XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 Vojvodina - Radnički 2:0
2 26.08.2012 13:00 Radnički - Napredak 2:0
3 01.09.2012 10:00 Partizan - Radnički 1:0
4 08.09.2012 Radnički - Sloga 1:1
5 15.09.2012 Inđija - Radnički 2:1
6 22.09.2012 Radnički - Jagodina 1:1
7 29.09.2012 Radnički 1923 - Radnički 0:0
8 06.10.2012 Radnički - Timok 3:1
9 13.10.2012 BSK Borča - Radnički 1:0
10 20.10.2012 11:00 Radnički - Rad 1:3
11 27.10.2012 11:00 Banat - Radnički 1:1
12 03.11.2012 Radnički - Borac 3:0
13 10.11.2012 OFK Beograd - Radnički 2:0
14 17.11.2012 13:00 Sloboda Piont - Radnički 1:0
15 24.11.2012 11:00 Radnički - Crvena zvezda 0:2
16 16.03.2013 Radnički - Vojvodina 0:2
17 24.03.2013 Napredak - Radnički 1:0
18 05.06.2013 Radnički - Partizan 1:1
19 06.04.2013 Sloga - Radnički 2:0
20 13.04.2013 Radnički - Inđija 1:1
21 20.04.2013 Jagodina - Radnički 3:0
22 27.04.2013 Radnički - Radnički 1923 2:1
23 04.05.2013 Timok - Radnički 0:0
24 20.04.2013 Radnički - BSK Borča 2:1
25 12.05.2013 Rad - Radnički 1:0
26 19.05.2013 Radnički - Banat 3:1
27 26.05.2013 Borac - Radnički 1:0
28 02.06.2013 Radnički - OFK Beograd 3:4
29 09.06.2013 Radnički - Sloboda Piont 2:2
30 15.06.2013 Crvena zvezda - Radnički 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 30 21 5 4 68
2 Rad 30 18 5 7 59
3 Crvena zvezda 30 16 8 6 56
4 Partizan 30 14 9 7 51
5 OFK Beograd 30 15 6 9 51
6 Jagodina 30 11 11 8 44
7 Radnički 1923 30 11 11 8 44
8 Sloga 30 11 9 10 42
9 BSK Borča 30 12 5 13 41
10 Sloboda Piont 30 10 9 11 39
11 Napredak 30 12 3 15 39
12 Borac 30 10 6 14 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Banat 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Inđija 30 7 8 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Timok 30 0 3 27 3
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu