XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 447 utakmica za dan
Subota, 10 Novembar 2012

Fudbal

10.11.2012 13:30 Hajduk 1 : 1 BSK Borča
10.11.2012 13:30 Jagodina 0 : 1 Smederevo
10.11.2012 13:30 Sloboda Point 0 : 0 Radnički (N)
10.11.2012 13:30 Vojvodina 1 : 0 Novi Pazar
10.11.2012 13:30 Javor 1 : 0 Rad
10.11.2012 13:30 Teleoptik 2 : 1 Sloga (K)
10.11.2012 13:30 Radnički (NP) 0 : 1 Metalac (GM)
10.11.2012 13:30 Proleter 3 : 2 Čukarički
10.11.2012 13:30 Banat 0 : 4 Napredak
10.11.2012 13:30 Kolubara 1 : 1 Jedinstvo Putevi
10.11.2012 13:30 Borac 2 : 0 Timok
10.11.2012 13:30 Voždovac 3 : 0 Novi Sad
10.11.2012 13:30 Inđija 1 : 0 Bežanija
10.11.2012 13:30 Mladost (L) 1 : 0 Mladenovac
10.11.2012 13:00 Radnički Stobeks 1 : 0 Bane
10.11.2012 13:00 Sloboda (Č) 0 : 1 Rudar
10.11.2012 13:00 Pobeda 0 : 1 Polet (LJ)
10.11.2012 13:00 Železničar 2 : 0 Vujić Valjevo
10.11.2012 13:00 Seljak 2 : 1 Šumadija (A)
10.11.2012 13:00 Mačva 1 : 0 Jasenica 1911
10.11.2012 13:00 Partizan (BB) 2 : 0 Krušik
10.11.2012 13:00 Mladi radnik 2 : 0 Sloga (PM)
10.11.2012 13:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Trgovački
10.11.2012 11:00 Metalac 1 : 0 Orlovac
10.11.2012 13:00 Trepča 2 : 2 Karađorđe
10.11.2012 13:00 Morava 1 : 2 Šapine
10.11.2012 13:00 Kačer 0 : 3 Loznica 1919
10.11.2012 13:00 Sloga (P) 1 : 1 Ribnica
10.11.2012 13:00 Budućnost 3 : 0 Sevojno
10.11.2012 13:00 Borac (Š) 2 : 1 OFK Osečina
10.11.2012 13:00 Sloga (BB) 2 : 0 Sloga (S)
10.11.2012 13:30 Napredak 1 : 1 Sloga
10.11.2012 13:30 Jedinstvo 2 : 3 Pusta Reka
10.11.2012 13:30 Bošnjane 1 : 3 Jedinstvo
10.11.2012 13:00 Bilećanin 3 : 1 Radnički (B)
10.11.2012 13:00 Proleter 0 : 1 OFK Kikinda
10.11.2012 13:00 Sloboda 0 : 1 Budućnost
10.11.2012 13:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 AFK
10.11.2012 13:00 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Kozara
10.11.2012 13:00 Bačka 1901 2 : 1 Vršac
10.11.2012 13:00 Kolonija 0 : 2 Borac
10.11.2012 13:00 Stanišić 1 : 1 Crvenka
10.11.2012 13:00 Mladost (T) 1 : 0 Crvena Zvezda
10.11.2012 13:00 Mladost (BP) 0 : 0 OFK Bačka
10.11.2012 13:00 Omladinac 0 : 2 Jugović
10.11.2012 13:00 Borac 0 : 0 Sloga
10.11.2012 13:00 Budućnost 0 : 3 Srbobran
10.11.2012 13:00 Index 3 : 0 1. Maj Agroruma
10.11.2012 13:00 IMT 0 : 2 IMR
10.11.2012 11:00 Slavija 3 : 1 Bulbulderac
10.11.2012 14:00 Grdica 0 : 3 Rudar
