XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 Crvena zvezda - Sloboda Piont 0:1
2 25.08.2012 17:30 Crvena zvezda - Vojvodina 1:2
3 01.09.2012 Napredak - Crvena zvezda 1:1
4 08.09.2012 Crvena zvezda - Partizan 3:2
5 15.09.2012 Sloga - Crvena zvezda 1:0
6 22.09.2012 Crvena zvezda - Inđija 3:0
7 29.09.2012 Jagodina - Crvena zvezda 1:1
8 06.10.2012 12:00 Crvena zvezda - Radnički 1923 4:0
9 13.10.2012 Timok - Crvena zvezda 0:1
10 20.10.2012 10:00 Crvena zvezda - BSK Borča 4:2
11 27.10.2012 10:00 Rad - Crvena zvezda 2:2
12 03.11.2012 11:00 Crvena zvezda - Banat 0:1
13 10.11.2012 Borac - Crvena zvezda 2:0
14 03.12.2012 Crvena zvezda - OFK Beograd 2:1
15 24.11.2012 11:00 Radnički - Crvena zvezda 0:2
16 05.06.2013 Sloboda Piont - Crvena zvezda 0:1
17 29.05.2013 Vojvodina - Crvena zvezda 1:1
18 30.03.2013 Crvena zvezda - Napredak 3:1
19 06.04.2013 Partizan - Crvena zvezda 0:0
20 13.04.2013 Crvena zvezda - Sloga 0:0
21 20.04.2013 Inđija - Crvena zvezda 0:2
22 02.05.2013 Crvena zvezda - Jagodina 2:1
23 04.05.2013 Radnički 1923 - Crvena zvezda 0:0
24 08.05.2013 Crvena zvezda - Timok 8:0
25 12.05.2013 BSK Borča - Crvena zvezda 2:3
26 12.06.2013 Crvena zvezda - Rad 1:1
27 27.05.2013 Banat - Crvena zvezda 2:1
28 01.06.2013 Crvena zvezda - Borac 2:1
29 08.06.2013 OFK Beograd - Crvena zvezda 1:2
30 15.06.2013 Crvena zvezda - Radnički 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 30 21 5 4 68
2 Rad 30 18 5 7 59
3 Crvena zvezda 30 16 8 6 56
4 Partizan 30 14 9 7 51
5 OFK Beograd 30 15 6 9 51
6 Jagodina 30 11 11 8 44
7 Radnički 1923 30 11 11 8 44
8 Sloga 30 11 9 10 42
9 BSK Borča 30 12 5 13 41
10 Sloboda Piont 30 10 9 11 39
11 Napredak 30 12 3 15 39
12 Borac 30 10 6 14 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Banat 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Inđija 30 7 8 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Timok 30 0 3 27 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu