 10:00
Proleter 2006
1 : 2
ODR
Petrika
Novi Sad
0 : 4
Inđija
Inđija
24.09.2022 12:00
Petrika
0 : 4
Inđija
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 5
Kabel
Novi Sad
24.09.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 5
Kabel
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Arena Su
Subotica
24.09.2022 10:00
Spartak ŽK
1 : 0
Arena Su
Bane 1931
Raška
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
24.09.2022 11:00
Bane 1931
2 : 2
Apolon 4
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 1
Bubamara 91
Kraljevo
24.09.2022 11:00
Apolon 2018
1 : 1
Bubamara 91
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
24.09.2022 11:00
Sloga (K)
0 : 2
Novi Pazar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
24.09.2022 10:00
Sloga (BB)
5 : 0
Jedinstvo Putevi
Javor Matis
Ivanjica
7 : 0
Polimlje
Prijepolje
24.09.2022 10:00
Javor Matis
7 : 0
Polimlje
Spartak 1976
Trnava
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
24.09.2022 10:00
Spartak 1976
1 : 2
Sloboda (Č)
FAP
Priboj
0 : 4
Borac 1926
Čačak
24.09.2022 10:00
FAP
0 : 4
Borac 1926
OPK Rudar 1933
Kostolac
4 : 1
Plana
Velika Plana
24.09.2022 10:00
OPK Rudar 1933
4 : 1
Plana
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 8
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.09.2022 10:00
Mladi radnik 1926
0 : 8
Sloga 33
Železničar
Požarevac
0 : 6
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.09.2022 10:00
Železničar
0 : 6
Šumadija (A)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 2
Soko 2015
Saraorci
24.09.2022 10:00
Jasenica 2017
6 : 2
Soko 2015
POFK Savacium
Šabac
4 : 0
Ribnica
Mionica
24.09.2022 10:00
POFK Savacium
4 : 0
Ribnica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 3
Sunrise Šabac
Šabac
24.09.2022 10:00
Radnički (V)
1 : 3
Sunrise Šabac
SFU Fenix
Šabac
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
24.09.2022 10:00
SFU Fenix
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Omladinac 2014
Ljig
5 : 0
Rađevac
Krupanj
24.09.2022 10:00
Omladinac 2014
5 : 0
Rađevac
OFK Senjak
Valjevo
11 : 1
Strmovo 1968
Strmovo
24.09.2022 10:00
OFK Senjak
11 : 1
Strmovo 1968
Respekt
Loznica
24.09.2022
10:00
Drina
Ljubovija
24.09.2022 10:00
Respekt
:
Drina
Rad
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
24.09.2022 12:30
Rad
2 : 0
Kolubara
OLE
Borča
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.09.2022 09:00
OLE
1 : 3
Radnički (NB)
011
Beograd
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
24.09.2022 16:00
011
0 : 3
RFK Grafičar
Voždovac
Beograd
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
24.09.2022 12:30
Voždovac
4 : 2
OFK Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
24.09.2022 12:00
Teleoptik
0 : 3
Crvena zvezda
IMT
Beograd
0 : 7
Čukarički
Beograd
24.09.2022 11:30
IMT
0 : 7
Čukarički
Real
Niš
3 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
24.09.2022 00:00
Real
3 : 1
GFK Jagodina
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 2
Timok 1919
Zaječar
24.09.2022 11:00
Trayal Knez Lazar
1 : 2
Timok 1919
Radnički (P)
Pirot
2 : 5
Car Konstantin
Niš
24.09.2022 10:00
Radnički (P)
2 : 5
Car Konstantin