10.11.2012 13:00 Partizan 3 : 0 Sušica
10.11.2012 13:30 Mladost 2 : 0 Kotraža Franc Komerc
10.11.2012 13:30 Lunjevica 0 : 3 Slatina
10.11.2012 13:30 Glavaš 1 : 0 Železničar
10.11.2012 13:30 Selevac 2 : 1 Bresje Superior
10.11.2012 13:30 Marjan 3 : 0 Partizan
10.11.2012 13:30 Karađorđe 2 : 3 Lokomotiva
10.11.2012 13:00 Radnički 4 : 2 Jadar
10.11.2012 13:00 Jedinstvo (V) 3 : 2 Radjevac
10.11.2012 13:00 Sindjelić 1 : 0 Drina
10.11.2012 13:30 Banjani 0 : 0 Zadrugar
10.11.2012 13:30 Rubribreza 0 : 2 Pepeljevac
10.11.2012 13:30 OFK Jabučje 2 : 0 Tešnjar
10.11.2012 13:30 Mladost 3 : 1 Vrujci
10.11.2012 13:30 Budućnost 1 : 0 Višesava
10.11.2012 13:00 Zlatibor voda 0 : 3 Polimlje
10.11.2012 13:30 Rad 2 : 0 Borac
10.11.2012 13:30 Palilula 2 : 2 Orljane
10.11.2012 13:30 Moravica 4 : 5 Naša krila 1936
10.11.2012 13:30 Mladost (B) 3 : 1 Radnički 1924 (K)
10.11.2012 14:00 Alakince 0 : 1 Nebeski Andjeli
10.11.2012 14:00 Levosoje 1 : 3 Kondiva
10.11.2012 14:00 Mladost (S) 0 : 3 Ternoci
10.11.2012 13:30 Spartak 0 : 0 Mladost (PR)
10.11.2012 13:30 Napredak 0 : 2 Jedinstvo (BP)
10.11.2012 13:30 Polet 0 : 4 Svetlost
10.11.2012 13:30 Trbunje 2 : 1 Jug Bogdan
10.11.2012 13:30 Gradac 4 : 3 Budućnost
10.11.2012 13:30 SFS Borac 3 : 1 Kušiljevo
10.11.2012 13:30 Vinorača 0 : 0 OFK Tekstilac
10.11.2012 14:00 Rudna Glava 3 : 2 Ključ
10.11.2012 14:00 Rudar 2 : 1 Krivelj
10.11.2012 14:00 Poreč 2 : 0 Rajac
10.11.2012 13:30 Rtanj 4 : 0 Midžor
10.11.2012 13:30 Rgotina 5 : 1 Polet
10.11.2012 13:30 Bučje 2 : 1 BSK
10.11.2012 13:00 Panonija IM Topola 1 : 2 Tavankut
10.11.2012 13:00 Proleter 3 : 2 Vinogradar
10.11.2012 13:00 Potisje 1 : 6 Tisa
10.11.2012 13:00 Čoka 2 : 4 Njegoš
10.11.2012 13:00 Jadran 5 : 0 Čantavir
10.11.2012 13:00 Krivaja 1 : 2 Bajša
10.11.2012 13:00 Begej 1 : 0 Vojvodina (P)
10.11.2012 13:00 Borac (Z) 1 : 7 Naftagas
10.11.2012 13:00 Radnički (S) 1 : 0 Rusanda
10.11.2012 14:00 Polet 5 : 1 Kordun
10.11.2012 14:00 Graničar (G) 1 : 1 Sloga
10.11.2012 14:00 OFK Mladost 6 : 0 Radnički
10.11.2012 14:00 Mladost (K) 2 : 3 Zadrugar
10.11.2012 14:00 Borac 2 : 0 Omladinac (D)
10.11.2012 14:00 Vrbas 1 : 1 Kabel
10.11.2012 14:00 Metalac AV 1 : 1 Bačka
10.11.2012 Hajduk (V) 3 : 1 Sremac
10.11.2012 Partizan 9 : 0 Sloven (S)
10.11.2012 13:00 Poneš 0 : 3 Sloga (R)
10.11.2012 13:00 Mineralac 2 : 2 Oskar
10.11.2012 13:00 Ozremica 0 : 3 Velereč 94
10.11.2012 13:00 Žitkovica 5 : 2 OFK Vinci
10.11.2012 13:00 Polet 2 : 1 Đerdap
10.11.2012 13:30 Proleter 2 : 4 Mladi rudar
10.11.2012 13:30 Plaskovac 2 : 0 Žabare
10.11.2012 13:30 Jasenica 0 : 1 Prvi srpski ustanak
10.11.2012 13:00 Crnča 1 : 1 Cer
10.11.2012 13:00 Milicionar 3 : 1 Proleter
10.11.2012 13:00 Mladost (PP) 3 : 0 Borac
10.11.2012 13:30 Mionica 0 : 3 Jedinstvo
10.11.2012 13:30 Gornje Krajince 0 : 5 Jedinstvo
10.11.2012 13:30 Ursule 3 : 2 Medveđa
10.11.2012 13:30 Kupinovac 4 : 2 Polet
10.11.2012 13:00 Mladost (T) 3 : 1 Baštovan
10.11.2012 13:00 Donji Kopaonik 6 : 0 Župski biseri
10.11.2012 13:00 Subotica 5 : 1 Solid
10.11.2012 13:00 Elektrovojvodina 2 : 0 Bratstvo
10.11.2012 13:00 Dušan Silni 8 : 1 Đurđin
10.11.2012 14:00 Karaš (K) 1 : 0 Hajduk
10.11.2012 14:00 Partizan (U) 1 : 0 Ratar
10.11.2012 Jedinstvo (K) 1 : 2 Dinamo
10.11.2012 13:00 Fruškogorski partizan 5 : 1 Železničar
10.11.2012 13:00 Mladost 2 : 0 Sremac
10.11.2012 Slavija 7 : 0 Borac
10.11.2012 13:30 Dunav 3 : 1 Lovac
10.11.2012 13:00 TEK Sloga 2 : 2 Barajevo
10.11.2012 13:00 Napredak 2 : 3 OFK Burovo
10.11.2012 13:00 Krtinska 4 : 0 Beljina
10.11.2012 13:00 Mladost (Č) 4 : 1 Vranić
10.11.2012 13:00 Rvati 0 : 3 OFK Meljak
10.11.2012 13:00 Pudarci 3 : 1 Dunavac
10.11.2012 13:00 Kosmaj 1 : 4 Popović
10.11.2012 13:00 Pionir 0 : 0 Sindjelić
10.11.2012 13:30 OFK 019 Zaječar 2 : 1 IMT
10.11.2012 Mekiš 4 : 0 Knežica
10.11.2012 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Gredetin
10.11.2012 14:00 Borac 0 : 1 Napredak 2012
10.11.2012 14:00 Feniks 2012 3 : 3 Pobeda 1976
10.11.2012 14:00 Polet 3 : 1 Ratar
10.11.2012 14:00 Srbovo 2 : 2 Ratar
10.11.2012 13:00 Borac 0 : 2 Mlava
10.11.2012 13:30 Metlić 1 : 0 Rankovac
10.11.2012 13:30 Zvizdar 1 : 6 Šarbane
10.11.2012 13:30 Rudar 2 : 2 Murgaš
10.11.2012 13:30 Milanovo 2 : 2 Turekovac
10.11.2012 13:30 Mladost (DL) 6 : 0 BSK
10.11.2012 13:30 Nomanica 3 : 0 Moravac
10.11.2012 13:30 Sušica 2012 4 : 4 Vrhunac
10.11.2012 13:30 Real 0 : 2 Brza
10.11.2012 13:00 Omladinac 1 : 0 Jugovići
10.11.2012 13:00 Vinogradar 1 : 3 Mladost
10.11.2012 13:00 Stara Čaršija 0 : 1 Ribnik
10.11.2012 13:00 Omašnica 1 : 3 Topoljak
10.11.2012 13:00 Rujišnik 0 : 3 Omladinac
10.11.2012 13:00 Stari Trstenik 3 : 3 Moravac-C 74
10.11.2012 14:00 Crvena Zvezda 6 : 1 Barice
10.11.2012 14:00 Gaj 0 : 3 Naša Krajina
10.11.2012 13:30 Šumadija 0 : 1 Sloga
10.11.2012 13:30 Mladi Radnik 2 : 0 Sloboda
10.11.2012 Denim 5 : 0 OFK Rogača
10.11.2012 4 Juli 0 : 1 Mladost
10.11.2012 Sibnica 3 : 2 Ropočevo
10.11.2012 OFK Slatina 0 : 1 Drlupa
10.11.2012 Vis 4 : 1 Sloga 2012
10.11.2012 Rudar 2012 0 : 6 Nemenikuće
10.11.2012 Đurinci 6 : 1 Mladost
10.11.2012 14:00 Budućnost 6 : 3 Šumadija
10.11.2012 14:00 Radnik 6 : 2 Mladost (R)
10.11.2012 13:00 Sloga 0 : 3 Lemind Lavice
10.11.2012 Jagodina 1 : 1 Sloboda Piont
10.11.2012 13:00 Radnički 1923 3 : 0 Inđija
10.11.2012 13:00 Timok 0 : 5 Sloga
10.11.2012 BSK Borča 0 : 2 Partizan
10.11.2012 11:00 Rad 3 : 1 Napredak
10.11.2012 Banat 3 : 3 Vojvodina
10.11.2012 Borac 2 : 0 Crvena zvezda
10.11.2012 OFK Beograd 2 : 0 Radnički
10.11.2012 Slavija 1 : 0 Vojvodina
10.11.2012 Proleter 2 : 0 Indeks
10.11.2012 Novi Sad 8 : 0 Omladinac
10.11.2012 Polet 0 : 4 Spartak Zlatibor Voda
10.11.2012 Radnički 1 : 1 Hajduk
10.11.2012 Donji Srem 1 : 1 Kabel
10.11.2012 11:00 Radan 0 : 4 Radnički (N)
10.11.2012 11:00 Sinđelić 2 : 0 Borac
10.11.2012 11:00 Dinamo 3 : 0 Žitoradja
10.11.2012 11:00 Radnički (P) 4 : 0 Vlasina
10.11.2012 11:00 Jedinstvo 5 : 3 Car Konstantin
10.11.2012 11:00 Bor 1 : 0 Hajduk Veljko
10.11.2012 11:00 Moravac Orion 1 : 2 Vrežina 2009
10.11.2012 10:00 Arsenal 2 : 2 Metalac (GM)
10.11.2012 11:00 Sloboda 2 : 1 Šumadija 1903
10.11.2012 11:00 Bane 1 : 0 Jadran
10.11.2012 13:30 Udarnik 6 : 0 Polet
10.11.2012 11:00 Budućnost 0 : 3 Jedinstvo
10.11.2012 13:46 Napredak 3 : 0 Radnik
10.11.2012 Omladinac 3 : 1 Mladi borac
10.11.2012 11:30 Šumadija 3 : 0 Pobeda
10.11.2012 12:30 Vršac United 4 : 2 Partizan (G)
10.11.2012 10:00 BAK 2 : 3 Radnički (K)
10.11.2012 10:00 Sloga (P) 2 : 1 Vulturul
10.11.2012 14:00 Mladost (O) 5 : 0 Slavija
10.11.2012 14:00 Tempo 0 : 3 Železničar
10.11.2012 14:00 Budućnost (BB) 4 : 4 Vojvodina
10.11.2012 14:00 Radnički (B) 0 : 13 Jugoslavija
10.11.2012 14:00 Dinamo 11 : 0 Borac (S)
10.11.2012 Mladi radnik (R) 5 : 1 Sloga (L)
10.11.2012 14:30 Radjevac 1 : 1 Budućnost
10.11.2012 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Savacijum
10.11.2012 11:00 ČSK Pivara 0 : 1 Brodarac
10.11.2012 Sloboda Point 3 : 1 Zemun
10.11.2012 Loznica 1919 1 : 1 Borac
10.11.2012 10:00 BSK Borča 0 : 4 Partizan
10.11.2012 Napredak 2 : 2 Rad
10.11.2012 Sloga 0 : 1 Crvena zvezda
10.11.2012 OFK Beograd 2 : 2 Teleoptik
10.11.2012 12:00 Dinamo 1 : 2 Proleter 2006
10.11.2012 12:00 Bečej 1918 0 : 3 Radnički (S)
10.11.2012 12:00 Vojvodina 2 : 0 Bačka 1901
10.11.2012 11:00 Panonija IM Topola 0 : 4 Tavankut
10.11.2012 11:00 Proleter 4 : 4 Vinogradar
10.11.2012 11:00 Potisje 7 : 0 Tisa
10.11.2012 11:00 Čoka 1 : 0 Njegoš
10.11.2012 11:00 Jadran 1 : 3 Čantavir
10.11.2012 11:00 Krivaja 3 : 0 Bajša
10.11.2012 10:00 Palić 3 : 3 Radnički
10.11.2012 13:00 Mladost 2 : 0 Metalac (GM)
10.11.2012 13:00 Budućnost 1 : 6 Sloga (BB)
10.11.2012 13:00 Šumadija 1903 1 : 1 Čačak 94
10.11.2012 13:00 Sloboda 3 : 0 Sloga (K)
10.11.2012 12:00 Borac 2 : 4 Spartak
10.11.2012 12:00 Krušik 0 : 5 Savacijum
10.11.2012 12:00 Mačva 6 : 0 Šabac
10.11.2012 12:00 Loznica 5 : 0 Jedinstvo
10.11.2012 AS 6 : 2 Čukarički
10.11.2012 Župa 1 : 0 Zemun
10.11.2012 Loznica 1919 0 : 3 Borac
10.11.2012 11:00 Smederevo 0 : 1 Radnički 1923
10.11.2012 13:00 Napredak 0 : 0 Rad
10.11.2012 Partizan 1 : 2 OFK Beograd
10.11.2012 Radnički 1 : 3 Crvena zvezda
10.11.2012 10:00 Dinamo 0 : 3 Proleter 2006
10.11.2012 10:00 Bečej 1918 2 : 0 Radnički (S)
10.11.2012 10:00 Vojvodina 2 : 0 Bačka 1901
10.11.2012 Borac 11 : 0 Slavija
10.11.2012 Sloga 0 : 3 SASK
10.11.2012 Šumadinac 1 : 1 Sloboda
10.11.2012 11:30 Udarnik 3 : 0 Polet
10.11.2012 09:00 Budućnost 0 : 4 Jedinstvo
10.11.2012 Napredak 2 : 0 Radnik
10.11.2012 11:30 Omladinac 1 : 5 Mladi borac
10.11.2012 Šumadija 3 : 0 Pobeda
10.11.2012 Rudar 5 : 0 Železničar
10.11.2012 Badnjevac 1 : 1 MIP Presing
10.11.2012 13:30 AF Duljaj 5 : 2 Plana
10.11.2012 Sloga 3 : 1 Šumadija
10.11.2012 Homoljac 5 : 1 Smederevo
10.11.2012 Kolonija Sveti Sava 2 : 0 Seljak
10.11.2012 10:00 Borac 3 : 0 Spartak
10.11.2012 09:00 Karađorđe (R) 4 : 1 Arsenal
10.11.2012 09:00 Lokomotiva 1 : 6 Šumadija 1903 II
10.11.2012 09:00 Sloga (B) 2 : 2 Sušica
10.11.2012 09:00 Pobeda 3 : 2 Slavija
10.11.2012 09:00 Azbest 2 : 4 Kraguj
10.11.2012 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Radnički
10.11.2012 10:00 Drina 0 : 0 Rađevac
10.11.2012 10:00 Krušik 2 : 0 Savacijum
10.11.2012 10:00 Mačva 3 : 0 Šabac
10.11.2012 10:00 Loznica 3 : 0 Ribnica
10.11.2012 10:00 Radnicki 1923 II 6 : 0 Karađorđe (T)
10.11.2012 10:00 Šumadija 1903 4 : 0 Karađorđe (R)
10.11.2012 10:00 Apolon 4 II 0 : 6 Radnicki 1923 I
10.11.2012 10:00 Panter 2 : 4 Sloga
10.11.2012 10:00 Trgovački 0 : 5 Jasenica 1911
10.11.2012 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Šampion
10.11.2012 Spartak 3 : 2 OFK Osečina
10.11.2012 Krušik 2 2 : 1 Radnički
10.11.2012 Polet 0 : 5 Krušik
10.11.2012 Železničar 3 : 1 Budućnost
10.11.2012 12:30 Bane 2 3 : 0 OFK As
10.11.2012 12:30 Bane 1 1 : 1 Tutin
10.11.2012 12:30 Nacional 3 : 0 Ibar
10.11.2012 12:30 Pazar Juniors '01 3 : 0 Sočanica
10.11.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 4 : 0 OFK Lešak
10.11.2012 12:30 Rudar 3 : 0 Pazar Juniors '00
10.11.2012 11:00 Kostolac 2008 1 : 3 Obilić
10.11.2012 10:30 Panter 2 : 0 Sloga
10.11.2012 11:00 Trgovački 0 : 5 Jasenica 1911

Košarka

10.11.2012 19:00 Zadar 61 : 60 Igokea
10.11.2012 17:00 Krka 79 : 68 Split
10.11.2012 17:00 Cibona 81 : 85 Radnički
10.11.2012 19:00 Borac Mozzart Sport 82 : 80 OKK Beograd
10.11.2012 18:30 Tamiš 93 : 68 Sloboda
10.11.2012 20:00 Konstantin 74 : 84 Smederevo 1953
10.11.2012 17:00 Plana 79 : 80 Meridiana
10.11.2012 17:00 Beovuk 72 75 : 70 Napredak Rubin
10.11.2012 Svilajnac Kompo 87 : 93 Novi Pazar
10.11.2012 Prva Petoletka 88 : 72 Radnički Student
10.11.2012 Polet 52 : 73 Zlatibor
10.11.2012 Šabac 123 : 85 Sloga
10.11.2012 Zlatar 20 : 0 Mašinac
10.11.2012 Jablanica 86 : 59 Jug
10.11.2012 18:00 Pirot 105 : 65 Prokuplje
10.11.2012 Zdravlje 09 113 : 56 Kuršumlija
10.11.2012 Vojvodina 105 : 48 Odžaci
10.11.2012 Mladost Teletehnika 90 : 76 Nova Pazova
10.11.2012 Srem 108 : 76 Sveti Đorđe
10.11.2012 Jedinstvo 82 : 88 Vojvodina Srb Gas MT
10.11.2012 Stara Pazova 71 : 80 Topola
10.11.2012 Akademik 96 : 72 Vrbas
10.11.2012 Veternik 0 : 20 Dunav
10.11.2012 Sloga (D) 106 : 73 Sloga (PM)
10.11.2012 Paraćin 97 : 85 Šumarice
10.11.2012 Stari Ras 0 : 20 Ušće
10.11.2012 Vladimirci 99 : 68 Užice
10.11.2012 Železničar 59 : 91 Loznica
10.11.2012 Play off 71 : 75 Mionica
10.11.2012 Klik 79 : 69 Ivanjica
10.11.2012 Čačak 94 57 : 69 Mileševac
10.11.2012 Zone Boys 62 : 92 Sokobanja
10.11.2012 Radan 73 : 69 Hajduk Veljko
10.11.2012 Jastrebac 42 : 107 Naisus
10.11.2012 Radnik 105 : 80 Negotin
10.11.2012 Nibak 91 : 67 Vlasotince
10.11.2012 18:00 Mladi Krajišnik 66 : 72 Peac-Pecs
10.11.2012 18:00 Čelik 82 : 72 Radivoj Korać
10.11.2012 20:30 Voždovac 69 : 49 Sloboda
10.11.2012 16:30 Student 72 : 64 Šumadija
10.11.2012 17:00 Radnički 61 : 54 Srbobran Reahem
10.11.2012 19:00 Čelarevo 56 : 64 Vrbas Medela

Odbojka

10.11.2012 18:00 Đerdap 3 : 1 Mladi radnik
10.11.2012 17:00 Železničar 0 : 3 Partizan Termoelektro
10.11.2012 17:00 Topličanin 0 : 3 Novi Pazar Junior
10.11.2012 20:00 Sloven 1 : 3 Mladenovac
10.11.2012 19:00 Smederevo 3 : 1 Dunav Volley
10.11.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 2 Borac
10.11.2012 17:00 Jagodina 1 : 3 Klek Srbijašume
10.11.2012 17:00 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Obilić
10.11.2012 20:00 Metalac Takovo 3 : 0 Antena
10.11.2012 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Lučani
10.11.2012 16:00 Milenijum 3 : 0 Pirot
10.11.2012 18:00 Ozren 0 : 3 Mladost
10.11.2012 Jedinstvo 3 : 1 Loznica
10.11.2012 Sterija 3 : 0 Šumadija
10.11.2012 Radnički 2 0 : 3 VA 014
10.11.2012 Zaslon 0 : 3 VGSK
10.11.2012 FOK 3 : 2 Srem Iton
10.11.2012 Vojvodina 2 3 : 0 Vrbas
10.11.2012 Inđija 3 : 0 Mladost Ekspans
10.11.2012 Proleter 3 : 0 Bavanište
10.11.2012 Futog 1 : 3 Novi Sad
10.11.2012 20:00 Tent 0 : 3 Crvena Zvezda
10.11.2012 17:00 Kolubara 1 : 3 Varadin
10.11.2012 19:00 Železničar 3 : 2 Jedinstvo (U)
10.11.2012 18:00 Vizura Wall Art 3 : 2 Dinamo
10.11.2012 19:00 Obilić 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
10.11.2012 19:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Vojvodina
10.11.2012 19:00 Radnički (K) 0 : 3 Smeč 5
10.11.2012 18:00 MD Zrenjanin 0 : 3 Kraguj
10.11.2012 20:00 Radnički (B) 3 : 1 Lazarevac
10.11.2012 19:00 Poštar 3 : 2 Futog
10.11.2012 14:00 Ivanjica 3 : 2 Zlatibor
10.11.2012 19:00 Gimnazijalac 3 : 1 Tajm
10.11.2012 17:00 Putevi Trendteks 1 : 3 Libero ČA
10.11.2012 19:00 Tara 3 : 0 Sjenica
10.11.2012 21:15 Čačak 3 : 2 Arilje
10.11.2012 Mali Zvornik 0 : 3 Imlek
10.11.2012 VGSK 0 : 3 Spas
10.11.2012 Ribnica 2 : 3 Spartak
10.11.2012 Šumadija 3 : 2 Smederevo
10.11.2012 Mladi Radnik 1 : 3 Valjevo
10.11.2012 Vršac 0 : 3 Klek Srbijašume
10.11.2012 Iton Srem Tempo 3 : 0 Vrbas
10.11.2012 Mladost 3 : 0 KI 0230
10.11.2012 Majdanpek FBC 1 : 3 Student
10.11.2012 Bor 1 : 3 Leskovac 98
10.11.2012 Milenijum 3 : 0 Pirot
10.11.2012 Paraćin 1 : 3 Vranje

Rukomet

10.11.2012 19:30 Kolubara 34 : 28 Rudar
10.11.2012 18:30 Železničar 1949 22 : 26 Jugović Unimet
10.11.2012 19:00 Napredak 28 : 25 PKB
10.11.2012 18:00 Nova Pazova 26 : 33 Spartak Vojput
10.11.2012 19:00 Lavovi BP 29 : 30 Titel Džon Dir
10.11.2012 18:00 Mladost 27 : 24 ŽSK
10.11.2012 19:00 Sombor 20 : 31 Proleter
10.11.2012 19:30 ORK Bor 24 : 23 Planinka
10.11.2012 18:30 Primus Car Dušan 27 : 28 Loznica
10.11.2012 20:00 Morava 34 : 27 Požarevac
10.11.2012 20:00 Mladost Palanački Kiseljak 32 : 30 Smederevo
10.11.2012 19:00 Mokra Gora 35 : 24 Župa 54
10.11.2012 18:00 Priboj 20 : 25 Zlatar
10.11.2012 16:00 15 oktobar 23 : 36 Novi Pazar
10.11.2012 19:00 Bane 20 : 24 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
10.11.2012 Mladost 28 : 23 Aleksinac
10.11.2012 Vranje 1957 29 : 22 Hisar
10.11.2012 15:00 Morava 31 : 39 Niška Banja
10.11.2012 12:00 Železničar 2 21 : 42 Radan
10.11.2012 16:00 Pirot 47 : 28 Progres
10.11.2012 20:00 Rtanj 28 : 22 Majdanpek
10.11.2012 Paraćin 27 : 31 Rembas
10.11.2012 Brestovac 28 : 48 Radnički
10.11.2012 Zaječar 2 27 : 22 Bor 2
10.11.2012 Železničar 28 : 23 Kolubara 2
10.11.2012 19:00 Metalac 40 : 36 Sloga
10.11.2012 19:00 Jedinstvo 31 : 30 Udarnik
10.11.2012 Čukarički 32 : 31 Partizan 2
10.11.2012 Kosmaj 22 : 26 Studentski grad
10.11.2012 Ub 42 : 23 Rudar 2
10.11.2012 Hercegovina 31 : 31 Jedinstvo (K)
10.11.2012 Jabuka 28 : 25 Crvenka II
10.11.2012 Potisje Pleteks 52 : 22 Ruma
10.11.2012 Radnički 30 : 25 Napredak
10.11.2012 Jedinstvo (NB) 16 : 15 Radnički-Cement
10.11.2012 Banatski Karlovac 32 : 26 Dalmatinac
10.11.2012 Hajduk 31 : 28 Apatin
10.11.2012 19:00 BMS Milenijum 24 : 23 Crvena Zvezda
10.11.2012 19:30 Železnicar 21 : 23 Naisa
10.11.2012 Milenium 29 : 22 Knjaz Miloš 2
10.11.2012 Junior 26 : 15 Crvena Zvezda 2
10.11.2012 Loznica grad 30 : 28 Čačak
10.11.2012 Metalac AD 18 : 30 Medicinar
10.11.2012 Voždovac 29 : 30 Radnički
10.11.2012 ORK Beograd 49 : 24 Metalac
10.11.2012 16:00 Vranje 21 : 26 Crveni krst
10.11.2012 15:30 Đerdap 20 : 31 Sloga
10.11.2012 17:30 Mladost 21 : 27 Mladi Radnik
10.11.2012 Kikinda 34 : 16 Spartak
10.11.2012 Jabuka 95 31 : 31 Mladost
10.11.2012 Temerin 19 : 27 Radnički
10.11.2012 Vojvodina 28 : 16 Srem
10.11.2012 Pančevo 31 : 27 Dolovo

Vaterpolo

10.11.2012 Banjica 9 : 7 Dunav
10.11.2012 ŽAK 12 : 8 Beograd
10.11.2012 Vojvodina 11 : 7 Singidunum

Futsal

10.11.2012 18:00 Užice 2 : 3 Metalac Kolorado
10.11.2012 17:30 Krčagovo 2 : 2 Novi Pazar
10.11.2012 20:00 KMF Deus futsal 3 : 4 Leteći Holandjanin
10.11.2012 20:00 Tvrdjava 3 : 3 Forum
10.11.2012 10:00 92 13 : 4 Aranđelovac Fortuna
10.11.2012 16:00 Krčagovo 2 9 : 2 Fleš